Uitslagen MOS Crossduathlon Etten-Leur 10 februari 2019


Uitslagen per categorie

Crossduathlon lang (6 km-20 km-3 km)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  6 km lop 20 km fi 3 km lop Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1      1  Wouter Wuilmus             Rijkevorsel (BEL)     1985      1e H20       22:38    51:22    12:19  1:26:19 
    2     26  Lander Sels                Vlimmeren (BEL)       1992      2e H20       23:25    52:56    12:20  1:28:41 
    3     36  Rody Kroon                 NTB                   1997      3e H20       23:40    53:00    12:16  1:28:56 
    4     46  Alexander Picar            Unltd.                1988      4e H20       24:21    52:50    12:06  1:29:17 
    5    226  Chris Maes                 Hoogstraten (BEL)     1969      1e H50       24:59    52:04    13:14  1:30:17 
    6     15  Bart Hendrickx             Rijkevorsel (BEL)     1982      5e H20       24:11    55:03    12:40  1:31:54 
    7     30  Joren Leysen               Lichtaart (BEL)       1992      6e H20       24:27    54:56    12:54  1:32:17 
    8     44  Marc Franken               Breda                 1991      7e H20       26:29    52:57    13:11  1:32:37 
    9     22  Stef Anthonissen           St-lenaarts (BEL)     1991      8e H20       25:13    54:30    13:18  1:33:01 
   10    113  Robert van den Boer        Elewijt (BEL)         1978      1e H40       25:43    54:02    13:45  1:33:30 
   11    420  Rick Lambregts             KNWU/KNZB/Atletiekun  1997      1e Duo       22:46    59:38    11:26  1:33:50 
   12    419  Frank Van Den Heuvel       Wuustwezel (BEL)      1965      2e Duo       24:30    57:08    12:12  1:33:50 
   13     39  Robin Dekkers              Sint-Lenaarts (BEL)   1997      9e H20       26:00    54:40    13:50  1:34:30 
   14     11  Koen Stevens               Wuustwezel (BEL)      1983     10e H20       25:23    55:47    13:39  1:34:49 
   15     33  Roel Van der Donck         Meer (BEL)            1981     11e H20       26:12    55:09    13:34  1:34:55 
   16      8  Janno de Bruijn            NTB                   1994     12e H20       26:28    54:10    14:38  1:35:16 
   17    101  Martijn Alberts            KNWU/KNZB/Atletiekun  1975      2e H40       27:22    54:14    13:47  1:35:23 
   18    114  Wim Van Looveren           Kalmthout (BEL)       1973      3e H40       25:47    56:35    13:32  1:35:54 
   19     25  Chris Steenbakker          TVB                   1998     13e H20       25:35    57:08    13:37  1:36:20 
   20     45  Jeffrey Jansegers          Brasschaat            1994     14e H20       26:34    55:52    14:07  1:36:33 
   21    122  Cor Datema                 Best                  1971      4e H40       24:39    58:46    13:11  1:36:36 
   22    409  Pieter Maes                Arendonk (BEL)        1990      3e Duo       26:17  1:13:00           1:36:43 
   23     28  Karim Alders               Tri Team Kijani       1993     15e H20                         13:10  1:37:19 
   24     18  Tim Vanhaeren              Kapellen (BEL)        1988     16e H20       25:25    58:17    13:57  1:37:39 
   25    208  Richard Schouten           KNWU/KNZB/Atletiekun  1969      2e H50       27:10    56:26    14:20  1:37:56 
   26     19  Jens Beyers                Sint-lenaarts (BEL)   1995     17e H20       25:39    58:36    13:47  1:38:02 
   27     42  Jorn Van Bergen            Hoogstraten (BEL)     1991     18e H20       25:45  1:00:04    13:15  1:39:04 
   28     40  Bob Michielsen             Loenhout (BEL)        1987     19e H20       25:56    58:42    14:29  1:39:07 
   29     47  Niels de Clerck            kalmthout             1992     20e H20       26:13    58:42    14:15  1:39:10 
   30     34  Thomas Peeters             Turnhout (BEL)        1981     21e H20       27:34    57:34    14:07  1:39:15 
   31    111  Francois Nooten            Oosterhout Nb         1973      5e H40       28:11    57:07    15:09  1:40:27 
   32    302  Sofie Driesen              Oevel (BEL)           1989      1e D20                         14:41  1:40:37 
   33    112  Jef Bogers                 NTB                   1974      6e H40       25:58  1:01:17    13:39  1:40:54 
   34      4  Pieter Cappon              TVB                   1993     22e H20       24:19  1:03:53    12:49  1:41:01 
   35     17  Olivier Symoens            Zele (BEL)            1994     23e H20       27:37    58:20    15:15  1:41:12 
   36    105  Leon Aleman                NTB                   1970      7e H40       28:01    58:34    14:37  1:41:12 
   37    414  Niels Meeuwesen            Chaam                 1976      4e Duo       28:35    58:56    13:51  1:41:22 
   38      7  Tom van den Berkhof        FusionTEAMnl          1983     24e H20       27:24  1:01:27    14:19  1:43:10 
   39    309  Soetkin Vertenten          Wetteren (BEL)        1988      2e D20       27:41  1:01:20    14:30  1:43:31 
   40    107  Jimmy Verhoeven            Herentals (BEL)       1972      8e H40       28:32  1:00:21    14:42  1:43:35 
   41    301  Femke van Kessel           KNWU/KNZB/Atletiekun  1989      3e D20       30:18    57:46    16:24  1:44:28 
   42     32  Dominique Jentjens         Velden                1981     25e H20       28:50  1:00:55    15:07  1:44:52 
   43    117  André Stappers             Dordrecht             1972      9e H40       28:58  1:00:09    15:58  1:45:05 
   44    207  Peter van den Bent         Rijnmond              1963      3e H50       28:55  1:01:09    15:49  1:45:53 
   45    222  Bram van den Brink         Ede Gld               1967      4e H50       29:01  1:01:01    15:57  1:45:59 
   46    413  Lotte Bakx                 KNWU/KNZB/Atletiekun  2000      5e Duo       30:25  1:02:03    13:58  1:46:26 
   47    204  Ronald Geleynse            KNWU/KNZB/Atletiekun  1966      5e H50       30:34    59:32    16:35  1:46:41 
   48     23  Toon Vandamme              Hoogstraten (BEL)     1982     26e H20       28:37  1:02:20    16:02  1:46:59 
   49    121  Leon van der Stel          Puttershoek           1973     10e H40       29:42  1:01:41    15:51  1:47:14 
   50    223  Arthur Turk                KNWU/KNZB/Atletiekun  1967      6e H50       30:27  1:00:34    16:25  1:47:26 
   51     41  Sander van der Matten      Dordrecht             1984     27e H20       27:36  1:04:27    15:38  1:47:41 
   52    205  Bart Van Linder            Meer (BEL)            1963      7e H50       28:44  1:04:06    15:25  1:48:15 
   53    218  Gerard Odijk               Hellas                1965      8e H50       30:24  1:01:25    16:37  1:48:26 
   54    108  Caspar Houben              Ironmanagers Nederla  1971     11e H40       29:32  1:02:33    16:26  1:48:31 
   55    123  Raf Aernouts               Wortel (BEL)          1973     12e H40       29:37  1:02:47    16:22  1:48:46 
   56    403  Toin Bastiaansen           TVB                   1961      6e Duo       28:29  1:06:46    14:15  1:49:30 
   57    418  Hans van Langen            Trip                  1963      7e Duo       28:38  1:06:39    14:29  1:49:46 
   58    125  Erwin van de Lisdonk       NTB                   1971     13e H40       29:18  1:04:09    16:33  1:50:00 
   59    404  Chris Nusselder            KNWU/KNZB/Atletiekun  1977      8e Duo       30:40  1:04:40    15:00  1:50:20 
   60    106  Sven Wagemakers            Wuustwezel (BEL)      1976     14e H40       28:47  1:05:07    16:27  1:50:21 
   61     20  Wout van Rossem            Rotterdam             1983     28e H20       28:27  1:06:44    16:21  1:51:32 
   62    214  Pieter Moelker             KNWU/KNZB/Atletiekun  1965      9e H50       30:29  1:04:25    16:59  1:51:53 
   63    227  Cees den Dunnen            Rijnmond              1968     10e H50       29:16  1:05:57    16:52  1:52:05 
   64    408  Bram Rennen                Breda                 1982      9e Duo                                1:52:26 
   65    219  Vincent van den Elsen      Oisterwijk            1969     11e H50       30:22  1:06:15    16:30  1:53:07 
   66    410  Martin de Kinderen         Etten-Leur            1971     10e Duo       33:16  1:04:12    15:39  1:53:07 
   67    308  Anne Stellaard             Hellas                1987      4e D20                         17:26  1:53:23 
   68    400  Colin Maas                 Rijsbergen            1988     11e Duo       32:51  1:04:30    16:17  1:53:38 
   69    210  Werner Hattas              Wommelgem (BEL)       1960     12e H50                         17:17  1:53:45 
   70    415  Corne Luijkx               Etten-Leur            1966     12e Duo       29:09                    1:53:49 
   71     14  Kristof Janssens           Hoogstraten (BEL)     1983     29e H20                         17:30  1:54:45 
   72     27  Ismael Van der Velde       Breda                 1981     30e H20                         17:43  1:55:12 
   73     10  Frank Roks                 Rucphen               1981     31e H20       30:01  1:06:16    19:09  1:55:26 
   74    110  Ben Rodrigo Iglesias       RDG                   1972     15e H40       32:46  1:04:45    18:18  1:55:49 
   75    120  Zefanja de Feijter         av Clytoneus          1970     16e H40       27:28  1:13:01    15:34  1:56:03 
   76     43  Thom Schijnen              Triathlon Club Maast  2002     32e H20       30:04  1:10:06    16:04  1:56:14 
   77     31  Ronald van Beek            Oud Gastel            1983     33e H20       30:54  1:08:41    17:14  1:56:49 
   78    306  Marloes Voorhout           av Clytoneus          1989      5e D20       33:05  1:06:48    16:56  1:56:49 
   79    118  Jeroen van Hees            Hoeven                1974     17e H40       32:57  1:05:57    17:55  1:56:49 
   80    119  Kees Kok                   Apeldoorn             1971     18e H40       32:28  1:08:02    17:49  1:58:19 
   81    421  Koen van Zomeren           Etten-Leur                     13e Duo       35:25  1:05:13    17:58  1:58:36 
   82    225  Henk Hamers                TVB                   1954     13e H50       33:01  1:07:17    18:30  1:58:48 
   83    209  Marc Vermeiren             Brecht (BEL)          1958     14e H50       34:40  1:05:55    18:47  1:59:22 
   84    305  Melissa de Bruin           Krimpenerwaard        1991      6e D20       32:48  1:11:57    16:51  2:01:36 
   85      5  Jeffrey Van Gils           Terheijden            1984     34e H20       31:22  1:12:33    18:00  2:01:55 
   86    215  Mark Schoonhoven           TGV                   1966     15e H50       32:56  1:14:01    18:45  2:05:42 
   87     16  Paul Janssens              Gilze                 1980     35e H20       33:22  1:13:30    20:17  2:07:09 
   88     48  Patrick van Loon           Reusel                1970     19e H40       33:54  1:16:11    19:12  2:09:17 
   89    401  Dennis van Zinnen          Etten-Leur            1975     14e Duo       33:48  1:18:52    17:12  2:09:52 
   90     21  Stijn Onghena              Ledeberg (BEL)        1992     36e H20       30:41  1:22:08    18:54  2:11:43 
   91    412  Miranda de Vries           Etten-Leur            1970     15e Duo       40:31  1:12:03    19:47  2:12:21 
   92    201  Kobus Botman               adsv Dynamica         1951     16e H50       37:20  1:15:32    20:31  2:13:23 
   93    561  Thea Segeren               TVB                   1970      1e D40       37:02  1:22:18    18:38  2:17:58 
   94    212  Guy Vermeulen              Wuustwezel (BEL)      1967     17e H50       39:22  1:16:43    22:43  2:18:48 
   95    102  Jeroen van de Water        Breda                 1977     20e H40       40:14  1:15:10    24:52  2:20:16 
   96     38  Wim Onghena                Kallo (BEL)           1980     37e H20       44:40  1:25:28    26:12  2:36:20 
Crossduathlon kort (3 km-10 km-1,5 km)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  3 km lop 10 km fi 1,5 km l Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1    550  Max van Helmond            De Langstraat         2000      1e H18       12:16    29:55     6:31    48:42 
    2    715  Tom Michielsen             KNWU/KNZB/Atletiekun  1987      1e H20       12:31    30:09     6:13    48:53 
    3    321  Syb de Jong                TVB                   2002      1e H16       11:50    30:46     6:25    49:01 
    4    722  Geert van Kuijk            KNWU/KNZB/Atletiekun  1989      2e H20       12:20    30:17     6:45    49:22 
    5    901  Joey Oomen                 Breda                 1990      1e Duo       12:43    31:19     6:00    50:02 
    6    725  Jos Bogaert                KNWU/KNZB/Atletiekun  1961      3e H20       13:20    30:31     7:16    51:07 
    7    323  Martijn Smits              De Langstraat         2001      2e H18                                  52:27 
    8    913  Hans Beenhakkers           Etten-Leur                      2e Duo       12:57    33:20     6:35    52:52 
    9    902  Cas Graafmans              Rijen                 1973      3e Duo       15:17    31:09     7:21    53:47 
   10    720  Jorn van der Zanden        Etten-Leur            1977      4e H20       13:05    34:01     6:57    54:03 
   11    738  Harld Damen                TVB                   1983      5e H20       13:40    33:00     7:28    54:08 
   12    882  Wout van Nuffelen          Scherpenheuvel        2004      1e H14                          6:49    54:26 
   13    706  Cas Lasaroms               TV Weert              1999      6e H20       12:40    34:58     6:58    54:36 
   14    880  Seppe van den Boer         Elewijt (BEL)         2005      2e H14       14:12    33:10     7:33    54:55 
   15    746  Antoine Gori               Rijswijk Zh           1995      7e H20       13:42    34:19     7:17    55:18 
   16    713  Niels de Jong              Etten-Leur            1980      8e H20       13:58    33:54     7:33    55:25 
   17    736  Pierre Sijmens             Bosschenhoofd         1967      9e H20       14:11    33:39     7:38    55:28 
   18    906  Sander Van Eekelen         Klein Zundert         1975      4e Duo       14:34    33:59     7:03    55:36 
   19    322  Alex van Buttingha Wicher  TVA                   2003      2e H16       11:46    37:02     7:00    55:48 
   20    711  Michel de Jong             Etten-Leur            1964     10e H20       14:50    33:06     8:27    56:23 
   21    743  Marcel Traas               De Langstraat         1966     11e H20       14:15    34:36     7:50    56:41 
   22    320  Tobias Martinot            De Langstraat         2002      3e H16       12:17    37:16     7:12    56:45 
   23    291  Willemijn Fuite            De Langstraat         2002      1e D16       13:11    36:41     7:09    57:01 
   24    752  Huberto van der Schuit     De Langstraat         1971     12e H20       14:47    33:57     8:24    57:08 
   25    745  Jos-Willem van de Laar     KNWU/KNZB/Atletiekun  1990     13e H20       13:47    36:02     7:20    57:09 
   26    912  Patrick Maas               Etten-Leur            1974      5e Duo       13:08    37:22     6:48    57:18 
   27    749  Bart Dufour                Lummen                1974     14e H20       14:08    35:39     7:58    57:45 
   28    742  Wouter Hendrikx            Roosendaal            1986     15e H20       15:26    34:51     8:03    58:20 
   29    910  Rutger van Oosterwijck     Breda                 1990      6e Duo       13:19    38:56     6:14    58:29 
   30    716  Dennis Barendse            NTB                   1973     16e H20       13:50    37:27     7:22    58:39 
   31    811  KIm Lahaye                 De Langstraat         1997      1e D20       13:17    38:06     7:33    58:56 
   32    751  Kees van de Riet           Hoeven                1966     17e H20                          7:16    59:14 
   33    718  Marcel Makaloey            Unltd.                1968     18e H20       15:10    35:53     8:35    59:38 
   34    251  Arthur van den Boer        Elewijt (BEL)         2007      1e H12       13:15    38:17     8:44  1:00:16 
   35    730  Glenn Beljaars             Zevenbergen           1993     19e H20       14:28    38:21     7:33  1:00:22 
   36    904  Tamara Winnemuller         TVB                   1987      7e Duo       18:10    33:39     8:48  1:00:37 
   37    705  Martijn Grotens            Etten-Leur            1980     20e H20       13:55    37:43     9:03  1:00:41 
   38    709  Luc Koyen                  Meer (BEL)            1961     21e H20       15:47    36:58     8:01  1:00:46 
   39    903  Stan Dielemans             KNWU/KNZB/Atletiekun  1988      8e Duo       16:32    35:49     8:36  1:00:57 
   40    710  Toon Luijten               Etten-Leur            1961     22e H20       15:19    37:09     8:41  1:01:09 
   41    806  Judith Peeters             Venlo                 1972      2e D20       15:20                    1:01:49 
   42    704  Dave Verhoeven             NTB                   1974     23e H20       15:25    37:57     8:32  1:01:54 
   43    703  Frans Rijpers              WBTV                  1960     24e H20       15:05    38:48     8:13  1:02:06 
   44    729  Jasper Rijk                Breda                 1987     25e H20       15:41    37:43     8:59  1:02:23 
   45    740  René van Eekelen           Etten-Leur            1962     26e H20       16:21    37:36     8:56  1:02:53 
   46    800  Dorien van Loenen          TVB                   1993      3e D20                          8:01  1:03:27 
   47    724  Frank Hengeveld            Trip                  1960     27e H20       17:44    36:35     9:16  1:03:35 
   48    747  Johny van Nuffelen         Scherpenheuvel        1971     28e H20       15:42    39:18     8:46  1:03:46 
   49    250  Joppe Wagemakers           Wuustwezel (BEL)      2006      2e H12       14:25    42:10     7:42  1:04:17 
   50    805  Leonie Rijk                Unltd.                1972      4e D20       16:43    38:53     8:51  1:04:27 
   51    721  Kees Akershoek             NTB                   1969     29e H20       16:29    39:06     9:13  1:04:48 
   52    907  Eva Bos                    Etten-Leur            1997      9e Duo       17:33    39:07     8:28  1:05:08 
   53    803  Carla Van Aert             Meer (BEL)            1966      5e D20       16:39    40:07     8:28  1:05:14 
   54    909  Marie Van Dievel           Kapellen (BEL)        1984     10e Duo       16:44    40:49     7:49  1:05:22 
   55    750  Mark van Hasselt           Wernhout              1970     30e H20       15:03    41:34     8:57  1:05:34 
   56    719  Maarten Joosen             Etten-Leur            1978     31e H20       15:33    41:36     9:27  1:06:36 
   57    900  Conchita Maas              Etten-Leur            1975     11e Duo       20:12    36:49     9:55  1:06:56 
   58    734  Tom Berkouwer              Rijnmond              1953     32e H20       16:56    40:47     9:19  1:07:02 
   59    905  Marjolein van Loenen       Schijf                2004     12e Duo       17:17    41:18     8:34  1:07:09 
   60    748  Fransico Cepaz             Eten-Leur             1976     33e H20       18:04    38:17    10:57  1:07:18 
   61    753  Marcel van Beek            Etten-Leur            1979     34e H20       17:32    40:13     9:56  1:07:41 
   62    470  Sterre Hendriks            Laakdaal              2005      1e D14       15:38    42:39     9:41  1:07:58 
   63    879  Tijn Wagemakers            Wuustwezel (BEL)      2004      3e H14                          7:48  1:08:34 
   64    701  Rens Speksnijder           WBTV                  1967     35e H20       17:00    42:06     9:30  1:08:36 
   65    700  Mark Vermunt               WBTV                  1967     36e H20       17:19    42:05     9:16  1:08:40 
   66    731  Bart Thijssen              Breda                 1984     37e H20       15:44    42:54    10:06  1:08:44 
   67    714  Ad Schoonderbeek           De Langstraat         1953     38e H20       17:43    41:26     9:54  1:09:03 
   68    808  Rosanne Akkermans          NTB                   1991      6e D20       17:55    41:36     9:48  1:09:19 
   69    754  Jos Willemsen              Zundert               1958     39e H20       17:30    43:43     9:33  1:10:46 
   70    801  José van Aert              Meer (BEL)            1966      7e D20       17:29    44:08     9:18  1:10:55 
   71    804  Roos Schoonderbeek         De Langstraat         1988      8e D20       18:28    42:34    10:18  1:11:20 
   72    735  Martin Jansen              NTB                   1984     40e H20       18:12    44:42     9:32  1:12:26 
   73    737  Luuk Schils                Breda                 1981     41e H20       16:37    46:16     9:57  1:12:50 
   74    908  Esther Mohunlol            Etten-Leur            1971     13e Duo       17:40    35:20    19:52  1:12:52 
   75    708  Corné Braspenning          Etten-Leur            1974     42e H20       19:12    45:43    11:02  1:15:57 
   76    702  Arne van der Vorst         Terheijden            1984     43e H20       17:39    47:54    10:42  1:16:15 
   77    881  Stijn Minnebreuker         Hoornaar              2005      4e H14       18:29    48:51     9:02  1:16:22 
   78    741  Mark Kleinloog             De Langstraat         1969     44e H20       18:30    48:52     9:01  1:16:23 
   79    727  Cees van Opstal            Wernhout              1954     45e H20       18:27    47:21    10:49  1:16:37 
   80    911  Simone van Trijp           Hoeven                1986     14e Duo       19:04    50:23    10:06  1:19:33 
   81    739  Daniël Schouw              NTB                   1982     46e H20       17:25    51:38    11:29  1:20:32 
   82    717  Pieter Fun                 NTB                   1988     47e H20       19:11    50:28    11:21  1:21:00 
   83    802  Rebecca van den Berg       Etten-Leur            1971      9e D20       20:11    51:29    11:20  1:23:00 
   84    707  Maurice Hollander          Etten-Leur            1974     48e H20       18:36    53:19    11:20  1:23:15 
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl