Uitslagen MOS Crossduathlon Etten-Leur 4 februari 2018


Uitslagen per categorie

Crossduathlon lang (6 km-20 km-3 km)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  6 km lop 20 km fi 3 km lop Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1      2  Geert lauryssen            Brecht (BEL)          1982      1e H20       20:06    50:11    12:11  1:22:28 
    2      1  Wouter Wuilmus             Rijkevorsel (BEL)     1985      2e H20       20:07    51:37    12:32  1:24:16 
    3    409  shop2run team              Brasschaat (BEL)      1988      1e Duo       21:42    50:51    11:54  1:24:27 
    4    121  Arie de Jong               Oosterwolde Fr        1972      1e H40       21:36    52:26    12:58  1:27:00 
    5     10  Juul van de Kruijs         TV Weert              1992      3e H20       20:34    54:26    12:57  1:27:57 
    6     42  Renders  Nick              Turnhout (BEL)        1986      4e H20       20:48    55:20    12:11  1:28:19 
    7     39  Tibor Gijssen              Nederland                       5e H20       21:02    54:50    13:06  1:28:58 
    8    420  Quick en Flupke            Unltd.                1988      2e Duo       20:46    56:56    11:22  1:29:04 
    9     33  Erik-Simon Strijk          HELLAS-GLANA          1985      6e H20       21:53    55:47    12:37  1:30:17 
   10    109  Robert van den Boer        Elewijt (BEL)         1978      2e H40       22:43    54:26    13:38  1:30:47 
   11     36  Rody Kroon                 Lage Zwaluwe          1997      7e H20       21:52    56:28    13:24  1:31:44 
   12    111  Izar van Gool              TVB                   1978      3e H40       22:30    57:01    13:16  1:32:47 
   13     27  Roel van der donck         Minderhout (BEL)      1981      8e H20       22:58    56:55    13:07  1:33:00 
   14      6  Janno de Bruijn            Delft                 1994      9e H20       23:01    54:39    15:28  1:33:08 
   15    125  Niki Devoldere             Izegem (BEL)          1976      4e H40       24:27    54:51    14:05  1:33:23 
   16     28  Jan Jans                   Mol (BEL)             1986     10e H20       24:32    54:54    13:58  1:33:24 
   17    416  Duathlonselectie 20e eeuw  Etten-Leur            1970      3e Duo       20:50  1:00:08    12:53  1:33:51 
   18     12  Wouter Tampère             Kapellen (BEL)        1992     11e H20       22:59    58:17    13:47  1:35:03 
   19      4  Joachim Thijs              Retie (BEL)           1991     12e H20       24:06    57:06    14:38  1:35:50 
   20    112  Richard Schouten           's-Gravenhage         1969      5e H40       24:16    57:15    14:24  1:35:55 
   21    213  William Busch              Grobbendonk (BEL)     1965      1e H50       24:00    58:36    14:14  1:36:50 
   22    417  De Crosstrappers           Wuustwezel (BEL)      1965      4e Duo       22:44  1:01:18    12:52  1:36:54 
   23     21  Dave Verresen              Kapellen (BEL)        1986     13e H20       23:51    58:40    14:47  1:37:18 
   24    408  Driesen                    Vosselaar (BEL)       1989      5e Duo                         14:57  1:37:58 
   25    422  Beenhakkers                Etten-Leur            1962      6e Duo       23:37  1:01:36    13:11  1:38:24 
   26    227  Paul Van Riel              Loenhout (BEL)        1962      2e H50       24:58    59:18    14:12  1:38:28 
   27     34  Harld Damen                TVB                   1983     14e H20       25:19    58:20    14:53  1:38:32 
   28    205  Eddy Verschueren           Weerde (BEL)          1968      3e H50       24:52    59:23    14:27  1:38:42 
   29     40  Klerk de Niels             Kalmthout (BEL)       1992     15e H20       23:55  1:00:22    14:28  1:38:45 
   30     11  Bart Van Hasselt           Loenhout (BEL)        1981     16e H20       24:31    59:43    14:36  1:38:50 
   31    406  Fantastic 2                Chaam                 1976      7e Duo       26:07    59:20    13:57  1:39:24 
   32    118  Aerts Benny                Meer (BEL)            1978      6e H40       23:03  1:03:08    13:19  1:39:30 
   33    415  BOB-team 2                 Tilburg               1978      8e Duo       24:29  1:02:02    13:03  1:39:34 
   34    124  Iwan Breton                Driebergen-Rijsenbur  1974      7e H40       23:46  1:01:47    14:05  1:39:38 
   35    218  Geert Caers                Geel (BEL)            1963      4e H50       25:16  1:00:04    14:20  1:39:40 
   36    414  Team Bluebird              Zundert               1985      9e Duo       26:39  1:00:26    13:37  1:40:42 
   37     22  Jorn Van Bergen            Meer (BEL)            1991     17e H20       22:52  1:04:49    13:05  1:40:46 
   38    123  Leon Aleman                Drimmelen             1970      8e H40                         15:31  1:40:49 
   39    120  Martijn boon               Breda                 1972      9e H40       30:19                    1:40:55 
   40    219  Maarte Hienekamp           av Triathlon          1964      5e H50       24:56  1:00:53    15:12  1:41:01 
   41    301  Femke van Kessel           Delft                 1989      1e D20                         15:52  1:41:23 
   42    220  Hans van Delft             Eindhoven             1965      6e H50       24:28  1:01:44    15:22  1:41:34 
   43    563  Riikka Vreeswijk-Kelja     Gorinchem             1968      1e D40       25:57  1:00:04    16:16  1:42:17 
   44    202  Peter van den Bent         Rijnmond              1963      7e H50       26:15  1:00:44    15:52  1:42:51 
   45     25  Tijmen Smit                Dordrecht             1986     18e H20                         14:51  1:42:56 
   46    105  André Stappers             Dordrecht             1972     10e H40       26:00  1:00:58    16:12  1:43:10 
   47     15  Olmo de Fouw               Eindhoven             1993     19e H20       26:35  1:01:55    15:28  1:43:58 
   48    303  Claudia Striekwold         FusionTEAMnl          1987      2e D20       25:50  1:02:42    15:32  1:44:04 
   49    207  Gerard Odijk               Hellas                1965      8e H50       26:05  1:03:23    15:29  1:44:57 
   50      8  Joep Smits                 Triotters             1992     20e H20                         15:15  1:44:59 
   51    215  Chris Jacobs               Essen (BEL)           1966      9e H50       24:49  1:04:29    15:50  1:45:08 
   52    412  Canicross Nl-BE            Schiedam              1985     10e Duo       27:25  1:02:59    14:46  1:45:10 
   53    225  Jef Van Den Langenbergh    Rijkevorsel (BEL)     1963     10e H50       25:58  1:03:06    16:13  1:45:17 
   54     43  Hedel van Paul             Rotterdam             1980     21e H20       24:41  1:05:31    15:15  1:45:27 
   55    421  Maartje&Erik               Ironmanagers Nederla  1993     11e Duo       31:58    56:21    17:12  1:45:31 
   56     18  Jarno van der Marel        Naaldwijk             1984     22e H20       25:20  1:04:20    16:13  1:45:53 
   57    565  Annelies van der Zwart     FusionTEAMnl          1976      2e D40       27:08  1:03:30    15:23  1:46:01 
   58    411  Volle Bak(x) vooruit       Roosendaal            2000     12e Duo       26:06  1:06:02    14:00  1:46:08 
   59    212  Bruno Roels                Tessenderlo (BEL)     1964     11e H50       26:30  1:05:23    15:48  1:47:41 
   60    418  Buurman & Buurman          Chaam                 1977     13e Duo       30:54    59:58    16:51  1:47:43 
   61    210  Bart van Linder            Meer (BEL)            1963     12e H50       25:34  1:06:48    15:46  1:48:08 
   62    400  N.O.T.K.                   Etten-Leur            1976     14e Duo       26:36  1:07:17    14:18  1:48:11 
   63    407  Zwagers                    Breda                 1982     15e Duo       24:47  1:10:11    13:44  1:48:42 
   64    413  Team Theike                Etten-Leur            1972     16e Duo                         14:46  1:48:45 
   65    567  Marije van Dun             Dorst                 1975      3e D40       27:32  1:03:37    17:48  1:48:57 
   66    206  Ronald Geleynse            's-Gravenhage         1966     13e H50       28:58  1:01:06    19:01  1:49:05 
   67      9  Raf Braspenning            Beerse (BEL)          1981     23e H20       24:53  1:08:31    16:02  1:49:26 
   68    110  Marein Verkerk             Nieuwer ter Aa        1978     11e H40       25:43  1:08:46    15:37  1:50:06 
   69     16  Frank Roks                 Rucphen               1981     24e H20       27:48  1:05:52    16:46  1:50:26 
   70      3  Remy den Boer              Oosterhout Nb         1994     25e H20       27:02    55:31    27:55  1:50:28 
   71     44  Bekker de Joost            Breda                 1979     26e H20                         17:00  1:50:33 
   72    211  Dick Scholtus              TZC / Vahalis         1961     14e H50       26:48  1:08:05    15:53  1:50:46 
   73    101  Raf Aernouts               Wortel (BEL)          1973     12e H40       27:39  1:06:38    16:52  1:51:09 
   74    226  Pieter Moelker             Kloetinge             1965     15e H50                         17:38  1:51:27 
   75     19  Tom van den Berg           TVB                   1986     27e H20       27:52  1:06:55    17:02  1:51:49 
   76    103  Eelco van Duijvenbode      Huijbergen            1977     13e H40       25:53  1:09:30    16:35  1:51:58 
   77    561  Petra Sloots               Brielle               1971      4e D40                         18:27  1:52:03 
   78      5  Hans Eekhof                TVHW                  1980     28e H20       28:14  1:05:58    17:58  1:52:10 
   79    224  Casper vande Kamp          Leeuwarden            1963     16e H50       26:52  1:07:32    17:58  1:52:22 
   80    401  Toin en Jan                Breda                 1973     17e Duo       26:27  1:11:07    14:52  1:52:26 
   81     24  Merlijn Wittenberg         Utrecht               1988     29e H20       25:55  1:08:56    18:23  1:53:14 
   82    402  KWIKDOMP                   Etten-Leur            1970     18e Duo       28:10  1:10:35    15:20  1:54:05 
   83     41  Jong de Jan Willem         Bunnik                1982     30e H20       27:23  1:08:07    19:04  1:54:34 
   84    114  Jurgen van oorschot        Velp Gld              1972     14e H40       28:28  1:08:00    18:10  1:54:38 
   85    228  Corne Beekers              TVB                   1960     17e H50       28:01  1:07:25    19:25  1:54:51 
   86    104  Serge Lamens               Hendrik-Ido-Ambacht   1978     15e H40       28:52  1:07:52    18:19  1:55:03 
   87    116  Jochen Max                 Heppen (BEL)          1977     16e H40       25:35  1:12:29    17:06  1:55:10 
   88    419  Toppers                    Etten-Leur            1974     19e Duo       29:20  1:09:06    16:49  1:55:15 
   89     31  Hans ceelen                Etten-Leur            1984     31e H20       27:27  1:09:52    18:11  1:55:30 
   90    410  baat het niet schaad het   Hoeven                1962     20e Duo       29:30  1:10:07    16:23  1:56:00 
   91     29  Timothy ooms               Steenbergen Nb        1987     32e H20       27:54  1:09:36    18:36  1:56:06 
   92    204  Frans Rijpers              WBTV                  1960     18e H50       27:58  1:10:51    17:39  1:56:28 
   93     35  Michiel van Aert           Baarle-Nassau         1985     33e H20       27:56  1:10:42    17:57  1:56:35 
   94    229  Harris Michael             Eindhoven             1966     19e H50       25:05  1:13:06    19:10  1:57:21 
   95    106  Alex Elbers                TVHW                  1971     17e H40       28:35  1:11:33    17:41  1:57:49 
   96    405  packaging partners         Etten-Leur            1965     21e Duo       30:34  1:11:23    16:47  1:58:44 
   97     17  Nico De Weerdt             Rijkevorsel (BEL)     1981     34e H20       30:47  1:13:06    18:02  2:01:55 
   98    122  Bart Van Impe              Massemen (BEL)        1970     18e H40       30:29  1:15:59    17:37  2:04:05 
   99    203  Stan Verberk               TVB                   1967     20e H50       29:59  1:12:58    21:38  2:04:35 
  100    200  Kobus Botman               adsv Dynamica         1951     21e H50       32:12  1:12:35    20:05  2:04:52 
  101    306  Velden van de Jolanda      Breda                 1984      3e D20       32:07  1:14:15    18:55  2:05:17 
  102    117  Gery Verwimp               Laakdal (BEL)         1977     19e H40       28:22  1:15:47    22:04  2:06:13 
  103    302  Leonie Oudendijk           Hilversum             1980      4e D20       28:44  1:20:30    18:01  2:07:15 
  104    127  Piet de Bekker             Breda                 1972     20e H40       32:10  1:15:05    22:24  2:09:39 
  105    100  Erik boender               Rijnmond              1969     21e H40       32:49  1:19:08    18:08  2:10:05 
  106    214  Rini Gootjes               Tilburg Road Runners  1949     22e H50       31:26  1:18:31    20:44  2:10:41 
  107    107  Dave Verhoeven             WBTV                  1974     22e H40       28:48  1:24:30    19:24  2:12:42 
  108    217  Ron Hellebrekers           Papenhoven            1960     23e H50                         19:11  2:13:28 
  109    119  Joep Konings               Roosendaal            1978     23e H40       29:27  1:25:54    19:43  2:15:04 
  110    108  Patrick Hommel             Etten-Leur            1971     24e H40       32:38  1:20:35    22:20  2:15:33 
  111    568  Lipsius Marc               Almere                1975     25e H40       31:11  1:25:01    21:16  2:17:28 
  112     23  Joeri Boeser               Voorschoten           1989     35e H20       34:03  1:22:41    21:30  2:18:14 
  113    223  Winfried Jozen             Vleuten               1968     24e H50       32:17  1:23:59    22:17  2:18:33 
  114    564  Wendy Kroesen              Tilburg Road Runners  1973      5e D40                         21:22  2:20:22 
  115    304  Jasmijn van der Hamsvoord  Tilburg               1987      5e D20       36:05  1:34:10    19:20  2:29:35 
  116    566  Kitty verheijen            Ulicoten              1970      6e D40       33:01  1:38:04    22:16  2:33:21 
Crossduathlon kort (3 km-10 km-1,5 km)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  3 km lop 10 km fi 1,5 km l Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1    735  Jos Bogaerts               Strijbeek             1961      1e H20       13:23    29:51     7:13    50:27 
    2    757  Maes Chris                 Hoogstraten (BEL)     1969      2e H20                          7:26    51:05 
    3    709  Koen Stevens               Wuustwezel (BEL)      1983      3e H20       12:34    31:55     6:43    51:12 
    4    729  Geert van Kuijk            Berkel-Enschot        1989      4e H20                          7:32    51:18 
    5    743  Joris de Meulder           Dorst                 1975      5e H20       13:57    31:46     7:22    53:05 
    6    740  Ton Damen                  Alphen Nb             1962      6e H20       14:33    30:54     8:02    53:29 
    7    879  Kai van den Brink          TVA                   2003      1e H14       13:52    32:55     7:15    54:02 
    8    720  Thomas van der Weiden      Rotterdam             1980      7e H20       12:39    34:19     7:15    54:13 
    9    550  Max van Helmond            De Langstraat         2000      1e H18       13:34                      54:25 
   10    552  Jaimy Voogt                3in1 Sports           2000      2e H18       12:08    35:36     6:51    54:35 
   11    739  Fred van Zanten            Eerbeek               1975      8e H20       14:39    32:04     8:03    54:46 
   12    734  Niels de Jong              Etten-Leur            1980      9e H20       13:59    33:48     7:07    54:54 
   13    904  Team Decathlon 2           Breda                 1990      1e Duo       12:43    35:53     6:22    54:58 
   14    725  Philip Malcorps            Herentals (BEL)       1971     10e H20       14:36    32:57     7:41    55:14 
   15    748  Gert Beyers                Putte - Kapellen (BE  1974     11e H20       14:06    34:14     7:56    56:16 
   16    900  Team Decathlon             Etten-Leur            1990      2e Duo       13:13    36:46     6:25    56:24 
   17    903  Jerry&Crista               St. Willebrord        1986      3e Duo       17:10    31:09     8:27    56:46 
   18    322  Buck de Marc               Sprang-Capelle        2001      1e H16       14:32    35:25     7:31    57:28 
   19    553  Cas Lasaroms               Budel                 1999      3e H18       13:41    36:15     8:09    58:05 
   20    744  Michel de Jong             Etten-Leur            1964     12e H20       13:54    35:34     9:05    58:33 
   21    733  Dennis Stekelenburg        Vught                 1978     13e H20       15:21    35:06     8:30    58:57 
   22    746  Dick Ernest                Oudenbosch            1969     14e H20       13:27    37:44     7:51    59:02 
   23    728  Bob Hart                   Maassluis             1972     15e H20       13:47    37:47     7:51    59:25 
   24    320  Tobias Martinot            De Langstraat         2002      2e H16       12:56    40:07     7:21  1:00:24 
   25    754  Aad Geluk                  Vlaardingen           1966     16e H20       15:19    37:03     8:34  1:00:56 
   26    752  Pierre Sijmens             Bosschenhoofd         1967     17e H20       15:24    36:57     9:03  1:01:24 
   27    731  Jeffrey Brouwer            Nijmegen              1986     18e H20       17:19    35:46     8:26  1:01:31 
   28    700  Marcel Makaloey            Unltd.                1968     19e H20       15:16    37:23     8:57  1:01:36 
   29    707  Toon Luijten               Etten-Leur            1961     20e H20       15:26    38:47     8:22  1:02:35 
   30    290  Willemijn Fuite            De Langstraat         2002      1e D16       14:43    40:04     7:53  1:02:40 
   31    470  Soo Yin van Noorloos       De Langstraat         2003      1e D14       14:59    39:46     9:00  1:03:45 
   32    755  Verlaat van 't             Spijkenisse           1968     21e H20       14:41    40:25     8:44  1:03:50 
   33    703  Colin Maas                 Rijsbergen            1988     22e H20       17:08    37:20     9:56  1:04:24 
   34    736  Gerard van Wissen          TVHW                  1949     23e H20       17:04    37:44     9:46  1:04:34 
   35    816  Petra Bresselaars                                          1e D20       16:43    39:26     8:29  1:04:38 
   36    321  Schijnen                   Maastricht            2002      3e H16       14:03    43:37     7:27  1:05:07 
   37    901  Tola                       Etten-Leur            1987      4e Duo       16:50    39:44     8:36  1:05:10 
   38    750  Kees Akershoek             Ouddorp Zh            1969     24e H20       16:45    39:31     8:59  1:05:15 
   39    803  Gabi van Pelt              Rijen                 1980      2e D20       17:12    38:12    10:00  1:05:24 
   40    717  Ricardo Bennebroek         Wouw                  1988     25e H20       16:58                    1:05:39 
   41    250  Yannis Devoldere           Izegem (BEL)          2005      1e H12       15:02    43:02     7:54  1:05:58 
   42    724  Jeffrey Van Gils           Terheijden            1984     26e H20                          9:23  1:06:02 
   43    716  Brian Broeders             Etten-Leur            1977     27e H20       15:11    42:58     7:57  1:06:06 
   44    745  Ger de Peijper             TVB                   1955     28e H20       15:57    40:54     9:28  1:06:19 
   45    704  Dennis van Zinnen          Etten-Leur            1975     29e H20       15:46    41:50     8:53  1:06:29 
   46    708  Luc Koyen                  Meer (BEL)            1961     30e H20       17:22    40:22     9:14  1:06:58 
   47    702  Patrick van de veerdonk    Tilburg               1974     31e H20       16:21    41:57     9:06  1:07:24 
   48    801  Leonie Rijk                Unltd.                1972      3e D20       17:29    40:52     9:17  1:07:38 
   49    908  De regt Bart               Etten-Leur            2003      5e Duo                          9:34  1:07:58 
   50    751  Kees vermijs               Dongen                1953     32e H20       15:51    43:18     9:10  1:08:19 
   51    804  Carla Van Aert             Meer (BEL)            1966      4e D20       17:00    42:27     8:58  1:08:25 
   52    756  Gemert van                 Hendrik-Ido-Ambacht   1948     33e H20       17:43    41:42    10:06  1:09:31 
   53    723  Ronald van Steeg           Rijnmond              1966     34e H20       15:49    44:51     9:19  1:09:59 
   54    905  Miranda & Lara             Oosterhout Nb         1992      6e Duo       17:32    43:41     8:56  1:10:09 
   55    721  Ad Schoonderbeek           De Langstraat         1953     35e H20       17:15    43:19     9:37  1:10:11 
   56    719  Bert Lemmens               De Langstraat         1957     36e H20       16:10    43:01    11:15  1:10:26 
   57    802  José van Aert              Meer (BEL)            1966      5e D20       17:40    43:12     9:41  1:10:33 
   58    805  Deborah Koreman            Geertruidenberg       1988      6e D20       15:54    47:15     8:40  1:11:49 
   59    907  De regt Yvonne             Etten-Leur            2000      7e Duo       18:10    44:57     8:45  1:11:52 
   60    715  Rogier Huijsmans           Etten-Leur            1978     37e H20       17:49    45:11     9:17  1:12:17 
   61    738  Robin Kop                  Etten-Leur            1977     38e H20                          9:43  1:12:51 
   62    800  Milly Romney               Rijnmond              1966      7e D20       18:51    44:32     9:33  1:12:56 
   63    711  Eric Wandel                TVB                   1961     39e H20       20:22    36:27    18:27  1:15:16 
   64    807  Madzy de Vries             Best                  1970      8e D20       19:21    44:06    12:11  1:15:38 
   65    742  Alex van der Ree           Dorst                 1983     40e H20       16:53    49:27    10:33  1:16:53 
   66    906  De Regt Bart               Etten-Leur            2003      8e Duo       22:53    43:35    11:35  1:18:03 
   67    722  Robbie van Steeg           Maassluis             1997     41e H20       19:23    47:20    11:25  1:18:08 
   68    741  Niek Heesakkers            Teteringen            1982     42e H20       17:17    50:42    10:32  1:18:31 
   69    808  José van Meel              Breda                 1977      9e D20       20:14    50:20    11:43  1:22:17 
   70    753  John van de Laar           Etten-Leur            1967     43e H20       18:42    52:11    11:57  1:22:50 
   71    749  Alexander Suk              Breda                 1977     44e H20       22:50    49:02    13:15  1:25:07 
   72    809  Hilde Regter               Bavel                 1973     10e D20       25:49                    1:39:02 
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl