Uitslagen MOS Crossduathlon Etten-Leur 12 februari 2017


Uitslagen per categorie

          MOS CROSS DUATHLON ETTEN-LEUR - ZONDAG 12 FEBRUARI 2017
                        UITSLAGENLIJST - 6-20-3 KM

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  6 km lop 20 km fi 3 km lop Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1     60  Rik Thijs                  Mol (BEL)             1988      1e H20       19:40    47:46    12:14  1:19:40 
    2      2  Wouter Wuilmus             Rijkevorsel (BEL)     1985      2e H20       19:36    48:13    12:31  1:20:20 
    3      1  Geert Lauryssen            Sint lenaarts (BEL)   1982      3e H20       19:47    47:41    14:08  1:21:36 
    4     48  Mark Hamersma              Veenendaal            1993      4e H20       20:13    48:51    12:41  1:21:45 
    5     31  Rudi van Houts             Luyksgestel           1984      5e H20       21:23    47:58    12:50  1:22:11 
    6    422  Jan - Luc                  Dessel (BEL)          1984      1e Duo       20:56    51:04    11:55  1:23:55 
    7     65  Robin Tournant             Nouzonville (FRA)     1996      6e H20       20:39    50:55    12:23  1:23:57 
    8    129  Kris Vermeiren             Loenhout (BEL)        1976      1e H40       21:08    50:20    13:16  1:24:44 
    9     33  Christiaan Solleveld       Unltd.                1984      7e H20       21:01    51:42    12:21  1:25:04 
   10     66  Tim de Bouw                londerzeel (BEL)      1978      8e H20       21:18    51:47    13:02  1:26:07 
   11     57  Pim van der Marel          De Lier               1990      9e H20       21:25    49:33    15:14  1:26:12 
   12     40  Kris Jennes                Kalmthout (BEL)       1984     10e H20       21:04    52:52    12:43  1:26:39 
   13     21  Joost Christiaans          RZC                   1980     11e H20       22:45    51:15    13:04  1:27:04 
   14    410  Team Carebears             Dongen                1996      2e Duo       20:54    55:41    11:33  1:28:08 
   15    114  Michael Krijnen            DTC                   1970      2e H40       22:04    52:12    13:59  1:28:15 
   16     53  Paul Schermers             TTB                   1982     12e H20       22:17    52:53    13:24  1:28:34 
   17     39  Izar van Gool              TVB                   1978     13e H20       21:57    53:40    13:04  1:28:41 
   18    126  Auke Geurts                Amsterdam             1973      3e H40       23:07    52:14    13:28  1:28:49 
   19     51  Erik Kramer                Hardinxveld-Giessend  1994     14e H20       23:06    51:52    14:07  1:29:05 
   20    432  IedereenWint               Etten-Leur            1972      3e Duo       22:43    53:32    12:54  1:29:09 
   21     64  Robbe Janssens             Wuustweezel (BEL)     1997     15e H20       22:16    53:07    13:51  1:29:14 
   22    431  Trappistentrappers         St. Willebrord        1981      4e Duo       25:34    49:21    14:20  1:29:15 
   23     16  Ward Luitjes               Breda                 1982     16e H20       23:32    52:18    13:36  1:29:26 
   24    421  Team Dekkers tweewielers   Tegelen               1977      5e Duo       25:18    50:22    13:47  1:29:27 
   25     26  Jeroen Van Gestel          Loenhout (BEL)        1984     17e H20       22:13    53:39    13:43  1:29:35 
   26    226  David Tournlant            Nouzonville (FRA)     1966      1e H50       23:24    53:16    14:15  1:30:55 
   27     59  Kevin Gideonse             NSTV Trion            1982     18e H20       23:42    51:37    15:40  1:30:59 
   28    224  Paul Van Riel              Loenhout (BEL)        1962      2e H50       23:29    53:59    13:32  1:31:00 
   29    153  Jeroen Bouwman             Breda                 1977     19e H20       21:49    55:55    13:20  1:31:04 
   30    420  OK OLVG OOST               Amsterdam Zuidoost    1981      6e Duo       21:38    57:10    12:23  1:31:11 
   31    408  Vliegensvlug               Chaam                 1976      7e Duo       25:02    52:35    13:38  1:31:15 
   32     47  Wouter van der Weel        Rijen                 1993     20e H20       23:03    54:18    14:37  1:31:58 
   33     18  Robert van den Boer        Elewijt (BEL)         1978     21e H20       23:04    54:12    14:52  1:32:08 
   34     13  Bart van der Heijden       RDG                   1978     22e H20       23:12    55:18    13:55  1:32:25 
   35     32  Jorn Van Bergen            Meer (BEL)            1991     23e H20       22:11    56:56    13:21  1:32:28 
   36    111  Rob de Pagter              Ritthem               1976      4e H40       23:37    54:09    14:55  1:32:41 
   37    141  Mario Jansens              Vlimmeren (BEL)       1971      5e H40       25:10    52:45    15:03  1:32:58 
   38    116  Robert Sonke               Middelburg            1970      6e H40       23:27    54:53    14:49  1:33:09 
   39     14  Tijmen Smit                Dordrecht             1986     24e H20       23:39    55:23    14:10  1:33:12 
   40     46  Mickeal Damen              Rijsbergen            1986     25e H20       23:16    55:53    14:09  1:33:18 
   41    121  Robert van der Toorn       Rijnmond              1977      7e H40       24:00    55:10    14:14  1:33:24 
   42    428  Team Guyron                Zichem (BEL)          1970      8e Duo       25:06    53:58    14:33  1:33:37 
   43     49  Maarten van der Weel       Oss                   1995     26e H20       23:30    54:12    15:58  1:33:40 
   44     42  Kobe Kuyps                 Essen (BEL)           1990     27e H20       23:09    55:57    14:38  1:33:44 
   45    415  bob-team                   Tilburg               1978      9e Duo       24:05    57:15    13:09  1:34:29 
   46    124  Tijs van Gemert            Zevenhuizen Zh        1973      8e H40       23:53    54:11    16:27  1:34:31 
   47    209  Marc Siebers               Breda                 1961      3e H50       23:51    56:24    14:20  1:34:35 
   48    143  Richard Schouten           's-Gravenhage         1969      9e H40       24:16    55:33    14:49  1:34:38 
   49     63  Eric van Oosten            Maassluis             1989     28e H20       24:12    55:19    15:29  1:35:00 
   50    130  Camille Hendrikx           Reusel                1971     10e H40       24:13    56:06    14:58  1:35:17 
   51    302  Laura Gorter               Utrecht               1986      1e D20       24:45    55:32    15:04  1:35:21 
   52     11  Jan Mertens                Geel (BEL)            1982     29e H20       24:34    55:35    15:21  1:35:30 
   53      9  Paul Monden                TVA                   1988     30e H20       23:36    58:26    13:46  1:35:48 
   54    201  Gerard Odijk               Hellas                1965      4e H50       24:58    56:21    15:21  1:36:40 
   55    152  Pieter Vos                 Vught                 1976     11e H40       26:49    54:32    15:31  1:36:52 
   56    403  Eddy                       Etten-Leur            1966     10e Duo       24:36    58:35    13:57  1:37:08 
   57     62  Jan Schoofs                nieuwenkerken (BEL)   1988     31e H20       22:08  1:00:45    14:21  1:37:14 
   58     30  Aerts Benny                Meer (BEL)            1978     32e H20       22:34    59:33    15:23  1:37:30 
   59    303  Jolanda Nell- van de Worp  Duursport Rotterdam   1979      2e D20       24:01    58:53    14:39  1:37:33 
   60    110  Mark Kleinloog             De Langstraat         1969     12e H40       25:43    56:34    15:28  1:37:45 
   61    425  Techtwo                    Zundert               1985     11e Duo       27:17    56:04    14:25  1:37:46 
   62    203  Hans van Delft             Eindhoven             1965      5e H50       24:31    58:07    15:10  1:37:48 
   63     15  Yuri Ran                   Eethen                1985     33e H20       26:22    55:47    15:53  1:38:02 
   64    401  Bus 316                    Etten-Leur            1989     12e Duo       26:58    57:06    14:12  1:38:16 
   65     43  Niels de Jong              Etten-Leur            1980     34e H20       25:12    57:00    16:20  1:38:32 
   66    413  Fitinlith                  Utrecht               1990     13e Duo       29:57    52:08    16:28  1:38:33 
   67    427  Trippers                   Trip                  1960     14e Duo       25:08    58:58    14:29  1:38:35 
   68     19  Ben Coremans               Etten-Leur            1979     35e H20       24:56    57:33    16:10  1:38:39 
   69    212  Chris Jacobs               Essen (BEL)           1966      6e H50       24:51    58:12    15:51  1:38:54 
   70    307  Else Belmans               Pulderbos (BEL)       1983      3e D20       26:00    56:26    16:34  1:39:00 
   71     10  Frank Roks                 Rucphen               1981     36e H20       25:45    58:16    15:22  1:39:23 
   72    405  LBNC                       Breda                 1974     15e Duo       28:03    56:51    14:30  1:39:24 
   73    139  Leon Aleman                Drimmelen             1970     13e H40       25:39    57:36    16:17  1:39:32 
   74    220  Thomas Cordier             's-Gravenhage         1965      7e H50       25:05    58:37    16:34  1:40:16 
   75    304  Dieuwertje Poort           NSTV Trion            1991      4e D20       26:04    58:07    16:07  1:40:18 
   76    411  Spier-Gel                  Tilburg Road Runners  1958     16e Duo       29:07    55:02    16:32  1:40:41 
   77    136  Jorn van der Zanden        Breda                 1977     14e H40       25:14    59:21    16:07  1:40:42 
   78    148  Dennis Rijnbeek            TriMates              1972     15e H40       26:26    58:49    15:34  1:40:49 
   79    418  Cleanbrothers              Etten-Leur            1967     17e Duo       26:53    58:53    15:08  1:40:54 
   80    433  kEES/STIJN                 Breda                 1989     18e Duo       28:33    57:22    15:59  1:41:54 
   81    414  Team Jukkie                St. Willebrord        1991     19e Duo       25:26  1:01:13    15:17  1:41:56 
   82    135  André Stappers             Dordrecht             1972     16e H40       26:59    58:39    16:38  1:42:16 
   83    127  Arthur vna den Aarssen     Cerberus              1970     17e H40       25:21  1:03:06    14:46  1:43:13 
   84     24  Tom Van den Berg           TVB                   1986     37e H20       26:02  1:01:07    16:17  1:43:26 
   85    217  Rob Voorn                  Etten-Leur            1965      8e H50       27:47  1:00:07    16:06  1:44:00 
   86    213  Ronald Geleynse            's-Gravenhage         1966      9e H50       28:24    58:47    17:05  1:44:16 
   87    417  Frank en Cindy             Nispen                1978     20e Duo       29:38    58:17    16:44  1:44:39 
   88    133  Leo Vissers                Houten                1975     18e H40       25:30  1:00:13    18:59  1:44:42 
   89    211  Peter van den Bent         Rijnmond              1963     10e H50       27:26    59:42    17:40  1:44:48 
   90    225  Dick Scholtus              TZC / Vahalis         1961     11e H50       26:29  1:01:51    16:29  1:44:49 
   91    115  Bart Verdeijen             Breda                 1970     19e H40       27:53    59:28    17:31  1:44:52 
   92    430  de deurdauwers             Etten-Leur            1965     21e Duo       30:12    57:26    17:17  1:44:55 
   93     23  Rob Peters                 Halsteren             1980     38e H20       27:41  1:00:49    16:27  1:44:57 
   94    311  Claudia Striekwold         Eindhoven             1987      5e D20       27:07  1:01:59    16:09  1:45:15 
   95    409  DielemansMertens           Etten-Leur            1988     22e Duo       28:53    59:13    17:12  1:45:18 
   96    312  Mieke de Lepper            Son en Breugel        1989      6e D20       26:21  1:02:47    16:13  1:45:21 
   97    223  Bart van Linder            Meer (BEL)            1963     12e H50       27:11  1:01:20    16:56  1:45:27 
   98    407  248 Go 4 life              Etten-Leur            1977     23e Duo       25:16  1:05:54    14:22  1:45:32 
   99     55  Wouter Hendrikx            Etten-Leur            1986     39e H20       30:14    58:55    16:37  1:45:46 
  100    561  Annelies van der Zwart     Eindhoven             1976      1e D40       28:14  1:01:26    16:06  1:45:46 
  101    205  Aad Geluk                  Rijnmond              1966     13e H50       27:51  1:00:43    17:19  1:45:53 
  102    426  B&R                        Chaam                 1970     24e Duo       30:42    58:34    17:03  1:46:19 
  103     52  Hidde Huismans             Halsteren             1981     40e H20                         14:42  1:46:36 
  104    204  Gerard van Wissen          TVHW                  1949     14e H50       28:45    59:58    17:58  1:46:41 
  105     36  Bart Audenaerd             TVB                   1979     41e H20       26:09  1:02:28    18:13  1:46:50 
  106    406  Duo Dubbel Fris            Breda                 1965     25e Duo       28:43  1:02:32    16:13  1:47:28 
  107    105  Joost van Hest             Breda                 1975     20e H40       27:27  1:02:58    17:26  1:47:51 
  108     54  Jan-Bert Maas              Son en Breugel        1987     42e H20       24:44  1:07:28    15:47  1:47:59 
  109     38  Henk van den Boogaard      Gouda                 1985     43e H20       27:29  1:05:00    15:32  1:48:01 
  110    423  Ga-Afrika.nl               Gouda                 1990     26e Duo       33:11    56:27    18:29  1:48:07 
  111     35  Pascal Post                Etten-Leur            1978     44e H20       27:15  1:02:54    17:59  1:48:08 
  112    151  Joost Geerlings            Raamsdonksveer        1977     21e H40       27:21  1:01:39    19:32  1:48:32 
  113    563  Marije van Dun             Wagenberg             1975      2e D40       28:06  1:02:18    18:12  1:48:36 
  114    400  Team Hommel                Etten-Leur            1971     27e Duo       26:15  1:08:00    14:47  1:49:02 
  115    106  Stan Westerterp            Breda                 1976     22e H40       29:54  1:00:53    18:58  1:49:45 
  116    215  Frans Hooijen              Hapert                1965     15e H50       30:00  1:01:30    18:20  1:49:50 
  117    208  Tom Berkouwer              Rijnmond              1953     16e H50       28:20  1:03:57    17:36  1:49:53 
  118     25  Dirk van den Muijsenberg   Breda                 1980     45e H20       26:18  1:06:28    17:10  1:49:56 
  119    140  Olivier Dussine            Hazerswoude-Dorp      1971     23e H40       27:04  1:05:07    17:57  1:50:08 
  120    128  Gert-Jan ter Weeme         Breda                 1974     24e H40       23:46  1:06:05    21:10  1:51:01 
  121     44  Martijn Grotens            Etten-Leur            1980     46e H20       26:07  1:06:19    18:53  1:51:19 
  122    134  Robert Verdonschot         Son en Breugel        1975     25e H40       33:00    58:00    20:20  1:51:20 
  123    144  Matthijs Reedijk           Breda                 1974     26e H40       30:06  1:00:43    20:33  1:51:22 
  124     37  Sjoerd van Oosten          Roosendaal            1978     47e H20       29:04  1:03:15    19:05  1:51:24 
  125    301  Berdine Bakker             Rotterdam             1988      7e D20       27:58  1:06:00    17:47  1:51:45 
  126    145  Eelco van Duijvenbode      Huijbergen            1977     27e H40       27:14  1:07:37    17:15  1:52:06 
  127    402  Baat het niet dan schaadt  Hoeven                1962     28e Duo       29:28  1:05:52    16:58  1:52:18 
  128    202  Nino Detmar                Breda                 1967     17e H50       30:21  1:02:06    20:04  1:52:31 
  129    122  Marnix Holleman            Teteringen            1972     28e H40       27:37  1:07:54    17:13  1:52:44 
  130    222  Jan van Soest              Trip                  1961     18e H50       29:52  1:04:44    18:09  1:52:45 
  131    147  Hugo Knobel                Eindhoven             1969     29e H40       30:04  1:05:36    17:11  1:52:51 
  132    137  Geraud van der Linden      Utrecht               1972     30e H40       27:01  1:09:48    16:23  1:53:12 
  133    404  Rosema - v.d. Veldt        Breda                 1971     29e Duo       30:24  1:05:42    17:41  1:53:47 
  134     28  Timothy Ooms               Steenbergen Nb        1987     48e H20       28:40  1:06:16    19:22  1:54:18 
  135    132  Jeroen de Wit              Etten-Leur            1975     31e H40       28:38  1:07:26    18:28  1:54:32 
  136    416  Team Bikkers               Breda                 1976     30e Duo       30:31  1:06:08    18:00  1:54:39 
  137    419  Xaurum 1                   Breda                 1971     31e Duo       30:16  1:08:41    15:54  1:54:51 
  138    310  Ilona Rullens              Rotterdam             1990      8e D20       30:56  1:06:36    18:17  1:55:49 
  139    412  Matthijs&Eva               Etten-Leur            1997     32e Duo       31:07  1:06:09    18:49  1:56:05 
  140     29  Niels van Diemen           Breda                 1978     49e H20       29:25  1:07:04    19:36  1:56:05 
  141    216  Rini Gootjes               Tilburg Road Runners  1949     19e H50       31:36  1:06:50    20:25  1:58:51 
  142    200  Kobus Botman               adsv Dynamica         1951     20e H50       31:02  1:08:54    19:03  1:58:59 
  143    227  Martin van Gemert          Hendrik-Ido-Ambacht   1948     21e H50       30:53  1:08:49    19:33  1:59:15 
  144    221  Wim Vernes                 Etten-Leur            1966     22e H50       29:05  1:10:34    19:38  1:59:17 
  145    564  Wendy Kroesen              Tilburg Road Runners  1973      3e D40       29:36  1:12:10    17:34  1:59:20 
  146    434  Ton van Dongen             Prinsenbeek           1982     33e Duo       28:17  1:14:06    17:16  1:59:39 
  147    219  Mark Schoonhoven           TGV                   1966     23e H50       30:10  1:10:14    19:23  1:59:47 
  148      6  Rogier Boomsluiter         Breda                 1978     50e H20       30:43  1:06:08    23:31  2:00:22 
  149     56  Frank de Lepper            Son en Breugel        1987     51e H20       33:35  1:04:43    22:19  2:00:37 
  150    305  Jamie van den Eijkel       Rotterdam             1987      9e D20                         20:38  2:01:12 
  151    138  Jakko Heijnraets           Spijkenisse           1973     32e H40       30:38  1:11:41    18:55  2:01:14 
  152     27  Stefan Verhagen            Berkel-Enschot        1982     52e H20       29:59  1:14:00    18:34  2:02:33 
  153    308  Ilona van Breugel          Gouda                 1988     10e D20       30:27  1:14:38    18:17  2:03:22 
  154    228  Carlo Foesenek             Breda                 1961     24e H50                         22:59  2:05:00 
  155    150  Luc Meyvis                 Stitswerd (BEL)       1973     33e H40       30:58  1:13:53    21:40  2:06:31 
  156      8  Hans Eekhof                TVHW                  1980     53e H20       30:05    47:25    49:23  2:06:53 
  157    206  Harrie Hendrickx           Meerle (BEL)          1955     25e H50       32:18  1:13:10    22:47  2:08:15 
  158    207  Robbert Leenders           Helmond               1965     26e H50       33:09  1:13:41    22:27  2:09:17 
  159    113  Rob Bakkers                Breda                 1974     34e H40       30:29  1:17:29    21:29  2:09:27 
  160     20  Ronald Vermeer             Renkum                1982     54e H20       30:22  1:17:45    23:25  2:11:32 
  161    112  Guido Tap                  TVB                   1974     35e H40       35:44  1:11:39    25:23  2:12:46 
  162    210  Jan Stoop                  RTC                   1942     27e H50                         30:56  2:12:51 
  163    306  Sandra van Dop             Rozenburg Zh          1984     11e D20       34:52  1:15:26    23:32  2:13:50 

          MOS CROSS DUATHLON ETTEN-LEUR - ZONDAG 12 FEBRUARI 2017
                       UITSLAGENLIJST - 3-10-1.5 KM

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  3 km lop 10 km fi 1,5 km l Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------
    1    914  Buurman & Buurman 2.0      Tilburg               1990      1e Duo       13:01    28:43     6:21    48:05 
    2    748  Tom Michielsen             Baarle-Nassau         1987      1e H20       12:24    29:58     6:15    48:37 
    3    551  Joey van 't Verlaat        TVS '90               1999      1e H18       11:50    30:34     6:20    48:44 
    4    749  Chris Maes                 Baarle Nassau (BEL)   1969      2e H20       13:04    29:19     7:25    49:48 
    5    719  Koen Stevens               Wuustwezel (BEL)      1983      3e H20       12:47    30:33     7:01    50:21 
    6    701  Roy Simons                 Velden                1985      4e H20       13:12    30:06     7:13    50:31 
    7    553  Chris Steenbakker          De Langstraat         1998      2e H18       12:45    31:50     7:10    51:45 
    8    706  Rob Meeuwessen             Goirle                1989      5e H20       13:55    30:44     7:37    52:16 
    9    905  Maarten en Alex            Etten-Leur            1987      2e Duo       12:11    34:32     5:59    52:42 
   10    550  Luc van Ginneken           NSTV Trion            1998      3e H18       13:32    32:44     7:25    53:41 
   11    737  Philip Malcorps            Herentals (BEL)       1971      6e H20       14:21    31:57     7:33    53:51 
   12    750  Fred van Zanten            Eerbeek               1975      7e H20       14:45    31:05     8:01    53:51 
   13    741  Francois Nooten            Oosterhout Nb         1973      8e H20       14:44    32:12     8:01    54:57 
   14    906  TeamOlympia                St. Willebrord        1983      3e Duo       17:03    29:46     8:16    55:05 
   15    724  John Rombouts              Sprundel              1977      9e H20       14:49    32:50     7:35    55:14 
   16    916  Jonge Steenblokjes         Heinkenszand          2006      4e Duo       15:09    32:38     7:37    55:24 
   17    718  Peter Kockx                Stabroek (BEL)        1983     10e H20       14:31    32:43     8:27    55:41 
   18    913  vriendschap                Breda                 1957      5e Duo       13:15    36:52     6:27    56:34 
   19    917  Oude Steenblokjes          Heinkenszand          1972      6e Duo       15:39    33:04     8:06    56:49 
   20    880  Syb de Jong                TVB                   2002      1e H14       13:25    35:46     7:47    56:58 
   21    712  Wouter in 't Groen         De Langstraat         1979     11e H20       14:12    35:09     7:43    57:04 
   22    746  Dennis Stekelenburg        Vught                 1978     12e H20       15:42    33:40     8:21    57:43 
   23    743  Gert Beyers                Putte - Kapellen (BE  1974     13e H20       14:51    34:16     8:47    57:54 
   24    700  John Klep                  Etten-Leur            1974     14e H20       16:06    33:08     8:44    57:58 
   25    922  Mireille en Ilse           Zundert               1987      7e Duo                          7:15    58:18 
   26    882  Tobias Martinot            De Langstraat         2002      2e H14       13:06    37:55     7:19    58:20 
   27    754  Sander van Unen            Etten-Leur            1978     15e H20                          7:46    58:33 
   28    740  Bart Theunis               Essen (BEL)           1981     16e H20       14:47    36:44     7:45    59:16 
   29    901  The Young Ones             Etten-Leur            1965      8e Duo       18:23    31:39     9:20    59:22 
   30    320  Dirk van der Ham           Etten-Leur            2000      1e H16       14:41    36:23     8:30    59:34 
   31    918  De Kasseieen               Etten-Leur            1979      9e Duo       15:56    35:38     8:02    59:36 
   32    807  Roos Staps                 De Langstraat         1994      1e D20       15:06    36:37     7:58    59:41 
   33    808  Rosalien Van Elp           NSTV Trion            1987      2e D20       15:19    37:12     7:50  1:00:21 
   34    703  Richard van Oijen          Breda                 1980     17e H20       15:10    36:37     9:09  1:00:56 
   35    911  Cubegalore                 Dongen                1983     10e Duo                          7:08  1:01:24 
   36    804  Laura Wientjens            Bergen op Zoom        1994      3e D20       15:08    37:26     8:51  1:01:25 
   37    720  Ed Wientjens               Bergen op Zoom        1962     18e H20       15:32    37:22     8:47  1:01:41 
   38    734  Frans Rijpers              WBTV                  1960     19e H20       15:13    38:10     8:19  1:01:42 
   39    912  Redcube                    Nijmegen              1982     11e Duo       17:56    35:00     8:49  1:01:45 
   40    729  Chatish Sitaldien          Pijnacker             1979     20e H20       15:01    39:03     8:23  1:02:27 
   41    710  Roland Brandwijk           Halsteren             1972     21e H20       15:59    37:35     9:05  1:02:39 
   42    717  Jeroen van 't Verlaat      TVS '90               1968     22e H20       14:11    39:57     8:34  1:02:42 
   43    713  Hans van Nispen            TVB                   1972     23e H20                          8:40  1:02:45 
   44    721  Toon Luijten               Etten-Leur            1961     24e H20       15:51    38:27     8:31  1:02:49 
   45    920  Jaap&kelvin                Etten-Leur            1978     12e Duo       16:43    37:52     8:20  1:02:55 
   46    908  Van de Heijning            Gilze                 1984     13e Duo       17:30    37:01     8:34  1:03:05 
   47    921  spek en bonen              Breda                 1970     14e Duo                          9:19  1:03:29 
   48    900  B running                  Steenbergen Nb        1972     15e Duo       18:54    35:06     9:34  1:03:34 
   49    552  Joep Visser                Etten-Leur            1999      4e H18                         11:57  1:03:38 
   50    742  René van Eekelen           Etten-Leur            1962     25e H20       16:42    37:47     9:15  1:03:44 
   51    705  Hans Janssen               De Langstraat         1960     26e H20       17:08    37:01     9:36  1:03:45 
   52    903  Remie Transport            Etten-Leur            1981     16e Duo       16:34    39:42     7:42  1:03:58 
   53    723  Pieter de Rooij            Etten-Leur            1981     27e H20       16:36    38:21     9:20  1:04:17 
   54    904  De Panda's                 Breda                 1947     17e Duo       17:27    38:02     9:18  1:04:47 
   55    803  Gabi van Pelt              Rijen                 1980      4e D20       17:55    37:43    10:07  1:05:45 
   56    745  Kees Vermijs               Dongen                1953     28e H20       15:37    40:43     9:30  1:05:50 
   57    733  Rens Speksnijder           WBTV                  1967     29e H20       16:15    41:14     8:38  1:06:07 
   58    470  Soo Yin van Noorloos       De Langstraat         2003      1e D14       15:35    41:27     9:06  1:06:08 
   59    744  Maurice van Overmeie       Roosendaal            1980     30e H20       15:15    41:35     9:26  1:06:16 
   60    735  Leon Sonneveld             Hoeven                1967     31e H20       16:04    40:17    10:07  1:06:28 
   61    707  Ad Schoonderbeek           De Langstraat         1953     32e H20       17:06    39:57     9:32  1:06:35 
   62    702  Bert Lemmens               De Langstraat         1957     33e H20       16:58    40:08     9:29  1:06:35 
   63    738  Richard Teuns              WBTV                  1968     34e H20       18:26    37:32    10:58  1:06:56 
   64    291  Linette Linders            Deurne                2001      1e D16       16:55    41:44     9:10  1:07:49 
   65    909  Naalden naar de Top        Etten-Leur            2002     18e Duo       19:40    39:02     9:30  1:08:12 
   66    739  Mark Vermunt               WBTV                  1967     35e H20       16:56    40:28    10:53  1:08:17 
   67    755  Maarten van Els            Utrecht               1979     36e H20       17:16    42:12     9:14  1:08:42 
   68    752  Niek Heesakkers            Teteringen            1982     37e H20       18:33    40:48     9:51  1:09:12 
   69    907  Bubbels 2.0                Chaam                 1977     19e Duo       19:31    40:01     9:43  1:09:15 
   70    711  Ger de Peijper             TVB                   1955     38e H20                         10:05  1:09:30 
   71    806  Maartje van Gestel         Ironmanagers Nederla  1993      5e D20       16:44    43:57     9:04  1:09:45 
   72    919  bostoppers                 Etten-Leur            1999     20e Duo       17:01    45:08     7:56  1:10:05 
   73    726  Raymond Wensing            Barendrecht           1977     39e H20       16:53    43:05    10:10  1:10:08 
   74    910  Roovers naar de Top        Etten-Leur            2002     21e Duo       19:43    40:32     9:57  1:10:12 
   75    722  Eric Wandel                TVB                   1961     40e H20       19:57    38:50    11:35  1:10:22 
   76    725  Thijs Geenen               Nijmegen              1988     41e H20       19:46    40:57     9:40  1:10:23 
   77    730  Dick Ringelberg            Etten-Leur            1954     42e H20       16:46    44:09     9:30  1:10:25 
   78    801  Madzy de Vries             Son en Breugel        1970      6e D20       19:19    40:49    10:24  1:10:32 
   79    902  Tweedelig Grijs            Etten-Leur            1962     22e Duo       19:44    40:53     9:58  1:10:35 
   80    708  Alex van Oijen             Breda                 1984     43e H20       17:10    43:03    10:28  1:10:41 
   81    800  Roos Schoonderbeek         De Langstraat         1988      7e D20       18:57    41:49    10:08  1:10:54 
   82    716  Cees van Opstal            Wernhout              1954     44e H20       18:38    41:55    10:26  1:10:59 
   83    915  Portugees Geluk            Etten-Leur            1993     23e Duo       18:41    42:56     9:26  1:11:03 
   84    704  Lorenzo Bas                Klein Zundert         1978     45e H20       17:33    43:41    10:02  1:11:16 
   85    751  Wim Buitendijk             Breda                 1956     24e Duo       19:21    40:41    11:29  1:11:31 
   86    802  Milly Romney               Rijnmond              1966      8e D20       18:39    44:05     9:54  1:12:38 
   87    747  Wichard van Noorloos       De Langstraat         1973     46e H20       19:29    43:00    11:34  1:14:03 
   88    736  John van de Laar           Etten-Leur            1967     47e H20       18:53    48:59    11:37  1:19:29 
   89    715  Bjorn van den Boer         Tilburg               1991     48e H20       20:34    48:05    12:01  1:20:40 
   90    731  Robin Kop                  Etten-Leur            1977     49e H20       21:18    50:23    13:12  1:24:53 
   91    732  Sander Suk                 Breda                 1977     50e H20       21:22    50:17    13:14  1:24:53 
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl