Uitslagen Bridge to Bridge - Arnhem - zondag 11 september 2011

  • Individuele uitslagenlijst

    Bedrijvenloop 10 Engelse Mijl
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         RUN2DAY ARNHEM/NIJMEGEN         ARNHEM                                3:56:04
            2590  Martin Lauret                   Arnhem                1971      1e      56:34   17,067     3:30 
            2591  Frank Reintjes                  Zevenaar              1967      2e      57:03   16,922     3:32 
            1478  Ronald de Jonge                 Rozendaal             1970      3e      57:41   16,736     3:35 
            2592  Jay Sauer                       Arnhem                1972      4e    1:04:46   14,906     4:01 
    
        2         VAN AMERONGEN FACILITAIR BV     ARNHEM                                5:13:54
            2516  Ronald Lavoo                    Arnhem                1981      7e    1:09:19   13,927     4:18 
            2515  Bert Wilk                       Arnhem                1961     17e    1:15:22   12,809     4:41 
            2518  Alex Akkerman                   Arnhem                1974     20e    1:17:41   12,427     4:49 
            2517  Peter Baltussen                 Dodewaard             1973     59e    1:31:32   10,547     5:41 
    
        3         RIJN IJSSEL                     ARNHEM                                5:20:23
            2602  Arno Lodders                    Arnhem                1965      6e    1:09:13   13,948     4:18 
            2604  Frank van Duinhoven             Nijmegen              1960     23e    1:19:26   12,154     4:56 
            2603  Kees Brusse                     Arnhem                1970     39e    1:24:43   11,396     5:15 
            2601  Gerrit Bosgoed                  Dieren                1950     43e    1:27:01   11,094     5:24 
            2600  Adri Bressers                   Duiven                1960     57e   (1:31:18)  10,574     5:40 
    
        4         POLITICI GEMEENTE ARNHEM        ARNHEM                                5:25:26
            2542  Hans Giesing                    Arnhem                1976     10e    1:11:21   13,530     4:26 
            2543  Vincent Bronkhorst              Nijmegen              1972     14e    1:14:05   13,031     4:36 
            2544  Hellen Mouws                    Arnhem                1963     45e    1:28:38   10,892     5:30 
            2540  Evert Vaartjes                  Arnhem                1953     58e    1:31:22   10,566     5:40 
    
        5         CITO                            ARNHEM                                5:25:50
            2524  Lody Smeets                     Elst                  1958     11e    1:13:07   13,204     4:32 
            2520  Freek Nabuurs                   Nijmegen              1969     21e    1:17:28   12,462     4:48 
            2521  Marcel Hoekstra                 Arnhem                1983     35e    1:23:38   11,543     5:11 
            2523  Frans Wagenaar                  Utrecht               1951     60e    1:31:37   10,537     5:41 
            2522  Jan Buteijn                     Heesch                1958     74e   (1:44:02)   9,280     6:27 
    
        6         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                5:27:52
            2533  Hans Niemeijer                  Huissen               1967     12e    1:13:13   13,186     4:33 
            2531  Lourens Schipper                Arnhem                1957     26e    1:21:58   11,778     5:05 
            2532  Gert-Peter Janssen              Doetinchem            1974     32e    1:23:20   11,585     5:10 
            2530  Ferry Lekatompessy              Arnhem                1964     50e    1:29:21   10,805     5:33 
            2534  Joke Lekatompessy               Arnhem                1962     65e   (1:34:17)  10,239     5:51 
    
        7         COLBOND BV                      ARNHEM                                5:28:49
            2504  Gijs Hermans                    Nijmegen              1974     13e    1:13:49   13,078     4:35 
            2501  Blair Rawes                     Arnhem                1954     33e    1:23:26   11,571     5:11 
            2500  Michiel Nuyens                  Rheden                1978     38e    1:25:20   11,313     5:18 
            2503  Edze Visscher                   Utrecht               1973     42e    1:26:14   11,195     5:21 
            2502  Hans Veltman                    Rozendaal             1969     49e   (1:29:26)  10,795     5:33 
    
        8         TENNET                          ARNHEM                                5:31:56
            2561  Ray van Kesteren                Arnhem                1980     15e    1:15:15   12,829     4:40 
            2562  Frans Baas                      Arnhem                1980     22e    1:19:20   12,169     4:55 
            2560  Marcel Kersten                  Arnhem                1980     44e    1:28:28   10,913     5:29 
            2563  Ronald Batstra                  Arnhem                1980     47e    1:28:53   10,861     5:31 
    
        9         VAN AMERONGEN BERGING           ARNHEM                                5:49:57
            2528  Giel Stapelbroek                Arnhem                1974     30e    1:22:13   11,742     5:06 
            2525  Aniek van den Munckhof          Arnhem                1985     31e    1:22:29   11,704     5:07 
            2526  Juliette Stapelbroek            Arnhem                1980     61e    1:32:32   10,433     5:45 
            2527  Robert de Jong                  Arnhem                1956     62e    1:32:43   10,412     5:45 
    
       10         RESSORTSPARKET ARNHEM           ARNHEM                                5:52:54
            2572  Peter Nederveen                 Millingen a/d Rijn    1963     24e    1:19:26   724,05     0:04 
            2571  Tanja Pastoor                   driebergen            1973     51e    1:30:01   10,725     5:35 
            2570  Marijke Dubbelink               Huissen               1972     53e    1:30:15   10,697     5:36 
            1486  Aris van Holland                Lochem                1958     63e    1:33:12   10,358     5:47 
            1021  Richard van Holland             Lochem                1951     75e   (1:45:57)   9,112     6:35 
    
       11         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                5:53:50
            2581  John Duteweert                  Deventer              1960     18e    1:17:19   12,486     4:48 
            2582  Stef Duteweert                  Deventer              1986     19e    1:17:19   12,486     4:48 
            2583  Kidy Kadionda                   Arnhem                1988     55e    1:31:36   10,539     5:41 
            2580  Henny Ruiter                    Deventer              1957     76e    1:47:36    8,972     6:41 
    
       12         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                5:55:47
            2588  Mart van Alst                   Arnhem                1962      8e    1:10:10   13,759     4:21 
            2586  Hugo de Baaij                   Beuningen             1990     46e    1:28:25   10,919     5:29 
            2587  Niels Tesselhof                 Arnhem                1979     68e    1:37:59    9,853     6:05 
            2585  Martha Gaasbeek                 Veenendaal            1965     69e    1:39:13    9,730     6:09 
    
       13         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                6:04:01
            2537  Peter Swart                     Arnhem                1961     34e    1:23:45   11,527     5:12 
            2535  Maud Wolf                       Arnhem                1971     54e    1:31:11   10,587     5:40 
            2538  Annelies Boonman                Nijmegen              1978     64e    1:33:57   10,276     5:50 
            2539  Piet van Riel                   Holten                1959     67e    1:35:08   10,148     5:54 
            1826  Jeroen Glissenaar               Arnhem                1973     77e   (1:48:35)   8,891     6:44 
    
       14         HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                6:07:21
            2508  Daniel Meelhuijsen              Warnsveld             1970     40e    1:25:04   11,349     5:17 
            2507  Frank Hengeveld                 Oosterbeek            1969     41e    1:26:12   11,200     5:21 
            2506  Anique Vogelvanger              Den Haag              1973     66e    1:34:01   10,268     5:50 
            2505  Máasja Verbraak                 Warnsveld             1973     72e    1:42:04    9,459     6:20 
    
                  PRO PERSONA                     WOLFHEZE                                  DNF
            2578  Willie van Haren                Overasselt            1961     16e   (1:15:40)  12,759     4:42 
            2577  Gerrie Pasman                   Arnhem                1953     27e   (1:22:09)  11,752     5:06 
            2576  Willem Vink                     Ottersum              1963     29e   (1:23:07)  11,615     5:09 
    
                  TENNET                          ARNHEM                                    DNF
            2569  Michael Lutje Wooldrik          Arnhem                1980     25e   (1:20:45)  11,955     5:01 
            2568  Peter Hoekendijk                Arnhem                1980     28e   (1:21:59)  11,776     5:05 
            2567  Otto Jager                      Arnhem                1980     48e   (1:28:58)  10,851     5:31 
    
                  EIGEN! MAGAZINE BV              APELDOORN                                 DNF
            2512  Walter Veerman                  Arnhem                1970     37e   (1:24:29)  11,427     5:15 
            2510  Petra Herrel                    Arnhem                1966     70e   (1:40:18)   9,625     6:14 
            1828  Pascal Godden                   Arnhem                1971     71e   (1:41:05)   9,551     6:16 
    
                  TENNET                          ARNHEM                                    DNF
            2558  Maxim Popal                     Arnhem                1980     52e   (1:30:49)  10,630     5:38 
            2555  Matijn van Went                 Arnhem                1980     56e   (1:31:29)  10,553     5:41 
            2557  Herbe van Merbel                Arnhem                1980     73e   (1:42:36)   9,409     6:22 
    
                  TENNET                          ARNHEM                                    DNF
            2548  Wesley van Aalten               Arnhem                1980      9e   (1:10:26)  13,707     4:22 
            2549  Maico Bongers                   Arnhem                1980     36e   (1:24:11)  11,468     5:13 
    
                  RUN2DAY ARNHEM/NIJMEGEN         ARNHEM                                    DNF
            2593  Ronald Fecken                   Huissen               1964      5e   (1:05:03)  14,841     4:02
    Bedrijvenloop 6 Engelse Mijl
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         DE KEMPENAER ADVOCATEN          ARNHEM                                3:00:19
            4599  Kees Rosendaal                  Elst                  1975     11e      42:25   13,656     4:23 
            4598  Hans Menting                    Molenhoek LB          1953     28e      45:47   12,652     4:44 
            4595  Paul Wilmink                    Nijmegen              1954     31e      46:03   12,579     4:46 
            4596  Paul van Dijk                   Nijmegen              1954     32e      46:04   12,574     4:46 
            4597  Adri Elsen                      Lent                  1956     58e     (47:11)  12,276     4:53 
    
        2         VOLKSHUISVESTING ARNHEM         ARNHEM                                3:01:03
            4674  Roger Geurts                    Arnhem                1983      1e      37:12   15,571     3:51 
            4671  Erik Sanders                    Emmerich-Elten (Dui)  1977     33e      45:39   12,689     4:43 
            4673  Leo Emerenciana                 Arnhem                1967     59e      48:05   12,047     4:58 
            4670  René Sanders                    Emmerich-Elten (Dui)  1980     81e      50:07   11,558     5:11 
            4672  Eugene Goossens                 Emmerich-Elten (Dui)  1978     94e     (51:19)  668,35     0:05 
    
        3         QUADRAAM                        DUIVEN                                3:02:16
            4715  Martijn Visser                  Zevenaar              1975      5e      39:47   14,560     4:07 
            4718  Jos van Heusden                 Duiven                1959     17e      43:39   13,270     4:31 
            4719  Bart Kersten                    Arnhem                1963     24e      44:42   12,958     4:37 
            4717  Hans Theunissen                 Nijmegen              1968    126e      54:08   10,700     5:36 
            4716  Jellie van der Meer             Arnhem                1966    129e     (54:24)  10,648     5:38 
    
        4         CREDO                           OOSTERBEEK                            3:04:47
            4529  Erwin Westra                    Arnhem                1977     20e      43:30   13,316     4:30 
            4527  Roel van Bakel                  Heesch                1977     21e      43:38   13,275     4:31 
            4528  Job van der Veer                Velp                  1973     38e      46:02   12,583     4:46 
            4525  Johan Boxem                     Veenoord              1969    105e      51:37   11,222     5:20 
            4526  Thijs van Dieren                Arnhem                1982    127e     (53:36)  10,807     5:33 
    
        5         NEDSTACK FUEL CELL TECHNOLOGY   ARNHEM                                3:05:56
            4504  Gerben Koopmans                 Arnhem                1948     13e      42:30   13,629     4:24 
            4503  Jaap Stouthamer                 Ede                   1958     45e      47:06   12,298     4:52 
            4501  Bob Meeuwsen                    Winterswijk           1968     56e      47:47   12,122     4:56 
            4502  Ad Verhage                      Oosterbeek            1947     65e      48:33   11,931     5:01 
            4500  Martijn Mulder                  Arnhem                1971     74e     (49:29)  11,706     5:07 
    
        6         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                3:07:20
            4636  Berry van Welzen                Arnhem                1971      8e      41:15   14,042     4:16 
            4638  Sjak Franken                    Raamdonksveer         1956     12e      42:50   13,523     4:26 
            4639  Huib Evers                      Arnhem                2011     18e      44:10   13,115     4:34 
            4637  Manon Cornelissen               Arnhem                2011    166e      59:05    9,804     6:07 
    
        7         VOLKSHUISVESTING ARNHEM         ARNHEM                                3:08:50
            4679  Evert Dorregeest                Arnhem                1962      9e      41:41   13,896     4:19 
            4675  Mattijs Letteboer               Arnhem                1978     37e      46:10   12,547     4:46 
            4678  Helga Pannekoek                 Arnhem                1976     61e      48:08   12,034     4:59 
            4676  Machiel de Winkel               Arnhem                1969    120e      52:51   10,960     5:28 
            4677  Yolande te Wil                  Didam                 1964    161e     (57:59)   9,990     6:00 
    
        8         FMC TECHNOLOGIES                ARNHEM                                3:09:19
            4722  Erik Offereins                  Ede                   1969     14e      43:27   13,331     4:30 
            4723  Theo Klaver                     Voorschoten           1951     39e      46:53   12,355     4:51 
            4721  Christian Vandersteen           Ede                   1961     50e      47:50   12,110     4:57 
            4724  Neil Marshall                   Arnhem                1984     86e      51:09   11,324     5:17 
            4720  Erica de Haas                   Arnhem                1973    198e   (1:11:58)   8,049     7:27 
    
        9         CITAM ARNHEM B.V.               ARNHEM                                3:09:46
            4657  Ronald Wentink                  Velp                  1957     52e      46:46   12,386     4:50 
            4659  Henk Peelen                     Velp                  1944     51e      46:47   12,381     4:50 
            4655  Luuk Schenk                     Velp                  1962     53e      46:48   12,377     4:50 
            4658  Bert Jansen                     Duiven                1948     71e      49:25   11,722     5:07 
            4656  Christa Schenk                  Velp                  1960    128e     (53:17)  10,871     5:31 
    
       10         COLBOND BV                      ARNHEM                                3:11:34
            4533  Rob Noppen                      Duiven                1954     36e      46:40   12,412     4:50 
            4530  Hans de Jonge                   Arnhem                1963     54e      47:53   12,097     4:57 
            4532  Erik-Jan Kollen                 Oosterbeek            1960     57e      48:12   12,017     4:59 
            4534  Bob Elzen                       Arnhem                1980     63e      48:49   11,866     5:03 
            4531  Edgar Berkhout                  Huissen               1972     64e     (48:50)  11,862     5:03 
    
       11         HEALTH CLUB HEIJENOORD          ARNHEM                                3:14:30
            4729  Startnummer 4729                                               27e      44:45   12,944     4:38 
            4727  Startnummer 4727                                               35e      45:25   12,754     4:42 
            4726  Startnummer 4726                                               60e      47:39   12,156     4:56 
            4725  Startnummer 4725                                              153e      56:41   10,219     5:52 
    
       12         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                3:14:44
            4660  René Roelofs                    Arnhem                1968      2e      38:26   15,071     3:58 
            4661  Wout Groot Koerkamp             Arnhem                1976     25e      45:11   12,820     4:40 
            4664  Eddy van Horssen                Hengelo               1967    109e      52:05   11,121     5:23 
            4663  Philip Corporaal                Deventer              1953    168e      59:02    9,812     6:06 
            4662  Herman Kieftenbelt              Arnhem                1955    169e     (59:02)   9,812     6:06 
    
       13         REGIOPOLITIE GELDERLAND-MIDDEN  ARNHEM                                3:15:06
            4555  Ellis Lesterade                 Arnhem                1981     15e      43:51   13,210     4:32 
            4556  Maurice den Hertog              Arnhem                1980     62e      48:50   11,862     5:03 
            4559  Ton Mol                         Arnhem                1951     73e      49:56   11,600     5:10 
            4557  Gerrit Hilhorst                 Arnhem                1970    106e      52:29   11,037     5:26 
            4558  Hilde van Poeijer               Arnhem                1974    172e   (1:00:15)   9,614     6:14 
    
       14         DE KEMPENAER ADVOCATEN          ARNHEM                                3:16:00
            4602  Richard Baggen                  Arnhem                1971     34e      45:13   12,810     4:41 
            4601  Ank van de Wiel                 Nijmegen              1964     83e      49:32   11,694     5:07 
            4604  Maaike Janssen                  Zutphen               1987     87e      50:20   11,508     5:12 
            4603  Karin Berkhout                  Nijmegen              1959    100e      50:55   11,376     5:16 
            4600  Jan Heikens                     Arnhem                1962    114e     (51:37)  11,222     5:20 
    
       15         TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHEM   ARNHEM                                3:17:44
            4510  Collin Cleeren                  arnhem                1974     19e      43:52   13,205     4:32 
            4511  Angelique van Diepen            arnhem                1980     42e      46:53   12,355     4:51 
            4512  Floor Goes                      heerde                1976     96e      51:32   11,240     5:20 
            4513  Ellen Stegeman                  heerde                1977    143e      55:27   10,446     5:44 
    
       16         KRAS.NL                         AMMERZODEN                            3:20:06
            4666  Roelof Hoogstrate               Breda                 1981     26e      45:18   12,787     4:41 
            4669  Friso Buijk                     Dordrecht             1975     47e      46:53   12,355     4:51 
            4665  Peter Rijsdijk                  De Heen               1950     99e      51:07   11,332     5:17 
            4667  Jan Koopsen                     Veldhoven             1958    155e      56:48   10,198     5:53 
    
       17         CITAM ARNHEM B.V.               ARNHEM                                3:20:08
            4650  Michel Hondong                  Arnhem                1956     46e      47:16   12,255     4:53 
            4651  Hanneke de Peuter               Arnhem                1955     67e      48:52   11,853     5:03 
            4653  Rene Aveskamp                   Velp                  1951     98e      51:41   11,207     5:21 
            4654  Wilma Matser                    Oosterbeek            1960    108e      52:19   11,072     5:25 
            4652  Paul van de Heijden             Arnhem                1953    121e     (53:01)  10,926     5:29 
    
       18         REGIOPOLITIE GELDERLAND-MIDDEN  ARNHEM                                3:22:30
            4554  Jan Willem van Huet             Arnhem                1985     29e      45:48   12,647     4:44 
            4552  Martijn Ketels                  Arnhem                1984     77e      50:07   11,558     5:11 
            4553  Andrew Beukhof                  arnhem                1975     80e      50:30   11,470     5:13 
            4550  Ruud Staijen                    arnhem                1965    147e      56:05   10,328     5:48 
            4551  IJsbrand ter Haar               Arnhem                1982    181e   (1:00:43)   9,540     6:17 
    
       19         SPORTBEDRIJF ARNHEM             ARNHEM                                3:25:00
            4688  Pascal Mariany                  arnhem                1983     10e      41:38   13,913     4:18 
            4687  Martijn Stappers                Arnhem                1975     69e      49:07   11,793     5:05 
            4686  Dorette van Deelen              Arnhem                1961    142e      55:09   10,503     5:42 
            4685  Merijn Wilde                    Arnhem                1957    167e      59:06    9,801     6:07 
    
       20         CSK FOOD ENRICHMENT             EDE EN LEEUWARDEN                     3:25:54
            4613  Geurt Ronk                      Zutphen               1954     66e      48:46   11,878     5:03 
            4614  Startnummer 4614                                               78e      49:60   11,585     5:10 
            4612  Frans Simmons                   Bocholtz              1971    103e      51:58   11,146     5:22 
            4610  Mariela Serrano                 arnhem                1978    136e      55:10   10,500     5:42 
            4611  Lisa Basten                     Beers                 1986    150e     (56:44)  10,210     5:52 
    
       21         RIJN IJSSEL                     ARNHEM                                3:27:33
            4732  Jos Haas                        Arnhem                1970     48e      47:38   12,160     4:56 
            4734  Jos Nabuurs                     Arnhem                1954     95e      51:29   11,251     5:19 
            4731  Hans de Wit                     Huissen               1980    135e      54:03   10,717     5:35 
            4730  Dick Mol                        Velp                  1970    134e      54:23   10,651     5:37 
            4733  Ite van Til                     Arnhem                1955    195e   (1:08:03)   8,512     7:02 
    
       22         SERVICE CENTER KLANTEN BETALEN  ARNHEM                                3:27:45
            4583  Bardo van Dooren                Arnhem                1979     79e      49:37   11,674     5:08 
            4580  Lous van Suijlekom              Amsterdam             1984     92e      50:49   11,399     5:15 
            4582  Jacqueline van de Haar          Veenendaal            1983    125e      53:27   10,837     5:32 
            4581  Jerry de Reus                   Cuijk                 1977    131e      53:52   10,753     5:34 
    
       23         BARENBRUG HOLLAND BV            NIJMEGEN                              3:28:10
            4626  Thijs Tollenaar                 EDE                   1988     41e      46:40   12,412     4:50 
            4628  Henk Tollenaar                  Ede                   1957     49e      47:32   12,186     4:55 
            4629  Ap Schouten                     Elden                 1961     84e      50:34   11,455     5:14 
            4625  Hannie de Boer                  Haalderen             1970    190e    1:03:24    9,136     6:34 
            4627  Tini Janssen                    Millinghen a-d Rijn   1968    191e   (1:03:32)  54,818     1:05 
    
       24         TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHEM   ARNHEM                                3:28:49
            4507  Stefan Straten                  arnhem                1969      6e      40:45   14,214     4:13 
            4505  Jelly van der Brugge            arnhem                1975     55e      47:50   12,110     4:57 
            4506  Claudia Wester                  arnhem                1973    170e      59:34    9,724     6:10 
            4508  Saskia Franke                   arnhem                1974    183e    1:00:40    9,548     6:17 
            4509  Marieke Wiegerinck              arnhem                1975    184e   (1:00:40)   9,548     6:17 
    
       25         REGIOPOLITIE GELDERLAND-MIDDEN  ARNHEM                                3:29:21
            4546  Patrick de Koeijer              Arnhem                1974     22e      44:28   13,026     4:36 
            4548  Rob Rengerink                   Arnhem                1976     82e      50:37   11,444     5:14 
            4549  Eric Hortensius                 arnhem                1965    139e      55:27   10,446     5:44 
            4545  Herman van Haarlem              Arnhem                1956    165e      58:49    9,848     6:05 
    
       26         COLBOND BV                      ARNHEM                                3:29:27
            4538  Rob Peters                      Huissen               1964     16e      43:48   13,225     4:32 
            4539  Rob van der Valk                Houten                1959    104e      51:34   11,233     5:20 
            4537  Hannah Hübner                   Kleve                 1978    132e      54:04   10,713     5:36 
            4536  Tineke Burgers                  Silvolde                      171e    1:00:01    9,651     6:13 
    
       27         SERVICE CENTER KLANTEN BETALEN  ARNHEM                                3:31:25
            4588  Rene Tolsma                     Arnhem                1970     76e      49:21   11,737     5:06 
            4587  Robbert Schneider               Arnhem                1970     91e      50:45   11,414     5:15 
            4585  Ezra Leiwakabessy               Arnhem                1982    102e      51:30   11,247     5:20 
            4586  Chris Heskamp                   Enschede              1955    179e      59:49    9,684     6:11 
    
       28         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                3:31:32
            4699  Van Wijnen                      Arnhem                1990      7e      41:03   14,111     4:15 
            4698  Michel van Oijen                Zevenaar              1966     30e      44:32   13,007     4:36 
            4695  William Vlug                    Deventer              1973    186e    1:00:36    9,558     6:16 
            4696  Fred Rous                       Deventer              1973    193e    1:05:21    8,864     6:46 
            4697  Stephanie van Halteren          Deventer              1971    199e   (1:12:44)   7,964     7:32 
    
       29         DE KEMPENAER ADVOCATEN          ARNHEM                                3:31:49
            4608  Kees Keijzers                   Malden                1945     93e      50:28   11,478     5:13 
            4607  Hans Theloosen                  Valburg               1958    119e      52:48   10,970     5:28 
            4605  Ineke van Leeuwen               Arnhem                1980    138e      54:08   10,700     5:36 
            4609  Evert Bovens                    Arnhem                1979    141e      54:25   10,645     5:38 
            4606  Eveline Snelders                Nijmegen              1983    177e     (59:13)   9,782     6:08 
    
       30         QUADRAAM                        DUIVEN                                3:34:57
            4706  Danny Dassen                    Apeldoorn             1975     89e      51:20   11,284     5:19 
            4708  Hammy Kunne                     Lathum                1964    107e      51:36   11,226     5:20 
            4705  Dian Maatman                    Nijmegen              1984    145e      55:60   10,344     5:48 
            4709  Marlieke Beker                  Nijmegen              1988    146e      56:01   10,340     5:48 
    
       31         VAN AMERONGEN FACILITAIR BV     ARNHEM                                3:36:13
            4593  Elki Otjens                     Nijmegen              1970     85e      51:06   11,335     5:17 
            4592  Tilly van de Steeg              Arnhem                1972     97e      51:52   11,168     5:22 
            4590  Manon Crijns                    Arnhem                1979    130e      54:30   10,628     5:38 
            4591  Eef van Druyten                 Arnhem                1967    164e      58:45    9,859     6:05 
    
       32         SERVICE CENTER KLANTEN BETALEN  ARNHEM                                3:39:51
            4571  Boris Verstappen                Ede                   1968     75e      49:24   11,726     5:07 
            4572  Serge Schulski                  Dieren                1970    124e      53:17   10,871     5:31 
            4570  Marcel Loef                     Amersfoort            1962    160e      57:32   10,068     5:57 
            4573  Maike van Deudekom              Arnhem                1983    174e      59:38    9,713     6:10 
    
       33         HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                3:39:58
            4569  Geert Heuvelink                 Vorden                1985    101e      51:07   11,332     5:17 
            4565  Marjolein Beurskens             Nijmegen              1983    117e      51:55   11,157     5:22 
            4568  Eddy van Doorn                  Ochten                1967    148e      55:43   10,396     5:46 
            4566  Patrick de Lusenet              Oosterhout            1980    187e    1:01:13    9,462     6:20 
            4567  Hanny Knuppel                   Lent                  1952    192e   (1:04:49)   8,937     6:42 
    
       34         CREDO                           OOSTERBEEK                            3:40:28
            4523  Gert Zwartscholten              Arnhem                1970     88e      50:32   11,463     5:14 
            4522  Anne Drent                      Putten                1976    111e      51:59   11,143     5:23 
            4524  Thore Fluit                     Arnhem                1976    163e      57:49   10,019     5:59 
            4520  Antoinette Derksen              Oosterbeek            1968    182e    1:00:08    9,633     6:13 
            4521  Sharon van Duren                Arnhem                1976    194e   (1:05:33)   8,837     6:47 
    
       35         HEKKELMAN ADVOCATEN EN NOTARIS  ARNHEM EN NIJMEGEN                    3:44:56
            4648  Elise Zeelenberg                Nijmegen              1980     90e      50:05   11,566     5:11 
            4645  Hava Korkmaz                    Arnhem                1972    112e      51:35   11,229     5:20 
            4646  Emiel Botteram                  Wijchen               1954    151e      56:08   10,319     5:48 
            4647  Patricia Weijmans               Arnhem                1984    196e    1:07:08    8,628     6:57 
    
       36         GELDERSE SPORT FEDERATIE        ARNHEM                                3:47:48
            4691  Tjienta van Pelt                Velp                  1973    133e      53:56   10,740     5:35 
            3261  Martine Willemsen               Duiven                1979    158e      57:04   10,150     5:54 
            4693  Larisa Lentjes                  Arnhem                1980    162e      57:28   10,080     5:57 
            4694  Startnummer 4694                                              175e      59:20    9,762     6:08 
            4692  Lucia Dijkstra                  Didam                 1961    176e     (59:20)   9,762     6:08 
    
       37         SIZA                            ARNHEM                                3:52:07
            4710  Sheila Torrance                 Arnhem                1969    123e      53:14   10,881     5:30 
            4714  Joris Sonneveldt                Velp                  1975    157e      57:29   10,077     5:57 
            4713  Marjo Derksen                   Arnhem                1958    173e      59:43    9,700     6:11 
            4712  Eline Holten                    Epse                  1962    188e    1:01:41    9,391     6:23 
            4711  Dianne Mooij                    Arnhem                1972    197e   (1:07:57)   8,525     7:02 
    
       38         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                3:53:40
            4634  Marco Lippman                   Arnhem                1968    144e      54:44   10,583     5:40 
            4631  Ingrid Weenk                    Zutpehn               1982    178e      59:16    9,773     6:08 
            4630  Bert Rutten                     Velp                  1981    180e      59:22    9,757     6:08 
            4633  Willem Martinn                  Ewijk                 1948    185e    1:00:18    9,606     6:14 
            4632  Kristel van Zonneveld           Arnhem                1975    189e   (1:02:03)   9,335     6:25 
    
                  SIZA                            ARNHEM                                    DNF
            4563  Dries Pluimers                  Arnhem                1970      4e     (39:35)  14,633     4:06 
            4560  Pia Bremer                      Bemmel                1968     70e     (48:54)  11,845     5:03 
            4564  Debby Gosselink                 Arnhem                1973     72e     (49:46)  11,639     5:09 
    
                  HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                    DNF
            4701  Marco Hengeveld                 Arnhem                1967     44e     (46:23)  12,488     4:48 
            4700  Victor van Hassel               Wageningen            1968     68e     (48:05)  12,047     4:58 
            4703  Renate Schoester                Nijmegen              1982    116e     (51:55)  11,157     5:22 
    
                  TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHEM   ARNHEM                                    DNF
            4518  Michael van Shimora             arnhem                1985    113e     (52:31)  11,030     5:26 
            4519  Henk Wander                     didam                 1956    118e     (52:44)  10,984     5:27 
            4515  Hans van der Brugge             zevenaar              1947    137e     (54:56)  10,544     5:41 
    
                  PRO PERSONA                     WOLFHEZE                                  DNF
            4540  Anneke Bruinsma                 Lent                  1984    115e     (52:49)  10,967     5:28 
            4541  Ursula Witteveen                Nijmegen              1980    149e     (56:14)  10,301     5:49 
            4542  Karin van den Ham               Arnhem                1966    154e     (56:47)  10,201     5:52 
    
                  HERA                            ARNHEM                                    DNF
            4621  Peter van Hemmen                Arnhem                1958     43e     (47:20)  12,237     4:54 
            4620  Paulien van der Leden           Arnhem                1966    152e     (57:22)  10,097     5:56 
            4623  Myrte Koolman                   Arnhem                1983    156e     (57:47)  10,024     5:59 
    
                  CITO                            ARNHEM                                    DNF
            4617  Mark Molenaar                   Utrecht               1979    110e     (51:45)  11,193     5:21 
            4615  Claudia van Nistelrooij         Arnhem                1976    140e     (54:42)  10,589     5:39 
            4616  Ineke de Jong                   Nijmegen              1979    159e     (57:16)  10,115     5:55 
    
                  RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                    DNF
            4641  Marleen Otten                   Apeldoorn             1982     23e     (44:46)  12,939     4:38 
            4643  Bart Wolters                    Nijmegen              1967     40e     (46:55)  12,346     4:51 
    
                  TENNET                          ARNHEM                                    DNF
            4680  Kenneth Bouwman                 Arnhem                1980      3e     (39:26)  14,689     4:05 
            4684  Michiel Bakhuizen               Arnhem                1980    122e     (52:48)  10,970     5:28
    Bedrijvenloop 3 Engelse Mijl
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         B&F GROEP                       OSS                                   1:17:35
            6654  Geert Geurken                   Velp                  1962      4e      17:38   16,425     3:39 
            6652  Hans Lugtenberg                 Soerendonk            1970      5e      18:15   15,870     3:46 
            6653  Tom Geurken                     Velp                  1991     19e      20:46   13,946     4:18 
            6651  Luke Sonnemans                  Roermond              1966     20e      20:56   13,835     4:20 
            6650  Patrick Klappe                  Wolfheze              1973     24e     (21:36)  13,408     4:28 
    
        2         AEQUOR                          EDE                                   1:19:58
            6524  Wim Grooters                    Wageningen            1959      8e      18:45   15,446     3:53 
            6523  Ton van den Born                Wageningen            1959      9e      18:60   15,243     3:56 
            6522  Peter van de Pol                Vorden                1967     16e      20:28   14,151     4:14 
            6521  Coen Bosselaar                  Nijmegen              1961     23e      21:45   13,316     4:30 
    
        3         QUADRAAM                        DUIVEN                                1:24:26
            6661  Roland Geurts                   Westervoort           1996      3e      17:33   16,503     3:38 
            6662  Justin Brandsma                 Westervoort           1995      7e      18:32   15,627     3:50 
            6660  Simone Geurts                   Westervoort           1961     44e      24:03   12,042     4:58 
            6664  Corien Aarntzen                 Bemmel                1963     48e      24:18   11,919     5:02 
            6663  Nick Bugter                     Arnhem                1957     70e     (26:04)  11,111     5:24 
    
        4         BARENBRUG HOLLAND BV            NIJMEGEN                              1:25:15
            6577  Marc Op den Kamp                Arnhem                1993      2e      17:25   16,629     3:36 
            6579  Jos Jager                       Herveld               1963     12e      19:33   14,814     4:03 
            6578  Thomas Op den Kamp              Arnhem                1996     42e      22:30   12,872     4:39 
            6575  Theo Op den Kamp                Arnhem                1963     80e      25:47   11,233     5:20 
            6576  Leonie Jansen                   Velp NB               1986    139e     (33:20)   8,689     6:54 
    
        5         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                1:28:07
            6620  Clemens van Onna                Deventer              1973     13e      19:57   14,517     4:07 
            6621  Ben van Onna                    Deventer              1973     14e      20:09   14,373     4:10 
            6623  Ronald Witjes                   Deventer              1973     31e      22:56   12,629     4:45 
            6622  Marieke Legtenberg              Arnhem                1978     68e      25:05   11,546     5:11 
            6624  Nanda Hollenboom                Westervoort           1990     92e     (26:36)  10,888     5:30 
    
        6         KEMA NEDERLAND BV               ARNHEM                                1:30:28
            6501  Andries van der Wal             Velp                  1964      1e      16:34   17,482     3:25 
            6503  John Mooren                     Arnhem                1967     33e      22:43   12,749     4:42 
            6504  Gerrit Nauta                    Elst                  1962     55e      24:52   11,647     5:09 
            6502  René Spierings                  Arnhem                1969     72e      26:19   11,005     5:27 
    
        7         VAN AMERONGEN FACILITAIR BV     ARNHEM                                1:30:51
            6540  Eduard Prophitius               Arnhem                1985      6e      18:20   15,797     3:47 
            6542  Xander van den Heuvel           Arnhem                1971     18e      20:41   14,003     4:17 
            6543  Wing Hoo Li                     Arnhem                1979     38e      23:09   12,511     4:47 
            6544  Ingeborg Wilk                   Arnhem                1955    101e      28:41   10,097     5:56 
            6541  Peter Baltussen                 Dodewaard             1973    122e     (30:48)   9,403     6:22 
    
        8         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                1:31:59
            6671  Rob van de Vlies                Arnhem                1976     17e      20:23   14,209     4:13 
            6674  Arno Schuring                   Arnhem                1967     35e      22:41   12,768     4:41 
            6672  Marcel van Hout                 Wijchen               1969     52e      24:21   11,894     5:02 
            6673  Diana de Kleijn                 Wijchen               1966     56e      24:34   11,789     5:05 
    
        9         POLITICI GEMEENTE ARNHEM        ARNHEM                                1:32:16
            5813  Gerrie Elfrink                                        1974     32e      21:53   13,235     4:32 
            6593  Paul Verhaere                   Arnhem                1970     36e      22:04   13,125     4:34 
            6591  Tobias de Groot                 Arnhem                1984     57e      23:60   12,068     4:58 
            6594  Geffen van Luuk                 Arnhem                1977     62e      24:19   11,910     5:02 
            6592  Sabine Andeweg                  Arnhem                1972     73e     (25:46)  11,240     5:20 
    
       10         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                1:33:35
            6587  Jeroen Koolen                   Arnhem                2011     22e      21:36   13,408     4:28 
            6589  Marjolein Mulder                Heveadorp             1977     41e      22:57   12,620     4:45 
            6586  Jeroen de Rond                  Arnhem                2011     45e      23:54   12,118     4:57 
            6585  Marielle van Welzen             Arnhem                1984     66e      25:08   11,523     5:12 
    
       11         BEIJER ADVIES                   ARNHEM                                1:37:44
            6571  Jacco van Reen                  Apeldoorn             1976     28e      22:34   12,834     4:40 
            6572  Stef Wijnen                     Utrecht               1963     29e      22:34   12,834     4:40 
            6573  Merel van Kranenburg            Bemmel                1979     69e      25:57   11,161     5:22 
            6574  Sindi van Megen                 Angeren               1976     79e      26:39   10,868     5:31 
    
       12         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                1:38:12
            6642  Alex Schoones                   Arnhem                1994     46e      23:39   12,246     4:53 
            6641  Toon Schoones                   Arnhem                1961     51e      23:56   12,101     4:57 
            6644  Philip Stempels                 Werkhoven             1959     47e      23:58   12,084     4:57 
            6640  Miranda Wassenaar               Arnhem                1972     91e      26:39   10,868     5:31 
            6643  Hanneke Pentenga                Arnhem                1960    112e     (29:11)   9,924     6:02 
    
       13         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                1:41:36
            6625  Wilfried van Oyen               Zevenaar              1963     61e      24:37   11,765     5:05 
            6628  Bianca Remie                    Huissen               1973     58e      24:41   11,733     5:06 
            6627  Linda Holleboom                 Westervoort           1991     75e      25:45   11,247     5:20 
            6626  Diana van Oyen                  Zevenaar              1965     85e      26:33   10,908     5:30 
            6629  Nadine Willems                  Zevenaar              1994    111e     (28:32)  10,150     5:54 
    
       14         VAN AMERONGEN FACILITAIR BV     ARNHEM                                1:42:07
            6537  Rik Theijssen                   Didam                 1997     30e      22:46   12,721     4:42 
            6536  Geert Theijssen                 Didam                 2000     37e      23:07   12,529     4:47 
            6539  Marco Erdhuizen                 Arnhem                1973     81e      26:54   10,767     5:34 
            6535  Mary de Jong                    Arnhem                1959    110e      29:20    9,873     6:04 
            6538  Esther Albers                   Arnhem                1970    138e     (34:02)   8,510     7:03 
    
       15         CSK FOOD ENRICHMENT             EDE EN LEEUWARDEN                     1:44:36
            6554  Startnummer 6554                                               25e      21:19   13,587     4:24 
            6551  Jan Kevelam                     Ede                   1972     34e      22:03   13,135     4:34 
            6550  Diane Hek                       Ede                   1976    117e      29:20    9,873     6:04 
            6552  Cathry Huysmans                 Wehl                  1987    132e      31:54    9,079     6:36 
    
       16         HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                1:46:32
            6657  Stefan Roodbeen                 Herveld               1981     21e      21:06   13,726     4:22 
            6655  Peter Coppes                    Horssen               1952     84e      27:17   10,615     5:39 
            6658  Startnummer 6658                                              104e      28:08   10,295     5:49 
            6656  Tamara Arends                   Arnhem                1978    118e      30:01    9,649     6:13 
    
       17         SIZA                            ARNHEM                                1:47:20
            6506  Barbara Bakker                  Duiven                1974     65e      24:53   11,639     5:09 
            6507  Marcelle Beerepoot              Duiven                1969     76e      26:12   11,054     5:25 
            6509  Geertruida Zwanenburg           Oosterbeek            1973     78e      26:18   11,012     5:26 
            6505  Miranda van Beek                Atnhem                1976    120e      29:57    9,670     6:12 
            6508  Inez Schuurman-Bruins Slot      Doetinchem            1973    135e     (32:32)  17377,     0:00 
    
       18         RIJN IJSSEL                     ARNHEM                                1:48:48
            6679  Rik van der Sar                 Arnhem                1985     54e      23:53   12,126     4:56 
            6676  Wouter Groothedde               Arnhem                1955    105e      28:05   10,313     5:49 
            6677  Niki Rink                       Arnhem                1990    108e      28:25   10,192     5:53 
            6678  Lotte Rink                      Arnhem                1985    109e      28:25   10,192     5:53 
            6675  Carel Rink                      Arnhem                2000    116e     (29:21)   9,868     6:04 
    
       19         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                1:48:58
            6632  Ron Arns                        Arnhem                1968     71e      25:20   11,432     5:14 
            6630  IJsseldijk Karin                Arnhem                1969     77e      25:58   11,154     5:22 
            6634  Stapper Monique                 Huissen               1974     86e      27:01   10,720     5:35 
            6633  Raymond Smit                    Arnhem                1965    127e      30:39    9,449     6:20 
            6631  Erna Rijksen                    Arnhem                1959    128e     (30:41)   9,439     6:21 
    
       20         CITO                            ARNHEM                                1:49:07
            6558  Leo van den Steen               Arnhem                1967     39e      22:44   12,740     4:42 
            6555  Margreet van Alphen             Oosterbeek            1961    103e      28:17   10,240     5:51 
            6559  Manon Guldie                    Arnhem                1968    107e      28:45   10,074     5:57 
            6557  Jolanda van 't Land             Duiven                1965    115e      29:21    9,868     6:04 
    
       21         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEM    ARNHEM                                1:53:07
            6581  Nino van Rhoon                  Arnhem                1951     60e      24:37   11,765     5:05 
            6583  Jean-Pierre Spalburg            Arnhem                1970     88e      26:55   10,760     5:34 
            6580  Gert Zwaal                      Arnhem                1964    125e      30:46    9,413     6:22 
            6582  Darko Kerosevic                 Arnhem                1970    126e      30:49    9,398     6:23 
    
       22         HERA                            ARNHEM                                1:53:16
            6565  Angela Donkers                  Arnhem                1983     53e      24:29   11,829     5:04 
            6567  Tillie Jacobs                   Arnhem                1961     83e      26:60   10,727     5:35 
            6568  Rienke Nieuwenhuizen            Arnhem                1985    100e      28:17   10,240     5:51 
            6566  Laura Mennick                   Arnhem                1971    137e      33:30    8,645     6:56 
    
       23         RIJN IJSSEL                     ARNHEM                                1:53:25
            6684  Martha Voncken                  Arnhem                1980     59e      25:07   11,531     5:12 
            6682  Paul ten Hoedt                  Arnhem                1980     89e      26:36   10,888     5:30 
            6683  Liesbeth Kruithof               Arnhem                1980    129e      30:47    9,408     6:22 
            6680  Saskia Westerveld               Arnhem                1970    130e      30:55    9,368     6:24 
            6681  Yvonne Corbey                   Arnhem                1980    142e     (36:16)   7,986     7:30 
    
       24         VAN WIJNEN OOST B.V.            ARNHEM                                1:54:19
            6645  Hanneke Peelen                  Arnhem                1978     90e      26:41   10,854     5:31 
            6646  Liselotte Mom                   Arnhem                1980     94e      27:39   10,475     5:43 
            6647  Denise Bredius                  Arnhem                1971     96e      27:43   10,449     5:44 
            5364  Nadia Rouissa                   Huissen               1970    133e      32:16    8,976     6:41 
            5363  Marloes Echter                  Huissen               1976    134e     (32:23)   8,943     6:42 
    
       25         KRAS.NL                         AMMERZODEN                            2:03:19
            6636  Danielle Gerrand                's-Hertogenbosch      1974     95e      27:41   10,462     5:44 
            6637  Marco van der Vlies             Arkel                 1965    123e      30:33    9,480     6:19 
            6638  Patricia Hoytink                's-Hertogenbosch      1974    124e      30:39    9,449     6:20 
            6635  Jiska Knol                      Tiel                  1985    140e      34:26    8,411     7:08 
    
       26         HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                2:06:52
            6519  Janneke Pasman                  Arnhem                1986    114e      29:20    9,873     6:04 
            6518  Rachel Kloosterman              Arnhem                1977    119e      30:01    9,649     6:13 
            6517  Winston Muradin                 Amsterdam             1973    136e      32:15    8,980     6:40 
            6516  Michael Stijns                  Almere                1975    141e      35:16    8,212     7:18 
    
                  CITAM ARNHEM B.V.               ARNHEM                                    DNF
            6616  Wim Bollen                      Velp                  1968     10e     (19:09)  15,124     3:58 
            6617  Dennis Ammeraal                 Duiven                1976     43e     (23:19)  12,421     4:49 
            6615  Jeannet Bollen                  Velp                  1970     49e     (24:35)  11,781     5:05 
    
                  PRO PERSONA                     WOLFHEZE                                  DNF
            6666  Docus Engwerda                  Arnhem                1982     15e     (20:23)  14,209     4:13 
            6667  Thea Grasman                    Nijmegen              1986     50e     (24:37)  11,765     5:05 
            6665  Alie Dijkstra                   Westervoort           1950     64e     (25:27)  11,380     5:16 
    
                  PSH MEDIA SALES                 ARNHEM                                    DNF
            6598  Wesley Doornbos                 Arnhem                1997     26e     (21:38)  13,388     4:28 
            6596  Johan Jansen                    Arnhem                1980     27e     (22:16)  13,007     4:36 
            6597  Vanessa Kruijsboom              Arnhem                1974     93e     (27:08)  10,674     5:37 
    
                  AEQUOR                          EDE                                       DNF
            6525  Paul Platell                    Nijmegen              1964     40e     (22:58)  12,610     4:45 
            6528  Carina ten Caat                 Nieuwlande            1963     63e     (24:60)  11,585     5:10 
            6526  Saskia Licht                    Hengelo               1952     98e     (28:06)  10,307     5:49 
    
                  CITAM ARNHEM B.V.               ARNHEM                                    DNF
            6612  Gerrie Verpoorte                Velp                  1953     74e     (25:55)  11,175     5:22 
            6610  Anneke Zoet                     Arnhem                1957     97e     (27:33)  10,513     5:42 
            6611  Els van Veelen                  Arnhem                1952     99e     (27:41)  10,462     5:44 
    
                  HERA                            ARNHEM                                    DNF
            6563  Jan de Deugd                    Arnhem                1983     11e     (19:08)  15,137     3:57 
            6561  Ankie Franken                   Arnhem                1964     67e     (25:28)  11,373     5:16 
            6564  Wanda van Zundert               Arnhem                1955    113e     (29:04)   9,964     6:01 
    
                  HSK GROEP B.V.                  ARNHEM                                    DNF
            6512  Miranda Driessen                Arnhem                1971    102e     (28:29)  10,168     5:54 
            6511  Maaike Coppes                   Horssen               1979    106e     (28:55)  10,016     5:59 
            6510  Wendy Reusken                   Huissen               1981    121e     (30:15)   9,574     6:16 
    
                  HEKKELMAN ADVOCATEN EN NOTARIS  ARNHEM EN NIJMEGEN                        DNF
            6608  Carlijn Rouwet                  Arnhem                1986     82e     (26:35)  10,895     5:30 
            6605  Ellen Blom                      Arnhem                1970     87e     (27:02)  10,713     5:36 
            6606  Thea Peppelenbos                Apeldoorn             1970    131e     (32:16)   8,976     6:41