Uitslagen Bridge to Bridge - Arnhem - zondag 12 september 2010

  • Individuele uitslagenlijst

    Bedrijvenloop 10 Engelse Mijl
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         KUIJPERS INSTALLATIES      ARNHEM                                5:59:16
            3564  Hans Andriessen            Dronten               1971     22e    1:04:22   15,016     3:59 
            3567  Guus Beekmans              Helmond               1979     38e    1:06:49   14,466     4:08 
            3568  Dennis Vangangel           IJsselstein           1971    179e    1:15:18   12,836     4:40 
            3569  Marko Vreeswijk            Breda                 1970    186e    1:15:35   12,788     4:41 
            3563  Mark Kok                   Arnhem                1970    228e    1:17:12   12,520     4:47 
            3561  Claus Arnoldussen          Helmond               1965    528e   (1:27:18)  11,071     5:25 
            3565  Vincent Dobbe              Voorburg              1975    921e   (1:49:44)   8,808     6:48 
            3560  Michiel van Kessel         Beek en Donk          1982    922e   (1:49:52)   8,797     6:49 
    
        2         RIJN IJSSEL                ARNHEM                                6:04:03
            3833  Startnummer 3833                                          36e    1:06:25   14,553     4:07 
            3831  Arno Lodders                                              43e    1:06:57   14,437     4:09 
            3830  Gilbert Juliaans                                         105e    1:11:11   13,578     4:25 
            3837  Startnummer 3837                                         288e    1:18:18   12,344     4:51 
            3832  Jos Nabuurs                                              375e    1:21:12   11,903     5:02 
            3838  Startnummer 3838                                         602e   (1:28:43)  10,895     5:30 
            3836  Startnummer 3836                                         610e   (1:29:00)  10,860     5:31 
            3839  Startnummer 3839                                         643e   (1:30:07)  10,725     5:35 
            3834  Startnummer 3834                                         664e   (1:30:48)  10,645     5:38 
    
        3         TENNET                     ARNHEM                                6:07:12
            3650  Han Stegeman               Arnhem                1970     34e    1:06:20   14,571     4:07 
            3659  Kenneth Bouwman            Arnhem                1978     52e    1:08:20   14,144     4:14 
            3652  Wim Loos                   Hoogeveen             1970     89e    1:10:45   13,661     4:23 
            3653  Eric Rietveld              Arnhem                1970    287e    1:18:52   12,255     4:53 
            3656  Isidoor Hermans            Arnhem                1970    434e    1:22:55   11,657     5:08 
            3658  Wieberen Postema           Arnhem                1970    572e   (1:27:44)  11,017     5:26 
            3655  Gillis van Oeveren         Arnhem                1970    941e   (1:56:15)   8,314     7:12 
    
        4         STADSREGIO ARNHEM NIJMEGEN NIJMEGEN                              6:13:57
            3625  Marco Luesing                                             81e    1:09:48   13,847     4:19 
            3622  Ton Fransen                Westervoort           1955    100e    1:11:08   13,588     4:24 
            3624  Toby Luesing                                             108e    1:11:07   13,591     4:24 
            3620  Bert Wolters               Elst                  1959    150e    1:14:12   13,026     4:36 
            3621  Harry de Vries             Bemmel                1956    588e    1:27:42   11,021     5:26 
    
        5         CITO                       ARNHEM                                6:27:10
            3592  Lody Smeets                Elst                  1958    131e    1:13:18   13,186     4:33 
            3595  Marcel Hoekstra            Arnhem                1983    137e    1:13:18   13,186     4:33 
            3590  Freek Nabuurs              Nijmegen              1969    181e    1:15:38   12,779     4:41 
            3593  Liesbeth de Kort           Duiven                1966    279e    1:18:47   12,268     4:53 
            3596  Frans Wagenaar             Utrecht               1951    526e    1:26:09   11,219     5:20 
            3597  Jan Buteijn                Heesch                1958    759e   (1:34:44)  10,203     5:52 
    
        6         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEARNHEM                                6:32:42
            3612  Peter Swart                arnhem                1961    207e    1:16:46   12,591     4:45 
            3617  Addis Yitbarek             arnhem                1981    218e    1:16:59   12,555     4:46 
            3618  Vincent Bronkhorst         arnhem                1972    221e    1:17:00   12,552     4:46 
            3616  Leo Emerenciana            arnhem                1967    336e    1:19:52   12,102     4:57 
            3613  Antoine Nikkesen           Arnhem                1982    415e    1:22:05   11,775     5:05 
            3611  Maud Wolf                  arnhem                1971    586e   (1:28:57)  10,866     5:31 
            3615  Annelies  Boonman          arnhem                1978    594e   (1:29:17)  10,826     5:32 
            3614  Jeroen Glissenaar          arnhem                1973    684e   (1:32:04)  10,498     5:42 
            3610  Piet van Riel              arnhem                1959    709e   (1:33:24)  10,348     5:47 
    
        7         DHV                        AMERSFOORT                            6:32:49
            3854  Wouter van Boekel          Eindhoven             1983    139e    1:13:22   13,174     4:33 
            3850  Hans Haak                  Nijkerk               1966    187e    1:15:55   12,732     4:42 
            3852  Dick de Wolf               Amersfoort            1960    355e    1:20:41   11,979     5:00 
            3855  Yvonne Hoogzaad            Amsterdam             1985    376e    1:21:33   11,852     5:03 
            3857  Bart Joziasse                                    1960    383e    1:21:18   11,889     5:02 
            3851  Aldert van der Kooij       Harderwijk            1957    592e   (1:28:51)  10,878     5:30 
            3856  Hans te Pas                Oosterbeek            1950    919e   (1:48:20)   8,922     6:43 
    
        8         FNV                        AMSTERDAM                             6:35:57
            3802  Janwillem Oosterloo        Apeldoorn             1975     74e    1:09:51   13,837     4:20 
            3805  Pepijn Geraedts            Den Haag              1967    263e    1:18:03   12,384     4:50 
            3808  Crhis Keen                 Dodewaard             1962    299e    1:19:06   12,219     4:54 
            3809  Leo Hartveld               Utrecht               1956    394e    1:22:01   11,785     5:05 
            3801  Chris van Vlissingen       Utrecht               1960    538e    1:26:56   11,118     5:23 
            3800  Ineke Brouwer              Amsterdam             1949    765e   (1:34:36)  10,217     5:52 
            3804  Monika Nierop              Amsterdam             1946    881e   (1:42:36)   9,420     6:22 
            3803  Elly Kwakkelstein          Utrecht               1953    884e   (1:42:53)   9,395     6:23 
    
        9         LIANDER                    ARNHEM                                6:39:04
            3646  Martien Verbeek            Arnhem                1980    184e    1:15:20   12,830     4:40 
            3647  Bonnie Mellink             Arnhem                1980    300e    1:18:58   12,240     4:54 
            3648  Arno Kuijt                 Arnhem                1980    346e    1:20:22   12,027     4:59 
            3644  Coen de Ronde              Arnhem                1980    374e    1:21:33   11,852     5:03 
            3640  Jelte Hoekstra             Arnhem                1980    413e    1:22:51   11,666     5:08 
            3645  Harold Claassen            Arnhem                1980    667e   (1:31:07)  10,608     5:39 
            3643  Erik Schepens              Arnhem                1980    676e   (1:31:32)  10,559     5:40 
            3641  Wilfred Smith              Arnhem                1980    696e   (1:32:59)  10,395     5:46 
    
       10         TENNET                     ARNHEM                                6:40:25
            3664  Stanny Schapendonk         Arnhem                1970     14e    1:03:11   15,297     3:55 
            3669  Rob Smith                  Weert                 1981    430e    1:22:44   11,683     5:08 
            3660  Bas Swinkels               Arnhem                1970    485e    1:25:02   11,367     5:16 
            3662  Sander Wolters             Arnhem                1970    488e    1:24:44   11,407     5:15 
            3667  Gerard Thijssen            Arnhem                1970    492e    1:24:44   11,407     5:15 
            3663  Nils van der Zwet          Arnhem                1970    531e   (1:26:16)  11,204     5:21 
            3666  Leo Kochen                 Ede                   1980    543e   (1:26:39)  11,155     5:22 
    
       11         MANSYSTEMS                 SCHIPHOL-RIJK                         6:41:19
            3824  Reinoud Moons              Schiphol-Rijk         1973    163e    1:14:29   12,977     4:37 
            3823  Kees van den Andel         schiphol-rijk         1969    164e    1:14:29   12,977     4:37 
            3821  Harmen Hoogwout            Schiphol-Rijk         1971    384e    1:21:53   11,804     5:04 
            3825  Leslie Pangemanan          Schiphol-Rijk         1977    385e    1:21:54   11,801     5:05 
            3820  Andre Salomons             Schiphol-Rijk         1977    581e    1:28:34   10,913     5:29 
            3822  Jos van Houten             Schiphol-Rijk         1970    590e   (1:28:56)  10,868     5:31 
    
       12         TENNET                     ARNHEM                                6:55:37
            3710  Bert Bottemanne            Arnhem                1970      5e    1:00:12   16,055     3:44 
            3718  Maico Bongers              Arnhem                1982    368e    1:20:37   11,989     5:00 
            3713  Fred Brouwer               Waddinxveen           1971    515e    1:25:28   11,309     5:18 
            3711  Marc Botterhuis            Arnhem                1970    527e    1:26:18   11,200     5:21 
            3714  Daniëlle van der Bruggen   Arnhem                1970    899e    1:43:02    9,381     6:23 
    
       13         LIANDER                    ARNHEM                                7:08:04
            3633  Ronald van Rijssen         Arnhem                1980    225e    1:16:37   12,615     4:45 
            3638  Jan Stokman                Arnhem                1980    432e    1:23:25   11,587     5:10 
            3636  Frans Ipskamp              Arnhem                1980    466e    1:24:45   11,405     5:15 
            3639  Jans Havinga               Arnhem                1980    666e    1:31:44   10,536     5:41 
            3634  Jack Burema                Arnhem                1980    677e    1:31:33   10,558     5:40 
            3631  Arno Rijpma                Arnhem                1980    687e   (1:31:49)  10,527     5:41 
            3632  Albert Jan Bor             Arnhem                1980    873e   (1:41:38)   9,510     6:18 
            3630  Peter Beumers              Arnhem                1980    887e   (1:43:16)   9,360     6:24 
            3635  Rudo van Mosseveld         Arnhem                1980    933e   (1:54:27)   8,445     7:06 
    
       14         FACILITY SERVICE NETWERK   UTRECHT                               7:10:57
            3504  Erwin van Kints            Apeldoorn             1975    431e    1:23:39   11,555     5:11 
            3500  Diderick Erdtsieck         Utrecht               1970    469e    1:24:49   11,396     5:15 
            3507  Arnoud Kweenie             Utrecht               1972    522e    1:26:27   11,180     5:21 
            3506  Don Ran                    Utrecht               1961    540e    1:27:35   11,036     5:26 
            3505  Harry Stufken              Utrecht               1972    570e    1:28:27   10,928     5:29 
            3503  Bas Hoekstra               Utrecht               1986    729e   (1:34:07)  10,270     5:50 
            3501  Ischa  Detiger             Utrecht               1976    866e   (1:41:00)   9,570     6:16 
    
       15         TENNET                     ARNHEM                                7:11:09
            3673  Robbie Lange               Arnhem                1970    452e    1:23:26   11,585     5:10 
            3678  Leo Reijnen                Arnhem                1978    461e    1:23:49   11,532     5:12 
            3677  Wim  ten Westenend         Arnhem                1970    475e    1:24:23   11,454     5:14 
            3675  Hans Scheefhals            Arnhem                1970    614e    1:28:54   10,872     5:31 
            3674  Patrick van der Rijt       Arnhem                1971    670e    1:30:37   10,666     5:37 
            3679  Mario Bammens              Arnhem                1980    763e   (1:34:04)  10,275     5:50 
            3672  Liduine de Jong            Arnhem                1970    764e   (1:34:04)  10,275     5:50 
            3670  Eelco Gielkens             Arnhem                1970    855e   (1:38:02)   9,859     6:05 
            3676  Bianca van de Sluis        Arnhem                1971    946e   (1:58:34)   8,152     7:21 
    
       16         STICHTING RALLY FOR KIDS   LUNTEREN                              7:23:25
            3540  Theo van Meerveld          Voorthuizen           1972    210e    1:16:00   12,718     4:43 
            3541  Kristel van Meerveld       Voorthuizen           1976    651e    1:30:08   10,723     5:35 
            3546  Elbert Schreuder           Lunteren              1967    685e    1:31:06   10,610     5:39 
            3547  Herbert Wagensveld         Lunteren              1973    704e    1:32:14   10,479     5:43 
            3549  Edwin van den Berg         Lunteren              1983    749e    1:33:57   10,288     5:49 
            3548  Alex  van den Berg         Lunteren              1972    750e   (1:33:57)  10,288     5:49 
    
       17         STICHTING RALLY FOR KIDS   LUNTEREN                              7:25:23
            3523  Stefan Spansier            Harderwijk            1987    319e    1:18:52   12,255     4:53 
            3529  Marc Koens                 Ede                   1975    348e    1:19:56   12,092     4:57 
            3524  Breus Duits                Nijkerk               1966    675e    1:30:53   10,635     5:38 
            3526  John-Paul Wildenberg       Zevenaar              1972    733e    1:33:36   10,326     5:48 
            3520  Arthur Schultz             Ede                   1958    879e    1:42:06    9,467     6:20 
            3528  Jeroen van de Gunst        Ede                   1974    882e   (1:42:26)   9,436     6:21 
            3525  Remco de Wit               Duiven                1976    902e   (1:44:22)   9,261     6:28 
            3522  Yvonne de Haas             Ede                   1966    903e   (1:44:24)   9,258     6:28 
            3527  Sandra Bonnema-Oosterbeek  Ede                   1978    927e   (1:50:34)   8,742     6:51 
    
       18         TENNET                     ARNHEM                                7:26:20
            3721  Gert Evers                 Arnhem                1970     47e    1:07:32   14,312     4:11 
            3720  Gerjan Emsbroek            Arnhem                1970    451e    1:23:29   11,578     5:10 
            3728  Eddie Drent                Arnhem                1983    512e    1:26:39   11,155     5:22 
            3724  Hein Goslinga              Ede                   1970    715e    1:32:29   10,451     5:44 
            3727  Lioba Dorrestein           Waddinxveen           1987    939e    1:56:11    8,319     7:12 
    
       19         TENNET                     ARNHEM                                7:26:45
            3687  Willem Duckers             Weert                 1981    127e    1:12:14   13,381     4:29 
            3688  Klaus Koonen               Ede                   1976    680e    1:30:49   10,643     5:38 
            3680  Alferd van Elst            Arnhem                1971    752e    1:33:54   10,293     5:49 
            3684  Esther Keegstra            Arnhem                1970    768e    1:34:10   10,264     5:50 
            3685  Frank Koers                Arnhem                1972    801e    1:35:38   10,107     5:56 
            3689  Paul Steenmans             Arnhem                1979    840e   (1:37:27)   9,918     6:02 
            3681  Carlijn Rietveld           Arnhem                1970    916e   (1:47:51)   8,962     6:41 
    
       20         STEC GROEP                 ARNHEM                                7:26:53
            3513  Jeroen Kuyper              Deventer              1980    183e    1:15:27   12,810     4:41 
            3515  Boudewijn Kuijl            Utrecht               1981    517e    1:26:11   11,215     5:21 
            3510  Stéphanie Brans            Nijmegen              1985    662e    1:30:35   10,670     5:37 
            3512  Hinke Quarré               Deventer              1980    757e    1:34:20   10,246     5:51 
            3511  Harry Hendriks             Arnhem                1966    867e    1:40:20    9,633     6:13 
    
       21         TENNET                     ARNHEM                                7:29:05
            3757  Jan Nijburg                Hoogeveen             1970    505e    1:25:58   11,243     5:20 
            3750  René Marchal               Arnhem                1970    577e    1:27:49   11,006     5:27 
            3755  Joyce van Maanen           Arnhem                1974    637e    1:29:23   10,813     5:32 
            3754  Jan-Willem Meulenbroeks    Arnhem                1970    720e    1:32:45   10,421     5:45 
            3753  Peter Leushuis             Arnhem                1985    737e    1:33:10   10,374     5:47 
    
       22         STICHTING RALLY FOR KIDS   LUNTEREN                              7:29:16
            3532  Richard Oude Kotte         Wierden               1966    401e    1:21:46   11,821     5:04 
            3537  Willem van't Land          Voorthuizen           1963    458e    1:24:16   11,470     5:13 
            3531  Bert Rutgers               Geesteren             1966    567e    1:27:26   11,055     5:25 
            3536  Nico de Roos               Putten                1960    822e    1:37:23    9,925     6:02 
            3534  Klaas  Visser              Voorthuizen           1960    851e    1:38:25    9,821     6:06 
            3533  Jolanda Hoogebeen          Voorthuizen           1964    880e   (1:42:28)   9,433     6:21 
            3535  Trijnie de Roos            Putten                1963    926e   (1:50:35)   8,740     6:51 
            3530  Frank Weghorst             Vasse                 1969    934e   (1:54:56)   8,410     7:08 
    
       23         UIT IN ARNHEM              ARNHEM                                7:31:39
            3586  Walter Veerman             Arnhem                1970    349e    1:20:06   12,067     4:58 
            3583  peter jesse                ARNHEM                1969    366e    1:21:18   11,889     5:02 
            3585  michael jansen             arnhem                1985    689e    1:31:24   10,575     5:40 
            3580  Petra Herrel               Arnhem                1966    859e    1:39:21    9,729     6:10 
            3584  Manja Jansen               Arnhem                1972    862e    1:39:30    9,714     6:10 
            3581  Pascal Gödden              Arnhem                1971    901e   (1:44:13)   9,274     6:28 
    
       24         TENNET                     ARNHEM                                7:31:58
            3783  Joost Verwer               Arnhem                1980    298e    1:18:10   12,365     4:51 
            3788  Robert Versaevel                                 1980    633e    1:29:10   10,840     5:32 
            3782  Rob de Velde Harsenhorst   Arnhem                1980    731e    1:33:19   10,358     5:47 
            3787  Karin Ginneken                                   1980    799e    1:35:23   10,133     5:55 
            3780  Yvonne Stam                Arnhem                1980    811e    1:35:56   10,075     5:57 
            3785  Stefan Wesselink           Arnhem                1980    935e   (1:55:46)   8,349     7:11 
            3781  Angelique van Veenman      Arnhem                1980    944e   (1:57:48)   8,205     7:18 
    
       25         DELTAISIS                  ALMERE                                7:32:36
            3576  Daniel Schneiders                                        113e    1:10:58   13,620     4:24 
            3577  Startnummer 3577                                         550e    1:27:06   11,097     5:24 
            3571  Frans Van As               Nijkerk               1971    698e    1:32:08   10,491     5:43 
            3572  Piet Scholma               Alphen a/d Rijn       1971    856e    1:38:29    9,814     6:06 
            3575  Martijn Lagrand            Alemre                1984    900e    1:43:55    9,301     6:27 
            3570  Linda Visser-Holty         Lelystad              1969    907e   (1:45:10)   9,191     6:31 
    
       26         TENNET                     ARNHEM                                7:37:08
            3739  Erik van der Hoofd         Arnhem                1967    331e    1:19:14   12,199     4:55 
            3736  Danny Klaar                Arnhem                1970    738e    1:33:21   10,354     5:47 
            3732  Esther Jager               Arnhem                1970    746e    1:33:49   10,302     5:49 
            3733  Otto Jager                 Arnhem                1970    747e    1:33:49   10,302     5:49 
            3735  Gerrit-Jan Kappers         Arnhem                1970    821e    1:36:55    9,973     6:00 
            3737  Coen Hendrikx              Arnhem                1971    834e   (1:37:25)   9,922     6:02 
            3734  Roel Jannink               Arnhem                1970    923e   (1:49:20)   8,840     6:47 
            3738  Ton L'Herminez                                           937e   (1:55:44)   8,351     7:11 
    
       27         TENNET                     ARNHEM                                7:37:14
            3790  Saksens Saksens            Arnhem                1987    347e    1:20:00   12,082     4:57 
            3795  Jolanda Zweep              Arnhem                1980    665e    1:30:29   10,682     5:37 
            3794  Gert Zwaan                 Arnhem                1980    679e    1:30:52   10,637     5:38 
            3797  Maikel Elburg                                    1985    742e    1:33:36   10,326     5:48 
            3793  Pascal Zandbelt            Arnhem                1980    886e    1:42:17    9,450     6:20 
            3796  Joni Wolbrink              Arnhem                1980    936e   (1:55:46)   8,349     7:11 
            3799  Jaap van de Braak                                        940e   (1:57:23)   8,234     7:17 
            3791  Tina Wildeboer             Arnhem                1979    943e   (1:57:35)   8,220     7:17 
            3798  Sietze Hamstra                                           945e   (1:57:44)   8,210     7:18 
    
       28         TENNET                     ARNHEM                                7:38:32
            3702  Ramond Berentsen           Arnhem                1970    214e    1:15:57   12,726     4:42 
            3701  Damian Bach                Arnhem                1970    713e    1:32:11   10,485     5:43 
            3700  Joke Alferink-Metz         Arnhem                1970    727e    1:33:01   10,391     5:46 
            3709  Peter Alferink             Hoogeveen             1972    809e    1:35:55   10,077     5:57 
            3704  Yvette Gremmen             Arnhem                1969    876e    1:41:28    9,526     6:17 
            3706  Erik Blauw                 Arnhem                1989    911e   (1:45:49)   9,134     6:34 
    
       29         TENNET                     ARNHEM                                7:47:25
            3741  Roel Klaar                 Arnhem                1977    395e    1:21:28   11,864     5:03 
            3742  Norman Koers               Arnhem                1970    523e    1:26:11   11,215     5:21 
            3746  Henk Kuijk                 Arnhem                1970    857e    1:38:30    9,813     6:06 
            3740  Wil Kling                  Arnhem                1970    860e    1:39:12    9,743     6:09 
            3748  Rick de Kleyn              Arnhem                1980    883e    1:42:04    9,470     6:20 
            3744  Désirée Krol               Arnhem                1971    910e   (1:45:34)   9,156     6:33 
            3747  Marian Kuster              Arnhem                1970    929e   (1:51:17)   8,685     6:54 
            3743  Peter van Koppel           Arnhem                1970    930e   (1:51:53)   8,639     6:56 
    
       30         TENNET                     ARNHEM                                7:54:52
            3698  Hans van Vught             Waddinxveen           1974    762e    1:33:50   10,301     5:49 
            3691  Edwin Aalmers              Arnhem                1970    771e    1:34:21   10,244     5:51 
            3694  Raf Melssen                Arnhem                1974    784e    1:34:48   10,196     5:53 
            3697  Lidy van Vught             Waddinxveen           1972    804e    1:35:25   10,130     5:55 
            3695  Klaas Riedhorst            Arnhem                1977    818e    1:36:28   10,019     5:59 
            3696  Cees Verheul               Waddinxveen           1967    844e   (1:37:22)   9,927     6:02 
            3690  Henny van Amersfoort       Arnhem                1970    865e   (1:39:50)   9,682     6:11 
            3693  Johana Breuning            Arnhem                1970    908e   (1:44:51)   9,218     6:30 
            3692  Bas Borgman                Arnhem                1970    914e   (1:46:53)   9,043     6:38 
    
       31         TENNET                     ARNHEM                                8:09:13
            3768  Ed van Riessen             Arnhem                1970    116e    1:11:44   13,474     4:27 
            3764  Frank Polman               Weert                 1970    657e    1:30:02   10,735     5:35 
            3760  Rick Oude Oosterik         Hoogeveen             1970    891e    1:42:32    9,427     6:21 
            3762  Ans Plant                  Arnhem                1970    920e    1:48:42    8,892     6:44 
            3767  Edwin Reynaert             Arnhem                1970    938e    1:56:13    8,317     7:12 
    
                  TENNET                     ARNHEM                                    DNF
            3777  Huub Sio                   Arnhem                1980    496e   (1:25:04)  11,362     5:16 
            3776  Peter Sibbald              Arnhem                1980    659e   (1:30:11)  10,718     5:35 
            3772  Sergei Schennink           Arnhem                1980    674e   (1:30:27)  10,686     5:36 
            3773  Maureen Schopman           Arnhem                1980    892e   (1:42:32)   9,427     6:21 
    
                  STICHTING RALLY FOR KIDS   LUNTEREN                                  DNF
            3550  Gerdo van de Brink         Lunteren              1983    603e   (1:28:27)  10,928     5:29 
            3553  Peter Odding               Zeewolde              1960    688e   (1:31:14)  10,594     5:39 
            3552  Colin Wallet               Nijkerk               1992    741e   (1:33:41)  10,317     5:48 
            3554  Marja Hopman                                     1961    947e   (2:08:40)   7,512     7:59 
    
                  ERNST & YOUNG ACCOUNTANTS LARNHEM                                    DNF
            3815  Marijke Visser             Renkum                1964    301e   (1:18:58)  12,240     4:54 
            3814  Sjoerd Pijnappel           Malden                1966    316e   (1:18:33)  12,305     4:52 
            3810  Edwin van der Weij         Tilburg               1966    498e   (1:25:02)  11,367     5:16 
    
                  BILDERBERG                 WOLFEZE                                   DNF
            3608  Startnummer 3608                                         276e   (1:18:09)  12,368     4:51 
            3602  Bram Speeman               Arnhem                1980    513e   (1:25:51)  11,258     5:19 
    
                  SIZA                       ARNHEM                                    DNF
            1696  Herman van der Pluym       Arnhem                1974    453e   (1:24:21)  11,459     5:14 
    Bedrijvenloop 10 kilometer
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         COLBOND BV                 ARNHEM                                3:43:23
            1586  Gijs Hermans               Nijmegen              1974     34e      41:57   14,303     4:11 
            1580  Michiel Nuyens             Rheden                1978     65e      44:18   13,544     4:25 
            1582  Harry Verbakel             Wehl                  1967     72e      44:34   13,463     4:27 
            1588  Rob Peters                 Huissen               1964    108e      46:14   12,978     4:37 
            1585  Franco Stock               Trieste               1963    116e      46:20   12,950     4:38 
            1587  Hans de Jonge              Arnhem                1963    153e     (47:36)  12,605     4:45 
            1584  Edgar Berkhout             Huissen               1972    156e     (47:46)  12,561     4:46 
            1583  Erik-Jan Kollen            Oosterbeek            1960    183e     (48:31)  12,367     4:51 
            1581  Edze Visscher              Utrecht               1973    349e     (52:00)  11,538     5:12 
    
        2         QUADRAAM                   DUIVEN                                3:50:51
            1864  Martijn Visser             Zevenaar              1976     22e      41:12   14,563     4:07 
            1862  Marcel Top                 Nijmegen              1957     29e      41:46   14,366     4:10 
            1861  Christien van Tricht       Arnhem                1979    134e      47:05   12,743     4:42 
            1860  Bart Kersten               Arnhem                1967    213e      47:58   12,509     4:47 
            1863  Marius de Boer             Duiven                1961    425e      52:50   11,356     5:17 
    
        3         BARENBRUG HOLLAND B.V.     NIJMEGEN                              3:54:56
            1844  John van Uden              Nederasselt           1972     90e      45:29   13,192     4:32 
            1841  Jos Jager                  Herveld               1963    103e      44:37   13,448     4:27 
            1848  Rutger Tollenaar           Ede                   1988    112e      45:17   13,250     4:31 
            1845  Henk Tollenaar             Ede                   1957    212e      48:26   12,388     4:50 
            1846  Leon Wielders              Bemmel                1967    306e      51:07   11,738     5:06 
            1840  Ap Schouten                Elden                 1961    515e     (54:39)  10,979     5:27 
            1843  Arthur Wolleswinkel        Driebergen Rijsenbur  1972    696e     (58:20)  10,286     5:50 
            1847  Hannie de Boer             Haalderen             1970    788e   (1:00:26)   9,928     6:02 
            1842  Tini Janssen               Millinghen a-d Rijn   1968    789e   (1:00:26)   9,928     6:02 
            1849  Marjan ten Oever           Wolfheze              1963    800e   (1:00:46)   9,874     6:04 
    
        4         KOOPMANS' VERPAKKINGEN B.V.MIJDRECHT                             3:58:04
            1629  Henk Bouw                  Nijkerk               1976     60e      43:53   13,673     4:23 
            1626  Theo van Domselaar         Nijkerk               1968     82e      44:47   13,398     4:28 
            1625  Henri van Ramshorst        Nijkerk               1970     86e      45:01   13,328     4:30 
            1620  Marko Pieterse             Nijkerk               1970    181e      48:21   12,410     4:50 
            1627  Yvonne Pieterse            Nijkerk               1971    545e      56:02   10,708     5:36 
            1621  Klaas Bos                  Nijkerk               1969    645e     (57:36)  10,417     5:45 
            1624  Yvonne van Domselaar       Nijkerk               1970    652e     (58:12)  10,309     5:49 
            1623  Nelleke Onland             Nijkerk               1974    695e     (58:57)  10,178     5:53 
            1628  Bertha Klaassen            Nijkerk               1976    972e   (1:09:55)   8,582     6:59 
            1622  Trudy  van Steeg           Nijkerk               1974    973e   (1:09:55)   8,582     6:59 
    
        5         NEDSTACK FUEL CELL TECHNOLOARNHEM                                3:59:04
            1525  Gerben Koopmans            Arnhem                1948     58e      43:34   13,772     4:21 
            1524  Bob Meeuwsen               Winterswijk           1968    138e      47:09   12,725     4:42 
            1520  Jaap Stouthamer            Ede                   1958    169e      47:11   12,716     4:43 
            1527  Hélène Casellas            Arnhem                1975    259e      49:45   12,060     4:58 
            1528  Ad Verhage                 Oosterbeek            1947    330e      51:25   11,669     5:08 
            1522  Martijn Mulder             Arnhem                1971    509e     (54:33)  10,999     5:27 
            1526  Olivier Scheele            Laren                 1973    608e     (57:34)  10,423     5:45 
            1521  Mark Rugebregt             Arnhem                1984    992e   (1:13:15)   8,191     7:19 
    
        6         SIZA                       ARNHEM                                4:00:12
            1690  Ronald van Aalten          Teborg                1966     15e      40:04   14,975     4:00 
            1695  Henny Blanke               Oosterbeek            1956    160e      47:43   12,574     4:46 
            1698  Clementine van de Par      Arnhem                1966    165e      47:48   12,552     4:46 
            1692  Tjinta Jacobs              Arnhem                1970    374e      52:17   11,476     5:13 
            1699  Debby Gosselink            Arnhem                1973    379e      52:20   11,465     5:14 
            1691  Alda Versteeg              Arnhem                1972    711e     (58:37)  10,236     5:51 
            1694  Eline Holten               Epse                  1962    834e   (1:02:04)   9,667     6:12 
    
        7         IMEDIATE                   HILVERSUM                             4:01:51
            1651  Jasker Kamp                Amsterdam             1974     63e      44:02   13,626     4:24 
            1658  Mitchel van der Hei        Koog aan de Zaan      1989    122e      46:21   12,945     4:38 
            1656  Frank Terwisscha van S.    Veenendaal            1965    260e      49:52   12,032     4:59 
            1652  Verwijderd                                               266e      50:03   11,988     5:00 
            1653  Wai Kueng Liu              Rotterdam             1977    333e      51:33   11,639     5:09 
            1650  Rachel Jekel               Utrecht               1984    342e     (52:00)  11,538     5:12 
            1657  Kees Terwisscha van S.     Gytjkerk              1963    618e     (57:33)  10,426     5:45 
            1654  Frank Janssen              Amersfoort            1963    896e   (1:05:03)   9,224     6:30 
            1655  Tineke Paffen              Amersfoort            1963   1002e   (1:16:43)   7,821     7:40 
    
        8         CITAM-ARNHEM B.V.          ARNHEM                                4:02:22
            1810  Jan Rook                   Duiven                1956    155e      47:21   12,672     4:44 
            1811  Luuk Schenk                Velp                  1962    175e      48:12   12,448     4:49 
            1813  Hanneke de Peuter          Arnhem                1955    180e      48:06   12,474     4:48 
            1814  Michel Hondong             Arnhem                1956    202e      48:32   12,363     4:51 
            1812  Krista Schenk              Velp                  1960    267e      50:11   11,956     5:01 
            1818  Bert Janssen               Duiven                1948    399e     (52:31)  11,425     5:15 
            1817  Wilma Matser               Oosterbeek            1960    431e     (53:16)  11,264     5:19 
            1815  Paul van der Heijden       Arnhem                1953    490e     (54:37)  10,986     5:27 
            1816  Fred van Werkum            Velp                  1938    573e     (56:22)  10,645     5:38 
    
        9         DE KEMPENAER ADVOCATEN N.V.ARNHEM                                4:04:54
            1562  Hans Menting               Molenhoek LB          1953     89e      45:26   13,206     4:32 
            1561  John Vos                   Cuijk                 1970    152e      47:38   12,596     4:45 
            1560  Richard Baggen             Arnhem                1971    261e      50:10   11,960     5:01 
            1563  Jan Heikens                Arnhem                1962    265e      50:15   11,940     5:01 
            1567  Paul Wilmink               Nijmegen              1954    314e      51:25   11,669     5:08 
            1568  Maaike Janssen             Zutphen               1987    400e     (52:59)  11,324     5:17 
            1566  Hans Theloosen             Valburg               1958    411e     (52:26)  11,443     5:14 
    
       10         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEARNHEM                                4:06:15
            1724  Hans Niemeijer             arnhem                1967    129e      46:03   13,029     4:36 
            1721  Kees Hoogervorst           arnhem                1952    158e      47:20   12,676     4:44 
            1726  Sander Gerritsen           Nijmegen              1956    318e      50:38   11,850     5:03 
            1725  Katinka Vons               Renkum                1966    324e      51:03   11,753     5:06 
            1729  Arthur Verstegen           Nijmegen              1964    344e      51:11   11,723     5:07 
            1727  Jaap Mes                   Arnhem                1956    465e     (53:36)  11,194     5:21 
            1720  Hester de Feiter           Doetinchem            1970    685e     (58:19)  10,289     5:49 
    
       11         QUADRAAM                   DUIVEN                                4:08:04
            1851  Peter Kiers                Velp                  1962    136e      47:02   12,757     4:42 
            1854  Nathalie Verrips           Heteren               1969    157e      47:42   12,579     4:46 
            1852  Ed Bouwman                 Zevenaar              1952    191e      47:59   12,504     4:47 
            1856  Harry Pruijs                                     1956    410e      52:25   11,447     5:14 
            1859  Startnummer 1859                                         430e      52:56   11,335     5:17 
            1853  Hammy Kunne                Lathum                1964    599e     (57:20)  10,465     5:44 
            1850  Leonie Peters              Ulft                  1966    622e     (57:44)  10,393     5:46 
    
       12         DHL                        AMERSFOORT                            4:12:28
            1574  Dennis van der Vegt        Apeldoorn             1984    196e      48:49   12,291     4:52 
            1575  Paul Bos                   Utrecht               1981    198e      48:50   12,287     4:53 
            1570  Edwin Elshof               Heino                 1971    258e      49:59   12,004     4:59 
            1572  Frank van Heumen           Elst                  1969    366e      52:17   11,476     5:13 
            1573  Anke Rotink                Baarn                 1978    381e      52:33   11,418     5:15 
            1577  Dennis Fischer             Enschede              1972    449e     (54:01)  11,108     5:24 
            1571  Thomas Regtien             Amersfoort            1986    531e     (55:47)  10,756     5:34 
    
       13         HSK GROEP B.V.             ARNHEM                                4:12:50
            1708  Marco Hengeveld            Arnhem                1976    256e      49:09   12,208     4:54 
            1704  Frank Hengeveld            Oosterbeek            1969    257e      49:11   12,199     4:55 
            1706  Irene Giesbers             Nijmegen              1986    307e      50:14   11,944     5:01 
            1707  Daniel Meelhuijsen         Warnsveld             1969    361e      51:27   11,662     5:08 
            1701  Geert Heuvelink            Vorden                1985    439e      52:49   11,360     5:16 
            1700  Máasja Verbraak            Warnsveld             1973    543e     (55:09)  10,879     5:30 
    
       14         BILDERBERG                 WOLFEZE                               4:15:39
            1677  Michael Bredius            Arnhem                1980     94e      45:35   13,163     4:33 
            1678  Jeffrey Herpers            Arnhem                1980    277e      50:36   11,858     5:03 
            1676  Rob Hinssen                Arnhem                1980    353e      52:11   11,498     5:13 
            1670  Tim Loeve                  Arnhem                1980    459e      53:34   11,201     5:21 
            1672  Nils Sewalt                Arnhem                1980    473e      53:43   11,170     5:22 
            1671  Ilse Baaten                Arnhem                1980    900e   (1:04:40)   9,278     6:28 
    
       15         VESTAS BENELUX             ARNHEM                                4:17:17
            1804  Ben Gaarthuis              Limmen                1961    119e      46:27   12,917     4:38 
            1802  Peter Zwikker              Huissen               1978    217e      49:03   12,232     4:54 
            1801  Ronald Boerkamp            Wijhe                 1971    262e      49:56   12,016     4:59 
            1806  Roel Vinkenvleugel         Emmerich am           1962    486e      54:43   10,966     5:28 
            1805  Phylip Leferink            Vught                 1965    601e      57:08   10,502     5:42 
            1807  Willeke van Verseveld      Amerongen             1962    651e     (57:48)  10,381     5:46 
    
       16         KOOPMANS' VERPAKKINGEN B.V.MIJDRECHT                             4:19:52
            1638  Rene Verwillegen           Amsterdam             1967    106e      45:20   13,235     4:32 
            1639  Clarisse Buitenhuis        Nijkerk               1967    409e      52:29   11,432     5:14 
            1636  Paul de Boer               vinkeveen             1950    432e      53:32   11,208     5:21 
            1635  Michael  Mica              Vinkeveen             1972    466e      54:15   11,060     5:25 
            1634  Dave Remmers               Vinkeveen             1969    467e      54:16   11,057     5:25 
            1637  Max Ebbing                 Vinkeveen             1995    528e     (55:29)  10,814     5:32 
            1630  André Eggers               vinkeveen             1964    653e     (58:12)  10,309     5:49 
            1632  Linda  Gerekink-Eggers     amsterdam             1967    706e     (59:07)  10,149     5:54 
            1631  Kimblian Visée             mijdrecht             1979    873e   (1:03:53)   9,392     6:23 
            1633  Dennis Stevens             Mijdrecht             1974    874e   (1:03:54)   9,390     6:23 
    
       17         UNIVERSAL MUSIC            BAARN                                 4:20:36
            1517  Oene  Stobbe               Huizen                1955    177e      48:09   12,461     4:48 
            1514  Cor  Oosterbeek            Bussum                1962    275e      50:15   11,940     5:01 
            1510  Piet Roskam                Zeewolde              1957    440e      53:35   11,198     5:21 
            1519  Lex van Vliet              Amsterdam             1955    451e      53:57   11,121     5:23 
            1513  Kees Huurdeman             Baarn                 1960    487e      54:40   10,976     5:28 
            1511  Heidi  Bouw                Nijkerk               1973    495e     (54:51)  10,939     5:29 
            1512  Wendy Bouw                 Nijkerk               1980    623e     (57:38)  10,411     5:45 
            1516  Agnes Roskam               Zeewolde              1963    639e     (57:54)  10,363     5:47 
            1518  Matthew Tamaela            Amersfoort            1965    661e     (58:14)  10,303     5:49 
    
       18         COLBOND BV                 ARNHEM                                4:21:11
            1592  Blair Rawes                Velp                  1954    272e      50:22   11,913     5:02 
            1597  Bas Versteeg               Arnhem                1982    376e      52:31   11,425     5:15 
            1594  Rob van der Valk           Arnhem                1959    393e      51:49   11,579     5:10 
            1590  Suze Siebes                Wehl                  1977    403e      52:03   11,527     5:12 
            1593  Annemarieke Maltha         Wychen                1966    468e      54:26   11,023     5:26 
            1598  Hannah Hübner              Kleve                 1978    498e     (54:10)  11,077     5:25 
            1599  Ronald Tukker              Voorthuizen           1969    609e     (57:33)  10,426     5:45 
            1595  Tineke Burgers             Silvolde              1983    816e   (1:00:57)   9,844     6:05 
    
       19         REGIOPOLITIE GELDERLAND MIDARNHEM                                4:23:40
            1641  Andrew Beukhof             Arnhem                1975    240e      49:32   12,113     4:57 
            1643  Kea Hartemink              Arnhem                1965    269e      50:07   11,972     5:00 
            1646  Bert Leenders              Arnhem                1967    422e      53:17   11,261     5:19 
            1645  Jan Visser                 Arnhem                1959    502e      54:55   10,926     5:29 
            1644  Eric Hortensius            Arnhem                1965    582e      55:49   10,749     5:34 
            1642  Roy Loet-Loetoer           Arnhem                1961    641e     (57:03)  10,517     5:42 
            1640  Herman van Haarlem         Arnhem                1956    864e   (1:02:34)   9,590     6:15 
    
       20         KUIJPERS INSTALLATIES      ARNHEM                                4:25:17
            1545  Robert Hoek                Maarssen              1959    178e      47:58   12,509     4:47 
            1546  Ingrid Zijm                Westervoort           1961    405e      52:22   11,458     5:14 
            1540  Frank Theeuwen             Helmond               1973    435e      53:23   11,239     5:20 
            1548  Ed Matser                  Oosterbeek            1958    442e      53:08   11,292     5:18 
            1541  Leander Hamel              De Meern              1975    678e      58:26   10,268     5:50 
            1547  Angelien Toebes            Oosterbeek            1961    684e     (58:13)  10,306     5:49 
            1544  Bob Leferink               Enschede              1980    980e   (1:09:50)   8,592     6:59 
    
       21         ERNST & YOUNG ACCOUNTANTS LARNHEM                                4:26:18
            1832  Bas Natkiel                Voorschoten           1966    123e      46:39   12,862     4:39 
            1834  Jan van Amersfoort         Beekbergen            1951    317e      50:36   11,858     5:03 
            1835  Martijn de Glee            Amsterdam             1980    500e      54:17   11,053     5:25 
            1836  Terence Heineman           Amsterdam             1980    554e      55:32   10,804     5:33 
            1831  Helene Koesen              Molenhoek             1969    716e      59:14   10,129     5:55 
            1838  Ingrid van Elferen         Nijmegen              1965    787e   (1:00:58)   9,841     6:05 
            1837  Dian Monteiro              Amsterdam             1980    877e   (1:03:25)   9,461     6:20 
            1839  Lilian Adam                Oude Wetering         1965    919e   (1:06:49)   8,980     6:40 
    
       22         VAN AMERONGEN FACILITAIR BVARNHEM                                4:28:57
            1533  Peter Baltussen            Dodewaard             1973    315e      51:27   11,662     5:08 
            1531  Jan Willem Vinke           Zevenaar              1982    434e      53:47   11,156     5:22 
            1535  Piet Panus                 Heteren               1948    444e      53:42   11,173     5:22 
            1538  Alex Ackermann                                   1974    479e      54:48   10,949     5:28 
            1530  R de Jong                  Arnhem                1956    514e      55:13   10,866     5:31 
            1532  Sabine van Amerongen       Reuver                1975    563e     (56:21)  10,648     5:38 
            1536  Guido Wieseman             Arnhem                1963    633e     (57:30)  10,435     5:45 
    
       23         HEKKELMAN ADVOCATEN        ARNHEM                                4:34:47
            1891  annerieke schumaker        arnhem                1976    386e      52:06   11,516     5:12 
            1893  eelco de jong              arnhem                1969    387e      52:06   11,516     5:12 
            1892  emiel botteram             wijchen               1957    471e      53:57   11,121     5:23 
            1890  hava korkmaz               arnhem                1972    513e      54:52   10,936     5:29 
            1894  ruud de quay               nijmegen              1959    824e    1:01:46    9,714     6:10 
    
       24         HSK GROEP B.V.             ARNHEM                                4:36:04
            1716  Suus Theuws                Breda                 1971    253e      49:10   12,203     4:55 
            1717  Hans Arentsen              Arnhem                1960    305e      50:16   11,936     5:01 
            1715  Marjolein Beurskens        Nijmegen              1983    539e      55:02   10,902     5:30 
            1714  Patrick de Lusenet         Oosterhout            1980    768e      59:45   10,042     5:58 
            1711  Jeroen Kleyweg             Hengelo               1981    832e    1:01:51    9,701     6:11 
            1710  Miranda Driessen           Arnhem                1971    881e   (1:03:27)   9,456     6:20 
            1712  Julie Kienhuis             Utrecht               1983    983e   (1:09:53)   8,586     6:59 
            1713  Thea Caris                 Lent                  1965    995e   (1:13:25)   8,173     7:20 
    
       25         TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHARNHEM                                4:37:01
            1618  Karin de Bont              Pannerden             1964    237e      48:40   12,329     4:52 
            1615  Jelly van der Brugge       Arnhem                1975    511e      54:53   10,932     5:29 
            1612  Hans van der Brugge        Zevenaar              1947    583e      55:58   10,721     5:35 
            1613  Arnold Brinkhuis           Arnhem                1971    656e      57:25   10,450     5:44 
            1616  Saskia Franke              arnhem                1974    750e    1:00:05    9,986     6:00 
            1611  Carla Gerritsen            Arnhem                1975    751e     (59:57)  10,008     5:59 
            1614  Monique Besselink          Arnhem                1969    752e     (59:58)  10,006     5:59 
            1610  Marieke Wiegerinck         Arnhem                1975    753e   (1:00:06)   9,983     6:00 
    
       26         KRAS.NL                    AMMERZODEN                            4:47:36
            1824  Brianne Jegerings          Meijel                1981    469e      53:40   11,180     5:22 
            1826  Peter Rijsdijk             De Heen               1950    481e      54:02   11,104     5:24 
            1823  Wyne Poppinga              Broek op Langedijk    1980    743e      59:25   10,098     5:56 
            1821  Jan Koopsen                Veldhoven             1958    776e    1:00:01    9,997     6:00 
            1825  Maaike Castricum           Egmond aan de Hoef    1976    794e    1:00:28    9,923     6:02 
            1822  Patricia Hoytink           Den Bosch             1974    901e   (1:04:42)   9,274     6:28 
            1820  Petra Vrouwe               Oudkarspel            1967    949e   (1:07:39)   8,869     6:45 
    
       27         BILDERBERG                 WOLFEZE                               4:50:49
            1664  Ronald van Baalen          Arnhem                1980    284e      50:04   11,984     5:00 
            1668  Youri Rox                  Arnhem                1980    537e      55:10   10,876     5:31 
            1660  Rene Sloots                Arnhem                1980    565e      55:49   10,749     5:34 
            1669  Jacco Rozenberg            Arnhem                1980    779e    1:00:11    9,970     6:01 
            1666  Anouk van der Meulen       Arnhem                1980    977e    1:09:35    8,623     6:57 
            1667  Ralph Vaessen              Arnhem                1980    978e   (1:09:35)   8,623     6:57 
    
       28         MANSYSTEMS                 SCHIPHOL-RIJK                         4:51:48
            1874  Mirjam Roelofs             Schiphol-Rijk         1973    564e      56:34   10,607     5:39 
            1876  Rob Rosendahl              Schiphol-Rijk         1966    591e      57:07   10,505     5:42 
            1877  Leslie Pangemanan          Schiphol-Rijk         1977    592e      57:10   10,496     5:43 
            1870  Bart Brehm                 Schiphol-Rijk         1977    761e    1:00:28    9,923     6:02 
            1873  Michael Steffen            Schiphol-Rijk         1963    762e    1:00:29    9,920     6:02 
            1872  Martijn Lindhorst          Schiphol-Rijk         1976    825e   (1:02:24)   9,615     6:14 
    
       29         TENNET                     ARNHEM                                4:53:00
            1760  Michael Lutje Wooldrik     Arnhem                1974    302e      50:05   11,980     5:00 
            1765  Johan de Boer              Arnhem                1981    725e      58:39   10,230     5:51 
            1763  Paul Leenheers             Arnhem                1973    765e      59:49   10,031     5:58 
            1764  José van Rompu             Arnhem                1977    818e    1:00:54    9,852     6:05 
            1762  Afgemeld                                                 884e    1:03:33    9,441     6:21 
            1767  Henry Krastel              Arnhem                1984    951e   (1:07:46)   8,854     6:46 
            1766  Carina Hoek                Arnhem                1966    959e   (1:08:11)   8,800     6:49 
    
       30         TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHARNHEM                                4:58:10
            1606  Stefan Straten             arnhem                1969    164e      47:36   12,605     4:45 
            1605  Oscar  van den Bosch       Heteren               1970    650e      57:56   10,357     5:47 
            1602  Simone Eurlings            arnhem                1980    654e      57:56   10,357     5:47 
            1601  Hubert Jansen              Duiven                1974    804e    1:01:08    9,815     6:06 
            1607  Claudia Wester             arnhem                1973    991e    1:13:34    8,156     7:21 
            1603  Felice Frehen              Dortmund              1972   1000e   (1:15:33)   7,942     7:33 
    
       31         CDS SEPARATION SYSTEMS     ARNHEM                                4:58:51
            1552  Christian Vandersteen      Ede                   1961    231e      49:32   12,113     4:57 
            1555  Startnummer 1555                                         470e      53:26   11,229     5:20 
            1554  Ton Lonij                  Nijmegen              1969    745e      59:09   10,144     5:54 
            1551  Esther Ter Wiel            Klarenbeek            1973    960e    1:08:13    8,796     6:49 
            1556  Startnummer 1556                                         966e    1:08:31    8,757     6:51 
            1550  Erica de Haas              Arnhem                1973    971e   (1:08:39)   8,740     6:51 
    
       32         TENNET                     ARNHEM                                5:16:36
            1770  Marco van Belle            Arnhem                1974    679e      57:51   10,372     5:47 
            1771  Elsbeth Boer               Arnhem                1972    858e    1:02:34    9,590     6:15 
            1776  Verwijderd                 Arnhem                        861e    1:02:37    9,582     6:15 
            1773  Jeroen Buitenhuis          Arnhem                1981    930e    1:06:14    9,059     6:37 
            1772  Coby Boersma               Arnhem                1985    948e    1:07:20    8,911     6:44 
            1774  Peter van Doorne           Arnhem                1976    965e   (1:08:23)   8,774     6:50 
            1775  Jolanda Driesman           Arnhem                1982    998e   (1:13:52)   8,123     7:23 
    
                  GEMEENTE LINGEWAARD        BEMMEL                                    DNF
            1681  Henk Andringa              Bemmel                1948    137e     (46:58)  12,775     4:41 
            1684  Bart Houterman             Bemmel                1996    224e     (49:19)  12,166     4:55 
            1682  Luc Houterman              Nijmegen              1968    242e     (49:40)  12,081     4:58 
            1680  Gerwin Janssen             Bemmel                1981    310e     (51:09)  11,730     5:06 
    
                  MENZIS                     WAGENINGEN                                DNF
            1881  Marc Weening               Arnhem                1977     13e     (39:10)  15,319     3:55 
            1880  Danny Rutgers              Oosterbeek            1976    127e     (46:27)  12,917     4:38 
            1883  Sander Evers               Arnhem                1988    606e     (57:21)  10,462     5:44 
            1882  Toon Welbergen             Arnhem                1960    607e     (57:21)  10,462     5:44 
    
                  DGMR                       ARNHEM                                    DNF
            1747  Startnummer 1747                                         208e     (48:47)  12,299     4:52 
            1744  Jos Bosman                 Doesburg              1959    226e     (49:16)  12,179     4:55 
            1742  Hans Gosselink             Ellecom               1957    252e     (49:43)  12,068     4:58 
            1741  Peter van de Leur          Delft                 1956    673e     (58:32)  10,251     5:51 
    
                  GEMEENTERAAD ARNHEM        ARNHEM                                    DNF
            1736  Hans Giesing               Arnhem                1976     33e     (41:58)  14,297     4:11 
            1735  Jozef  Kersten             oosterbeek            1962     35e     (41:50)  14,343     4:11 
            1732  Evert  Vaartjes            arnhem                1953    218e     (49:12)  12,195     4:55 
            1731  Nico  Wiggers              arnhem                1955    740e   (1:00:05)   9,986     6:00 
    
                  FACILITY SERVICE NETWERK   UTRECHT                                   DNF
            1503  Remco Doeleman             Utrecht               1984    769e     (59:47)  10,036     5:58 
            1502  Elsbeth Smit               Utrecht               1978    809e   (1:00:49)   9,866     6:04 
            1504  Frank Sinot                Windschoten           1969    814e   (1:00:54)   9,852     6:05 
            1500  Carlijn Dassen             Utrecht               1984    917e   (1:05:49)   9,116     6:34 
    
                  TENNET                     ARNHEM                                    DNF
            1787  Thomas van Nispenrode      Arnhem                1985    764e     (59:39)  10,059     5:57 
            1785  Henriëtte Maas             Arnhem                1975    883e   (1:03:32)   9,444     6:21 
            1783  Maarten Kling              Arnhem                1973    890e   (1:04:13)   9,343     6:25 
            1784  Miriam Koopman             Arnhem                1976    970e   (1:08:40)   8,738     6:52 
    
                  TENNET                     ARNHEM                                    DNF
            1794  Hans van der Veen          Arnhem                1983    326e     (50:36)  11,858     5:03 
            1796  Jan van den Berg           Arnhem                1970    942e   (1:07:05)   8,944     6:42 
            1793  Alma Scholten              Arnhem                1968    986e   (1:10:20)   8,531     7:02 
            1792  Rudi Schell                Arnhem                1976    997e   (1:13:52)   8,123     7:23 
    
                  VAN WIJNEN OOST B.V.       ARNHEM                                    DNF
            1901  René Roelofs               Arnhem                1968     18e     (40:08)  14,950     4:00 
            1902  Ben van Onna               Arnhem                1973     76e     (44:25)  13,508     4:26 
            1903  Clemens van Onna           Arnhem                1973    148e     (47:09)  12,725     4:42 
    
                  LIANDER                    ARNHEM                                    DNF
            1750  Suzanne Donselaar          Arnhem                1980    646e     (58:02)  10,339     5:48 
            1751  Tina Derksen               Arnhem                1980    961e   (1:09:05)   8,685     6:54 
    Bedrijvenloop 5 kilometer
    Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
        1         RUN2DAY ARNHEM/NIJMEGEN    ARNHEM                                1:23:59
            5834  Arthur Schramade           Nijmegen              1969      1e      15:57   18,809     3:11 
            5835  Jay Sauer                  Nijmegen              1972      2e      15:59   18,770     3:11 
            5837  Patrick Weijers            Velp                  1967      5e      16:48   17,857     3:21 
            5830  Ronald de Jonge            Roosendaal            1970      6e      16:53   17,769     3:22 
            5832  Pauline Claessen           Velp                  1980     12e      18:22   16,334     3:40 
            5836  Gerwin Godschalk           Malden                1976     19e     (18:56)  15,845     3:47 
            5833  Herman van de Pluym        Arnhem                1974    230e     (24:46)  12,113     4:57 
    
        2         KEMA                       ARNHEM                                1:49:18
            5877  Andries van der Wal        Arnhem                1960     11e      18:02   16,636     3:36 
            5875  Kaspar Schlebusch          Groningen             1984     23e      19:18   15,544     3:51 
            5874  Rudy Rooth                 Beuningen             1956    106e      23:06   12,987     4:37 
            5879  Inigo Peeze Binkhorst      Arnhem                1956    154e      24:02   12,483     4:48 
            5870  Martien Hofman             Elst                  1964    241e      24:50   12,081     4:58 
            5876  Frederik Groeman           Arnhem                1964    259e     (25:01)  11,992     5:00 
            5871  John Mooren                Arnhem                1967    262e     (25:03)  11,976     5:00 
            5878  Frans Witjes               Zevenaar                      314e     (25:40)  11,688     5:08 
            5872  Els van Beijnhem           Arnhem                1967    404e     (26:46)  11,208     5:21 
    
        3         AEQUOR                     EDE                                   1:49:27
            5621  Arjen van Druten           Oosterbeek            1968     34e      19:59   15,013     3:59 
            5625  Ton van den Born           Wageningen            1959     43e      20:40   14,516     4:08 
            5620  Wim Grooters               Wageningen            1959     55e      21:07   14,207     4:13 
            5624  Peter van de Pol           Vorden                1967     94e      22:41   13,226     4:32 
            5626  Jeanne Mertens             Nijmegen                      256e      25:00   12,000     5:00 
            5623  Ellen Klein Koerkamp       Lochem                1985    366e     (26:13)  11,443     5:14 
    
        4         SPORTBEDRIJF ARNHEM        ARNHEM                                1:50:27
            5816  Geert Geurken              Velp                  1962     26e      19:34   15,332     3:54 
            5815  Antoine Nikessen           Arnhem                1963     57e      21:12   14,151     4:14 
            5812  Tom Geurken                Velp                  1991     74e      21:53   13,709     4:22 
            5813  Martijn Stappers           Arnhem                1975    137e      23:47   12,614     4:45 
            5810  Patrick Klappe             Wolfheze              1972    153e      24:01   12,491     4:48 
            5814  Ruud van Dijk              Arnhem                1962    169e     (24:11)  12,405     4:50 
    
        5         VAN WIJNEN OOST B.V.       ARNHEM                                1:50:38
            5894  Christian Lambert          Arnhem                1966     22e      19:15   15,584     3:51 
            5895  Sven Willems                                     1992     49e      20:55   14,343     4:11 
            5896  John Koenders                                    1966     90e      22:36   13,274     4:31 
            5897  Pepijn Kemperman                                 1982    138e      23:47   12,614     4:45 
            5893  Eddy van Horssen           Arnhem                1967    161e      24:05   12,457     4:49 
            5892  Marieke Legtenberg         Arnhem                1978    213e     (24:35)  12,203     4:55 
            5890  Toon Schoones              Arnhem                1961    233e     (24:47)  12,105     4:57 
            5898  Karin Kemperman                                  1982    677e     (29:46)  10,078     5:57 
    
        6         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEARNHEM                                1:56:07
            5780  Gijs van Haaren            Arnhem                1976     29e      19:45   15,190     3:57 
            5782  Jeroen Koolen              Bemmel                1974    132e      23:38   12,694     4:43 
            5783  Rob van der Vlies          Arnhem                1976    144e      23:54   12,552     4:46 
            5786  Arno Schuring              Angeren               1967    190e      24:23   12,303     4:52 
            5787  Marcel van Hout            Wijchen               1969    201e      24:27   12,270     4:53 
            5781  Gerard Stofmeel            Heveadorp             1977    255e     (25:00)  12,000     5:00 
            5784  Gerda Dreise               Oosterbeek            1966    358e     (26:08)  11,480     5:13 
            5785  Manon Cornelissen          Arnhem                1976    364e     (26:12)  11,450     5:14 
    
        7         SIZA                       ARNHEM                                1:57:59
            5643  Dries Pluimers             Arnhem                1970     18e      18:46   15,986     3:45 
            5648  Eddy Samson                Arnhem                1970    178e      24:15   12,371     4:51 
            5640  Pia Bremer                 Arnhem                1958    192e      24:23   12,303     4:52 
            5647  Jeroen Kastein             Bemmel                1982    278e      25:16   11,873     5:03 
            5644  Sheila Torrence            Arnhem                1969    281e      25:19   11,850     5:03 
            5645  Dianne Mooij               Arnhem                1972    662e     (29:37)  10,129     5:55 
            5641  José van Dijk              Westervoort           1956    692e     (30:00)  10,000     6:00 
            5649  Carla Harmelink            Arnhem                1960    837e     (32:10)   9,326     6:26 
            5646  Kaja Bos                   Arnhem                1978    971e     (42:01)   7,140     8:24 
    
        8         SAUCONY/RUN2DAY            HEERHUGOWAARD                         1:58:36
            5915  Andreas Ressing            Arnhem                1965     65e      21:32   13,932     4:18 
            5912  Patty de Kleijn            Druten                1964    162e      24:07   12,440     4:49 
            5911  Mirjam de Vries            Nijmegen              1979    184e      24:17   12,354     4:51 
            5917  Rob Schouten               Arnhem                1975    185e      24:17   12,354     4:51 
            5914  A Derksen                  Bemmel                1959    189e      24:23   12,303     4:52 
            5918  Startnummer 5918                                         299e     (25:31)  11,757     5:06 
            5913  L F M Derksen              Bemmel                1958    304e     (25:35)  11,726     5:07 
            5910  Lammert Hoeve              Velp                  1970    465e     (27:36)  10,870     5:31 
    
        9         VAN WIJNEN OOST B.V.       ARNHEM                                1:58:54
            5887  Eddy van Ditshuizen                              1967     86e      22:30   13,333     4:30 
            5881  Erik ten Bolscher          Arnhem                1972    103e      23:03   13,015     4:36 
            5880  Alan Bosch                 Arnhem                1972    125e      23:31   12,757     4:42 
            5885  Wilfried van Oijen                               1963    223e      24:42   12,146     4:56 
            5884  Nadine Willems             Arnhem                1971    270e      25:08   11,936     5:01 
            5889  Startnummer 5889                                         317e     (25:42)  11,673     5:08 
            5888  Simone van Ditshuizen                            1971    415e     (26:56)  11,139     5:23 
            5886  Diana van Oijen                                  1963    435e     (27:11)  11,036     5:26 
            5882  Hans Jansen                Arnhem                1963    488e     (27:52)  10,766     5:34 
    
       10         CITAM-ARNHEM B.V.          ARNHEM                                2:00:58
            5745  Stijn Altena               Arnhem                1995     85e      22:28   13,353     4:29 
            5746  Huib ter Heggen            Arnhem                1982     99e      22:57   13,072     4:35 
            5743  Wim Bollen                 Velp                  1968    100e      22:58   13,062     4:35 
            5740  Gerrie van Beek            Velp                  1954    335e      25:52   11,598     5:10 
            5744  Anita Kip                  Arnhem                1961    400e      26:43   11,229     5:20 
            5742  Anneke Zoet                Arnhem                1957    593e     (28:54)  10,381     5:46 
            5741  Els van Veelen             Arnhem                1952    678e     (29:46)  10,078     5:57 
    
       11         AEQUOR                     EDE                                   2:05:23
            5631  Paul Platell               Nijmegen              1964    147e      23:57   12,526     4:47 
            5632  Martijn de Munnik          Waalwijk              1978    158e      24:04   12,465     4:48 
            5630  Coen Bosselaar             Nijmegen              1961    235e      24:48   12,097     4:57 
            5635  Veronique Antens           Sint-Michielsgestel   1983    272e      25:09   11,928     5:01 
            5633  Raymond Weelink            Zwolle                1967    449e      27:25   10,942     5:29 
            5636  Esther de Jager            Utrecht               1979    526e     (28:14)  10,626     5:38 
    
       12         PSH MEDIA SALES            ARNHEM                                2:06:11
            5592  Johan Jansen               Arnhem                1980    133e      23:43   12,649     4:44 
            5590  Ton Seegers                Gaanderen             1965    172e      24:13   12,388     4:50 
            5597  Petra Jansen               Arnhem                1982    282e      25:20   11,842     5:04 
            5598  Startnummer 5598                                         284e      25:21   11,834     5:04 
            5594  Henny Winkel               Drempt                1970    464e      27:34   10,883     5:30 
            5595  Marja Albers               Doesburg              1984    507e     (28:03)  10,695     5:36 
            5593  Anke Fransen               Nijmegen              1979    590e     (28:53)  10,387     5:46 
            5591  Maurice de Does            Arnhem                1967    665e     (29:38)  10,124     5:55 
            5596  Anita Woltering            Wehl                  1961    913e     (34:13)   8,768     6:50 
    
       13         GEMEENTERAAD ARNHEM        ARNHEM                                2:07:05
            5684  René Westra                arnhem                1958     80e      22:15   13,483     4:27 
            5680  Gerrie Elfrink             Arnhem                1974    291e      25:25   11,803     5:05 
            5685  Rinus Baak                 arnhem                1954    320e      25:43   11,666     5:08 
            5686  Startnummer 5686                                         368e      26:13   11,443     5:14 
            5681  Andeweg Sabine             arnhem                1972    454e      27:29   10,916     5:29 
            5683  Ria Peters                 arnhem                1954    676e     (29:46)  10,078     5:57 
    
       14         HERA                       ARNHEM                                2:09:39
            5734  Jan de Deugd               Duiven                1970     70e      21:42   13,825     4:20 
            5731  Peter van Hemmen           Oosterbeek            1957    168e      24:10   12,414     4:50 
            5738  Renée Wensink              Heilig Landsticting   1961    475e      27:46   10,804     5:33 
            5730  Paulien van der Leden      Oosterbeek            1966    500e      27:59   10,721     5:35 
            5735  Ankie Franken              Weurt                 1970    506e      28:02   10,702     5:36 
            5732  Azime Gülhan               Deventer              1965    714e     (30:19)   9,896     6:03 
            5733  Myrte Koolman              Wilp                  1980    788e     (31:13)   9,610     6:14 
            5739  Wanda Pelrim               Aalten                1978    789e     (31:14)   9,605     6:14 
            5736  Ellen Rutjes               Nijmegen              1970    793e     (31:22)   9,564     6:16 
    
       15         QUADRAAM                   DUIVEN                                2:09:48
            5806  Startnummer 5806                                         181e      24:16   12,363     4:51 
            5805  Roland Geurts                                    1996    182e      24:16   12,363     4:51 
            5802  Simone Geurts              Westervoort           1961    319e      25:42   11,673     5:08 
            5801  Nick Bugter                Arnhem                1957    372e      26:15   11,429     5:15 
            5800  Sanne Elsman                                     1981    640e      29:19   10,233     5:51 
            5804  Max Wolters                Zevenaar              1958    808e     (31:41)   9,469     6:20 
            5803  Soser Louise               Huissen               1957    812e     (31:43)   9,459     6:20 
    
       16         VAN AMERONGEN FACILITAIR BVARNHEM                                2:11:21
            5522  Peter Baltussen            Dodewaard             1973    119e      23:19   12,866     4:39 
            5524  Andre Jacobs               Reuver                1967    244e      24:51   12,072     4:58 
            5527  Marco Erthuizen            Arnhem                1974    309e      25:38   11,704     5:07 
            5525  Manon Crijns               Arnhem                1979    429e      27:07   11,063     5:25 
            5526  Roy Koene                  Arnhem                1972    727e      30:26    9,858     6:05 
            5523  Monique Gerritsen          Bemmel                1965    752e     (30:42)   9,772     6:08 
            5529  Robert de Jong             Arnhem                1956    848e     (32:32)   9,221     6:30 
            5520  Mary de Jong               Arnhem                1959    851e     (32:33)   9,217     6:30 
            5528  Diane van Amerongen        Zevenaar              1983    886e     (33:38)   8,920     6:43 
            5521  Estther Albers             Arnhem                1970    914e     (34:17)   8,751     6:51 
    
       17         KOFFIEBRANDERIJ PEEZE      ARNHEM                                2:13:17
            5946  F Lamers                   Velp                  1970    108e      23:08   12,968     4:37 
            5948  R Scheepers                Arnhem                1973    389e      26:30   11,321     5:18 
            5942  R van Beelen               Oegstgeest            1971    391e      26:32   11,307     5:18 
            5943  B de Graaff                Arnhem                1982    444e      27:18   10,989     5:27 
            5940  C Jacobi                   Duiven                1960    682e      29:49   10,061     5:57 
            5949  Startnummer 5949           Arnhem                        684e     (29:49)  10,061     5:57 
            5944  A Kemperman                Arnhem                1962    725e     (30:25)   9,863     6:05 
            5945  R van Koot                 Renkum                1962    787e     (31:13)   9,610     6:14 
            5941  J Neutelings               Elst                  1987    790e     (31:16)   9,595     6:15 
    
       18         HSK GROEP B.V.             ARNHEM                                2:13:42
            5656  Victor van Hassel          Wageningen            1968    141e      23:51   12,579     4:46 
            5658  KRET Breinburg             Westervoort           1984    142e      23:52   12,570     4:46 
            5655  Eddy van Doorn             Ochten                1967    352e      26:05   11,502     5:13 
            5654  Mark Guelen                Huissen               1986    504e      28:01   10,708     5:36 
            5652  Elly Buytenhuijs           Arnhem                1964    825e      31:53    9,409     6:22 
            5650  Vivian Aalbers             Ede                   1990    957e     (37:45)   7,947     7:33 
            5651  Rachel Kloosterman         Arnhem                1977    958e     (37:56)   7,909     7:35 
    
       19         SKAR                       ARNHEM                                2:13:52
            5951  Benjamin Joosten           Velp                  1984    177e      24:14   12,380     4:50 
            5953  Jonathan Simonis           Arnhem                1968    308e      25:37   11,711     5:07 
            5954  Carla ten Berge            Bemmel                1974    337e      25:53   11,590     5:10 
            5950  Ilse Houwink               Nijmegen              1960    608e      29:01   10,339     5:48 
            5952  Wendy van Baal             Elst                  1979    621e      29:07   10,303     5:49 
    
       20         GELDERSE SPORT FEDERATIE   ARNHEM                                2:16:30
            5842  Merlin te Wilt             Wageningen            1983    205e      24:29   12,253     4:53 
            5841  Larisa Lentjes             Arnhem                1980    402e      26:44   11,222     5:20 
            5843  Martine Willemsen          Duiven                1979    487e      27:52   10,766     5:34 
            5845  Sonja Huisman-Koolmees     Moordrecht            1984    536e      28:21   10,582     5:40 
            5840  Tjienta van Pelt           Velp                  1973    612e      29:04   10,321     5:48 
            5844  Esther Koolmees            Arnhem                1980    703e     (30:10)   9,945     6:02 
    
       21         TANDHEELKUNDIG CENTRUM ARNHARNHEM                                2:17:20
            5584  Shaymore Laarman           Arnhem                1991    179e      24:15   12,371     4:51 
            5585  Miranda Verhoef            Elst                  1969    194e      24:24   12,295     4:52 
            5581  Jan de Waard               Arnhem                1983    321e      25:43   11,666     5:08 
            5583  Linda Vierwind             Didam                 1975    555e      28:31   10,520     5:42 
            5580  Licinda Laarman            Arnhem                1983    922e      34:27    8,708     6:53 
            5582  Shimora Laarman            Arnhem                1984    930e     (34:43)   8,641     6:56 
    
       22         CDS SEPARATION SYSTEMS     ARNHEM                                2:17:32
            5554  Startnummer 5554                                          83e      22:25   13,383     4:29 
            5553  Startnummer 5553                                         490e      27:54   10,753     5:34 
            5551  Startnummer 5551                                         525e      28:13   10,632     5:38 
            5555  Startnummer 5555                                         599e      28:58   10,357     5:47 
            5550  Henri van Willigenburg     Scherpenzeel          1979    695e      30:02    9,989     6:00 
            5559  Startnummer 5559                                         918e     (34:24)   8,721     6:52 
    
       23         RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEARNHEM                                2:18:22
            5662  Silvia Groosman            Hengelo               1971    279e      25:18   11,858     5:03 
            5667  Nancy Willems              Huissen               1967    423e      27:00   11,111     5:24 
            5664  Mireille Bergervoet        Arnhem                1979    428e      27:05   11,077     5:25 
            5660  Marjolijn Cantrijn         Huissen               1977    554e      28:31   10,520     5:42 
            5661  Desiree Vlug               Duiven                1970    734e      30:28    9,847     6:05 
            5665  Irene Schoon               Veenendaal            1961    824e     (31:53)   9,409     6:22 
    
       24         RIJNSTATE/MEDIQ DIRECT     ARNHEM                                2:18:36
            5702  Bart Maas                  Arnhem                1997     21e      19:14   15,598     3:50 
            5701  Esther Janssen             Oosterhout            1975    508e      28:04   10,689     5:36 
            5708  Renske Worm                Duiven                1994    666e      29:38   10,124     5:55 
            5709  Anja Verkuyl               Nijmegen              1965    737e      30:32    9,825     6:06 
            5705  Petra van Setten           Arnhem                1967    782e      31:08    9,636     6:13 
            5704  Esther Ubbink              Bredevoort            1973    783e     (31:09)   9,631     6:13 
            5700  Joop Zwartkruis            Duiven                1960    883e     (33:36)   8,929     6:43 
            5707  Michele Cotugno            Duiven                1963    961e     (38:01)   7,891     7:36 
            5706  Feline Cotugno             Duiven                1993    962e     (38:02)   7,888     7:36 
    
       25         HEKKELMAN ADVOCATEN        ARNHEM                                2:18:53
            5863  Ralph Jacobs               nijmegen              1980    273e      25:12   11,905     5:02 
            5860  Maiti ter Hart             arnhem                1987    456e      27:31   10,902     5:30 
            5864  Thea Peppelenbos           arnhem                1970    530e      28:16   10,613     5:39 
            5862  Ellen Blom                 arnhem                1970    595e      28:56   10,369     5:47 
            5861  Annemiek Eikmans           arnhem                1987    600e      28:58   10,357     5:47 
    
       26         DGMR                       ARNHEM                                2:20:35
            5715  Bianca van Osch            Den Haag              1979     62e      21:25   14,008     4:17 
            5710  Charlotte Kujawski         Den Haag              1981    343e      25:57   11,561     5:11 
            5716  Michel van Kesteren        Druten                1962    371e      26:14   11,436     5:14 
            5714  Csilla Csoke               Meppel                1978    827e      31:58    9,385     6:23 
            5712  Els Benschop               Oosterbeek            1958    938e      35:01    8,567     7:00 
    
       27         RIJNSTATE/MEDIQ DIRECT     ARNHEM                                2:21:22
            5691  Bart Beumer                Arnhem                1991    173e      24:13   12,388     4:50 
            5693  Thom Meerdink              Rheden                1991    354e      26:06   11,494     5:13 
            5692  Mike Meerdink              Rheden                1995    470e      27:41   10,837     5:32 
            5690  Maryse Beumer              Arnhem                1994    675e      29:46   10,078     5:57 
            5699  Mandy Zwartkruis           Duiven                1992    882e      33:36    8,929     6:43 
            5695  Marjan van Barneveld       Arnhem                1967    889e     (33:39)   8,915     6:43 
            5694  Annepaulien van Barneveld  Arnhem                1996    891e     (33:40)   8,911     6:44 
            5696  Esmee Dubbeldam            Elst                  1996    932e     (34:52)   8,604     6:58 
            5698  Chantal Starink            Elst                  1996    933e     (34:53)   8,600     6:58 
            5697  Wouter Dubbeldam           Elst                  1959    965e     (39:14)   7,647     7:50 
    
       28         RANDSTAD                   ARNHEM                                2:21:36
            5577  Danny Brugman              Arnhem                1979     82e      22:21   13,423     4:28 
            5570  Debbie Brugman             Arnhem                1983    509e      28:04   10,689     5:36 
            5573  Inge Klappers              Oosterbeek            1983    670e      29:41   10,107     5:56 
            5578  Marielle Kroon             Veenendaal            1972    746e      30:39    9,788     6:07 
            5572  Deborah Engelen            Zevenaar              1983    767e      30:51    9,724     6:10 
            5576  Jeroen Nieuwenhuisen       Apeldoorn             1979    798e     (31:25)   9,549     6:17 
            5574  Sharon Nieuwenhuisen       Apeldoorn             1980    799e     (31:26)   9,544     6:17 
    
       29         RIJN IJSSEL                ARNHEM                                2:25:18
            5928  Startnummer 5928                                         411e      26:54   11,152     5:22 
            5925  Startnummer 5925                                         448e      27:24   10,949     5:28 
            5920  Wouter Groothedde                                        616e      29:05   10,315     5:49 
            5922  Miriam Bril                                              654e      29:27   10,187     5:53 
            5923  Saskia Westerveld                                        844e      32:28    9,240     6:29 
    
       30         BILDERBERG                 WOLFEZE                               2:26:44
            5616  Leon Westra                Arnhem                1980    399e      26:38   11,264     5:19 
            5613  Kenneth Manuputty          Arnhem                1980    604e      28:59   10,351     5:47 
            5612  Anne Veens                 Arnhem                1980    606e      29:00   10,345     5:48 
            5617  Paula van de Velde         Arnhem                1980    770e      30:55    9,704     6:11 
            5614  Rebecca Schipperheijn      Arnhem                1980    786e      31:12    9,615     6:14 
            5615  Chantal Ouwersloot         Arnhem                1980    826e     (31:54)   9,404     6:22 
            5611  Peter Waal                 Arnhem                1980    921e     (34:26)   8,712     6:53 
    
       31         RANDSTAD                   ARNHEM                                2:28:11
            5565  Lianne Hubers              Elst                  1968    474e      27:45   10,811     5:33 
            5566  Lonneke Schaars            Arnhem                1983    496e      27:57   10,733     5:35 
            5569  Marieke Teela              Utrecht               1981    738e      30:32    9,825     6:06 
            5568  Ferdi Vulker               Winterswijk           1981    747e      30:39    9,788     6:07 
            5562  Ulrike Boekhorst           Giesbeek              1983    792e      31:18    9,585     6:15 
            5564  Carla Geurtjens            Gendt                 1970    863e     (32:58)   9,100     6:35 
            5561  Juliette Volleberg         Arnhem                1981    864e     (32:58)   9,100     6:35 
            5560  Carianne Dijk              Oosterbeek            1980    955e     (37:43)   7,954     7:32 
            5563  Ilse Schriever             Nijmegen              1981    956e     (37:44)   7,951     7:32 
    
       32         BALLAST NEDAM BOUW OOST    ARNHEM                                2:28:24
            5903  Theo Gerritsen                                           414e      26:55   11,146     5:23 
            5902  Mathilde Meek                                            576e      28:47   10,423     5:45 
            5901  Wim van Dijk               Zevenaar              1950    581e      28:51   10,399     5:46 
            5904  Karel Post                                               768e      30:53    9,714     6:10 
            5900  Karin Jansen               Dieren                1970    865e      32:58    9,100     6:35 
            5905  Annelinde Kramer                                         880e     (33:31)   8,951     6:42 
    
                  PSH MEDIA SALES            ARNHEM                                    DNF
            5609  Startnummer 5609                                          36e     (20:05)  14,938     4:01 
            5600  Arie van Loopik            Doetinchem            1966    342e     (25:56)  11,568     5:11 
            5607  Olivier van Loopik         Doetinchem            1996    505e     (28:01)  10,708     5:36 
            5601  Vanessa Kruijsboom         Arnhem                1974    637e     (29:16)  10,251     5:51 
    
                  FACILITY SERVICE NETWERK   UTRECHT                                   DNF
            5504  Mikel Intro                Purmerend             1985    134e     (23:43)  12,649     4:44 
            5505  Winnie Zwinkels            Montfoort             1986    585e     (28:52)  10,393     5:46 
            5500  Ilse Albring               Utrecht               1976    591e     (28:53)  10,387     5:46 
            5503  Kim Tielman                Purmerend             1986    800e     (31:27)   9,539     6:17 
    
                  RUNNING TEAM GEMEENTE ARNHEARNHEM                                    DNF
            5672  Jos Ruiter                 Arnhem                1950    159e     (24:04)  12,465     4:48 
            5670  Arno van Geel              Velp                  1968    323e     (25:43)  11,666     5:08 
            5675  Startnummer 5675                                         639e     (29:19)  10,233     5:51 
            5671  Wilma Oostendorp           Arnhem                1980    802e     (31:29)   9,529     6:17 
    
                  EDU-ART                    ARNHEM                                    DNF
            5510  Ires Manuel                Arnhem                1972    491e     (27:55)  10,746     5:35 
            5512  Laetitia Lefers            Oosterbeek            1968    572e     (28:46)  10,429     5:45 
            5515  Ivonne van den Hoek        Kleve                 1976    888e     (33:39)   8,915     6:43 
            5511  Debby van Meeteren-Alards  Arnhem                1977    946e     (35:48)   8,380     7:09 
    
                  MANSYSTEMS                 SCHIPHOL-RIJK                             DNF
            5852  Paul Poetsma               Gouda                 1970    533e     (28:20)  10,588     5:40 
            5855  Maartje Bakker             Schiphol-Rijk         1980    535e     (28:20)  10,588     5:40 
            5854  Leslie Pangemanan          Schiphol-Rijk         1977    537e     (28:21)  10,582     5:40 
            5851  Marco Spanhaak             Schiphol-Rijk         1978    970e     (40:37)   7,386     8:07 
    
                  RIJNSTAD                   ARNHEM                                    DNF
            5823  Michiel de Boer            Arnhem                1980     93e     (22:39)  13,245     4:31 
            5821  Marius Luimes                                            762e     (30:47)   9,746     6:09 
            5820  Mirella Tankink                                          843e     (32:28)   9,240     6:29 
    
                  KUIJPERS INSTALLATIES      ARNHEM                                    DNF
            5531  Bjorn Reurings             Doetinchem            1994     96e     (22:53)  13,110     4:34 
            5532  Monique Valkenburg         Arnhem                1970    832e     (32:04)   9,356     6:24 
    
                  KUIJPERS INSTALLATIES      ARNHEM                                    DNF
            5542  Monique Looyengoed         Westervoort           1960    819e     (31:52)   9,414     6:22 
            5540  Paul Zijm                  Westervoort           1958    838e     (32:11)   9,322     6:26 
    
                  LIANDER                    ARNHEM                                    DNF
            5722  Linda Linders              Arnhem                1980    636e     (29:16)  10,251     5:51 
            5723  Satinder Baladien          Arnhem                1980    912e     (34:13)   8,768     6:50 
    
                  CDS SEPARATION SYSTEMS     ARNHEM                                    DNF
            1551  Esther Ter Wiel            Klarenbeek            1973    601e     (28:58)  10,357     5:47 
    
                  ERNST & YOUNG ACCOUNTANTS LARNHEM                                    DNF
            5790  Eva Pho                    Driebergen            1961    710e     (30:17)   9,906     6:03 
    
                  GEMEENTE LINGEWAARD        BEMMEL                                    DNF
            5770  Startnummer 5770                                         803e     (31:29)   9,529     6:17