Uitslagen Bridge to Bridge - Arnhem - zondag 13 september 2009

Probleemformulier
Vul dit formulier in als uw tijd niet of niet correct in de uitslagen staat.

Voorlopige uitslagenlijst (versie 15-09-2009)
Hieronder staan ook voorlopige bedrijvenloop-uitslagen

Bedrijvenloop 10 Engelse Mijl
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RIJN IJSSEL                ARNHEM                                6:07:20
       16083  Arno Lodders                                     1963     52e    1:07:30   14,281     4:12 
       16080  Gilbert Juliaans                                 1977    103e    1:11:41   13,447     4:27 
       16081  Gerrit Bosgoed                                   1953    153e    1:13:51   13,053     4:35 
       16084  Jan Steegh                                       1954    154e    1:13:51   13,053     4:35 
       16082  Frank van Duinhoven                              1964    396e    1:20:27   11,982     5:00 
       16085  (M Balk)                                                 674e   (1:29:25)  10,781     5:33 
       16086  (M Balk)                                                 676e   (1:29:42)  10,746     5:34 

    2         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                6:13:13
       16009  Paul Huls                                        1960     42e    1:07:01   14,384     4:10 
       16001  Jozef Kersten                                    1962     61e    1:08:45   14,021     4:16 
       16003  Joeri Baak                                       1991    168e    1:12:33   13,287     4:30 
       16004  Antoine Nikkessen                                1963    343e    1:18:09   12,335     4:51 
       16005  Ilse de Vries                                    1978    576e    1:26:45   11,112     5:23 
       16008  Marco Lippman                                    1968    693e   (1:31:05)  10,583     5:40 
       16002  Kristel van Zonneveld                            1975    797e   (1:35:21)  10,110     5:56 

    3         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                6:31:38
       16010  Jos van der Weide                                1949     89e    1:09:39   13,840     4:20 
       16014  Lourens Schipper                                 1957    190e    1:15:01   12,850     4:40 
       16016  Vincent Bronkhorst                               1972    254e    1:16:36   12,584     4:46 
       16013  Peter Swart                                      1961    501e    1:23:46   11,508     5:12 
       16012  Piet van Riel                                    1959    536e    1:26:36   11,131     5:23 
       16015  Wim van Baal                                     1959    709e   (1:30:48)  10,616     5:39 
       16017  Marion van der Bliek                             1959    847e   (1:37:37)   9,875     6:04 

    4         MENZIS                     WAGENINGEN                            6:35:44
       16035  Harke Cleveringa                                 1960    175e    1:13:31   13,112     4:34 
       16036  Bert Portier                                     1962    176e    1:13:31   13,112     4:34 
       16034  Chris Keen                                       1962    304e    1:17:54   12,374     4:50 
       16037  Marcel Koerts                                    1974    429e    1:23:04   11,605     5:10 
       16039  Sander Sjoers                                    1970    625e    1:27:44   10,987     5:27 
       16031  Natascha Ekkelboom                               1978    671e   (1:29:24)  10,783     5:33 
       16033  Judith Kiers                                     1971    694e   (1:30:13)  10,685     5:36 
       16038  Toon Welbergen                                   1960    810e   (1:34:46)  10,172     5:53 
       16030  Marc Mulders                                     1965    811e   (1:34:47)  10,170     5:53 

    5         TENNET 1                   ARNHEM                                6:50:03
          Q9  Joos de Bakker             Amersfoort                     98e    1:11:35   13,466     4:27 
          Q8  Martijn Baede              Arnhem                        293e    1:18:37   12,262     4:53 
         Q10  Mario Bammens              Duiven                        315e    1:19:27   12,133     4:56 
          Q3  Theo Albers                Groesbeek                     619e    1:29:19   10,793     5:33 
          Q5  Joke Alferink-Metz         Ommen                         679e    1:31:05   10,583     5:40 
          Q4  Peter Alferink             Zwolle                        680e   (1:31:04)  10,585     5:40 
          Q2  Henny Aerts                Wageningen                    869e   (1:40:51)   9,558     6:16 

    6         TENNET 12                  ARNHEM                                6:53:13
        Q111  Ed van Riessen             Oosterbeek                    118e    1:12:33   13,287     4:30 
        Q112  Eric Rietveld              Arnhem                        249e    1:17:29   12,441     4:49 
        Q119  Stanny Schapendonk         OOSTERBEEK                    454e    1:23:58   11,480     5:13 
        Q120  Hans Scheefhals            Arnhem                        517e    1:26:01   11,207     5:21 
        Q114  Peter Rijmer               Arnhem                        738e    1:33:12   10,343     5:48 
        Q115  Ronald Röling              Elst                          888e   (1:44:01)   9,267     6:28 
        Q113  Carlijn Rietveld           Arnhem                        921e   (1:49:01)   8,842     6:47 
        Q117  Bart Rotte                 Veenendaal                    922e   (1:48:56)   8,849     6:46 

    7         TENNET 13                  ARNHEM                                7:00:58
        Q130  Frank Spaan                Velp                           13e    1:03:13   15,249     3:56 
        Q121  Sergei Schennink           Arnhem                        491e    1:23:33   11,538     5:12 
        Q125  Jos Slangen                Beers                         615e    1:28:58   10,835     5:32 
        Q124  Huub Sio                   Maarssen                      695e    1:31:34   10,527     5:41 
        Q123  Peter Sibbald              Scheemda                      746e    1:33:40   10,291     5:49 
        Q129  Rob Somsen                 Arnhem                        799e   (1:34:35)  10,192     5:53 
        Q127  Bianca van de Sluis        Rheden                        851e   (1:39:21)   9,703     6:11 
        Q122  Tanja van der Schoor       Velp (gld)                    906e   (1:46:46)   9,029     6:38 

    8         TENNET 6                   ARNHEM                                7:04:42
         Q57  Erik van der Hoofd         Nijmegen                      393e    1:21:27   11,835     5:04 
         Q52  Isidoor Hermans            Utrecht                       405e    1:22:00   11,756     5:06 
         Q55  Jeroen Hilgers             Eindhoven                     482e    1:24:53   11,356     5:17 
         Q51  Coen Hendrikx              Arnhem                        572e    1:27:54   10,967     5:28 
         Q58  John Hoogveld              Arnhem                        601e    1:28:28   10,896     5:30 
         Q56  Gitte van 't Hof           Huissen                       798e   (1:35:59)  10,043     5:58 
         Q60  Jessica Hoorn              Delft                         802e   (1:36:02)  10,038     5:58 
         Q59  Richard Hoorn              Delft                         803e   (1:36:03)  10,036     5:58 
         Q53  Melanie van Heumen         Arnhem                        904e   (1:46:43)   9,033     6:38 

    9         TENNET 5                   ARNHEM                                7:13:26
         Q48  Louis Hartman              Arnhem                        217e    1:16:16   12,639     4:44 
         Q41  Cees Fens                  Raamsdonksveer                300e    1:18:50   12,228     4:54 
         Q42  Bart van de Geijn          Beneden-Leeuwen               650e    1:30:01   10,709     5:36 
         Q46  Bart Haisma                Nijmegen                      744e    1:33:30   10,310     5:49 
         Q49  Carolien Hegge             Arnhem                        770e    1:34:49   10,167     5:54 
         Q47  Lex Hartman                Arnhem                        771e   (1:34:44)  10,176     5:53 
         Q45  Yvette Gremmen             arnhem                        814e   (1:36:48)   9,958     6:01 

   10         BISNEZ MANAGEMENT B.V.     BERGAMBACHT                           7:13:30
       16042  Jaap Bosch                                       1969    193e    1:13:41   13,082     4:35 
       16041  Ben Pronk                                        1968    515e    1:24:17   11,437     5:14 
       16045  Valer Merenyi                                    1967    643e    1:28:21   10,911     5:29 
       16046  Mario van Andel                                  1968    691e    1:29:56   10,719     5:35 
       16040  Jan van Vugt                                     1950    848e    1:37:15    9,912     6:03 

   11         EIFFEL                     ARNHEM                                7:13:42
       16022  Moniek Roijers                                   1958    372e    1:20:21   11,997     5:00 
       16023  Tividor van Lijf                                 1971    507e    1:24:56   11,350     5:17 
       16020  Dennis van den Eijnden                           1981    539e    1:25:59   11,211     5:21 
       16027  Luky Hoeffnagel                                  1960    562e    1:26:34   11,135     5:23 
       16021  Jaap Kuijters                                    1964    812e    1:35:52   10,055     5:58 
       16025  Wilma van Velden                                 1966    813e   (1:35:53)  10,053     5:58 
       16024  Willemiek Pfaff                                  1960    896e   (1:45:00)   9,181     6:32 

   12         TENNET 14                  ARNHEM                                7:17:19
        Q133  Han Stegeman               Giethmen                       34e    1:05:51   14,639     4:05 
        Q136  Bas Swinkels               Elst                          397e    1:21:53   11,772     5:05 
        Q140  Edwin Van Toor             Arnhem                        678e    1:31:06   10,581     5:40 
        Q132  Paul Steenmans             Pannerden                     806e    1:36:07   10,029     5:58 
        Q139  Inge Tigchelaar            Eindhoven                     882e    1:42:22    9,417     6:22 
        Q138  Jules Oscar Peter TessensohArnhem                        884e   (1:42:27)   9,409     6:22 
        Q137  Mary Swinkels              Elst                          894e   (1:45:30)   9,137     6:33 

   13         TENNET 4                   ARNHEM                                7:25:24
         Q36  Willem Duckers             Meers / Elsloo                119e    1:12:37   13,275     4:31 
         Q35  Marcel Driessen            Boxmeer                       316e    1:19:28   12,130     4:56 
         Q40  Gerjan Emsbroek            Houten                        530e    1:26:35   11,133     5:23 
         Q39  Alfred van Elst            Elst                          708e    1:32:22   10,436     5:44 
         Q34  Frances van Dreumel        NIJMEGEN                      935e    1:54:22    8,429     7:07 

   14         TENNET 2                   ARNHEM                                7:26:58
         Q12  Ferdi Berendsen            Zevenaar                      235e    1:16:34   12,590     4:45 
         Q13  Raymond Berentsen          Terborg                       253e    1:17:16   12,476     4:48 
         Q11  Sander Belgraver           Ede                           554e    1:25:01   11,338     5:17 
         Q18  Christina Bierma           Enkhuizen                     885e    1:42:48    9,377     6:23 
         Q16  Jan van den Berg           Bennekom                      890e    1:45:19    9,153     6:33 
         Q14  Annette Berentsen-Baten    Terborg                       939e   (1:54:51)   8,393     7:08 

   15         TENNET 16                  ARNHEM                                7:31:59
        Q158  René Wijnalda              ARNHEM                        262e    1:16:13   12,648     4:44 
        Q152  Michel Visser              Wolfheze                      497e    1:25:13   11,312     5:18 
        Q151  Inge Visschers             Wijchen               1975    586e    1:28:13   10,927     5:29 
        Q156  Wim ten Westenend          Huissen                       649e    1:30:02   10,707     5:36 
        Q160  Judith (Renske) de Wilde   Enkhuizen                     932e    1:52:18    8,584     6:59 

   16         TENNET 3                   ARNHEM                                7:33:21
         Q24  Kenneth Bouwman            Gendt                          66e    1:08:56   13,984     4:17 
         Q21  Maico Bongers              Arnhem                        436e    1:21:56   11,765     5:05 
         Q30  Roland van Dalen           Zwolle                        617e    1:28:57   10,837     5:32 
         Q26  Jeroen Broerse             Arnhem                        845e    1:38:39    9,772     6:08 
         Q28  André Buijs                Brummen                       940e    1:54:53    8,391     7:09 

   17         TENNET 8                   ARNHEM                                7:39:36
         Q78  Leo Kochen                 Dwingelo                      545e    1:27:11   11,057     5:25 
         Q80  Klaus Koonen               Arnhem                        607e    1:28:43   10,866     5:31 
         Q74  Danny Klaar                Oosterbeek                    747e    1:33:35   10,301     5:49 
         Q71  Gerrit-Jan Kappers         Nijmegen                      764e    1:34:25   10,210     5:52 
         Q77  Wil Kling                  Duiven                        793e    1:35:42   10,073     5:57 
         Q76  Rick de Kleyn              Amersfoort                    838e   (1:38:10)   9,820     6:06 
         Q72  Esther Keegstra            Leiden                        865e   (1:40:25)   9,600     6:15 
         Q75  Willem de Kleyn            Duiven                        912e   (1:45:40)   9,123     6:34 

   18         TENNET 7                   ARNHEM                                7:49:30
         Q65  Robert Janssen             Wijchen                       299e    1:18:46   12,238     4:54 
         Q63  Otto Jager                 Haarlem                       378e    1:21:16   11,862     5:03 
         Q68  Janna de Jong              Heteren                       873e    1:41:11    9,527     6:17 
         Q61  Mireille Hulshof           Arnhem                        883e    1:42:27    9,409     6:22 
         Q67  Edwin de Jong              Heteren                       897e    1:45:50    9,108     6:35 

   19         TENNET 9                   ARNHEM                                7:49:43
         Q82  Henk Kroon                 Leusden                       518e    1:25:48   11,235     5:20 
         Q90  Peter Leushuis             Apeldoorn                     587e    1:28:08   10,938     5:29 
         Q84  Mel Kroon                  Aerdenhout                    642e    1:30:06   10,699     5:36 
         Q87  Robbie Lange               Arnhem                        866e    1:40:25    9,600     6:15 
         Q88  Mieke Lantsink             ARNHEM                        889e    1:45:16    9,157     6:33 
         Q85  Esther van der Kwast       Oosterbeek                    892e   (1:45:21)   9,150     6:33 
         Q81  Désirée Krol               Elst                          919e   (1:48:25)   8,891     6:44 
         Q86  Philip van der Kwast       Oosterbeek                    920e   (1:48:42)   8,868     6:45 

   20         TENNET 17                  ARNHEM                                7:56:56
        Q163  Sander Witteveen           Vianen                        354e    1:20:16   12,009     4:59 
        Q169  Nils van der Zwet          Utrecht               1967    458e    1:24:14   11,444     5:14 
        Q168  Gert Zwaan                 Arnhem                        729e    1:33:08   10,350     5:47 
        Q164  Sander Wolters             Duiven                        909e    1:47:00    9,009     6:39 
        Q166  Siebren Zijlstra           Nijkerk                       931e    1:52:18    8,584     6:59 
        Q162  Tina Wildeboer             Leersum                       945e   (1:59:35)   8,061     7:26 

   21         TENNET 10                  ARNHEM                                8:01:54
         Q92  Wim Loos                   Groningen                     234e    1:16:23   12,620     4:45 
         Q96  Mart van der Meijden       Leusden                       772e    1:34:34   10,193     5:53 
         Q97  Raf Melssen                Bemmel                        871e    1:41:04    9,538     6:17 
         Q95  Corné Meeuwis              Tilburg                       886e    1:43:11    9,342     6:25 
         Q91  Froukje van Ligten         Velp (gld)                    903e    1:46:42    9,034     6:38 

              CITO                       ARNHEM                                    DNF
       16052  Lody Smeets                                      1958     97e   (1:11:06)  13,558     4:25 
       16050  Freek Nabuurs                                    1969    261e   (1:17:23)  12,457     4:48 
       16053  Judith Vloedgraven                               1981    511e   (1:24:56)  11,350     5:17 
       16051  Rolf van der Kemp                                1964    661e   (1:29:06)  10,819     5:32 

              ERNST & YOUNG              ARNHEM                                    DNF
       16072  Hans Paul Visser                                 1964     76e   (1:09:44)  13,824     4:20 
       16073  Marijke Visser van Andel                         1964    268e   (1:17:40)  12,412     4:50 
       16070  Frans de Bruijn                                  1962    594e   (1:26:49)  11,103     5:24 
       16071  Theo Verwoert                                    1961    826e   (1:35:50)  10,059     5:57 

              TENNET 11                  ARNHEM                                    DNF
        Q102  Johan Overvest             Woudenberg                    457e   (1:23:52)  11,494     5:13 
        Q109  Leo Reijnen                Bemmel                        538e   (1:26:50)  11,101     5:24 
        Q105  Frank Polman               Huissen                       684e   (1:31:18)  10,558     5:40 
        Q110  Brigitte van de Rest       Duiven                        908e   (1:47:01)   9,008     6:39 

              TENNET 15                  ARNHEM                                    DNF
        Q150  Ronald Versteegen          Weert                         226e   (1:16:22)  12,623     4:45 
        Q144  Sandra Uil                 ARNHEM                        822e   (1:37:04)   9,931     6:02 
        Q146  Michael Verbrugge          NIJMEGEN                      936e   (1:54:23)   8,427     7:07 
        Q147  Miranda Verhagen           Utrecht                       941e   (1:56:13)   8,295     7:14 
Bedrijvenloop 10 kilometer
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY                    ARNHEM - NIJMEGEN                     3:02:41
       10243  Frank Reintjes                                   1969      1e      34:18   17,493     3:25 
       10241  Coen de Wit                                      1969      2e      34:31   17,383     3:27 
       10240  Paul van Rooyen                                  1960      4e      36:14   16,559     3:37 
       10246  Ruben Crusio               Reeuwijk              1975     12e      38:19   15,659     3:49 
       10242  George van Gorkum                                1951     22e      39:19   15,261     3:55 

    2         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                3:16:56
       10270  Dries Pluimers                                   1970     18e      38:51   15,444     3:53 
       10273  Wim van Hilst                                    1963     19e      38:54   15,424     3:53 
       10275  Henny Blanke                                     1956     21e      39:10   15,319     3:55 
       10271  Claas Hakkenberg                                 1969     27e      39:58   15,013     3:59 
       10272  Rob Wieten                                       1958     30e      40:03   14,981     4:00 
       10274  Gerard van Miltenburg                            1954    117e     (45:06)  13,304     4:30 
       10279  Paul van de Kamp                                 1962    355e     (50:20)  11,921     5:02 
       10278  Petra Diederiks                                  1961    365e     (48:54)  12,270     4:53 
       10277  Koen Vossen                                      1981    439e     (50:08)  11,968     5:00 
       10276  Martin Raanhuis                                  1952    538e     (51:53)  11,564     5:11 

    3         DE KEMPENAER ADVOCATEN N.  ARNHEM                                3:36:55
       10114  Joost den Otter                                  1958     40e      40:36   14,778     4:03 
       10116  Jan Lenferink                                    1964     65e      41:56   14,308     4:11 
       10113  Paul van Dijk                                    1954     77e      43:10   13,900     4:19 
       10112  Hans Menting                                     1953    115e      45:36   13,158     4:33 
       10118  Adri Elsen                                       1956    119e      45:37   13,153     4:33 
       10119  (Drs E M van Haalen-Koot)                                150e     (46:27)  12,917     4:38 
       10111  Peter Waterkoort                                 1955    166e     (47:05)  12,743     4:42 
       10115  John Vos                                         1970    200e     (48:14)  12,440     4:49 
       10110  Paul Wilmink                                     1954    232e     (48:59)  12,249     4:53 
       10117  Gerard Peters                                    1955    327e     (50:32)  11,873     5:03 

    4         COLBOND BV                 ARNHEM                                3:50:55
       10093  Gijs Hermans                                     1974     56e      41:17   14,534     4:07 
       10097  Michiel Nuyens                                   1978    142e      45:28   13,196     4:32 
       10091  Harry Verbakel                                   1967    145e      45:30   13,187     4:33 
       10096  Rob Peters                                       1964    201e      48:24   12,397     4:50 
       10094  Edgar Berkhout                                   1972    357e      50:16   11,936     5:01 
       10092  Ronald Tukker                                    1969    520e     (53:07)  11,296     5:18 
       10095  Rob van der Valk                                 1959    560e     (53:40)  11,180     5:22 

    5         QUADRAAM                   DUIVEN                                3:54:25
       10145  Martijn Visser                                   1975     73e      42:34   14,096     4:15 
       10143  Christien van Trigt                              1971    165e      47:06   12,739     4:42 
       10146  Jacco Geurts                                     1992    283e      47:55   12,522     4:47 
       10147  Thijs Boevink                                    1993    284e      47:55   12,522     4:47 
       10141  Bart Kersten                                     1967    330e      48:55   12,266     4:53 
       10142  Raymond van Karnebeek                            1962    387e     (49:58)  12,008     4:59 
       10140  Jos van Heusden                                  1959    393e     (49:56)  12,016     4:59 
       10144  Anna Koster                                      1980   1002e   (1:02:08)   9,657     6:12 

    6         DE KEMPENAER ADVOCATEN N.  ARNHEM                                3:57:59
       10127  Kees Rosendaal                                   1975     88e      43:42   13,730     4:22 
       10123  Peter Paul Boonekamp                                      94e      44:22   13,524     4:26 
       10121  Ank van de Wiel                                  1964    187e      47:55   12,522     4:47 
       10128  Valentin Zillig                                          289e      50:01   11,996     5:00 
       10124  Jan Heikens                                      1962    413e      51:59   11,542     5:11 
       10129  Annet de Grunt                                           442e     (52:29)  11,432     5:14 
       10122  Karin Berkhout                                   1959    467e     (52:53)  11,346     5:17 
       10126  Koen van Brummelen                               1983    470e     (52:56)  11,335     5:17 
       10125  Maaike Janssen                                   1987    474e     (52:57)  11,331     5:17 
       10120  Henriëte Waterkoort                              1956    534e     (54:08)  11,084     5:24 

    7         VAN WIJNEN ARNHEM B.V.     ARNHEM                                3:58:35
       16066  (J Kokke)                                                 32e      40:18   14,888     4:01 
       16065  Michel van Oyen                                  1966    203e      45:39   13,143     4:33 
       16067  (J Kokke)                                                205e      48:26   12,388     4:50 
       16069  (J Kokke)                                                244e      49:18   12,170     4:55 
       16068  (J Kokke)                                                570e      54:54   10,929     5:29 
       16064  (J Kokke)                                                655e     (54:20)  11,043     5:26 

    8         BARENBRUG HOLLAND B.V.     OOSTERHOUT NIJMEGEN                   4:00:03
       10212  John van Uden                                    1972     98e      44:54   13,363     4:29 
       10213  Jos Jager                                        1963    163e      47:10   12,721     4:43 
       10216  Henk Tollenaar                                   1957    199e      47:45   12,565     4:46 
       10215  Leon Wielders                                    1967    303e      50:24   11,905     5:02 
       10218  Odette Zonnenberg                                1973    394e      49:50   12,040     4:59 
       10217  Appie Schouten                                   1961    652e     (54:25)  11,026     5:26 
       10210  Petra van Horik                                  1963    997e   (1:02:04)   9,667     6:12 
       10214  Arthur Wolleswinkel                              1972   1093e   (1:06:36)   9,009     6:39 
       10211  Tini Janssen                                     1968   1124e   (1:09:31)   8,631     6:57 

    9         QUADRAAM                   DUIVEN                                4:01:24
       10164  Marcel Top                                       1957     38e      40:39   14,760     4:03 
       10161  Kirsten Timmers                                  1973     95e      44:32   13,473     4:27 
       10160  Peter Kiers                                      1962    168e      47:02   12,757     4:42 
       10162  Marius de Boer                                   1961    380e      50:07   11,972     5:00 
       10165  Kirsten Oisterhaus                               1975    920e      59:04   10,158     5:54 

   10         INTERSTAP                  APELDOORN                             4:02:24
       10061  Hendri Lensink                                   1965    107e      44:45   13,408     4:28 
       10066  Jeroen van der Poel                              1972    189e      47:27   12,645     4:44 
       10065  Anke van 't Klooster                             1970    280e      49:17   12,175     4:55 
       10062  Kishan Budhu Lall                                1969    340e      50:33   11,869     5:03 
       10060  Suze Beerten                                     1967    346e      50:22   11,913     5:02 
       10063  Danny Blom                                       1969    729e     (57:08)  10,502     5:42 
       10064  Wilna Hooijer                                    1963    752e     (57:27)  10,444     5:44 
       10068  Mike Louis                                       1966    950e   (1:02:02)   9,672     6:12 

   11         VAN WIJNEN ARNHEM B.V.     ARNHEM                                4:06:42
       10208  Alexander Wenker                                 1968     91e      44:17   13,549     4:25 
       10209  Marten Boerema             Arnhem                1972    175e      47:40   12,587     4:46 
       10206  Wout Groot Koerkamp                              1976    243e      49:16   12,179     4:55 
       10207  Eddy van Horssen                                 1967    313e      50:23   11,909     5:02 
       10204  Marieke Legtenberg                               1978    620e      55:06   10,889     5:30 
       10200  Peter Aarnink                                    1966    906e   (1:00:18)   9,950     6:01 
       10205  Hanneke Peelen                                   1978   1025e   (1:04:09)   9,353     6:24 
       10201  Natasja Piek                                     1974   1110e   (1:08:51)   8,715     6:53 
       10203  Martijn Quak                                     1971   1116e   (1:08:12)   8,798     6:49 
       10202  Ellen Quak - Van Dam                             1972   1117e   (1:08:13)   8,796     6:49 

   12         QUADRAAM                   DUIVEN                                4:13:44
       10156  Rien Bunk                                        1958    174e      47:15   12,698     4:43 
       10155  Maarten Reichgeldt                               1968    221e      46:09   13,001     4:36 
       10154  Harry Pruijs                                     1958    372e      49:56   12,016     4:59 
       10151  Hans Markhorst                                   1960    674e      54:39   10,979     5:27 
       10152  Carel Gerrits vd Ende                            1954    718e      55:45   10,762     5:34 
       10153  Erroll Hetharia                                  1969   1061e   (1:05:13)   9,200     6:31 
       10150  Sanne Elsman                                     1981   1062e   (1:04:38)   9,283     6:27 

   13         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                4:15:05
       10280  Kim Wellenberg                                   1978    171e      47:41   12,583     4:46 
       10285  Jeroen Molog                                     1974    431e      49:59   12,004     4:59 
       10282  Jan van de Wetering                              1958    444e      52:02   11,531     5:12 
       10286  Karsten Hoogenraad                               1964    537e      51:55   11,557     5:11 
       10284  Fannie van der Sluis                             1978    628e      53:28   11,222     5:20 
       10289  Sanne Wemekamp                                   1982    663e     (55:01)  10,906     5:30 
       10287  Juliette Vaal                                    1968    689e     (54:45)  10,959     5:28 
       10283  Neeltje Rosmalen                                 1980    710e     (54:56)  10,922     5:29 

   14         TANDHEELKUNDIG CENTRUM AR  ARNHEM                                4:15:55
       10082  Marly Kroef                                      1978    139e      46:23   12,936     4:38 
       10083  Shaymore Groenhuizen                             1991    345e      51:05   11,746     5:06 
       10089  Thu Hien Nguyen                                  1975    421e      51:30   11,650     5:09 
       10087  Jelly van der Brugge                             1975    424e      51:32   11,643     5:09 
       10084  Hans van der Brugge                              1947    643e      55:25   10,827     5:32 
       10081  Oskar van de Bosch                               1970    654e     (55:35)  10,795     5:33 
       10080  Hubert Jansen                                    1971    669e     (55:44)  10,766     5:34 
       10085  Manja Jansen                                     1972    802e     (58:14)  10,303     5:49 
       10086  Arnold Brinkhuis                                 1971    815e     (58:37)  10,236     5:51 

   15         LINDENHOUT                 ARNHEM                                4:17:18
       11402  Gertjan Akkers                                   1967    264e      48:19   12,418     4:49 
       11404  Han van der Kamp                                 1956    268e      49:03   12,232     4:54 
       11405  Sabine van Heertum                               1965    279e      49:14   12,187     4:55 
       11400  Terry Brouwer                                    1970    664e      55:10   10,876     5:31 
       11401  Judith Tijhof-Looman                             1973    685e      55:32   10,804     5:33 
       11407  Joke Konink                                      1970    795e     (57:32)  10,429     5:45 
       11406  Alice Heintzbergen                               1969   1023e   (1:03:23)   9,466     6:20 
       11403  Erna Vinke                                       1966   1039e   (1:04:17)   9,334     6:25 

   16         COOL REGION (STADSREGIO A  NIJMEGEN                              4:17:28
       10005  Ton Fransen                                      1955     85e      43:26   13,814     4:20 
       10001  Nico Arts                                        1963    272e      48:02   12,491     4:48 
       10004  Leen de Waal                                     1952    432e      51:59   11,542     5:11 
       10002  Lex Roolvink                                     1957    659e      54:45   10,959     5:28 
       10003  Eva Verhoeven                                    1982    891e      59:16   10,124     5:55 
       10000  Marloes Meynen                                   1983    932e   (1:00:21)   9,942     6:02 

   17         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                4:19:44
       10014  Marlies Heetebrij                                1970    185e      47:53   12,530     4:47 
       10015  Katinka Vons                                     1966    356e      50:55   11,784     5:05 
       10012  Bas van den Berg                                 1995    504e      53:30   11,215     5:21 
       10011  Christ van den Berg                              1957    526e      53:55   11,128     5:23 
       10010  Jan-Henk Janssen                                 1968    580e      53:31   11,211     5:21 
       10017  Rene Borgers                                     1968    624e     (55:03)  10,899     5:30 
       10018  Cindy Bakarbessy                                 1965    748e     (56:48)  10,563     5:40 
       10016  Hester de Feiter                                 1970    821e     (58:10)  10,315     5:49 
       10019  Merijn Wilde                                     1957    957e   (1:01:33)   9,748     6:09 

   18         EIFFEL                     ARNHEM                                4:21:18
       10044  Roger Beumer                                     1978    106e      45:18   13,245     4:31 
       10045  Stefan Kraaijeveld                               1981    246e      49:04   12,228     4:54 
       10040  Hans Cloosterman                                 1971    259e      49:31   12,117     4:57 
       10046  Wieke van der Leij                               1984    511e      54:00   11,111     5:24 
       10041  Joost Döbken                                     1976    983e    1:03:25    9,461     6:20 
       10042  Marieke Muskee                                   1972   1068e   (1:06:22)   9,041     6:38 
       10043  Nils van Dijk                                    1974   1085e   (1:07:10)   8,933     6:43 

   19         BALLAST NEDAM BOUW OOST    ARNHEM                                4:22:02
       10186  Michel Driehuis                                  1970    120e      45:55   13,067     4:35 
       10184  Bert Veldhuis                                    1967    308e      50:10   11,960     5:01 
       10187  Jeroen Zwiers                                    1974    420e      52:02   11,531     5:12 
       10181  Edgar Dresme                                     1977    535e      54:00   11,111     5:24 
       10183  Mathilda Meek                                    1970    853e      59:55   10,014     5:59 
       10182  Theo Gerritsen                                   1950    930e   (1:00:08)   9,978     6:00 
       10189  Wim van Dijk                                     1950    938e   (1:01:49)   9,706     6:10 
       10185  Karel Post                                       1967   1042e   (1:05:24)   9,174     6:32 
       10180  Karin Jansen                                     1970   1118e   (1:10:20)   8,531     7:02 
       10188  Rinie Dijkstra                                   1963   1128e   (1:12:03)   8,328     7:12 

   20         MENZIS                     WAGENINGEN                            4:22:26
       10077  Harry Nienhuis                                   1956    430e      50:07   11,972     5:00 
       10071  Jeroen Rams                                      1968    501e      51:25   11,669     5:08 
       10075  René de Jong                                     1962    543e      52:10   11,502     5:13 
       10079  Martin Ouderkerken                               1973    563e      52:36   11,407     5:15 
       10078  Jennifer Demeijer                                1973    770e      56:08   10,689     5:36 
       10072  Bert Holkamp                                     1954    861e     (58:11)  10,312     5:49 
       10076  Theo Pijnappel                                   1958    880e     (58:33)  10,248     5:51 
       10070  John Rijsdijk                                    1964    887e     (58:49)  10,201     5:52 
       10074  Marianne Post-Pesch                              1960   1007e   (1:02:03)   9,670     6:12 
       10073  Petra Pijnappel                                  1962   1019e   (1:02:24)   9,615     6:14 

   21         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                4:23:58
       10028  Jaap Mes                                         1956    258e      48:56   12,262     4:53 
       10020  Marjolein Mulder                                 1977    315e      50:01   11,996     5:00 
       10023  Geert van Horck                                  1963    335e      50:23   11,909     5:02 
       10021  Arno Schuring                                    1967    552e      54:05   11,094     5:24 
       10024  Jaqueline Goldenbeld                             1967    946e    1:00:33    9,909     6:03 
       10025  Petrousjka Marres                                1969   1123e   (1:09:28)   8,637     6:56 

   22         EIFFEL                     ARNHEM                                4:31:37
       10050  Falko Vieth                                      1984    241e      48:49   12,291     4:52 
       10054  Erik van Buuren                                  1981    295e      50:00   12,000     5:00 
       10052  Nick Palapessy                                   1979    296e      49:44   12,064     4:58 
       10053  Sophie Bijloos                                   1982    817e      58:28   10,262     5:50 
       10058  Esther Meijerman                                 1978   1011e    1:04:36    9,288     6:27 
       10051  Melanie Boelhouwer                               1974   1083e   (1:07:03)   8,949     6:42 
       10055  Gerben Gorkink                                   1976   1121e   (1:10:22)   8,527     7:02 

   23         COLBOND BV                 ARNHEM                                4:33:15
       10105  Edze Visscher                                    1973    462e      51:55   11,557     5:11 
       10101  Suze Siebes                                      1977    597e      54:09   11,080     5:24 
       10106  Manfred Voß                                      1965    648e      55:18   10,850     5:31 
       10102  Hannah Hübner                                    1978    679e      55:37   10,788     5:33 
       10103  Annemarieke Maltha                               1966    703e      56:16   10,664     5:37 
       10107  Walter Hendriks                                  1969    727e     (56:40)  10,588     5:40 
       10104  Bart Verbeke                                     1982    840e     (58:52)  10,193     5:53 
       10100  Tineke Burgers                                   1983    847e     (59:04)  10,158     5:54 

   24         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                4:36:53
       10031  Arthur Verstegen                                 1964    395e      50:30   11,881     5:03 
       10032  Kees van Roozendaal                              1965    591e      54:39   10,979     5:27 
       10037  Anja Damen                                       1962    742e      56:54   10,545     5:41 
       10038  Vera Willemsen                                   1968    743e      56:55   10,542     5:41 
       10039  Bern Lauriks                                     1953    794e      57:55   10,360     5:47 
       10035  Wim Gijsbertsen                                  1963    854e     (59:48)  10,033     5:58 

   25         POLITIE GELDERLAND-MIDDEN  ARNHEM                                4:37:29
       10252  Reinder Sanders                                  1955    124e      45:02   13,323     4:30 
       10251  Gerrit Hilhorst                                  1962    492e      52:30   11,429     5:15 
       10250  Gert Jan Hoolwerf                                1954    595e      54:09   11,080     5:24 
       10254  Christel Mechelen                                1969    895e    1:00:03    9,992     6:00 
       10255  Ellis Lesterade                                  1981   1056e    1:05:45    9,125     6:34 

   26         RIJN IJSSEL                ARNHEM                                4:39:25
       10232  Jos Haas                                         1961    452e      50:30   11,881     5:03 
       10233  Jos Nabuurs                                      1954    476e      50:50   11,803     5:05 
       10230  Dick Mol                                         1959    553e      54:39   10,979     5:27 
       10234  (M Balk)                                                 814e      57:01   10,523     5:42 
       10231  Petra de Smit                                    1958   1096e    1:06:25    9,034     6:38 

   27         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                4:40:47
       10299  (M Derksen)                                              217e      48:48   12,295     4:52 
       10293  Lieke Hermans                                    1977    635e      54:32   11,002     5:27 
       10294  Lobke de Waal                                    1982    724e      57:10   10,496     5:43 
       10291  Tjinta Jacobs                                    1970    882e    1:00:09    9,975     6:00 
       10296  Loes Broods                                      1981    883e    1:00:08    9,978     6:00 
       10290  Alda Versteeg                                    1972   1026e   (1:02:32)   9,595     6:15 
       10292  Desiree vd Boom                                  1969   1114e   (1:07:50)   8,845     6:47 
       10298  AsilaTastekin                                    1971   1120e   (1:08:16)   8,789     6:49 
       10297  Marie-louise Hoogveld                            1955   1130e   (1:11:08)   8,435     7:06 

              POLITICI GEMEENTE ARNHEM   ARNHEM                                    DNF
       10130  Paul Verhaere                                    1970    262e     (48:41)  12,325     4:52 
       10131  Martin van Meurs                                 1951    352e     (50:14)  11,944     5:01 
       10133  Rinus Baak                                       1954    711e     (56:28)  10,626     5:38 
       10132  Nico Wiggers                                     1955    774e     (57:35)  10,420     5:45 

              BISNEZ MANAGEMENT B.V.     BERGAMBACHT                               DNF
       10171  Michiel Dijkman                                  1962    617e     (53:51)  11,142     5:23 
       10176  Venessa Rijsdijk                                 1974    855e     (58:28)  10,262     5:50 
       10172  Olga Schouten                                    1971    856e     (58:30)  10,256     5:51 
       10170  Andrea van den Berg                              1957    939e   (1:00:17)   9,953     6:01 

              POLITIE GELDERLAND-MIDDEN  ARNHEM                                    DNF
       10260  Suzan                                            1977    540e     (53:30)  11,215     5:21 
       10263  Magdalena Veenhof                                1986    852e     (59:18)  10,118     5:55 
       10264  Herman van Haarlem                               1956    944e   (1:01:28)   9,761     6:08 

              TENNET 2                   ARNHEM                                    DNF
         Q19  Sandra de Boer             Arnhem                        593e     (54:52)  10,936     5:29 

              LOOPGROEP PAPENDAL         ARNHEM                                    DNF
       10653  Patrick van der Meijs      Arnhem                1975    707e     (57:02)  10,520     5:42 

              TENNET 3                   ARNHEM                                    DNF
         Q27  Marcel de Bruijn           wijchen                       740e     (57:41)  10,402     5:46 

              TENNET 11                  ARNHEM                                    DNF
        Q106  Dianne Polman-Opgenoort    Huissen                       869e   (1:00:17)   9,953     6:01 

              TENNET 7                   ARNHEM                                    DNF
         Q66  Twan Janssen               Arnhem                       1029e   (1:04:43)   9,271     6:28 

              TENNET 16                  ARNHEM                                    DNF
        Q157  Marian ten Westenend-KusterHuissen                      1031e   (1:04:56)   9,240     6:29 
Bedrijvenloop 5 kilometer
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY                    ARNHEM - NIJMEGEN                     1:37:23
        5223  Tijs Groen                                       1985      2e      15:11   19,672     3:03 
        5220  Bart Soetendaal                                  1988     52e      20:06   14,860     4:02 
        5226  Esther Tanck               Arnhem                1971     55e      20:13   14,774     4:03 
        5222  Sander Ogink                                     1988     56e      20:10   14,811     4:03 
        5221  Renske Dickhout                                  1990     89e      21:43   13,753     4:21 
        5225  (W de Vos)                                               195e     (24:02)  12,428     4:49 

    2         AEQUOR                     EDE                                   1:47:15
        5091  Arjen van Druten                                 1968     43e      19:28   15,343     3:54 
        5092  Ton van den Born                                 1959     53e      20:02   14,909     4:01 
        5090  Wim Grooters                                     1959     98e      21:49   13,690     4:22 
        5097  Jean-Paul van Rie                                1962    123e      22:10   13,474     4:27 
        5095  Linda Medendorp                                  1969    215e      23:46   12,567     4:46 
        5096  Paul Platell                                     1964    304e     (25:01)  11,939     5:01 
        5093  Martijn de Munnik                                1978    317e     (25:11)  11,860     5:03 
        5098  John van Overdijk                                1961    347e     (26:01)  11,480     5:13 
        5099  Esther Lahey                                     1979    495e     (28:14)  10,579     5:40 
        5094  Norma Aarts                                      1968    636e     (30:06)   9,923     6:02 

    3         SPORTBEDRIJF ARNHEM        ARNHEM                                1:51:43
        5115  Geert Geurken                                    1962     51e      20:01   14,922     4:01 
        5111  Edwin van Gastel                                 1979    115e      21:31   13,881     4:19 
        5112  Hans Wittenberg                                  1966    158e      22:41   13,167     4:33 
        5116  Tom Geurken                                      1991    163e      23:03   12,958     4:37 
        5117  Carlo van der Kraan                              1955    216e      24:27   12,216     4:54 
        5114  Ruud van Dijk                                    1962    296e     (25:07)  11,892     5:02 
        5113  Regine van Heest                                 1968    402e     (27:10)  10,994     5:27 

    4         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                1:55:52
        5011  Henk Willemsen                                   1962     75e      21:11   14,100     4:15 
        5018  Anja Kalsbeek                                    1964    116e      21:49   13,690     4:22 
        5018  Anja Kalsbeek                                    1964    225e      21:49   13,690     4:22 
        5010  Theunis Kalsbeek                                 1964    226e      24:03   12,419     4:49 
        5014  Hellen Dieleman                                          461e      27:00   11,062     5:25 
        5012  Wiebe Uithof                                     1951    469e     (28:34)  10,456     5:44 
        5016  Mert Ekici                                       1976    519e     (29:10)  10,240     5:51 
        5015  Hilda van der Weg                                        590e     (28:40)  10,419     5:45 
        5019  Els Burgmeijer                                   1979    769e     (31:24)   9,512     6:18 
        5017  Marjolein Hoefsloot                              1980    770e     (31:24)   9,512     6:18 
        5013  Anita van Duren                                  1963    871e     (33:21)   8,956     6:41 

    5         VAN WIJNEN ARNHEM B.V.     ARNHEM                                2:02:38
        5184  Sven Willems                                     1992    118e      21:37   13,817     4:20 
        5180  Eddy van Ditshuizen                              1967    124e      21:50   13,680     4:23 
        5185  Wilfried van Oijen                               1963    243e      24:27   12,216     4:54 
        5181  Simone van Ditshuizen                            1971    385e      26:55   11,096     5:24 
        5186  Diana van Oijen                                  1965    451e      27:49   10,737     5:35 
        5188  Jolanda van Lent                                 1981    537e     (28:57)  10,317     5:48 

    6         INDUFIL BV                 DUIVEN                                2:02:49
        5190  Guido Engelen                                    1980      9e      16:51   17,726     3:23 
        5191  Patrick Ruumpol                                  1971    148e      23:16   12,837     4:40 
        5192  Patrick Nootebos                                 1969    164e      22:33   13,245     4:31 
        5195  Deborah Engelen                                  1983    629e      29:56    9,978     6:00 
        5194  Peggy van Uum                                    1981    645e      30:13    9,885     6:04 
        5199  Tom Spek                                         1981    650e     (30:19)   9,852     6:05 
        5198  Miranda Gerritsen                                1979    654e     (30:21)   9,841     6:05 

    7         VAN WIJNEN ARNHEM B.V.     ARNHEM                                2:03:17
        5174  Pepijn Kemperman                                 1982    103e      21:57   13,607     4:24 
        5175  Guido Jansen                                     1981    209e      24:35   12,150     4:56 
        5177  Alex Schoones                                    1994    222e      23:58   12,462     4:48 
        5173  Robbert Vissers                                  1974    351e      26:12   11,400     5:15 
        5176  Toon Schoones                                    1961    372e      26:35   11,236     5:20 
        5178  Marc van den Boom                                1968    404e     (27:08)  11,008     5:27 
        5172  Rolendis Stemerdink                              1974    694e     (31:18)   9,542     6:17 

    8         RESSORTSPARKET ARNHEM      ARNHEM                                2:06:31
        5062  Michiel Tros                                     1980     39e      19:44   15,136     3:57 
        5064  Laura Verborg                                    1979    294e      25:50   11,562     5:11 
        5065  Rixt Zomerman                                    1981    295e      25:46   11,592     5:10 
        5060  Mark Lauriks                                     1982    356e      27:07   11,015     5:26 
        5063  Nicole van der Velden                            1973    423e      28:04   10,642     5:38 
        5061  Nelleke Heijink                                  1985    892e     (35:34)   8,398     7:08 

    9         PSH MEDIA SALES            ARNHEM                                2:10:51
        5104  Johan Jansen                                     1980    315e      24:32   12,174     4:55 
        5100  Ton Seegers                                      1965    344e      25:16   11,821     5:04 
        5109  Chris van der Meulen                             1984    435e      26:44   11,173     5:22 
        5108  Arie van Loopik                                  1966    447e      26:53   11,110     5:24 
        5107  Martijn Penning                                  1973    481e      27:26   10,887     5:30 
        5102  Joost Hijl                                       1984    578e     (28:39)  10,425     5:45 
        5101  Anke Franssen                                    1979    746e     (31:11)   9,578     6:15 
        5103  Maurice de Does                                  1967    761e     (31:27)   9,497     6:19 
        5106  Anita Woltering                                  1961    932e     (35:43)   8,362     7:10 
        5105  Alice Berk                                       1954    976e     (38:38)   7,731     7:45 

   10         GSF                        ARNHEM                                2:11:47
       25002  Bart van Gastel                                           31e      19:22   15,422     3:53 
       25006  Ellen Maas                                               359e      26:30   11,271     5:19 
       25007  Larisa Lentjes                                           478e      27:29   10,868     5:31 
       25001  Martine Willemsen          Arnhem                        554e      28:33   10,462     5:44 
       25003  Marjolijn Zwiers                                         653e      29:53    9,995     6:00 

   11         VAN AMERONGEN FACILITAIR   ARNHEM                                2:12:41
        5055  Andre Jacobs                                     1965    203e      24:14   12,325     4:52 
        5057  Jan Willem Vinke                                 1982    242e      24:56   11,979     5:00 
        5050  Robert de Jong                                   1956    332e      26:13   11,393     5:15 
        5056  Sabine van Amerongen                             1975    465e      28:26   10,505     5:42 
        5053  Roy Koenen                                       1971    493e      28:52   10,347     5:47 
        5052  Diana van Amerongen                              1983    857e     (33:15)   8,983     6:40 
        5054  Esther Albers                                    1970    876e     (33:35)   8,894     6:44 
        5051  Mary de Jong                                     1959    914e     (34:48)   8,583     6:59 

   12         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                2:13:59
        5230  Bram Noordhoek                                   1963    233e      23:44   12,585     4:46 
        5232  Pia Bremer                                       1968    311e      24:50   12,027     4:59 
        5231  Barbara Best                                     1982    341e      26:25   11,306     5:18 
        5233  Ceciel Banning                                   1958    550e      28:34   10,456     5:44 
        5239  Deddy Hartman                                    1980    615e      30:26    9,814     6:06 
        5234  Angela van der Haak                              1987    696e     (30:47)   9,703     6:11 
        5238  Amanda Theeuwes                                  1975    739e     (31:14)   9,563     6:16 
        5235  Mirjam Rijks                                     1968    764e     (31:47)   9,397     6:23 

   13         LINDENHOUT                 ARNHEM                                2:16:28
        5260  Corné Spil                                       1962     67e      20:45   14,394     4:10 
        5264  Mieke Evers                                      1966    264e      24:29   12,199     4:55 
        5266  Caroline Vos                                     1960    597e      29:26   10,148     5:54 
        5262  Manon van der Vlist                              1976    740e      30:47    9,703     6:11 
        5263  Mieneke Calis                                    1964    752e      31:01    9,630     6:13 
        5265  Petra Herbrink                                   1961    784e     (32:20)   9,238     6:29 
        5261  Saskia Sliedrecht                                1976    808e     (32:41)   9,139     6:33 

   14         FMC/CDS ENGINEERING        ARNHEM                                2:18:41
        5164  Roger Hollman                                    1970    135e      21:42   13,764     4:21 
        5167  Ton Lonij                                        1969    342e      24:57   11,971     5:00 
        5166  Alex Lenting                                     1985    691e      30:10    9,901     6:03 
        5165  Erica de Haas                                    1973    692e      30:09    9,906     6:03 
        5163  Marlo Sinay                                      1973    802e      31:43    9,417     6:22 
        5162  Henri Willigenburg                               1979    850e     (32:49)   9,101     6:35 
        5160  Esther Leonards                                  1973    965e     (37:09)   8,040     7:27 
        5161  Janneke Reijnders                                1983    974e     (37:42)   7,923     7:34 

   15         ROI ACHTERHOEK RIVIERENLA  DIDAM                                 2:19:33
        5086  Ron van Stralendorff                             1957    245e      25:13   11,845     5:03 
        5080  Rinske Groot Nibbelink                           1982    307e      26:00   11,488     5:13 
        5082  Michael Groot Nuelend                            1976    362e      27:12   10,981     5:27 
        5083  Huub van Haeren                                  1964    598e      30:23    9,830     6:06 
        5081  Henk Boss                                        1967    616e      30:45    9,713     6:10 
        5085  Chantal van Wessel                               1985    930e     (35:30)   8,414     7:07 
        5084  Peter Vister                                     1961    931e     (35:32)   8,406     7:08 
        5088  Marian Loeters                                   1958    953e     (37:25)   7,983     7:30 

   16         RIJNSTAD                   ARNHEM                                2:20:39
        5213  Veli Yucesan                                     1962    440e      26:51   11,124     5:23 
        5212  Natasja Thuis                                    1975    443e      26:56   11,090     5:24 
        5218  Esther ter Horst                                 1983    452e      27:08   11,008     5:27 
        5214  Ria Kalf                                         1948    600e      29:01   10,293     5:49 
        5216  Diny Teunissen                                   1953    702e      30:43    9,724     6:10 
        5219  Diana Ruiz                                       1982    809e     (32:14)   9,266     6:28 
        5217  Marie-Louis Vlemminx                             1982    905e     (34:28)   8,666     6:55 
        5215  Mirella Taankink                                 1979    934e     (35:55)   8,316     7:12 
        5210  Mia Steggerda                                    1949    968e     (37:40)   7,930     7:33 

   17         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                2:24:07
        5254  Eddy Samson                                      1970    309e      25:15   11,829     5:04 
        5259  (M Derksen)                                              456e      27:19   10,934     5:29 
        5256  Judith van der Winden                            1983    668e      30:15    9,874     6:04 
        5255  Mien van den Brand                               1951    679e      30:25    9,820     6:06 
        5258  José van Dijk                                    1956    707e      30:53    9,671     6:12 
        5250  Joris van der Meer                               1992    754e     (32:09)   9,290     6:27 

   18         RUNNING TEAM GEMEENTE ARN  ARNHEM                                2:24:20
        5028  Jos Ruiter                                       1950    162e      23:31   12,701     4:43 
        5020  Arno van Geel                                    1968    197e      24:19   12,283     4:53 
        5027  Birgit Donkers                                   1981    471e      28:36   10,443     5:44 
        5022  Wilma Oostendorp                                 1973    886e      33:49    8,832     6:47 
        5024  Irina Wams                                       1972    896e      34:05    8,763     6:50 

   19         POLITICI GEMEENTE ARNHEM   ARNHEM                                2:27:33
        5132  Cris Lenting                                     1972    122e      22:33   13,245     4:31 
        5130  Gerrie Elfrink                                   1974    278e      25:23   11,767     5:05 
        5133  Wieneke de Waard                                 1958    479e      27:23   10,907     5:30 
        5134  Ria Peters                                       1954    901e      34:17    8,712     6:53 
        5136  Rita Weeda                                       1948    973e      37:57    7,870     7:37 

   20         QUADRAAM                   DUIVEN                                2:32:42
        5145  Geurts Simone                                    1961    393e      26:15   11,378     5:16 
        5143  Max Wolters                                      1957    462e      27:07   11,015     5:26 
        5141  Nick Bugter                                      1957    510e      27:46   10,757     5:34 
        5144  Carolien Peters                                  1964    879e      33:37    8,885     6:45 
        5142  Louise Soser                                     1957    972e      37:57    7,870     7:37 

   21         TANDHEELKUNDIG CENTRUM AR  ARNHEM                                2:33:21
        5076  Nick Dorland                                     1982    126e      21:00   14,223     4:13 
        5070  Shimora Laarman                                  1985    748e      31:12    9,573     6:16 
        5073  Asha Keijzer                                     1986    813e      32:09    9,290     6:27 
        5072  Linda Scheuter                                   1983    908e      34:30    8,657     6:55 
        5075  Licinda Laarman                                  1983    909e      34:30    8,657     6:55 

   22         SIZA DORP GROEP            ARNHEM                                2:33:36
        5248  Seph Heijmans                                    1951    619e      30:08    9,912     6:03 
        5247  Monique van Schip                                1953    621e      30:09    9,906     6:03 
        5242  Heleen van de Water                              1965    631e      29:39   10,074     5:57 
        5241  Carla Harmelink                                  1957    701e      31:19    9,537     6:17 
        5244  Els van Veelen                                   1952    791e      32:21    9,233     6:29 
        5249  Margreet Kobessen                                1973    821e     (32:47)   9,111     6:35 
        5243  Natasja Jansen                                   1972    873e     (34:13)   8,729     6:52 
        5245  Joyce Nap                                        1987    903e     (34:52)   8,566     7:00 
        5246  Ruud Rutten                                      1948    904e     (34:52)   8,566     7:00 

   23         RIJN IJSSEL                ARNHEM                                2:36:11
        5205  (M Balk)                                                 639e      29:16   10,205     5:52 
        5203  Wouter Groothedde                                1960    655e      29:36   10,091     5:56 
        5202  Saskia Westerveld                                1964    796e      31:45    9,407     6:22 
        5200  Carel Rink                                       1955    803e      31:50    9,383     6:23 
        5201  Jitze Ramaker                                    1956    890e      33:44    8,854     6:46 

   24         BUREAUTAAL                 BEUSICHEM                             2:36:54
        5002  Inge Leenders                                    1982    420e      26:19   11,349     5:17 
        5006  Simo Goddijn                                     1969    424e      26:19   11,349     5:17 
        5004  Wessel Vissser                                   1960    768e      31:19    9,537     6:17 
        5005  Ineke van de Boer                                1980    954e      36:20    8,221     7:17 
        5001  Imre van den Dop                                 1985    958e      36:37    8,157     7:21 
        5000  Sabine Verstijnen                                1974    959e     (36:36)   8,161     7:21 

              CITO                       ARNHEM                                    DNF
        5157  Marloes Kos                                      1980    583e     (28:31)  10,474     5:43 
        5156  Ineke de Jong                                    1979    603e     (28:53)  10,341     5:48 
        5151  Rianne de Baaij                                  1980    969e     (37:38)   7,937     7:33 
        5150  Cindy Dupiré                                     1979    975e     (38:16)   7,805     7:41 

              EIFFEL                     ARNHEM                                    DNF
        5031  Nancy Tutuarima                                  1975    866e     (34:37)   8,628     6:57 
        5030  Anouk Ooms                                       1979    978e     (39:54)   7,486     8:00 
        5032  Raffaela Oosting                                 1978    979e     (39:54)   7,486     8:00 

              DE LOPER                   ARNHEM                                    DNF
        5040  Jannemien Bosman                                 1970     77e     (21:18)  14,023     4:16 
        5042  Ciel Bruggeman                                   1957    705e     (31:01)   9,630     6:13