Uitslagen Bridge to Bridge loop - Arnhem - zondag 14 september 2008

Snelmenu : 10 EM | 10 EM Businessrun | 10 km | 10 km Businessrun | 5 km | 5 km Businessrun

10 Engelse Mijl
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   2277  Orphan van Faassen         Lycurgus              1983      1e 10EMM     55:22    55:22  17,440 
    2   2197  Frank Reintjes             Run2day team 2                  1e 10EMB     56:19    56:19  17,146 
    3   2939  Tom Egging                 Ciko '66              1977      2e 10EMM     59:33    59:33  16,215 
    4   2198  Paul van Rooyen            Run2day team 2                  2e 10EMB     59:37    59:37  16,196 
    5   3015  Stefan Blonk               De Liemers            1959      3e 10EMM     59:46    59:45  16,160 
    6   2125  Olivier Diels              Arnhem                1981      4e 10EMM     59:52    59:50  16,138 
    7   3298  George van Gorkum          Rozendaal             1951      5e 10EMM   1:00:34  1:00:34  15,942 
    8   2196  Eef Lijster                Run2day team 2                  3e 10EMB   1:01:24  1:01:24  15,726 
    9   2301  Arnold van Sonsbeek        Reek                  1958      6e 10EMM   1:01:43  1:01:37  15,671 
   10   2257  Jos Bruens                 avVN                  1964      7e 10EMM   1:01:53  1:01:52  15,607 
   11   3055  André Hermsen              Hellas                1964      8e 10EMM   1:03:06  1:03:05  15,306 
   12   2306  Harry van Ginkel           Huissen               1960      9e 10EMM   1:03:34  1:03:24  15,230 
   13   3042  Mark Claassen              Arnhem                1962     10e 10EMM   1:03:38  1:03:35  15,186 
   14   2384  Robin Hoogveld             Arnhem                1985     11e 10EMM   1:04:09  1:03:54  15,111 
   15   2973  Antonio Iniguez            Loopgroep Papendal    1953     12e 10EMM   1:04:11  1:04:11  15,044 
   16   2871  Peter de Boer              PEC 1910              1965     13e 10EMM   1:05:13  1:04:22  15,001 
   17   3027  Ferdy Lankwarden           Arnhem                1967     14e 10EMM   1:04:33  1:04:25  14,990 
   18   2105  Hans Hagedoorn             Duivendrecht          1974     15e 10EMM   1:06:18  1:04:28  14,978 
   19   2923  Theo Franchimon            Den Burg              1959     16e 10EMM   1:04:35  1:04:34  14,955 
   20   2969  Wim van Hilst              Siza Dorp Groep team  1963      4e 10EMB   1:04:44  1:04:39  14,935 
   21   2966  Ronald van Aalten          Siza Dorp Groep team  1966      5e 10EMB   1:04:46  1:04:43  14,920 
   22   3277  Arjan Hoenselaar           Kleve (GER)           1977     17e 10EMM   1:05:19  1:04:44  14,916 
   23   2109  Mehmet Dag                 Arnhem                1981     18e 10EMM   1:08:16  1:04:45  14,912 
   24   3039  Robby Ribbink              Lent                  1976     19e 10EMM   1:04:53  1:04:51  14,889 
   25   2185  Lubèrt Mulder              Voorthuizen           1960     20e 10EMM   1:04:59  1:04:57  14,867 
   26   2402  Wim Brinkman               Aalten                1959     21e 10EMM   1:05:31  1:05:26  14,757 
   27   2294  John van Opstal            Molenhoek Lb          1957     22e 10EMM   1:05:29  1:05:28  14,749 
   28    735  Lambert-Jan Koops          Bemmel                1975     23e 10EMM   1:07:57  1:06:23  14,546 
   29   2387  Manfred Hooy               Elst Gld              1970     24e 10EMM   1:06:46  1:06:45  14,466 
   30   2202  Joost Vernooij             Ede Gld               1975     25e 10EMM   1:06:53  1:06:51  14,444 
   31   2827  Paul van Os                Climax                1960     26e 10EMM   1:07:26  1:07:11  14,372 
   32   2217  Rob Wieten                 Siza Dorp Groep team            6e 10EMB   1:07:21  1:07:16  14,355 
   33   2320  Johan van Beek             Ede Gld               1963     27e 10EMM   1:07:25  1:07:22  14,333 
   34   2114  Ton van Werven             Arnhem                1943     28e 10EMM   1:08:26  1:07:29  14,308 
   35   2891  Ben Petersen               Voorthuizen           1965     29e 10EMM   1:07:41  1:07:37  14,280 
   36   2963  Hans Boer                  Arnhem                1959     30e 10EMM   1:07:49  1:07:39  14,273 
   37   2960  Pieter Bloemberg           Groessen              1976     31e 10EMM   1:07:54  1:07:39  14,273 
   38   2910  Ton Lubbers                Duiven                1966     32e 10EMM   1:08:17  1:07:49  14,238 
   39   3284  Ralph Schielen             Arnhem                1966     33e 10EMM   1:07:51  1:07:49  14,238 
   40   3008  Geo Boumann                Huissen               1960     34e 10EMM   1:08:06  1:07:54  14,221 
   41   3296  Jankees Cappon             Rhenen                1953     35e 10EMM   1:08:13  1:08:03  14,189 
   42   3238  Maarten Meeuwsen           Winssen               1971     36e 10EMM   1:08:12  1:08:09  14,168 
   43   2262  Gino Giugie                Deventer              1981     37e 10EMM   1:08:14  1:08:13  14,155 
   44   2184  Niels Siebelink            Arnhem                1980     38e 10EMM   1:08:29  1:08:14  14,151 
   45   3240  Jozef Kersten              Oosterbeek            1962     39e 10EMM   1:08:21  1:08:15  14,148 
   46   2853  Richard de Ruiter          Arnhem                1978     40e 10EMM   1:11:45  1:08:18  14,137 
   47   2091  Marly Kroef                Arnhem                1978      1e 10EMV   1:08:36  1:08:34  14,082 
   48   2395  Roy Hennekes               Arnhem                1952     41e 10EMM   1:08:49  1:08:39  14,065 
   49   2401  Marcel Zeelen              Steijl                1966     42e 10EMM   1:10:21  1:08:39  14,065 
   50   2107  Arnold Daals               Ulft                  1968     43e 10EMM   1:10:15  1:08:54  14,014 
   51   2312  Bart Soetendaal            Run2day team 2                  7e 10EMB   1:08:55  1:08:55  14,011 
   52   2859  Wim van der Linden         Ciko '66              1962     44e 10EMM   1:09:26  1:09:03  13,984 
   53   2945  Guido Brokking             Nijmegen              1967     45e 10EMM   1:09:54  1:09:18  13,933 
   54   2131  Jeanne Vermeulen           Ochten                1963      2e 10EMV   1:09:39  1:09:19  13,930 
   55   2329  Patrick Vledder            Arnhem                1972     46e 10EMM   1:10:18  1:09:22  13,920 
   56   2162  Iwan te Brake              Arnhem                1971     47e 10EMM   1:10:50  1:09:23  13,917 
   57    733  Henk Bijsterbosch          Arnhem                1966     48e 10EMM   1:09:38  1:09:34  13,880 
   58   2430  Sjef Weling                Arnhem                1958     49e 10EMM   1:09:44  1:09:34  13,880 
   59   2272  William Schothuis          SISU                  1971     50e 10EMM   1:10:00  1:09:51  13,824 
   60   2868  Marco van Alst             Duiven                1969     51e 10EMM   1:10:06  1:09:55  13,810 
   61   3235  Roelf Werkman              Arnhem                1961     52e 10EMM   1:10:08  1:10:02  13,787 
   62   3243  Romke Janssen              Arnhem                1982     53e 10EMM   1:10:46  1:10:02  13,787 
   63   3013  Michel Manintveld          Veluwe                1980     54e 10EMM   1:10:09  1:10:04  13,781 
   64   2922  Just Bennis                Pallas '67            1962     55e 10EMM   1:11:06  1:10:05  13,778 
   65   2889  Renzo Lippinkhof           Arnhem                1973     56e 10EMM   1:10:08  1:10:05  13,778 
   66   2122  Marc van Uden              Deventer              1976     57e 10EMM   1:10:17  1:10:09  13,765 
   67   2249  Peter Jesse                Menzis                          8e 10EMB   1:10:49  1:10:19  13,732 
   68   3258  Richard Hendriks           Elst Gld              1971     58e 10EMM   1:12:56  1:10:32  13,690 
   69   2879  Rob ten Brinck             Duiven                1967     59e 10EMM   1:10:39  1:10:32  13,690 
   70   2322  Joop Tindemans             Eindhoven             1979     60e 10EMM   1:11:36  1:10:37  13,674 
   71   2944  Cor Ceelen                 Voorthuizen           1967     61e 10EMM   1:10:46  1:10:42  13,657 
   72   2178  Remco Kemperman            Delfgauw              1986     62e 10EMM   1:13:30  1:10:50  13,632 
   73   2425  Teus Heikamp               Oosterbeek            1962     63e 10EMM   1:11:01  1:10:53  13,622 
   74   3050  Joey de Laat               Apeldoorn             1983     64e 10EMM   1:10:55  1:10:53  13,622 
   75   3230  Hubert van Wingaarden      Arnhem                1970     65e 10EMM   1:11:51  1:10:57  13,609 
   76   2074  Wietse Bouwknegt           AV '34                1990     66e 10EMM   1:11:03  1:11:03  13,590 
   77   2271  Eric Arissen               Angeren               1963     67e 10EMM   1:13:17  1:11:11  13,565 
   78   2330  Barbara van der Bark       Arnhem                1975      3e 10EMV   1:12:19  1:11:12  13,562 
   79   2943  Martijn Mussche            Arnhem                1971     68e 10EMM   1:12:44  1:11:20  13,536 
   80   3295  Juri Hertog                Veenendaal            1975     69e 10EMM   1:11:36  1:11:21  13,533 
   81   2883  Eric Catz                  Duiven                1964     70e 10EMM   1:13:32  1:11:23  13,527 
   82   2434  Kees Krechting             Westervoort           1958     71e 10EMM   1:12:29  1:11:24  13,524 
   83   2250  Jan Steegh                 Rijn IJssel Runners             9e 10EMB   1:12:31  1:11:26  13,517 
   84   2270  Ruud Wilkens               Heeten                1959     72e 10EMM   1:11:44  1:11:31  13,501 
   85   2200  Cordien Schreurs           Run2day team 2                 10e 10EMB   1:11:55  1:11:32  13,498 
   86   2869  Joost Sperber              Pheidippides          1955     73e 10EMM   1:12:09  1:11:36  13,486 
   87   3249  Nick Palapessy             Eiffel 10                      11e 10EMB   1:13:09  1:11:36  13,486 
   88   2926  Max van Leusden            Pheidippides          1973     74e 10EMM   1:14:22  1:11:37  13,483 
   89   2874  Armand Goossens            Arnhem                1967     75e 10EMM   1:11:44  1:11:39  13,476 
   90   2336  Marco Lusing               Arnhem                1959     76e 10EMM   1:12:26  1:11:43  13,464 
   91   2408  Hans Marsman               Dieren                1961     77e 10EMM   1:11:49  1:11:44  13,461 
   92   2337  Tobi Lusing                Arnhem                1989     78e 10EMM   1:12:29  1:11:45  13,458 
   93   2392  Freek van der Donk         Zaltbommel            1967     79e 10EMM   1:12:06  1:11:52  13,436 
   94   3203  Patrick Braam              Arnhem                1977     80e 10EMM   1:13:12  1:11:53  13,433 
   95   2310  Chiel Ellenbroek           Run2day team 2                 12e 10EMB   1:11:56  1:11:55  13,426 
   96   2844  Jan Wammes                 Nijmegen              1955     81e 10EMM   1:12:22  1:12:04  13,398 
   97   2190  Huub van Hout              Bussum                1965     82e 10EMM   1:12:30  1:12:06  13,392 
   98   2008  Remco Jesterhoudt          Isala '96             1972     83e 10EMM   1:12:23  1:12:08  13,386 
   99   2328  Martijn van Leeuwen        Harderwijk            1976     84e 10EMM   1:12:45  1:12:14  13,368 
  100   2343  Rene Ten Hoeve             Arnhem                1954     85e 10EMM   1:13:09  1:12:17  13,358 
  101   2916  Albert Branderhorst        Diepenveen            1967     86e 10EMM   1:12:41  1:12:28  13,324 
  102   3253  Richard vander Reijden     Elst Gld              1969     87e 10EMM   1:15:26  1:12:37  13,297 
  103   2161  M van Koppenhagen          Politie GelderlandMi           13e 10EMB   1:15:27  1:12:37  13,297 
  104   2137  Jan-Jaap van der Poel      Ede Gld               1978     88e 10EMM   1:14:32  1:12:39  13,291 
  105   2955  Erik Eijrond               Loopservice.nl        1959     89e 10EMM   1:12:56  1:12:40  13,288 
  106   2958  Henk Bos                   Loopservice.nl        1955     90e 10EMM   1:13:05  1:12:45  13,273 
  107   2346  Hans Buyter                Huissen               1953     91e 10EMM   1:13:08  1:12:45  13,273 
  108   2339  Bart Krechting             Westervoort           1954     92e 10EMM   1:15:21  1:12:48  13,263 
  109   2158  T Mol                      Politie GelderlandMi           14e 10EMB   1:15:45  1:12:51  13,254 
  110   2313  Peter van Eyck             Renkum                1950     93e 10EMM   1:13:14  1:12:58  13,233 
  111   2928  Leo Emerenciana            Arnhem                1967     94e 10EMM   1:14:25  1:12:58  13,233 
  112   2952  Klaas Molenaar             STAP                  1940     95e 10EMM   1:13:28  1:13:06  13,209 
  113   2414  Sander Hendriks            Elst Gld              1979     96e 10EMM   1:14:04  1:13:07  13,206 
  114   3270  H Leenen                   Arnhem                1957     97e 10EMM   1:14:31  1:13:13  13,188 
  115   2885  Erik During                Deventer              1972     98e 10EMM   1:13:48  1:13:13  13,188 
  116   2972  Gerard Begieneman          De Liemers            1953     99e 10EMM   1:13:46  1:13:17  13,176 
  117   3049  Rob Rosmulder              Arnhem                1963    100e 10EMM   1:13:52  1:13:46  13,090 
  118   2327  Bas van de Bug             Harderwijk            1972    101e 10EMM   1:14:20  1:13:49  13,081 
  119   2898  Wim van Breukelen          De Meern              1959    102e 10EMM   1:14:18  1:13:51  13,075 
  120   2044  Freek Tjassens Keiser      Zutphen               1969    103e 10EMM   1:15:10  1:13:54  13,066 
  121   3056  Toon van den Brink         Arnhem                1952    104e 10EMM   1:14:11  1:13:58  13,054 
  122   2812  Jeroen Jansen              Arnhem                1963    105e 10EMM   1:16:46  1:14:01  13,045 
  123   2920  Diederik Heij              Oosterbeek            1970    106e 10EMM   1:15:47  1:14:02  13,043 
  124   2998  Sander Evers               Menzis                         15e 10EMB   1:14:57  1:14:06  13,031 
  125   3004  Gerrit Bosgoed             Rijn IJssel Runners   1953     16e 10EMB   1:15:15  1:14:10  13,019 
  126   2854  Joost den Hertog           Angerlo               1965    107e 10EMM   1:14:36  1:14:17  12,999 
  127   2971  Guido den Hertog           Argo                  1969    108e 10EMM   1:14:36  1:14:18  12,996 
  128   3208  Gerrit Prinsen             Huissen               1954    109e 10EMM   1:14:42  1:14:20  12,990 
  129   2419  Gea Nusselder-Batteram     Doetinchem            1966      4e 10EMV   1:14:52  1:14:26  12,972 
  130   2188  Laurens Bouw               Rheden                1964    110e 10EMM   1:15:10  1:14:30  12,961 
  131   2984  Ineke Wolters              Loopgroep PK          1959      5e 10EMV   1:14:36  1:14:32  12,955 
  132   3286  Pieter Wiersma             Zetten                1945    111e 10EMM   1:15:13  1:14:33  12,952 
  133   2280  Marcel Stein               Friesland             1953    112e 10EMM   1:14:46  1:14:35  12,946 
  134   3257  Laurentiu Enuica           Nijmegen              1966    113e 10EMM   1:16:01  1:14:38  12,938 
  135   3033  Emil Bode                  Enschede              1986    114e 10EMM   1:15:34  1:14:40  12,932 
  136   2903  Philip Graat               Nijmegen              1964    115e 10EMM   1:14:58  1:14:40  12,932 
  137   2822  Jan Vullings               Ciko '66              1960    116e 10EMM   1:15:12  1:14:45  12,917 
  138   2428  Arie de Vries              Arnhem                        117e 10EMM   1:14:47  1:14:46  12,915 
  139   2142  Sander Grefte              Rheden                1980    118e 10EMM   1:17:46  1:15:01  12,872 
  140   2203  Govert Riksen              Oosterbeek            1961    119e 10EMM   1:16:49  1:15:04  12,863 
  141   2905  Frans van Huizen           Ciko '66              1955    120e 10EMM   1:15:57  1:15:04  12,863 
  142   3034  Wouter Ribbink             Dieren                1979    121e 10EMM   1:16:15  1:15:05  12,860 
  143   2925  Geerhard Ronde             Stroe                 1944    122e 10EMM   1:15:25  1:15:12  12,840 
  144    731  Bas van Eck                Bennekom              1985    123e 10EMM   1:16:19  1:15:13  12,837 
  145   3259  Cor van Hekken             Amsterdam             1945    124e 10EMM   1:15:22  1:15:15  12,832 
  146   2817  Jos Sanders                avVN                  1951    125e 10EMM   1:16:11  1:15:17  12,826 
  147   2890  Jan Fokke Oosterhof        Nijmegen Atletiek     1975    126e 10EMM   1:15:19  1:15:18  12,823 
  148   3261  Bea van Daelen             Oosterhout Gld        1964      6e 10EMV   1:15:44  1:15:20  12,817 
  149   3265  Henk Lammers               Nijmegen              1963    127e 10EMM   1:15:47  1:15:20  12,817 
  150   2179  Falco van den Boom         Arnhem                1968    128e 10EMM   1:17:44  1:15:35  12,775 
  151   2089  Arno van der Aa            Wageningen            1977    129e 10EMM   1:18:09  1:15:40  12,761 
  152   3246  Edwin den Exter            Beek gem Montferland  1961    130e 10EMM   1:16:12  1:15:41  12,758 
  153   2283  Koen Warmink               Utrecht               1972    131e 10EMM   1:16:17  1:15:48  12,739 
  154   2261  Manolito Hulsebos          Deventer              1983    132e 10EMM   1:16:26  1:15:48  12,739 
  155   2929  Etienne Journee            Arnhem                1970    133e 10EMM   1:16:17  1:15:55  12,719 
  156   2911  Erik Hoppenbrouwer         Utrecht               1965    134e 10EMM   1:17:01  1:16:00  12,705 
  157   2180  Robert de Graaff           Duiven                1961    135e 10EMM   1:16:28  1:16:05  12,691 
  158   2036  Brigit Overveld            Atletico '73          1965      7e 10EMV   1:18:11  1:16:06  12,688 
  159   2400  Robert Portengen           Heteren               1948    136e 10EMM   1:17:28  1:16:09  12,680 
  160   2084  Yvonne Doorduyn            Bilthoven             1980      8e 10EMV   1:17:07  1:16:12  12,672 
  161   2976  Corrie Nusselder           Argo                  1964      9e 10EMV   1:16:31  1:16:12  12,672 
  162   3028  Rene Goedhart              Hanzesport            1968    137e 10EMM   1:17:30  1:16:14  12,666 
  163   2201  Ron Blom                   Huissen               1960    138e 10EMM   1:17:27  1:16:16  12,661 
  164   2807  Cas van Gompel             De Liemers            1954    139e 10EMM   1:17:45  1:16:17  12,658 
  165   3046  Addy de Wilt               DAK                   1971    140e 10EMM   1:17:16  1:16:21  12,647 
  166   2067  Läslo Brouwer              Arnhem                1969    141e 10EMM   1:18:11  1:16:26  12,633 
  167   2940  Oscar Mathijssen           Tiel                  1960    142e 10EMM   1:16:33  1:16:31  12,619 
  168   2315  Michiel Stiemer            's-Graveland          1969    143e 10EMM   1:18:25  1:16:38  12,600 
  169   3287  Bernard Pluim              Tonden                1964    144e 10EMM   1:18:22  1:16:38  12,600 
  170   3264  Maria Peters               Arnhem                1950     10e 10EMV   1:17:07  1:16:38  12,600 
  171   2994  Will Elsman                Hengelo Gld           1959     11e 10EMV   1:16:54  1:16:40  12,595 
  172   2102  Onno van Dijk              Wageningen            1984    145e 10EMM   1:18:36  1:16:48  12,573 
  173   2915  Danielle van der Vijver    Friesland             1972     12e 10EMV   1:17:22  1:16:58  12,545 
  174   2965  Eric Rietveld              Arnhem                1951    146e 10EMM   1:18:02  1:17:02  12,535 
  175   2274  Dick Brouwer               Westervoort           1957    147e 10EMM   1:17:42  1:17:04  12,529 
  176   2248  Bert Portier               Menzis                         17e 10EMB   1:17:50  1:17:04  12,529 
  177   2999  Chris Keen                 Menzis                1962     18e 10EMB   1:17:51  1:17:06  12,524 
  178   2206  Frank Eikenaar             Eiffel 16                      19e 10EMB   1:18:40  1:17:11  12,510 
  179   2865  Willie Luttikholt          Nijmegen              1962    148e 10EMM   1:18:07  1:17:12  12,508 
  180   3278  Harm van Hal               Millingen aan de Rij  1977    149e 10EMM   1:17:50  1:17:16  12,497 
  181   2878  Rob Simons                 Elst Gld              1956    150e 10EMM   1:17:29  1:17:17  12,494 
  182   2278  Charles Le Poole           Arnhem                1955    151e 10EMM   1:20:21  1:17:18  12,491 
  183   2212  Petra Diederiks            Siza Dorp Groep team           20e 10EMB   1:18:25  1:17:27  12,467 
  184   2835  Gerrit van Mourik          Statina               1963    152e 10EMM   1:17:33  1:17:29  12,462 
  185   3285  Geertjan Reuser            Lent                  1951    153e 10EMM   1:18:00  1:17:33  12,451 
  186   3020  Mark Janssen               Hilversum             1964    154e 10EMM   1:18:38  1:17:35  12,446 
  187   2240  Niek Beikes                Amsterdam             1957    155e 10EMM   1:20:01  1:17:36  12,443 
  188   2011  Jaap Bosch                 Bisnez Management 10           21e 10EMB   1:19:47  1:17:36  12,443 
  189   2058  Marco van der Kooij        Oosterhout gem Nijme  1964    156e 10EMM   1:18:24  1:17:37  12,440 
  190   2276  Jef Aarts                  Meppel                1968    157e 10EMM   1:18:24  1:17:37  12,440 
  191   2072  Raymond de Nier            Oosterbeek            1962    158e 10EMM   1:18:19  1:17:42  12,427 
  192   2418  Bertha van der Starre      Arnhem                1963     13e 10EMV   1:18:09  1:17:43  12,424 
  193   2981  Marco Halman               Arnhem                1970    159e 10EMM   1:18:09  1:17:45  12,419 
  194   2873  Wim Verburgt               Westervoort           1954    160e 10EMM   1:20:00  1:17:45  12,419 
  195   2394  Jan Dirk Romein            Zetten                1961    161e 10EMM   1:18:29  1:17:48  12,411 
  196   2316  Bart vd Lustgraaf          Oosterbeek            1954    162e 10EMM   1:19:34  1:17:50  12,406 
  197   2160  B Cloosterman              Politie GelderlandMi           22e 10EMB   1:20:43  1:17:52  12,400 
  198   3019  Marcel Kemperman           Driel                 1957    163e 10EMM   1:20:00  1:17:55  12,392 
  199   2954  Martin Ekhardt             Arnhem                1965    164e 10EMM   1:18:38  1:17:57  12,387 
  200   2020  Perry Arentsen             Arnhem                1988    165e 10EMM   1:20:23  1:18:00  12,379 
  201   2887  Robert Vermeer             Rheden                1968    166e 10EMM   1:18:07  1:18:03  12,371 
  202   3269  M Groothuis-Imkamp         Bergen op Zoom        1960     14e 10EMV   1:18:38  1:18:05  12,366 
  203   2839  Gordon Abraham             Ciko '66              1960    167e 10EMM   1:19:22  1:18:10  12,353 
  204   2424  Joeri Baal                 Arnhem                1991    168e 10EMM   1:20:41  1:18:13  12,345 
  205   2858  Henk Brouwer               Arnhem                1963    169e 10EMM   1:19:59  1:18:14  12,342 
  206   2962  Evert Koolma               avVN                  1948    170e 10EMM   1:18:27  1:18:18  12,332 
  207   2209  Augustin Garcia Rodriguez  Eiffel 16                      23e 10EMB   1:21:01  1:18:21  12,324 
  208   3255  Theo Janssen               Arnhem                1952    171e 10EMM   1:19:22  1:18:29  12,303 
  209   3292  Frans Hendriks             Pannerden             1958    172e 10EMM   1:19:01  1:18:30  12,300 
  210   2412  Dennis Bakker              Arnhem                1968    173e 10EMM   1:18:31  1:18:30  12,300 
  211   2082  Herbert Könning            Didam                 1961    174e 10EMM   1:21:07  1:18:31  12,298 
  212   2429  Jan Wildeman               Millingen aan de Rij  1956    175e 10EMM   1:20:45  1:18:33  12,293 
  213   2289  Angelika Hampe             Huissen               1964     15e 10EMV   1:19:20  1:18:33  12,293 
  214   3003  Frank van Duinhoven        Rijn IJssel Runners   1964     24e 10EMB   1:20:26  1:18:35  12,287 
  215   2296  Ronald Fecken              Pheidippides          1964    176e 10EMM   1:20:20  1:18:38  12,280 
  216   2829  Bob Timmer                 Doetinchem            1963    177e 10EMM   1:19:43  1:18:41  12,272 
  217   3232  David Sonntag              Oeding (GER)          1944    178e 10EMM   1:21:33  1:18:43  12,267 
  218   3272  Jorre Vink                 Doetinchem            1978    179e 10EMM   1:20:18  1:18:44  12,264 
  219   2857  Wouter Vos                 Oosterbeek            1969    180e 10EMM   1:21:01  1:18:45  12,261 
  220   3271  Erik Sanders               Duiven                1977    181e 10EMM   1:20:18  1:18:46  12,259 
  221   2237  Berend Wolters             Elst Gld              1959    182e 10EMM   1:20:07  1:18:49  12,251 
  222   2048  Joost Barneveld            Arnhem                1972    183e 10EMM   1:19:32  1:18:53  12,241 
  223   2900  Tuncay Irmak               Nijmegen              1968    184e 10EMM   1:20:11  1:18:57  12,230 
  224   2229  Jacco Dijkshoorn           Hooglanderveen        1973    185e 10EMM   1:20:34  1:18:57  12,230 
  225   2028  Hans Kroon                 De Liemers            1961    186e 10EMM   1:20:51  1:19:02  12,217 
  226   2388  Tonny Noya                 Goes                  1966    187e 10EMM   1:19:23  1:19:07  12,205 
  227   3053  Susan Zweers               Argo                  1971     16e 10EMV   1:19:32  1:19:07  12,205 
  228   3283  Roberto Mejia              Bemmel                1964    188e 10EMM   1:19:31  1:19:13  12,189 
  229   3048  Marc Verhaegh              Huissen               1964    189e 10EMM   1:20:31  1:19:13  12,189 
  230   2405  Marco Buitebhuis           Apeldoorn             1980    190e 10EMM   1:22:18  1:19:16  12,181 
  231   2174  Arie Kooiman               Arnhem                1965    191e 10EMM   1:19:46  1:19:22  12,166 
  232   2820  Ben Nieuwhof               Arnhem                1960    192e 10EMM   1:21:53  1:19:23  12,164 
  233   2833  Peter van der Woude        De Liemers            1954    193e 10EMM   1:19:38  1:19:24  12,161 
  234   2219  John Duteweert             Van Wijnen team 3              25e 10EMB   1:20:44  1:19:25  12,158 
  235   3241  Arnold Jummon              Arnhem                1949    194e 10EMM   1:21:05  1:19:26  12,156 
  236   3288  Jan de Block               Malden                1954    195e 10EMM   1:22:21  1:19:27  12,153 
  237   3273  Henk Kolstee               Huissen               1953    196e 10EMM   1:20:41  1:19:28  12,151 
  238   2304  Piet Gerrits               avVN                  1943    197e 10EMM   1:20:58  1:19:35  12,133 
  239   2253  Hans Vieth                 Rijn IJssel Runners            26e 10EMB   1:21:33  1:19:41  12,118 
  240   2996  Marc Mulders               Menzis                1965     27e 10EMB   1:21:34  1:19:42  12,115 
  241   2433  Martijn Boers              Arnhem                        198e 10EMM   1:19:52  1:19:43  12,113 
  242   2403  Eli te Winkel              Westervoort           1971    199e 10EMM   1:23:01  1:19:56  12,080 
  243   3262  Jorg van Daelen            Oosterhout Gld        1962    200e 10EMM   1:20:24  1:19:57  12,077 
  244   2227  Jeroen van der Aa          Wageningen            1980    201e 10EMM   1:20:44  1:20:00  12,070 
  245   3290  Jos van Lavieren           Nijmegen              1956    202e 10EMM   1:23:00  1:20:08  12,050 
  246   2340  Lourens Schipper           Arnhem                1957    203e 10EMM   1:20:21  1:20:09  12,047 
  247   2917  Frank Water                Loopservice.nl        1964    204e 10EMM   1:20:23  1:20:11  12,042 
  248   2391  Marco Klompenhouwer        Nijmegen              1970    205e 10EMM   1:22:49  1:20:13  12,037 
  249   2243  Halil Bulut                Nijmegen              1957    206e 10EMM   1:22:33  1:20:14  12,035 
  250   3239  Richard van Klooster       Leusden               1966    207e 10EMM   1:21:49  1:20:22  12,015 
  251   2009  RJP Berendsen              Westervoort           1967    208e 10EMM   1:21:27  1:20:22  12,015 
  252   2815  Danny Boegheim             Ciko '66              1973    209e 10EMM   1:23:46  1:20:26  12,005 
  253   3299  Piet Buitendijk            Nijmegen              1957    210e 10EMM   1:20:35  1:20:27  12,002 
  254   3254  Walter Veerman             Arnhem                1970    211e 10EMM   1:22:48  1:20:34  11,985 
  255   3276  Leo Vereschildt            Arnhem                1954    212e 10EMM   1:22:31  1:20:37  11,977 
  256   3250  Van Ham                    Arnhem                1965    213e 10EMM   1:21:39  1:20:41  11,968 
  257   2899  Patrick van Meeuwen        Ciko '66              1967    214e 10EMM   1:21:03  1:20:46  11,955 
  258   2246  Rob Brugman                Menzis                         28e 10EMB   1:22:38  1:20:50  11,945 
  259   2837  Roy Wevers                 Elst Gld              1976    215e 10EMM   1:21:22  1:20:50  11,945 
  260   2177  Jan Autsema                Arnhem                1961    216e 10EMM   1:21:03  1:20:53  11,938 
  261   3031  Gerhard Nijhof             Arnhem                1968    217e 10EMM   1:23:47  1:20:53  11,938 
  262   2417  Anthony van Maanen         Nijmegen              1969    218e 10EMM   1:24:04  1:21:00  11,921 
  263   3017  Bouwe van Dijk             De Keien              1956    219e 10EMM   1:21:33  1:21:01  11,918 
  264   2914  Jan Koolwijk               Pheidippides          1944    220e 10EMM   1:22:43  1:21:02  11,916 
  265   3236  Frank Simon                Arnhem                1965    221e 10EMM   1:23:59  1:21:06  11,906 
  266   2319  Ad van Oirschot            Arnhem                1954    222e 10EMM   1:24:05  1:21:10  11,896 
  267   3005  Jos Nabuurs                Rijn IJssel Runners   1954     29e 10EMB   1:23:00  1:21:10  11,896 
  268   2907  Jasper van Amstel          Arnhem                1964    223e 10EMM   1:24:06  1:21:11  11,894 
  269   2106  Nikele Hubers              Arnhem                1977    224e 10EMM   1:23:53  1:21:12  11,891 
  270   2194  Joris Derksen              Arnhem                1981    225e 10EMM   1:22:22  1:21:12  11,891 
  271   2390  Isabelle van Riet          Arnhem                1968     17e 10EMV   1:21:41  1:21:12  11,891 
  272   2995  Joke Toepoel               Arnhem                1945     18e 10EMV   1:24:05  1:21:13  11,889 
  273   2848  Karin Geurts               Atletico '73          1962     19e 10EMV   1:22:40  1:21:16  11,882 
  274   2806  Frans Assmann              Culemborg             1957    226e 10EMM   1:22:59  1:21:23  11,865 
  275   2805  Johan Voorhorst            Apeldoorn             1971    227e 10EMM   1:23:08  1:21:25  11,860 
  276   2841  Frans Kroesen              Amersfoort            1974    228e 10EMM   1:24:45  1:21:26  11,857 
  277   2019  Rene van Arem              Ede Gld               1965    229e 10EMM   1:24:14  1:21:30  11,848 
  278   2947  Ids Hoogland               Apeldoorn             1965    230e 10EMM   1:22:26  1:21:37  11,831 
  279   2141  Peter Schrauwen            Braamt                1960    231e 10EMM   1:23:18  1:21:38  11,828 
  280   2415  H j Mandje                 Zevenaar              1955    232e 10EMM   1:23:36  1:21:42  11,819 
  281   2814  Pieter van Alphen          avVN                  1942    233e 10EMM   1:22:38  1:21:45  11,811 
  282   3052  Jellie van der Meer        Ciko '66              1966     20e 10EMV   1:24:09  1:21:47  11,807 
  283   2263  Marcel Koeslag             Elst Gld              1967    234e 10EMM   1:23:04  1:21:49  11,802 
  284   2326  Kees Stust                 Oosterbeek            1962    235e 10EMM   1:22:42  1:21:58  11,780 
  285   2281  Ben Vink                   De Steeg              1952    236e 10EMM   1:23:15  1:21:59  11,778 
  286   2192  Marco Huidink              Deventer              1978    237e 10EMM   1:22:36  1:21:59  11,778 
  287   2863  Edwin Bakker               Hera                  1966    238e 10EMM   1:24:21  1:22:01  11,773 
  288   2309  Jos Veelen                 Westervoort           1958    239e 10EMM   1:22:39  1:22:03  11,768 
  289   2003  Frank van Aalten           Pheidippides          1969    240e 10EMM   1:23:43  1:22:03  11,768 
  290   3018  Eric Brouwer               Ciko '66              1970    241e 10EMM   1:24:04  1:22:05  11,763 
  291   3247  Toon Balduk                Beek gem Montferland  1957    242e 10EMM   1:22:37  1:22:05  11,763 
  292   3001  Arno Lodders               Rijn IJssel Runners   1963     30e 10EMB   1:24:10  1:22:13  11,744 
  293   2298  Hans van der Horst         Valburg               1964    243e 10EMM   1:23:38  1:22:25  11,716 
  294   2117  Abm van Zijl               Apeldoorn             1972    244e 10EMM   1:23:35  1:22:27  11,711 
  295   2988  Margot Groenendijk         Argo                  1967     21e 10EMV   1:23:05  1:22:29  11,706 
  296   2840  Diny Schutte               Gelre                 1960     22e 10EMV   1:23:20  1:22:31  11,702 
  297   2880  René Ros                   Nijverdal             1972    245e 10EMM   1:25:36  1:22:32  11,699 
  298   2860  Wilco Vrijenhoeff          Harderwijk            1959    246e 10EMM   1:24:31  1:22:33  11,697 
  299   2936  Martin Eimers              Oosterbeek            1968    247e 10EMM   1:24:53  1:22:38  11,685 
  300   2260  Marcel Cremers             Nijmegen              1977    248e 10EMM   1:22:38  1:22:38  11,685 
  301   2224  Ipe van der Deen           Arnhem                1951    249e 10EMM   1:25:21  1:22:41  11,678 
  302   2938  Ronald Koops               Arnhem                1958    250e 10EMM   1:25:07  1:22:42  11,676 
  303   2422  Tobias Korte               Arnhem                1987    251e 10EMM   1:24:18  1:22:43  11,673 
  304   2803  Anton de Vries             Rijssen               1983    252e 10EMM   1:24:27  1:22:45  11,669 
  305   2096  Rik Seisveld               Warnsveld             1979    253e 10EMM   1:23:44  1:22:45  11,669 
  306   2431  Maico Bongers              Arnhem                1970    254e 10EMM   1:23:54  1:22:46  11,666 
  307   2191  Dick van Regteren          Arnhem                1967    255e 10EMM   1:24:23  1:22:46  11,666 
  308   2300  Ton Smit                   VAV                   1962    256e 10EMM   1:23:25  1:22:46  11,666 
  309   2189  Richard Zwart              Zwolle                1969    257e 10EMM   1:24:23  1:22:46  11,666 
  310   2108  Job Smit                   Veenendaal            1966    258e 10EMM   1:23:25  1:22:47  11,664 
  311   2870  Boudewijn Dijkstra         AV Gouda              1959    259e 10EMM   1:23:43  1:22:47  11,664 
  312   3266  Ben Pas                    Oosterbeek            1953    260e 10EMM   1:25:30  1:22:49  11,659 
  313   2066  Gerrit Elbertsen           Oosterbeek            1962    261e 10EMM   1:23:39  1:22:53  11,650 
  314   2985  Albert Brouwer             Zwolle                1951    262e 10EMM   1:23:09  1:22:56  11,643 
  315   2113  Ferrie Isselmann           Ede Gld               1983    263e 10EMM   1:26:13  1:22:56  11,643 
  316   2269  Marco Hengeveld            Arnhem                1967    264e 10EMM   1:23:42  1:23:00  11,633 
  317   2132  Peter Renden               Putten                1981    265e 10EMM   1:25:08  1:23:01  11,631 
  318   2398  Ralf Piepers               Wageningen            1958    266e 10EMM   1:25:17  1:23:01  11,631 
  319   2979  Werner Nijbroek            Elst Gld              1971    267e 10EMM   1:24:49  1:23:05  11,622 
  320   2029  Hans Arentsen              Arnhem                1960    268e 10EMM   1:24:57  1:23:06  11,619 
  321   2181  Kees van Gastel            avVN                  1932    269e 10EMM   1:23:22  1:23:08  11,615 
  322   2333  Harold Derksen             Duiven                1964    270e 10EMM   1:23:52  1:23:08  11,615 
  323   2103  Jan Eskes                  Argo                  1961    271e 10EMM   1:25:09  1:23:10  11,610 
  324   2134  Marco van Diepen           Amersfoort            1967    272e 10EMM   1:23:54  1:23:11  11,608 
  325   2275  Frank Hengeveld            Oosterbeek            1969    273e 10EMM   1:23:57  1:23:15  11,599 
  326   3245  Ronald Swaen               Ede Gld               1961    274e 10EMM   1:25:02  1:23:15  11,599 
  327   2810  Jacco van der Vinne        Arnhem                1971    275e 10EMM   1:23:56  1:23:18  11,592 
  328   2334  Mike Kevenaar              Dieren                1973    276e 10EMM   1:26:42  1:23:19  11,589 
  329   2017  Lî Gielen                  Elst Gld              1969    277e 10EMM   1:24:48  1:23:19  11,589 
  330   2393  Klaas-Jan Spek             Zaltbommel            1971    278e 10EMM   1:23:35  1:23:19  11,589 
  331   2872  Welmer Jagerman            Amsterdam             1966    279e 10EMM   1:26:26  1:23:20  11,587 
  332   2186  Adri Noordijke             avVN                  1941    280e 10EMM   1:23:31  1:23:23  11,580 
  333   2942  Rob Sanders                Ciko '66              1960    281e 10EMM   1:24:07  1:23:26  11,573 
  334   2231  Evert Eekhoff              Beek Ubbergen         1974    282e 10EMM   1:25:17  1:23:27  11,571 
  335   2809  Ronald Weenk               Borculo               1964    283e 10EMM   1:25:31  1:23:29  11,566 
  336   2904  Astrid Sparenburg          Zevenaar              1968     23e 10EMV   1:26:33  1:23:32  11,559 
  337   2230  Jord Kuiken                Utrecht               1970    284e 10EMM   1:23:50  1:23:33  11,557 
  338   2345  Diana de Wolff             Arnhem                1959     24e 10EMV   1:26:51  1:23:35  11,552 
  339   2409  Caroline van Polen         Dieren                1962     25e 10EMV   1:24:29  1:23:42  11,536 
  340   2111  Gerrit Jan Donderwinkel    Doetinchem            1976    285e 10EMM   1:26:03  1:23:45  11,529 
  341   3054  Rui-Paulo Cunha            Amersfoort            1973    286e 10EMM   1:26:12  1:23:51  11,516 
  342   2027  Piet de Jager              De Liemers            1955    287e 10EMM   1:25:41  1:23:51  11,516 
  343   2819  Frits Terwijn              Elst Gld              1961    288e 10EMM   1:27:10  1:23:59  11,497 
  344   2010  Oscar Willemsen            Doetinchem            1970    289e 10EMM   1:24:58  1:24:00  11,495 
  345   2055  Ronald Rademaker           Ciko '66              1949    290e 10EMM   1:26:31  1:24:07  11,479 
  346   2123  Frans van de Visse         Ermelo                1959    291e 10EMM   1:27:17  1:24:11  11,470 
  347   2018  Reinier Aartsen            Arnhem                1970    292e 10EMM   1:26:55  1:24:13  11,465 
  348   2821  Barend de Haas             Oosterbeek            1965    293e 10EMM   1:26:59  1:24:15  11,461 
  349   2902  Ben Schuurmans             Arnhem                1956    294e 10EMM   1:26:33  1:24:16  11,459 
  350   3044  Léon Quint                 Veenendaal            1980    295e 10EMM   1:25:54  1:24:21  11,447 
  351   2846  Petra Keizer               Gelre                 1957     26e 10EMV   1:25:13  1:24:24  11,441 
  352   3014  Piet van Riel              AV Holten             1959    296e 10EMM   1:25:35  1:24:24  11,441 
  353   2264  Hendrien Minkhorst         Argo                  1965     27e 10EMV   1:26:23  1:24:25  11,438 
  354   3011  Carla van Lint             Ron Clarke            1960     28e 10EMV   1:24:53  1:24:27  11,434 
  355   2216  Ruud van Megen             Siza Dorp Groep team           31e 10EMB   1:26:21  1:24:28  11,431 
  356   3237  Gerard Peters              Nijmegen              1955    297e 10EMM   1:27:49  1:24:41  11,402 
  357   2226  Olaf van der Horst         Amersfoort            1983    298e 10EMM   1:27:21  1:24:43  11,398 
  358   2023  Ewald Glezer               Lelystad              1968    299e 10EMM   1:26:36  1:24:48  11,387 
  359   2016  Ben Pronk                  Bisnez Management 10           32e 10EMB   1:27:05  1:24:55  11,371 
  360   2811  Herbert van Kraaij         Arnhem                1967    300e 10EMM   1:25:40  1:25:03  11,353 
  361   2847  Gabi Natrop                Atletico '73          1956     29e 10EMV   1:26:29  1:25:05  11,349 
  362   2307  Mick Zieren                Westervoort           1961    301e 10EMM   1:27:19  1:25:06  11,346 
  363   2993  Geert Pel                  Loopservice.nl        1958    302e 10EMM   1:27:57  1:25:06  11,346 
  364   2012  Arie de Klerck             Bisnez Management 10           33e 10EMB   1:27:23  1:25:06  11,346 
  365   2000  Mathilde Menting           Wehl                  1958     30e 10EMV   1:25:43  1:25:08  11,342 
  366   2881  Suzanne Heijmans           Arnhem                1977     31e 10EMV   1:27:19  1:25:11  11,335 
  367   3021  Leon Matser                Westervoort           1966    303e 10EMM   1:27:48  1:25:16  11,324 
  368   2069  Gerrit Wensink             Doetinchem            1951    304e 10EMM   1:25:49  1:25:19  11,318 
  369   3268  Jan Boot                   Westervoort           1956    305e 10EMM   1:26:03  1:25:23  11,309 
  370   2136  Sandra Hendriks            Veenendaal            1971     32e 10EMV   1:26:31  1:25:23  11,309 
  371   2195  Michel Vervaet             Arnhem                1967    306e 10EMM   1:27:47  1:25:30  11,293 
  372   2804  Bertus Otten               Kampen                1952    307e 10EMM   1:25:58  1:25:33  11,287 
  373   2282  Piet Panis                 Heteren               1948    308e 10EMM   1:28:18  1:25:34  11,285 
  374   2022  Liesbeth Gerritsen         Rozendaal             1971     33e 10EMV   1:27:14  1:25:37  11,278 
  375   3038  Peter van Gemert           Arnhem                1954    309e 10EMM   1:26:05  1:25:42  11,267 
  376   2802  Henk Neerings              Amsterdam             1950    310e 10EMM   1:27:21  1:25:42  11,267 
  377   2970  Pieterjan Willemse         Van Wijnen team 3     1972     34e 10EMB   1:27:12  1:25:51  11,247 
  378   2127  Paulien Poelarends         Arrien                1988     34e 10EMV   1:26:44  1:25:55  11,239 
  379   2076  Robbie Lange               Arnhem                1978    311e 10EMM   1:26:57  1:25:56  11,236 
  380   2101  Elisa Jochims              De Liemers            1965     35e 10EMV   1:28:56  1:25:59  11,230 
  381   2927  Aart Jan Goor              Voorthuizen           1964    312e 10EMM   1:29:24  1:26:03  11,221 
  382   2416  Peter de Gijsel            Elst Gld              1973    313e 10EMM   1:28:24  1:26:03  11,221 
  383   2823  Theo Koster                Putten                1964    314e 10EMM   1:28:51  1:26:04  11,219 
  384   2046  Rene Artz                  Arnhem                1991    315e 10EMM   1:26:07  1:26:06  11,215 
  385   2861  Peter Broere               Nijmegen              1970    316e 10EMM   1:27:24  1:26:09  11,208 
  386   2352  Peter Hafkamp              Arnhem                1960    317e 10EMM   1:27:55  1:26:09  11,208 
  387   3233  Engelbert Sonntag          Oeding (GER)          1949    318e 10EMM   1:29:03  1:26:13  11,199 
  388   3294  Alinda Laar-Keen           Winterswijk           1967     36e 10EMV   1:26:35  1:26:13  11,199 
  389   2232  Anne Brouwer               Hengelo Ov            1963    319e 10EMM   1:28:21  1:26:26  11,171 
  390   2866  Erwin Ykema                Oosterbeek            1967    320e 10EMM   1:29:39  1:26:37  11,148 
  391   3023  Gonny van Dijk             Tempo-Team 10 mile    1963     35e 10EMB   1:29:11  1:26:37  11,148 
  392   2318  Ab Weiermans               Arnhem                1946    321e 10EMM   1:28:01  1:26:42  11,137 
  393   2256  Rene Gerritsen             Arnhem                1967    322e 10EMM   1:28:50  1:26:47  11,126 
  394   2050  Martijn Duijts             Arnhem                1971    323e 10EMM   1:28:53  1:26:51  11,118 
  395   2845  Henk Stoker                Marathon Pim Mulier   1958    324e 10EMM   1:27:26  1:26:52  11,116 
  396   3016  Stephan Buitenhuis         Atletico '73          1971    325e 10EMM   1:28:37  1:27:00  11,099 
  397   3274  Grace Roetert-Lageman      Arnhem                1959     37e 10EMV   1:29:58  1:27:12  11,073 
  398   3045  Jan Wenmaekers             Veluwe                1962    326e 10EMM   1:29:47  1:27:15  11,067 
  399   2214  Debby Gosselink            Siza Dorp Groep team           36e 10EMB   1:28:52  1:27:15  11,067 
  400   2867  Fred Lourens               Arnhem                1951    327e 10EMM   1:30:18  1:27:17  11,063 
  401   2242  Frans Boddé                Arnhem                1963    328e 10EMM   1:28:20  1:27:17  11,063 
  402   2047  Andre Kamphuis             Heteren               1968    329e 10EMM   1:28:49  1:27:18  11,060 
  403   2094  Wieland Koenders           Eerbeek               1963    330e 10EMM   1:30:16  1:27:20  11,056 
  404   2888  Pieter Lammers             Duiven                1960    331e 10EMM   1:29:24  1:27:25  11,046 
  405   3029  Joop Kemp                  Ciko '66              1956    332e 10EMM   1:30:42  1:27:28  11,039 
  406   2176  Elowy Groot                Lent                  1971    333e 10EMM   1:29:59  1:27:28  11,039 
  407   2167  Sandra van Buuren          Ciko '66              1979     38e 10EMV   1:30:42  1:27:29  11,037 
  408   3248  Martijn Bottinga           Veenendaal            1974    334e 10EMM   1:29:00  1:27:30  11,035 
  409   2033  Wido Kelderman             Ede Gld               1976    335e 10EMM   1:30:20  1:27:37  11,021 
  410   2284  Yodit Kebede               Wageningen            1983     39e 10EMV   1:29:39  1:27:46  11,002 
  411   2407  Sjoukie ten Broede         Elsr                  1968     40e 10EMV   1:30:57  1:27:47  11,000 
  412   3051  Reinou Thijssen            De Liemers            1959     41e 10EMV   1:28:49  1:27:57  10,979 
  413   2251  Hedwig van Herwaarden      Rijn IJssel Runners            37e 10EMB   1:28:42  1:28:01  10,970 
  414   2157  B Hulzink                  Politie GelderlandMi           38e 10EMB   1:30:59  1:28:07  10,958 
  415   2299  Otto Meijering             Ciko '66              1937    336e 10EMM   1:30:55  1:28:08  10,956 
  416   2411  Rodney van het Oocr        Arnhem                1965    337e 10EMM   1:31:23  1:28:13  10,946 
  417   2030  Frits Stegen               Maarssen              1967    338e 10EMM   1:29:37  1:28:14  10,943 
  418   2083  Eric Raben                 Didam                 1970    339e 10EMM   1:30:52  1:28:15  10,941 
  419   3279  Toon Welbergen             Menzis                1960     39e 10EMB   1:30:17  1:28:24  10,923 
  420   2130  Jeroen Lanters             Gaanderen             1975    340e 10EMM   1:31:37  1:28:25  10,921 
  421   2168  Ingrid Ketelaar            Atletico '73          1962     42e 10EMV   1:29:51  1:28:25  10,921 
  422   2986  Anke Rewinkel              Atletico '73          1968     43e 10EMV   1:29:51  1:28:25  10,921 
  423   2075  André Polman               Didam                 1968    341e 10EMM   1:31:06  1:28:30  10,911 
  424   2406  Angelique van Schagen      Loo                   1966     44e 10EMV   1:31:41  1:28:31  10,908 
  425   2410  Paulien van der Ven        Westervoort           1965     45e 10EMV   1:31:41  1:28:32  10,906 
  426   2974  Vesna Iniguez-Najdanovski  Loopgroep Papendal    1954     46e 10EMV   1:31:09  1:28:35  10,900 
  427   2279  Kees Baars                 De Liemers            1948    342e 10EMM   1:31:22  1:28:42  10,886 
  428   2404  Elma Bos                   Nijmegen              1975     47e 10EMV   1:29:49  1:28:45  10,880 
  429   3260  Susan Smit                 Valburg               1972     48e 10EMV   1:29:46  1:28:47  10,876 
  430   2235  Stijn Ehren                Velp Gld              1968    343e 10EMM   1:31:24  1:28:49  10,872 
  431   2930  Ben Wiskerke               Arnhem                1957    344e 10EMM   1:31:54  1:28:49  10,872 
  432   2059  Mark Bouwman               Arnhem                1966    345e 10EMM   1:30:33  1:28:58  10,853 
  433   2073  Maarten de Vries           Arnhem                1966    346e 10EMM   1:30:33  1:28:59  10,851 
  434   2239  Herbert Elsman             Hengelo Gld           1966    347e 10EMM   1:29:56  1:29:06  10,837 
  435   2957  Gert van Kooten            Arnhem                1955    348e 10EMM   1:32:27  1:29:06  10,837 
  436   2864  Ben van Thiel              Apeldoorn             1953    349e 10EMM   1:29:50  1:29:08  10,833 
  437   2187  Ben van Heumen             Arnhem                1963    350e 10EMM   1:32:28  1:29:13  10,823 
  438   2397  Manuel Garcia              Amstelveen            1959    351e 10EMM   1:31:24  1:29:13  10,823 
  439   2090  Jenny Poelen               Nijmegen              1980     49e 10EMV   1:31:04  1:29:16  10,817 
  440   3275  Maria van Gils             Westervoort           1951     50e 10EMV   1:30:19  1:29:27  10,795 
  441   2068  Ilse de Vries              Ciko '66              1978     51e 10EMV   1:32:30  1:29:31  10,787 
  442   2175  Els van der Linden         Wijk bij Duurstede    1956     52e 10EMV   1:29:58  1:29:32  10,785 
  443   2935  Rik de Weerd               Barneveld             1961    352e 10EMM   1:32:34  1:29:32  10,785 
  444   2285  Bob van Hasselt            Sandfirden            1959    353e 10EMM   1:31:45  1:29:39  10,771 
  445   3291  Alexandra van Agt          Nijmegen              1957     53e 10EMV   1:32:36  1:29:39  10,771 
  446   3229  Frans                      Bemmel                1939    354e 10EMM   1:30:47  1:29:40  10,769 
  447   2060  Wim van Baal               Arnhem                1959    355e 10EMM   1:31:14  1:29:42  10,765 
  448   2932  Roy Koenen                 Arnhem                1971    356e 10EMM   1:33:16  1:29:53  10,743 
  449   3035  Alie Ribbink               Dieren                1953     54e 10EMV   1:31:59  1:29:55  10,739 
  450   2323  Rob Vonk                   Arnhem                1957    357e 10EMM   1:31:30  1:30:04  10,721 
  451   2982  Annelies Dickhout          Cifla                 1958     55e 10EMV   1:30:58  1:30:04  10,721 
  452   3024  Willemien van den Broek    Tempo-Team 10 mile             40e 10EMB   1:32:38  1:30:08  10,713 
  453   3043  Albèr Giezen               Hanzesport            1963    358e 10EMM   1:32:54  1:30:12  10,705 
  454   2159  L Visser                   Politie GelderlandMi           41e 10EMB   1:33:07  1:30:12  10,705 
  455   2305  Joyce Helen Jardim         Etten-Leur            1960     56e 10EMV   1:32:11  1:30:19  10,691 
  456   2092  Sander Belgraver           Ede Gld               1959    359e 10EMM   1:31:25  1:30:21  10,687 
  457   2421  Eric Berendsen             Zelhem                1962    360e 10EMM   1:31:19  1:30:28  10,673 
  458   2964  Marije Eleveld             Ede Gld               1977     57e 10EMV   1:31:57  1:30:29  10,671 
  459   2218  Henny Ruiter               Van Wijnen team 3              42e 10EMB   1:31:50  1:30:29  10,671 
  460   2850  Jack van Oijhuizen         Arnhem                1963    361e 10EMM   1:33:33  1:30:34  10,662 
  461   2104  Rian Karnebeek             Delden                1969     58e 10EMV   1:32:39  1:30:35  10,660 
  462   2225  Roy Boesveld               Arnhem                1967    362e 10EMM   1:33:33  1:30:35  10,660 
  463   2268  Margo Visser               Babberich             1970     59e 10EMV   1:33:02  1:30:36  10,658 
  464   2948  Ger Grob                   Duiven                1944    363e 10EMM   1:31:55  1:30:38  10,654 
  465   2110  Walter de Bie              Arnhem                1960    364e 10EMM   1:33:13  1:30:39  10,652 
  466   2233  Peter Sonder               Enschede              1962    365e 10EMM   1:32:36  1:30:41  10,648 
  467   3032  Pieter Slootweg            Ede Gld               1954    366e 10EMM   1:31:19  1:30:46  10,638 
  468   2038  Ingrid Jansink             Berkel en Rodenrijs   1962     60e 10EMV   1:32:11  1:30:50  10,630 
  469   2389  Barbara van Gorkum         Rozendaal             1954     61e 10EMV   1:33:51  1:31:05  10,601 
  470   2989  Gerrit Roessink            Argo                  1959    367e 10EMM   1:32:01  1:31:12  10,587 
  471   2341  Addo Kranendonk            Nijmegen              1959    368e 10EMM   1:33:11  1:31:15  10,582 
  472   2148  Jelle van der Meer         Harderwijk            1990    369e 10EMM   1:33:23  1:31:23  10,566 
  473   2085  Jeroen van der Meer        Harderwijk            1988    370e 10EMM   1:33:23  1:31:23  10,566 
  474   2234  Bert-Jan Pit               Velp Gld              1960    371e 10EMM   1:34:01  1:31:26  10,560 
  475   2169  Mario van Andel            Bisnez Management 10           43e 10EMB   1:33:39  1:31:27  10,559 
  476   2098  Caspar Landweer            Amersfoort            1973    372e 10EMM   1:34:51  1:31:31  10,551 
  477   2321  Edwin de Baay              Doetinchem            1966    373e 10EMM   1:32:09  1:31:32  10,549 
  478   2133  Henny van Mourik           Apeldoorn             1971     62e 10EMV   1:33:14  1:31:35  10,543 
  479   2244  Nellie Janssen             Huissen               1957     63e 10EMV   1:32:47  1:31:36  10,541 
  480   2396  Marit Klaassen             Amsterdam             1977     64e 10EMV   1:32:03  1:31:43  10,528 
  481   2901  Marianne Voets             Elst Gld              1956     65e 10EMV   1:31:51  1:31:44  10,526 
  482   2877  Willem van der Wal         Nijmegen              1957    374e 10EMM   1:34:56  1:31:47  10,520 
  483   2236  Yves Koerselman            Elst Gld              1948    375e 10EMM   1:35:22  1:31:50  10,514 
  484   2297  Judith Kupers              's-Heerenberg         1973     66e 10EMV   1:33:19  1:31:52  10,511 
  485   2241  Marlies Tenback            Amsterdam             1959     67e 10EMV   1:34:22  1:31:55  10,505 
  486   2290  Monique Scholten           Arnhem                1969     68e 10EMV   1:33:52  1:31:56  10,503 
  487   2252  Ad Smits                   Rijn IJssel Runners            44e 10EMB   1:34:00  1:32:09  10,478 
  488   2893  Ger van Hattum             Zeddam                1958    376e 10EMM   1:33:27  1:32:20  10,458 
  489   2093  Hanneke van der Oest       Arnhem                1969     69e 10EMV   1:35:25  1:32:27  10,444 
  490   2207  Gerrit van Ginkel          Eiffel 16                      45e 10EMB   1:33:59  1:32:27  10,444 
  491   2423  Mieneke Veven              Oosterbeek            1962     70e 10EMV   1:33:18  1:32:33  10,433 
  492   2173  Frano Bebseler             Oosterbeek            1969    377e 10EMM   1:33:05  1:32:36  10,427 
  493   2303  Eric Poll                  Nijmegen Atletiek     1955    378e 10EMM   1:32:49  1:32:37  10,426 
  494   2413  Sjaenny ter Haar           Bemmel                1952    379e 10EMM   1:32:58  1:32:39  10,422 
  495   2021  Michel Rijnaarts           Arnhem                1970    380e 10EMM   1:35:40  1:32:39  10,422 
  496   2855  Bert Odendaal              Arnhem                1953    381e 10EMM   1:35:57  1:32:40  10,420 
  497   2331  Evert Klomp                Apeldoorn             1946    382e 10EMM   1:35:10  1:32:41  10,418 
  498   3030  Jan van der Hoek           Friesland             1951    383e 10EMM   1:33:17  1:32:45  10,411 
  499   3036  Ans van Eck-Leeuwis        Argo                  1946     71e 10EMV   1:34:59  1:32:50  10,401 
  500   2065  Conny Ariaans              Oosterhout gem Nijme  1960     72e 10EMV   1:33:00  1:32:52  10,397 
  501   2223  Herman Winnemuller         Arnhem                1970    384e 10EMM   1:34:35  1:32:54  10,394 
  502   3297  Marcel Reurink             Winterswijk-Henxel    1971    385e 10EMM   1:36:14  1:33:07  10,370 
  503   2213  Henk Steenbruggen          Siza Dorp Groep team           46e 10EMB   1:34:25  1:33:10  10,364 
  504   2265  Marcel klein Goldewyk      Beltrum               1961    386e 10EMM   1:34:48  1:33:10  10,364 
  505   2949  Ed Laar                    Argo                  1958    387e 10EMM   1:34:02  1:33:14  10,357 
  506   2933  Nico Spaans                Loopservice.nl        1949    388e 10EMM   1:36:09  1:33:21  10,344 
  507   3007  Fritz vd Pol               Rijn IJssel Runners   1961     47e 10EMB   1:36:39  1:33:22  10,342 
  508   3010  Heike Axmann               Ede Gld               1966     73e 10EMV   1:35:29  1:33:27  10,333 
  509   2912  Annelies Links             Ciko '66              1960     74e 10EMV   1:36:46  1:33:33  10,322 
  510   2086  Jacqueline van der Meer    Harderwijk            1966     75e 10EMV   1:35:33  1:33:33  10,322 
  511   2149  Nienke Peek                Deventer              1978     76e 10EMV   1:33:56  1:33:36  10,316 
  512   2830  Hester Pardoel             Nijmegen Atletiek     1975     77e 10EMV   1:35:06  1:33:37  10,314 
  513   2121  Joppe Verhoeks             Wageningen            1982    389e 10EMM   1:34:46  1:33:42  10,305 
  514   2254  Yvonne Beekhuis            Rijn IJssel Runners            48e 10EMB   1:37:02  1:33:47  10,296 
  515   3289  Angelika Komarek           Arnhem                1962     78e 10EMV   1:34:49  1:33:50  10,290 
  516   2959  Saskia Husken              De Liemers            1972     79e 10EMV   1:37:02  1:34:06  10,261 
  517   2420  Martijn Liebrand           Arnhem                1973    390e 10EMM   1:35:49  1:34:07  10,259 
  518   2876  Wim Mudde                  Rhenen                1962    391e 10EMM   1:37:08  1:34:11  10,252 
  519   2338  Thants Oosterhoff          Eindhoven             1978    392e 10EMM   1:37:11  1:34:16  10,243 
  520   2115  Saskia Overbeek            Maarssen              1981     80e 10EMV   1:36:25  1:34:20  10,236 
  521   2862  Jan Teunissen van Manen    Rhenen                1962    393e 10EMM   1:37:19  1:34:22  10,232 
  522   3022  Henri Spanjers             Tempo-Team 10 mile    1961     49e 10EMB   1:37:12  1:34:37  10,205 
  523   3251  Arno de Bond               Zutphen               1964    394e 10EMM   1:35:55  1:34:38  10,203 
  524   3025  Dick van Kleef             Tempo-Team 10 mile    1962     50e 10EMB   1:37:12  1:34:40  10,200 
  525   3026  Lex van Noordenburg        Tempo-Team 10 mile    1960     51e 10EMB   1:37:12  1:34:42  10,196 
  526   2992  Bert Peters                Argo                  1952    395e 10EMM   1:36:54  1:34:42  10,196 
  527   2126  Han Berndsen               Eindhoven             1959    396e 10EMM   1:36:50  1:34:43  10,194 
  528   2116  Annemieke Overbeek         Maarssen              1983     81e 10EMV   1:36:49  1:34:44  10,193 
  529   2062  Sjors Groeneveld           Nijmegen              1988    397e 10EMM   1:36:08  1:34:54  10,175 
  530   2426  Tessa Hotman               Oosterbeek            1984     82e 10EMV   1:36:05  1:35:20  10,128 
  531   2140  John Guit                  Assen                 1963    398e 10EMM   1:38:00  1:35:46  10,083 
  532   2139  Richard Bang               Wijchen               1975    399e 10EMM   1:38:02  1:35:47  10,081 
  533   2204  Martine van Loghem         Ciko '66              1968     83e 10EMV   1:39:03  1:35:50  10,076 
  534   2399  Leo Mommels                Duiven                1942    400e 10EMM   1:39:10  1:35:54  10,069 
  535   2135  Ria de Vries               Atletico '73          1959     84e 10EMV   1:37:23  1:35:56  10,065 
  536   2324  Marieke van Kessel         Arnhem                1980     85e 10EMV   1:38:49  1:36:03  10,053 
  537   2325  Mark Broeder               Arnhem                1971    401e 10EMM   1:38:49  1:36:04  10,051 
  538   2335  Jeanne Corbeek             Rozendaal             1968     86e 10EMV   1:38:42  1:36:08  10,044 
  539   2193  Piet Post                  Arnhem                1958    402e 10EMM   1:38:34  1:36:13  10,035 
  540   2295  Roel Helms                 Berkel en Rodenrijs   1957    403e 10EMM   1:37:38  1:36:14  10,034 
  541   3244  Gert Janssen               Velp Gld              1949    404e 10EMM   1:39:25  1:36:24  10,016 
  542   2014  Jan van Vugt               Bisnez Management 10           52e 10EMB   1:38:42  1:36:30  10,006 
  543   2432  Pieter van der Poel        Velp Gld              1962    405e 10EMM   1:39:37  1:36:33  10,001 
  544   2258  Annerieke Stap             Argo                  1959     87e 10EMV   1:38:47  1:36:34   9,999 
  545   2801  Herman Ytsma               Naarden               1966    406e 10EMM   1:38:43  1:36:46   9,978 
  546   2800  Brett Bannink              Utrecht               1964    407e 10EMM   1:38:44  1:36:46   9,978 
  547   2208  Jaap Kuijters              Eiffel 16                      53e 10EMB   1:38:26  1:36:53   9,966 
  548   3047  Fenno Meijer               Oosterhout gem Nijme  1963    408e 10EMM   1:39:27  1:36:59   9,956 
  549   2015  Ferry Wustenhoff           Bisnez Management 10           54e 10EMB   1:39:13  1:37:02   9,951 
  550   2156  Gert Jan vd Hazel          Rekken                1987    409e 10EMM   1:40:08  1:37:20   9,920 
  551   2386  Marc van Baardewijk        Huissen                       410e 10EMM   1:39:44  1:37:29   9,905 
  552   2385  Marco Steffen              Arnhem                1971    411e 10EMM   1:39:44  1:37:30   9,903 
  553   2895  Alex van Zanten            Vaassen               1959    412e 10EMM   1:39:21  1:37:35   9,895 
  554   2856  Dirk Speelman              Vaassen               1958    413e 10EMM   1:39:21  1:37:35   9,895 
  555   3282  Wim van St Annaland        Arnhem                1955    414e 10EMM   1:40:43  1:37:38   9,890 
  556   2079  Floris Rothman             Zutphen               1981    415e 10EMM   1:38:44  1:37:42   9,883 
  557   2824  Marcel Hinssen             Loopservice.nl        1964    416e 10EMM   1:41:01  1:37:42   9,883 
  558   3281  Ellen Kolkman              Heteren               1959     88e 10EMV   1:38:56  1:37:47   9,875 
  559   2043  Lotte Agterkamp            Nijmegen              1983     89e 10EMV   1:39:21  1:38:08   9,839 
  560   2953  Esther Schenkelaars        Nijmegen              1967     90e 10EMV   1:41:11  1:38:20   9,819 
  561   2146  JOhn Kobussen              Eerbeek               1964    417e 10EMM   1:41:35  1:38:35   9,795 
  562   2292  Marcel Mensink             Zutphen               1979    418e 10EMM   1:39:11  1:38:37   9,791 
  563   2293  Mark Mieras                Arnhem                1976    419e 10EMM   1:39:12  1:38:38   9,790 
  564   2025  Henk Heijting              Loopservice.nl        1960    420e 10EMM   1:39:34  1:38:40   9,786 
  565   2144  Karin Leidelmeijer         Nijmegen              1965     91e 10EMV   1:41:11  1:38:45   9,778 
  566   2182  Janneke Haagsma            Arnhem                1988     92e 10EMV   1:40:07  1:38:46   9,776 
  567   2183  Tonnie Haagsma             Arnhem                1960    421e 10EMM   1:40:07  1:38:46   9,776 
  568   2037  Cor Overveld               Ulft                  1960    422e 10EMM   1:41:11  1:39:06   9,743 
  569   2026  Irene Weenk de Jonge       Borculo               1967     93e 10EMV   1:41:11  1:39:10   9,737 
  570   2255  Petra de Smit              Rijn IJssel Runners            55e 10EMB   1:42:34  1:39:21   9,719 
  571   2838  Richard Koraag             Rheden                1959    423e 10EMM   1:39:46  1:39:25   9,712 
  572   2041  Silvester van Haren        Wijchen               1968    424e 10EMM   1:42:21  1:40:17   9,629 
  573   2155  Dennie van Kuijl           Rekken                1990    425e 10EMM   1:43:08  1:40:20   9,624 
  574   2308  Mart van der Meijden       Altis                 1956    426e 10EMM   1:42:40  1:40:23   9,619 
  575   2990  Henk Stuurman              Loopgroep Marathon U  1950    427e 10EMM   1:43:51  1:40:29   9,609 
  576   3041  Esther Koree               Arnhem                1979     94e 10EMV   1:41:43  1:40:32   9,605 
  577   2273  Yvonne Heg                 Arnhem                1971     95e 10EMV   1:43:20  1:40:42   9,589 
  578   2266  Miranda Mom                Westervoort           1972     96e 10EMV   1:43:20  1:40:42   9,589 
  579   2267  Carola van der Gun         Arnhem                1969     97e 10EMV   1:43:20  1:40:42   9,589 
  580   2886  Alex Wijsman               De Lat                1948    428e 10EMM   1:43:19  1:40:54   9,570 
  581   2934  Marianne Hettinga          Ciko '66              1946     98e 10EMV   1:42:30  1:40:58   9,563 
  582   2118  Marieke Havekes            Eerbeek               1968     99e 10EMV   1:44:16  1:41:16   9,535 
  583   2119  Trees Thuss                Eerbeek               1960    100e 10EMV   1:44:16  1:41:18   9,532 
  584   2288  Wil Kling                  Duiven                1950    429e 10EMM   1:42:40  1:41:41   9,496 
  585   2095  Conny van de Spreng        Eerbeek               1965    101e 10EMV   1:45:25  1:42:25   9,428 
  586   2152  Jeroen Ayele               Rekken                1969    430e 10EMM   1:45:18  1:42:29   9,422 
  587   2153  Andre Maalderink           Rekken                1964    431e 10EMM   1:45:18  1:42:30   9,420 
  588   3040  Petra Schmitz              Eindhoven             1980    102e 10EMV   1:45:41  1:42:43   9,400 
  589   3293  Yvonne Kleijne-Hendriks    Pannerden             1961    103e 10EMV   1:44:01  1:42:54   9,384 
  590   2039  Simone de Best             Sneek                 1971    104e 10EMV   1:43:59  1:42:58   9,378 
  591   2078  Tanja van Ligten           Velp Gld              1964    105e 10EMV   1:43:59  1:42:58   9,378 
  592    173  Koen van Ligten            Ciko '66              1997    432e 10EMM   1:44:00  1:42:59   9,376 
  593   2006  Melanie van Heumen         Arnhem                1973    106e 10EMV   1:44:00  1:42:59   9,376 
  594   2166  Saskia Valen               Arnhem                1982    107e 10EMV   1:45:39  1:43:08   9,362 
  595   2332  Roel Admiraal              Harderwijk            1950    433e 10EMM   1:44:07  1:43:16   9,350 
  596   2816  Anja IJzendoorn-Been       Arnhem                1955    108e 10EMV   1:43:45  1:43:28   9,332 
  597   2064  Adriana Boesveld           Arnhem                1969    109e 10EMV   1:43:58  1:43:29   9,331 
  598   2061  Elise Schnitzler           Arnhem                1956    110e 10EMV   1:43:58  1:43:31   9,328 
  599   2991  Rikie Peters-Buunk         Argo                  1954    111e 10EMV   1:46:02  1:43:52   9,296 
  600   2042  Danny Wilting              Wijchen               1974    434e 10EMM   1:45:58  1:43:54   9,293 
  601   2228  Hofman Henk                Holten                1949    435e 10EMM   1:47:16  1:44:07   9,274 
  602   2344  Richard van der Dolder     Arnhem                1964    436e 10EMM   1:47:07  1:44:45   9,218 
  603   2057  Alina Nubé                 Leiden                1972    112e 10EMV   1:46:23  1:45:01   9,195 
  604   2808  Janneke Boekhorst          Amersfoort            1977    113e 10EMV   1:47:38  1:45:10   9,181 
  605   2826  Berry Eimers               Arnhem                1968    437e 10EMM   1:47:12  1:45:31   9,151 
  606   2919  Robert de Jong             Arnhem                1956    438e 10EMM   1:48:48  1:45:32   9,150 
  607   2031  Lotte Lemmink              Nijmegen              1986    114e 10EMV   1:47:03  1:45:49   9,125 
  608   2032  Charlotte van der Knaap    Nijmegen              1987    115e 10EMV   1:47:12  1:45:59   9,111 
  609   2145  Toon Gierman               Eerbeek               1959    439e 10EMM   1:49:39  1:46:40   9,052 
  610   2342  Kemeth Sonntag             Huijbergen            1997    440e 10EMM   1:48:23  1:46:44   9,047 
  611   2291  Jeroen Scholten            Arnhem                1970    441e 10EMM   1:49:02  1:47:06   9,016 
  612   2052  Rob Derks                  Deil                  1958    442e 10EMM   1:47:37  1:47:12   9,007 
  613   2051  Yvonne Derks               Deil                  1961    116e 10EMV   1:47:37  1:47:12   9,007 
  614   2287  Cindy van den Berg         Arnhem                1989    117e 10EMV   1:48:54  1:48:01   8,939 
  615   2317  Wim van Hulzen             Valburg               1968    443e 10EMM   1:48:59  1:48:02   8,938 
  616   2049  Joop de Gijsel             Westervoort           1943    444e 10EMM   1:50:51  1:48:31   8,898 
  617   2081  Karien Helmink             Doetinchem            1978    118e 10EMV   1:56:34  1:53:22   8,517 
  618   2080  Christianne vd Hoogen      Gaanderen             1979    119e 10EMV   1:56:34  1:53:22   8,517 
10 Engelse Mijl Businessrun
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY TEAM 2             ARNHEM                                5:17:47
        2197  Frank Reintjes                                             2e      56:19   17,146     3:29 
        2198  Paul van Rooyen                                            4e      59:37   16,196     3:42 
        2196  Eef Lijster                                                8e    1:01:24   15,726     3:48 
        2312  Bart Soetendaal                                           51e    1:08:55   14,011     4:16 
        2200  Cordien Schreurs                                          85e    1:11:32   13,498     4:26 
        2310  Chiel Ellenbroek                                          95e   (1:11:55)  13,426     4:28 

    2         SIZA DORP GROEP TEAM 1     ARNHEM                                5:58:33
        2969  Wim van Hilst              Steenderen            1963     20e    1:04:39   14,935     4:01 
        2966  Ronald van Aalten          Terborg               1966     21e    1:04:43   14,920     4:01 
        2217  Rob Wieten                                                32e    1:07:16   14,355     4:10 
        2212  Petra Diederiks                                          183e    1:17:27   12,467     4:48 
        2216  Ruud van Megen                                           355e    1:24:28   11,431     5:14 
        2214  Debby Gosselink                                          399e   (1:27:15)  11,067     5:25 
        2213  Henk Steenbruggen                                        503e   (1:33:10)  10,364     5:47 

    3         MENZIS                     ENSCHEDE                              6:18:17
        2249  Peter Jesse                                               67e    1:10:19   13,732     4:22 
        2998  Sander Evers                                             124e    1:14:06   13,031     4:36 
        2248  Bert Portier                                             176e    1:17:04   12,529     4:47 
        2999  Chris Keen                 Dodewaard             1962    177e    1:17:06   12,524     4:47 
        2996  Marc Mulders               Arnhem                1965    240e    1:19:42   12,115     4:57 
        2246  Rob Brugman                                              258e   (1:20:50)  11,945     5:01 
        3279  Toon Welbergen             Arnhem                1960    419e   (1:28:24)  10,923     5:29 

    4         RIJN IJSSEL RUNNERS 2                                            6:34:25
        2250  Jan Steegh                                                83e    1:11:26   13,517     4:26 
        3004  Gerrit Bosgoed             Rheden                1953    125e    1:14:10   13,019     4:36 
        3003  Frank van Duinhoven        Nijmegen              1964    214e    1:18:35   12,287     4:52 
        3001  Arno Lodders               Huissen               1963    292e    1:22:13   11,744     5:06 
        2251  Hedwig van Herwaarden                                    413e    1:28:01   10,970     5:28 
        2252  Ad Smits                                                 487e   (1:32:09)  10,478     5:43 

    5         POLITIE GELDERLANDMIDDEN1  ARNHEM                                6:41:39
        2161  M van Koppenhagen                                        103e    1:12:37   13,297     4:30 
        2158  T Mol                                                    109e    1:12:51   13,254     4:31 
        2160  B Cloosterman                                            197e    1:17:52   12,400     4:50 
        2157  B Hulzink                                                414e    1:28:07   10,958     5:28 
        2159  L Visser                                                 454e    1:30:12   10,705     5:36 

    6         BISNEZ MANAGEMENT 10 EM                                          7:15:34
        2011  Jaap Bosch                                               188e    1:17:36   12,443     4:49 
        2016  Ben Pronk                                                359e    1:24:55   11,371     5:16 
        2012  Arie de Klerck                                           364e    1:25:06   11,346     5:17 
        2169  Mario van Andel                                          475e    1:31:27   10,559     5:40 
        2014  Jan van Vugt                                             542e    1:36:30   10,006     5:59 
        2015  Ferry Wustenhoff                                         549e   (1:37:02)   9,951     6:01 

    7         RIJN IJSSEL RUNNERS 3                                            7:27:21
        2253  Hans Vieth                                               239e    1:19:41   12,118     4:57 
        3005  Jos Nabuurs                Arnhem                1954    267e    1:21:10   11,896     5:02 
        3007  Fritz vd Pol               Elst Gld              1961    507e    1:33:22   10,342     5:48 
        2254  Yvonne Beekhuis                                          514e    1:33:47   10,296     5:49 
        2255  Petra de Smit                                            570e    1:39:21    9,719     6:10 

    8         TEMPO-TEAM 10 MILE         ARNHEM                                7:40:44
        3023  Gonny van Dijk             Lunteren              1963    391e    1:26:37   11,148     5:22 
        3024  Willemien van den Broek                                  452e    1:30:08   10,713     5:36 
        3022  Henri Spanjers             Ede Gld               1961    522e    1:34:37   10,205     5:52 
        3025  Dick van Kleef             Ede Gld               1962    524e    1:34:40   10,200     5:52 
        3026  Lex van Noordenburg        Lunteren              1960    525e    1:34:42   10,196     5:53 

              EIFFEL 16                  ARNHEM                                    DNF
        2206  Frank Eikenaar                                           178e   (1:17:11)  12,510     4:47 
        2209  Augustin Garcia Rodriguez                                207e   (1:18:21)  12,324     4:52 
        2207  Gerrit van Ginkel                                        490e   (1:32:27)  10,444     5:44 
        2208  Jaap Kuijters                                            547e   (1:36:53)   9,966     6:01 

              VAN WIJNEN TEAM 3          ARNHEM                                    DNF
        2219  John Duteweert                                           234e   (1:19:25)  12,158     4:56 
        2970  Pieterjan Willemse         Giesbeek              1972    377e   (1:25:51)  11,247     5:20 
        2218  Henny Ruiter                                             459e   (1:30:29)  10,671     5:37 

              EIFFEL 10                  ARNHEM                                    DNF
        3249  Nick Palapessy                                            87e   (1:11:36)  13,486     4:26 
10 kilometer loop
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1610  David Heunslede            Arnhem                1979      1e 10KMM     32:30    32:29  18,471 
    2   1877  Niels Staring              AV Wijchen            1979      2e 10KMM     34:19    34:18  17,493 
    3   1508  Melchior van de Pol        AV '34                1967      3e 10KMM     35:07    35:06  17,094 
    4    508  Theo Van Den Wielen        Wijchen               1957      4e 10KMM     36:31    36:31  16,431 
    5   1992  Michiel Kallenberg         NSAV 't Haasje        1983      5e 10KMM     37:38    37:10  16,143 
    6   1894  Dick Leseman               Ciko '66              1961      6e 10KMM     37:41    37:39  15,936 
    7   1568  Bert Jansen                Arnhem                1950      7e 10KMM     37:45    37:41  15,922 
    8   1935  Han Janssen                Gendt                 1957      8e 10KMM     37:45    37:42  15,915 
    9   1869  Martijn Vergeer            AV Wijchen            1978      9e 10KMM     37:55    37:54  15,831 
   10   1867  Gert-Jan Haze              Loopgroep Aart Stigt  1974     10e 10KMM     38:05    38:03  15,769 
   11   1997  Geert Wevers               Aalten                1960     11e 10KMM     38:10    38:08  15,734 
   12   3692  Arjen de Boer              Oosterhout gem Nijme  1971     12e 10KMM     38:24    38:21  15,645 
   13   1556  Martin Wocknitz            Emmerich (GER)        1966     13e 10KMM     39:30    38:42  15,504 
   14   1583  Marek Wiacek               Wroclaw (POL)         1961     14e 10KMM     39:21    39:15  15,287 
   15   1964  Evert Dorregeest           Ciko '66              1962     15e 10KMM     39:28    39:26  15,216 
   16   1917  Jan Keemink                Ciko '66              1976     16e 10KMM     42:24    39:36  15,152 
   17   1962  Leon Schelfhout            Cifla                 1950     17e 10KMM     39:48    39:44  15,101 
   18   1922  Dries Pluimers             Siza Dorp Groep team  1970      1e 10KMB     39:51    39:50  15,063 
   19   1676  Peter Lentjes              Elst Gld              1970     18e 10KMM     40:09    39:59  15,006 
   20   1632  Dirk Wolbers               Arnhem                1985     19e 10KMM     41:37    40:02  14,988 
   21   1976  Hans Nibbelink             NSAV 't Haasje        1982     20e 10KMM     40:35    40:02  14,988 
   22   1323  Mark Roelofsma             Eiffel 10                       2e 10KMB     42:29    40:04  14,975 
   23   1884  Henk van der Meijde        Loopgroep PK          1950     21e 10KMM     40:14    40:12  14,925 
   24   1990  Peter van de Pol           Ciko '66              1966     22e 10KMM     40:14    40:12  14,925 
   25   1331  Claas Hakkenberg           Siza Dorp Groep team            3e 10KMB     40:33    40:15  14,907 
   26   1287  Eddy van Bemmel            Climax                1961     23e 10KMM     40:22    40:16  14,901 
   27   3663  Hans Overbeek              Polsbroek             1963     24e 10KMM     40:18    40:16  14,901 
   28   1899  Jay Sauer                  Cifla                 1972     25e 10KMM     40:18    40:17  14,894 
   29   1812  Monique Derks              Nijmegen Atletiek     1967      1e 10KMV     40:18    40:17  14,894 
   30   1582  Marco Onnink               Barendrecht           1963     26e 10KMM     40:34    40:29  14,821 
   31   1986  Jeroen Lückers             Nijmegen              1979     27e 10KMM     40:43    40:33  14,797 
   32    531  Jacob Stolp                Nijmegen              1978     28e 10KMM     41:44    40:46  14,718 
   33   1936  Manon Mensink              Ciko '66              1975      2e 10KMV     40:53    40:51  14,688 
   34   1358  Christian Lambert          Van Wijnen team 2               4e 10KMB     41:01    40:53  14,676 
   35   1902  Bob Takken                 Bemmel                1973     29e 10KMM     41:07    40:55  14,664 
   36   1474  Herbert van den Brink      Ciko '66              1968     30e 10KMM     42:10    41:18  14,528 
   37   1977  Jorik Huizinga             Pannerden             1977     31e 10KMM     41:55    41:20  14,516 
   38   1879  Kenneth Bouwman            Gendt                 1974     32e 10KMM     41:36    41:24  14,493 
   39   1018  Peter van Steen            Bennekom              1963     33e 10KMM     41:54    41:30  14,458 
   40   1130  Jan Willem Welberg         Wehl                  1990     34e 10KMM     44:11    41:37  14,417 
   41   3674  Hans Doornbos              Dieren                1963     35e 10KMM     41:52    41:38  14,412 
   42   1828  Jeroen Meijer              Westervoort           1980     36e 10KMM     47:00    41:46  14,366 
   43   1057  Ruben Vlaander             's-Gravenhage         1981     37e 10KMM     42:36    41:46  14,366 
   44   3695  Patrick Aris               Wijk bij Duurstede    1956     38e 10KMM     41:59    41:49  14,348 
   45   1567  Laurens van Waadenburg     rheden                1973     39e 10KMM     42:00    41:49  14,348 
   46   1970  Adrie Honders              Loopgroep PK          1953     40e 10KMM     41:56    41:49  14,348 
   47   1674  Robert Loeff               Arnhem                1971     41e 10KMM     42:19    41:50  14,343 
   48   1138  Edwin van der Nat          Duiven                1972     42e 10KMM     44:35    41:51  14,337 
   49   1831  Mariëtte ten Bokkel        Argo                  1961      3e 10KMV     41:57    41:55  14,314 
   50   1998  Jaap Fransen               Arnhem                1968     43e 10KMM     45:43    42:04  14,263 
   51   1947  Rutger Thung               Vlaardingen           1973     44e 10KMM     42:13    42:11  14,224 
   52   1974  Rene Kok                   Apeldoorn             1973     45e 10KMM     42:16    42:12  14,218 
   53   1235  Laurens Blommers           CITO                            5e 10KMB     42:43    42:13  14,212 
   54   1672  Marcel van den Berg        Arnhem                1964     46e 10KMM     43:16    42:17  14,190 
   55   1855  Taco Hanou                 De Liemers            1969     47e 10KMM     42:31    42:19  14,179 
   56   1132  Gijs Hermans               Colbond 2                       6e 10KMB     43:13    42:20  14,173 
   57   1944  De Mol                     Bilthoven             1968     48e 10KMM     42:41    42:33  14,101 
   58   1316  Jorg van de Peppel         De Kempenaer 2                  7e 10KMB     45:08    42:35  14,090 
   59   1156  Toine Bolhaar              Ophemert              1987     49e 10KMM     44:36    42:43  14,046 
   60   1134  Erik de Leeuw              Zetten                1986     50e 10KMM     44:09    42:48  14,019 
   61   1801  Roland Boontje             Phoenix               1985     51e 10KMM     43:06    42:52  13,997 
   62   1353  René Roelofs               Van Wijnen team 1               8e 10KMB     48:41    42:53  13,991 
   63   1309  Valentin Zillinq           De Kempenaer 1                  9e 10KMB     44:12    42:54  13,986 
   64   1384  Jacco Geurts               Quadraam 3                     10e 10KMB     48:25    42:57  13,970 
   65   1116  Wilfried Gebbinck          Zeddam                1964     52e 10KMM     43:35    43:02  13,943 
   66   1921  Riny Crul                  Bemmel                1960     53e 10KMM     44:56    43:06  13,921 
   67   1298  Hendrik Daan Kamphuis      Delft                 1981     54e 10KMM     48:36    43:14  13,878 
   68   1624  Tim Visser                 Arnhem                1991     55e 10KMM     43:43    43:16  13,867 
   69   3677  Martijn Brandts            Arnhem                1991     56e 10KMM     43:45    43:17  13,862 
   70   1677  René Dingemans             Bemmel                1966     57e 10KMM     44:37    43:18  13,857 
   71   1824  Tonnie Mol                 Climax                1963     58e 10KMM     43:26    43:22  13,836 
   72   1436  Rian Schalkwijk            Loopgroep PK          1967      4e 10KMV     43:31    43:27  13,809 
   73   1301  Jan Lenfrink               De Kempenaer 1                 11e 10KMB     44:49    43:31  13,788 
   74   1302  Eus Schalwijk              De Kempenaer 1                 12e 10KMB     44:53    43:35  13,767 
   75   1854  Fred Methorst              ATHLOI                1967     59e 10KMM     49:05    43:36  13,761 
   76   1850  Frank Deenen               Westervoort           1973     60e 10KMM     47:43    43:38  13,751 
   77   1414  Sander Greter              Oosterbeek            1986     61e 10KMM     44:04    43:43  13,725 
   78   1381  Martijn Visser             Quadraam 3                     13e 10KMB     45:32    43:52  13,678 
   79   1214  Wiebe van Eijsden          Amsterdam             1985     62e 10KMM     46:17    43:58  13,647 
   80   1149  Jürgen Döppers             Rees (GER)            1966     63e 10KMM     51:15    43:59  13,642 
   81   1580  Wim Leewis                 Arnhem                1977     64e 10KMM     49:39    44:00  13,636 
   82   1443  Henk Kinnaer               Zeddam                1957     65e 10KMM     44:59    44:02  13,626 
   83   1903  Maurice Bosscher           Arnhem                1971     66e 10KMM     46:52    44:07  13,600 
   84   1120  Harry Verbakel             Colbond 1                      14e 10KMB     48:30    44:08  13,595 
   85   3684  Hans van Brummelen         Barneveld             1960     67e 10KMM     44:27    44:12  13,575 
   86   1892  Jose van Vliet-Lok         Elst Gld              1967      5e 10KMV     44:27    44:13  13,570 
   87   1051  Danny Huisman              Tilburg Road Runners  1983     68e 10KMM     44:21    44:15  13,559 
   88   1981  Fransje Langers            Kesteren              1972      6e 10KMV     44:24    44:18  13,544 
   89   1914  Esme Moricke               Nijmegen              1979      7e 10KMV     44:25    44:19  13,539 
   90   1456  Kim Fairley                Nijmegen Atletiek     1985      8e 10KMV     44:22    44:20  13,534 
   91   1555  Albert Driese              Arnhem                1963     69e 10KMM     48:11    44:22  13,524 
   92   1404  Cees de Kramer             Ciko '66              1964     70e 10KMM     47:44    44:25  13,508 
   93   1995  Wim Nabbe                  De Liemers            1958     71e 10KMM     49:54    44:26  13,503 
   94   1913  Marcel Janssen             Gendt                 1952     72e 10KMM     44:41    44:27  13,498 
   95   1940  Frans van Megen            Doesburg              1955     73e 10KMM     44:48    44:29  13,488 
   96   1519  Guido Coumans              Oosterbeek            1960     74e 10KMM     44:39    44:36  13,453 
   97   1200  Nico Arts                  Stadregio Arnhem Nij           15e 10KMB     48:24    44:36  13,453 
   98   1987  Henk Lammers               AVA '70               1958     75e 10KMM     44:44    44:41  13,428 
   99   1398  Alberto Palsgraaf          Zeddam                1964     76e 10KMM     45:42    44:44  13,413 
  100   1183  David Wells                's-Gravenhage         1960     77e 10KMM     48:44    44:47  13,398 
  101   1459  Patrick Logger             Badhoevedorp          1982     78e 10KMM     46:27    44:47  13,398 
  102   1673  Maarten Schut              Hoogmade              1972     79e 10KMM     45:01    44:49  13,388 
  103   1476  Mike Kok                   Arnhem                1984     80e 10KMM     49:47    44:49  13,388 
  104   1501  Sander de Graaff           Velp Gld              1978     81e 10KMM     48:06    44:51  13,378 
  105   1391  Vincent Mandemaker         Ciko '66              1971     82e 10KMM     47:36    44:54  13,363 
  106   1880  Ed van Riessen             Arnhem                1972     83e 10KMM     45:41    44:56  13,353 
  107   1000  Arrien Sietsma             Arnhem                1978     84e 10KMM     46:50    44:56  13,353 
  108   1957  Rik Bezemer                Arnhem                1965     85e 10KMM     48:54    44:57  13,348 
  109   1383  Bart vd Saag               Quadraam 3                     16e 10KMB     48:46    45:05  13,309 
  110   1955  Francine van Leeuwen       Arnhem                1968      9e 10KMV     47:12    45:08  13,294 
  111   1994  Marianne Stukker           Zwolle                1969     10e 10KMV     45:22    45:09  13,289 
  112   3673  Stefan van der Kolk        Arnhem                1976     86e 10KMM     45:44    45:12  13,274 
  113   1904  Pepijn Zeevenhooven        Haarlem               1963     87e 10KMM     49:16    45:13  13,269 
  114   1988  Stephan Smoorenburg        Bemmel                1990     88e 10KMM     51:16    45:13  13,269 
  115   1304  Hans Meting                De Kempenaer 1                 17e 10KMB     46:33    45:14  13,265 
  116   3694  R de Hondt                 Arnhem                1959     89e 10KMM     48:08    45:15  13,260 
  117   3667  Chris Zeevenhooven         Arnhem                1952     90e 10KMM     49:20    45:16  13,255 
  118    882  Bert Wilk                  Arnhem                1961     91e 10KMM     45:53    45:18  13,245 
  119   1313  André Olthaar              De Kempenaer 1                 18e 10KMB     46:38    45:19  13,240 
  120   1669  J Lourens                  Jokan                          19e 10KMB     48:11    45:21  13,230 
  121   1874  Jorrit Talsma              Duiven                1973     92e 10KMM     46:19    45:25  13,211 
  122   1928  Martijn Talens             Arnhem                1974     93e 10KMM     45:45    45:27  13,201 
  123   1117  Jos Bogaarts               Arnhem                1967     94e 10KMM     46:22    45:28  13,196 
  124   1471  Albert jan van Schaik      Arnhem                1979     95e 10KMM     49:51    45:32  13,177 
  125   1549  Anouschka Ben-Shitrit      Arnhem                1972     11e 10KMV     45:37    45:33  13,172 
  126   1606  Richard ter Maat           Doetinchem            1970     96e 10KMM     47:56    45:34  13,168 
  127   1609  Sjon van Konten            Wageningen            1955     97e 10KMM     48:14    45:34  13,168 
  128   3680  Suzanne van Staveren       Oosterhout Gld        1990     12e 10KMV     45:39    45:36  13,158 
  129   1927  Ben groot Hemmink          Ron Clarke            1954     98e 10KMM     45:49    45:36  13,158 
  130   1932  Benno Roelofsen            Zetten                1970     99e 10KMM     51:13    45:37  13,153 
  131   3697  Edwin Castelein            Arnhem                1963    100e 10KMM     46:20    45:39  13,143 
  132   1611  Fred Beijleveld            Rheden                1962    101e 10KMM     47:46    45:40  13,139 
  133   1954  Van Campen                 Arnhem                1981    102e 10KMM     46:21    45:40  13,139 
  134   1836  Mark de Kort               Loopgroep PK          1964    103e 10KMM     47:33    45:41  13,134 
  135   1842  Edwin Pietersma            Oosterbeek            1972    104e 10KMM     45:54    45:43  13,124 
  136   1286  Guy de la Haye             Arnhem                1975    105e 10KMM     48:17    45:43  13,124 
  137   1514  Henk Bruggeman             De Liemers            1953    106e 10KMM     45:46    45:44  13,120 
  138   1898  Maarten van Alphen         Ciko '66              1966    107e 10KMM     46:18    45:47  13,105 
  139   1540  Marcel van Wees            Delta Lloyd Running   1976    108e 10KMM     50:51    45:48  13,100 
  140   1597  Sierk Keaning              Arnhem                1981    109e 10KMM     51:20    45:50  13,091 
  141   1504  Dick Derksen               Arnhem                1963    110e 10KMM     47:27    45:53  13,077 
  142   1499  Joost de Graaff            Arnhem                1976    111e 10KMM     51:30    45:56  13,062 
  143   1888  Lody Smeets                CITO                  1958     20e 10KMB     46:50    45:59  13,048 
  144   1912  Rob Roelofsen              De Liemers            1959    112e 10KMM     46:12    45:59  13,048 
  145   1829  Rob Jansen                 Duiven                1951    113e 10KMM     51:14    46:00  13,043 
  146   3688  Gijs Bonestroo             Nunspeet              1962    114e 10KMM     50:29    46:01  13,039 
  147   3686  Erik Steenbergen           Babberich             1959    115e 10KMM     47:29    46:04  13,025 
  148   1983  Marcel Janssen             Bemmel                1959    116e 10KMM     49:20    46:06  13,015 
  149   1650  Cornelis Richter           Harmelen              1981    117e 10KMM     49:15    46:06  13,015 
  150   1651  Sander van der Waal        Nijmegen              1978    118e 10KMM     49:14    46:08  13,006 
  151   1901  Riny Jansen                Oosterbeek            1963    119e 10KMM     51:31    46:09  13,001 
  152   1959  Henk Jansen                Elst Gld              1957    120e 10KMM     46:59    46:11  12,992 
  153   1464  Frank Vlems                Eersel                1961    121e 10KMM     49:16    46:11  12,992 
  154   1093  Edwin Ekelschot            Amersfoort            1970    122e 10KMM     51:11    46:12  12,987 
  155   1527  Sjaak Poelen               Groesbeek             1962    123e 10KMM     46:44    46:13  12,982 
  156   1621  Tim Cuppen                 Arnhem                1988    124e 10KMM     51:38    46:13  12,982 
  157   1578  Kendra Oeldrig             Arnhem                1982     13e 10KMV     51:39    46:13  12,982 
  158   1497  Ben aan den Boom           Nijmegen              1960    125e 10KMM     51:15    46:13  12,982 
  159   1943  Henk Baltus                De Liemers            1957    126e 10KMM     46:52    46:14  12,978 
  160   1985  Jannemien Bosman           Ciko '66              1970     14e 10KMV     46:20    46:17  12,964 
  161   1808  Mart Bruil                 Doetinchem            1978    127e 10KMM     50:49    46:17  12,964 
  162   1033  Mark Derksen               Arnhem                1984    128e 10KMM     51:55    46:18  12,959 
  163   1126  Rob Noppen                 Colbond 2                      21e 10KMB     47:11    46:18  12,959 
  164   1543  Nora Haarweg               Arnhem                1981     15e 10KMV     48:43    46:20  12,950 
  165   1667  B Geuzebroek               Jokan                          22e 10KMB     49:06    46:20  12,950 
  166   1239  Ronald Hollander           Arnhem                1972    129e 10KMM     50:58    46:20  12,950 
  167   3681  Johan Plamont              Oosterhout Gld        1959    130e 10KMM     46:26    46:23  12,936 
  168   1485  Vincent Schreurs           Nieuw Vennep          1976    131e 10KMM     49:39    46:32  12,894 
  169   1960  Eduard Jan Richter         Nijmegen              1979    132e 10KMM     49:39    46:33  12,889 
  170   3672  Raymon Hageman             Delft                 1976    133e 10KMM     51:51    46:33  12,889 
  171   1562  Eriz Frekisen              Arnhem                1963    134e 10KMM     51:17    46:34  12,885 
  172   1351  Michel van Ooijen          Van Wijnen team 1              23e 10KMB     52:18    46:37  12,871 
  173   1823  Sander Bos                 Oosterbeek            1964    135e 10KMM     52:00    46:38  12,866 
  174   1581  Michel Deegens             Arnhem                1966    136e 10KMM     49:02    46:41  12,853 
  175   1374  Peter Kiers                Quadraam 1                     24e 10KMB     49:06    46:43  12,843 
  176   1481  Marco van Rijs             AVA '70               1966    137e 10KMM     48:01    46:45  12,834 
  177   1938  Chios Slijkhuis            Westervoort           1975    138e 10KMM     53:26    46:46  12,830 
  178   1999  René Trieling              Wijchen               1968    139e 10KMM     47:14    46:48  12,821 
  179   1303  Paul van Dijk              De Kempenaer 1                 25e 10KMB     49:15    46:48  12,821 
  180   1446  Albert Willemsen           Goor                  1963    140e 10KMM     47:23    46:49  12,816 
  181   1846  Van Amerongen              Arnhem                1978    141e 10KMM     51:01    47:00  12,766 
  182   1637  Jan Straatman              Wageningen            1965    142e 10KMM     47:49    47:01  12,761 
  183   1864  Dick van Hilten            Climax                1950    143e 10KMM     50:13    47:01  12,761 
  184   1176  Remco Nieuwenbroek         Oosterhout gem Nijme  1980    144e 10KMM     50:40    47:02  12,757 
  185   1430  Noël Meijers               Nijmegen              1970    145e 10KMM     47:56    47:03  12,752 
  186   1942  Peter van den Hooff        Aalten                1952    146e 10KMM     51:13    47:03  12,752 
  187   1853  Tonny Jansen               Deventer              1956    147e 10KMM     52:25    47:03  12,752 
  188   1542  Bas Bloem                  Nijmegen              1967    148e 10KMM     48:26    47:04  12,748 
  189   1868  Ursula Driessen            Ciko '66              1969     16e 10KMV     50:23    47:05  12,743 
  190   1466  Michael Craanenu           Arnhem                1966    149e 10KMM     47:22    47:07  12,734 
  191   1432  Rene Meijer                Westervoort           1957    150e 10KMM     48:46    47:07  12,734 
  192   1119  Michiel Nuyens             Colbond 1                      26e 10KMB     51:28    47:07  12,734 
  193   1978  Marleen Otten              Nijmegen Atletiek     1982     17e 10KMV     47:35    47:12  12,712 
  194   1963  Peter van der Aa           Arnhem                1961    151e 10KMM     47:18    47:13  12,707 
  195   1021  Hans Barenbrug             Arnhem                1982    152e 10KMM     53:44    47:22  12,667 
  196   1483  Emiel Peltenburg           Doorwerth             1970    153e 10KMM     47:50    47:22  12,667 
  197   1495  Han Polman                 Nijmegen              1968    154e 10KMM     50:22    47:26  12,649 
  198   1359  Eddy van Ditshuizen        Van Wijnen team 2              27e 10KMB     53:04    47:26  12,649 
  199   1848  Toine Konings              ILS-runners           1956     28e 10KMB     47:54    47:27  12,645 
  200   1388  Jan Hern Muller            Van Wijnen team 2              29e 10KMB     47:34    47:29  12,636 
  201   1245  Sterk Luuk                 Westervoort           1994    155e 10KMM     50:13    47:30  12,632 
  202   2975  Gerda Damen Janssen        avVN                  1953     18e 10KMV     50:41    47:31  12,627 
  203   1231  Freek Nabuurs              CITO                           30e 10KMB     50:08    47:31  12,627 
  204   1882  Sterk Martin               Westervoort           1958    156e 10KMM     50:16    47:33  12,618 
  205   1067  Ronald Makkreel            Triathlon             1968    157e 10KMM     51:19    47:35  12,609 
  206   1973  Johan Derriks              Ede Gld               1963    158e 10KMM     50:52    47:35  12,609 
  207   1666  G Onna                     Jokan                          31e 10KMB     50:24    47:36  12,605 
  208   1288  Eefke Veldhuis             Amersfoort            1981     19e 10KMV     54:14    47:36  12,605 
  209   1240  Patrick Schumaker          Arnhem                1974    159e 10KMM     49:33    47:40  12,587 
  210   3662  Hugo Boschker              Duiven                1947    160e 10KMM     48:55    47:40  12,587 
  211   1826  Marijke Wiedemeijer        Ciko '66              1982     20e 10KMV     52:29    47:50  12,544 
  212   1905  Jos Jager                  Barenbrug Holland BV  1963     32e 10KMB     55:07    47:52  12,535 
  213   1022  Leo van den Steen          Arnhem                1967    161e 10KMM     48:14    47:53  12,530 
  214   1863  Frits Witjes               Elst Gld              1964    162e 10KMM     55:06    47:53  12,530 
  215   1023  Eelco Jansen               Arnhem                1974    163e 10KMM     48:16    47:54  12,526 
  216   1389  Marcel Heijink             Doetinchem            1968    164e 10KMM     48:29    47:55  12,522 
  217   1114  Stephan van Noorden        Zevenaar              1971    165e 10KMM     49:38    47:57  12,513 
  218   1349  Jan Hillen                 Van Wijnen team 1              33e 10KMB     48:09    48:01  12,496 
  219   1859  Mark Leppink               Arnhem                1979    166e 10KMM     51:18    48:03  12,487 
  220   1073  Andre Klein Hulse          Lochem                1967    167e 10KMM     48:20    48:12  12,448 
  221   1920  Ruud Werker                Nijmegen              1963    168e 10KMM     54:32    48:15  12,435 
  222   1377  Jos van Heusden            Quadraam 3                     34e 10KMB     53:45    48:15  12,435 
  223   1680  Bob Janssen                Huissen               1969    169e 10KMM     51:09    48:16  12,431 
  224   1550  Leoni de Roode             Elst Gld              1980     21e 10KMV     51:40    48:21  12,410 
  225   1532  Saskia Antheunis           Middelaar             1968     22e 10KMV     50:53    48:22  12,405 
  226   1570  Fred Plaschek              Arnhem                1956    170e 10KMM     49:03    48:25  12,392 
  227   1227  Marcel de Jonge            Deventer              1965    171e 10KMM     50:42    48:26  12,388 
  228   1143  Menco van der Leeden       Arnhem                1977    172e 10KMM     52:05    48:28  12,380 
  229   1236  Michel Kleinhuis           CITO                           35e 10KMB     51:06    48:30  12,371 
  230   1840  Anne Luchies               Ciko '66              1968     23e 10KMV     52:22    48:32  12,363 
  231   1335  Henny Blanke               Siza Dorp Groep team           36e 10KMB     51:43    48:33  12,358 
  232   1308  Noud de Groot              De Kempenaer 1                 37e 10KMB     51:01    48:33  12,358 
  233   1996  Ben van den Broek          Beuningen Gld         1962    173e 10KMM     52:07    48:35  12,350 
  234   1565  Michel Rodink              Arnhem                1966    174e 10KMM     51:59    48:37  12,341 
  235   1895  Luc van Es                 Nijmegen              1963    175e 10KMM     53:04    48:39  12,333 
  236   1907  Willem Brugman             Westervoort           1961    176e 10KMM     48:52    48:39  12,333 
  237   1529  Bram Blom                  AV Nijkerk            1952    177e 10KMM     53:15    48:40  12,329 
  238   1431  Raymond Spenkelink         Duiven                1987    178e 10KMM     53:32    48:47  12,299 
  239   3658  Arien Veenhuizen           Ede Gld               1970    179e 10KMM     54:15    48:55  12,266 
  240   3685  Floor Perquin              Arnhem                1975     24e 10KMV     48:58    48:55  12,266 
  241   1825  Ramon Ahuluheluw           Arnhem                1973    180e 10KMM     52:51    48:56  12,262 
  242   1494  Clemens Thonen             Nijmegen              1970    181e 10KMM     51:55    48:58  12,253 
  243   1224  Willy Kloosterman          Groesbeek             1951    182e 10KMM     49:55    49:00  12,245 
  244   1368  Jan van den Heuij          Quadraam 1                     38e 10KMB     51:31    49:01  12,241 
  245   1084  Dick Hofman                Oosterbeek            1955    183e 10KMM     50:18    49:03  12,232 
  246   1586  Michiel de Haas            Oost-Souburg          1974    184e 10KMM     53:11    49:07  12,216 
  247   1213  Sliedrecht Keun Young      Arnhem                1981     25e 10KMV     55:05    49:07  12,216 
  248   3665  Michiel de Boer            Arnhem                1978    185e 10KMM     56:22    49:07  12,216 
  249   1246  De Bruin                   Ede Gld               1959    186e 10KMM     50:20    49:07  12,216 
  250   1418  Fred Zeelen                Arnhem                1968    187e 10KMM     50:06    49:09  12,208 
  251   3696  Heniu Dabrowski            Arnhem                1957    188e 10KMM     55:16    49:09  12,208 
  252   1140  Margot van Stratum         ILS-runners                    39e 10KMB     54:31    49:13  12,191 
  253   1849  Fred Muijrers              ILS-runners           1953     40e 10KMB     54:31    49:14  12,187 
  254   1480  Roy Agema                  Apeldoorn             1963    189e 10KMM     56:11    49:14  12,187 
  255   1569  Korrie Hoekstra            Arnhem                1956     26e 10KMV     49:28    49:14  12,187 
  256   1032  Heike Hollink              Arnhem                1975     27e 10KMV     55:54    49:15  12,183 
  257   1370  Marius de Boer             Quadraam 1                     41e 10KMB     51:49    49:19  12,166 
  258   1135  Erik Janssen               Oosterhout gem Nijme  1971    190e 10KMM     49:42    49:20  12,162 
  259   1136  Fred Rosmalen              Oosterhout gem Nijme  1970    191e 10KMM     49:44    49:22  12,154 
  260   1319  Olaf van Ralen             De Kempenaer 2                 42e 10KMB     50:37    49:23  12,150 
  261   1620  Albert Jansen              Arnhem                1966    192e 10KMM     51:00    49:25  12,142 
  262   1198  A Hobink                   Politie GelderlandMi           43e 10KMB     49:53    49:25  12,142 
  263   1449  S Gerritsen                Concernstaf                    44e 10KMB     54:49    49:26  12,138 
  264   1429  Frans Horstink             Arnhem                1958    193e 10KMM     50:23    49:26  12,138 
  265   1470  Eddy Janssen               Haalderen             1966    194e 10KMM     52:32    49:29  12,125 
  266   1843  Bart Wamsteker             Arnhem                1978    195e 10KMM     54:10    49:29  12,125 
  267   1618  Jos Bernolsen              Arnhem                1963    196e 10KMM     50:18    49:30  12,121 
  268   1098  Berna van Eerten-Brandts   Ciko '66              1965     28e 10KMV     49:59    49:30  12,121 
  269   1602  Jeroen Vrolijks            Elst Gld              1967    197e 10KMM     52:33    49:30  12,121 
  270   1918  René Derksen               Elst Gld              1957    198e 10KMM     51:20    49:31  12,117 
  271   1300  Bas IJzendoorn             Arnhem                1975    199e 10KMM     50:29    49:32  12,113 
  272   1450  M Heetebrij                Concernstaf                    45e 10KMB     54:48    49:33  12,109 
  273   1566  Frank Portzgen             Arnhem                1957    200e 10KMM     55:01    49:34  12,105 
  274   1827  Frank Pouels               Bennekom              1967    201e 10KMM     56:21    49:37  12,093 
  275   1078  Arjen Pakker               Arnhem                1975    202e 10KMM     56:24    49:38  12,089 
  276   1252  Serge Nijhuis              Arnhem                1975    203e 10KMM     56:26    49:39  12,085 
  277   1644  Fred Zweere                Apeldoorn             1966    204e 10KMM     53:59    49:39  12,085 
  278   1234  Rolf van der Kemp          CITO                           46e 10KMB     54:27    49:40  12,081 
  279   1294  Rembrand Rietveld          Zetten                1942    205e 10KMM     51:53    49:40  12,081 
  280   1367  Harry Pruys                Quadraam 1                     47e 10KMB     52:12    49:42  12,072 
  281   1042  Wilfried Röth              Kleve (GER)           1961    206e 10KMM     55:30    49:42  12,072 
  282   1188  H van Poeijer              Politie GelderlandMi           48e 10KMB     50:28    49:44  12,064 
  283   1268  Joost Kleinen              Arnhem                1967    207e 10KMM     54:46    49:46  12,056 
  284   1002  Jelly van der Brugge       Arnhem                1975     29e 10KMV     50:11    49:46  12,056 
  285   1379  Raymond Karnebeek          Quadraam 3                     49e 10KMB     53:24    49:48  12,048 
  286   1278  Edwin Bonsma               Huissen               1969    208e 10KMM     50:47    49:49  12,044 
  287   1435  Bert Schaart               Arnhem                1953    209e 10KMM     54:45    49:52  12,032 
  288   1526  Evert Snetselaar           Ciko '66              1954    210e 10KMM     53:57    49:52  12,032 
  289   1169  Camiel Lentjes             Huissen               1981    211e 10KMM     54:33    49:54  12,024 
  290   1953  Rico van Houten            Arnhem                1977    212e 10KMM     56:06    49:54  12,024 
  291   1496  Gillis Geschiere           Schottheide (GER)     1957    213e 10KMM     52:49    49:54  12,024 
  292   1598  Wilco Meijer               De Steeg                      214e 10KMM     56:19    49:56  12,016 
  293   1329  Hans Cloosterman           Eiffel 10                      50e 10KMB     50:50    49:59  12,004 
  294   1681  Quinten Swanborn           Oosterbeek            1994    215e 10KMM     55:09    50:00  12,000 
  295   1860  Laura Faut                 NSAV 't Haasje        1984     30e 10KMV     52:11    50:00  12,000 
  296   1260  Leon Wielders              Barenbrug Holland BV           51e 10KMB     50:21    50:01  11,996 
  297   1488  Vincent Straten            Malden                1971     52e 10KMB     56:03    50:12  11,952 
  298   1350  Alan Bosch                 Van Wijnen team 1              53e 10KMB     50:20    50:12  11,952 
  299   1144  Marko Buist                Aalten                1977    216e 10KMM     53:47    50:15  11,940 
  300   1297  Meine Jacobi               Utrecht               1970    217e 10KMM     56:13    50:16  11,936 
  301   1378  Bart Kersten               Quadraam 3                     54e 10KMB     53:55    50:20  11,921 
  302   1386  Maarten Reichgelt          Quadraam 3                     55e 10KMB     53:57    50:23  11,909 
  303   1284  Jens Dekker                Rheden                1979    218e 10KMM     54:41    50:24  11,905 
  304   1025  Thijs Patist               De Meern              1961    219e 10KMM     54:56    50:25  11,901 
  305   1657  Eric Groot                 Arnhem                1958    220e 10KMM     53:10    50:27  11,893 
  306   1851  Ineke van Gastel           Randwijk              1963     31e 10KMV     51:18    50:35  11,862 
  307   1533  Derk de Bes                Arena                 1949    221e 10KMM     54:54    50:39  11,846 
  308   1412  Jos Zonneveld              Wijchen               1983    222e 10KMM     56:05    50:41  11,838 
  309   1834  Joop van de Sande          's-Heerenberg         1962    223e 10KMM     50:53    50:42  11,834 
  310   1142  Michiel Spee               ILS-runners                    56e 10KMB     54:23    50:45  11,823 
  311   1951  Arthur Adriaensen          Oosterhout gem Nijme  1963    224e 10KMM     55:03    50:50  11,803 
  312   1617  Remy van Brink             Rheden                1967    225e 10KMM     54:57    50:50  11,803 
  313   1070  Remco Neeter               Amersfoort            1970    226e 10KMM     54:38    50:51  11,799 
  314   1332  Joost ter Velde            Siza Dorp Groep team           57e 10KMB     55:06    50:52  11,796 
  315   1086  Coba Eefting               Arnhem                1961     32e 10KMV     54:33    50:54  11,788 
  316   1641  Cor van Bavel              Westervoort           1952    227e 10KMM     53:50    50:55  11,784 
  317   1604  John Janssen               Elst Gld              1966    228e 10KMM     54:00    50:57  11,776 
  318   1355  Anke van 't Klooster       Van Wijnen team 2              58e 10KMB     56:39    51:00  11,765 
  319   1926  Kees Afman                 Arnhem                1976    229e 10KMM     57:59    51:01  11,761 
  320   1891  Paul de la Combé           Doesburg              1965    230e 10KMM     52:43    51:01  11,761 
  321   1077  Henk-jan Laanstra          Ede Gld               1983    231e 10KMM     53:43    51:02  11,757 
  322   1105  Bardo van Dooren           Arnhem                1979    232e 10KMM     56:20    51:03  11,753 
  323   1469  Roberto Tacke              Duiven                1965    233e 10KMM     52:17    51:03  11,753 
  324   1554  Theo Bos                   Elst Gld              1965    234e 10KMM     55:08    51:06  11,742 
  325   1627  Marcel van Harn            Arnhem                1963    235e 10KMM     55:07    51:06  11,742 
  326   1511  Saskia Brouwer             Arnhem                1960     33e 10KMV     51:17    51:10  11,726 
  327   1517  Sjoerdtje de Boer          Ede Gld               1952     34e 10KMV     53:25    51:10  11,726 
  328   1668  S Berenpas                 Jokan                          59e 10KMB     54:01    51:11  11,723 
  329   3660  Donald Koskamp             Dieren                1975    236e 10KMM     51:35    51:12  11,719 
  330   1507  Danny Braem                Arnhem                1973    237e 10KMM     52:48    51:13  11,715 
  331   1600  Johan                      Doetinchem            1959    238e 10KMM     54:17    51:16  11,704 
  332   1612  Bernard van Dalen          Arnhem                1965    239e 10KMM     55:13    51:16  11,704 
  333   1307  John Vos                   De Kempenaer 1                 60e 10KMB     53:49    51:20  11,688 
  334  X1587  Onno van Zelst             Arnhem                1979    240e 10KMM     55:26    51:22  11,681 
  335   1472  Ton de Vos                 Arnhem                1957    241e 10KMM     54:58    51:22  11,681 
  336   1558  Richard Stoelinga          Velp Gld              1972    242e 10KMM     51:55    51:22  11,681 
  337   1594  Dick Kwint                 Elst Gld              1958    243e 10KMM     54:35    51:24  11,673 
  338   1306  Paul Wilmink               De Kempenaer 1                 61e 10KMB     53:56    51:25  11,669 
  339   1311  Birgit van der Pluijm      De Kempenaer 2                 62e 10KMB     52:48    51:29  11,654 
  340   1249  Michel Hondong             Ciko '66              1956    244e 10KMM     57:34    51:30  11,650 
  341   1147  Dorthe Schunselaar         Arnhem                1980     35e 10KMV     56:03    51:30  11,650 
  342   1640  Hans-Peter Westerbeek      Velp Gld              1964    245e 10KMM     56:48    51:31  11,647 
  343   3666  Eduard Coblijn             Arnhem                1955    246e 10KMM     54:05    51:37  11,624 
  344   1289  Pascal Huinink             Cifla                 1967    247e 10KMM     57:30    51:38  11,620 
  345   1263  Thijs Tollenaar            Barenbrug Holland BV           63e 10KMB     58:38    51:41  11,609 
  346   1262  Henk Tollenaar             Barenbrug Holland BV           64e 10KMB     58:39    51:42  11,605 
  347   1139  Marloes Janssen            ILS-runners                    65e 10KMB     56:58    51:42  11,605 
  348   1911  Paul van de Kamp           Westervoort           1962    248e 10KMM     55:34    51:42  11,605 
  349   1875  Hetty Kronemeijer          Arnhem                1963     36e 10KMV     57:40    51:42  11,605 
  350   1292  Rob Kool                   Arnhem                1968    249e 10KMM     57:53    51:44  11,598 
  351   1396  Hans Freriksen             Hengelo Ov            1955    250e 10KMM     56:32    51:48  11,583 
  352   1131  Ferry Westdijk             Apeldoorn             1979    251e 10KMM     57:35    51:51  11,572 
  353   1909  Frank Beunder              Arnhem                1975    252e 10KMM     54:30    51:52  11,568 
  354   1623  Paul Koetsier              Veenendaal            1960    253e 10KMM     57:39    51:53  11,564 
  355   1016  Ron van Laar               Loo Gld               1963    254e 10KMM     58:32    51:53  11,564 
  356   1146  Martijn Verhagen           Oosterhout gem Nijme  1977    255e 10KMM     52:12    51:54  11,561 
  357   1357  Stefan van de Pol          Van Wijnen team 2              66e 10KMB     52:03    51:54  11,561 
  358   1579  Liesbeth Verhagen          Utrecht               1979     37e 10KMV     52:15    51:56  11,553 
  359   1208  Melle Mulder               Zwolle                1981    256e 10KMM     58:55    51:58  11,546 
  360   1015  Inge Pierik                Arnhem                1980     38e 10KMV     53:39    51:58  11,546 
  361   1068  Evelyne Leveke             Utrecht               1977     39e 10KMV     54:03    51:59  11,542 
  362   1630  Henk Breel                 Arnhem                1965    257e 10KMM     57:12    52:00  11,538 
  363   1318  Jan Heikens                De Kempenaer 2                 67e 10KMB     55:47    52:00  11,538 
  364   1980  Theo Thijssen              Zevenaar              1959    258e 10KMM     55:27    52:00  11,538 
  365   1889  Petra Broyl                Arnhem                1964     40e 10KMV     56:22    52:07  11,513 
  366   1330  Jacqueline van Ham         Bemmel                1961     41e 10KMV     58:40    52:08  11,509 
  367   3682  Jacques van Dijk           Beuningen Gld         1962    259e 10KMM     53:31    52:11  11,498 
  368   1390  Tijs Ahlers                Arnhem                1981    260e 10KMM     58:57    52:12  11,494 
  369   1866  Frits van Dam              Pheidippides          1936    261e 10KMM     57:15    52:13  11,491 
  370   1400  Machiel Wetselaar          Laag Soeren           1967    262e 10KMM     53:59    52:16  11,480 
  371   1253  Gert van Veldhuizen        Arnhem                1965    263e 10KMM     56:13    52:16  11,480 
  372   1451  C van den Berg             Concernstaf                    68e 10KMB     57:36    52:18  11,472 
  373   1001  Henrieke Altena            Arnhem                1978     42e 10KMV     55:18    52:19  11,469 
  374   1305  Peter Waterkoort           De Kempenaer 1                 69e 10KMB     55:47    52:19  11,469 
  375   1393  Jurgen Immink              Arnhem                1973    264e 10KMM     58:41    52:19  11,469 
  376   1645  Fred Kleinee               Arnhem                1958    265e 10KMM     54:29    52:19  11,469 
  377   1639  Fred Kampschoer            Westervoort           1951    266e 10KMM     52:50    52:20  11,465 
  378   1094  Robert van Ramshorst       Ede Gld               1970    267e 10KMM     57:20    52:20  11,465 
  379   1312  Ank van de Wiel            De Kempenaer 2                 70e 10KMB     55:48    52:21  11,461 
  380   1865  Pim Schouten               Huissen               1955    268e 10KMM     58:53    52:21  11,461 
  381   1858  Maarten Glaser             Arnhem                1976    269e 10KMM     53:03    52:22  11,458 
  382   1194  A den Brave                Politie GelderlandMi           71e 10KMB     57:56    52:22  11,458 
  383   1145  Eric Boom                  Vaassen               1973    270e 10KMM     54:16    52:23  11,454 
  384   1387  Joyce Westerveld           Elst Gld              1982     43e 10KMV     55:57    52:27  11,439 
  385   1266  Theo Op den Kamp           Barenbrug Holland BV           72e 10KMB     59:35    52:28  11,436 
  386   1601  Gerard van de Mast         Apeldoorn             1960    271e 10KMM     52:35    52:28  11,436 
  387   2831  Iet van der Sluijs         Loopservice.nl        1954     44e 10KMV     53:58    52:29  11,432 
  388   1182  Pleuni Basten              Arnhem                1982     45e 10KMV     57:53    52:30  11,429 
  389   1369  Hans Markhorst             Quadraam 1                     73e 10KMB     54:00    52:32  11,421 
  390   3691  Gerda Huisman              Nijmegen              1958     46e 10KMV     58:22    52:32  11,421 
  391   1280  Reggy Kamps                Zetten                1962     47e 10KMV     53:17    52:33  11,418 
  392   1031  Kasper Alberda             Ellecom               1993    272e 10KMM     54:13    52:33  11,418 
  393   1004  Michiel Dijkman            Bisnez Management 10           74e 10KMB     55:28    52:34  11,414 
  394   1296  Judith Schroder            Cifla                 1976     48e 10KMV     54:52    52:36  11,407 
  395   1493  Barbara Heezen             Nijmegen              1973     49e 10KMV     55:35    52:38  11,400 
  396   1489  Gerard Metz                Nijmegen              1975    273e 10KMM     55:36    52:38  11,400 
  397   1559  Evert-Jan Gerritsen        Dieren                1972    274e 10KMM     53:24    52:38  11,400 
  398   1180  Hugo Eikmans               Groningen             1988    275e 10KMM     55:48    52:38  11,400 
  399   1426  Jan willem te Boekhorst    Arnhem                1968    276e 10KMM     58:15    52:39  11,396 
  400   1062  Karen Faber                Berg en Dal           1982     50e 10KMV     56:09    52:40  11,392 
  401   1056  Rob van der Hulst          Axel                  1965    277e 10KMM     56:32    52:40  11,392 
  402   1097  Han van Eerten             Arnhem                1961    278e 10KMM     53:23    52:43  11,382 
  403   1394  Bas Baan                   Amersfoort            1968    279e 10KMM     54:28    52:44  11,378 
  404   1453  K Vons                     Concernstaf                    75e 10KMB     58:00    52:44  11,378 
  405   1179  Martin Putman              Huissen               1976    280e 10KMM     53:16    52:44  11,378 
  406   1655  Antoinette Giesbers        Bemmel                1957     51e 10KMV     53:56    52:52  11,349 
  407   1576  Michel van Eekert          Ankeveen              1964    281e 10KMM     55:14    52:52  11,349 
  408   1684  Tijmen Vos                 Amsterdam             1980    282e 10KMM     53:45    52:52  11,349 
  409   1242  Willem-Jan Ruseler         Almere                1968    283e 10KMM     56:03    52:56  11,335 
  410   1538  Jelle Zijlstra             Arnhem                1957    284e 10KMM     57:32    52:57  11,331 
  411   1656  Chi Shing Chang            Amersfoort            1972    285e 10KMM   1:00:09    52:57  11,331 
  412   1264  Sem Jager                  Barenbrug Holland BV           76e 10KMB     58:52    52:57  11,331 
  413   1065  Marco Horst                Triathlon             1971    286e 10KMM     56:46    52:58  11,328 
  414   1512  Mart van de Leur           Ciko '66              1957    287e 10KMM     53:53    52:58  11,328 
  415   1047  Sjoerd van Gelder          Ede Gld               1983    288e 10KMM     55:41    52:59  11,324 
  416   1269  Jamie Gunsing              Heesch                1985     52e 10KMV     55:50    52:59  11,324 
  417   1154  Jelle Brouwer              Arnhem                1950    289e 10KMM     54:12    53:00  11,321 
  418   1490  Herbert Martin             Huissen               1966    290e 10KMM     54:00    53:02  11,314 
  419   1277  Rob Bonsma                 Dieren                1966    291e 10KMM     54:04    53:05  11,303 
  420   1129  Van Elburg                 Westervoort           1973     53e 10KMV     55:15    53:06  11,299 
  421   1683  Rombout Swanborn           Oosterbeek            1960    292e 10KMM     58:17    53:08  11,292 
  422   1419  Hannie Baarends            Nijmegen              1958     54e 10KMV     57:47    53:09  11,289 
  423   1984  José Jagerman              Arnhem                1960     55e 10KMV     54:11    53:10  11,285 
  424   1887  Wilbert Vink               Arnhem                1962    293e 10KMM     57:06    53:11  11,282 
  425   1934  Ralf Koenhen               Colbond 2             1979     77e 10KMB     57:34    53:16  11,264 
  426   1434  Carlo van den Berg         Nijmegen              1973    294e 10KMM     56:15    53:17  11,261 
  427   1089  Martijn Storms             Arnhem                1978    295e 10KMM     58:37    53:18  11,257 
  428   1818  Jenny Mac Intosh           Atverni               1958     56e 10KMV     55:18    53:19  11,254 
  429   1893  Mieke Akkermans            Nijmegen              1965     57e 10KMV     55:30    53:23  11,239 
  430   1564  Michael Biljardt           Arnhem                1963    296e 10KMM     57:49    53:27  11,225 
  431   1971  Hans Evers                 Huissen               1960    297e 10KMM     57:40    53:27  11,225 
  432   1457  Jos Stokkel                Huissen               1960    298e 10KMM   1:00:20    53:28  11,222 
  433   1546  Arno van Kraay             Elst Gld              1967    299e 10KMM     56:47    53:29  11,218 
  434   1460  Charley van der Straaten   Amsterdam Zuidoost    1972    300e 10KMM     55:13    53:32  11,208 
  435   1531  Judith Kloppenburg         Angeren               1969     58e 10KMV     54:41    53:33  11,204 
  436   1442  Liesbeth Koster            Huissen               1973     59e 10KMV     54:41    53:33  11,204 
  437   1923  Rob Hoogma                 Siza Dorp Groep team  1954     78e 10KMB     54:57    53:34  11,201 
  438   1373  Kirsten Timmers            Quadraam 1                     79e 10KMB     55:06    53:36  11,194 
  439   1548  Maurice Helms              Berkel en Rodenrijs   1987    301e 10KMM     54:49    53:37  11,191 
  440   1628  Petra Schans               Arnhem                1966     60e 10KMV     57:29    53:38  11,187 
  441   3664  Eric Aartsen               Arnhem                1961    302e 10KMM   1:00:15    53:41  11,177 
  442   1502  Jan Frederik Langendoen    Veldhoven             1975    303e 10KMM     53:57    53:41  11,177 
  443   1654  Jan Hissink                Bemmel                1958    304e 10KMM     54:48    53:42  11,173 
  444   1238  Marco Hamelink             Zetten                1962    305e 10KMM     59:33    53:45  11,163 
  445   1087  Celest Houtman             Arnhem                1978     61e 10KMV     54:28    53:46  11,159 
  446   1525  Ronny Rouwenhorst          Arnhem                1966    306e 10KMM     59:11    53:46  11,159 
  447   1175  Monique Nijkamp            Oosterhout gem Nijme  1981     62e 10KMV     57:28    53:47  11,156 
  448   1392  Carla Muytjens             Nijmegen Atletiek     1984     63e 10KMV     58:40    53:48  11,152 
  449   1444  Timo de Witte              Duiven                1991    307e 10KMM     58:33    53:49  11,149 
  450   1020  Radboud Marijnissen        Arnhem                1965    308e 10KMM     58:25    53:49  11,149 
  451   1095  Peggy Broers               Ede Gld               1971     64e 10KMV     58:52    53:49  11,149 
  452   1577  Ellen Willemsen            Arnhem                1984     65e 10KMV     59:25    53:49  11,149 
  453   1295  Eelco van der Meer         Arnhem                1973    309e 10KMM     59:42    53:50  11,146 
  454   1475  Esther van Gorkum          Arnhem                1984     66e 10KMV     58:47    53:50  11,146 
  455   1975  Christa Verweel            Doorwerth             1971     67e 10KMV     58:56    53:50  11,146 
  456   1805  Jurriaan Hommes            Oosterhout gem Nijme  1971    310e 10KMM     59:23    53:51  11,142 
  457   1040  Juan Vrijs                 Leiden                1953    311e 10KMM     58:52    53:54  11,132 
  458   1685  Jos van Beek               Arnhem                1950    312e 10KMM     57:57    53:54  11,132 
  459   1159  Frodo Jansen               Arnhem                1972    313e 10KMM     59:55    53:56  11,125 
  460   1397  Ingeborg Keereweer         Velp Gld              1968     68e 10KMV     58:48    54:00  11,111 
  461   1572  Tom Kampschreur            Arnhem                1956    314e 10KMM   1:00:59    54:01  11,108 
  462   1210  Frank Deuss                Nijmegen              1956    315e 10KMM   1:00:29    54:02  11,104 
  463   1845  Suze Siebes                Colbond 1             1977     80e 10KMB     58:29    54:02  11,104 
  464   1614  Hetty Nijenhuizen          Huissen               1961     69e 10KMV     55:15    54:05  11,094 
  465   1125  Gerbe van den Top          Colbond 1                      81e 10KMB     58:38    54:07  11,087 
  466   1487  Hermans Straten            Malden                1947    316e 10KMM     59:58    54:08  11,084 
  467   3670  Caroline Seinen            Arnhem                1966     70e 10KMV     55:09    54:08  11,084 
  468   3671  Peter Dousma               Ede Gld               1961    317e 10KMM     55:54    54:09  11,080 
  469   1203  Lex Roolvink               Stadregio Arnhem Nij           82e 10KMB     59:57    54:11  11,074 
  470   1441  Edwin Vink                 Westervoort           1959    318e 10KMM     59:46    54:15  11,060 
  471   1969  Gerald Juliaans            Duiven                1969    319e 10KMM   1:01:30    54:17  11,053 
  472   3676  Gert Emmens                Arnhem                1957    320e 10KMM     55:26    54:17  11,053 
  473   1967  Rick Rijsenburg            Arnhem                1967    321e 10KMM   1:01:29    54:20  11,043 
  474   1857  Paul Kuijten               Driel                 1972    322e 10KMM     56:06    54:22  11,036 
  475   1158  Gert-Jan Jochoms           Arnhem                1975    323e 10KMM   1:00:46    54:24  11,029 
  476   1989  Jochbeth Spartley-Wenno    Loopgroep Marathon U  1955     71e 10KMV     57:38    54:26  11,023 
  477   1275  Peter van der Steege       Hanzesport            1954    324e 10KMM   1:00:55    54:26  11,023 
  478   1659  Johan Tiecke               Bathmen               1941    325e 10KMM     56:12    54:27  11,019 
  479   1652  Johan van Haften           Apeldoorn             1963    326e 10KMM   1:01:03    54:27  11,019 
  480   1283  Armando Turba              Arnhem                1965    327e 10KMM     59:29    54:28  11,016 
  481   1454  Harry de Vries             Stadregio Arnhem Nij           83e 10KMB   1:00:15    54:30  11,009 
  482   1233  Frans Wagenaar             CITO                           84e 10KMB   1:01:12    54:30  11,009 
  483   1838  Jan Hekman                 Groningen             1960    328e 10KMM   1:00:26    54:30  11,009 
  484   1258  Robin Pieplenbosch         Westervoort           1962    329e 10KMM     56:12    54:31  11,006 
  485   1588  Rob van Ginkel             Arnhem                1941    330e 10KMM     56:21    54:32  11,002 
  486   1189  A Plas                     Politie GelderlandMi           85e 10KMB     54:49    54:32  11,002 
  487   1199  D van Ligten               Politie GelderlandMi           86e 10KMB     54:48    54:32  11,002 
  488   1993  Ron Camps                  Wageningen            1971    331e 10KMM     57:46    54:34  10,996 
  489   1619  Arthur Koopman             Driel                 1991    332e 10KMM     55:52    54:34  10,996 
  490   1276  Marco Onstenk              Huissen               1965    333e 10KMM     59:24    54:36  10,989 
  491   1991  Rien Walk                  Grave                 1944    334e 10KMM     57:51    54:36  10,989 
  492   1338  Billy Reqouin              Siza Dorp Groep team           87e 10KMB     59:15    54:38  10,982 
  493   1982  Henk Damen                 Bemmel                1952    335e 10KMM     57:54    54:38  10,982 
  494   1336  Raoul Tutuarima            Siza Dorp Groep team           88e 10KMB     59:15    54:38  10,982 
  495   1223  Susan Hartsuiker           Amersfoort            1971     72e 10KMV     59:47    54:39  10,979 
  496   1523  Arjen Versluis             Doorwerth             1997    336e 10KMM     56:37    54:40  10,976 
  497   1244  Ingeborg van der Linde     Arnhem                1977     73e 10KMV     58:20    54:40  10,976 
  498   1648  Renate de Ridder           Arnhem                1963     74e 10KMV     58:14    54:43  10,966 
  499   1167  Karen Gross                Breda                 1979     75e 10KMV     56:18    54:45  10,959 
  500   1822  Jeroen Trynes              Arnhem                1962    337e 10KMM     56:42    54:47  10,952 
  501   1425  Wim Witjes                 Duiven                1963    338e 10KMM     57:48    54:50  10,942 
  502   1348  Freddy van den Beld        Van Wijnen team 1              89e 10KMB     58:54    54:54  10,929 
  503   1173  Berrie Geurtsen            Driel                 1966    339e 10KMM     56:45    54:57  10,919 
  504   1174  Marian Smeenk              Driel                 1968     76e 10KMV     56:46    54:57  10,919 
  505   1467  Paul Berendsen             's-Heerenberg         1956    340e 10KMM     59:28    54:58  10,916 
  506   1045  Jeannette Mol              Ede Gld               1963     77e 10KMV     58:15    54:58  10,916 
  507   1255  Wilbert de Haan            Ciko '66              1968    341e 10KMM     56:44    55:01  10,906 
  508   1463  Koen Heikens               Enschede              1984    342e 10KMM   1:01:31    55:03  10,899 
  509   1615  Rick Hartgers              Arnhem                1979    343e 10KMM   1:01:20    55:03  10,899 
  510   1679  Carolina Speijers          Driel                 1972     78e 10KMV     59:47    55:04  10,896 
  511   1455  Remco Kruiswijk            Nederhorst den Berg   1986    344e 10KMM     59:39    55:04  10,896 
  512   1883  Gert Bogers                Bennekom              1962    345e 10KMM   1:00:30    55:05  10,893 
  513   1478  Ben Schipper               Dieren                1955    346e 10KMM     58:52    55:05  10,893 
  514   1541  Jolanda van Bergen         Climax                1958     79e 10KMV     58:49    55:08  10,883 
  515   1044  Bauke Rouwhorst            Nijmegen              1978     80e 10KMV     56:20    55:10  10,876 
  516   1958  Gerrit Nauta               Elst Gld              1962    347e 10KMM     59:38    55:11  10,873 
  517   1217  Maarten Steinebach         Bisnez Management 10           90e 10KMB     57:55    55:11  10,873 
  518   1299  Jos Schrauwen              Doetinchem            1962    348e 10KMM   1:01:11    55:11  10,873 
  519   3683  Joseph W Brey              Westervoort           1957    349e 10KMM   1:00:18    55:12  10,870 
  520   1271  Ate Laanstra               Ede Gld               1958    350e 10KMM     57:49    55:13  10,866 
  521   1254  Jan Jansen                 Arnhem                1946    351e 10KMM     55:39    55:13  10,866 
  522   1058  Noor Vos                   's-Gravenhage         1983     81e 10KMV     56:06    55:15  10,860 
  523   1265  Arthur Wolleswinkel        Barenbrug Holland BV           91e 10KMB     58:29    55:15  10,860 
  524   1352  Marcel Hendriks            Van Wijnen team 1              92e 10KMB   1:01:07    55:17  10,853 
  525   3689  Wim Sondern                Amstelveen            1964    352e 10KMM     56:57    55:20  10,843 
  526   1310  Daan van Breda             De Kempenaer 2                 93e 10KMB     58:32    55:21  10,840 
  527   1366  Erik Jan Rodenhuis         Van Wijnen team 5              94e 10KMB     56:28    55:26  10,824 
  528   1365  Maaike Bosma               Van Wijnen team 5              95e 10KMB     56:28    55:26  10,824 
  529   1317  Henriëtte Waterkoort-Ten   De Kempenaer 2                 96e 10KMB     58:53    55:28  10,817 
  530   1544  Harry Callenbach           Ede Gld               1967    353e 10KMM     58:06    55:29  10,814 
  531   1293  Rengert Siezen             Arnhem                1973    354e 10KMM   1:01:22    55:30  10,811 
  532   1972  Michel Kleipoel            Ciko '66              1965    355e 10KMM     56:49    55:32  10,804 
  533   1054  Sylvia Cuperus Horstink    Bennekom              1956     82e 10KMV     58:50    55:33  10,801 
  534   1063  Henk Tukker                Arnhem                1969    356e 10KMM     59:26    55:34  10,798 
  535   1952  Frederieke Verbruggen      Beuningen Gld         1977     83e 10KMV   1:02:17    55:38  10,785 
  536   1166  Jacob Lubben               Doetinchem            1953    357e 10KMM   1:01:55    55:40  10,778 
  537   3242  Jody Kevenaar              Arnhem                1977    358e 10KMM   1:02:54    55:44  10,766 
  538   1924  Joris Sonneveldt           Siza Dorp Groep team  1975     97e 10KMB   1:02:54    55:44  10,766 
  539   1226  Joyce Muller               Arnhem                1971     84e 10KMV     56:15    55:45  10,762 
  540   1663  Johan van der Mee          De Kempenaer 2                359e 10KMM     58:52    55:45  10,762 
  541   1636  Miranda Hendriks           Oosterhout gem Nijme  1973     85e 10KMV   1:02:48    55:46  10,759 
  542   1055  Henk van der Meer          Arnhem                1948    360e 10KMM   1:01:01    55:48  10,753 
  543   1411  Paul Zonneveld             Wijchen               1955    361e 10KMM   1:01:10    55:48  10,753 
  544   1945  Herman Futselaar           Westervoort           1954    362e 10KMM     58:41    55:48  10,753 
  545   1354  Marieke Legtenberg         Van Wijnen team 2              98e 10KMB   1:01:29    55:50  10,746 
  546   1837  Angelique Creemers         Oosterhout gem Nijme  1968     86e 10KMV   1:02:52    55:50  10,746 
  547   1686  Bert Aalbers               Renkum                1964    363e 10KMM   1:02:17    55:51  10,743 
  548   1946  Alida Leeuw                avVN                  1955     87e 10KMV   1:01:24    55:52  10,740 
  549   1479  Pierre Kersten             Millingen aan de Rij  1964    364e 10KMM     58:55    55:53  10,737 
  550   3698  Pim Jansen                 Arnhem                1980    365e 10KMM   1:01:36    55:58  10,721 
  551   1133  Walter Hendriks            Colbond 2                      99e 10KMB   1:00:24    55:59  10,717 
  552   1372  Juul Ottenheim             Quadraam 1                    100e 10KMB     58:28    55:59  10,717 
  553   1371  Mariska Koopmans           Quadraam 1                    101e 10KMB     58:28    56:00  10,714 
  554   1800  Corien van Andel           GAC Hilversum         1968     88e 10KMV     56:18    56:01  10,711 
  555   1886  Linda Smits-Oostveen       Arnhem                1976     89e 10KMV   1:02:06    56:03  10,705 
  556   1596  Eddy Jolij                 Zutphen               1964    366e 10KMM     57:40    56:04  10,702 
  557   1658  Frank Abbenhuis            Arnhem                1961    367e 10KMM   1:02:58    56:07  10,692 
  558   1406  Arthur van der Windt       Arnhem                1966    368e 10KMM     59:31    56:10  10,682 
  559   1557  Carola Wocknitz            Emmerich (GER)        1968     90e 10KMV   1:03:05    56:14  10,670 
  560   1273  Cees Hagoort               Heteren               1971    369e 10KMM   1:02:53    56:16  10,664 
  561   1438  Erwin Diepenbroek          Arnhem                1963    370e 10KMM   1:03:10    56:16  10,664 
  562   1005  Roeland Nagel              Bisnez Management 10          102e 10KMB     59:11    56:17  10,660 
  563   1225  Gordon Muller              Arnhem                1966    371e 10KMM     56:50    56:20  10,651 
  564   1416  Frank van Cronenberg       Arnhem                1965    372e 10KMM   1:00:21    56:20  10,651 
  565   1819  Johan Menig                Atverni               1952    373e 10KMM     58:20    56:20  10,651 
  566   1498  Bart de Graaff             Dieren                1948    374e 10KMM   1:01:53    56:21  10,648 
  567   1128  Manfred Voß                Colbond 2                     103e 10KMB   1:00:54    56:22  10,645 
  568   1876  Jaap Stramrood             Arnhem                1962    375e 10KMM   1:02:35    56:23  10,641 
  569   1247  Claudia Swart              Arnhem                1965     91e 10KMV     57:37    56:23  10,641 
  570   1675  Casper Brasser             Utrecht               1976    376e 10KMM   1:02:30    56:24  10,638 
  571   1492  Maaike Engbers             Wageningen            1974     92e 10KMV   1:02:51    56:25  10,635 
  572   1941  Joke van den Hooff         Aalten                1953     93e 10KMV     56:54    56:25  10,635 
  573   1643  Gerrit-Jan Souvernijn      Netterden             1960    377e 10KMM   1:00:51    56:28  10,626 
  574   1584  Hans Klijntjes             Arnhem                1962    378e 10KMM   1:02:51    56:30  10,619 
  575   1931  Van Velden                 Arnhem                1966     94e 10KMV   1:00:42    56:30  10,619 
  576   1017  Irene Platjé               Arnhem                1980     95e 10KMV   1:03:15    56:32  10,613 
  577   1622  Ronald Dreijer             Arnhem                1974    379e 10KMM   1:03:15    56:32  10,613 
  578   3678  Stef M de Bont             Arnhem                1964    380e 10KMM   1:01:08    56:32  10,613 
  579   1539  Brenda Simon-'t Hart       Arnhem                1968     96e 10KMV   1:01:14    56:33  10,610 
  580   1088  Monique Croes              Pheidippides          1971     97e 10KMV     57:10    56:33  10,610 
  581   3668  B Smit                     Huissen               1949    381e 10KMM     58:41    56:34  10,607 
  582   1122  Ronald Janssen             Colbond 1                     104e 10KMB   1:00:57    56:34  10,607 
  583   1649  Ria smit-Loeters           Huissen               1951     98e 10KMV     58:41    56:35  10,604 
  584   1841  Eva van Loon               Oosterbeek            1976     99e 10KMV     56:48    56:37  10,598 
  585   1124  Eddy Rosalina              Colbond 1                     105e 10KMB   1:01:07    56:38  10,594 
  586   1012  Fred Stout                 Arnhem                1961    382e 10KMM   1:02:40    56:41  10,585 
  587   1321  Debby Broersma             Eiffel 10                     106e 10KMB   1:01:08    56:42  10,582 
  588   1184  Emma Wells                 's-Gravenhage         1966    100e 10KMV   1:01:09    56:51  10,554 
  589   1243  Reinout Besters            Arnhem                1982    383e 10KMM   1:02:14    56:55  10,542 
  590   1155  Ina Brouwer                Arnhem                1960    101e 10KMV     58:15    57:05  10,511 
  591   3659  Rex Franzen                Arnhem                1955    384e 10KMM   1:02:25    57:06  10,508 
  592   1458  Annelies Stokkel-Roelofs   Huissen               1959    102e 10KMV   1:03:59    57:08  10,502 
  593   1257  Anouk Peeters              Wageningen            1971    103e 10KMV     58:43    57:14  10,483 
  594   1421  Henk Wanders               Arnhem                1954    385e 10KMM   1:03:51    57:16  10,477 
  595   1930  Victor Landesbergen        Ede Gld               1955    386e 10KMM   1:03:52    57:18  10,471 
  596   1291  Gertina van der Velden     Tuil                  1971    104e 10KMV     59:15    57:24  10,453 
  597   1575  Frank van Zwieten          Wijchen               1964    387e 10KMM     59:44    57:24  10,453 
  598   1486  H Buitelaar                Politie GelderlandMi          107e 10KMB     57:48    57:30  10,435 
  599   1205  Toos de Groot              Arnhem                1960    105e 10KMV     59:06    57:31  10,432 
  600   1900  Max Krol                   Gendt                 1960    388e 10KMM   1:03:06    57:32  10,429 
  601   1933  Geert Theloosen            Oosterhout gem Nijme  1956    389e 10KMM   1:01:15    57:34  10,423 
  602   1477  Nard van Kessel            Huissen               1973    390e 10KMM   1:01:02    57:36  10,417 
  603   3675  Betty Ligteuberg           Arnhem                1958    106e 10KMV   1:01:18    57:38  10,411 
  604   1163  Olaf Heijers               Aalborg Industries            108e 10KMB   1:00:14    57:41  10,402 
  605   1164  Peter Hortulanus           Aalborg Industries            109e 10KMB   1:00:14    57:41  10,402 
  606   1314  Minna Laitinen             De Kempenaer 2                110e 10KMB   1:01:06    57:41  10,402 
  607   1285  Anne-marije Captijn        Arnhem                1981    107e 10KMV   1:02:08    57:43  10,396 
  608   1399  Birgit Donkers             Arnhem                1981    108e 10KMV   1:01:46    57:48  10,381 
  609   1629  Sandra van der Kemp        Arnhem                1967    109e 10KMV   1:01:04    57:51  10,372 
  610   1510  Willeke Tjassens           Duiven                1972    110e 10KMV   1:00:39    57:53  10,366 
  611   1929  Laura Smeets               Arnhem                1981    111e 10KMV   1:00:44    57:53  10,366 
  612   1605  Maurice Besselink          Arnhem                1964    391e 10KMM     58:12    57:57  10,354 
  613   1079  Antje Grolleman            Arnhem                1964    112e 10KMV   1:04:32    58:02  10,339 
  614   1096  Petra Groenhof             Arnhem                1965    113e 10KMV   1:03:06    58:03  10,336 
  615   1835  Martien Hofman             Elst Gld              1964    114e 10KMV     59:09    58:06  10,327 
  616   1197  P Temming                  Politie GelderlandMi          111e 10KMB     58:56    58:08  10,321 
  617   1196  C Temming-Veenendaal       Politie GelderlandMi          112e 10KMB     58:56    58:11  10,312 
  618   1315  Petra Mulder               De Kempenaer 2                113e 10KMB   1:01:37    58:13  10,306 
  619   1092  Larissa Oostenrijk         Arnhem                1980    115e 10KMV   1:02:14    58:13  10,306 
  620   1571  John Nagel                 Naarden               1954    392e 10KMM     58:59    58:13  10,306 
  621   1069  Wim Gijsbertsen            Rheden                1963    393e 10KMM   1:01:57    58:13  10,306 
  622   1178  Paul Beekman               Doorwerth             1952    394e 10KMM   1:03:45    58:14  10,303 
  623   1362  Erik Schot                 Van Wijnen team 5             114e 10KMB   1:00:38    58:16  10,297 
  624   1207  Rob de Geest               Deventer              1977    395e 10KMM   1:04:55    58:16  10,297 
  625   1452  K Hoogervorst              Concernstaf                   115e 10KMB   1:03:32    58:16  10,297 
  626   1204  Marloes Meynen             Stadregio Arnhem Nij          116e 10KMB   1:02:03    58:16  10,297 
  627   1595  Gilbert Sneed              Arnhem                1960    396e 10KMM     59:12    58:16  10,297 
  628   1050  Chris van Horssen          Arnhem                1954    397e 10KMM   1:03:20    58:16  10,297 
  629   1187  H van Haarlem              Politie GelderlandMi          117e 10KMB     59:05    58:19  10,289 
  630   1153  Rosa Brouwer               Arnhem                1982    116e 10KMV     59:33    58:21  10,283 
  631   1965  Fonny Heijerman            Varsseveld            1974    117e 10KMV   1:04:14    58:21  10,283 
  632   1440  Ilona de Witte             Duiven                1988    118e 10KMV   1:04:02    58:24  10,274 
  633   1107  Inge Roes                  Arnhem                1982    119e 10KMV   1:04:10    58:28  10,262 
  634   1209  Vincent Marsman            Veenendaal            1974    398e 10KMM   1:04:11    58:28  10,262 
  635   1608  Arne de Muijnck            Arnhem                1982    399e 10KMM   1:04:11    58:28  10,262 
  636   1653  Claudia Middelveld         Nijmegen              1966    120e 10KMV   1:04:06    58:30  10,256 
  637   1534  Antoinette de Bes          Arena                 1959    121e 10KMV   1:02:47    58:32  10,251 
  638   1109  Janjaap Zolliger           Huissen               1973    400e 10KMM   1:05:20    58:34  10,245 
  639   1439  Fred de Witte              Duiven                1961    401e 10KMM   1:04:13    58:34  10,245 
  640   1809  Laura de Winter            Arnhem                1985    122e 10KMV   1:03:07    58:36  10,239 
  641  X1662  Denise Swanborn            Oosterbeek            1992    123e 10KMV   1:05:04    58:37  10,236 
  642   1979  Wilma Kok-Vos              Velp Gld              1955    124e 10KMV   1:02:51    58:37  10,236 
  643   1647  Richard Visser             Apeldoorn             1972    402e 10KMM   1:05:14    58:39  10,230 
  644   1101  Remy Heuvink               Apeldoorn             1975    403e 10KMM   1:04:29    58:46  10,210 
  645   1103  Richard Boerhout           Apeldoorn             1950    404e 10KMM   1:04:29    58:47  10,207 
  646   3669  Martha Voncken             Elst Gld              1959    125e 10KMV     59:50    58:47  10,207 
  647   1237  Wendy Penning              Driel                 1971    126e 10KMV   1:04:40    58:53  10,190 
  648   1616  Jan Vernaaij               Gendt                 1963    405e 10KMM   1:03:44    59:05  10,155 
  649   3690  Hilda Mulder-Suichies      Apeldoorn             1968    127e 10KMV   1:05:09    59:06  10,152 
  650   1593  Reggie Pal                 Arnhem                1954    406e 10KMM   1:04:10    59:07  10,149 
  651   1003  Andrea van den Berg        Bisnez Management 10          118e 10KMB   1:01:55    59:10  10,141 
  652   1915  Max de Mey                 Zevenaar              1952    407e 10KMM   1:03:34    59:11  10,138 
  653   1048  Irene Degen                Nijmegen              1982    128e 10KMV   1:05:24    59:12  10,135 
  654   1127  Annemarieke Maltha         Colbond 2                     119e 10KMB   1:03:38    59:12  10,135 
  655   1678  Gaico Timmer               Lathum                1967    408e 10KMM   1:03:57    59:14  10,129 
  656   1026  Theo Corbeek               Rheden                1959    409e 10KMM   1:03:02    59:19  10,115 
  657   1537  Henk Horlings              Arnhem                1962    410e 10KMM   1:04:02    59:20  10,112 
  658   1939  Jan-Willem Huijssoon       Wageningen            1966    411e 10KMM   1:06:06    59:23  10,104 
  659   1230  John de Beijer             CITO                          120e 10KMB   1:01:53    59:28  10,090 
  660   1106  Patricia Zollinger         Pheidippides          1972    129e 10KMV   1:06:15    59:28  10,090 
  661   3687  Janet Driessen             Arnhem                1967    130e 10KMV   1:00:55    59:30  10,084 
  662   1320  Willemiek Pfaff            Eiffel 10                     121e 10KMB   1:03:59    59:35  10,070 
  663   1111  Judith Hofman              Oosterbeek            1986    131e 10KMV   1:03:44    59:37  10,064 
  664   1896  Marjan Govers              Huissen               1953    132e 10KMV   1:01:41    59:38  10,061 
  665   1871  Rik van der Jagt           Zaandam               1965    412e 10KMM   1:03:39    59:39  10,059 
  666   1870  Cella Addink               Zaandam               1965    133e 10KMV   1:03:39    59:40  10,056 
  667   1516  Peter Visser               Arnhem                1968    413e 10KMM   1:05:48    59:41  10,053 
  668   1520  Nicoline Bos               Oosterbeek            1966    134e 10KMV   1:05:49    59:42  10,050 
  669   1642  Kim Kleinee                Arnhem                1982    135e 10KMV   1:01:53    59:42  10,050 
  670   1028  Nienke van der Kint        Arnhem                1982    136e 10KMV   1:06:22    59:42  10,050 
  671   1916  Chris de Mey               Doetinchem            1961    414e 10KMM   1:04:03    59:43  10,047 
  672   3693  Eline van Manen            Lobith                1968    137e 10KMV   1:03:50    59:43  10,047 
  673   1108  Frank Hendriks             Nijmegen              1977    415e 10KMM   1:01:48    59:44  10,045 
  674   1646  Carla Kleinee              Arnhem                1959    138e 10KMV   1:02:01    59:50  10,028 
  675   1091  Brenda ten Have            Pheidippides          1985    139e 10KMV   1:00:31    59:52  10,022 
  676   1592  Ronald Nolten              Arnhem                1951    416e 10KMM   1:00:08    59:52  10,022 
  677   1878  Sabine Premer-Brinxma      Nijmegen              1950    140e 10KMV   1:05:17    59:54  10,017 
  678   1219  Hans Graat                 Oeffelt               1968    417e 10KMM   1:06:10  1:00:00  10,000 
  679   1168  Willemijn Horlings         Arnhem                1983    141e 10KMV   1:05:24  1:00:00  10,000 
  680   1591  Regine Grimm               Arnhem                1968    142e 10KMV   1:01:13  1:00:06   9,983 
  681   1590  Jasper de Graaf            Arnhem                1998    418e 10KMM   1:01:13  1:00:06   9,983 
  682   1535  Ruben van den Boogert      Almere                1984    419e 10KMM   1:00:20  1:00:07   9,981 
  683   1036  Anneke Ripmeester          Zaltbommel            1967    143e 10KMV   1:06:37  1:00:19   9,947 
  684   1185  Ruud Steen                 Arnhem                1952    420e 10KMM   1:06:53  1:00:22   9,939 
  685   1343  Muriel Zoomers             Siza Dorp Groep team          122e 10KMB   1:01:46  1:00:23   9,937 
  686   1500  Maike Steen                Amsterdam             1977    144e 10KMV   1:06:53  1:00:23   9,937 
  687   1560  Margreet van Doodewaard    Arnhem                1979    145e 10KMV   1:04:56  1:00:24   9,934 
  688   1433  Miriam Loois               Apeldoorn             1985    146e 10KMV   1:03:47  1:00:27   9,926 
  689   1282  Bas Verhoef                Oosterbeek            1973    421e 10KMM   1:05:09  1:00:33   9,909 
  690   1409  Erwin van Koppenhagen      Arnhem                1960    422e 10KMM   1:02:11  1:00:37   9,898 
  691   1413  Brigitte Pasman-Swart      Arnhem                1968    147e 10KMV   1:02:11  1:00:37   9,898 
  692   1011  Lydia Hommes-Nieuwdorp     Oosterhout gem Nijme  1973    148e 10KMV   1:06:08  1:00:39   9,893 
  693   1547  Miranda Helms              Berkel en Rodenrijs   1960    149e 10KMV   1:02:00  1:00:47   9,871 
  694   1505  Awp Daams                  Arnhem                1966    423e 10KMM   1:06:20  1:00:53   9,855 
  695   1099  Carla Wouters-Borsje       Huissen               1965    150e 10KMV   1:04:16  1:00:53   9,855 
  696   1638  Mandy Daams                Arnhem                1967    151e 10KMV   1:06:20  1:00:53   9,855 
  697   1661  Jan Hermsen                Arnhem                1953    424e 10KMM   1:07:22  1:00:54   9,852 
  698    596  Dick Tiemens               Arnhem                1946    425e 10KMM   1:06:45  1:00:55   9,850 
  699   3699  Mathias Scheffer           Arnhem                1956    426e 10KMM   1:05:12  1:00:56   9,847 
  700   1216  Olga Schouten              Bisnez Management 10          123e 10KMB   1:03:45  1:00:56   9,847 
  701   1229  Claudia van Nistelrooij    CITO                          124e 10KMB   1:03:21  1:00:57   9,844 
  702   1447  Trees van Kempen           Dieren                1959    152e 10KMV   1:05:45  1:00:59   9,839 
  703   1150  Annemieke Ooms             Voorburg              1979    153e 10KMV   1:02:37  1:01:02   9,831 
  704   1080  Henk van Zuilekom          Doetinchem            1956    427e 10KMM   1:04:37  1:01:04   9,825 
  705   1521  Gerard Versluis            Doorwerth             1961    428e 10KMM   1:02:59  1:01:06   9,820 
  706   1937  Jet Jansen                 Ciko '66              1982    154e 10KMV   1:06:47  1:01:12   9,804 
  707   1625  Gerrit Rekittke            Arnhem                1964    429e 10KMM   1:08:01  1:01:13   9,801 
  708   1810  Roos Jansen                Arnhem                1987    155e 10KMV   1:06:49  1:01:13   9,801 
  709   1484  Esther den Hartog          Wageningen            1978    156e 10KMV   1:03:11  1:01:14   9,799 
  710   1448  Katja Nass                 Arnhem                1981    157e 10KMV   1:06:42  1:01:14   9,799 
  711   1626  Angelique Burgzorg         Driel                 1970    158e 10KMV   1:08:05  1:01:17   9,791 
  712   1585  Marijke Wiegers            Arnhem                1968    159e 10KMV   1:06:09  1:01:20   9,783 
  713    547  Marja Janssen              Huissen               1955    160e 10KMV   1:03:26  1:01:21   9,780 
  714   1029  Herman ten Kate            Duiven                1951    430e 10KMM   1:07:46  1:01:22   9,777 
  715   1844  Jan Blom                   Ede Gld               1953    431e 10KMM   1:07:46  1:01:22   9,777 
  716   1113  Sanne Sierksma             Leeuwarden            1979    161e 10KMV   1:03:36  1:01:25   9,769 
  717   1322  Esther Meijerman           Eiffel 10                     125e 10KMB   1:06:04  1:01:31   9,753 
  718   1193  A IJzendoorn               Politie GelderlandMi          126e 10KMB   1:02:18  1:01:31   9,753 
  719   1660  Hans Bodd                  Arnhem                1962    432e 10KMM   1:08:04  1:01:37   9,738 
  720   1256  Daisy Elings               Arnhem                1978    162e 10KMV   1:04:35  1:01:39   9,732 
  721   1551  Ingrid Wolfs               Arnhem                1950    163e 10KMV   1:05:01  1:01:39   9,732 
  722   1528  Johan Wijnstra             Arnhem                1946    433e 10KMM   1:07:32  1:01:41   9,727 
  723   1395  Henck Kalter               De Liemers            1954    434e 10KMM   1:07:50  1:01:44   9,719 
  724   1524  Margreet Ribberink         Groesbeek             1971    164e 10KMV   1:03:37  1:01:45   9,717 
  725    539  Cicille Geutjes            Heelsum               1991    165e 10KMV   1:01:57  1:01:47   9,711 
  726   1024  Lia Patist                 De Meern              1969    166e 10KMV   1:06:22  1:01:51   9,701 
  727   3679  Willem Koopman             Driel                 1956    435e 10KMM   1:03:10  1:01:52   9,698 
  728   1563  Simone Sanders             Arnhem                1971    167e 10KMV   1:03:42  1:01:55   9,690 
  729   1123  Ronald Tokker              Colbond 1                     127e 10KMB   1:06:18  1:01:55   9,690 
  730    540  Stephanie Mac Gillavry     Arnhem                1993    168e 10KMV   1:01:56  1:01:56   9,688 
  731   1259  Gerry Hoppe                Barenbrug Holland BV          128e 10KMB   1:09:06  1:02:00   9,677 
  732   1603  Anette van Asselt          Apeldoorn             1968    169e 10KMV   1:08:11  1:02:09   9,654 
  733   1513  Henriette Branbergen       Ellecom               1971    170e 10KMV   1:05:00  1:02:14   9,641 
  734   1172  Jorieke Verheul            Arnhem                1984    171e 10KMV   1:04:26  1:02:15   9,639 
  735   1376  Vincent Preijers           Quadraam 1                    129e 10KMB   1:05:57  1:02:20   9,626 
  736   1071  Cor Tuit                   Ciko '66              1949    436e 10KMM   1:05:13  1:02:34   9,590 
  737   1536  Gea Horlings               Arnhem                1966    172e 10KMV   1:07:28  1:02:46   9,559 
  738   1491  Karin Aalbers-ten Have     Renkum                1966    173e 10KMV   1:09:14  1:02:48   9,554 
  739   1461  Monique Derksen            Oosterhout gem Nijme  1972    174e 10KMV   1:07:09  1:02:54   9,539 
  740   1445  Marlies Voskamp            Deventer              1982    175e 10KMV   1:08:41  1:03:03   9,516 
  741   1202  Eva Verhoeven              Stadregio Arnhem Nij          130e 10KMB   1:06:51  1:03:05   9,511 
  742   1607  Ellen Hubers               Doetinchem            1970    176e 10KMV   1:08:26  1:03:10   9,499 
  743   1956  Annemiek Hoeben            Maasbommel            1965    177e 10KMV   1:05:12  1:03:10   9,499 
  744   1034  Annelein Huisman           Huissen               1983    178e 10KMV   1:09:27  1:03:15   9,486 
  745   1346  Peter van Heerwaarden      Van Wijnen team 1             131e 10KMB   1:07:21  1:03:17   9,481 
  746   1177  Karin Kolk                 Apeldoorn             1966    179e 10KMV   1:09:38  1:03:25   9,461 
  747   1059  Michael Ruseler            Arnhem                1963    437e 10KMM   1:06:38  1:03:30   9,449 
  748   1613  Martin Pieterse            Gouderak              1954    438e 10KMM   1:09:10  1:03:37   9,431 
  749   1897  Roswitha van de Sandt      Nieuwegein            1960    180e 10KMV   1:05:48  1:03:44   9,414 
  750   1356  Hanneke Peelen             Van Wijnen team 2             132e 10KMB   1:09:25  1:03:45   9,412 
  751   1039  Marti v Rooij-Ripmeester   Zaltbommel            1966    181e 10KMV   1:10:05  1:03:48   9,404 
  752   1561  Joop Carvmiggelt           Arnhem                1946    439e 10KMM   1:04:45  1:03:50   9,399 
  753   1064  Remco Postma               Amsterdam Zuidoost    1968    440e 10KMM   1:07:11  1:03:50   9,399 
  754   1052  Fred Driesse               Arnhem                1952    441e 10KMM   1:08:24  1:03:55   9,387 
  755   1049  Mariska Assink             Arnhem                1975    182e 10KMV   1:09:29  1:04:08   9,356 
  756   1671  Hamid Messaoudi            Arnhem                1968    442e 10KMM   1:11:18  1:04:09   9,353 
  757   1408  Marion van Grootel         Arnhem                1967    183e 10KMV   1:10:48  1:04:12   9,346 
  758   1515  Fred Kaauw                 Arnhem                1968    443e 10KMM   1:10:09  1:04:25   9,314 
  759   1553  J schreijen Berg           Arnhem                1982    444e 10KMM   1:07:04  1:04:28   9,307 
  760   1053  Carolien Joosten           Driel                 1960    184e 10KMV   1:07:19  1:04:33   9,295 
  761   1509  Suzanne Stoop              Huissen               1967    185e 10KMV   1:07:43  1:04:43   9,271 
  762   1328  Kristel van de Peppel      Eiffel 10                     133e 10KMB   1:09:39  1:05:06   9,217 
  763   1468  No Sijben                  Velp Gld              1946    445e 10KMM   1:06:33  1:05:08   9,212 
  764   1847  Katie Oost                 ILS-runners                   134e 10KMB   1:08:50  1:05:28   9,165 
  765   1190  R Staijen                  Politie GelderlandMi          135e 10KMB   1:06:30  1:05:45   9,125 
  766   1635  Belinda Panka              Arnhem                1970    186e 10KMV   1:11:56  1:05:55   9,102 
  767   1634  Hans Tiekstra              Arnhem                1958    446e 10KMM   1:11:56  1:05:55   9,102 
  768   1206  Angela Rietdijk            Deventer              1982    187e 10KMV   1:12:40  1:06:01   9,089 
  769   1364  Tjitske Kussendrager       Van Wijnen team 5             136e 10KMB   1:07:04  1:06:04   9,082 
  770   1363  Marjan Bouma               Van Wijnen team 5             137e 10KMB   1:07:04  1:06:04   9,082 
  771   1342  Rieky Donkers              Siza Dorp Groep team          138e 10KMB   1:07:48  1:06:10   9,068 
  772   1341  Wijnie Nieboer             Siza Dorp Groep team          139e 10KMB   1:07:49  1:06:11   9,066 
  773   1340  Anne van Dimmemdaal        Siza Dorp Groep team          140e 10KMB   1:07:48  1:06:12   9,063 
  774   1839  Ingrid Vonk-Roelofsen      Gelre                 1966    188e 10KMV   1:11:04  1:06:17   9,052 
  775   1035  Wendy Toussaint            Velp Nb               1970    189e 10KMV   1:10:14  1:06:18   9,050 
  776   1522  Eliane van Beukering       Doorwerth             1964    190e 10KMV   1:08:34  1:06:36   9,009 
  777   1573  Karin Potkamp              Arnhem                1963    191e 10KMV   1:13:39  1:06:50   8,978 
  778   1574  Jacco Potkamp              Arnhem                1967    447e 10KMM   1:13:39  1:06:50   8,978 
  779   1232  Lucas Maätita              Arnhem                1959    448e 10KMM   1:10:55  1:07:05   8,944 
  780   1380  Anna Koster                Quadraam 3                    141e 10KMB   1:10:45  1:07:09   8,935 
  781   1462  Cor Uittenbogerd           Nijmegen              1955    449e 10KMM   1:07:56  1:07:15   8,922 
  782   1152  Brenda Uittenbogerd        Nijmegen              1985    192e 10KMV   1:07:56  1:07:16   8,920 
  783   1151  Corine Uittenbogerd        Nijmegen              1988    193e 10KMV   1:07:56  1:07:16   8,920 
  784   1599  Ben Rimke                  Amersfoort            1959    450e 10KMM   1:12:52  1:07:17   8,918 
  785   1076  Rianne Koskamp             Doetinchem            1963    194e 10KMV   1:10:59  1:07:27   8,895 
  786   1375  Caroline Peters            Quadraam 1                    142e 10KMB   1:11:40  1:08:05   8,813 
  787   1006  Mirjam Pronk               Bisnez Management 10          143e 10KMB   1:11:00  1:08:10   8,802 
  788   1061  Karin Toussaint            Nijmegen              1968    195e 10KMV   1:12:11  1:08:16   8,789 
  789   1102  Jacqueline Hengst          Arnhem                1966    196e 10KMV   1:09:04  1:08:22   8,776 
  790   1420  Petra Rosendaal            Arnhem                1956    197e 10KMV   1:09:04  1:08:22   8,776 
  791   1407  Anita Adema                Arnhem                1971    198e 10KMV   1:15:17  1:08:40   8,738 
  792   1270  Marcel Pormes              Arnhem                1967    451e 10KMM   1:12:36  1:09:08   8,679 
  793   1191  M Lotte                    Politie GelderlandMi          144e 10KMB   1:11:29  1:09:15   8,664 
  794   1010  Cristel Hodes              Oosterbeek            1974    199e 10KMV   1:13:05  1:09:55   8,582 
  795   1325  Bettina van Dam            Eiffel 10                     145e 10KMB   1:14:29  1:10:03   8,565 
  796   1401  Angela Visscher            Apeldoorn             1970    200e 10KMV   1:16:31  1:10:17   8,537 
  797   1814  Peter Otten                Ochten                1962    452e 10KMM   1:17:04  1:11:12   8,427 
  798   1211  Ingrid Westerbroek         Apeldoorn             1965    201e 10KMV   1:14:07  1:12:10   8,314 
  799   1085  Dirkje Hofman              Oosterbeek            1955    202e 10KMV   1:13:57  1:12:41   8,255 
  800   1013  Jan Stout                  Lelystad              1958    453e 10KMM   1:18:43  1:12:45   8,247 
  801   1817  Hans van den Berg          Ciko '66              1967    454e 10KMM   1:17:10  1:14:32   8,050 
  802   1589  Chris Pieta                Arnhem                1964    455e 10KMM   1:22:10  1:15:47   7,917 
  803   1631  Oscar de Heer              Winterswijk           1970    456e 10KMM   1:19:57  1:16:12   7,874 
  804   1633  Roland Klein               Westervoort           1965    457e 10KMM   1:19:56  1:16:14   7,871 
  805   1552  Remond van Olderen         Arnhem                1982    458e 10KMM   1:18:56  1:16:20   7,860 
  806   1267  Pieter Meijboom            Stadregio Arnhem Nij          146e 10KMB   1:22:38  1:18:49   7,613
10 kilometer Businessrun
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         DE KEMPENAER 1             ARNHEM                                3:40:33
        1309  Valentin Zillinq                                          63e      42:54   13,986     4:17 
        1301  Jan Lenfrink                                              73e      43:31   13,788     4:21 
        1302  Eus Schalwijk                                             74e      43:35   13,767     4:21 
        1304  Hans Meting                                              115e      45:14   13,265     4:31 
        1313  André Olthaar                                            119e      45:19   13,240     4:31 
        1303  Paul van Dijk                                            179e     (46:48)  12,821     4:40 
        1308  Noud de Groot                                            232e     (48:33)  12,358     4:51 
        1307  John Vos                                                 333e     (51:20)  11,688     5:08 
        1306  Paul Wilmink                                             338e     (51:25)  11,669     5:08 
        1305  Peter Waterkoort                                         374e     (52:19)  11,469     5:13 

    2         QUADRAAM 3                 DUIVEN                                3:49:57
        1384  Jacco Geurts                                              64e      42:57   13,970     4:17 
        1381  Martijn Visser                                            78e      43:52   13,678     4:23 
        1383  Bart vd Saag                                             109e      45:05   13,309     4:30 
        1377  Jos van Heusden                                          222e      48:15   12,435     4:49 
        1379  Raymond Karnebeek                                        285e      49:48   12,048     4:58 
        1378  Bart Kersten                                             301e     (50:20)  11,921     5:02 
        1386  Maarten Reichgelt                                        302e     (50:23)  11,909     5:02 
        1380  Anna Koster                                              780e   (1:07:09)   8,935     6:42 

    3         SIZA DORP GROEP TEAM 2     ARNHEM                                3:53:04
        1922  Dries Pluimers             Oosterbeek            1970     18e      39:50   15,063     3:59 
        1331  Claas Hakkenberg                                          25e      40:15   14,907     4:01 
        1335  Henny Blanke                                             231e      48:33   12,358     4:51 
        1332  Joost ter Velde                                          314e      50:52   11,796     5:05 
        1923  Rob Hoogma                 Nijmegen              1954    437e      53:34   11,201     5:21 
        1338  Billy Reqouin                                            492e     (54:38)  10,982     5:27 
        1336  Raoul Tutuarima                                          494e     (54:38)  10,982     5:27 

    4         CITO                       ARNHEM                                3:53:53
        1235  Laurens Blommers                                          53e      42:13   14,212     4:13 
        1888  Lody Smeets                Elst Gld              1958    143e      45:59   13,048     4:35 
        1231  Freek Nabuurs                                            203e      47:31   12,627     4:45 
        1236  Michel Kleinhuis                                         229e      48:30   12,371     4:51 
        1234  Rolf van der Kemp                                        278e      49:40   12,081     4:58 
        1233  Frans Wagenaar                                           482e     (54:30)  11,009     5:27 
        1230  John de Beijer                                           659e     (59:28)  10,090     5:56 
        1229  Claudia van Nistelrooij                                  701e   (1:00:57)   9,844     6:05 

    5         VAN WIJNEN TEAM 2          ARNHEM                                3:58:42
        1358  Christian Lambert                                         34e      40:53   14,676     4:05 
        1359  Eddy van Ditshuizen                                      198e      47:26   12,649     4:44 
        1388  Jan Hern Muller                                          200e      47:29   12,636     4:44 
        1355  Anke van 't Klooster                                     318e      51:00   11,765     5:06 
        1357  Stefan van de Pol                                        357e      51:54   11,561     5:11 
        1354  Marieke Legtenberg                                       545e     (55:50)  10,746     5:35 
        1356  Hanneke Peelen                                           750e   (1:03:45)   9,412     6:22 

    6         VAN WIJNEN TEAM 1          ARNHEM                                4:02:37
        1353  René Roelofs                                              62e      42:53   13,991     4:17 
        1351  Michel van Ooijen                                        172e      46:37   12,871     4:39 
        1349  Jan Hillen                                               218e      48:01   12,496     4:48 
        1350  Alan Bosch                                               298e      50:12   11,952     5:01 
        1348  Freddy van den Beld                                      502e      54:54   10,929     5:29 
        1352  Marcel Hendriks                                          524e     (55:17)  10,853     5:31 
        1346  Peter van Heerwaarden                                    745e   (1:03:17)   9,481     6:19 

    7         QUADRAAM 1                 DUIVEN                                4:07:17
        1374  Peter Kiers                                              175e      46:43   12,843     4:40 
        1368  Jan van den Heuij                                        244e      49:01   12,241     4:54 
        1370  Marius de Boer                                           257e      49:19   12,166     4:55 
        1367  Harry Pruys                                              280e      49:42   12,072     4:58 
        1369  Hans Markhorst                                           389e      52:32   11,421     5:15 
        1373  Kirsten Timmers                                          438e     (53:36)  11,194     5:21 
        1372  Juul Ottenheim                                           552e     (55:59)  10,717     5:35 
        1371  Mariska Koopmans                                         553e     (56:00)  10,714     5:36 
        1376  Vincent Preijers                                         735e   (1:02:20)   9,626     6:14 
        1375  Caroline Peters                                          786e   (1:08:05)   8,813     6:48 

    8         DE KEMPENAER 2             ARNHEM                                4:07:48
        1316  Jorg van de Peppel                                        58e      42:35   14,090     4:15 
        1319  Olaf van Ralen                                           260e      49:23   12,150     4:56 
        1311  Birgit van der Pluijm                                    339e      51:29   11,654     5:08 
        1318  Jan Heikens                                              363e      52:00   11,538     5:12 
        1312  Ank van de Wiel                                          379e      52:21   11,461     5:14 
        1310  Daan van Breda                                           526e     (55:21)  10,840     5:32 
        1317  Henriëtte Waterkoort-Ten                                 529e     (55:28)  10,817     5:32 
        1663  Johan van der Mee                                        540e     (55:45)  10,762     5:34 
        1314  Minna Laitinen                                           606e     (57:41)  10,402     5:46 
        1315  Petra Mulder                                             618e     (58:13)  10,306     5:49 

    9         ILS-RUNNERS                NIJMEGEN                              4:08:21
        1848  Toine Konings              Beuningen Gld         1956    199e      47:27   12,645     4:44 
        1140  Margot van Stratum                                       252e      49:13   12,191     4:55 
        1849  Fred Muijrers              Nijmegen              1953    253e      49:14   12,187     4:55 
        1142  Michiel Spee                                             310e      50:45   11,823     5:04 
        1139  Marloes Janssen                                          347e      51:42   11,605     5:10 
        1847  Katie Oost                                               764e   (1:05:28)   9,165     6:32 

   10         BARENBRUG HOLLAND BV       OOSTERHOUT GLD                        4:13:44
        1905  Jos Jager                  Herveld               1963    212e      47:52   12,535     4:47 
        1260  Leon Wielders                                            296e      50:01   11,996     5:00 
        1263  Thijs Tollenaar                                          345e      51:41   11,609     5:10 
        1262  Henk Tollenaar                                           346e      51:42   11,605     5:10 
        1266  Theo Op den Kamp                                         385e      52:28   11,436     5:14 
        1264  Sem Jager                                                412e     (52:57)  11,331     5:17 
        1265  Arthur Wolleswinkel                                      523e     (55:15)  10,860     5:31 
        1259  Gerry Hoppe                                              731e   (1:02:00)   9,677     6:12 

   11         COLBOND 2                  ARNHEM                                4:14:15
        1132  Gijs Hermans                                              56e      42:20   14,173     4:14 
        1126  Rob Noppen                                               163e      46:18   12,959     4:37 
        1934  Ralf Koenhen               Lathum                1979    425e      53:16   11,264     5:19 
        1133  Walter Hendriks                                          551e      55:59   10,717     5:35 
        1128  Manfred Voß                                              567e      56:22   10,645     5:38 
        1127  Annemarieke Maltha                                       654e     (59:12)  10,135     5:55 

   12         COLBOND 1                  ARNHEM                                4:15:58
        1120  Harry Verbakel                                            84e      44:08   13,595     4:24 
        1119  Michiel Nuyens                                           192e      47:07   12,734     4:42 
        1845  Suze Siebes                Wehl                  1977    463e      54:02   11,104     5:24 
        1125  Gerbe van den Top                                        465e      54:07   11,087     5:24 
        1122  Ronald Janssen                                           582e      56:34   10,607     5:39 
        1124  Eddy Rosalina                                            585e     (56:38)  10,594     5:39 
        1123  Ronald Tokker                                            729e   (1:01:55)   9,690     6:11 

   13         CONCERNSTAF                ARNHEM                                4:22:17
        1449  S Gerritsen                                              263e      49:26   12,138     4:56 
        1450  M Heetebrij                                              272e      49:33   12,109     4:57 
        1451  C van den Berg                                           372e      52:18   11,472     5:13 
        1453  K Vons                                                   404e      52:44   11,378     5:16 
        1452  K Hoogervorst                                            625e      58:16   10,297     5:49 

   14         EIFFEL 10                  ARNHEM                                4:27:51
        1323  Mark Roelofsma                                            22e      40:04   14,975     4:00 
        1329  Hans Cloosterman                                         293e      49:59   12,004     4:59 
        1321  Debby Broersma                                           587e      56:42   10,582     5:40 
        1320  Willemiek Pfaff                                          662e      59:35   10,070     5:57 
        1322  Esther Meijerman                                         717e    1:01:31    9,753     6:09 
        1328  Kristel van de Peppel                                    762e   (1:05:06)   9,217     6:30 
        1325  Bettina van Dam                                          795e   (1:10:03)   8,565     7:00 

   15         POLITIE GELDERLANDMIDDEN3                                        4:31:57
        1198  A Hobink                                                 262e      49:25   12,142     4:56 
        1194  A den Brave                                              382e      52:22   11,458     5:14 
        1199  D van Ligten                                             487e      54:32   11,002     5:27 
        1486  H Buitelaar                                              598e      57:30   10,435     5:45 
        1197  P Temming                                                616e      58:08   10,321     5:48 
        1196  C Temming-Veenendaal                                     617e     (58:11)  10,312     5:49 

   16         STADREGIO ARNHEM NIJMEGEN  NIJMEGEN                              4:34:38
        1200  Nico Arts                                                 97e      44:36   13,453     4:27 
        1203  Lex Roolvink                                             469e      54:11   11,074     5:25 
        1454  Harry de Vries                                           481e      54:30   11,009     5:27 
        1204  Marloes Meynen                                           626e      58:16   10,297     5:49 
        1202  Eva Verhoeven                                            741e    1:03:05    9,511     6:18 
        1267  Pieter Meijboom                                          806e   (1:18:49)   7,613     7:52 

   17         BISNEZ MANAGEMENT 10 KM                                          4:44:08
        1004  Michiel Dijkman                                          393e      52:34   11,414     5:15 
        1217  Maarten Steinebach                                       517e      55:11   10,873     5:31 
        1005  Roeland Nagel                                            562e      56:17   10,660     5:37 
        1003  Andrea van den Berg                                      651e      59:10   10,141     5:55 
        1216  Olga Schouten                                            700e    1:00:56    9,847     6:05 
        1006  Mirjam Pronk                                             787e   (1:08:10)   8,802     6:49 

   18         POLITIE GELDERLANDMIDDEN2                                        4:49:51
        1188  H van Poeijer                                            282e      49:44   12,064     4:58 
        1189  A Plas                                                   486e      54:32   11,002     5:27 
        1187  H van Haarlem                                            629e      58:19   10,289     5:49 
        1193  A IJzendoorn                                             718e    1:01:31    9,753     6:09 
        1190  R Staijen                                                765e    1:05:45    9,125     6:34 
        1191  M Lotte                                                  793e   (1:09:15)   8,664     6:55 

   19         VAN WIJNEN TEAM 5          ARNHEM                                5:01:16
        1366  Erik Jan Rodenhuis                                       527e      55:26   10,824     5:32 
        1365  Maaike Bosma                                             528e      55:26   10,824     5:32 
        1362  Erik Schot                                               623e      58:16   10,297     5:49 
        1364  Tjitske Kussendrager                                     769e    1:06:04    9,082     6:36 
        1363  Marjan Bouma                                             770e    1:06:04    9,082     6:36 

   20         SIZA DORP GROEP TEAM 3     ARNHEM                                5:14:40
        1924  Joris Sonneveldt           Arnhem                1975    538e      55:44   10,766     5:34 
        1343  Muriel Zoomers                                           685e    1:00:23    9,937     6:02 
        1342  Rieky Donkers                                            771e    1:06:10    9,068     6:37 
        1341  Wijnie Nieboer                                           772e    1:06:11    9,066     6:37 
        1340  Anne van Dimmemdaal                                      773e    1:06:12    9,063     6:37 

              JOKAN                                                                DNF
        1669  J Lourens                                                120e     (45:21)  13,230     4:32 
        1667  B Geuzebroek                                             165e     (46:20)  12,950     4:38 
        1666  G Onna                                                   207e     (47:36)  12,605     4:45 
        1668  S Berenpas                                               328e     (51:11)  11,723     5:07 

              AALBORG INDUSTRIES         NIJMEGEN                                  DNF
        1163  Olaf Heijers                                             604e     (57:41)  10,402     5:46 
        1164  Peter Hortulanus                                         605e     (57:41)  10,402     5:46 
5 kilometer loop
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    509  *Jesper van den Wielen     Wijchen               1991      1e 5KMM      13:58    13:57  21,505 
    2    466  *Ismail Abdulahi Shirq Om  Apeldoorn             1985      2e 5KMM      14:03    14:02  21,378 
    3    585  John Aalbers               Nijmegen              1965      3e 5KMM      15:55    15:54  18,868 
    4    343  Ronald Droppert            AV '40                1988      4e 5KMM      15:55    15:55  18,848 
    5    848  Jeroen Reintjes            Atletico '73          1990      5e 5KMM      15:58    15:58  18,789 
    6    382  Jeroen Brandts             Loopgroep PK          1981      6e 5KMM      16:11    16:11  18,538 
    7    151  Nadaj Samuel               Ciko '66              1988      7e 5KMM      16:37    16:36  18,072 
    8    828  Koen Vossers               Argo                  1989      8e 5KMM      16:40    16:39  18,018 
    9    182  Erwin Reimer               Run2day team 1                  1e 5KMB      16:46    16:45  17,910 
   10    145  Chris J A L G HENET        Ciko '66              1959      9e 5KMM      16:50    16:50  17,822 
   11    582  Ruud Nefkens               Nijmegen              1977     10e 5KMM      16:53    16:50  17,822 
   12    433  Ronald de Jonge            Run2day team 1                  2e 5KMB      16:52    16:52  17,787 
   13    183  Marcel Kuintjes            Run2day team 1                  3e 5KMB      17:13    17:12  17,442 
   14    516  Ruben-Adriaan Jongkind Ye  Barneveld             1976     11e 5KMM      18:01    17:59  16,682 
   15    401  Justin Meerenburgh         Daventria             1981     12e 5KMM      18:02    18:00  16,667 
   16     55  Robbert Janssen            Zetten                1992     13e 5KMM      18:49    18:03  16,620 
   17    312  Yassine Loukili            Atverni               1996     14e 5KMM      18:29    18:28  16,245 
   18    575  Juriaan Scholten           Duiven                1994     15e 5KMM      18:36    18:35  16,143 
   19    469  Simon Sanders              Arnhem                1960     16e 5KMM      18:54    18:51  15,915 
   20    402  Jelle Busscher             Ciko '66              1988     17e 5KMM      19:00    18:53  15,887 
   21    854  William de Kaste           Arnhem                1971     18e 5KMM      20:27    18:57  15,831 
   22    435  Isabelle Sticker           Run2day team 1                  4e 5KMB      18:59    18:58  15,817 
   23    561  Remco Brouwer              Arnhem                1993     19e 5KMM      19:16    19:01  15,776 
   24     14  Jens Verschuren            De Mortel             1990     20e 5KMM      24:37    19:14  15,598 
   25    806  Bart Maas                  Ciko '66              1997     21e 5KMM      19:31    19:28  15,411 
   26    158  Geert Geurken              Sportbedrijf Arnhem             5e 5KMB      21:39    19:45  15,190 
   27    813  Jan-Albert Verveda         Ciko '66              1965     22e 5KMM      20:42    19:50  15,126 
   28    269  Bart Dijk                  Ciko '66              1980     23e 5KMM      20:16    19:59  15,013 
   29    162  Edwin van Gastel           Sportbedrijf Arnhem             6e 5KMB      25:19    19:59  15,013 
   30    534  Bernhard Bade              Arnhem                1965     24e 5KMM      20:11    20:09  14,888 
   31     90  Peter Madlener             Utrecht               1985     25e 5KMM      21:19    20:09  14,888 
   32    855  Ruud Janssen               Arnhem                1962     26e 5KMM      20:18    20:13  14,839 
   33    503  Bart van Gastel            Nijmegen              1984     27e 5KMM      25:37    20:16  14,803 
   34    851  Paul Buser                 Arnhem                1980     28e 5KMM      21:03    20:21  14,742 
   35    195  Jan Willem Spoelstra       Arnhem                1976     29e 5KMM      21:28    20:29  14,646 
   36     98  Jeff Nagel                 Nijmegen              1977     30e 5KMM      27:19    20:34  14,587 
   37     X1  Renske Dickhout            Nijmegen              1990      1e 5KMV      20:44    20:40  14,516 
   38    570  Pieter Bult                Arnhem                1962      2e 5KMV      20:52    20:43  14,481 
   39    372  Daniël van Deutekom        Arnhem                1995     31e 5KMM      22:10    20:50  14,400 
   40    486  Mannes Dreef               Arnhem                1994     32e 5KMM      21:24    20:51  14,388 
   41    830  Niels Theloosen            Nijmegen Atletiek     1996     33e 5KMM      20:55    20:54  14,354 
   42    106  Robert Vreeland            Nijmegen              1977     34e 5KMM      26:58    20:55  14,343 
   43    888  Gilbert Juliaans           Nijmegen              1977     35e 5KMM      24:46    20:56  14,331 
   44    420  Louan Aarts                Arnhem                1996     36e 5KMM      21:13    20:57  14,320 
   45    374  Niels van der Aa           Arnhem                1997     37e 5KMM      21:04    21:00  14,286 
   46    560  Stijn van den Hoek         Arnhem                1996     38e 5KMM      21:21    21:05  14,229 
   47     91  Ken Madlener               NSAV 't Haasje        1983     39e 5KMM      22:17    21:05  14,229 
   48    429  Marco Lans                 VAV                   1969     40e 5KMM      26:05    21:08  14,196 
   49    177  Marc Op den Kamp           Arnhem                1993     41e 5KMM      26:13    21:08  14,196 
   50    193  Pawel Falize               Arnhem                1982     42e 5KMM      21:28    21:10  14,173 
   51    544  Martin van der Made        Velp Gld              1966     43e 5KMM      22:23    21:13  14,140 
   52    360  Stef van Nes                                              44e 5KMM      23:25    21:17  14,096 
   53    868  Giovanni Amota             Arnhem                1965     45e 5KMM      21:23    21:18  14,085 
   54    297  Eric van Bochove           's-Gravenhage         1985     46e 5KMM      23:01    21:18  14,085 
   55    584  Esmee Schilp               Nijmegen              1976      3e 5KMV      21:22    21:20  14,063 
   56    375  Pepijn van der Aa          Arnhem                1994     47e 5KMM      21:25    21:22  14,041 
   57    815  Huib Evers                 Duiven                1973     48e 5KMM      22:06    21:29  13,964 
   58   3002  Kees Brussé                Rijn IJssel Runners   1969      7e 5KMB      21:56    21:39  13,857 
   59    324  Harry te Pas               Rijn IJssel Runners             8e 5KMB      21:57    21:39  13,857 
   60    579  Dennis Overbeek            Arnhem                1981     49e 5KMM      26:46    21:47  13,772 
   61    434  Freek Stöcker              Run2day team 1                  9e 5KMB      22:21    21:48  13,761 
   62    853  Hans Theunissen            Ciko '66              1968     50e 5KMM      25:52    22:02  13,616 
   63    825  Marcel Evers               Arnhem                1976     51e 5KMM      24:41    22:02  13,616 
   64    814  Tjeerd Verveda             Ciko '66              1993     52e 5KMM      22:53    22:05  13,585 
   65    594  Leon op de Coul            Duiven                1962     53e 5KMM      22:27    22:08  13,554 
   66    523  Roy Niels                  Arnhem                1983     54e 5KMM      28:14    22:08  13,554 
   67    174  Andy van de Kuit           Ede Gld               1987     55e 5KMM      22:12    22:08  13,554 
   68    240  Sven Willems               Van Wijnen team 6              10e 5KMB      23:12    22:08  13,554 
   69    455  Gerard Willemzen           Huissen               1960     56e 5KMM      24:57    22:10  13,534 
   70    580  Bob van de Sluis           Oosterbeek            1990     57e 5KMM      24:39    22:13  13,503 
   71    532  Roger Beumer               Wenum Wiesel          1978     58e 5KMM      26:43    22:14  13,493 
   72    452  Marc Troostwijk            Arnhem                1967     59e 5KMM      22:33    22:17  13,463 
   73    159  Tom Geurken                Sportbedrijf Arnhem            11e 5KMB      23:21    22:21  13,423 
   74    559  Bas Brouwer                Arnhem                1996     60e 5KMM      22:38    22:23  13,403 
   75    553  Bart Smeink                Arnhem                1983     61e 5KMM      28:44    22:25  13,383 
   76    339  Emile de Jager             Wijchen               1974     62e 5KMM      22:52    22:29  13,343 
   77    175  Linda Hulsbeek             Climax                1989      4e 5KMV      22:34    22:31  13,323 
   78    820  Niels Leijdekkers          Wijchen               1958     63e 5KMM      25:55    22:34  13,294 
   79     10  Rob Maas                   Arnhem                1999     64e 5KMM      22:38    22:35  13,284 
   80    410  Gideon van Poppel          Zaandijk              1978     65e 5KMM      24:38    22:36  13,274 
   81    838  Herma Inklaar              Ciko '66              1961      5e 5KMV      23:17    22:37  13,265 
   82    160  Ralph Stolk                Sportbedrijf Arnhem            12e 5KMB      26:15    22:41  13,226 
   83    518  Jan van Heugten            Rhenen                1962     66e 5KMM      26:51    22:42  13,216 
   84    166  Edwin van der Velde        Sportbedrijf Arnhem            13e 5KMB      27:57    22:42  13,216 
   85    451  Anouk van Eyck             Arnhem                1988      6e 5KMV      23:03    22:47  13,168 
   86    351  W Buijs                    Corus Tubes                    14e 5KMB      27:40    22:50  13,139 
   87     76  Tom Berendsen              Westervoort           1995     67e 5KMM      23:21    22:55  13,091 
   88    409  Orne de Jong               Arnhem                1977     68e 5KMM      24:15    23:01  13,034 
   89    313  Heleen Fritschy            Nijmegen Atletiek     1993      7e 5KMV      25:18    23:03  13,015 
   90    356  J van Santen               Corus Tubes                    15e 5KMB      27:59    23:04  13,006 
   91    357  M van Pijlen               Corus Tubes                    16e 5KMB      27:50    23:04  13,006 
   92    377  Julian Markus              Arnhem                1994     69e 5KMM      25:56    23:09  12,959 
   93    237  John Koenders              Van Wijnen team 6              17e 5KMB      28:47    23:09  12,959 
   94    593  Wouter Oorthuis            Arnhem                1978     70e 5KMM      23:54    23:10  12,950 
   95    281  Caglar Durmus              Arnhem                1976     71e 5KMM      23:29    23:11  12,940 
   96    111  Samuel Sanders             Zetten                1974     72e 5KMM      25:45    23:13  12,922 
   97    311  Robbie Meijer              Arnhem                1980     73e 5KMM      23:22    23:13  12,922 
   98    515  Rens Beijeveld             Rheden                1994     74e 5KMM      25:19    23:15  12,903 
   99    278  Jan Hulsbeek               Ede Gld               1965     75e 5KMM      23:32    23:17  12,885 
  100    600  Maurice van Helden         CDS Engineering BV    1980     18e 5KMB      30:17    23:17  12,885 
  101    277  Erwin Hulsbeek             Ede Gld               1995     76e 5KMM      23:31    23:18  12,876 
  102    415  Nanouk Rutten              Elst Gld              1992      8e 5KMV      23:48    23:19  12,866 
  103    334  Ben van Onna               Van Wijnen team 6              19e 5KMB      29:16    23:26  12,802 
  104    335  Clemens van Onna           Van Wijnen team 6              20e 5KMB      29:17    23:26  12,802 
  105    599  Govert Kruijtzer           CDS Engineering BV    1978     21e 5KMB      30:25    23:29  12,775 
  106    567  Josan Tielen               Arnhem                1994     77e 5KMM      23:40    23:32  12,748 
  107    424  John de Jong               Oosterbeek            1962     78e 5KMM      28:43    23:32  12,748 
  108    197  Marijke Dubbelink          't O.M.metje                   22e 5KMB      23:41    23:33  12,739 
  109     58  Mieke Lantsink             Arnhem                1962      9e 5KMV      27:02    23:34  12,730 
  110    165  Wielly Rasing              Sportbedrijf Arnhem            23e 5KMB      25:37    23:36  12,712 
  111    470  Leo Smid                   Zetten                1979     79e 5KMM      24:47    23:38  12,694 
  112    471  Edda Ellenbroek            Arnhem                1985     10e 5KMV      24:47    23:38  12,694 
  113    852  Barbara Beijen             Arnhem                1981     11e 5KMV      26:41    23:41  12,667 
  114    192  Robben Riksen              Oosterbeek            1992     80e 5KMM      25:19    23:42  12,658 
  115    550  Theo Janssen               Arnhem                1953     81e 5KMM      30:03    23:43  12,649 
  116    143  Sander van Woudenberg      CDS Engineering BV             24e 5KMB      30:43    23:44  12,640 
  117    490  Yord Yedema                Arnhem                1994     82e 5KMM      28:56    23:45  12,632 
  118     31  Wesley van IJzendoorn      Elten (GER)           1993     83e 5KMM      25:32    23:48  12,605 
  119    542  John Palm                  Rheden                1969     84e 5KMM      27:11    23:48  12,605 
  120    862  Theo Yedema                Arnhem                1962     85e 5KMM      29:00    23:49  12,596 
  121    358  J Klappe                   Corus Tubes                    25e 5KMB      28:33    23:53  12,561 
  122     62  Jorn Bronkhorst            Duiven                1994     86e 5KMM      24:25    24:00  12,500 
  123    403  Ernst Jolink               Arnhem                1975     87e 5KMM      29:05    24:04  12,465 
  124    877  Wietske Klomp              Nijmegen              1982     12e 5KMV      27:27    24:04  12,465 
  125    404  Ivo Vijverberg             Arnhem                1974     88e 5KMM      29:10    24:04  12,465 
  126     67  Karin van Heerde           Arnhem                1976     13e 5KMV      28:58    24:07  12,440 
  127    831  Guusje Oost                Arnhem                1969     14e 5KMV      27:27    24:07  12,440 
  128     89  Saskia Kuiper              Amstelveen            1969     15e 5KMV      25:02    24:11  12,405 
  129    233  Nadine Willems             Van Wijnen team 4              26e 5KMB      25:15    24:11  12,405 
  130    590  Nico van Zand              Huissen               1973     89e 5KMM      27:40    24:14  12,380 
  131    134  Juril Bergonje             Wijchen               1982     90e 5KMM      28:15    24:15  12,371 
  132    846  Frank Huizinga             Oosterbeek            1969     91e 5KMM      29:32    24:21  12,320 
  133    865  Ron Janssen                Arnhem                1961     92e 5KMM      25:53    24:25  12,287 
  134    444  Laura Verborg              Nijmegen              1979     16e 5KMV      24:31    24:25  12,287 
  135    238  Wilfried van Oyen          Van Wijnen team 6              27e 5KMB      30:05    24:26  12,278 
  136    541  Darwin Mus                 Arnhem                1994     93e 5KMM      24:30    24:27  12,270 
  137     78  Emile van Dongen           Oosterbeek            1958     94e 5KMM      29:37    24:27  12,270 
  138    216  Hanneke De Peuter          Siza Dorp Groep team           28e 5KMB      30:30    24:29  12,253 
  139    574  Thomas Darich              Arnhem                1996     95e 5KMM      25:04    24:31  12,237 
  140    149  Ruud Tuithof               Arnhem                1966     96e 5KMM      27:32    24:31  12,237 
  141    148  Niels Schonewille          HAC '63               1991     97e 5KMM      26:46    24:32  12,228 
  142    881  Delano Verwey              Arnhem                1968     98e 5KMM      31:43    24:32  12,228 
  143    209  Caroline Welberg           Wehl                  1995     17e 5KMV      27:28    24:32  12,228 
  144    190  Anke Smeets                Arnhem                1979     18e 5KMV      25:55    24:34  12,212 
  145     50  Andre van de Spreng        Eerbeek               1962     99e 5KMM      24:37    24:34  12,212 
  146    871  Matthijs Holtman           Arnhem                1984    100e 5KMM      30:43    24:35  12,203 
  147    818  Michael Dunn               Nijmegen              1969    101e 5KMM      30:46    24:37  12,187 
  148    275  Jan Hanegraaf              Nijmegen              1977    102e 5KMM      29:46    24:37  12,187 
  149    155  Rudie Gorter               Arnhem                1951    103e 5KMM      29:51    24:38  12,179 
  150    274  Edwin Lazeroms             Nijmegen              1980    104e 5KMM      29:49    24:41  12,154 
  151    802  Patrick Willemsen          Arnhem                1972    105e 5KMM      28:36    24:42  12,146 
  152     82  Caspar Schoevaars          Breukelen Ut          1994    106e 5KMM      27:28    24:45  12,121 
  153    140  Christian Vandersteen      CDS Engineering BV             29e 5KMB      31:45    24:46  12,113 
  154    393  Rolf Ceelen                Velp Gld              1991    107e 5KMM      26:56    24:47  12,105 
  155    107  Carla Uijen                Nijmegen              1980     19e 5KMV      25:14    24:47  12,105 
  156    502  Eduardo Roesink            Ubbena                1980    108e 5KMM      25:52    24:48  12,097 
  157    244  Guus Madern                Quadraam 2                     30e 5KMB      27:16    24:51  12,072 
  158    458  Jos Cobussen               Doorwerth             1993    109e 5KMM      29:13    24:51  12,072 
  159    441  Jeroen van Rosendal        Arnhem                1976    110e 5KMM      29:39    24:54  12,048 
  160    856  Roelina Boerma             Arnhem                1969     20e 5KMV      29:06    24:54  12,048 
  161    464  Jaap Wildeman              Arnhem                1992    111e 5KMM      29:53    24:56  12,032 
  162    282  Margriet Gilsing           Arnhem                1970     21e 5KMV      27:06    24:58  12,016 
  163    161  Ruud van Dijk              Sportbedrijf Arnhem            31e 5KMB      30:11    24:59  12,008 
  164    320  Dick Mol                   Rijn IJssel Runners            32e 5KMB      28:48    25:02  11,984 
  165     29  Terun Driessen             Arnhem                1996    112e 5KMM      27:24    25:03  11,976 
  166    206  Wieke van der Leij         Eiffel 5                       33e 5KMB      29:31    25:03  11,976 
  167    572  José Peters                Gendt                 1957     22e 5KMV      28:56    25:03  11,976 
  168    573  Carlijn Milder             Nijmegen              1987     23e 5KMV      28:56    25:03  11,976 
  169    823  John Huijzer               Elst Gld              1961    113e 5KMM      25:53    25:04  11,968 
  170    468  Stijn Koos                 Wijchen               1995    114e 5KMM      30:01    25:06  11,952 
  171    437  Sander Hansen              Arnhem                1976    115e 5KMM      29:53    25:07  11,944 
  172    167  Frank Mensink              Sportbedrijf Arnhem            34e 5KMB      25:43    25:08  11,936 
  173    465  Jacco Koot                 Wijchen               1969    116e 5KMM      30:03    25:09  11,928 
  174    199  Mark Lauriks               't O.M.metje                   35e 5KMB      25:20    25:11  11,913 
  175    569  Tom Derksen                Duiven                1995    117e 5KMM      26:07    25:12  11,905 
  176    885  Chantal Janssen            Arnhem                1975     24e 5KMV      27:51    25:13  11,897 
  177    314  Michiel Nederlof           Arnhem                1980    118e 5KMM      30:15    25:13  11,897 
  178    108  Leontien Thewissen         Zwolle                1981     25e 5KMV      31:01    25:15  11,881 
  179    499  Victor Droop               Arnhem                1963    119e 5KMM      27:02    25:15  11,881 
  180    571  Mark van den Dokler        Arnhem                1996    120e 5KMM      31:50    25:16  11,873 
  181    407  Michiel Beekman            Arnhem                1976    121e 5KMM      30:18    25:17  11,866 
  182    241  Regilio Kasimberg          Quadraam 2                     36e 5KMB      27:16    25:17  11,866 
  183    462  Rick Hermsen               Arnhem                1987    122e 5KMM      28:21    25:18  11,858 
  184   1186  Joost Teunissen            Arnhem                1966    123e 5KMM      29:08    25:19  11,850 
  185    164  Patrick Smulders           Sportbedrijf Arnhem            37e 5KMB      30:34    25:19  11,850 
  186    847  Johan Verweel              Doorwerth             1968    124e 5KMM      30:24    25:19  11,850 
  187    385  Jolanda Luimes             Arnhem                1969     26e 5KMV      25:45    25:21  11,834 
  188    366  Erwin Wiechers             Westervoort           1979    125e 5KMM      26:43    25:21  11,834 
  189    833  Lambert-Jan Koops          Bemmel                1975    126e 5KMM      32:22    25:22  11,827 
  190    457  Jopie Langewisch           Arnhem                1963    127e 5KMM      26:11    25:22  11,827 
  191    309  Mendel Wemerman            Zwolle                1982    128e 5KMM      32:22    25:22  11,827 
  192    554  Henk Roelofse              Elten (GER)           1968    129e 5KMM      25:55    25:22  11,827 
  193    592  Zeki Yildirim              Arnhem                1959    130e 5KMM      26:46    25:26  11,796 
  194     26  Ineke Beks                 Ciko '66              1971     27e 5KMV      25:50    25:26  11,796 
  195    163  Carlo van der Kraan        Sportbedrijf Arnhem            38e 5KMB      29:14    25:26  11,796 
  196    362  Arno van Asselen                                         131e 5KMM      27:30    25:27  11,788 
  197    200  Margreet Froberg           't O.M.metje                   39e 5KMB      25:40    25:30  11,765 
  198     56  Bert Janssen               Zetten                1961    132e 5KMM      25:56    25:31  11,757 
  199     49  Timo van de Spreng         Eerbeek               1998    133e 5KMM      25:36    25:34  11,734 
  200    259  Eva Kloppenburg            Arnhem                1982     28e 5KMV      28:14    25:37  11,711 
  201    566  Raymon Bakker              Andelst                       134e 5KMM      30:25    25:38  11,704 
  202    333  Ronald Witjes              Van Wijnen team 6              40e 5KMB      31:29    25:39  11,696 
  203    392  Rens Ceelen                Velp Gld              1993    135e 5KMM      27:49    25:39  11,696 
  204    302  Ramon Falasco              Huissen               1979    136e 5KMM      32:28    25:40  11,688 
  205    845  Rene Brouwer               Almelo                1966    137e 5KMM      30:38    25:45  11,650 
  206    520  Martine Fleming            Westervoort           1978     29e 5KMV      28:33    25:45  11,650 
  207    562  Hillrand Fakens            Huissen               1951    138e 5KMM      29:18    25:48  11,628 
  208    327  Rob van Gammeren           Beuningen Gld         1961    139e 5KMM      31:19    25:49  11,620 
  209    495  Mesut Turacak              Arnhem                1971    140e 5KMM      26:28    25:51  11,605 
  210    883  André Kooij                Arnhem                1968    141e 5KMM      29:06    25:53  11,590 
  211    381  Seda van Faassen           Wolfheze              1998     30e 5KMV      25:58    25:55  11,576 
  212    286  Anja Meeuwsen              Huissen               1973     31e 5KMV      30:47    25:56  11,568 
  213    276  Petra van Kleef            Huissen               1967     32e 5KMV      30:47    25:57  11,561 
  214    310  Pieter Faber               Arnhem                1991    142e 5KMM      30:31    25:58  11,553 
  215    552  Koen Kleinleugenmors       Arnhem                1967    143e 5KMM      32:04    26:01  11,531 
  216    467  E Karfman                  Arnhem                1961    144e 5KMM      29:57    26:01  11,531 
  217    355  E Wieland                  Corus Tubes                    41e 5KMB      30:51    26:02  11,524 
  218    875  Jolanda Zwart              Ede Gld               1979     33e 5KMV      28:48    26:02  11,524 
  219    156  Ricardo Heikamp            Rhenen                1995    145e 5KMM      29:48    26:06  11,494 
  220    821  Bert Heikamp               Arena                 1966    146e 5KMM      29:48    26:06  11,494 
  221    181  Eilien Waegemaekers        Arnhem                1988     34e 5KMV      32:32    26:07  11,487 
  222    232  Philip Stempels            Van Wijnen team 4              42e 5KMB      26:58    26:07  11,487 
  223    142  Marlo Sinay                CDS Engineering BV             43e 5KMB      33:09    26:09  11,472 
  224    519  Yasha van Dijk             Arnhem                        147e 5KMM      31:21    26:10  11,465 
  225    129  Hellen Dieleman            Arnhem                1960     35e 5KMV      31:15    26:11  11,458 
  226     22  Alet Ludwig                Westervoort           1973     36e 5KMV      27:19    26:12  11,450 
  227    588  Milan Ratelband            Duiven                1996    148e 5KMM      27:21    26:14  11,436 
  228     69  Joost van der Werff        Arnhem                1978    149e 5KMM      33:14    26:14  11,436 
  229    482  Anne Stael                 Arnhem                1966     37e 5KMV      31:13    26:14  11,436 
  230    118  Kalinka Verbaan            Kinderopvang SKAR              44e 5KMB      32:10    26:15  11,429 
  231    483  Joep Ooms                  Arnhem                1997    150e 5KMM      31:13    26:15  11,429 
  232    414  Matthew Jones              Nijmegen              1976    151e 5KMM      32:49    26:18  11,407 
  233    201  Nicole van der Velden      't O.M.metje                   45e 5KMB      26:28    26:18  11,407 
  234    736  Dennis Muller              Amersfoort            1978    152e 5KMM      31:27    26:19  11,400 
  235    352  A Janssen                  Corus Tubes                    46e 5KMB      31:03    26:22  11,378 
  236    505  Tessa van Heumen           Arnhem                1990     38e 5KMV      32:48    26:24  11,364 
  237    325  Jeroen Tolmeijer           Arnhem                1958    153e 5KMM      32:59    26:25  11,356 
  238    565  Sara Houweling             Arnhem                1988     39e 5KMV      31:14    26:27  11,342 
  239    510  Roderick Bleiker           Arnhem                1976    154e 5KMM      30:40    26:29  11,328 
  240    840  Paul Brouwer               Apeldoorn             1957    155e 5KMM      31:48    26:29  11,328 
  241    242  Simone Geurts              Quadraam 2                     47e 5KMB      29:11    26:30  11,321 
  242    126  Jered Heesters             Renkum                1971    156e 5KMM      30:40    26:32  11,307 
  243    450  Mike de Reuver             Arnhem                1997    157e 5KMM      28:04    26:37  11,271 
  244    338  Kristel Thijssen           Molenhoek Lb          1982     40e 5KMV      27:01    26:40  11,250 
  245    472  Mariëlle van Dijk          Arnhem                1974    158e 5KMM      27:52    26:41  11,243 
  246    860  Daniël Sies                Elst                  1974    159e 5KMM      27:52    26:41  11,243 
  247    872  Renate Simons              Oosterbeek            1964     41e 5KMV      28:55    26:44  11,222 
  248    476  Simone Klijntjes           Arnhem                1994     42e 5KMV      33:05    26:44  11,222 
  249    526  Winfried Milder            Heteren               1960    160e 5KMM      29:54    26:45  11,215 
  250    525  Roy Milder                 Arnhem                1984    161e 5KMM      29:53    26:45  11,215 
  251     28  Eric Driessen              Arnhem                1960    162e 5KMM      27:26    26:47  11,201 
  252     42  Dennis Schiricke           Arnhem                1972    163e 5KMM      31:08    26:49  11,187 
  253    460  Willem Hermsen             Arnhem                1952    164e 5KMM      29:52    26:49  11,187 
  254     19  Cindy de Leeuw- Verhoeven  Duiven                1974     43e 5KMV      31:11    26:52  11,166 
  255    413  Ton van Alfen              Doorwerth             1966    165e 5KMM      32:53    26:56  11,139 
  256    103  Sui Chung Willem Sham      Arnhem                1978    166e 5KMM      33:48    26:59  11,118 
  257    537  Tim Donders                Arnhem                1998    167e 5KMM      29:13    26:59  11,118 
  258    812  Diana van Vliet            Arnhem                1972     44e 5KMV      33:40    26:59  11,118 
  259    306  Wout Visser                Arnhem                1996    168e 5KMM      31:18    27:02  11,097 
  260    837  Anita Elsjan               Elst Gld              1966     45e 5KMV      29:49    27:03  11,091 
  261    436  Stephanie Lamerichs        Quadraam 2                     46e 5KMV      29:43    27:03  11,091 
  262    874  Jolanda Donders-Liebrand   Arnhem                1964     47e 5KMV      29:17    27:03  11,091 
  263    834  Marco Visser               Huissen               1964    169e 5KMM      31:21    27:03  11,091 
  264    217  Joris van de Meer          Siza Dorp Groep team           48e 5KMB      28:33    27:06  11,070 
  265    428  Pauline vd Most van Spijk  Arnhem                1981     48e 5KMV      27:32    27:08  11,057 
  266    250  Tjienta van Pelt           Velp Gld              1973     49e 5KMV      29:49    27:08  11,057 
  267    581  Henkvan de Sluis           Oosterbeek            1956    170e 5KMM      29:38    27:11  11,036 
  268    496  Jessica Pel                Arnhem                1990     50e 5KMV      32:00    27:11  11,036 
  269    191  Marijke Rispens            Arnhem                1964     51e 5KMV      33:13    27:12  11,029 
  270     73  Romy Ahuluheluw            Arnhem                1978     52e 5KMV      30:28    27:12  11,029 
  271    477  Bas Dabrowski              Arnhem                1998    171e 5KMM      33:18    27:13  11,023 
  272    459  Sylvia Tutuarima           Doorwerth             1961     53e 5KMV      31:36    27:15  11,009 
  273     48  Irene van Eijsden          Amsterdam             1981     54e 5KMV      29:33    27:16  11,002 
  274    494  George Brinkhoff           Arnhem                1978    172e 5KMM      30:57    27:17  10,996 
  275    273  Joke Breeuwsma             Velp Gld              1976     55e 5KMV      30:36    27:18  10,989 
  276    473  Gerdy Kalter               Arnhem                1958     56e 5KMV      33:23    27:19  10,982 
  277    511  Robert Fokkens             Arnhem                1978    173e 5KMM      34:20    27:19  10,982 
  278     33  Silvia Barendse            Herveld               1973     57e 5KMV      31:38    27:19  10,982 
  279    512  Ruben Tiemersma            Haarlem               1977    174e 5KMM      34:21    27:20  10,976 
  280    180  Van den Dries              Arnhem                1953     58e 5KMV      33:51    27:20  10,976 
  281    231  Diana van Oyen             Van Wijnen team 4              49e 5KMB      33:00    27:28  10,922 
  282    189  Kees B2B Kimman            Nijmegen              1956    175e 5KMM      30:54    27:30  10,909 
  283    367  Gert Jan Botden            Bergen Lb             1976    176e 5KMM      30:30    27:31  10,902 
  284    487  Herman Dreef               Arnhem                1957    177e 5KMM      28:05    27:31  10,902 
  285    213  Marcel Inklaar             Siza Dorp Groep team           50e 5KMB      29:02    27:33  10,889 
  286    283  Erny Baars                 Ciko '66              1960     59e 5KMV      30:48    27:33  10,889 
  287    861  Pieter van Laatum          Westervoort           1993    178e 5KMM      33:35    27:33  10,889 
  288    836  Mary Pel                   Arnhem                1962     60e 5KMV      32:23    27:33  10,889 
  289    245  Nick Bugter                Quadraam 2                     51e 5KMB      29:05    27:34  10,883 
  290    386  Agnes Spikker              Ciko '66              1956     61e 5KMV      29:15    27:36  10,870 
  291    807  Jolanda Golembiewski       De Liemers            1965     62e 5KMV      31:37    27:36  10,870 
  292    235  Simone ter Berg            Van Wijnen team 4              52e 5KMB      33:10    27:37  10,863 
  293    228  Roos Knijenburg            Siza Dorp Groep team           53e 5KMB      29:11    27:40  10,843 
  294     60  Jolanda van 't Land        Duiven                1965     63e 5KMV      28:09    27:40  10,843 
  295     61  Herman Bronkhorst          Duiven                1948    179e 5KMM      28:09    27:40  10,843 
  296    109  Lisette Wesselink          Zwolle                1976     64e 5KMV      33:28    27:42  10,830 
  297    146  Yvonne Thewissen           Arnhem                1954     65e 5KMV      33:34    27:47  10,798 
  298     84  Chantal Gaertner           Zetten                1982     66e 5KMV      34:26    27:48  10,791 
  299     97  Grietsje Schokker          Arnhem                1979     67e 5KMV      32:31    27:53  10,759 
  300     27  Tamara Hermsen             Gendt                 1976     68e 5KMV      30:06    27:54  10,753 
  301    535  Marc Loeven                Arnhem                1958    180e 5KMM      33:14    27:56  10,740 
  302     41  Alexander Alofs            Arnhem                1982    181e 5KMM      34:05    27:57  10,733 
  303     40  Patricia Bergman           Arnhem                1980     69e 5KMV      34:06    27:57  10,733 
  304    354  F Vis                      Corus Tubes                    54e 5KMB      32:46    27:57  10,733 
  305    449  Berry de Reuver            Arnhem                1968    182e 5KMM      29:24    27:57  10,733 
  306    422  Ralph Bijker               Arnhem                1975    183e 5KMM      29:13    27:59  10,721 
  307    405  Sanne van Jaarsveld        Angeren               1984     70e 5KMV      29:55    27:59  10,721 
  308     20  Piet van der Veer          Zeist                 1948    184e 5KMM      28:20    28:00  10,714 
  309    817  Alfred de Mooy             Zwolle                1958    185e 5KMM      34:04    28:03  10,695 
  310    378  Margit Brussé              Ciko '66              1969     71e 5KMV      29:04    28:03  10,695 
  311   X468  Renate Wolterinck          Elst Gld              1971     72e 5KMV      35:13    28:08  10,664 
  312    453  Rowan Kievits              Huissen               1996    186e 5KMM      31:45    28:08  10,664 
  313     30  Viole de Nijs              Arnhem                1964     73e 5KMV      28:46    28:08  10,664 
  314    120  Peter van Vught            Kinderopvang SKAR              55e 5KMB      34:03    28:09  10,657 
  315    101  Jessica Immink             Arnhem                1975     74e 5KMV      34:30    28:10  10,651 
  316    536  Anouk Derkoen              Arnhem                1976     75e 5KMV      34:30    28:10  10,651 
  317    305  Joanne Schoneveld          Elst Gld              1972     76e 5KMV      33:04    28:10  10,651 
  318    397  Hans Brandts               Huissen               1953    187e 5KMM      31:26    28:11  10,645 
  319    839  Yvonne Vallen              Rijn IJssel Runners   1958     56e 5KMB      31:59    28:14  10,626 
  320    298  Anne-Marie Witteveen       Arnhem                1971     77e 5KMV      33:07    28:14  10,626 
  321    551  Wim Roup                   Arnhem                1951    188e 5KMM      34:13    28:15  10,619 
  322    448  Tim de Reuver              Arnhem                1995    189e 5KMM      29:42    28:16  10,613 
  323    419  Richella Bolleman          Arnhem                1993     78e 5KMV      32:23    28:17  10,607 
  324    578  Haus Keyzer                Arnhem                1979    190e 5KMM      33:23    28:18  10,601 
  325    485  Suzan Eichhoff             Arnhem                1988     79e 5KMV      29:41    28:20  10,588 
  326    463  Jaap Wilderman             Arnhem                1963    191e 5KMM      33:20    28:23  10,570 
  327    307  Hilko Osterloh             Arnhem                1981    192e 5KMM      32:57    28:23  10,570 
  328    212  Alda Versteeg              Siza Dorp Groep team           57e 5KMB      30:11    28:24  10,563 
  329    128  Angela Terrill             Nijmegen              1970     80e 5KMV      34:36    28:27  10,545 
  330    188  Loek Slendebroek           Arnhem                1992    193e 5KMM      34:47    28:29  10,532 
  331    887  G van Oijhuizen            Ede Gld               1963    194e 5KMM      30:36    28:30  10,526 
  332    873  Kathy Becker-Goss          Westervoort           1963     81e 5KMV      30:47    28:30  10,526 
  333    218  Maike Bakker               Siza Dorp Groep team           58e 5KMB      29:55    28:30  10,526 
  334    139  Hylke Haagsma              Arnhem                1995    195e 5KMM      31:28    28:36  10,490 
  335    491  Bern Lauriks               Arnhem                1953    196e 5KMM      32:15    28:38  10,477 
  336     80  Marian Besteman            Arnhem                1957     82e 5KMV      34:38    28:38  10,477 
  337    123  Hilda van der Weg          Arnhem                1958     83e 5KMV      33:44    28:40  10,465 
  338    576  Renée van der SLuis        Arnhem                1990     84e 5KMV      34:11    28:40  10,465 
  339    317  Rob Evers                  Arnhem                1964    197e 5KMM      35:36    28:40  10,465 
  340    842  Jan Kerssen                Arnhem                1964    198e 5KMM      30:05    28:40  10,465 
  341    329  Ed van Uden                Elst Gld              1963    199e 5KMM      35:37    28:43  10,447 
  342    331  Marloes van der Meer       Westervoort           1980     85e 5KMV      35:41    28:45  10,435 
  343    299  Siska van der Steege       Nijmegen              1983     86e 5KMV      35:18    28:46  10,429 
  344    220  Marjo Derksen              Siza Dorp Groep team           59e 5KMB      30:34    28:48  10,417 
  345    267  Jolande Freriksen          Hengelo Ov            1957     87e 5KMV      33:21    28:49  10,411 
  346    557  Juul Kruse                 Arnhem                1995     88e 5KMV      31:07    28:49  10,411 
  347    549  Eva Janssen                Arnhem                1986     89e 5KMV      35:09    28:51  10,399 
  348     17  Jantien Elbrecht           Ede Gld               1985     90e 5KMV      31:23    28:51  10,399 
  349     52  Van Zand                   Arnhem                1973    200e 5KMM      32:18    28:52  10,393 
  350     32  Marieke laanstra van Laar  Ede Gld               1983     91e 5KMV      31:25    28:53  10,387 
  351    318  Marije Meulenbelt          Lent                  1982     92e 5KMV      32:00    28:54  10,381 
  352    886  Jan Schellingerhout        Arnhem                1957    201e 5KMM      34:22    28:57  10,363 
  353    376  Wilma Rademaker            Arnhem                1961     93e 5KMV      31:48    28:58  10,357 
  354    826  Mirjam Uenk                Arnhem                1976     94e 5KMV      35:46    28:59  10,351 
  355     72  Emma Berendsen             Westervoort           1967     95e 5KMV      31:20    29:00  10,345 
  356     43  Pascal Gödden              Arnhem                1971    202e 5KMM      35:45    29:03  10,327 
  357     38  Miriam Schliekelmann       Arnhem                1980     96e 5KMV      33:23    29:06  10,309 
  358    224  Marieke Kragten            Siza Dorp Groep team           60e 5KMB      35:45    29:08  10,297 
  359    336  Hadassa Bergonje           Wijchen               1979     97e 5KMV      33:18    29:09  10,292 
  360    400  Cisca Stokkink             Velp Gld              1967     98e 5KMV      33:04    29:10  10,286 
  361    440  Theo van Rijswijk          Arnhem                1946    203e 5KMM      35:40    29:11  10,280 
  362    198  Zeljka Rajcevic            't O.M.metje                   61e 5KMB      29:21    29:11  10,280 
  363    545  Hetty Keiren               Amsterdam             1965     99e 5KMV      35:00    29:15  10,256 
  364    290  Nienke Ziengs              Arnhem                1978    100e 5KMV      31:06    29:18  10,239 
  365    364  Mark Lieskamp                                            204e 5KMM      31:20    29:19  10,233 
  366    363  Hans Smelen                                              205e 5KMM      31:22    29:19  10,233 
  367    365  Tanneke Groenendijk                                      101e 5KMV      31:22    29:21  10,221 
  368    445  Anna bo Kleij              Arnhem                1999    102e 5KMV      30:53    29:21  10,221 
  369     99  Marjolein Weedage          Arnhem                1980    103e 5KMV      31:19    29:21  10,221 
  370    100  Maaike van Benthem         Arnhem                1977    104e 5KMV      31:19    29:21  10,221 
  371    342  Diederik Meijering         Breda                 1978    206e 5KMM      30:54    29:22  10,216 
  372    133  Miranda Vos                Bennekom              1966    105e 5KMV      33:30    29:22  10,216 
  373    447  Sylvia van Daalen          Arnhem                1967    106e 5KMV      30:53    29:22  10,216 
  374    268  Annie Beugel               Ciko '66              1983    107e 5KMV      35:02    29:23  10,210 
  375    214  Miriam Schats              Siza Dorp Groep team           62e 5KMB      31:00    29:24  10,204 
  376    524  Berrie van de Looy         Arnhem                1967    108e 5KMV      36:07    29:26  10,193 
  377     92  Marit Benning              Arnhem                1982    109e 5KMV      31:40    29:26  10,193 
  378    117  Iris Stern                 Kinderopvang SKAR              63e 5KMB      35:23    29:26  10,193 
  379    337  Ted Onstenk                Huissen               1964    207e 5KMM      34:15    29:29  10,175 
  380    461  Piet Hermsen               Arnhem                1954    208e 5KMM      32:32    29:29  10,175 
  381    493  Els Barenbrug              Nijmegen              1982    110e 5KMV      32:05    29:31  10,164 
  382    411  Sander Meijer              Arnhem                1971    209e 5KMM      34:09    29:31  10,164 
  383    122  Annelies Oude Grotebevels  Arnhem                1961    111e 5KMV      36:10    29:32  10,158 
  384    446  Jan Kleij                  Arnhem                1943    210e 5KMM      31:05    29:33  10,152 
  385     12  Dorianna Schokker          Groningen             1985    112e 5KMV      34:12    29:33  10,152 
  386    272  Annemieke van Hazendonk    Arnhem                1959    113e 5KMV      36:09    29:33  10,152 
  387    271  Marijke Theunissen         Velp Gld              1959    114e 5KMV      36:09    29:34  10,147 
  388     44  Petra Herrel               Arnhem                1966    115e 5KMV      36:17    29:35  10,141 
  389    119  Theda de Man               Kinderopvang SKAR              64e 5KMB      35:31    29:35  10,141 
  390    340  Jennifer Lycklama          Cuijk                 1991    116e 5KMV      33:46    29:37  10,129 
  391    506  Rolande Wouda              Arnhem                1971    117e 5KMV      35:32    29:37  10,129 
  392    555  Inge Davelaar              Arnhem                1991    118e 5KMV      31:26    29:37  10,129 
  393    805  Eef van Druyten            Arnhem                1967    119e 5KMV      30:32    29:37  10,129 
  394    859  Danny Salakory             Elst Gld              1971    211e 5KMM      31:44    29:37  10,129 
  395    222  Judith van der Winden      Siza Dorp Groep team           65e 5KMB      31:08    29:39  10,118 
  396    880  Inge Naaijkens             Zwolle                1978    120e 5KMV      34:09    29:40  10,112 
  397     15  Hanneke Langezaal          Ciko '66              1962    121e 5KMV      32:13    29:41  10,107 
  398    841  Annetta Leenders           Arnhem                1961    122e 5KMV      33:07    29:41  10,107 
  399    116  Joke Elfrink               Kinderopvang SKAR              66e 5KMB      35:40    29:44  10,090 
  400    529  Alicia van Ek              Arnhem                1984    123e 5KMV      31:28    29:45  10,084 
  401    507  Chantal ten Have           Megchelen             1972    124e 5KMV      35:41    29:46  10,078 
  402    300  Michiel Vanhoecke          Arnhem                1958    212e 5KMM      30:32    29:47  10,073 
  403    563  Herman de Lange            Velp Gld              1931    213e 5KMM      33:19    29:48  10,067 
  404    215  Loes Broods                Siza Dorp Groep team           67e 5KMB      31:23    29:50  10,056 
  405    406  Linda de Quillettes        Angeren               1960    125e 5KMV      31:52    29:51  10,050 
  406    230  Suzanne van Rijt           Nijmegen              1975    126e 5KMV      31:44    29:52  10,045 
  407    398  Liesbeth Spaan             Velp Gld              1961    127e 5KMV      31:20    29:54  10,033 
  408    501  Linda Willemsen            Tolkamer              1991    128e 5KMV      36:01    29:56  10,022 
  409    478  John Uittenbogaard         Arnhem                1961    214e 5KMM      34:49    29:57  10,017 
  410    236  Christina van Brenen       Van Wijnen team 4              68e 5KMB      35:37    29:57  10,017 
  411    480  Erwald Verbruggen          Arnhem                1969    215e 5KMM      34:49    29:57  10,017 
  412    489  Christien van der Mijden   Arnhem                        129e 5KMV      30:50    30:00  10,000 
  413    488  Linda Wildekamp            Arnhem                        130e 5KMV      30:50    30:00  10,000 
  414    387  Marlies Wilbers            Lent                  1979    131e 5KMV      35:14    30:01   9,994 
  415    577  Rik Goossens               Enschede              1987    216e 5KMM      35:33    30:03   9,983 
  416    827  Mien vd Brand              Siza Dorp Groep team           69e 5KMB      31:31    30:03   9,983 
  417    125  Marieke Francke            Arnhem                1982    132e 5KMV      35:57    30:04   9,978 
  418    598  Carolien Michels           Arnhem                1961    133e 5KMV      35:18    30:04   9,978 
  419    408  Jolanda Wauben             Arnhem                1977    134e 5KMV      31:19    30:04   9,978 
  420    257  Elles Eichelsheim          Arnhem                1985    135e 5KMV      31:37    30:05   9,972 
  421    168  Maria van der Wielen       Wijchen               1959    136e 5KMV      33:24    30:07   9,961 
  422    112  Jonathan Simonis           Kinderopvang SKAR              70e 5KMB      36:12    30:08   9,956 
  423    346  Wim Vleeming               Arnhem                1965    217e 5KMM      31:17    30:12   9,934 
  424    345  Rob Rosbag                 Arnhem                1966    218e 5KMM      31:17    30:14   9,923 
  425    226  Yvonne Valentijn           Siza Dorp Groep team           71e 5KMB      31:39    30:16   9,912 
  426    558  Ellen Brouwer              Arnhem                1964    137e 5KMV      30:37    30:17   9,906 
  427    243  Femke Heijdeman            Quadraam 2                     72e 5KMB      32:51    30:17   9,906 
  428    528  Sema Daymaz                Oosterbeek            1964    138e 5KMV      32:28    30:18   9,901 
  429    301  Marjo Finke                Arnhem                1962    139e 5KMV      31:02    30:19   9,896 
  430     37  Chiel Lukassen             Ulft                  1994    219e 5KMM      37:26    30:21   9,885 
  431    138  Hennnie Pol                Arnhem                1955    140e 5KMV      33:15    30:24   9,868 
  432    266  Marga Freriksen            Hengelo Ov            1957    141e 5KMV      34:58    30:24   9,868 
  433     93  Maaike Kazius              Rhenen                1979    142e 5KMV      33:44    30:25   9,863 
  434    316  Saskia Verhoef             Velp Gld              1966    143e 5KMV      32:33    30:25   9,863 
  435    315  Mirjam Lazeroms            Velp Gld              1966    144e 5KMV      32:26    30:29   9,841 
  436    517  Luuk Ruijfrok              Arnhem                1998    220e 5KMM      37:32    30:30   9,836 
  437    850  Carel Godec                Apeldoorn             1966    221e 5KMM      35:27    30:30   9,836 
  438    247  Paula Fikkert              Arnhem                1965    145e 5KMV      33:02    30:31   9,831 
  439    251  Myrthe Aresvik             Arnhem                1997    146e 5KMV      33:01    30:31   9,831 
  440    361  Jalco Bömer                                              222e 5KMM      32:35    30:32   9,825 
  441     65  Sandra van Dorland         Dodewaard             1989    147e 5KMV      36:46    30:33   9,820 
  442    564  Charlotte Kok              Arnhem                1984    148e 5KMV      36:47    30:33   9,820 
  443    370  Karin Verberkt van Heumen  Cuijk                 1961    149e 5KMV      33:36    30:34   9,815 
  444    369  Inge Klein                 Nijmegen              1966    150e 5KMV      33:36    30:35   9,809 
  445    816  Arie cornelis Huysman      Arnhem                1962    223e 5KMM      37:02    30:36   9,804 
  446    822  Anouk Huijzer              Elst Gld              1990    151e 5KMV      35:00    30:37   9,799 
  447      5  Nathalie Bosman            Malden                1970    152e 5KMV      33:41    30:37   9,799 
  448    548  Ronald Slendebroek         Arnhem                1986    224e 5KMM      36:57    30:39   9,788 
  449    124  Inge Bannink               Amersfoort            1981    153e 5KMV      36:35    30:41   9,777 
  450     86  Anneke Jager               Arnhem                1978    154e 5KMV      37:36    30:46   9,751 
  451    808  Marjolijn van der Schoot   Arnhem                1981    155e 5KMV      31:51    30:47   9,746 
  452    284  Yvette Taverne             Arnhem                1976    156e 5KMV      35:40    30:49   9,735 
  453    285  Tineke van der Elst        Arnhem                1970    157e 5KMV      35:40    30:49   9,735 
  454    427  Mike Berendse              Bemmel                1995    225e 5KMM      31:16    30:51   9,724 
  455    426  Leslie Berendse            Bemmel                1989    158e 5KMV      31:16    30:51   9,724 
  456    144  Esther Leonardo            CDS Engineering BV             73e 5KMB      37:48    30:52   9,719 
  457    373  Huib Schröder              Apeldoorn             1970    226e 5KMM      33:31    30:52   9,719 
  458    498  Annemiek Piers             Duiven                1961    159e 5KMV      34:52    30:54   9,709 
  459    497  Anneke Houben              Duiven                1962    160e 5KMV      34:52    30:54   9,709 
  460    521  Jufith Kormeling           Arnhem                1980    161e 5KMV      34:50    30:56   9,698 
  461    538  Lisanne Wiggers            Arnhem                1998    162e 5KMV      30:58    30:57   9,693 
  462    225  Carla Harmelink            Siza Dorp Groep team           74e 5KMB      32:24    30:58   9,688 
  463     45  Alice Willemsen            Arnhem                1977    163e 5KMV      34:54    31:00   9,677 
  464    454  Yacintha Bekker            Huissen               1963    164e 5KMV      34:42    31:04   9,657 
  465    321  Anna Torensen              Rijn IJssel Runners            75e 5KMB      36:50    31:08   9,636 
  466     66  Miranda van Dorland        Dodewaard             1991    165e 5KMV      37:23    31:09   9,631 
  467    884  Henriette Duys             Gennep                1965    166e 5KMV      37:22    31:12   9,615 
  468    595  Shiromie Derera            Arnhem                1972    167e 5KMV      31:36    31:12   9,615 
  469    583  Lisa Röth                  Leuth                 1984    168e 5KMV      37:03    31:14   9,605 
  470     34  Monique Giezen             Arnhem                1968    169e 5KMV      38:18    31:14   9,605 
  471     35  Juul Wolff                 Arnhem                1964    227e 5KMM      38:19    31:15   9,600 
  472     36  Frank Lukassen             Ulft                  1967    228e 5KMM      38:19    31:15   9,600 
  473    179  Petra van Horik            Arnhem                1963    170e 5KMV      35:39    31:15   9,600 
  474    394  Margret Klaassen           Arnhem                1966    171e 5KMV      33:40    31:18   9,585 
  475    383  Melanie Wensink            Arnhem                1968    172e 5KMV      33:39    31:18   9,585 
  476    546  Nienke Tenneij             Utrecht               1971    173e 5KMV      37:04    31:20   9,574 
  477     87  Nathalie Wiegerink-de Min  Arnhem                1969    174e 5KMV      36:40    31:20   9,574 
  478     57  Marike Spee                Arnhem                1963    175e 5KMV      37:50    31:20   9,574 
  479    380  Gaa Daams                  Arnhem                1969    176e 5KMV      33:12    31:21   9,569 
  480   1506  Crista Derksen             Ciko '66              1962    177e 5KMV      33:12    31:21   9,569 
  481    135  Anneke Triemstra           Sint Annaparochie     1965    178e 5KMV      38:07    31:22   9,564 
  482    504  Sharan Geschiere           Arnhem                1984    179e 5KMV      34:17    31:23   9,559 
  483     51  Elbrich Veninga            Climax                1982    180e 5KMV      35:35    31:28   9,534 
  484     39  Martine Gerritsen          Bemmel                1973    181e 5KMV      37:17    31:29   9,529 
  485     23  Maria Nieland              Arnhem                1970    182e 5KMV      36:50    31:30   9,524 
  486    110  Jeannette Jansen           Pheidippides          1981    183e 5KMV      37:37    31:32   9,514 
  487    330  Annemiek Jansen            Oosterbeek            1982    184e 5KMV      37:20    31:35   9,499 
  488    442  Belinda Dorland            Velp Gld              1972    185e 5KMV      37:23    31:39   9,479 
  489    443  Richard Ritger             Velp Gld              1971    229e 5KMM      37:23    31:39   9,479 
  490    349  G Alihoesen                Corus Tubes                    76e 5KMB      36:37    31:45   9,449 
  491    141  Petra Vandersteen          CDS Engineering BV             77e 5KMB      38:52    31:53   9,409 
  492    396  Remco Wassink              Aalten                1971    230e 5KMM      35:16    31:54   9,404 
  493    556  Jaap Davelaar              Arnhem                1950    231e 5KMM      33:44    31:55   9,399 
  494    359  Anton Roodzand             Wolfheze                      232e 5KMM      34:01    31:56   9,395 
  495    866  Johan Woudu                Arnhem                1955    233e 5KMM      36:32    31:58   9,385 
  496     85  Haylie So                  Velp Gld              1982    186e 5KMV      38:52    32:02   9,365 
  497    869  Ad van der Donk            Wageningen            1943    234e 5KMM      35:13    32:04   9,356 
  498    304  Zinzi Vink                 Arnhem                1986    187e 5KMV      35:21    32:08   9,336 
  499    254  Klaske de Boer             Oosterbeek            1959    188e 5KMV      34:28    32:08   9,336 
  500    389  Judith Buckinx             Duiven                1959    189e 5KMV      37:05    32:11   9,322 
  501    889  Hans Klassen               Arnhem                1961    235e 5KMM      38:34    32:22   9,269 
  502    187  Ron Slendebroek            Arnhem                1960    236e 5KMM      38:44    32:23   9,264 
  503    418  Patty Heijnen              Arnhem                1993    190e 5KMV      36:29    32:24   9,259 
  504    395  Ethel Puttman              Arnhem                1969    191e 5KMV      34:48    32:32   9,221 
  505    484  Mavina Eickhoff            Arnhem                1957    192e 5KMV      34:07    32:44   9,165 
  506    207  Astrid Peters              Eiffel 5                       78e 5KMB      37:11    32:45   9,160 
  507    291  Kevin Mielitz              Ellecom               1992    237e 5KMM      34:28    32:46   9,156 
  508     47  Cees van der Windt         Ophemert              1960    238e 5KMM      35:06    32:48   9,146 
  509    121  Anke de Jong               Ophemert              1957    193e 5KMV      35:06    32:48   9,146 
  510    208  Marieke Blommers           Eiffel 5                       79e 5KMB      37:22    32:54   9,119 
  511    203  Nils van Dijk              Eiffel 5                       80e 5KMB      37:27    32:56   9,109 
  512    255  Olga Koopmans              Oosterbeek            1984    194e 5KMV      35:17    32:57   9,105 
  513    350  J Wichhart                 Corus Tubes                    81e 5KMB      37:46    32:58   9,100 
  514    530  Yvonne van Zwan            Oosterbeek            1963    195e 5KMV      35:15    33:02   9,082 
  515     96  Marcel Mouton              Arnhem                1958    239e 5KMM      37:17    33:06   9,063 
  516    832  Ellen Welbergen            Arnhem                1987    196e 5KMV      37:17    33:06   9,063 
  517    522  Ko Hermans                 Arnhem                1934    240e 5KMM      39:39    33:11   9,041 
  518    597  Toos Tiemren               Arnhem                1946    197e 5KMV      39:00    33:11   9,041 
  519    870  Tom Ruijfrok               Arnhem                1961    241e 5KMM      40:15    33:12   9,036 
  520    513  Jolanda Schut              Wageningen            1968    198e 5KMV      34:33    33:15   9,023 
  521    104  Christel Rosbag            Arnhem                1978    199e 5KMV      40:03    33:17   9,014 
  522    844  Sabine van Engelenburg     Lent                  1971    200e 5KMV      36:23    33:18   9,009 
  523    390  Cliff Bodeutsch-Kermans    Velp Gld              1960    242e 5KMM      35:28    33:18   9,009 
  524    543  Rieneke Jansen-Elings      Rozendaal             1965    201e 5KMV      39:56    33:23   8,987 
  525    136  Maaike van Gelder          Ede Gld               1993    202e 5KMV      35:48    33:25   8,978 
  526    527  Danielle Noack             Warnsveld             1976    203e 5KMV      40:23    33:28   8,964 
  527     63  Audrey Davies              Arnhem                1972    204e 5KMV      40:24    33:28   8,964 
  528    303  Willem Vink                Arnhem                1953    243e 5KMM      36:44    33:30   8,955 
  529     18  Miriam Sewalt              Oosterhout gem Nijme  1970    205e 5KMV      38:55    33:31   8,951 
  530     21  Marieke Hoppenbrouwers     Utrecht               1982    206e 5KMV      40:24    33:32   8,946 
  531    328  Brenda Sciarone            Velp Gld              1979    207e 5KMV      36:27    33:33   8,942 
  532      7  Irene Cuppen               Ellecom               1962    208e 5KMV      34:00    33:36   8,929 
  533    533  Marianne van den Breeden   Utrecht               1954    209e 5KMV      35:16    33:37   8,924 
  534    127  Sabine Heesters            Renkum                1973    210e 5KMV      37:44    33:38   8,920 
  535      8  Dianne Droste              Ellecom               1962    211e 5KMV      34:02    33:39   8,915 
  536    809  Sari Koppens               Nijmegen              1960    212e 5KMV      38:48    33:41   8,906 
  537    296  Miranda Arends             Ellecom               1992    213e 5KMV      35:24    33:42   8,902 
  538    157  Annemarie van Ooijen       Delta Lloyd Running   1973    214e 5KMV      38:55    33:47   8,880 
  539    568  Machteld Pel               Arnhem                1947    215e 5KMV      38:55    33:48   8,876 
  540    425  Inge Kamerling             Arnhem                1980    216e 5KMV      40:06    33:49   8,871 
  541    439  Esther Baudoin             Bennekom              1964    217e 5KMV      36:16    33:50   8,867 
  542    438  Lies Bolang                Bennekom              1967    218e 5KMV      36:16    33:50   8,867 
  543    256  Janneke Kobessen           Arnhem                1978    219e 5KMV      36:37    33:54   8,850 
  544    322  Saskia Westerveld          Rijn IJssel Runners            82e 5KMB      39:41    34:00   8,824 
  545      9  Hester van der Wal         Utrecht               1982    220e 5KMV      40:51    34:00   8,824 
  546    227  Pia van Duren              Siza Dorp Groep team           83e 5KMB      35:32    34:06   8,798 
  547      3  Lenny Keus                 Arnhem                1978    221e 5KMV      40:56    34:08   8,789 
  548      4  Hazelaar Tessa             Arnhem                1977    222e 5KMV      40:57    34:09   8,785 
  549      6  Janou Westhof              Oosterhout gem Nijme  1973    223e 5KMV      39:34    34:10   8,780 
  550    412  Sabine de Haan             Arnhem                1982    224e 5KMV      40:34    34:17   8,751 
  551    474  Henk ten Zijthoff          Hummelo               1950    244e 5KMM      40:44    34:21   8,734 
  552    514  Diana van Amerongen        Arnhem                1983    225e 5KMV      35:07    34:30   8,696 
  553     94  Corinna van Diepen         Amersfoort            1966    226e 5KMV      40:50    34:34   8,679 
  554     88  Michelle Tobben            Silvolde              1983    227e 5KMV      40:51    34:36   8,671 
  555    153  Kim Walraven               Elst Gld              1978    228e 5KMV      35:51    34:45   8,633 
  556     95  Cees van Gelder            Ede Gld               1962    245e 5KMM      37:09    34:45   8,633 
  557    152  Jolande Rutgers            Elst Gld              1981    229e 5KMV      35:51    34:45   8,633 
  558    137  Joost van Gelder           Ede Gld               1996    246e 5KMM      37:10    34:47   8,625 
  559    270  José Haanappel             Arnhem                1963    230e 5KMV      41:20    34:56   8,588 
  560    423  Rachel Risthaus            Arnhem                1994    231e 5KMV      37:15    34:57   8,584 
  561    421  Milou Aarts                Arnhem                1994    232e 5KMV      37:15    34:58   8,580 
  562    223  Karin Matser               Siza Dorp Groep team           84e 5KMB      36:37    35:06   8,547 
  563    105  Ine Platje                 Arnhem                1949    233e 5KMV      41:57    35:11   8,527 
  564    591  Corvine van Horssen        Arnhem                1963    234e 5KMV      40:05    35:12   8,523 
  565     46  Marjolein van Groningen    Arnhem                1976    235e 5KMV      41:29    35:14   8,515 
  566    130  Mary de Jong Theijssen     Arnhem                1959    236e 5KMV      36:01    35:25   8,471 
  567    348  Barbera Schoon             Horssen               1974    237e 5KMV      38:30    35:25   8,471 
  568    391  Vicky Bodeutsch-Kermans    Velp Gld              1972    238e 5KMV      37:39    35:27   8,463 
  569    288  Rian Evers                 Amersfoort            1981    239e 5KMV      40:35    35:28   8,459 
  570    858  Jan de Wit                 Apeldoorn             1948    247e 5KMM      36:17    35:50   8,372 
  571     54  Ilse Lemmers               Nijmegen              1982    240e 5KMV      42:59    36:03   8,322 
  572    589  Miranda Robbers            Oeffelt               1971    241e 5KMV      42:40    36:29   8,223 
  573    205  Anouk Ooms                 Eiffel 5                       85e 5KMB      41:07    36:32   8,212 
  574    204  Raffael Oosting-Di Giacom  Eiffel 5                       86e 5KMB      41:08    36:33   8,208 
  575    384  Natascha van Londen        Arnhem                1976    242e 5KMV      43:29    36:55   8,126 
  576     83  Arno Schoevaars            Breukelen Ut          1964    248e 5KMM      39:47    37:05   8,090 
  577     81  Annet Schoevaars           Breukelen Ut          1964    243e 5KMV      39:47    37:07   8,083 
  578    341  Rosita Wanders             Rozendaal             1969    244e 5KMV      43:51    37:18   8,043 
  579     64  Wilma van Dorland          Dodewaard             1967    245e 5KMV      43:49    37:34   7,986 
  580    492  Esther Albers              Arnhem                1970    246e 5KMV      43:47    37:36   7,979 
  581    417  Peter Pots                 Beerse (BEL)          1966    249e 5KMM      45:10    38:05   7,877 
  582    416  Kristien Laget             Beerse (BEL)          1965    247e 5KMV      45:10    38:05   7,877 
  583     16  Monique Gadiot             Arnhem                1961    248e 5KMV      39:47    38:18   7,833 
  584    849  Manuela Schuurman-Godec    Westervoort           1969    249e 5KMV      44:45    39:50   7,531 
  585    456  Markus Leven               Düsseldorf (GER)      1966    250e 5KMM      44:51    41:23   7,249 
  586    475  Roxana Spieksma            Arnhem                1993    250e 5KMV      42:00    41:39   7,203 
  587    587  Stephan Weinschenk         Nijmegen              1970    251e 5KMM      49:00    42:40   7,031 
  588    293  Roy Rutgers                Ellecom               1994    252e 5KMM      44:40    42:52   6,998 
  589    500  Mark van der Drift         Arnhem                1971    253e 5KMM      45:05    43:10   6,950 
  590    294  Daniel Wolters             Ellecom               1991    254e 5KMM      45:49    44:06   6,803 
  591    332  Dennis Manhoef             Ellecom               1964    255e 5KMM      47:37    45:52   6,541 
  592    479  Ben Eickhoff               Arnhem                1956    256e 5KMM      47:47    46:25   6,463 
  593    878  Erik Renshof               Barneveld             1966    257e 5KMM      51:15    47:43   6,287 
  594    586  Vincent Weinschenk         Nijmegen              1969    258e 5KMM      54:40    48:19   6,209 
  595    481  Roy Theunnissen            Arnhem                1966    259e 5KMM      49:59    48:39   6,166 
  596    295  Michelle Ditzel            Ellecom               1994    251e 5KMV      50:39    48:43   6,158 
  597    292  David Hoek                 Ellecom               1992    260e 5KMM      50:39    48:44   6,156 
  598    876  Hans ten Have              Huissen               1958    261e 5KMM    1:00:31    59:55   5,007 

*) Hebben kortere afstand gelopen vanwege fout van organisatie
5 kilometer Businessrun
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY TEAM 1             ARNHEM                                1:31:35
         182  Erwin Reimer                                               9e      16:45   17,910     3:21 
         433  Ronald de Jonge                                           12e      16:52   17,787     3:22 
         183  Marcel Kuintjes                                           13e      17:12   17,442     3:26 
         435  Isabelle Sticker                                          22e      18:58   15,817     3:47 
         434  Freek Stöcker                                             61e      21:48   13,761     4:21 

    2         SPORTBEDRIJF ARNHEM        ARNHEM                                1:47:28
         158  Geert Geurken                                             26e      19:45   15,190     3:57 
         162  Edwin van Gastel                                          29e      19:59   15,013     3:59 
         159  Tom Geurken                                               72e      22:21   13,423     4:28 
         160  Ralph Stolk                                               81e      22:41   13,226     4:32 
         166  Edwin van der Velde                                       83e      22:42   13,216     4:32 
         165  Wielly Rasing                                            109e     (23:36)  12,712     4:43 
         161  Ruud van Dijk                                            162e     (24:59)  12,008     4:59 
         167  Frank Mensink                                            171e     (25:08)  11,936     5:01 
         164  Patrick Smulders                                         184e     (25:19)  11,850     5:03 
         163  Carlo van der Kraan                                      194e     (25:26)  11,796     5:05 

    3         VAN WIJNEN TEAM 6          ARNHEM                                1:56:35
         240  Sven Willems                                              67e      22:08   13,554     4:25 
         237  John Koenders                                             92e      23:09   12,959     4:37 
         334  Ben van Onna                                             102e      23:26   12,802     4:41 
         335  Clemens van Onna                                         103e      23:26   12,802     4:41 
         238  Wilfried van Oyen                                        134e      24:26   12,278     4:53 
         333  Ronald Witjes                                            201e     (25:39)  11,696     5:07 

    4         CORUS TUBES                ARNHEM                                1:58:53
         351  W Buijs                                                   85e      22:50   13,139     4:34 
         356  J van Santen                                              89e      23:04   13,006     4:36 
         357  M van Pijlen                                              90e      23:04   13,006     4:36 
         358  J Klappe                                                 120e      23:53   12,561     4:46 
         355  E Wieland                                                216e      26:02   11,524     5:12 
         352  A Janssen                                                234e     (26:22)  11,378     5:16 
         354  F Vis                                                    303e     (27:57)  10,733     5:35 
         349  G Alihoesen                                              489e     (31:45)   9,449     6:21 
         350  J Wichhart                                               512e     (32:58)   9,100     6:35 

    5         CDS ENGINEERING BV         ARNHEM                                2:01:25
         600  Maurice van Helden         Arnhem                1980     99e      23:17   12,885     4:39 
         599  Govert Kruijtzer           Arnhem                1978    104e      23:29   12,775     4:41 
         143  Sander van Woudenberg                                    115e      23:44   12,640     4:44 
         140  Christian Vandersteen                                    152e      24:46   12,113     4:57 
         142  Marlo Sinay                                              222e      26:09   11,472     5:13 
         144  Esther Leonardo                                          455e     (30:52)   9,719     6:10 
         141  Petra Vandersteen                                        490e     (31:53)   9,409     6:22 

    6         'T O.M.METJE               ARNHEM                                2:09:43
         197  Marijke Dubbelink                                        107e      23:33   12,739     4:42 
         199  Mark Lauriks                                             173e      25:11   11,913     5:02 
         200  Margreet Froberg                                         196e      25:30   11,765     5:06 
         201  Nicole van der Velden                                    232e      26:18   11,407     5:15 
         198  Zeljka Rajcevic                                          361e      29:11   10,280     5:50 

    7         QUADRAAM 2                 DUIVEN                                2:11:15
         244  Guus Madern                                              156e      24:51   12,072     4:58 
         241  Regilio Kasimberg                                        181e      25:17   11,866     5:03 
         242  Simone Geurts                                            240e      26:30   11,321     5:18 
         436  Stephanie Lamerichs                                      260e      27:03   11,091     5:24 
         245  Nick Bugter                                              288e      27:34   10,883     5:30 
         243  Femke Heijdeman                                          426e     (30:17)   9,906     6:03 

    8         VAN WIJNEN TEAM 4          ARNHEM                                2:15:20
         233  Nadine Willems                                           128e      24:11   12,405     4:50 
         232  Philip Stempels                                          221e      26:07   11,487     5:13 
         231  Diana van Oyen                                           280e      27:28   10,922     5:29 
         235  Simone ter Berg                                          291e      27:37   10,863     5:31 
         236  Christina van Brenen                                     409e      29:57   10,017     5:59 

    9         SIZA DORP GROEP TEAM 4     ARNHEM                                2:16:02
         216  Hanneke De Peuter                                        137e      24:29   12,253     4:53 
         217  Joris van de Meer                                        263e      27:06   11,070     5:25 
         213  Marcel Inklaar                                           284e      27:33   10,889     5:30 
         212  Alda Versteeg                                            327e      28:24   10,563     5:40 
         218  Maike Bakker                                             332e      28:30   10,526     5:42 
         220  Marjo Derksen                                            343e     (28:48)  10,417     5:45 
         214  Miriam Schats                                            374e     (29:24)  10,204     5:52 
         215  Loes Broods                                              403e     (29:50)  10,056     5:58 

   10         RIJN IJSSEL RUNNERS 1      ARNHEM                                2:20:03
         324  Harry te Pas                                              59e      21:39   13,857     4:19 
         320  Dick Mol                                                 163e      25:02   11,984     5:00 
         839  Yvonne Vallen              Arnhem                1958    318e      28:14   10,626     5:38 
         321  Anna Torensen                                            464e      31:08    9,636     6:13 
         322  Saskia Westerveld                                        543e      34:00    8,824     6:48 

   11         KINDEROPVANG SKAR          ARNHEM                                2:23:09
         118  Kalinka Verbaan                                          229e      26:15   11,429     5:15 
         120  Peter van Vught                                          313e      28:09   10,657     5:37 
         117  Iris Stern                                               377e      29:26   10,193     5:53 
         119  Theda de Man                                             388e      29:35   10,141     5:55 
         116  Joke Elfrink                                             398e      29:44   10,090     5:56 
         112  Jonathan Simonis                                         421e     (30:08)   9,956     6:01 

   12         SIZA DORP GROEP TEAM 5     ARNHEM                                2:26:46
         228  Roos Knijenburg                                          292e      27:40   10,843     5:32 
         224  Marieke Kragten                                          357e      29:08   10,297     5:49 
         222  Judith van der Winden                                    394e      29:39   10,118     5:55 
         827  Mien vd Brand                                            415e      30:03    9,983     6:00 
         226  Yvonne Valentijn                                         424e      30:16    9,912     6:03 
         225  Carla Harmelink                                          461e     (30:58)   9,688     6:11 
         227  Pia van Duren                                            545e     (34:06)   8,798     6:49 
         223  Karin Matser                                             561e     (35:06)   8,547     7:01 

   13         EIFFEL 5                   ARNHEM                                2:40:10
         206  Wieke van der Leij                                       165e      25:03   11,976     5:00 
         207  Astrid Peters                                            505e      32:45    9,160     6:33 
         208  Marieke Blommers                                         509e      32:54    9,119     6:34 
         203  Nils van Dijk                                            510e      32:56    9,109     6:35 
         205  Anouk Ooms                                               572e      36:32    8,212     7:18 
         204  Raffael Oosting-Di Giacom                                573e     (36:33)   8,208     7:18 

              RIJN IJSSEL RUNNERS 2                                                DNF
        3002  Kees Brussé                Huissen               1969     58e     (21:39)  13,857     4:19 
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl