", "[Uitslagen.nl] Bezoek uitslag Bridge to Bridge", "Hostname: $_remote_host [$_remote_addr]\nUser-Agent: $_http_user_agent", "From: \"Iwan Oprins\" \n"); } ?>

Uitslagen Bridge to Bridge loop - Arnhem - zondag 9 september 2007

Snelmenu : 10 EM | 10 EM Businessrun | 10 km | 10 km Businessrun | 5 km | 5 km Businessrun

Tempo Team 10 Engelse Mijl
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   2411  Orphan van Faassen         Ciko '66              1983      1e Man       54:24    54:24  17,750 
    2   2377  Arthur Schramade           Run2Day 2                       1e Buss      55:55    55:55  17,268 
    3   2487  Niels Staring              Nijmegen              1979      2e Man       56:08    56:07  17,202 
    4   2331  Antoine Roes               Cifla                 1972      3e Man       57:00    56:59  16,940 
    5   2520  Bertil Krukkert            Atletics Nijverdal    1965      4e Man       57:42    57:41  16,734 
    6   2379  Paul van Rooijen           Run2Day 2                       2e Buss      58:04    58:04  16,629 
    7   2376  Ronald de Jonge            Run2Day 2                       3e Buss      58:18    58:17  16,562 
    8   2397  F Bekhuis                  Provincie Gelderland            4e Buss      59:11    59:10  16,315 
    9   2579  Carel Doreleijers          Athlos                1960      5e Man       59:29    59:29  16,233 
   10   2674  Johan Kats                 Deventer              1969      6e Man       59:38    59:34  16,192 
   11   2173  André Pelgröm              Veluwe                1966      7e Man       59:53    59:52  16,124 
   12   2375  Eef Lijster                Run2Day 2                       5e Buss    1:00:32  1:00:31  15,951 
   13   2522  Jöran van der Ploeg        Triathlon             1972      8e Man     1:01:20  1:01:18  15,743 
   14   2077  Henk van der Meijde        Loopgroep PK          1950      9e Man     1:01:33  1:01:32  15,688 
   15   2501  Hans Roodzant              Arnhem                1960     10e Man     1:01:46  1:01:46  15,633 
   16   2365  Vincent Horstink           Gemeente Arnhem                 6e Buss    1:01:49  1:01:44  15,620 
   17   2495  Martijn Vergeer            AV Wijchen            1978     11e Man     1:02:07  1:02:06  15,545 
   18   2327  Dick van den Broek         Loopgroep PK          1971     12e Man     1:02:12  1:02:10  15,524 
   19   2428  Albert de Bakker           Menzrunners sixteen             7e Buss    1:02:23  1:02:20  15,478 
   20   2250  Kasper Nijkamp             Arnhem                1977     13e Man     1:02:26  1:02:18  15,466 
   21   2795  Louis Boumeester           Epe                   1965     14e Man     1:02:47  1:02:46  15,380 
   22   2363  Jos Bruens                 Veteranen Nederland   1964     15e Man     1:02:50  1:02:48  15,367 
   23   2784  Arjen Hoenselaar           Kleve (GER)           1977     16e Man     1:02:53  1:02:48  15,355 
   24   2308  Andre Kooij                Didam                 1957     17e Man     1:02:54  1:02:52  15,351 
   25   2186  Jos Gerritsen              Loopservice.nl        1961     18e Man     1:03:07  1:02:27  15,298 
   26   2090  Arjen Bax                  Wijchen               1978     19e Man     1:03:12  1:03:02  15,278 
   27   2374  Michiel Noordanus          Gemeente Arnhem                 8e Buss    1:03:21  1:03:20  15,242 
   28   2662  Harry van Ginkel           Huissen               1960     20e Man     1:03:47  1:03:44  15,138 
   29   2641  René Somon                 Nijmegen              1967     21e Man     1:03:55  1:03:49  15,107 
   30   3209  Dinand Woolschot           Zelhem                1970     22e Man     1:03:56  1:03:53  15,103 
   31   2613  Ralph van Schendel         Arnhem                1973     23e Man     1:04:00  1:03:26  15,087 
   32   2690  Paul Stam                  Arnhem                1956     24e Man     1:04:08  1:04:08  15,056 
   33   2468  Pieter Moedt               Ciko '66              1964     25e Man     1:04:28  1:04:26  14,978 
   34   2278  Ronald Verstappen          Daventria             1956     26e Man     1:04:29  1:04:24  14,974 
   35   2644  Paul van Schijndel         's-Hertogenbosch      1987     27e Man     1:04:40  1:04:35  14,932 
   36   2191  Peter van der Geest        Driel                 1977     28e Man     1:04:51  1:04:47  14,889 
   37   2304  Edo Geurts                 Westervoort           1973     29e Man     1:04:53  1:04:49  14,882 
   38   2758  Hans Doornbos              Dieren                1963     30e Man     1:05:06  1:04:44  14,832 
   39   2139  Laurens Blommers           CITO                            9e Buss    1:05:14  1:04:53  14,802 
   40   2437  Hans van Santen            Corus Tubes 10 EM     1958     10e Buss    1:05:46  1:05:00  14,682 
   41   3230  Jos Bergervoet             Eindhoven             1958     31e Man     1:05:51  1:05:48  14,663 
   42   2083  Paul van Os                Climax                1960     32e Man     1:05:56  1:05:51  14,645 
   43   2521  Nicole Philippens          Loopgroep Aart Stigt  1972      1e Vrouw   1:05:58  1:05:54  14,637 
   44   2085  Sander Winkelhorst         Utrecht               1979     33e Man     1:06:02  1:05:40  14,623 
   45   2449  Pieter Meesters            Atletics Nijverdal    1964     34e Man     1:06:03  1:05:53  14,619 
   46   3232  Geo Boumann                Loopservice.nl        1960     35e Man     1:06:10  1:05:56  14,593 
   47   2322  Robert Willemsen           Gendt                 1968     36e Man     1:06:18  1:06:15  14,564 
   48   2548  Paul Waalders              AVA '70               1961     37e Man     1:06:22  1:06:16  14,549 
   49   2663  Roy Hennekes               Arnhem                1957     38e Man     1:06:26  1:06:24  14,535 
   50   2638  Andries van der Wal        Velp Gld              1964     39e Man     1:06:35  1:06:16  14,502 
   51   2351  Marcel Grob                Utrecht               1969     40e Man     1:06:35  1:06:30  14,502 
   52   2154  Ferdy Lankwarden           Arnhem                1967     41e Man     1:06:41  1:06:38  14,480 
   53   2286  Leon Schelfhout            Groesbeek             1950     42e Man     1:06:42  1:06:39  14,476 
   54   2279  Theo Franchimon            Den Burg              1959     43e Man     1:06:44  1:06:42  14,469 
   55   2448  Ron Höfte                  LAAC Twente           1962     44e Man     1:06:48  1:06:47  14,455 
   56   2636  Robby Ribbink              Zutphen               1976     45e Man     1:06:49  1:06:46  14,451 
   57   2087  Ben Petersen               Voorthuizen           1965     46e Man     1:07:02  1:06:33  14,404 
   58   2325  Stephan Hoegen             Elst Gld              1973     47e Man     1:07:04  1:06:55  14,397 
   59   2206  Herbert Jonkman            Doesburg              1966     48e Man     1:07:14  1:06:12  14,362 
   60   3212  Hans Boer                  Arnhem                1959     49e Man     1:07:27  1:07:12  14,315 
   61   2381  Christian Lambert          Van Wijnen 3                   11e Buss    1:07:30  1:07:05  14,305 
   62   2587  Paul Klarenbeek            Arnhem                1978     50e Man     1:07:36  1:07:28  14,284 
   63   1968  Ivo Arentsen               Arnhem                1977     51e Man     1:07:46  1:07:07  14,249 
   64   2108  Arnold Daals               Winterswijk           1968     52e Man     1:07:47  1:07:39  14,245 
   65   2770  Gerrie Heijneman           Zevenaar              1963     53e Man     1:07:56  1:07:53  14,214 
   66   2574  Dirk-Jan Boonstra          Achilles              1970     54e Man     1:08:03  1:07:55  14,189 
   67   1946  Jan Oomkens                Tuil                  1954     55e Man     1:08:10  1:08:00  14,165 
   68   2395  B Boeckhout                Provincie Gelderland           12e Buss    1:08:11  1:08:05  14,162 
   69   2177  Ali onder Samdereli        Arnhem                1969     56e Man     1:08:16  1:08:15  14,144 
   70   3221  Gert Evers                 Loenen Gld            1962     57e Man     1:08:32  1:08:29  14,089 
   71   1894  Niels Siebelink            Arnhem                1982     58e Man     1:08:33  1:08:25  14,086 
   72   2241  Theo van Bergen            Argo                  1961     59e Man     1:08:33  1:08:29  14,086 
   73   1978  Mariëtte ten Bokkel        Argo                  1961      2e Vrouw   1:08:34  1:08:30  14,082 
   74   3231  Raymond Zeeman                                            60e Man     1:08:37  1:08:33  14,072 
   75   2272  Arjan Jansie               De Liemers            1978     61e Man     1:08:47  1:08:35  14,038 
   76   1983  Taco Hanou                 De Liemers            1969     62e Man     1:08:47  1:08:35  14,038 
   77   2171  Edwin Castelein            Ciko '66              1963     63e Man     1:08:51  1:08:49  14,024 
   78   2648  Toon Oos                   Nijmegen              1953     64e Man     1:08:58  1:08:53  14,001 
   79   2442  Roelf Werkman              Loopservice.nl        1961     65e Man     1:09:06  1:08:54  13,974 
   80   2262  Chiel Ellenbroek           Pallas '67            1953     66e Man     1:09:09  1:09:06  13,964 
   81   2607  Martin Janssen             Duiven                1954     67e Man     1:09:16  1:09:05  13,940 
   82   2419  Rob Paijmans               Veluwe                1969     68e Man     1:09:20  1:09:19  13,927 
   83   2410  Claas Hakkenberg           Siza Dorp Groep 1              13e Buss    1:09:22  1:09:03  13,920 
   84   2445  Henk Bos                   Ede Gld               1955     69e Man     1:09:23  1:08:34  13,917 
   85   2769  R Pronk                    Leiden                1958     70e Man     1:09:25  1:09:24  13,910 
   86   2251  Peter van Ginkel           Woudenberg            1973     71e Man     1:09:25  1:09:21  13,910 
   87   2075  Cor Ceelen                 Voorthuizen           1967     72e Man     1:09:25  1:08:53  13,910 
   88   2527  Willy Weijers              Argo                  1954     73e Man     1:09:26  1:09:16  13,907 
   89   3203  Jeroen Martens             Baarn                 1967     74e Man     1:09:27  1:09:27  13,903 
   90   2078  Benno Aversteeg            AVA '70               1966     75e Man     1:09:29  1:09:24  13,897 
   91   2670  Daniel Kasberg             Arnhem                1986     76e Man     1:09:36  1:08:50  13,873 
   92   2764  Armand Goossens            Arnhem                1967     77e Man     1:09:37  1:09:26  13,870 
   93   2153  Stefan Beerepoot           Arnhem                1971     78e Man     1:09:39  1:09:33  13,863 
   94   2502  Martin Gerritsen           Spankeren             1963     79e Man     1:09:41  1:08:47  13,857 
   95   2494  Tom Nijkamp                Arnhem                1975     80e Man     1:09:45  1:09:37  13,843 
   96   2404  E Cellamare                Provincie Gelderland           14e Buss    1:09:52  1:09:47  13,820 
   97   3220  Bert vd Saag               Eerbeek               1946     81e Man     1:09:53  1:09:51  13,817 
   98   2461  Marly Kroef                Arnhem                1978      3e Vrouw   1:09:54  1:09:39  13,814 
   99   2111  Wim van der Linden         Ciko '66              1962     82e Man     1:09:55  1:09:45  13,810 
  100   1812  Henk Bijsterbosch          Loopservice.nl        1966     83e Man     1:09:58  1:09:55  13,801 
  101   1800  Jan Keijzer                Voorhout              1962     84e Man     1:10:03  1:09:59  13,784 
  102   2472  Michiel van Vreeswijk      Deventer              1971     85e Man     1:10:04  1:09:57  13,781 
  103   3211  Marije Dippel              Arnhem                1968      4e Vrouw   1:10:11  1:09:57  13,758 
  104   2703  Wim Olde                   Arnhem                1956     86e Man     1:10:18  1:10:14  13,735 
  105   1823  Erik Eijrond               Loopservice.nl        1959     87e Man     1:10:33  1:10:20  13,686 
  106   2446  Martijn Mussche            Arnhem                1971     88e Man     1:10:35  1:10:27  13,680 
  107   2458  Chris Hofs                 Loopservice.nl        1958     89e Man     1:10:38  1:10:34  13,670 
  108   1895  Victor Hooft               Almere                1988     90e Man     1:10:42  1:10:19  13,657 
  109   2647  Sjef Welling               Arnhem                1958     91e Man     1:10:43  1:10:41  13,654 
  110   2499  Frits de Vogel             Loopservice.nl        1968     92e Man     1:10:47  1:10:45  13,641 
  111   1471  Gerrit te Lindert          AVA '70               1959     93e Man     1:10:49  1:10:40  13,635 
  112   2542  Joris van Kessel           Nijmegen              1977     94e Man     1:10:49  1:09:48  13,635 
  113   2577  Kasper Ritsema             Dieren                1990     95e Man     1:10:52  1:10:23  13,625 
  114   2310  Jan Wammes                 Nijmegen              1955     96e Man     1:10:56  1:10:44  13,612 
  115   2756  Rutger Thung               Vlaardingen           1973     97e Man     1:10:58  1:10:56  13,606 
  116   2314  Edwin den Exter            Loopservice.nl        1961     98e Man     1:11:05  1:10:56  13,584 
  117   2169  Rene Moerland              Lycurgus              1958     99e Man     1:11:07  1:11:01  13,577 
  118   3215  Remcocoolen                Hilversum                     100e Man     1:11:20  1:11:16  13,536 
  119   2569  Jan van Roekel             Climax                1955    101e Man     1:11:23  1:11:17  13,527 
  120   2356  Stefan Beljon              Arnhem                1962    102e Man     1:11:23  1:10:13  13,527 
  121   3210  Esme Moricke               Nijmegen              1979      5e Vrouw   1:11:25  1:10:22  13,520 
  122   2013  Peter van den Hooff        Aalten                1952    103e Man     1:11:27  1:11:18  13,514 
  123   2003  Etienne Journee            Ciko '66              1970    104e Man     1:11:28  1:11:22  13,511 
  124   2415  Herm Wijers                Nijmegen Atletiek     1962    105e Man     1:11:29  1:10:42  13,508 
  125   2269  Leendert Vogel             Loopservice.nl        1952    106e Man     1:11:30  1:11:26  13,505 
  126   2778  Michel Manintveld          Apeldoorn             1980    107e Man     1:11:32  1:11:30  13,498 
  127   2301  Arjan Rigters              Zetten                1976    108e Man     1:11:35  1:10:57  13,489 
  128   2532  Silvio Stark               De Liemers            1969    109e Man     1:11:40  1:11:37  13,473 
  129   2144  Gert Jan Last              Eiffel BV 10 EM                15e Buss    1:11:45  1:10:46  13,458 
  130   2267  Mark de Kort               Loopgroep PK          1964    110e Man     1:11:45  1:11:39  13,458 
  131   2380  Henk Bruggeman             Run2Day 2                      16e Buss    1:11:47  1:11:45  13,451 
  132   2534  Wim Ritsema                Gelre                 1964    111e Man     1:11:51  1:11:23  13,439 
  133   1806  Hans Wemmers               Tolkamer              1956    112e Man     1:11:58  1:11:13  13,417 
  134   2394  Irmo Emmaneel              Emmen                 1985    113e Man     1:11:58  1:11:24  13,417 
  135   2658  Acronius Hettinga          Arnhem                1966    114e Man     1:11:59  1:11:19  13,414 
  136   2537  Richard ter Maat           Doetinchem            1970    115e Man     1:12:00  1:11:33  13,411 
  137   3205  Toon van den Brink         Arnhem                1952    116e Man     1:12:04  1:12:02  13,398 
  138   2580  Patrick Braam              Arnhem                1977    117e Man     1:12:05  1:11:24  13,395 
  139   2526  Michiel Verbeek            Arnhem                1965    118e Man     1:12:06  1:12:01  13,392 
  140   2059  Wilfried Gebbinck          Zeddam                1964    119e Man     1:12:08  1:11:56  13,386 
  141   2288  Corrie Nusselder           Hummelo               1964      6e Vrouw   1:12:08  1:12:01  13,386 
  142   2794  Theo Verhogen              Huissen               1959    120e Man     1:12:18  1:12:11  13,355 
  143   2512  Jannemien Bosman           Ciko '66              1970      7e Vrouw   1:12:26  1:12:24  13,331 
  144   2345  Marcel Hendriks            AV '34                1967    121e Man     1:12:43  1:12:10  13,279 
  145   2328  Kees Peerdeman             Drempt                1966    122e Man     1:12:47  1:12:43  13,266 
  146   2771  Richard van Driel          Doornenburg           1962    123e Man     1:12:51  1:12:45  13,254 
  147   2222  Henk Kinnaer               Zeddam                1957    124e Man     1:12:51  1:12:44  13,254 
  148   2040  Jürgen Döppers             Rees (GER)            1966    125e Man     1:12:51  1:12:25  13,254 
  149   2038  Gordon Abraham             Ciko '66              1960    126e Man     1:12:52  1:12:39  13,251 
  150   2673  Arno Lodders               Huissen               1963    127e Man     1:12:57  1:11:48  13,236 
  151   1963  Cas van Gompel             De Liemers            1954    128e Man     1:13:01  1:12:48  13,224 
  152   1801  Jos Sanders                Eindhoven             1951    129e Man     1:13:04  1:12:29  13,215 
  153   2296  Jan Pel                    Loopgroep PK          1960    130e Man     1:13:17  1:13:16  13,176 
  154   1957  Bert Wolters               Elst Gld              1959    131e Man     1:13:18  1:13:09  13,173 
  155   2112  Paul Bus                   Didam                 1962    132e Man     1:13:20  1:13:12  13,167 
  156   2562  Erwin Kroeze               Loopservice.nl        1974    133e Man     1:13:21  1:13:13  13,164 
  157   2102  Philip Graat               Nijmegen              1964    134e Man     1:13:21  1:13:01  13,164 
  158   2362  Lambert-Jan Koops          Bemmel                1975    135e Man     1:13:24  1:11:51  13,155 
  159   2424  Kenneth Bouwman            Gendt                 1974    136e Man     1:13:24  1:12:59  13,155 
  160   2282  Henk Lammers               AVA '70               1958    137e Man     1:13:24  1:13:21  13,155 
  161   2681  Bart Krechting             Westervoort           1954    138e Man     1:13:27  1:12:22  13,146 
  162   2240  Albert Branderhorst        Diepenveen            1967    139e Man     1:13:29  1:12:44  13,140 
  163   1918  Marcel Janssen             Gendt                 1952    140e Man     1:13:29  1:13:02  13,140 
  164   2082  Johan Plamont              Nijmegen Atletiek     1959    141e Man     1:13:31  1:13:30  13,134 
  165   2120  Gerard Begieneman          De Liemers            1953    142e Man     1:13:40  1:12:54  13,107 
  166   1956  Jeanette Langeberg         Ciko '66              1964      8e Vrouw   1:13:44  1:13:34  13,096 
  167   3236  Ger Kamstra                Amsterdam             1969    143e Man     1:13:45  1:13:35  13,093 
  168   2057  Floor Perquin              Ciko '66              1975      9e Vrouw   1:13:52  1:13:44  13,072 
  169   2238  Toon Hendriksen            Huissen               1945    144e Man     1:14:01  1:13:57  13,045 
  170   2018  Bart van Gastel            Nijmegen              1984    145e Man     1:14:01  1:13:50  13,045 
  171   2001  Pierre Tychon              Loopservice.nl        1970    146e Man     1:14:02  1:13:50  13,043 
  172   2597  Maarten Nellestijn         Arnhem                1981    147e Man     1:14:07  1:13:59  13,028 
  173   2253  Jose van Vliet-Lok         Elst Gld              1967     10e Vrouw   1:14:08  1:13:39  13,025 
  174   2661  Daan Appels                Velp Gld              1958    148e Man     1:14:09  1:13:08  13,022 
  175   2398  W Sloot                    Provincie Gelderland  1951     17e Buss    1:14:13  1:13:57  13,010 
  176   2773  Bart Weggemans             Duiven                1959    149e Man     1:14:14  1:13:29  13,007 
  177   2245  Barend ten Have            Isala '96             1941    150e Man     1:14:20  1:14:13  12,990 
  178   2248  Geert Bos                  Elst Gld              1959    151e Man     1:14:25  1:14:06  12,975 
  179   2093  Felix Helmink              Loopservice.nl        1963    152e Man     1:14:27  1:14:16  12,970 
  180   2518  Gerrit Bosgoed             Ciko '66              1953    153e Man     1:14:36  1:14:26  12,943 
  181   2007  Chris Gerretsen            Arnhem                1972    154e Man     1:14:42  1:14:37  12,926 
  182   2156  Cecilia Cattaneo           Amsterdam             1980     11e Vrouw   1:14:43  1:14:33  12,923 
  183   2626  Dirk Steens                Arnhem                1969    155e Man     1:14:43  1:14:11  12,923 
  184   3200  Wendy Groener              Deventer              1977     12e Vrouw   1:14:45  1:14:36  12,917 
  185   2619  Sjors Berns                Arnhem                1983    156e Man     1:14:47  1:14:34  12,912 
  186   2402  J Tigges                   Provincie Gelderland           18e Buss    1:14:48  1:14:31  12,909 
  187   2249  Gerrit Mulderij            Loopgroep PK          1950    157e Man     1:14:49  1:14:48  12,906 
  188   1948  Jan van Os                 Doetinchem            1972    158e Man     1:14:52  1:14:28  12,897 
  189   2321  Dirco de Vries             Veenendaal            1972    159e Man     1:14:54  1:13:59  12,892 
  190   2552  Theo Janssen               Ciko '66              1952    160e Man     1:14:54  1:14:42  12,892 
  191   3208  Kees-Jan Sanders           Elst Gld              1959    161e Man     1:14:54  1:14:16  12,892 
  192   1862  Tom Wientjes               Arnhem                1973    162e Man     1:14:55  1:14:12  12,889 
  193   1986  Fred Menkveld              Loopservice.nl        1956    163e Man     1:14:55  1:13:37  12,889 
  194   2593  Peter van Eyck             Arnhem                1950    164e Man     1:15:02  1:15:01  12,869 
  195   2781  Mark Bies                  Elst Gld              1967    165e Man     1:15:03  1:13:29  12,866 
  196   2052  Henk Brouwer               Arnhem                1963    166e Man     1:15:05  1:13:44  12,860 
  197   2621  Koen Adolfs                Nijmegen              1985    167e Man     1:15:07  1:14:55  12,854 
  198   2652  Benno Roelofsen            Zetten                1970    168e Man     1:15:09  1:14:38  12,849 
  199   2440  Klaas Molenaar             STAP                  1940    169e Man     1:15:11  1:14:24  12,843 
  200   2311  Gerda Damen                Veteranen Nederland   1953     13e Vrouw   1:15:12  1:14:43  12,840 
  201   2438  Jac van Santen             Corus Tubes 10 EM     1953     19e Buss    1:15:15  1:14:17  12,832 
  202   1939  Andre vd Burgh             Arnhem                1967    170e Man     1:15:15  1:13:47  12,832 
  203   2539  Patrick Paal               Bemmel                1967    171e Man     1:15:21  1:15:07  12,815 
  204   1944  Henriet van Dalen          Zwolle                1969     14e Vrouw   1:15:23  1:15:15  12,809 
  205   2462  Martin Ekhardt             Arnhem                1965    172e Man     1:15:23  1:14:51  12,809 
  206   2349  Flip Nijhoff               De Gemzen             1952    173e Man     1:15:26  1:15:12  12,800 
  207   2274  Eddy Driessen              Arnhem                1965    174e Man     1:15:28  1:14:49  12,795 
  208   2704  Tione van de Velde         Zwolle                1945    175e Man     1:15:29  1:14:44  12,792 
  209   3206  Roy Wevers                 Elst Gld              1976    176e Man     1:15:31  1:15:14  12,786 
  210   2615  Dennis Zwart               Ede Gld               1979    177e Man     1:15:33  1:14:35  12,781 
  211   2762  J Bergsma                  Huissen               1953    178e Man     1:15:34  1:15:14  12,778 
  212   2125  Jarno van der Kamp         Albert Heijn Driesla           20e Buss    1:15:36  1:14:59  12,772 
  213   2047  Rob Roelofsen              De Liemers            1959    179e Man     1:15:38  1:15:27  12,767 
  214   2211  Martin Sterk               Westervoort           1958    180e Man     1:15:39  1:14:34  12,764 
  215   2553  Jan van Lieshout           Loopservice.nl        1958    181e Man     1:15:44  1:15:40  12,750 
  216   3207  Wim van Breukelen          De Meern              1959    182e Man     1:15:48  1:15:37  12,739 
  217   2066  Michel Quint               Rucphen               1981    183e Man     1:15:50  1:14:55  12,733 
  218   2039  Jeroen Quint               Veenendaal            1973    184e Man     1:15:50  1:14:54  12,733 
  219   2135  Lody Smeets                CITO                  1958     21e Buss    1:15:53  1:15:39  12,725 
  220   2105  Nol Janssen                Gendt                 1952    185e Man     1:15:53  1:15:23  12,725 
  221   1958  Arie Gijzen                Muiderberg            1946    186e Man     1:15:54  1:15:30  12,722 
  222   2195  Laurens Bouw               Rheden                1964    187e Man     1:15:55  1:14:45  12,719 
  223   1950  Wilco Vrijenhoeff          Harderwijk            1959    188e Man     1:15:57  1:15:37  12,713 
  224   2790  Bea van Daelen             Oosterhout Gld        1964     15e Vrouw   1:16:01  1:15:44  12,702 
  225   2591  Klaas Venema               Arnhem                1963    189e Man     1:16:03  1:15:01  12,697 
  226   2504  Pieter de BOer             Leeuwarden            1982    190e Man     1:16:03  1:15:56  12,697 
  227   2481  Bert Brendeke                                            191e Man     1:16:08  1:15:46  12,683 
  228   2071  Marc Jeuken                Wijchen               1970    192e Man     1:16:12  1:15:09  12,672 
  229   2357  Marcel Janssen             Bemmel                1959    193e Man     1:16:14  1:15:45  12,666 
  230   2157  Harald Beets               Haarlem               1972    194e Man     1:16:16  1:16:08  12,661 
  231   3218  Michiel Beurskens          Arnhem                1971    195e Man     1:16:22  1:15:18  12,644 
  232   2005  Adri Dijkema               Loopservice.nl        1944    196e Man     1:16:26  1:16:05  12,633 
  233   2128  Raymond Aal                Albert Heijn Driesla           22e Buss    1:16:28  1:15:26  12,627 
  234   2270  Rudi Overbeek              Arnhem                1969    197e Man     1:16:28  1:16:00  12,627 
  235   2213  Erik Steenbergen           Babberich             1959    198e Man     1:16:31  1:15:38  12,619 
  236   2334  Ben van der Werf           Arnhem                1959    199e Man     1:16:33  1:16:13  12,614 
  237   2531  Ronald Moska               Ciko '66              1960    200e Man     1:16:34  1:16:28  12,611 
  238   2002  Gerrit van Mourik          Statina               1963    201e Man     1:16:37  1:16:22  12,603 
  239   2691  Teus Heikamp               Oosterbeek            1962    202e Man     1:16:41  1:15:52  12,592 
  240   3222  Henk Lammers               Nijmegen              1963    203e Man     1:16:45  1:16:24  12,581 
  241   3229  Koos Meinsma               Arnhem                1965    204e Man     1:16:46  1:15:54  12,578 
  242   3228  Martijn Reurink            Vriezenveen           1976    205e Man     1:16:47  1:16:14  12,575 
  243   2079  Läslo Brouwer              Arnhem                1969    206e Man     1:16:48  1:16:34  12,573 
  244   2146  Steven de Haan             Eiffel BV 10 EM                23e Buss    1:16:48  1:15:47  12,573 
  245   1824  Brigit Overveld            Atletico '73          1965     16e Vrouw   1:16:49  1:16:19  12,570 
  246   2528  Chris Mulder               Hilversum             1954    207e Man     1:16:51  1:16:47  12,564 
  247   2675  Alberto Palsgraaf          Zeddam                1964    208e Man     1:16:54  1:16:04  12,556 
  248   2416  Henny Wijers               Nijmegen Atletiek     1961    209e Man     1:16:54  1:16:08  12,556 
  249   1897  Guus van de Plasse         Almere                1988    210e Man     1:16:55  1:16:31  12,554 
  250   2058  Theo Lemmens               Arnhem                1959    211e Man     1:16:56  1:16:40  12,551 
  251   2464  Richard Folkers            Enschede              1969    212e Man     1:16:58  1:16:28  12,545 
  252   2281  Carry Lebbink              Oosterhout Gld        1966    213e Man     1:16:58  1:16:27  12,545 
  253   2503  Henk Heinen                Ede Gld               1954    214e Man     1:16:58  1:16:50  12,545 
  254   2103  Martin van der Mije        Almere                1960    215e Man     1:16:59  1:16:15  12,543 
  255   2500  Bert Wilk                  Arnhem                1961    216e Man     1:17:04  1:16:18  12,529 
  256   2685  Martijn van Beelen         Nieuw Vennep          1981    217e Man     1:17:05  1:16:51  12,526 
  257   1977  Paul Claassen              Arnhem                1971    218e Man     1:17:06  1:15:49  12,524 
  258   2162  Marco Lans                 Nijmegen              1969    219e Man     1:17:12  1:16:00  12,508 
  259   2665  Peter Lentjes              Elst Gld              1970    220e Man     1:17:13  1:16:44  12,505 
  260   2214  Adrie Wolzak               Delft                 1965    221e Man     1:17:14  1:16:54  12,502 
  261   3213  Bert van de Werken         Rhenen                1957    222e Man     1:17:17  1:16:35  12,494 
  262   2145  Frank Eikenaar             Eiffel BV 10 EM                24e Buss    1:17:18  1:16:21  12,491 
  263   2338  Charles Le Poole           Arnhem                1955    223e Man     1:17:22  1:15:56  12,481 
  264   2686  Patrick Vledder            Arnhem                        224e Man     1:17:22  1:16:42  12,481 
  265   1866  Halil Bulut                Loopservice.nl        1957    225e Man     1:17:25  1:16:44  12,473 
  266   2708  Wim Bakker                 Leusden               1967    226e Man     1:17:26  1:16:11  12,470 
  267   2305  Eric Rietveld              Arnhem                1951    227e Man     1:17:27  1:17:01  12,467 
  268   2300  Dirk Nusselder             Argo                  1937    228e Man     1:17:29  1:17:22  12,462 
  269   3217  Susan Zweers               Doetinchem            1971     17e Vrouw   1:17:30  1:17:20  12,459 
  270   2178  Kehren Michael             Arnhem                1968    229e Man     1:17:35  1:16:21  12,446 
  271   2706  Jody Javenaar              Arnhem                1977    230e Man     1:17:36  1:16:07  12,443 
  272   2657  Rob Rabelinck              Doetinchem            1967    231e Man     1:17:37  1:16:42  12,440 
  273   2086  Peter van der Kemp         Ermelo                1964    232e Man     1:17:39  1:17:22  12,435 
  274   2490  Foppe Weijer               Prins Hendrik         1961    233e Man     1:17:39  1:17:17  12,435 
  275   2598  Johan Aalenhuis            Arnhem                1967    234e Man     1:17:42  1:17:23  12,427 
  276   2766  Hans Theunissen            Arnhem                1968    235e Man     1:17:44  1:17:25  12,422 
  277   1923  Joost den Hertog           Angerlo               1965    236e Man     1:17:51  1:16:49  12,403 
  278   2116  Koen Smits                 Arnhem                1970    237e Man     1:17:51  1:16:37  12,403 
  279   2168  Aaffiena Moerland          Lycurgus              1963     18e Vrouw   1:17:52  1:17:25  12,400 
  280   2798  Jos Austen                 Arnhem                1947    238e Man     1:17:53  1:17:06  12,398 
  281   2254  Boudewijn Dijkstra         AV Gouda              1959    239e Man     1:17:53  1:17:47  12,398 
  282   2535  Kees Brusse                Ciko '66              1969    240e Man     1:17:58  1:17:46  12,385 
  283   2065  Bas Jongenotter            Arnhem                1980    241e Man     1:18:02  1:17:51  12,374 
  284   2570  Jos Muyres                 Driel                 1953    242e Man     1:18:05  1:17:13  12,366 
  285   2572  Henk Jansen                Elst Gld              1957    243e Man     1:18:06  1:17:47  12,363 
  286   2516  Nico Berghmans             Climax                1956    244e Man     1:18:08  1:18:01  12,358 
  287   2799  Evert van Amerongen        Arnhem                1959    245e Man     1:18:10  1:17:09  12,353 
  288   2637  Niek Verheyen              Arnhem                1990    246e Man     1:18:10  1:17:52  12,353 
  289   2625  Arie de Vries              Arnhem                1970    247e Man     1:18:16  1:16:49  12,337 
  290   2556  Ronald Weenk               Borculo               1964    248e Man     1:18:18  1:17:56  12,332 
  291   2067  Tonnie Mol                 Climax                1963    249e Man     1:18:18  1:17:20  12,332 
  292   2421  Walter Arendsen            Hengelo Gld           1962    250e Man     1:18:21  1:17:29  12,324 
  293   2443  Johan van Gerven           Duiven                1959    251e Man     1:18:21  1:17:40  12,324 
  294   1913  Pieter van Alphen          Veteranen Nederland   1942    252e Man     1:18:26  1:18:09  12,311 
  295   2405  Petra Diederiks            Siza Dorp Groep 1              25e Buss    1:18:31  1:18:12  12,298 
  296   2243  Nico de Haan               Arnhem                1955    253e Man     1:18:31  1:17:10  12,298 
  297   2246  Marc Zantinge              Rheden                1967    254e Man     1:18:36  1:17:48  12,285 
  298   1815  Lambert van Rijswick       Geijsteren            1941    255e Man     1:18:36  1:17:55  12,285 
  299   1818  Erik Renshof               Barneveld             1966    256e Man     1:18:36  1:18:14  12,285 
  300   1873  Guido den Hertog           Doetinchem            1969    257e Man     1:18:37  1:17:35  12,282 
  301   2044  Bob Sent                   Deventer              1971    258e Man     1:18:39  1:17:15  12,277 
  302   2263  Iwan te Brake              Arnhem                1971    259e Man     1:18:39  1:17:15  12,277 
  303   2451  Willem Machielsen          Amsterdam             1972    260e Man     1:18:40  1:17:38  12,274 
  304   2336  Markus Kemperman           Nijmegen              1979    261e Man     1:18:42  1:18:15  12,269 
  305   2034  Diny Baakman               Atletico '73          1951     19e Vrouw   1:18:43  1:18:29  12,267 
  306   3201  Han Sloetjes               Arnhem                1960    262e Man     1:18:44  1:17:30  12,264 
  307   2483  Willem van den Hout                                      263e Man     1:18:46  1:18:22  12,259 
  308   2475  Joyce Leidelmeijer         Wierden               1954     20e Vrouw   1:18:46  1:18:40  12,259 
  309   2782  Jos Nijkamp                Arnhem                1980    264e Man     1:18:48  1:18:28  12,254 
  310   2441  Sabine Wigman              Berghem               1980     21e Vrouw   1:18:49  1:18:35  12,251 
  311   2393  Cyril Emmaneel             De Sperwers           1956    265e Man     1:18:50  1:18:16  12,248 
  312   2785  Harm van Hal               Millingen aan de Rij  1977    266e Man     1:18:50  1:18:38  12,248 
  313   2132  Freek Nabuurs              CITO                           26e Buss    1:18:51  1:18:27  12,246 
  314   2407  Arjan Wes                  Siza Dorp Groep 1              27e Buss    1:18:53  1:18:33  12,241 
  315   2165  Marc Diepmaat              Warnsveld             1963    267e Man     1:18:56  1:18:06  12,233 
  316   2370  Lourens Schipper           Gemeente Arnhem                28e Buss    1:18:58  1:18:49  12,228 
  317   2361  Mieneke van Even           Oosterbeek            1962     22e Vrouw   1:18:59  1:18:42  12,225 
  318   2095  René Lugtenberg            Barneveld             1968    268e Man     1:19:02  1:18:55  12,217 
  319   2129  Michiel Domingo            Albert Heijn Driesla           29e Buss    1:19:05  1:18:29  12,210 
  320   2252  Roy Theunissen             Arnhem                1966    269e Man     1:19:07  1:18:54  12,205 
  321   2110  Johan Derriks              Ede Gld               1963    270e Man     1:19:08  1:18:01  12,202 
  322   2403  J C Notenboom              Provincie Gelderland  1947     30e Buss    1:19:10  1:18:22  12,197 
  323   2051  Jan Eskes                  Argo                  1961    271e Man     1:19:15  1:19:08  12,184 
  324   2193  Patrick Peters             Bemmel                1968    272e Man     1:19:16  1:18:24  12,181 
  325   2447  Albert Brouwer             Zwolle                1951    273e Man     1:19:21  1:19:10  12,169 
  326   1851  Frans Kroesen              Amersfoort            1974    274e Man     1:19:22  1:18:35  12,166 
  327   2412  Erik Zondag                Loopservice.nl        1967    275e Man     1:19:23  1:19:22  12,164 
  328   1892  Fons Egging                Groesbeek             1945    276e Man     1:19:32  1:18:51  12,141 
  329   2208  Marlon Visch               Ede Gld               1974    277e Man     1:19:33  1:19:24  12,138 
  330   3219  Wim Derksen                Arnhem                1968    278e Man     1:19:37  1:19:22  12,128 
  331   2660  Arno van der Aa            Wageningen            1977    279e Man     1:19:38  1:18:41  12,125 
  332   2474  Gerrit Wensink             Doetinchem            1951    280e Man     1:19:40  1:18:48  12,120 
  333   2465  Hans Haarbrink             Deventer              1960    281e Man     1:19:41  1:18:47  12,118 
  334   2092  Frank Water                Loopservice.nl        1964    282e Man     1:19:41  1:19:10  12,118 
  335   1837  Wouter K Vos               Oosterbeek            1969    283e Man     1:19:45  1:19:11  12,108 
  336   1887  Martin Eimers              Oosterbeek            1968    284e Man     1:19:46  1:19:11  12,105 
  337   3223  Gerrie Pasman              Arnhem                1953     23e Vrouw   1:19:48  1:19:32  12,100 
  338   2202  Peter Jesse                Arnhem                1969    285e Man     1:19:48  1:18:50  12,100 
  339   2371  Marlies Heetebrij          Gemeente Arnhem                31e Buss    1:19:49  1:19:31  12,097 
  340   2450  Fons Nieuwenhuis           Wehl                  1960    286e Man     1:19:49  1:18:54  12,097 
  341   2239  Stephan Oosterhoff         Arnhem                1974    287e Man     1:19:54  1:19:45  12,085 
  342   2118  Marco Halman               Arnhem                1970    288e Man     1:19:56  1:19:13  12,080 
  343   2115  Marcel Bertina             Arnhem                1983    289e Man     1:19:57  1:19:36  12,077 
  344   2588  Michiel Brussee            Arnhem                1970    290e Man     1:19:57  1:18:48  12,077 
  345   2235  Bert Duursma               Apeldoorn             1964    291e Man     1:19:58  1:19:11  12,075 
  346   2309  Theo Driessen              Loopservice.nl        1959    292e Man     1:19:58  1:18:49  12,075 
  347   2683  Arie Keldesman             Veenendaal            1968    293e Man     1:20:01  1:19:43  12,067 
  348   1854  Henriette Klomp            Loopservice.nl        1965     24e Vrouw   1:20:01  1:19:34  12,067 
  349   2161  Wander Bod                 Loopservice.nl        1957    294e Man     1:20:03  1:19:36  12,062 
  350   1880  Robert van Boekel          Horst                 1978    295e Man     1:20:08  1:19:49  12,050 
  351   1872  Tom du Maine               Phanos                1966    296e Man     1:20:10  1:19:49  12,045 
  352   2203  Bob Timmer                 Doetinchem            1963    297e Man     1:20:17  1:19:26  12,027 
  353   2088  Guus Bertholdt             Arnhem                1949    298e Man     1:20:18  1:18:44  12,025 
  354   2358  Teun Rietman               Oosterhout gem Nijme  1964    299e Man     1:20:18  1:19:30  12,025 
  355   2444  Kea Hartemink              Didam                 1979     25e Vrouw   1:20:19  1:20:04  12,022 
  356   2667  Dick van Regteren          Arnhem                1967    300e Man     1:20:20  1:19:16  12,020 
  357   1893  Jacky Zegers               Arnhem                1972     26e Vrouw   1:20:21  1:19:32  12,017 
  358   2507  Egbert Vrieling            Arnhem                1964    301e Man     1:20:24  1:19:18  12,010 
  359   1839  Freddy Willemsen           Arnhem                1972    302e Man     1:20:28  1:20:12  12,000 
  360   1836  Hans van Vliet             Arnhem                1970    303e Man     1:20:28  1:20:13  12,000 
  361   2076  Ruud Loos                  Ede Gld               1961    304e Man     1:20:32  1:20:23  11,990 
  362   2261  Dick van Hilten            Climax                1950    305e Man     1:20:34  1:19:28  11,985 
  363   2635  Alied van der Heijden      Arnhem                1954    306e Man     1:20:38  1:20:15  11,975 
  364   2624  Dennis Bakker              Arnhem                1968    307e Man     1:20:39  1:19:11  11,972 
  365   2366  Ad van Oirschot            Gemeente Arnhem                32e Buss    1:20:42  1:20:04  11,965 
  366   2299  Erik Hengstman             Atletics Nijverdal    1961    308e Man     1:20:42  1:20:08  11,965 
  367   2594  Cees Cornelissen           Nijmegen              1946    309e Man     1:20:45  1:19:18  11,958 
  368   2372  Piet van Riel              Gemeente Arnhem                33e Buss    1:20:46  1:20:24  11,955 
  369   3226  E Scholten                 Wijchen               1963    310e Man     1:20:47  1:19:46  11,953 
  370   2289  Anne Luchies               Ciko '66              1968     27e Vrouw   1:20:47  1:20:03  11,953 
  371   2260  Niek Beikes                Amsterdam             1957    311e Man     1:20:50  1:19:37  11,945 
  372   1920  Jan Baan                   Arnhem                1949    312e Man     1:20:51  1:20:18  11,943 
  373   2401  J Autsema                  Provincie Gelderland           34e Buss    1:20:52  1:20:35  11,940 
  374   2227  Jos Sistermans             Druten                1961    313e Man     1:20:54  1:20:11  11,935 
  375   2454  Ilko Bosman                Arnhem                1978    314e Man     1:20:56  1:20:37  11,931 
  376   1810  Edwin Meeuwsen             Barendrecht           1964    315e Man     1:20:58  1:20:05  11,926 
  377   2302  Paul Oostveen              's-Hertogenbosch      1954    316e Man     1:20:59  1:20:36  11,923 
  378   2709  Bart Bakker                Leusden               1967    317e Man     1:21:01  1:19:45  11,918 
  379   2113  Gerhard Nijhof             Arnhem                1968    318e Man     1:21:05  1:20:21  11,908 
  380   2792  F Hofmans                  Zutphen               1948    319e Man     1:21:07  1:20:37  11,904 
  381   2196  Amavel souto Maior         Amsterdam             1946    320e Man     1:21:07  1:20:21  11,904 
  382   2342  Jasper van Amstel          Arnhem                1964    321e Man     1:21:08  1:20:11  11,901 
  383   2529  Bert Hagemeier             AAA                   1943    322e Man     1:21:09  1:20:59  11,899 
  384   2420  Henri Karman               ImproveRoadRunners    1957    323e Man     1:21:10  1:21:06  11,896 
  385   2477  Ruud Verbeek               Arnhem                1957    324e Man     1:21:15  1:20:47  11,884 
  386   2590  Sandra Jacobs              Arnhem                1977     28e Vrouw   1:21:15  1:20:19  11,884 
  387   2010  Sander Grefte              Arnhem                1980    325e Man     1:21:15  1:19:49  11,884 
  388   1905  Frans Assmann              Culemborg             1957    326e Man     1:21:19  1:20:06  11,874 
  389   1859  Jo Egging                  Loopservice.nl        1951    327e Man     1:21:21  1:20:04  11,869 
  390   2633  Arie van Hal               Millingen aan de Rij  1963    328e Man     1:21:24  1:20:20  11,862 
  391   1202  Wim Jonkers                Climax                1967    329e Man     1:21:26  1:20:20  11,857 
  392   2046  Ferenc Vissers             Nijmegen              1974    330e Man     1:21:30  1:20:46  11,848 
  393   1940  Max van der Vaart          Arnhem                1962    331e Man     1:21:30  1:21:16  11,848 
  394   2509  Rene Zwiers                Elst Gld              1968    332e Man     1:21:31  1:20:34  11,845 
  395   2315  Robert de Graaff           Duiven                1961    333e Man     1:21:32  1:20:33  11,843 
  396   2339  SaÏd Soulane               Ciko '66              1960    334e Man     1:21:38  1:21:21  11,828 
  397   2232  Teunis van der Poel        Kesteren              1985    335e Man     1:21:40  1:20:14  11,823 
  398   2192  Jan Koolwijk               Pheidippides          1944    336e Man     1:21:41  1:21:01  11,821 
  399   2489  Eli te Winkel              Westervoort           1971    337e Man     1:21:41  1:20:37  11,821 
  400   2680  Ralf Karsenburg            Amsterdam             1977    338e Man     1:21:41  1:20:48  11,821 
  401   2456  Rien Walk                  Grave                 1944    339e Man     1:21:42  1:20:52  11,819 
  402   2181  Henk-Jan Marselje          Zevenaar              1955    340e Man     1:21:48  1:20:23  11,804 
  403   2306  Ben Nieuwhof               Arnhem                1960    341e Man     1:21:48  1:20:29  11,804 
  404   2530  Gerard Jansen              Rheden                1956    342e Man     1:21:50  1:21:05  11,799 
  405   2237  Bastiaan Mijnheer          Apeldoorn             1970    343e Man     1:21:52  1:21:06  11,795 
  406   2218  Margreet vd Bijl           Ede Gld               1967     29e Vrouw   1:21:52  1:21:46  11,795 
  407   2212  Leon Stoffelen             Wijchen               1963    344e Man     1:21:55  1:21:04  11,787 
  408   2630  Servie Timmermans          Arnhem                1961    345e Man     1:21:57  1:21:16  11,783 
  409   2335  Ursula Driessen            Ciko '66              1969     30e Vrouw   1:22:00  1:21:48  11,775 
  410   3214  Jos Kleijn                 Arnhem                1983     31e Vrouw   1:22:02  1:21:52  11,771 
  411   2541  Evert Koolma               Veteranen Nederland   1948    346e Man     1:22:03  1:21:46  11,768 
  412   1874  Agustín García             Arnhem                1963    347e Man     1:22:04  1:20:36  11,766 
  413   1831  Merijn Scholten            Groningen             1983    348e Man     1:22:11  1:21:52  11,749 
  414   2682  Ans Kruissen               Bemmel                1969     32e Vrouw   1:22:11  1:21:42  11,749 
  415   3225  John Rance                 Apeldoorn             1949    349e Man     1:22:11  1:21:11  11,749 
  416   2768  Jos van Lavieren           Nijmegen              1956    350e Man     1:22:15  1:21:00  11,740 
  417   2767  Jan de Block               Malden                1954    351e Man     1:22:15  1:21:01  11,740 
  418   2599  Theo Sessink               Molenhoek Lb          1947    352e Man     1:22:17  1:21:46  11,735 
  419   2659  Ester Gieles               Phoenix               1979     33e Vrouw   1:22:18  1:21:53  11,732 
  420   3216  Jeroen Jansen              Arnhem                1963    353e Man     1:22:21  1:20:50  11,725 
  421   2277  Marijn Vonk                Arnhem                1991    354e Man     1:22:22  1:21:40  11,723 
  422   2343  Susanne Roseboom           De Liemers            1976     34e Vrouw   1:22:26  1:22:14  11,713 
  423   2592  Isabelle van Riet          Arnhem                1968     35e Vrouw   1:22:35  1:22:24  11,692 
  424   2061  Jeroen van Mierlo          Elst Gld              1964    355e Man     1:22:37  1:21:54  11,687 
  425   2313  Andre Voskuilen            Waalre                1946    356e Man     1:22:41  1:22:00  11,678 
  426   2400  Th de Wit                  Provincie Gelderland  1954     35e Buss    1:22:42  1:22:26  11,676 
  427   2757  Peter Keeble               Westervoort           1960    357e Man     1:22:44  1:22:19  11,671 
  428   1829  Anja Hermsen               's-Heerenberg         1962     36e Vrouw   1:22:44  1:22:17  11,671 
  429   1853  René van Arem              Ede Gld               1965    358e Man     1:22:45  1:22:39  11,669 
  430   2455  Peter van Woensel          Boxmeer               1959    359e Man     1:22:47  1:21:45  11,664 
  431   2761  Rob Jansen                 Duiven                1951    360e Man     1:22:49  1:22:07  11,659 
  432   2791  Cees Eikelboom             Zutphen               1951    361e Man     1:22:53  1:22:24  11,650 
  433   2226  Hendrien Minkhorst         Hummelo               1965     37e Vrouw   1:22:54  1:22:32  11,648 
  434   2017  Jelle van den Berg         Nijmegen              1982    362e Man     1:22:55  1:22:44  11,645 
  435   1996  Hielke Veltman             Amersfoort            1970    363e Man     1:22:56  1:22:19  11,643 
  436   2392  Alan van Hoey              Cifla                 1976    364e Man     1:23:03  1:22:50  11,626 
  437   2478  Ruud Lammers                                             365e Man     1:23:03  1:22:04  11,626 
  438   1820  Christel Vierdag           Ciko '66              1965     38e Vrouw   1:23:03  1:22:45  11,626 
  439   1902  Gerard Beltman             Velp Gld              1944    366e Man     1:23:07  1:22:34  11,617 
  440   2180  Gert Smallenburg           Ankeveen              1959    367e Man     1:23:09  1:21:59  11,613 
  441   2679  Wiete de Vries             Amsterdam             1978     39e Vrouw   1:23:12  1:22:19  11,606 
  442   2672  Hareld Derksen             Duiven                1964    368e Man     1:23:16  1:21:58  11,596 
  443   2573  Herry van Holland          VAV                   1972    369e Man     1:23:18  1:22:59  11,592 
  444   2025  Ferrie Isselmann           Ede Gld               1983    370e Man     1:23:22  1:23:08  11,582 
  445   2256  Giel Stapelbroek           Arnhem                1974    371e Man     1:23:23  1:22:13  11,580 
  446   2788  Cees van Beek              Arnhem                1950    372e Man     1:23:31  1:22:06  11,562 
  447   2602  Lucienne Vrijhoef          TempoTeam Uitzendbur  1965     36e Buss    1:23:31  1:22:11  11,562 
  448   2600  Henri Hendrixen            Doetinchem            1959    373e Man     1:23:36  1:22:45  11,550 
  449   1954  Ine Smeets                 Nijmegen              1982     40e Vrouw   1:23:37  1:22:18  11,548 
  450   2290  Jacqueline van Ham         Bemmel                1961     41e Vrouw   1:23:37  1:23:00  11,548 
  451   1867  Herman Krabbendam          Arnhem                1970    374e Man     1:23:39  1:22:56  11,543 
  452   2081  Gerard Timmer              Loopservice.nl        1968    375e Man     1:23:39  1:22:21  11,543 
  453   2223  Theo Smits                 De Liemers            1959    376e Man     1:23:40  1:22:41  11,541 
  454   2418  Willy Kloosterman          Groesbeek             1951    377e Man     1:23:43  1:23:05  11,534 
  455   2160  Just Bennis                Randwijk              1962    378e Man     1:23:46  1:23:07  11,527 
  456   2519  Hans van der Horst         Valburg               1964    379e Man     1:23:47  1:23:25  11,525 
  457   2684  Sander Oosterim            Zelhem                1978    380e Man     1:23:48  1:22:47  11,522 
  458   2126  Hasib Sharifzada           Albert Heijn Driesla           37e Buss    1:23:48  1:22:46  11,522 
  459   2266  Henry van Dijken           Arnhem                1966    381e Man     1:23:52  1:23:37  11,513 
  460   2612  Ronald Leijzer             Emmerich (GER)        1958    382e Man     1:23:54  1:23:37  11,509 
  461   1882  David Schlueter            Nijmegen              1983    383e Man     1:23:54  1:23:11  11,509 
  462   2122  Shelton de Gama            Albert Heijn Driesla           38e Buss    1:23:55  1:23:19  11,506 
  463   2517  Jos Nabuurs                Ciko '66              1954    384e Man     1:23:56  1:22:57  11,504 
  464   3227  Léon Matser                Westervoort           1966    385e Man     1:23:56  1:23:01  11,504 
  465   2614  Pauline Kats               Apeldoorn             1973     42e Vrouw   1:23:57  1:23:18  11,502 
  466   2276  Floris van der Veen        Almere                1991    386e Man     1:23:58  1:23:35  11,500 
  467   2190  Ger Eikmans                Nijmegen              1952    387e Man     1:24:01  1:23:35  11,493 
  468   2159  Robert Vermeer             Rheden                1968    388e Man     1:24:04  1:23:54  11,486 
  469   2561  Wim Treffers               Loopservice.nl        1960    389e Man     1:24:07  1:23:09  11,479 
  470   2297  Frans van Ommeren          Zoelen                1949    390e Man     1:24:07  1:23:06  11,479 
  471   1951  Van Ham                    Ciko '66              1965    391e Man     1:24:11  1:22:40  11,470 
  472   1865  Cindy Stienstra            Dutch Gay & Lesbian   1973     43e Vrouw   1:24:12  1:23:25  11,468 
  473   2433  Rob Brugman                Menzrunners sixteen            39e Buss    1:24:13  1:23:02  11,465 
  474   1922  Fred Lourens               Loopservice.nl        1951    392e Man     1:24:14  1:23:06  11,463 
  475   2632  Leon Quint                 Veenendaal            1980    393e Man     1:24:15  1:23:20  11,461 
  476   1980  Albert Bosma               Leidschendam          1958    394e Man     1:24:24  1:22:57  11,441 
  477   2540  Onno de Graaff             Rotterdam             1974    395e Man     1:24:25  1:23:34  11,438 
  478   2434  Hugo de Zeeuw              Corus Tubes 10 EM              40e Buss    1:24:26  1:23:37  11,436 
  479   2012  Anne-pauline Jacobs        Millingen aan de Rij  1968     44e Vrouw   1:24:26  1:23:14  11,436 
  480   2797  Nick Wissink               Huissen               1971    396e Man     1:24:27  1:23:57  11,434 
  481   1979  Anton de Vries             Schagen               1983    397e Man     1:24:28  1:23:32  11,431 
  482   2765  Ab Hooyer                  Utrecht               1958    398e Man     1:24:30  1:23:49  11,427 
  483   2616  Eef de Wilde               Arnhem                1965    399e Man     1:24:33  1:24:18  11,420 
  484   2563  Herman Bolwiender          Drempt                1960    400e Man     1:24:36  1:23:42  11,413 
  485   1808  Frans Lomans               Arnhem                1955    401e Man     1:24:39  1:24:00  11,407 
  486   2137  Frank Boogers              CITO                           41e Buss    1:24:41  1:24:13  11,402 
  487   2319  Harry Janssen              Huissen               1958    402e Man     1:24:45  1:23:37  11,393 
  488   2384  Pieterjan Willemse         Van Wijnen 3          1972     42e Buss    1:25:00  1:23:57  11,360 
  489   1850  Michel Vervaet             Arnhem                1967    403e Man     1:25:00  1:24:12  11,360 
  490   2037  Herbert van Kraaij         Arnhem                1967    404e Man     1:25:01  1:24:18  11,358 
  491   2432  Jetse Eringa               Menzrunners sixteen            43e Buss    1:25:01  1:24:20  11,358 
  492   2431  Dieuwke Oudijk             Menzrunners sixteen            44e Buss    1:25:02  1:24:21  11,355 
  493   2117  Danny Boegheim             Ciko '66              1973    405e Man     1:25:03  1:23:47  11,353 
  494   2233  Dirk de Vries              Loopgroep PK          1958    406e Man     1:25:07  1:24:32  11,344 
  495   2295  Martin Seevinck            De Liemers            1958    407e Man     1:25:08  1:24:06  11,342 
  496   1973  Theo van Moerkerk          Arnhem                1969    408e Man     1:25:09  1:24:02  11,340 
  497   2199  Herman Albers              Apeldoorn             1959    409e Man     1:25:09  1:24:30  11,340 
  498   1830  Kim Hermsen                's-Heerenberg         1986     45e Vrouw   1:25:17  1:24:49  11,322 
  499   2399  E van Beek                 Provincie Gelderland  1957     45e Buss    1:25:18  1:25:06  11,320 
  500   1989  Erik Bolijn                Zeist                 1975    410e Man     1:25:18  1:24:31  11,320 
  501   2147  Jaap Kuijters              Eiffel BV 10 EM                46e Buss    1:25:20  1:23:58  11,315 
  502   2164  Peter Dousma               Climax                1961    411e Man     1:25:21  1:24:24  11,313 
  503   2664  David Porcel               Uithoorn              1965    412e Man     1:25:22  1:25:07  11,311 
  504   2050  Karin Berkhout             Nijmegen              1959     46e Vrouw   1:25:25  1:24:41  11,304 
  505   2452  Ger Bierstekers            Venlo                 1953    413e Man     1:25:25  1:24:19  11,304 
  506   2423  Ipe van der Deen           Arnhem                1951    414e Man     1:25:26  1:24:08  11,302 
  507   1945  Rene Brouwer               Almelo                1966    415e Man     1:25:27  1:24:07  11,300 
  508   2382  Frank Hoog Antink          Van Wijnen 3                   47e Buss    1:25:28  1:25:03  11,298 
  509   2408  Rick Penninx               Siza Dorp Groep 1     1970     48e Buss    1:25:28  1:24:51  11,298 
  510   1877  Jacco van der Vinne        Arnhem                1971    416e Man     1:25:31  1:25:17  11,291 
  511   2054  Leo Hol                    Veteranen Nederland   1955    417e Man     1:25:34  1:24:26  11,285 
  512   2545  Fenny van de Bovenkamp     AV Wijchen            1968     47e Vrouw   1:25:36  1:24:51  11,280 
  513   2809  Richard Brohet             Arnhem                1961    418e Man     1:25:37  1:24:13  11,278 
  514   2506  Frank Koelma               Bodegraven            1967    419e Man     1:25:37  1:24:34  11,278 
  515   2505  Lonneke Koelma-Deltenre    Bodegraven            1969     48e Vrouw   1:25:37  1:24:34  11,278 
  516   2605  Christ Berg                                              420e Man     1:25:45  1:25:19  11,260 
  517   2466  Frank A H van Aalten       Pheidippides          1969    421e Man     1:25:46  1:24:17  11,258 
  518   2275  Rob Vonk                   Arnhem                1957    422e Man     1:25:47  1:25:05  11,256 
  519   2373  Marc van Kempen            Gemeente Arnhem                49e Buss    1:25:50  1:25:25  11,249 
  520   2091  Mike Beke                  Arnhem                1982    423e Man     1:25:51  1:24:37  11,247 
  521   1890  Welmer Jagerman            Amsterdam             1966    424e Man     1:25:51  1:25:30  11,247 
  522   2551  Gerda Huisman              Nijmegen Atletiek     1958     49e Vrouw   1:25:54  1:25:00  11,241 
  523   2030  Casper Brasser             Utrecht               1976    425e Man     1:25:54  1:25:35  11,241 
  524   2604  Henin Dabrowski                                           50e Vrouw   1:25:59  1:24:45  11,230 
  525   2649  Wiliam Steenbakkers        Arnhem                1971    426e Man     1:26:08  1:24:53  11,210 
  526   2035  Frits van Dam              Pheidippides          1936    427e Man     1:26:08  1:25:49  11,210 
  527   2666  Richard Zwart              Arnhem                1969    428e Man     1:26:09  1:25:06  11,208 
  528   1991  Ellen Wilbers              Geijsteren            1959     51e Vrouw   1:26:13  1:25:35  11,199 
  529   2629  Rik Hagen                  Arnhem                1970    429e Man     1:26:14  1:26:02  11,197 
  530   2320  Jac Lamerichs              Huissen               1955    430e Man     1:26:15  1:25:02  11,195 
  531   1863  Gabri van Aalten           Huissen               1974    431e Man     1:26:16  1:24:47  11,193 
  532   1937  Peter van Yren             Arnhem                1984    432e Man     1:26:21  1:25:46  11,182 
  533   2789  Robert Holierhoek          Rotterdam             1967    433e Man     1:26:22  1:25:47  11,180 
  534   2210  Patrick van Meeuwen        Ciko '66              1967    434e Man     1:26:26  1:25:25  11,171 
  535   2796  Frank Huizinga             Oosterbeek            1969    435e Man     1:26:35  1:26:06  11,152 
  536   2187  Carla Verhaaf              Huissen               1975     52e Vrouw   1:26:37  1:25:29  11,148 
  537   2488  Harry de Vries             Oosterbeek            1956    436e Man     1:26:37  1:25:10  11,148 
  538   2544  Bert Timmer                Duiven                1955    437e Man     1:26:37  1:25:26  11,148 
  539   2628  Gerwin Winters             Vethuizen             1970    438e Man     1:26:41  1:25:54  11,139 
  540   1967  Johan Voorhorst            Apeldoorn             1971    439e Man     1:26:41  1:26:06  11,139 
  541   2234  Andries van Dijk           Lemmer                1963    440e Man     1:26:43  1:26:10  11,135 
  542   3233  Kees van Roozendaal        Oosterbeek            1965    441e Man     1:26:53  1:26:18  11,114 
  543   2414  Thijs Lavrijsen            Nijmegen              1950    442e Man     1:27:00  1:26:17  11,099 
  544   2055  Patricia de Vries          Loopservice.nl        1957     53e Vrouw   1:27:01  1:25:54  11,096 
  545   2008  Petra Broyl                Arnhem                1964     54e Vrouw   1:27:04  1:26:02  11,090 
  546   1943  Onbekend                                                              1:27:07  1:26:35  11,084 
  547   2386  Timon Haan                 TempoTeam Uitzendbur           50e Buss    1:27:08  1:26:10  11,082 
  548   2508  Ben Pas                    Oosterbeek            1953    443e Man     1:27:10  1:25:50  11,077 
  549   2566  Guido van Dieten           Velddriel             1963    444e Man     1:27:16  1:25:53  11,065 
  550   2151  Robbert Janssen            Deest                 1969    445e Man     1:27:19  1:26:37  11,058 
  551   2303  Hans van der Veen          Almere                1956    446e Man     1:27:19  1:26:56  11,058 
  552   2476  Hanny Lok                  Delden                1956     55e Vrouw   1:27:19  1:27:13  11,058 
  553   2201  Annie Engels-van Gils      Wanssum               1953     56e Vrouw   1:27:21  1:26:43  11,054 
  554   2280  Rolf van der Kemp          CITO                           51e Buss    1:27:22  1:26:06  11,052 
  555   1803  Maarten Pronk              Loopservice.nl        1965    447e Man     1:27:23  1:26:00  11,050 
  556   2427  Arno van Westerhuis        Doesburg              1962    448e Man     1:27:24  1:26:09  11,048 
  557   2426  Miranda Veenbergen         Doesburg              1967     57e Vrouw   1:27:24  1:26:09  11,048 
  558   2096  Tessa Hofman               Oosterbeek            1984     58e Vrouw   1:27:26  1:27:08  11,044 
  559   2388  Martijn Temmink            TempoTeam Uitzendbur           52e Buss    1:27:27  1:26:27  11,042 
  560   1868  Gerard Bergevoet           Veteranen Nederland   1944    449e Man     1:27:28  1:26:14  11,039 
  561   2655  Rob Stevens                Duiven                1966    450e Man     1:27:29  1:26:10  11,037 
  562   2004  Johan Roos                 Venlo                 1970    451e Man     1:27:32  1:27:22  11,031 
  563   2642  Roel Admiraal              Harderwijk            1950    452e Man     1:27:32  1:26:25  11,031 
  564   2209  Dirk van der Steenhoven    Arnhem                1962    453e Man     1:27:37  1:26:18  11,021 
  565   1886  Hans Toorens               Loopservice.nl        1963    454e Man     1:27:38  1:26:43  11,018 
  566   2653  Onbekend                                                              1:27:41  1:27:15  11,012 
  567   1961  Barend de Haas             Oosterbeek            1965    455e Man     1:27:42  1:27:11  11,010 
  568   2546  Thea Schraets              Geijsteren            1956     59e Vrouw   1:27:43  1:27:04  11,008 
  569   2492  Bart Wiltink               Arnhem                1973    456e Man     1:27:44  1:27:29  11,006 
  570   1994  Ewald Glezer               Lelystad              1968    457e Man     1:27:45  1:26:51  11,004 
  571   2688  Luuk Schenk                Velp Gld              1962    458e Man     1:27:46  1:26:36  11,002 
  572   2689  Ronald Wentink             Velp Gld              1957    459e Man     1:27:46  1:26:36  11,002 
  573   1899  Berry Lansen               Tegelen               1972    460e Man     1:27:48  1:26:55  10,997 
  574   1906  Wiskerke Ben               Arnhem                1957    461e Man     1:27:49  1:27:33  10,995 
  575   2536  Ronald Koops               Arnhem                1958    462e Man     1:27:51  1:27:00  10,991 
  576   2389  Gijsbert Diepeveen         TempoTeam Uitzendbur           53e Buss    1:27:53  1:26:54  10,987 
  577   2029  Gert van Kooten            Arnhem                1955    463e Man     1:27:56  1:26:39  10,981 
  578   2142  Daniel Szöts-Pollak        Eiffel BV 10 EM                54e Buss    1:27:57  1:26:57  10,979 
  579   2469  Henk Kluver                Almere                1953    464e Man     1:28:00  1:27:40  10,972 
  580   1969  Mischa Pegtel              Papendrecht           1972    465e Man     1:28:02  1:27:13  10,968 
  581   2760  Bert Otten                 Kampen                1952    466e Man     1:28:03  1:27:42  10,966 
  582   2258  Marije Eleveld             Ede Gld               1977     60e Vrouw   1:28:07  1:27:26  10,958 
  583   1802  Michael ten Broeke         Loopservice.nl        1980    467e Man     1:28:07  1:28:07  10,958 
  584   2783  Freddy Pelders             Arnhem                1967    468e Man     1:28:07  1:27:21  10,958 
  585   2575  Ben Vink                   De Steeg              1952    469e Man     1:28:08  1:27:45  10,956 
  586   2707  Rene Exel                  Utrecht               1969    470e Man     1:28:08  1:26:44  10,956 
  587   1901  Cas van Rijsbergen         Almere                1988    471e Man     1:28:08  1:27:46  10,956 
  588   2786  Edo Schilp                 Zelhem                1950    472e Man     1:28:08  1:27:15  10,956 
  589   3224  Dirk van de Peppel         De Liemers            1951    473e Man     1:28:08  1:27:20  10,956 
  590   2776  Jan Wenmaekers             Apeldoorn             1962    474e Man     1:28:13  1:27:04  10,946 
  591   1941  Paul Kusters               Loopservice.nl        1962    475e Man     1:28:14  1:27:30  10,943 
  592   2265  Jellie van der Meer        Ciko '66              1966     61e Vrouw   1:28:18  1:27:57  10,935 
  593   2149  Peter van der Mark         Arnhem                1959    476e Man     1:28:18  1:27:30  10,935 
  594   1881  Hella Martens              Eindhoven             1967     62e Vrouw   1:28:26  1:28:00  10,919 
  595   2493  Sjaak Doornbosch           Velp Gld              1956    477e Man     1:28:27  1:27:03  10,917 
  596   2324  Paul Kerkhoffs             Ede Gld               1966    478e Man     1:28:28  1:27:20  10,915 
  597   1907  Marcel Zeldenthuis         AV Houten             1968    479e Man     1:28:29  1:28:17  10,913 
  598   1984  Paul de la Combé           Doesburg              1965    480e Man     1:28:31  1:27:24  10,908 
  599   2463  Wouter Smit                Bennekom              1957    481e Man     1:28:31  1:27:36  10,908 
  600   2611  Nando van Rijnberk         Arnhem                1966    482e Man     1:28:34  1:28:19  10,902 
  601   2236  Jan de Graaf               Apeldoorn             1964    483e Man     1:28:37  1:27:52  10,896 
  602   2026  Martijn Brinxma            Hanzesport            1972    484e Man     1:28:39  1:27:26  10,892 
  603   3235  Frans Teunissen            Bemmel                1939    485e Man     1:28:42  1:28:13  10,886 
  604   2220  Bianca Roelofs             LOGO                  1969     63e Vrouw   1:28:44  1:27:59  10,882 
  605   2485  Harry van den Hoogen       Boxmeer               1955    486e Man     1:28:45  1:28:14  10,880 
  606   1965  Jan van der Wielen         Arnhem                1941    487e Man     1:28:45  1:27:36  10,880 
  607   1934  Margo Visser               Babberich             1970     64e Vrouw   1:28:50  1:28:24  10,870 
  608   2417  Maartje Harbers            Triathlon             1978     65e Vrouw   1:28:54  1:27:42  10,861 
  609   2268  Piet Panis                 Heteren               1948    488e Man     1:28:56  1:28:01  10,857 
  610   2136  Ante de Wolf               CITO                           55e Buss    1:28:59  1:28:33  10,851 
  611   2646  Zwanie Kamminga            Elst Gld              1960     66e Vrouw   1:29:04  1:28:09  10,841 
  612   2184  Ben Schuurmans             Arnhem                1956    489e Man     1:29:11  1:28:01  10,827 
  613   2318  Rolf Frankvoort            Arnhem                1966    490e Man     1:29:13  1:28:04  10,823 
  614   1924  Andre Kamphuis             Nijmegen Atletiek     1968    491e Man     1:29:15  1:28:10  10,819 
  615   1819  Andries Welles             Friesland             1966    492e Man     1:29:15  1:28:01  10,819 
  616   2317  Miranda Bak                Huissen               1978     67e Vrouw   1:29:16  1:28:05  10,817 
  617   2639  John Gvnn                  Doetinchem            1955    493e Man     1:29:20  1:28:28  10,809 
  618   2021  Arjen Post                 Dieren                1963    494e Man     1:29:20  1:28:15  10,809 
  619   2207  Paul Elfferich             's-Gravenhage         1975    495e Man     1:29:20  1:28:28  10,809 
  620   1813  Dick van Kleef             Loopservice.nl        1962    496e Man     1:29:23  1:28:15  10,803 
  621   1855  Willemien de Geit          Otterlo               1967     68e Vrouw   1:29:23  1:28:15  10,803 
  622   1915  Erik Plat                  Nijmegen              1972    497e Man     1:29:25  1:28:53  10,799 
  623   1914  Joep Baggen                Nijmegen              1977    498e Man     1:29:26  1:28:54  10,797 
  624   2668  Michel Palan               Arnhem                1969    499e Man     1:29:26  1:27:49  10,797 
  625   2355  Martin Staal               Almere                1960    500e Man     1:29:29  1:28:58  10,791 
  626   2183  Sofie Joore                Nijmegen              1982     69e Vrouw   1:29:29  1:29:18  10,791 
  627   2152  Judith Veldman             Arnhem                1981     70e Vrouw   1:29:30  1:28:59  10,789 
  628   2568  Ralf Tieken                Loopservice.nl        1965    501e Man     1:29:35  1:28:18  10,779 
  629   2121  Theo van der Staak         Albert Heijn Driesla           56e Buss    1:29:35  1:28:50  10,779 
  630   1990  Herman Winnemuller         Arnhem                1970    502e Man     1:29:35  1:29:21  10,779 
  631   2188  Ellen Bruijs               Utrecht               1960     71e Vrouw   1:29:35  1:28:26  10,779 
  632   2780  Jacques van Dijk           Beuningen Gld         1962    503e Man     1:29:36  1:29:10  10,777 
  633   2069  Dorine Ronteltap           Alphen aan den Rijn   1965     72e Vrouw   1:29:40  1:29:27  10,769 
  634   2627  Wimmie Heiwegen            Zeddam                1946    504e Man     1:29:44  1:28:56  10,761 
  635   2225  Marcel Ekker               Enschede              1970    505e Man     1:29:45  1:29:16  10,759 
  636   2787  Luc Froling                Veldhoven             1971    506e Man     1:29:46  1:28:46  10,757 
  637   2179  Angela Bruijs              Ankeveen              1963     73e Vrouw   1:29:48  1:28:39  10,753 
  638   1992  Wilco Wortelboer           Arnhem                1965    507e Man     1:29:54  1:28:31  10,741 
  639   1849  Robert Engel               Ciko '66              1971    508e Man     1:29:58  1:29:05  10,733 
  640   2391  Andreas Kooistra           TempoTeam Uitzendbur           57e Buss    1:30:01  1:29:01  10,727 
  641   2353  Pino Bruna                 Zutphen               1973    509e Man     1:30:03  1:28:51  10,723 
  642   2595  Norbert van de Graaf       Arnhem                1971    510e Man     1:30:05  1:28:45  10,719 
  643   2617  Aalt Zwart                 Ede Gld               1954    511e Man     1:30:08  1:29:12  10,713 
  644   1870  Niki van Dreumel           Arnhem                1973     74e Vrouw   1:30:09  1:29:20  10,711 
  645   2036  Corry Vervoort             Velp Gld              1959     75e Vrouw   1:30:10  1:29:12  10,709 
  646   2409  Henk Steenbruggen          Siza Dorp Groep 1              58e Buss    1:30:12  1:29:51  10,705 
  647   2515  Ivanna Westerhoek          Arnhem                1990     76e Vrouw   1:30:14  1:29:56  10,701 
  648   2337  Meriam Nijholt             Nijmegen              1978     77e Vrouw   1:30:15  1:29:47  10,699 
  649   1814  Hoenselaar Gert            Driel                 1949    512e Man     1:30:18  1:29:33  10,693 
  650   2354  Tom van Zijl               Apeldoorn             1972    513e Man     1:30:21  1:29:00  10,687 
  651   2705  Evert Klomp                Apeldoorn             1946    514e Man     1:30:22  1:29:14  10,685 
  652   2422  Piet Wanrooij              Arnhem                1957    515e Man     1:30:24  1:29:47  10,681 
  653   2470  Wilko Melenhorst           Ciko '66              1962    516e Man     1:30:30  1:29:31  10,669 
  654   2080  Cor van Hal                Arnhem                1974    517e Man     1:30:31  1:29:29  10,667 
  655   2174  Bert Peters                Argo                  1952    518e Man     1:30:32  1:29:29  10,665 
  656   2650  Elma Bos                   Nijmegen              1975     78e Vrouw   1:30:32  1:29:36  10,665 
  657   2584  Sjoukje ten Broeke-Deebtr  Elst Gld              1968     79e Vrouw   1:30:35  1:29:24  10,660 
  658   2158  Iet van der Sluijs         Loopservice.nl        1954     80e Vrouw   1:30:37  1:29:40  10,656 
  659   2578  Gerrit Roessink            Argo                  1959    519e Man     1:30:39  1:29:52  10,652 
  660   1805  Ton van Werven             Arnhem                1943    520e Man     1:30:48  1:29:25  10,634 
  661   1962  Ed Laar                    Argo                  1958    521e Man     1:30:49  1:30:01  10,632 
  662   2015  René Berendsen             Westervoort           1967    522e Man     1:30:51  1:29:59  10,628 
  663   2596  Andre van Swielten         Velp Gld              1950    523e Man     1:30:56  1:30:24  10,619 
  664   2560  Leo van Elferen            Nijmegen Atletiek     1951    524e Man     1:31:00  1:30:09  10,611 
  665   2430  Toon Welbergen             Menzrunners sixteen            59e Buss    1:31:03  1:29:59  10,605 
  666   2141  Rutger de Kroon            Eiffel BV 10 EM                60e Buss    1:31:03  1:30:05  10,605 
  667   2687  Christa Schenk             Velp Gld              1960     81e Vrouw   1:31:03  1:29:53  10,605 
  668   1964  Frak Simon                 Arnhem                1965    525e Man     1:31:10  1:30:14  10,591 
  669   2000  Fred vd Heuvel             Westervoort           1960    526e Man     1:31:18  1:30:28  10,576 
  670   1921  Ans Hemmink                Beek gem Montferland  1956     82e Vrouw   1:31:24  1:30:32  10,564 
  671   1929  Stephan Buitenhuis         Atletico '73          1971    527e Man     1:31:26  1:30:21  10,560 
  672   2671  Edwin de Baay              Doetinchem            1966    528e Man     1:31:28  1:31:04  10,557 
  673   2189  Bert Odendaal              Arnhem                1953    529e Man     1:31:38  1:30:22  10,537 
  674   2467  Harm Evers                 Almere                1957    530e Man     1:31:48  1:31:28  10,518 
  675   1912  Maurice Selman             Elst Gld              1970    531e Man     1:31:49  1:30:43  10,516 
  676   2101  Joey de Laat               Arnhem                1983    532e Man     1:31:52  1:31:44  10,511 
  677   2198  Wilma de Bie               's-Gravenhage         1962     83e Vrouw   1:31:58  1:30:58  10,499 
  678   2097  Esther Westerhof           Veenendaal            1980     84e Vrouw   1:32:04  1:31:48  10,488 
  679   2098  Jan Westerhof              Veenendaal            1950    533e Man     1:32:05  1:31:48  10,486 
  680   1981  Wieland Koenders           Eerbeek               1963    534e Man     1:32:10  1:30:59  10,476 
  681   2585  Paulien van der Ven        Westervoort           1965     85e Vrouw   1:32:19  1:31:10  10,459 
  682   2581  Angèlique van Schagen      Loo Gld               1966     86e Vrouw   1:32:19  1:31:10  10,459 
  683   2582  Dik van Schagen            Loo Gld               1966    535e Man     1:32:21  1:31:11  10,456 
  684   2763  Willem Koopman             Driel                 1956    536e Man     1:32:26  1:31:46  10,446 
  685   1834  Liesbeth Roosen            Eindhoven             1953     87e Vrouw   1:32:26  1:31:36  10,446 
  686   2182  Fritz van de Pol           Elst Gld              1961    537e Man     1:32:27  1:31:11  10,444 
  687   1826  Henk Scholten              Doesburg              1953    538e Man     1:32:37  1:32:19  10,426 
  688   2620  Ivo van Heijst             Velp Gld              1959    539e Man     1:32:38  1:31:16  10,424 
  689   2229  Màrie van der Poel         Kesteren              1952    540e Man     1:32:39  1:31:13  10,422 
  690   2497  René van Houwelingen       IJmuiden              1961    541e Man     1:32:39  1:31:53  10,422 
  691   2074  Jeffrey Brangert           Loopservice.nl        1956    542e Man     1:32:51  1:31:47  10,399 
  692   2586  Willeke van Verseveld      Arnhem                1983     88e Vrouw   1:32:51  1:31:41  10,399 
  693   2360  Geert-jan Mathijssen       Arnhem                1961    543e Man     1:32:54  1:32:00  10,394 
  694   2435  Michel van Pijlen          Corus Tubes 10 EM              61e Buss    1:32:57  1:32:00  10,388 
  695   2543  Ruud Steen                 Arnhem                1952    544e Man     1:32:59  1:31:37  10,384 
  696   2779  Marco van Maaren           Ell                   1971    545e Man     1:33:02  1:32:10  10,379 
  697   2257  Marion Foppele             Duiven                1972     89e Vrouw   1:33:02  1:32:11  10,379 
  698   2369  Hellen Mouws               Gemeente Arnhem                62e Buss    1:33:04  1:32:26  10,375 
  699   2557  Jos Vankan                 De Liemers            1952    546e Man     1:33:05  1:31:44  10,373 
  700   2555  Karin Groot                Westervoort           1964     90e Vrouw   1:33:06  1:31:45  10,371 
  701   2293  Hennie van Megen           Bemmel                1959     91e Vrouw   1:33:08  1:32:32  10,368 
  702   1916  Saskia Overbeek            Maarssen              1981     92e Vrouw   1:33:12  1:32:14  10,360 
  703   1917  Annemieke Overbeek         Maarssen              1983     93e Vrouw   1:33:14  1:32:17  10,357 
  704   1919  Rixt Kamstra               Grubbenvorst          1978     94e Vrouw   1:33:18  1:32:39  10,349 
  705   2460  Bart Hubert                Utrecht               1949    547e Man     1:33:19  1:33:10  10,347 
  706   2513  Bob van Hasselt            Arnhem                1959    548e Man     1:33:19  1:32:57  10,347 
  707   2273  Walter de Bie              Arnhem                1960    549e Man     1:33:20  1:32:19  10,345 
  708   1816  Bernd Doktor               Recklinghausen (GER)  1967    550e Man     1:33:25  1:32:54  10,336 
  709   2643  Jose van der Kamp          Westervoort           1967     95e Vrouw   1:33:26  1:32:46  10,334 
  710   2216  Arjan de Raaf              Loopservice.nl        1968    551e Man     1:33:26  1:32:14  10,334 
  711   1974  Gert van Espelo            Veenendaal            1964    552e Man     1:33:28  1:32:51  10,331 
  712   2352  Lenny Berkhout             Climax                1951     96e Vrouw   1:33:29  1:32:34  10,329 
  713   2114  Pim Schneider              Climax                1953    553e Man     1:33:29  1:32:33  10,329 
  714   1876  André Polman               Didam                 1968    554e Man     1:33:35  1:32:44  10,318 
  715   2155  Jeroen Rauwers             Loopservice.nl        1978    555e Man     1:33:45  1:32:26  10,300 
  716   1925  Henk Heijting              Loopservice.nl        1960    556e Man     1:33:47  1:33:15  10,296 
  717   2255  Juliette Klooken           Arnhem                1980     97e Vrouw   1:33:48  1:32:37  10,294 
  718   2772  Wijnhold Nijmeijer         Arnhem                1954    557e Man     1:33:51  1:32:44  10,289 
  719   2567  John Elschot               Wehl                  1957    558e Man     1:33:58  1:32:32  10,276 
  720   2549  Hans Wichers Schreur       Apeldoorn             1965    559e Man     1:34:00  1:33:25  10,272 
  721   2045  Piet Post                  Arnhem                1958    560e Man     1:34:01  1:32:36  10,270 
  722   2124  Umit Alkan                 Albert Heijn Driesla           63e Buss    1:34:03  1:33:26  10,267 
  723   2259  Tenback Marlies            Amsterdam             1959     98e Vrouw   1:34:18  1:33:05  10,239 
  724   2194  Rex Franzen                Ciko '66              1955    561e Man     1:34:22  1:33:07  10,232 
  725   1995  Gerda Sollie               Loopservice.nl        1959     99e Vrouw   1:34:23  1:33:02  10,230 
  726   2583  Marco Steffen              Arnhem                1971    562e Man     1:34:24  1:33:35  10,229 
  727   2291  Nico Spaans                Loopservice.nl        1949    563e Man     1:34:45  1:34:01  10,191 
  728   2550  Irma Wellink               AVA '70               1950    100e Vrouw   1:34:50  1:34:02  10,182 
  729   2084  Jan Retel                  Doesburg              1959    564e Man     1:34:50  1:33:28  10,182 
  730   2385  Stefan van der Pol         Van Wijnen 3                   64e Buss    1:34:58  1:34:30  10,168 
  731   2656  Gerard `Zaagman            Babberich             1947    565e Man     1:35:04  1:33:46  10,157 
  732   1931  Jochbeth Spartley-Wenno    Opheusden             1955    101e Vrouw   1:35:09  1:34:02  10,148 
  733   2244  Marianne Voets             Elst Gld              1956    102e Vrouw   1:35:17  1:34:46  10,134 
  734   2651  Katrina Dick               london (GBR)          1969    103e Vrouw   1:35:19  1:34:36  10,130 
  735   1889  Conny Ariaans              Oosterhout gem Nijme  1960    104e Vrouw   1:35:32  1:35:01  10,107 
  736   1966  Marcel Wieggers            De Liemers            1964    566e Man     1:35:32  1:34:32  10,107 
  737   1927  Mikael Verhoef             Almere                1989    567e Man     1:35:35  1:35:10  10,102 
  738   2692  Metin Bulbul               Arnhem                1967    568e Man     1:35:39  1:34:22  10,095 
  739   2019  Bianca de Nijs             Bergen op Zoom        1973    105e Vrouw   1:35:42  1:35:07  10,090 
  740   2020  Dianca Schoonen            Hoogerheide           1979    106e Vrouw   1:35:42  1:35:07  10,090 
  741   2231  Willemien Cobussen         Hernen                1963    107e Vrouw   1:35:50  1:35:14  10,076 
  742   2230  Henk Cobussen              AV Wijchen            1959    569e Man     1:35:50  1:35:14  10,076 
  743   2387  Robbert Bos                TempoTeam Uitzendbur           65e Buss    1:35:59  1:34:59  10,060 
  744   2390  Bas van der Linden         TempoTeam Uitzendbur           66e Buss    1:36:00  1:35:00  10,058 
  745   2383  Gerrit Kamers              Van Wijnen 3                   67e Buss    1:36:10  1:35:45  10,041 
  746   2347  Dorine van Hooijdonk       Arnhem                1959    108e Vrouw   1:36:11  1:35:15  10,039 
  747   2292  Jeanneke van Wagenberg     De Keien              1962    109e Vrouw   1:36:40  1:36:10   9,989 
  748   2106  Ria Nijenhuis              Velp Gld              1958    110e Vrouw   1:36:45  1:36:27   9,980 
  749   2547  AbdelHalim Yaaqobi         Arnhem                1962    570e Man     1:36:56  1:36:38   9,961 
  750   2498  Remon te Boome             Arnhem                1975    571e Man     1:37:05  1:36:18   9,946 
  751   2453  Ron Oei                    Velp Gld              1959    572e Man     1:37:17  1:36:10   9,925 
  752   2359  Bram Petri                 Nijmegen              1987    573e Man     1:37:21  1:36:37   9,919 
  753   2298  Ans van Eck                Argo                  1946    111e Vrouw   1:37:22  1:36:19   9,917 
  754   2350  Edwin de Rooij             Nederweert            1967    574e Man     1:37:24  1:36:30   9,914 
  755   2702  Jantine de Lange           Arnhem                1959    112e Vrouw   1:37:25  1:36:35   9,912 
  756   2133  Theo Frits                 CITO                           68e Buss    1:37:33  1:37:08   9,898 
  757   2032  Roel Haverland             Arnhem                1965    575e Man     1:37:39  1:36:40   9,888 
  758   2631  Mart van der Meijden       Leusden               1956    576e Man     1:37:43  1:37:12   9,881 
  759   2346  Wil Kling                  Duiven                1950    577e Man     1:37:43  1:37:11   9,881 
  760   2043  Gert Noordhoek             Atverni               1958    578e Man     1:38:27  1:37:14   9,808 
  761   2774  M Buiting                  Duiven                1960    113e Vrouw   1:38:33  1:37:28   9,798 
  762   2564  Nicole Smits               Loopservice.nl        1976    114e Vrouw   1:38:36  1:37:13   9,793 
  763   2669  Gerard Peters              Nijmegen              1955    579e Man     1:38:37  1:37:14   9,791 
  764   2070  Karen Nijhof               Apeldoorn             1981    115e Vrouw   1:38:37  1:38:20   9,791 
  765   1896  Tom Wijman                 Almere                1987    580e Man     1:38:38  1:38:16   9,790 
  766   2033  Arno de Bont               Zutphen               1964    581e Man     1:38:49  1:37:31   9,771 
  767   2618  Stephan Heijmans           Almere                1988    582e Man     1:38:51  1:38:29   9,768 
  768   2496  Heike Axmann               Ede Gld               1966    116e Vrouw   1:38:55  1:37:46   9,762 
  769   2471  Rob Slakhorst              Arnhem                1957    583e Man     1:38:59  1:38:12   9,755 
  770   2367  Kristel van Zonneveld      Gemeente Arnhem                69e Buss    1:39:02  1:38:32   9,750 
  771   2759  Jasper de Klerk            Arnhem                1978    584e Man     1:39:13  1:37:48   9,732 
  772   1959  Arnold Bos                 Hoevelaken            1971    585e Man     1:39:17  1:38:35   9,725 
  773   2100  Hans Gijsbers              Eindhoven             1960    586e Man     1:39:17  1:38:47   9,725 
  774   1904  Roy Damen                  AV Houten             1978    587e Man     1:39:19  1:38:03   9,722 
  775   2294  Henk Stuurman              Harderwijk            1950    588e Man     1:39:20  1:37:56   9,721 
  776   2228  Patrick Gerrist            Arnhem                1975    589e Man     1:39:22  1:39:07   9,717 
  777   2333  Bob de Rijcke              Doetinchem            1956    590e Man     1:39:28  1:38:03   9,708 
  778   3204  Joop van Koppenhagen       Ermelo                1947    591e Man     1:39:35  1:38:13   9,696 
  779   2654  Gerrit Alink               Veenendaal            1945    592e Man     1:39:38  1:38:27   9,691 
  780   2525  Helmy Schouten de Jel      Heteren               1970    117e Vrouw   1:39:46  1:38:32   9,678 
  781   2523  Hennie Derksen             Heteren               1966    118e Vrouw   1:39:46  1:38:33   9,678 
  782   2123  Radjan Hanoeman            Albert Heijn Driesla           70e Buss    1:39:52  1:38:52   9,669 
  783   2571  Edwin Spee                 Rotterdam             1969    593e Man     1:39:56  1:38:35   9,662 
  784   2027  Jacobs Patricia            Ede Gld               1977    119e Vrouw   1:39:59  1:39:45   9,657 
  785   2028  Bea van Santen             Ede Gld               2001    120e Vrouw   1:39:59  1:39:46   9,657 
  786   2576  Lex Paat                   Doorn                 1960    594e Man     1:40:13  1:38:49   9,635 
  787   1960  Jan Cees Willemsen         Hoevelaken            1965    595e Man     1:40:21  1:39:39   9,622 
  788   2482  Maarten Boschloo                                         596e Man     1:40:25  1:39:52   9,616 
  789   2484  Anita van den Hoogen       Boxmeer               1959    121e Vrouw   1:40:25  1:39:53   9,616 
  790   2486  Selma van den Brink        Arnhem                1961    122e Vrouw   1:40:27  1:39:55   9,613 
  791   2284  Elise Schnitzler           Arnhem                1956    123e Vrouw   1:40:28  1:39:52   9,611 
  792   2285  Adriana Boesveld           Arnhem                1969    124e Vrouw   1:40:31  1:39:55   9,606 
  793   2457  Wim van Sint Annaland      Arnhem                1955    597e Man     1:40:38  1:39:25   9,595 
  794   2073  Rik Sanders                Loopservice.nl        1966    598e Man     1:40:40  1:39:36   9,592 
  795   2610  Rienk Coehoorn             Oostzaan              1961    599e Man     1:40:43  1:39:38   9,587 
  796   2609  Marga Coehoorn             Oostzaan              1961    125e Vrouw   1:40:44  1:39:39   9,586 
  797   2009  Tom Veder                  Bilthoven             1945    600e Man     1:40:51  1:40:45   9,574 
  798   2565  Margreet van Dieten        Velddriel             1967    126e Vrouw   1:40:53  1:39:31   9,571 
  799   1936  Han Berndsen               Eindhoven             1959    601e Man     1:41:03  1:40:12   9,555 
  800   2131  Michel Rijnaarts           Arnhem                1970    602e Man     1:41:05  1:40:29   9,552 
  801   2172  Petra Schmitz              Eindhoven             1980    127e Vrouw   1:41:21  1:40:11   9,527 
  802   1987  Corinne van der Bijl       Leeuwarden            1984    128e Vrouw   1:41:24  1:40:12   9,522 
  803   1932  Martin Messing             Loopservice.nl        1958    603e Man     1:41:35  1:40:16   9,505 
  804   1985  Corry den Rooyen           Loopservice.nl        1959    129e Vrouw   1:41:35  1:40:18   9,505 
  805   2589  Roy Boesveld               Arnhem                1967    604e Man     1:41:36  1:41:00   9,504 
  806   2068  Freerk Post                Arnhem                1988    605e Man     1:42:07  1:40:42   9,456 
  807   2640  Jolanda Hietbrink          Arnhem                1968    130e Vrouw   1:42:10  1:41:32   9,451 
  808   2140  Bart Lieste                Eiffel BV 10 EM                71e Buss    1:42:18  1:41:18   9,439 
  809   2175  Rikie Peters-Buunk         Argo                  1954    131e Vrouw   1:43:06  1:42:03   9,365 
  810   2538  Ellen Hubers               Argo                  1970    132e Vrouw   1:43:27  1:42:25   9,334 
  811   1844  Karen Huijsmans            's-Hertogenbosch      1965    133e Vrouw   1:43:40  1:42:44   9,314 
  812   2053  Janus Raaijmakers          Arnhem                1942    606e Man     1:43:55  1:43:16   9,292 
  813   1832  Katja Nass                 Arnhem                1981    134e Vrouw   1:44:12  1:43:27   9,267 
  814   2221  Mark Hoenselaar            Arnhem                1975    607e Man     1:44:13  1:43:27   9,265 
  815   2777  Richard Stam               Westervoort           1966    608e Man     1:44:17  1:42:59   9,259 
  816   2099  Antoon van dn Dobbelsteen  Arnhem                1959    609e Man     1:44:17  1:42:48   9,259 
  817   2138  Willem van der Wal         Nijmegen              1957    610e Man     1:44:18  1:43:03   9,258 
  818   2775  Paula van Wyk              Apeldoorn             1965    135e Vrouw   1:44:34  1:43:26   9,234 
  819   2089  Alex Wijsman               De Lat                1948    611e Man     1:44:49  1:43:59   9,212 
  820   2554  Hans de Smit               Wijchen               1965    612e Man     1:45:32  1:45:16   9,150 
  821   2510  Paulien van der Plaats     Bilthoven             1971    136e Vrouw   1:45:47  1:44:58   9,128 
  822   2511  Katrijn Meijlink           De Bilt               1970    137e Vrouw   1:45:47  1:44:58   9,128 
  823   2176  Anneke Doornbos            AV Wijchen            1957    138e Vrouw   1:46:06  1:45:25   9,101 
  824   2606  Bianca van de Sluis                                      139e Vrouw   1:47:10  1:46:36   9,010 
  825   1860  Joop Scholte               Arnhem                1963    613e Man     1:47:21  1:46:17   8,995 
  826   1807  Laura Koppenberg           Hilversum             1973    140e Vrouw   1:47:22  1:46:43   8,993 
  827   2634  Martin Pieterse            Arnhem                1954    614e Man     1:48:08  1:46:49   8,930 
  828   2094  Arno Barten                Loopservice.nl        1969    615e Man     1:48:11  1:48:00   8,925 
  829   1997  Kamonchanok Sansuk         Loopservice.nl        1978    141e Vrouw   1:48:19  1:47:43   8,914 
  830   2524  Henk Hofman                Loopteam Ed Sligcher  1949    616e Man     1:49:08  1:47:43   8,848 
  831   2429  Marcel Mouton              Menzrunners sixteen            72e Buss    1:51:46  1:50:39   8,639 
  832   2436  Micheels                   Corus Tubes 10 EM              73e Buss    1:51:48  1:50:59   8,637 
  833   1903  Inge Galenkamp             AV Houten             1982    142e Vrouw   1:52:26  1:51:18   8,588 
  834   2217  Evelyn van Heumen          Arnhem                1981    143e Vrouw   1:52:42  1:52:00   8,568 
  835   2224  Myriam Derksen             Doorwerth             1984    144e Vrouw   1:53:25  1:52:42   8,514 
  836   2204  Carel Godec                Apeldoorn             1966    617e Man     1:57:05  1:55:49   8,247 
  837   1861  Bertha Cholte              Arnhem                1964    145e Vrouw   2:07:58  2:06:53   7,546 
10 Engelse Mijl Tempo Team Businessrun
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY 2                  ARNHEM                                5:04:32
        2377  Arthur Schramade                                           2e      55:55   17,268     3:28 
        2379  Paul van Rooijen                                           6e      58:04   16,629     3:36 
        2376  Ronald de Jonge                                            7e      58:17   16,567     3:37 
        2375  Eef Lijster                                               12e    1:00:31   15,956     3:45 
        2380  Henk Bruggeman                                           131e    1:11:45   13,458     4:27 

    2         PROVINCIE GELDERLAND 3     ARNHEM                                5:45:30
        2397  F Bekhuis                                                  8e      59:10   16,320     3:40 
        2395  B Boeckhout                                               68e    1:08:05   14,182     4:13 
        2404  E Cellamare                                               96e    1:09:47   13,837     4:20 
        2398  W Sloot                    Zevenaar              1951    175e    1:13:57   13,057     4:35 
        2402  J Tigges                                                 186e    1:14:31   12,958     4:37 
        2403  J C Notenboom              Arnhem                1947    322e   (1:18:22)  12,321     4:52 
        2401  J Autsema                                                373e   (1:20:35)  11,982     5:00 
        2400  Th de Wit                  Nijmegen              1954    426e   (1:22:26)  11,713     5:07 
        2399  E van Beek                 Zwolle                1957    499e   (1:25:06)  11,346     5:17 

    3         GEMEENTE ARNHEM            ARNHEM                                6:03:28
        2365  Vincent Horstink                                          16e    1:01:44   15,641     3:50 
        2374  Michiel Noordanus                                         27e    1:03:20   15,246     3:56 
        2370  Lourens Schipper                                         316e    1:18:49   12,251     4:53 
        2371  Marlies Heetebrij                                        339e    1:19:31   12,143     4:56 
        2366  Ad van Oirschot                                          365e    1:20:04   12,060     4:58 
        2372  Piet van Riel                                            368e   (1:20:24)  12,010     4:59 
        2373  Marc van Kempen                                          519e   (1:25:25)  11,304     5:18 
        2369  Hellen Mouws                                             697e   (1:32:26)  10,446     5:44 
        2367  Kristel van Zonneveld                                    769e   (1:38:32)   9,800     6:07 

    4         CITO                       ARNHEM                                6:29:18
        2139  Laurens Blommers                                          39e    1:04:53   14,882     4:01 
        2135  Lody Smeets                Elst Gld              1958    219e    1:15:39   12,764     4:42 
        2132  Freek Nabuurs                                            313e    1:18:27   12,308     4:52 
        2137  Frank Boogers                                            486e    1:24:13   11,465     5:13 
        2280  Rolf van der Kemp                                        554e    1:26:06   11,215     5:21 
        2136  Ante de Wolf                                             609e   (1:28:33)  10,904     5:30 
        2133  Theo Frits                                               755e   (1:37:08)   9,941     6:02 

    5         EIFFEL BV 10 EM            ARNHEM                                6:33:49
        2144  Gert Jan Last                                            129e    1:10:46   13,645     4:23 
        2146  Steven de Haan                                           244e    1:15:47   12,741     4:42 
        2145  Frank Eikenaar                                           262e    1:16:21   12,647     4:44 
        2147  Jaap Kuijters                                            501e    1:23:58   11,500     5:13 
        2142  Daniel Szöts-Pollak                                      577e    1:26:57   11,105     5:24 
        2141  Rutger de Kroon                                          665e   (1:30:05)  10,719     5:35 
        2140  Bart Lieste                                              807e   (1:41:18)   9,532     6:17 

    6         ALBERT HEIJN DRIESLAG      WESTERVOORT                           6:34:59
        2125  Jarno van der Kamp                                       212e    1:14:59   12,877     4:39 
        2128  Raymond Aal                                              233e    1:15:26   12,800     4:41 
        2129  Michiel Domingo                                          319e    1:18:29   12,303     4:52 
        2126  Hasib Sharifzada                                         458e    1:22:46   11,666     5:08 
        2122  Shelton de Gama                                          462e    1:23:19   11,589     5:10 
        2121  Theo van der Staak                                       628e   (1:28:50)  10,870     5:31 
        2124  Umit Alkan                                               721e   (1:33:26)  10,334     5:48 
        2123  Radjan Hanoeman                                          781e   (1:38:52)   9,766     6:08 

    7         SIZA DORP GROEP 1          ARNHEM                                6:40:30
        2410  Claas Hakkenberg                                          83e    1:09:03   13,984     4:17 
        2405  Petra Diederiks                                          295e    1:18:12   12,348     4:51 
        2407  Arjan Wes                                                314e    1:18:33   12,293     4:52 
        2408  Rick Penninx               Arnhem                1970    509e    1:24:51   11,380     5:16 
        2409  Henk Steenbruggen                                        645e    1:29:51   10,747     5:34 

    8         MENZRUNNERS SIXTEEN        ENSCHEDE                              6:44:02
        2428  Albert de Bakker                                          19e    1:02:20   15,491     3:52 
        2433  Rob Brugman                                              473e    1:23:02   11,629     5:09 
        2432  Jetse Eringa                                             491e    1:24:20   11,450     5:14 
        2431  Dieuwke Oudijk                                           492e    1:24:21   11,447     5:14 
        2430  Toon Welbergen                                           664e    1:29:59   10,731     5:35 
        2429  Marcel Mouton                                            830e   (1:50:39)   8,726     6:52 

    9         CORUS TUBES 10 EM          ARNHEM                                7:05:53
        2437  Hans van Santen            Velp Gld              1958     40e    1:05:00   14,855     4:02 
        2438  Jac van Santen             Velp Gld              1953    201e    1:14:17   12,999     4:36 
        2434  Hugo de Zeeuw                                            478e    1:23:37   11,548     5:11 
        2435  Michel van Pijlen                                        693e    1:32:00   10,495     5:43 
        2436  Micheels                                                 831e    1:50:59    8,700     6:53 

   10         VAN WIJNEN 3               ARNHEM                                7:06:20
        2381  Christian Lambert                                         61e    1:07:05   14,394     4:10 
        2384  Pieterjan Willemse         Giesbeek              1972    488e    1:23:57   11,502     5:12 
        2382  Frank Hoog Antink                                        508e    1:25:03   11,353     5:17 
        2385  Stefan van der Pol                                       729e    1:34:30   10,218     5:52 
        2383  Gerrit Kamers                                            744e    1:35:45   10,084     5:56 

   11         TEMPOTEAM UITZENDBUREAU 3  ARNHEM                                7:10:43
        2602  Lucienne Vrijhoef                                1965    447e    1:22:11   11,749     5:06 
        2386  Timon Haan                                               547e    1:26:10   11,206     5:21 
        2388  Martijn Temmink                                          559e    1:26:27   11,169     5:22 
        2389  Gijsbert Diepeveen                                       575e    1:26:54   11,111     5:23 
        2391  Andreas Kooistra                                         639e    1:29:01   10,847     5:31 
        2387  Robbert Bos                                              742e   (1:34:59)  10,166     5:54 
        2390  Bas van der Linden                                       743e   (1:35:00)  10,164     5:54 
Van Wijnen 10 kilometer loop
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1069  Jelmer van Leeningen       Veluwe                1988      1e Man       35:45    35:44  16,783 
    2   1274  Gert-Jan Haze              Loopgroep Aart Stigt  1974      2e Man       36:56    36:55  16,245 
    3   1394  Bas Hermsen                Olympus Land van Cui  1975      3e Man       37:06    37:02  16,173 
    4   1486  Marcel Elfrink             SAB Adviesgroep                 1e Buss      37:14    37:13  16,115 
    5   2695  Jeroen Gelinck             Eibergen              1973      4e Man       37:16    37:13  16,100 
    6   2828  Rogier Wezeman             Groningen             1986      5e Man       37:28    37:27  16,014 
    7   1562  Bert Jansen                Arnhem                1950      6e Man       38:09    38:07  15,727 
    8   1312  Henk Peters                Cifla                 1961      7e Man       38:38    38:38  15,531 
    9   1794  Christian Bakker           Nijmegen              1969      8e Man       38:51    38:49  15,444 
   10   2697  Ivar Rood                  Apeldoorn             1979      9e Man       39:00    38:58  15,385 
   11   2910  Gerbert Vossers            Hengelo Gld           1958     10e Man       39:00    38:53  15,385 
   12   1629  Dreeuwes Dijkstra          Duiven                1963     11e Man       39:01    38:57  15,378 
   13   2878  Jan Provoost               Arnhem                1967     12e Man       39:11    39:09  15,313 
   14   1497  Jan Konijnenburg           AREVO 1                         2e Buss      39:17    39:05  15,274 
   15   1318  Philip Roebroeck           Cifla                 1963     13e Man       39:26    39:22  15,216 
   16   1686  Jork Muyres                Driel                 1985     14e Man       40:52    40:50  14,682 
   17   1472  Hanno de Boer              Nijmegen              1965     15e Man       41:04    40:56  14,610 
   18   2904  Berry Turk                 Velp Gld              1962     16e Man       41:13    41:08  14,557 
   19   1421  Bob Takken                 Loopservice.nl        1973     17e Man       41:20    41:05  14,516 
   20   2920  Marco Davelaar             Veenendaal            1976     18e Man       41:26    41:17  14,481 
   21   1799  Peter van de Pol           Arnhem                1966     19e Man       41:28    41:24  14,469 
   22   2913  Jasper Buddeke             IJsselstein Ut        1982     20e Man       41:33    41:30  14,440 
   23   1377  Jeroen Driessen            Arnhem                1982     21e Man       41:39    40:57  14,406 
   24   1185  Monique Derks              Nijmegen Atletiek     1967      1e Vrouw     41:39    41:32  14,406 
   25   1637  Edwin van der Nat          Duiven                1972     22e Man       41:40    40:10  14,400 
   26   2890  Floris van Amerongen       Arnhem                1968     23e Man       41:41    41:35  14,394 
   27   1582  Jozef Kersten              Gemeenteraad Arnhem             3e Buss      41:43    41:36  14,383 
   28   1160  Kees van Lopik             Hardinxveld Giessend  1961     24e Man       41:46    41:17  14,366 
   29   2896  M Kroes                    Nijmegen              1976     25e Man       42:00    37:42  14,286 
   30   2912  Ben Langelaan              Arnhem                1964     26e Man       42:20    41:59  14,173 
   31   1677  Joep Jillings              Ciko '66              1958     27e Man       42:20    42:14  14,173 
   32   1090  Tjalling Letterie          Amsterdam             1970     28e Man       42:23    42:09  14,157 
   33   1511  Alex van Tongeren          TempoTeam uitzendbur            4e Buss      42:42    42:40  14,052 
   34   2933  Wout Nijhoving             Arnhem                1977     29e Man       42:48    41:19  14,019 
   35   1717  Jeroen Lourens             JOKAN                           5e Buss      43:02    42:42  13,943 
   36   2898  Marjon Hesselink           Doetinchem            1985      2e Vrouw     43:08    43:06  13,910 
   37   1624  Coen Kuiper                Ciko '66              1976     30e Man       43:15    40:23  13,873 
   38   1675  Rob Rosmulder              Arnhem                1963     31e Man       43:22    43:19  13,836 
   39   1716  Daniel Oostenbrink         JOKAN                           6e Buss      43:36    43:11  13,761 
   40   1592  Marco Liberto              De Liemers            1967     32e Man       43:37    43:34  13,756 
   41   1687  Jeroen Luckers             Nijmegen              1979     33e Man       43:39    43:15  13,746 
   42   2737  Mark van der Drift         Arnhem                1971     34e Man       43:39    43:12  13,746 
   43   2889  Roel de Hondt              Arnhem                1959     35e Man       43:43    43:26  13,725 
   44   3012  Laurens van Waardenburg    Rheden                1973     36e Man       43:47    43:40  13,704 
   45   2917  Arthur Kratz               Veenendaal            1973     37e Man       43:51    43:42  13,683 
   46   1760  Leendert Dijkhuis          Arnhem                1980     38e Man       43:54    43:17  13,667 
   47   1785  Branko Laheij              Arnhem                1966     39e Man       43:56    40:44  13,657 
   48   1128  Marco Karremans            Sparta                1978     40e Man       44:04    43:58  13,616 
   49   1115  Vincent Brom               Elst Gld              1977     41e Man       44:07    43:44  13,600 
   50   2822  Mirte Leloup               Nijmegen              1985      3e Vrouw     44:08    43:58  13,595 
   51   1688  Jan Lenferink              De Kempenaer Advocat            7e Buss      44:09    43:22  13,590 
   52   1406  Jorrit Talsma              Duiven                1973     42e Man       44:09    44:02  13,590 
   53   3014  Gijs de Graaf              Arnhem                1977     43e Man       44:16    43:56  13,554 
   54   1579  Cris Lenting               Gemeenteraad Arnhem             8e Buss      44:16    44:14  13,554 
   55   1639  Maurice Bosscher           Arnhem                1971     44e Man       44:18    42:48  13,544 
   56   1713  Wim Weterings              JOKAN                           9e Buss      44:21    44:00  13,529 
   57   1010  Peter van Steen            Bennekom              1963     45e Man       44:37    44:20  13,448 
   58   1389  Jos Bogaarts               Arnhem                1967     46e Man       44:43    44:34  13,418 
   59   3019  George Terenstra           Arnhem                1969     47e Man       44:46    44:20  13,403 
   60   2916  Mart de Mooij              Doorn                 1966     48e Man       45:00    44:50  13,333 
   61   1523  W Ribbink                  Provincie Gelderland  1979     10e Buss      45:02    44:48  13,323 
   62   2736  Mark Leemans               Velp Gld              1970     49e Man       45:23    44:55  13,221 
   63   1350  Renco Hatenboer            Hoenderloo            1964     50e Man       45:26    45:23  13,206 
   64   1706  Pepijn van der Aa                                         51e Man       45:34    45:17  13,168 
   65   2848  Eric de Waal               Beek Ubbergen         1977     52e Man       45:38    42:24  13,148 
   66   2824  Marcel de Heer             Hardinxveld Giessend  1981     53e Man       45:41    43:57  13,134 
   67   1738  Marc van der Loo           Apeldoorn             1974     54e Man       45:49    45:26  13,096 
   68   1552  Arthur van der Windt       Arnhem                1966     55e Man       45:50    44:02  13,091 
   69   2853  Roland Raayen              Duiven                1968     56e Man       45:56    45:06  13,062 
   70   1359  Niek Meijer                Hengelo Ov            1957     57e Man       46:06    45:43  13,015 
   71   1571  Peter Tetteroo             Menzrunners ten                11e Buss      46:11    45:51  12,992 
   72   1224  Robert Marchal             BAV                   1974     58e Man       46:19    45:16  12,954 
   73   1690  Johan Dorst                De Kempenaer Advocat           12e Buss      46:19    45:40  12,954 
   74   1425  Rob Noppen                 Colbond               1954     13e Buss      46:22    45:55  12,940 
   75   1423  Arjan Ooms                 Amsterdam             1981     59e Man       46:23    44:30  12,936 
   76   1691  Paul van Dijk              De Kempenaer Advocat           14e Buss      46:27    45:49  12,917 
   77   2851  Rob van Huissteden         Duiven                1963     60e Man       46:31    45:40  12,899 
   78   1703  JC Bierens de Haan                                        61e Man       46:32    45:50  12,894 
   79   1596  Jan Fossen                 Arnhem                1963     62e Man       46:33    44:32  12,889 
   80   2897  Arnaud Paagman             Enschede              1980     63e Man       46:35    43:07  12,880 
   81   1283  Cees de Kramer             Loopservice.nl        1964     64e Man       46:35    44:47  12,880 
   82   1788  Raymond Krijgsman          Vught                 1971     65e Man       46:35    44:22  12,880 
   83   1002  Mark Kok                   Arnhem                1970     66e Man       46:37    46:08  12,871 
   84   1473  Wim Koerhuis               Dalfsen               1966     67e Man       46:42    43:15  12,848 
   85   1279  Peter van Uden             Biddinghuizen         1961     68e Man       46:43    46:21  12,843 
   86   1692  Hans Menting               De Kempenaer Advocat           15e Buss      46:48    46:10  12,821 
   87   1477  Maria Oppel-Verkade        Ciko '66              1964      4e Vrouw     46:49    46:37  12,816 
   88   1792  Peters Jeroen              Arnhem                1991     69e Man       46:58    45:47  12,775 
   89   1151  Harry Verbakel             Colbond                        16e Buss      46:58    46:24  12,775 
   90   1348  Serge Nijhuis              Arnhem                1975     70e Man       47:09    45:24  12,725 
   91   1693  Peter Waterkoort           De Kempenaer Advocat           17e Buss      47:09    46:26  12,725 
   92   1281  Rene Artz                  Arnhem                1991     71e Man       47:12    46:36  12,712 
   93   1678  Jens Dekker                Rheden                1979     72e Man       47:16    46:14  12,694 
   94   1705  Peter van der Aa                                          73e Man       47:18    47:00  12,685 
   95   3194  Lea van de Ven             Oosterbeek            1970      5e Vrouw     47:19    47:13  12,681 
   96   2725  Robin Truyens              Arnhem                1974     74e Man       47:21    43:27  12,672 
   97   2740  Ivan Bartkolomeus          Nijmegen              1968     75e Man       47:22    45:44  12,667 
   98   1487  Johan van der Burg         SAB Adviesgroep                18e Buss      47:25    44:04  12,654 
   99   1615  Rido Sinc                  Arnhem                1970     76e Man       47:28    42:07  12,640 
  100   1618  Vincent Mandemaker         Ciko '66              1971     77e Man       47:31    44:04  12,627 
  101   1674  Bert Nijhoff               't Harde              1956     78e Man       47:34    47:05  12,614 
  102   1528  J Gudden                   Provincie Gelderland           19e Buss      47:41    46:48  12,583 
  103   1762  Esmee Schilp               Nijmegen              1976      6e Vrouw     47:41    47:29  12,583 
  104   3009  Norbert Mulder             Rheden                1975     79e Man       47:44    43:37  12,570 
  105   1676  Oscar Mathijssen           Tiel                  1960     80e Man       47:50    47:46  12,544 
  106   1617  Henry van Dijk             Veenendaal            1978     81e Man       47:59    47:26  12,504 
  107   1694  Paul Wilmink               De Kempenaer Advocat           20e Buss      47:59    47:21  12,504 
  108   1346  Chiel Burgers              Wijchen               1975     82e Man       48:06    47:26  12,474 
  109   1714  Charles Ratelband          JOKAN                          83e Man       48:08    48:06  12,465 
  110   2915  Lammert Wezeman            Groningen             1953     84e Man       48:09    47:20  12,461 
  111   1519  Gerard van Dijk            Amsterdam             1979     85e Man       48:10    46:17  12,457 
  112   1768  Mark Boskamp               Beuningen Gld         1966     86e Man       48:12    45:46  12,448 
  113   1658  Leon Span                  Deventer              1964     87e Man       48:15    48:00  12,435 
  114   1278  Hans Arentsen              Arnhem                1960     88e Man       48:18    47:39  12,422 
  115   1573  Hester Leendertz           Menzrunners ten                21e Buss      48:21    48:13  12,410 
  116   1531  E Heijblom                 Provincie Gelderland           22e Buss      48:23    47:13  12,401 
  117   1715  Gerard van Onna            JOKAN                          23e Buss      48:24    47:59  12,397 
  118   1035  Yvonne Gesink              Arnhem                1969      7e Vrouw     48:29    48:03  12,375 
  119   1695  John Vos                   De Kempenaer Advocat           24e Buss      48:31    47:49  12,367 
  120   1190  Ger Oosterbaand            Ciko '66              1959     89e Man       48:34    47:34  12,354 
  121   1697  Martien van Zuijlen        De Kempenaer Advocat           25e Buss      48:52    48:09  12,278 
  122   1761  Bart Schoenaker            Arnhem                1979     90e Man       48:56    48:17  12,262 
  123   1311  Jan van Groningen          Bemmel                1955     91e Man       49:02    48:35  12,237 
  124   1430  Raymon Hageman             Delft                 1976     92e Man       49:03    46:32  12,232 
  125   2849  Gossen Luidenga            Terschelling Midslan  1981     93e Man       49:08    48:19  12,212 
  126   3010  Karen Wezeman              Terschelling Midslan  1983      8e Vrouw     49:08    48:19  12,212 
  127   1610  Marius van Regteren        Arnhem                1971     94e Man       49:11    48:36  12,199 
  128   1611  Heidi Derks                                                9e Vrouw     49:11    49:06  12,199 
  129   2871  Henri van de Pol           Voorthuizen           1968     95e Man       49:14    47:29  12,187 
  130   1728  Niels Veurman              Arnhem                1994     96e Man       49:15    48:29  12,183 
  131   1747  Jos Ruiter                 Arnhem                1950     97e Man       49:15    49:06  12,183 
  132   1225  Erik de Leeuw              Zetten                1986     98e Man       49:16    45:48  12,179 
  133   1539  Henny Blanke               Siza Dorp Groep 2              26e Buss      49:23    48:11  12,150 
  134   1445  Barbara van den Broek      Loopgroep Aart Stigt  1975     10e Vrouw     49:29    49:02  12,125 
  135   1189  Fred Rosmalen              Oosterhout gem Nijme  1970     99e Man       49:30    49:07  12,121 
  136   1665  John Mölenberg             Gelre                 1959    100e Man       49:30    48:51  12,121 
  137   1188  Erik Janssen               Oosterhout gem Nijme  1971    101e Man       49:30    49:08  12,121 
  138   1338  Jos Jager                  Barenbrug Holland B.  1963     27e Buss      49:30    45:36  12,121 
  139   2735  Eric Timmers               Vaassen               1965    102e Man       49:34    46:38  12,105 
  140   1732  Marieke van ded Geyn       Arnhem                1975     11e Vrouw     49:35    49:08  12,101 
  141   1462  Frano Bebseler             Oosterbeek            1969    103e Man       49:37    48:51  12,093 
  142   1530  J Toepoel                  Provincie Gelderland  1945     28e Buss      49:37    46:54  12,093 
  143   1535  Clementine van de Par      Siza Dorp Groep 2              29e Buss      49:40    49:30  12,081 
  144   3017  Aukje Otten                Velp Gld              1958     12e Vrouw     49:40    49:01  12,081 
  145   1753  Hanneke van Doorn          Arnhem                1977     13e Vrouw     49:40    49:22  12,081 
  146    901  Nico Remijn                Arnhem                1959    104e Man       49:44    48:05  12,064 
  147   1292  Astrid Damstra             Nijmegen              1971     14e Vrouw     49:47    49:06  12,052 
  148   1689  Noud de Groot              De Kempenaer Advocat           30e Buss      49:48    49:04  12,048 
  149   1614  Niels van den Hooff        Arnhem                1980    105e Man       49:50    49:14  12,040 
  150   1729  Korrie Hoekstra                                  1956     15e Vrouw     49:56    49:46  12,016 
  151   1795  Patrick Stoteler           Nijmegen              1970    106e Man       49:57    49:51  12,012 
  152   1651  Ben Huiskamp               Arnhem                1960    107e Man       49:59    48:52  12,004 
  153   1236  Huib Evers                 Duiven                1973    108e Man       49:59    49:12  12,004 
  154   2804  Amdry Bultman              Zevenaar              1950    109e Man       50:00    49:16  12,000 
  155   1321  Aalt                       Theseus 10km                   31e Buss      50:02    47:07  11,992 
  156   1213  Frank Beunder              Arnhem                1975    110e Man       50:07    49:20  11,972 
  157   1740  Huub Pollmann              Arnhem                1950    111e Man       50:10    49:08  11,960 
  158   1420  Herman Wools               Arnhem                1955    112e Man       50:15    48:48  11,940 
  159   1398  Wouter Verweij             Wadenoijen            1958    113e Man       50:21    49:52  11,917 
  160   1127  Jan Kooy                   Doorwerth             1959    114e Man       50:21    50:01  11,917 
  161   1206  Mark Boggess               Bennekom              1967    115e Man       50:22    50:08  11,913 
  162   1776  Albert Jansen              Arnhem                1966    116e Man       50:22    49:52  11,913 
  163   1370  Frank Deenen               Westervoort           1973    117e Man       50:24    45:15  11,905 
  164   1286  Hans Freriksen             Hengelo Ov            1955    118e Man       50:26    49:29  11,897 
  165   1739  Thomas Hensel              Rotterdam             1986    119e Man       50:29    46:34  11,885 
  166   1429  Hans ten Have              Pheidippides          1958    120e Man       50:29    47:43  11,885 
  167   1340  Joppe Moors                Barenbrug Holland B.           32e Buss      50:31    50:01  11,877 
  168   1139  Michiel Deegens            Schreuderloopteam 20           33e Buss      50:32    48:10  11,873 
  169   1640  Bert Docter                Arnhem                1968    121e Man       50:33    49:37  11,869 
  170   2845  Jesse Taat                 Arnhem                1988    122e Man       50:37    48:18  11,854 
  171   1587  Marco Brouwers             Heteren               1965    123e Man       50:43    49:11  11,830 
  172   2729  Erik Schoenmaker           Arnhem                1960    124e Man       50:44    48:15  11,827 
  173   2880  Koos Verloop               Doornenburg           1967    125e Man       50:49    49:45  11,807 
  174   1094  Ids Hoogland               Apeldoorn             1965    126e Man       50:50    48:14  11,803 
  175   1482  Maarten Wernsen            RPC Tedeco Gizeh               34e Buss      50:53    48:17  11,792 
  176   1488  Tim van Oosterbos          SAB Adviesgroep                35e Buss      50:55    47:17  11,784 
  177   1625  Marcel de Jonge            Deventer              1965    127e Man       50:57    49:27  11,776 
  178   1426  Marleen Otten              NSAV 't Haasje        1982     16e Vrouw     51:04    47:54  11,749 
  179   1661  Mark Leppink               Arnhem                1979    128e Man       51:06    50:41  11,742 
  180   1463  Kees Kerssies              Arnhem                1975    129e Man       51:06    50:42  11,742 
  181   2733  Bob Janssen                Huissen               1969    130e Man       51:08    47:48  11,734 
  182   2748  Rene Dingermans            Bemmel                1966    131e Man       51:15    45:58  11,707 
  183   1407  Anouschka Ben-Shitrit      Arnhem                1972     17e Vrouw     51:17    48:59  11,700 
  184   1212  Chantal Janssen            Arnhem                1975     18e Vrouw     51:17    50:30  11,700 
  185   1011  Cees Appels                Nijmegen              1959    132e Man       51:17    47:53  11,700 
  186   1647  Nico de Kluijver           Alphen aan den Rijn   1966    133e Man       51:32    50:49  11,643 
  187   1524  A Buis                     Provincie Gelderland           36e Buss      51:32    49:21  11,643 
  188   1413  Odette Zonnenberg          Oosterhout gem Nijme  1973     19e Vrouw     51:32    48:10  11,643 
  189   1323  Alwin                      Theseus 10km                   37e Buss      51:36    48:50  11,628 
  190   2749  Robert Loeff               Arnhem                1971    134e Man       51:40    46:22  11,613 
  191   1067  Jeroen Wildeman            Groesbeek             1981    135e Man       51:40    46:19  11,613 
  192  X2886  Ronald Cheung              Arnhem                1971    136e Man       51:48    51:40  11,583 
  193   1634  Han Polman                 Nijmegen              1968    137e Man       51:51    49:02  11,572 
  194   1501  Thijs Boevink              AREVO 1                        38e Buss      51:53    49:39  11,564 
  195   1335  Jan Vinkenberg             2R                             39e Buss      51:55    48:13  11,557 
  196   1239  Carlo Roelofs              Nijmegen              1955    138e Man       51:56    48:28  11,553 
  197   1720  Paul Klarenbeek            Arnhem                1978    139e Man       51:57    51:04  11,550 
  198   1479  Onno van Zelst             Arnhem                1979    140e Man       51:57    48:29  11,550 
  199   1027  Bertjan van der Eem        Huissen               1969    141e Man       51:59    47:09  11,542 
  200   1175  Dick Kroon                 Hardinxveld Giessend  1964    142e Man       51:59    50:03  11,542 
  201   2921  Peter Hafkamp              Arnhem                1960    143e Man       52:00    50:34  11,538 
  202   1387  Ben aan den Boom           Nijmegen              1960    144e Man       52:07    48:01  11,513 
  203   1367  Ken Arentsen               Maastricht            1980    145e Man       52:09    49:10  11,505 
  204   1085  Oscar Becker               Eemnes                1969    146e Man       52:13    52:00  11,491 
  205   1388  René Derksen               Elst Gld              1957    147e Man       52:15    48:37  11,483 
  206   1145  Marc Mulders               Schreuderloopteam 20           40e Buss      52:15    49:50  11,483 
  207   1255  Hans Cloosterman           Eiffel BV 10 km                41e Buss      52:17    51:39  11,476 
  208   1246  Chios Slijkhuis            Westervoort           1975    148e Man       52:19    47:47  11,469 
  209   1104  Maikel Acosta              Hoevelaken            1973    149e Man       52:19    50:16  11,469 
  210   2923  T Bloemzaad                Oosterbeek            1945    150e Man       52:22    48:37  11,458 
  211   1649  Glenn Ecodirect            Arnhem                1980    151e Man       52:25    51:17  11,447 
  212   1326  Fred                       Theseus 10km                   42e Buss      52:26    49:29  11,443 
  213   1498  Rien Bunk                  AREVO 1                        43e Buss      52:27    50:11  11,439 
  214   2899  Francis Goes               Arnhem                1955    152e Man       52:27    49:13  11,439 
  215   1337  Leon Wielders              Barenbrug Holland B.           44e Buss      52:30    51:59  11,429 
  216   1494  Guus Madern                AREVO 1               1959     45e Buss      52:31    50:58  11,425 
  217   1663  Gerrit Jansink             's-Gravenhage         1960    153e Man       52:31    47:16  11,425 
  218   1378  Remy Manuel                Nijmegen              1983    154e Man       52:33    48:26  11,418 
  219   1476  Joop Spijker               Wageningen            1957    155e Man       52:34    50:51  11,414 
  220   1502  Chiel van Heerwaarden      Van Wijnen 2                   46e Buss      52:35    51:10  11,410 
  221   1230  Jeroen van der Weegen      Arnhem                1974    156e Man       52:36    48:48  11,407 
  222   1672  Hendrik van Prooje         Oosterbeek            1956    157e Man       52:36    52:16  11,407 
  223   1790  Edwin Bonsma               Huissen               1969    158e Man       52:37    50:52  11,403 
  224   1364  Dennis Fortuin             Zoetermeer            1980    159e Man       52:42    51:22  11,385 
  225   1555  Ouahiba Ouadfel            Arnhem                1973     20e Vrouw     52:44    51:16  11,378 
  226   1014  Ina Tollenaar              Veenendaal            1964     21e Vrouw     52:47    52:28  11,367 
  227   1638  Chris Pit                  Arnhem                1965    160e Man       52:48    50:28  11,364 
  228   1253  Ruud Anema                 Kinderopvang Skar 10           47e Buss      52:48    51:51  11,364 
  229   2819  Eric Sanders               Westervoort           1973    161e Man       52:53    50:41  11,346 
  230   1527  R Nordbeck                 Provincie Gelderland           48e Buss      52:56    51:38  11,335 
  231   1140  Ineke Vossers              Schreuderloopteam 20           49e Buss      52:57    50:34  11,331 
  232   3022  Bjorn Jansen               Arnhem                1975    162e Man       52:59    50:29  11,324 
  233   1343  Rutger Tollenaar           Barenbrug Holland B.           50e Buss      53:02    51:11  11,314 
  234   1699  Jan Heikens                De Kempenaer Advocat           51e Buss      53:02    52:10  11,314 
  235   1458  Gijs Jansen                Ede Gld               1962    163e Man       53:03    52:49  11,310 
  236   2854  Fred Kleinee               Arnhem                1958    164e Man       53:03    52:05  11,310 
  237   1385  Rob Bonsma                 Dieren                1966    165e Man       53:10    51:26  11,285 
  238   1537  Gertjan van Dam            Siza Dorp Groep 2              52e Buss      53:12    51:49  11,278 
  239   1265  M Spee                     HAN Nijmegen                   53e Buss      53:14    48:09  11,271 
  240   1177  Mark Derksen               Duiven                1984    166e Man       53:15    49:55  11,268 
  241   1546  Jopie Langewisch           Siza Dorp Groep 3              54e Buss      53:17    53:07  11,261 
  242   1630  Dina Jansen                Arnhem                1952     22e Vrouw     53:17    53:13  11,261 
  243   1380  Willem Brugman             Westervoort           1961    167e Man       53:22    49:09  11,243 
  244   2902  Gert Emmens                Arnhem                1957    168e Man       53:24    53:13  11,236 
  245   2883  H Buitelaar                Arnhem                1950    169e Man       53:27    53:23  11,225 
  246   1648  Ferdinand Snijtsheuvel     Arnhem                1976    170e Man       53:30    52:25  11,215 
  247   1595  Roel Groenendaal           Arnhem                1973    171e Man       53:33    49:11  11,204 
  248   1759  Arie Kooiman               Arnhem                1965    172e Man       53:34    49:02  11,201 
  249   1660  Richard Stoelinga          Velp Gld              1972    173e Man       53:36    53:09  11,194 
  250   3015  Gillis Geschiere           Schottheide (GER)     1957    174e Man       53:38    50:53  11,187 
  251   1296  Ronald Tijhuis             Arnhem                1971    175e Man       53:38    49:15  11,187 
  252   1782  Evert Snetselaar           Arnhem                1954    176e Man       53:40    50:22  11,180 
  253   1719  Hein Klarenbeek            Arnhem                1976    177e Man       53:42    52:50  11,173 
  254   1261  G Muijrers                 HAN Nijmegen          1953     55e Buss      53:42    48:41  11,173 
  255   1375  Remko Mathijssen           Elst Gld              1963    178e Man       53:45    49:59  11,163 
  256   2837  Startnummer 2837                                         179e Man       53:49    51:01  11,149 
  257   1222  Luc Jansen                 Sleen                 1950    180e Man       53:50    50:04  11,146 
  258   2907  Jacques de Vries           Doorwerth             1947    181e Man       53:51    53:30  11,142 
  259   1342  Henk Tollenaar             Barenbrug Holland B.           56e Buss      53:52    50:01  11,139 
  260   1635  Mart Bruil                 Doetinchem            1978    182e Man       53:54    49:57  11,132 
  261   1460  Jaime Smal                 Arnhem                1973    183e Man       53:56    53:33  11,125 
  262   2323  Michel Hondong             Ciko '66              1956    184e Man       53:59    51:18  11,115 
  263   1673  Joost Kleinen              Arnhem                1967    185e Man       54:00    52:34  11,111 
  264   1631  Van Eekert                 Schalkhaar            1963    186e Man       54:02    52:31  11,104 
  265   1700  Johan van der Mee          De Kempenaer Advocat           57e Buss      54:04    53:20  11,097 
  266   1547  Jorden Wessels             Siza Dorp Groep 3              58e Buss      54:05    52:46  11,094 
  267   3024  Joseph Follender           Arnhem                1947    187e Man       54:10    50:53  11,077 
  268   1748  Sabina Svensek             Duiven                1977     23e Vrouw     54:12    53:47  11,070 
  269   2932  Harry Jansen               Duiven                1958    188e Man       54:14    49:02  11,063 
  270   2742  Bart Elburg                Zwolle                1972    189e Man       54:15    50:31  11,060 
  271   1529  G Pasman                   Provincie Gelderland  1951     59e Buss      54:15    51:25  11,060 
  272   1526  W van Hoorn                Provincie Gelderland           60e Buss      54:15    51:27  11,060 
  273   1291  Wijnand Klaassen           Eck en Wiel           1969    190e Man       54:15    49:06  11,060 
  274   2752  Henk van den Berg          Otterlo               1951    191e Man       54:20    49:27  11,043 
  275   1450  Frank van de Ven           Arnhem                1959    192e Man       54:22    53:21  11,036 
  276   1207  Rob van der Vlies          Arnhem                1976    193e Man       54:28    53:24  11,016 
  277   2800  Gerrit Nusteen             Huissen               1951    194e Man       54:28    49:15  11,016 
  278   1100  Marco Klaassen             Utrecht               1972    195e Man       54:28    49:12  11,016 
  279   1007  Eelco Jansen               Arnhem                1974    196e Man       54:29    53:45  11,013 
  280   1006  Leo van den Steen          Arnhem                1967    197e Man       54:30    53:45  11,009 
  281   1263  P Hoogeveen                HAN Nijmegen                   61e Buss      54:31    49:26  11,006 
  282   1669  Marc Barends               Oosterbeek            1951    198e Man       54:34    54:12  10,996 
  283   1095  Jelle Brouwer              Almelo                1950    199e Man       54:34    53:01  10,996 
  284   1667  Laurens Beijen             Leiden Road Runners   1947    200e Man       54:35    51:39  10,992 
  285   1331  Joris Heus                 2R                             62e Buss      54:36    50:54  10,989 
  286   1329  Arno Hoeve                 2R                             63e Buss      54:36    51:00  10,989 
  287   1721  Sander Jordans             Arnhem                1976    201e Man       54:36    54:30  10,989 
  288   2872  Hans Evers                 Huissen               1960    202e Man       54:39    53:55  10,979 
  289   1491  Peter Lindeman             SAB Adviesgroep                64e Buss      54:46    50:43  10,956 
  290   1653  Martijn Boers              Zevenaar              1979    203e Man       54:46    54:11  10,956 
  291   1220  Cor Janssen                Renkum                1945    204e Man       54:46    54:03  10,956 
  292   2842  Cor van Bavel              Westervoort           1952    205e Man       54:47    50:02  10,952 
  293   1187  Renout Robbertz            Arnhem                1974    206e Man       54:47    50:22  10,952 
  294   1701  Diane Scheerder            De Kempenaer Advocat           65e Buss      54:48    54:06  10,949 
  295   1597  Nelly Galama               Arnhem                1960     24e Vrouw     54:48    52:55  10,949 
  296   1003  Elske Barkman              TION                  1964     25e Vrouw     54:49    54:21  10,946 
  297   1791  Pieter Peters              Arnhem                1967    207e Man       54:50    53:43  10,942 
  298   1313  Gerard Metz                Nijmegen              1975    208e Man       54:55    52:42  10,926 
  299   1787  Tonnie Bleumink            Arnhem                1956    209e Man       54:59    53:53  10,912 
  300   1143  Peter Jongebloed           Schreuderloopteam 20           66e Buss      55:00    52:37  10,909 
  301   1702  Jacob Bierens de Haan                                    210e Man       55:03    54:23  10,899 
  302   1781  Paul Kuijten               Driel                 1972    211e Man       55:07    53:05  10,886 
  303   1534  Rob Hoogma                 Siza Dorp Groep 2     1954     67e Buss      55:08    53:44  10,883 
  304   1734  Luuk Dopper                Arnhem                1954    212e Man       55:09    53:17  10,879 
  305   2816  Thijs Patist               De Meern              1961    213e Man       55:11    52:38  10,873 
  306   1309  Patrick van Duinen         Nijmegen Atletiek     1971    214e Man       55:11    52:42  10,873 
  307   1269  Ron Molle                  Arnhem                1962    215e Man       55:11    53:50  10,873 
  308   1111  Ingrid Hanou               De Liemers            1970     26e Vrouw     55:12    53:57  10,870 
  309   1622  Gerrit Nauta               Elst Gld              1962    216e Man       55:13    52:42  10,866 
  310   1538  Ruud van Megen             Siza Dorp Groep 2              68e Buss      55:13    50:06  10,866 
  311   1441  Marco Onstenk              Huissen               1965    217e Man       55:14    53:56  10,863 
  312   1757  Startnummer 1757                                         218e Man       55:16    52:45  10,856 
  313   2900  Bas van Osenbruggen        Arnhem                1973    219e Man       55:17    51:14  10,853 
  314   1643  Judit van Dael             Herveld               1966     27e Vrouw     55:20    52:37  10,843 
  315   1483  Frank Doorenbosch          RPC Tedeco Gizeh               69e Buss      55:21    52:48  10,840 
  316   2882  Walter Veerman             Arnhem                1970    220e Man       55:22    51:22  10,837 
  317   2728  David Sonntag              Aalten                1994    221e Man       55:26    50:30  10,824 
  318   1598  Edwin Schenk               Veldhoven             1969    222e Man       55:27    50:48  10,821 
  319   1345  Georgie Surilatu           Barneveld             1952    223e Man       55:27    55:24  10,821 
  320   1626  Frank van Zwieten          Wijchen               1964    224e Man       55:30    54:00  10,811 
  321   1168  Sietze Bergsma             Heerenveen            1958    225e Man       55:32    53:48  10,804 
  322   1132  Werner Bergsma             Drachten              1981    226e Man       55:32    53:48  10,804 
  323   3004  Peter Schaart              Arnhem                1956    227e Man       55:36    51:20  10,791 
  324   1763  Joost Jansen               Arnhem                1983    228e Man       55:37    52:34  10,788 
  325   1363  Gert-Jan Jochoms           Arnhem                1975    229e Man       55:37    51:30  10,788 
  326   1060  Debby Drost                Nijmegen              1973     28e Vrouw     55:38    51:16  10,785 
  327   1427  Lodi Wigman                Huissen               1972    230e Man       55:39    50:25  10,782 
  328   1301  Ronald Rademaker           Wolfheze              1949    231e Man       55:39    54:26  10,782 
  329   1499  Sander van Gogh            AREVO 1                        70e Buss      55:39    54:10  10,782 
  330   1662  Irene Platjé               Arnhem                1980     29e Vrouw     55:41    53:06  10,775 
  331   1777  Bastiaan Burggraaf         Zeist                 1950    232e Man       55:41    51:33  10,775 
  332   1548  Linda Naus Verhoeckx       Reuver                1954     30e Vrouw     55:42    51:55  10,772 
  333   1131  Monique Neuteboom Spijker  Voorst gem Voorst     1965     31e Vrouw     55:44    51:13  10,766 
  334   1358  Rita Busch                 Twello                1959     32e Vrouw     55:46    55:10  10,759 
  335   1268  Jessica Lentjes            Beuningen Gld         1966     33e Vrouw     55:47    54:42  10,756 
  336   1322  Reinhard                   Theseus 10km                   71e Buss      55:49    52:55  10,749 
  337   1365  Willem Visser              Zoetermeer            1981    233e Man       55:50    54:31  10,746 
  338   1561  Harry van der Zanden       Nijmegen Atletiek     1958    234e Man       55:50    53:25  10,746 
  339   1613  Joke van den Hooff         Aalten                1953     34e Vrouw     55:51    55:16  10,743 
  340   1496  Simone Geurts              AREVO 1                        72e Buss      55:53    53:38  10,737 
  341   1020  Joop Lemmens               Elst Gld              1957    235e Man       55:56    53:24  10,727 
  342   1096  Ina Brouwer                Almelo                1960     35e Vrouw     55:56    54:23  10,727 
  343   1619  Paul van der Kaaden        Oosterbeek            1954    236e Man       55:57    54:07  10,724 
  344   1680  Johan Poels                Heijen                1948    237e Man       55:58    51:59  10,721 
  345   1381  Ingeborg van der Linde     Arnhem                1977     36e Vrouw     55:59    53:23  10,717 
  346   1072  Mia Willemsen              Elst Gld              1964     37e Vrouw     56:02    55:34  10,708 
  347   1251  Anita Bouwmeister          Kinderopvang Skar 10           73e Buss      56:02    55:06  10,708 
  348   1162  Marieke Bosma              Utrecht               1970     38e Vrouw     56:03    52:40  10,705 
  349   1774  Hans Falter                Wolfheze                      238e Man       56:03    51:06  10,705 
  350   1559  Peter van der Steege       Hanzesport            1954    239e Man       56:04    54:22  10,702 
  351   1351  Sven Wolffers              Ede Gld               1980    240e Man       56:04    54:01  10,702 
  352   1652  Toon Rutjes                Arnhem                1951    241e Man       56:06    51:50  10,695 
  353   1712  Robert Rijpstra            JOKAN                          74e Buss      56:06    56:03  10,695 
  354   2901  Bethy Ligtenberg           Arnhem                1958     39e Vrouw     56:10    56:00  10,682 
  355   1668  Monique Blankvoort         ASV                   1963     40e Vrouw     56:11    55:20  10,679 
  356   1540  Nicole Snijders            Siza Dorp Groep 2              75e Buss      56:11    54:49  10,679 
  357   1414  Jaap Snijders              Dinxperlo             1956    242e Man       56:12    54:51  10,676 
  358   1077  Theodoris Frans Loriaux    Arnhem                1948    243e Man       56:14    55:53  10,670 
  359   1117  Maarten Glaser             Arnhem                1976    244e Man       56:14    52:12  10,670 
  360   2861  Jose Jagerman              Arnhem                1960     41e Vrouw     56:14    55:18  10,670 
  361   1726  Gerjanne ter Beest         Arnhem                1969     42e Vrouw     56:16    55:23  10,664 
  362   1153  Arjan Konings              Arnhem                1967    245e Man       56:17    51:40  10,660 
  363   1233  Berry Kok                  Arnhem                1961    246e Man       56:17    54:58  10,660 
  364   1252  Marco Roelofs              Kinderopvang Skar 10           76e Buss      56:18    55:20  10,657 
  365   1098  Rogé Roebroeks             Wyler (Kranenburg) (  1971    247e Man       56:23    54:13  10,641 
  366   1097  Henk Tukker                Arnhem                1969    248e Man       56:23    54:13  10,641 
  367   1696  Esther Davids              De Kempenaer Advocat           77e Buss      56:26    55:39  10,632 
  368   1736  Reichard Ad                Arnhem                1952    249e Man       56:29    54:36  10,623 
  369   3023  Jan Tanls                  Arnhem                1993    250e Man       56:30    53:52  10,619 
  370   1424  Kees Baars                 De Liemers            1948    251e Man       56:31    51:34  10,616 
  371   1234  Wenda Tieman               Deventer              1974     43e Vrouw     56:32    52:03  10,613 
  372   1569  Raymon Blondel             Eindhoven             1967    252e Man       56:34    51:53  10,607 
  373   1604  Herman Futselaar           Westervoort           1954    253e Man       56:35    55:00  10,604 
  374   1551  Patrick Schumaker          Arnhem                1974    254e Man       56:35    53:52  10,604 
  375   3164  Gerda Peeters              Venray                1952     44e Vrouw     56:36    52:48  10,601 
  376   1509  Vincent Straten            TempoTeam uitzendbur           78e Buss      56:36    51:29  10,601 
  377   1248  André Bosveld              Velp Gld              1966    255e Man       56:37    53:42  10,598 
  378   1746  Fred Karpschroer           westervoort           1955    256e Man       56:39    54:17  10,591 
  379   1118  Marco van Putten           Arnhem                1976    257e Man       56:39    52:39  10,591 
  380   1730  Susan Hartsuiker           Amersfoort            1971     45e Vrouw     56:40    53:03  10,588 
  381   2886  Peter Seinen               Arnhem                1963    258e Man       56:40    55:44  10,588 
  382   2818  Ard Bonekamp               Arnhem                1966    259e Man       56:41    51:59  10,585 
  383   1457  Wim Harrewijn              Venray Regio          1952    260e Man       56:44    52:44  10,576 
  384   1612  Mattie Simons              Deventer              1967     46e Vrouw     56:47    54:08  10,566 
  385   1581  Wieneke de Waard           Gemeenteraad Arnhem            79e Buss      56:49    56:14  10,560 
  386   1244  Ben Mac Intosh             Amsterdam             1959    261e Man       56:49    51:43  10,560 
  387   1393  Janet Driessen             Ciko '66              1967     47e Vrouw     56:49    55:31  10,560 
  388   2834  Jeroen Broerse             Arnhem                1978    262e Man       56:50    54:21  10,557 
  389   1783  Jean Pierre                Huissen               1952    263e Man       56:51    52:36  10,554 
  390   1092  Sjaak van Os               Ridderkerk            1982    264e Man       56:51    51:31  10,554 
  391   1756  Niels Pfrommer             Arnhem                1972    265e Man       56:51    55:37  10,554 
  392   1657  Suzanne Heijmans           Arnhem                1977     48e Vrouw     56:52    52:22  10,551 
  393   1392  Esmee Freriks              Arnhem                1985     49e Vrouw     56:52    52:21  10,551 
  394   3021  Geet Assink                Arnhem                1972    266e Man       56:55    51:51  10,542 
  395   1174  Jan de Bruin               Ede Gld               1959    267e Man       57:00    53:57  10,526 
  396   1217  Arien Veenhuizen           Ede Gld               1970    268e Man       57:05    51:51  10,511 
  397   1621  Martien Hofman             Elst Gld              1964     50e Vrouw     57:05    55:11  10,511 
  398   1602  Gerrie Kurris              Ede Gld               1965     51e Vrouw     57:11    53:52  10,493 
  399   1603  Jean-Paul Kurris           Ede Gld               1963    269e Man       57:12    53:52  10,490 
  400   1275  Coba Eefting               Arnhem                1961     52e Vrouw     57:13    52:09  10,486 
  401   1339  Sem Jager                  Barenbrug Holland B.           80e Buss      57:15    53:20  10,480 
  402   1769  Pim Kwaaitaal              Amsterdam             1973    270e Man       57:16    57:08  10,477 
  403   1428  Reinou Thijssen            De Liemers            1959     53e Vrouw     57:18    53:55  10,471 
  404   1452  Paul Janssen               Venray Regio          1958    271e Man       57:21    52:40  10,462 
  405   1616  Gerrit Elbertsen           Oosterbeek            1962    272e Man       57:21    52:49  10,462 
  406   1464  Tom Kampschreur            Arnhem                1956    273e Man       57:24    52:55  10,453 
  407   2831  Olaf Bos                   Zwolle                        274e Man       57:26    52:12  10,447 
  408   2813  Sander Bos                 Oosterbeek            1964    275e Man       57:26    52:12  10,447 
  409   1306  Renate de Ridder           Arnhem                1963     54e Vrouw     57:26    55:18  10,447 
  410   1245  Ron van Laar               Loo Gld               1963    276e Man       57:27    52:57  10,444 
  411   1798  Remco Timmermans           Nijmegen              1970    277e Man       57:28    55:07  10,441 
  412   1656  Karel Oomens               Arnhem                1980    278e Man       57:29    52:58  10,438 
  413   2852  Jeroe Dijkstra             Oosterhout gem Nijme  1968    279e Man       57:31    54:14  10,432 
  414   1431  Karin Leidelmeijer         Nijmegen              1965     55e Vrouw     57:32    56:19  10,429 
  415   1297  Marga Scholten             Gendt                 1957     56e Vrouw     57:35    56:54  10,420 
  416   1361  Margriet Boink             Pallas '67            1981     57e Vrouw     57:36    54:31  10,417 
  417   1447  Laura Gelauf               Arnhem                1981     58e Vrouw     57:37    54:37  10,414 
  418   1137  Jeroen Trynes              Schreuderloopteam 20           81e Buss      57:38    55:13  10,411 
  419   1142  Daphne van Lieshout        Schreuderloopteam 20           82e Buss      57:38    55:16  10,411 
  420   1116  Sue-ellen de Nijs          Bergen op Zoom        1994     59e Vrouw     57:38    57:32  10,411 
  421   1196  Renate Oosterik            Holten                1965     60e Vrouw     57:46    53:15  10,387 
  422   1459  Lilian Aben                AVV                   1962     61e Vrouw     57:47    53:08  10,384 
  423   1016  Robin Willemsz             Amsterdam             1973    280e Man       57:47    55:30  10,384 
  424   1330  Jeffrey Davidsz            2R                             83e Buss      57:47    54:06  10,384 
  425   1332  Karin Swinkels             2R                             84e Buss      57:48    54:11  10,381 
  426   1354  Jack van Oijhuizen         Arnhem                1963    281e Man       57:52    55:33  10,369 
  427   1456  MGM Dikken-Lensink         Nijmegen              1967     62e Vrouw     57:53    56:42  10,366 
  428   2727  Kenneth Sonntag            Aalten                1997    282e Man       57:53    53:18  10,366 
  429   1396  Monique Eijgenberger       Druten                1968     63e Vrouw     57:53    56:36  10,366 
  430   1373  Martin Fransen             Dieren                1961    283e Man       57:55    54:50  10,360 
  431   1775  Louise Honie               Arnhem                1974     64e Vrouw     57:56    55:38  10,357 
  432   1210  Gé Velders                 Deventer              1940    284e Man       57:57    56:43  10,354 
  433   1533  Joris Sonneveldt           Siza Dorp Groep 2     1975     85e Buss      57:57    53:53  10,354 
  434   1295  Erwin Anneveldt            Apeldoorn             1974    285e Man       57:58    53:53  10,351 
  435   1536  Merlyn Knoop               Siza Dorp Groep 2              86e Buss      58:02    56:44  10,339 
  436   1642  Rob van der Hulst          Axel                  1965    286e Man       58:02    52:43  10,339 
  437   1028  Raymond Spenkelink         Huissen               1987    287e Man       58:03    53:11  10,336 
  438   1237  Ellen van Wolde            Nijmegen              1954     65e Vrouw     58:04    57:38  10,333 
  439   1770  Ward van der Dries         Tilburg               1955    288e Man       58:07    56:35  10,324 
  440   2726  Engelbert Sanntoy          Aalter                1949    289e Man       58:08    53:12  10,321 
  441   1644  Petra Schans               Arnhem                1966     66e Vrouw     58:09    52:51  10,318 
  442   2914  Jacco van de Velden        Arnhem                1965    290e Man       58:10    53:14  10,315 
  443   1336  Theo Op den Kamp           Barenbrug Holland B.           87e Buss      58:10    53:41  10,315 
  444   1664  Willem Duthler             Arnhem                1971    291e Man       58:12    55:19  10,309 
  445   1725  Hanneke ter Beest          Arnhem                1966     67e Vrouw     58:15    57:22  10,300 
  446   1124  Monique Croes              Pheidippides          1971     68e Vrouw     58:18    55:33  10,292 
  447   1247  Hava Korkmaz               Arnhem                1972     69e Vrouw     58:20    54:41  10,286 
  448   1793  Frank Abbenhuis            Arnhem                1961    292e Man       58:20    53:23  10,286 
  449   1577  Nico Wiggers               Gemeenteraad Arnhem            88e Buss      58:21    58:18  10,283 
  450   1218  Sanne Korthuis             Velp Gld              1972     70e Vrouw     58:21    54:42  10,283 
  451   2877  Maranka Verkerk            Nijmegen              1962     71e Vrouw     58:22    57:12  10,280 
  452   1778  Cor Vaags                  Arnhem                1959    293e Man       58:22    54:14  10,280 
  453   2876  Toon Verkerk               Nijmegen              1954    294e Man       58:23    57:14  10,277 
  454   1679  Geert Caniels              Wijchen               1965    295e Man       58:23    53:49  10,277 
  455   1325  Rick                       Theseus 10km                   89e Buss      58:23    55:29  10,277 
  456   1257  Erik van Buuren            Eiffel BV 10 km                90e Buss      58:25    57:08  10,271 
  457   1711  Gineke van Dijk            De Kempenaer Advocat           91e Buss      58:25    57:36  10,271 
  458   1771  Rink van Rijswijk          Groningen             1980    296e Man       58:27    57:50  10,265 
  459   1089  Erwin Wigbold              Hengelo Ov            1965    297e Man       58:28    58:05  10,262 
  460   1314  Rob Dulk                   Oosterhout gem Nijme  1976    298e Man       58:28    57:16  10,262 
  461   1315  Hanneke Burgers            Oosterhout gem Nijme  1980     72e Vrouw     58:29    57:17  10,259 
  462   1076  Saskia Husken              Zevenaar              1972     73e Vrouw     58:29    55:38  10,259 
  463   2693  Marc de Waal               Beek Ubbergen         1979    299e Man       58:30    57:38  10,256 
  464   1164  Wendy Helmink              Giessenburg           1971     74e Vrouw     58:30    56:33  10,256 
  465   1165  Michel Helmink             Giessenburg           1970    300e Man       58:30    56:34  10,256 
  466   1467  Jurgen Immink              Arnhem                1973    301e Man       58:33    54:11  10,248 
  467   3011  Desiree Derksen            Velp Gld              1969     75e Vrouw     58:33    55:34  10,248 
  468   1659  Herbert Martin             Huissen               1966    302e Man       58:37    53:57  10,236 
  469   1481  Maarten van Polen          RPC Tedeco Gizeh               92e Buss      58:37    56:04  10,236 
  470   1157  Joan van Aar               Nijmegen              1975     76e Vrouw     58:38    53:29  10,233 
  471   1752  Annemieke Hartjesveld      Velp                           77e Vrouw     58:41    56:32  10,224 
  472   2855  Muammer Akdag              Arnhem                1965    303e Man       58:41    54:08  10,224 
  473   1083  Marco Delwig               Arnhem                1974    304e Man       58:43    57:46  10,219 
  474   1040  Annemieke Heffels          GAC Hilversum         1957     78e Vrouw     58:43    58:39  10,219 
  475   1353  Renske Blotenburg          Wekerom               1981     79e Vrouw     58:44    56:40  10,216 
  476   1366  Maarten Arentsen           Arnhem                1981    305e Man       58:49    55:50  10,201 
  477   1541  Raoul Tutuarima            Siza Dorp Groep 3              93e Buss      58:49    57:50  10,201 
  478   1532  Rieky Donkers              Siza Dorp Groep 2              94e Buss      58:50    57:50  10,198 
  479   1417  Otto B G Meijering         Ciko '66              1937    306e Man       58:50    56:28  10,198 
  480   1178  Jenny Mac Intosh           Atverni               1958     80e Vrouw     58:51    53:46  10,195 
  481   1254  Peter van Vught            Kinderopvang Skar 10           95e Buss      58:53    57:56  10,190 
  482   1356  Erik Arts                  Nijmegen Atletiek     1971    307e Man       58:54    57:53  10,187 
  483   1033  Lisa Röth                  Kranenburg (GER)      1984     81e Vrouw     58:57    55:08  10,178 
  484   1034  Wilfried Röth              Kleve (GER)           1961    308e Man       58:57    55:10  10,178 
  485   1419  Sander Smit                De Liemers            1966    309e Man       58:57    57:42  10,178 
  486   1568  Jan-Willem Hoogakker       Arnhem                1969    310e Man       58:58    56:15  10,175 
  487   1063  Annet Hofstede             Arnhem                1964     82e Vrouw     58:59    56:24  10,172 
  488   3020  Jeroen Sibon               Amsterdam             1976    311e Man       58:59    53:56  10,172 
  489   1029  Solveigh Sleeuwenhoek      Maarsbergen           1971     83e Vrouw     59:00    55:35  10,169 
  490   1517  Esther Renes               Maarsbergen           1974     84e Vrouw     59:00    55:35  10,169 
  491   2808  Startnummer 2808                                         312e Man       59:00    54:39  10,169 
  492   1574  Godelieve Bredenbeek       Menzrunners ten                96e Buss      59:01    55:52  10,167 
  493   1102  Heimen van Andel           Vaassen               1946    313e Man       59:02    55:30  10,164 
  494   3002  Marianne Kesseleef         Bemmel                1963     85e Vrouw     59:03    58:26  10,161 
  495   1280  Theo Corbeek               Rheden                1959    314e Man       59:04    58:00  10,158 
  496   1154  Michael Wörz               Colbond                        97e Buss      59:05    55:50  10,155 
  497   1446  Pim Schouten               Huissen               1955    315e Man       59:05    56:04  10,155 
  498   1231  Guido Tan                  Elst Gld              1989    316e Man       59:06    57:39  10,152 
  499   1589  Jacqueline Reijers         Groessen              1966     86e Vrouw     59:08    56:20  10,147 
  500   1051  Rosemarijn van Andel       Nijmegen              1982     87e Vrouw     59:10    55:38  10,141 
  501   1591  Liesbeth Gerritsen         Rozendaal             1971     88e Vrouw     59:12    55:24  10,135 
  502   1623  Nicole Thoonen             Middelaar             1978     89e Vrouw     59:12    56:22  10,135 
  503   1434  Yvonne Dijkstra            Apeldoorn             1954     90e Vrouw     59:13    58:36  10,132 
  504   1119  Maarten Clardij            Arnhem                1973    317e Man       59:13    55:16  10,132 
  505   3018  Anja van Kleef             Arnhem                1962     91e Vrouw     59:14    54:04  10,129 
  506   1379  Verhoeven Anja             Arnhem                1961     92e Vrouw     59:16    57:20  10,124 
  507   1294  Jim Holman                 Arnhem                1961    318e Man       59:16    56:15  10,124 
  508   1148  Eddy Rosalina              Colbond                        98e Buss      59:16    56:02  10,124 
  509   1415  Arnoud Tuinstra            Ede Gld               1969    319e Man       59:16    56:06  10,124 
  510   1397  Annet Driessen             TION                  1963     93e Vrouw     59:20    58:02  10,112 
  511   1779  Startnummer 1779           Arnhem                1956    320e Man       59:23    58:02  10,104 
  512   2873  A Damen                    Oosterbeek            1962     94e Vrouw     59:23    58:02  10,104 
  513   1758  Paul Koetsier              Veenendaal            1960    321e Man       59:26    54:48  10,095 
  514   2731  Godie Vierbergen           Deventer              1959     95e Vrouw     59:28    58:43  10,090 
  515   1789  Sander Weijde              Ede Gld               1970    322e Man       59:29    55:59  10,087 
  516   1645  Brenda 't Hart             Arnhem                1968     96e Vrouw     59:31    55:18  10,081 
  517   1073  Harrie van de Sande        Rosmalen              1966    323e Man       59:31    55:11  10,081 
  518   1733  Claudia van Nistelrooij    Arnhem                1976     97e Vrouw     59:32    57:37  10,078 
  519   2730  Jan Baake                  Devente               1954    324e Man       59:32    58:46  10,078 
  520   1341  Ap Schouten                Barenbrug Holland B.           99e Buss      59:34    54:51  10,073 
  521   1520  Hans van den Berg          Zevenaar              1960    325e Man       59:37    55:48  10,064 
  522   1588  Wendy Uland                Nijmegen              1979     98e Vrouw     59:37    55:48  10,064 
  523   1558  Victor Willemse            Nijmegen              1978    326e Man       59:38    55:47  10,061 
  524   1485  Aster Witteman             RPC Tedeco Gizeh              100e Buss      59:40    57:03  10,056 
  525   1024  Bert Beuzenberg            Deventer              1963    327e Man       59:41    55:48  10,053 
  526   1576  Karin van Dijk             Menzrunners ten               101e Buss      59:41    58:15  10,053 
  527   2922  Matha Voncken              Elst Gld              1959     99e Vrouw     59:41    57:47  10,053 
  528   1282  Michelle Veugelers         Nijmegen Atletiek     1984    100e Vrouw     59:45    54:34  10,042 
  529   2903  Wijnand Askamp             Arnhem                1960    328e Man       59:45    55:19  10,042 
  530   1507  Annelies Kamers            Van Wijnen 2                  102e Buss      59:46    58:55  10,039 
  531   2830  Roy Koenen                 Arnhem                1971    329e Man       59:47    56:41  10,036 
  532   1208  Ramon Ahuluheluw           Arnhem                1973    330e Man       59:48    56:09  10,033 
  533   1650  Brigitte Ecodirect         Arnhem                1976    101e Vrouw     59:49    58:43  10,031 
  534   1518  Helmuth ter Braack         Neede                 1957    331e Man       59:52    57:51  10,022 
  535   1489  Ingrid Scheepers           SAB Adviesgroep               103e Buss      59:53    55:40  10,019 
  536   1023  Wilma Beuzenberg           Loopservice.nl        1964    102e Vrouw     59:53    56:01  10,019 
  537   1584  Kees Mulder                Arnhem                1981    332e Man       59:57    56:54  10,008 
  538   1575  Ronald Krumeich            Menzrunners ten               104e Buss      59:58    58:30  10,006 
  539   1572  Bert Portier               Menzrunners ten               105e Buss      59:58    58:30  10,006 
  540   1570  John Rijsdijk              Menzrunners ten               106e Buss      59:59    58:31  10,003 
  541   1594  Marcel Meijer              Oosterbeek            1968    333e Man     1:00:01    56:54   9,997 
  542   1593  Astrid Siegers             Arnhem                1962    103e Vrouw   1:00:02    58:40   9,994 
  543   1211  Marjette van der Linde     Arnhem                1973    104e Vrouw   1:00:02    57:52   9,994 
  544   1766  Martiu Derks               Arnhem                        334e Man     1:00:03    56:53   9,992 
  545   1299  Chris van Gurp             Nijmegen              1969    335e Man     1:00:05    55:34   9,986 
  546   1288  Ellen Freriksen            Hengelo Ov            1986    105e Vrouw   1:00:10    59:09   9,972 
  547   1468  Ruud Korsten               Venray Regio          1963    336e Man     1:00:11    55:30   9,970 
  548   1655  Gijs van de Top            Barneveld             1964    337e Man     1:00:12    55:50   9,967 
  549   1228  Loes van Keimpema          NSAV 't Haasje        1985    106e Vrouw   1:00:13    57:03   9,964 
  550   1751  Ronald                     Arnhem                1951    338e Man     1:00:14    59:34   9,961 
  551   1287  Marga Freiksen             Hengelo Ov            1957    107e Vrouw   1:00:16    59:14   9,956 
  552   1289  Jolande Freriksen          Hengelo Ov            1957    108e Vrouw   1:00:18    59:18   9,950 
  553   1215  Arnoud van Os              Doorn                 1970    339e Man     1:00:18    59:02   9,950 
  554   2918  Arthur Adriaensen          Oosterhout Nb         1963    340e Man     1:00:26    56:57   9,928 
  555   1475  Yvonne Fransman            Venray Regio          1978    109e Vrouw   1:00:30    55:51   9,917 
  556   1401  Annetta Leenders           Loopservice.nl        1961    110e Vrouw   1:00:32    56:50   9,912 
  557   1722  Gilbert Sneep              Arnhem                1960    341e Man     1:00:34    55:44   9,906 
  558   1195  Ingeborg Keereweer         Velp Gld              1968    111e Vrouw   1:00:39    59:24   9,893 
  559   1750  Robat Tache                Duiven                1965    342e Man     1:00:39    57:56   9,893 
  560   1302  Marinke Goosen             Eindhoven             1979    112e Vrouw   1:00:40    55:40   9,890 
  561   1764  Guido Naezer               Arnhem                1976    343e Man     1:00:41    56:31   9,887 
  562   2870  A Westen                   Arnhem                1950    344e Man     1:00:41  1:00:00   9,887 
  563   1586  Ingrid Boerstoel           Arnhem                1968    113e Vrouw   1:00:43    59:05   9,882 
  564   2894  Paul Bussink               Arnhem                1960    345e Man     1:00:43    59:05   9,882 
  565   1226  Jeroen Kroes               Deventer              1967    346e Man     1:00:43    56:48   9,882 
  566   1454  Twan Wouters vd Oudenweij  Elst Gld              1996    347e Man     1:00:46    58:19   9,874 
  567   1155  Suze Siebes                Colbond                       107e Buss    1:00:49    57:29   9,866 
  568   1442  Karlijn Vendel             Huissen               1977    114e Vrouw   1:00:52    59:35   9,858 
  569   1560  Jelle Zijlstra             Arnhem                1957    348e Man     1:00:52    56:15   9,858 
  570   1242  Minke Kleinen              Arnhem                1969    115e Vrouw   1:00:55    59:31   9,850 
  571   1058  Jacqueline Oud             Sneek                 1980    116e Vrouw   1:00:56    59:21   9,847 
  572   1316  Monique Versluis           Driebergen-Rijsenbur  1956    117e Vrouw   1:00:57    57:29   9,844 
  573   1765  Danny Salakory             Elst Gld              1971    349e Man     1:00:57    55:54   9,844 
  574   1055  Susanne Willemsen          Heteren               1972    118e Vrouw   1:01:01  1:00:32   9,833 
  575   2823  Hans Verwillisen           Arnhem                1964    350e Man     1:01:03    56:34   9,828 
  576   1654  Ab Lam                     Barneveld             1964    351e Man     1:01:04    56:42   9,825 
  577   1147  Annemarieke Maltha         Colbond                       108e Buss    1:01:10    57:54   9,809 
  578   1724  Willem Jan Langeveld       Huissen               1967    352e Man     1:01:12    56:21   9,804 
  579   1009  Ellen Kleinlein            Arnhem                1968    119e Vrouw   1:01:13    59:16   9,801 
  580   3005  Hans Bodd                  Arnhem                1962    353e Man     1:01:16    58:53   9,793 
  581   1285  Arjaan Landman             Heeten                1966    354e Man     1:01:22    57:27   9,777 
  582   1727  Albert Veurman             Arnhem                1961    355e Man     1:01:26  1:00:41   9,767 
  583   1355  Gerard Arts                Wijchen               1944    356e Man     1:01:27  1:00:26   9,764 
  584   1156  Marijke Wiegers            Arnhem                1968    120e Vrouw   1:01:27  1:00:12   9,764 
  585   1152  Manfred Voß                Colbond                       109e Buss    1:01:28    58:10   9,761 
  586   1163  Rieke Celebi               Ede Gld               1972    121e Vrouw   1:01:29    58:06   9,759 
  587   1493  Sanne Elsman               AREVO 1                       110e Buss    1:01:30    58:48   9,756 
  588   2906  Hanneke Elema              Wageningen            1959    122e Vrouw   1:01:31    56:48   9,753 
  589   1238  Carin Oostendorp           Arnhem                1966    123e Vrouw   1:01:32  1:00:08   9,751 
  590   2739  Winston Burgzorg           Driel                         357e Man     1:01:33    56:10   9,748 
  591   1737  Sytske van de Akker        krotenhoet                    124e Vrouw   1:01:34    59:28   9,746 
  592   1433  Mieke Koppelman            Heelsum               1969    125e Vrouw   1:01:36    58:19   9,740 
  593   1432  Carlijn van Gend           Doetinchem            1971    126e Vrouw   1:01:36    58:19   9,740 
  594   1412  Henk van der Meer          Arnhem                1948    358e Man     1:01:37    57:02   9,738 
  595   1374  Audrie Fransen             Dieren                1959    127e Vrouw   1:01:45    58:40   9,717 
  596   1308  Zinzi van Duijnhoven       Elst Gld              1993    128e Vrouw   1:01:46    59:12   9,714 
  597    802  Esther van Weerde          Duiven                1969    129e Vrouw   1:01:48    58:37   9,709 
  598   1438  Peter Broere               Nijmegen              1970    359e Man     1:01:48  1:00:39   9,709 
  599   1469  Berry Eimers               Arnhem                1968    360e Man     1:01:49    59:37   9,706 
  600   1399  Judith Rozijn              Lathum                1973    130e Vrouw   1:01:49    59:31   9,706 
  601   1012  Marit Koekkoek             Hilversum             1960    131e Vrouw   1:01:49  1:01:43   9,706 
  602   1422  Annemiek de Kramer         Amsterdam             1984    132e Vrouw   1:01:49    59:56   9,706 
  603   1317  Marcel Hinssen             Loopservice.nl        1964    361e Man     1:01:51    59:17   9,701 
  604   1513  Thirza Snoek               TempoTeam uitzendbur          111e Buss    1:01:53    59:05   9,696 
  605   1723  Jos Löwik                  Arnhem                1958    362e Man     1:01:56    57:07   9,688 
  606   1333  Mark Schipper              2R                            112e Buss    1:01:58    58:21   9,683 
  607   1219  Paul Admiraal              Hardinxveld Giessend  1961    363e Man     1:02:03  1:00:14   9,670 
  608   1082  Ron van Brussel            Arnhem                1967    364e Man     1:02:05    58:01   9,664 
  609   1780  Startnummer 1780                                         133e Vrouw   1:02:06  1:00:04   9,662 
  610   1773  Mark Vissers               Milsbeek              1968    365e Man     1:02:07    58:29   9,659 
  611   1303  Arjan Goosen               Eibergen              1982    366e Man     1:02:09    57:08   9,654 
  612   1229  Frank van Cronenberg       Arnhem                1965    367e Man     1:02:09    56:57   9,654 
  613   1784  Jos Zonneveld              griethausen (GER)     1983    368e Man     1:02:10    58:23   9,651 
  614   1362  Fred Driesse               Arnhem                1952    369e Man     1:02:11    58:25   9,649 
  615   2817  Lia Patist                 De Meern              1969    134e Vrouw   1:02:12    59:37   9,646 
  616   1435  Ben Schipper               Dieren                1955    370e Man     1:02:14    57:19   9,641 
  617   1200  Annemiek de Moor           Arnhem                1976    135e Vrouw   1:02:17    58:34   9,633 
  618   2840  Jan Hermsen                Arnhem                1953    371e Man     1:02:21    59:53   9,623 
  619   1786  Wim Janssen                Ellecom               1946    372e Man     1:02:28  1:00:34   9,605 
  620   1181  Ria Bouwens                Gendt                 1963    136e Vrouw   1:02:28    59:44   9,605 
  621   2805  Miriam Kobussen            Huissen               1966    137e Vrouw   1:02:29  1:00:37   9,603 
  622   1411  Hans Schell                Nijmegen Atletiek     1959    373e Man     1:02:29  1:00:01   9,603 
  623   1176  Roos Jansen                Duiven                1987    138e Vrouw   1:02:31    59:12   9,597 
  624   1161  Denise van Lopik           Hardinxveld Giessend  1964    139e Vrouw   1:02:34  1:00:36   9,590 
  625   1170  Bianca den Hartog          Hardinxveld Giessend  1969    140e Vrouw   1:02:35  1:00:36   9,587 
  626   2814  Richard van de Dolder      Arnhem                1964    374e Man     1:02:38  1:02:22   9,580 
  627   1042  Annemiek Maaswinkel        Hillegom              1964    141e Vrouw   1:02:39  1:01:27   9,577 
  628   1240  Toos de Groot              Arnhem                1960    142e Vrouw   1:02:41    57:15   9,572 
  629   1324  Hans                       Theseus 10km                  113e Buss    1:02:41    59:44   9,572 
  630   1062  Tamara Harmsen             Doetinchem            1980    143e Vrouw   1:02:46  1:00:32   9,559 
  631   1578  Dick Tiemens               Gemeenteraad Arnhem   1946    114e Buss    1:02:48    58:01   9,554 
  632   1121  Louis van Disseldorp       Atverni               1957    375e Man     1:02:48    58:31   9,554 
  633   2911  Ard Heusinkveld            Amersfoort            1957    376e Man     1:02:49    58:32   9,552 
  634   1214  Linda Kampschreur          Utrecht               1980    144e Vrouw   1:02:54    58:25   9,539 
  635   1797  Ivonne Bod                 Velp Gld              1962    145e Vrouw   1:02:58    59:07   9,529 
  636   1186  Daphne Willems             Arnhem                1976    146e Vrouw   1:02:58    58:33   9,529 
  637   1369  Kim Freriks                Nijmegen              1980    147e Vrouw   1:03:00    58:30   9,524 
  638   1601  Barbara Luttikhuis         Nijmegen Atletiek     1975    148e Vrouw   1:03:00    57:50   9,524 
  639   1646  Anke Kampschreur           Amsterdam             1981    149e Vrouw   1:03:04    58:35   9,514 
  640   1410  Kees Afman                 Arnhem                1976    377e Man     1:03:06    57:41   9,509 
  641   1103  Luis Alfredo Alvarado      Lisserbroek           1959    378e Man     1:03:06    59:44   9,509 
  642   1276  Mireille ter Berg          Elst Gld              1968    150e Vrouw   1:03:07    58:51   9,506 
  643   1182  Brenda ten Have            Pheidippides          1985    151e Vrouw   1:03:10  1:00:24   9,499 
  644   1271  Jos Stokkel                Huissen               1960    379e Man     1:03:11    58:11   9,496 
  645   1382  Marijke Cornelissen        Druten                1963    152e Vrouw   1:03:21  1:01:30   9,471 
  646   1227  Swopke Swagemakers         Druten                1961    153e Vrouw   1:03:23  1:01:32   9,466 
  647   1041  Annette van der Laan       Wageningen            1963    154e Vrouw   1:03:23  1:02:11   9,466 
  648   1698  Anastasia van Kerkhof      De Kempenaer Advocat          115e Buss    1:03:28  1:01:37   9,454 
  649   1349  Lucina Hut                 Giesbeek              1969    155e Vrouw   1:03:34    59:55   9,439 
  650   3013  Paul Theijn                Arnhem                1964    380e Man     1:03:42    59:15   9,419 
  651   1030  Annemarie Salis            Arnhem                1977    156e Vrouw   1:03:43    59:44   9,417 
  652   2926  Ite van Til                Arnhem                1949    157e Vrouw   1:03:44  1:02:09   9,414 
  653   1522  P Loozen                   Provincie Gelderland          116e Buss    1:03:49  1:01:07   9,402 
  654   1525  G Taat                     Provincie Gelderland          117e Buss    1:03:49  1:01:04   9,402 
  655   1191  Eef van Druyten            Arnhem                1967    158e Vrouw   1:03:58  1:01:24   9,380 
  656   1505  Peter Heerwaarden          Van Wijnen 2                  118e Buss    1:04:01  1:02:25   9,373 
  657   1307  Annette Poels              Arnhem                1981    159e Vrouw   1:04:02  1:00:04   9,370 
  658   2905  A vd Donk                  Wageningen            1943    381e Man     1:04:04  1:03:16   9,365 
  659   1670  Pierre Schreuder           Nijmegen              1976    382e Man     1:04:06    59:01   9,360 
  660   1681  Sabine van Amerongen       Reuver                1975    160e Vrouw   1:04:07  1:01:00   9,358 
  661   1105  Conny van de Spreng        Eerbeek               1965    161e Vrouw   1:04:07  1:03:19   9,358 
  662   1284  Harold van Kraaij          AAA                   1974    383e Man     1:04:16  1:00:49   9,336 
  663   1503  Marcel Valenbrink          Van Wijnen 2                  119e Buss    1:04:22  1:03:18   9,322 
  664   1606  Inge Boers                 Nijmegen              1972    162e Vrouw   1:04:24  1:03:39   9,317 
  665   3006  Marielle Bodd              Arnhem                1965    163e Vrouw   1:04:25  1:02:02   9,314 
  666   1749  Femke Tache                Duiven                1966    164e Vrouw   1:04:26  1:01:42   9,312 
  667   1542  Tjinta Jacobs              Siza Dorp Groep 3             120e Buss    1:04:28  1:02:39   9,307 
  668   1504  Meinie Naus                Van Wijnen 2                  121e Buss    1:04:31  1:02:54   9,300 
  669   1683  Hilda Mulder-Suichies      Apeldoorn             1968    165e Vrouw   1:04:40  1:00:19   9,278 
  670   1455  Jurien Buschers            AV Haaksbergen        1987    166e Vrouw   1:04:40  1:01:49   9,278 
  671   1544  Hilly Heeroma              Siza Dorp Groep 3             122e Buss    1:04:42  1:03:13   9,274 
  672   1026  Eijken Van                 Achterveld            1954    167e Vrouw   1:04:46  1:04:40   9,264 
  673   1466  Sam kwesi bekoe Berbicks   Nijmegen              1995    384e Man     1:04:53  1:01:23   9,247 
  674   1465  Solomon Berbicks           Amsterdam             1964    385e Man     1:04:54  1:01:24   9,245 
  675   1754  Anita de Wit               Arnhem                1968    168e Vrouw   1:04:58  1:02:03   9,236 
  676   1235  Johan Wijnstra             Arnhem                1946    386e Man     1:05:00  1:00:49   9,231 
  677   2888  Matthy Versteeg            Ede Gld               1943    387e Man     1:05:01  1:01:52   9,228 
  678   1300  Esther Willemsen           Duiven                1966    169e Vrouw   1:05:02  1:03:12   9,226 
  679   1514  Chantal Hafkamp            TempoTeam uitzendbur          123e Buss    1:05:03  1:02:14   9,224 
  680   1079  Jon de Vries               Arnhem                1966    388e Man     1:05:11  1:01:05   9,205 
  681   1682  Roelie van Wijngeeren      Vaassen               1969    170e Vrouw   1:05:18  1:00:52   9,188 
  682   1232  Laura Smeets               Arnhem                1981    171e Vrouw   1:05:19  1:01:54   9,186 
  683   1001  Nienke Brouwer             Hilversum             1978    172e Vrouw   1:05:20  1:03:08   9,184 
  684   1605  Anneke Landstra            Arnhem                1961    173e Vrouw   1:05:21  1:03:09   9,181 
  685   1600  Ellen van Lochem           Arnhem                1967    174e Vrouw   1:05:21  1:03:10   9,181 
  686   1484  Tanja Bron                 RPC Tedeco Gizeh              124e Buss    1:05:24  1:02:45   9,174 
  687   1179  Johan Menig                Atverni               1952    389e Man     1:05:24  1:00:19   9,174 
  688   1453  Bernie Janssen             Venray Regio          1961    175e Vrouw   1:05:24  1:01:33   9,174 
  689   1266  Eugène Lekatompessy        Ede Gld               1967    390e Man     1:05:37  1:02:13   9,144 
  690   1418  Flip van Meeteren          Arnhem                1950    391e Man     1:05:38  1:04:04   9,142 
  691   1685  Annette van Asselt         Apeldoorn             1968    176e Vrouw   1:05:41  1:01:19   9,135 
  692   1054  Willem Hooftman            Braamt                1945    392e Man     1:05:47  1:02:40   9,121 
  693   1204  Marlies Jansen             Arnhem                1980    177e Vrouw   1:05:48  1:02:04   9,119 
  694   2895  Hans Abbenhuis             Arnhem                1953    393e Man     1:05:52  1:00:52   9,109 
  695   2927  Guno Burgzorg              Driel                 1969    394e Man     1:05:53  1:00:31   9,107 
  696   1101  José Kuipers               Pheidippides          1972    178e Vrouw   1:05:53  1:04:06   9,107 
  697   2738  Angelique Burgzorg-Sijnja  Driel                 1970    179e Vrouw   1:05:53  1:00:32   9,107 
  698   1021  Irene Camonier             Pheidippides          1969    180e Vrouw   1:05:54  1:04:07   9,105 
  699   1065  Daphne Gijsbers van Wijk   Westervoort           1978    181e Vrouw   1:05:55  1:04:16   9,102 
  700   1061  Roger Charite              Nijmegen              1962    395e Man     1:05:57  1:01:33   9,098 
  701   1436  Prins A S                  Gelre                 1961    396e Man     1:06:01  1:02:06   9,089 
  702   2833  Robert de Jong             Huissen               1956    397e Man     1:06:02  1:02:54   9,086 
  703   1277  Henk Meussen               Elst Gld              1970    398e Man     1:06:02  1:01:46   9,086 
  704   1258  Willemiek Pfaff            Eiffel BV 10 km               125e Buss    1:06:04  1:04:45   9,082 
  705   1259  Elske Mouw                 Eiffel BV 10 km               126e Buss    1:06:04  1:04:45   9,082 
  706   2928  Petra de Smit              Arnhem                1958    182e Vrouw   1:06:10  1:05:11   9,068 
  707   1461  Esther Koonings            Venray Regio          1968    183e Vrouw   1:06:13  1:02:22   9,061 
  708   1270  Bas Dekker                 Barneveld             1969    399e Man     1:06:15  1:02:25   9,057 
  709   1400  Ingrid Eggink              ASV                   1963    184e Vrouw   1:06:22  1:04:24   9,041 
  710   2815  Lisette Schiltmans         Amsterdam             1968    185e Vrouw   1:06:25  1:01:14   9,034 
  711   1019  Renate Kerkhof             Loopservice.nl        1978    186e Vrouw   1:06:27  1:04:06   9,029 
  712   2724  Anouk Meelhuysen           Arnhem                1976    187e Vrouw   1:06:29  1:02:34   9,025 
  713   1272  Annelies Stokkel           Huissen               1959    188e Vrouw   1:06:32  1:01:41   9,018 
  714   2909  Machteld Jansen            Doetinchem            1966    400e Man     1:06:54  1:01:37   8,969 
  715   2908  Bob de Vries               Apeldoorn             1966    401e Man     1:06:54  1:01:37   8,969 
  716   2881  Peter van Gijzen           Argo                  1955    402e Man     1:06:57  1:04:28   8,962 
  717   1641  Natasja van Wel            Culemborg             1972    189e Vrouw   1:06:59  1:06:08   8,957 
  718   1113  Heidy Breeschoten          Culemborg             1971    190e Vrouw   1:06:59  1:06:09   8,957 
  719   1444  Janjaap Zollinger          Huissen               1973    403e Man     1:07:03  1:01:49   8,949 
  720   1087  Rosa Brouwer               Arnhem                1982    191e Vrouw   1:07:16  1:05:29   8,920 
  721   1199  Cees Cornegé               Hardinxveld Giessend  1962    404e Man     1:07:30  1:05:34   8,889 
  722   1405  Rob Vos                    Neede                 1962    405e Man     1:07:30  1:05:33   8,889 
  723   1198  Petra Cornege              Hardinxveld Giessend  1963    192e Vrouw   1:07:33  1:05:32   8,882 
  724   1590  Tonny van Noordenne        Hardinxveld Giessend  1963    193e Vrouw   1:07:33  1:05:31   8,882 
  725   1327  Mara Witteman              2R                            127e Buss    1:07:34  1:03:58   8,880 
  726   1328  Daniël van Helden          2R                            128e Buss    1:07:34  1:03:58   8,880 
  727   1112  Danielle Raats             Utrecht               1984    194e Vrouw   1:07:37  1:02:46   8,874 
  728   1074  Cathelijne van de Sande    Rosmalen              1971    195e Vrouw   1:07:45  1:02:28   8,856 
  729   1310  Christel van den Hoogen    Utrecht               1982    196e Vrouw   1:07:49  1:03:52   8,847 
  730   1290  Max Krol                   Gendt                 1960    406e Man     1:08:14  1:03:05   8,793 
  731   1052  Francien Kersten           Nijmegen              1967    197e Vrouw   1:08:20  1:04:44   8,780 
  732   1053  Jan Raaijmakers            Veghel                1956    407e Man     1:08:20  1:04:44   8,780 
  733   1474  Jo-Anne Prins              Apeldoorn             1973    198e Vrouw   1:08:30  1:08:04   8,759 
  734   1203  Kim Kreeftmeijer           Arnhem                1982    199e Vrouw   1:08:45  1:05:02   8,727 
  735   1767  Trees Ravesloot            Groenlo               1953    200e Vrouw   1:08:51  1:05:42   8,715 
  736   1772  Annemarie Smeets           Nijmegen              1977    201e Vrouw   1:08:52  1:04:37   8,712 
  737   2887  Antonin de Waard           Wijchen               1964    408e Man     1:08:52  1:04:38   8,712 
  738   1075  Bas van de Sande           Rosmalen              1968    409e Man     1:09:16  1:04:56   8,662 
  739   1158  Marit Rensink              NSAV 't Haasje        1975    202e Vrouw   1:09:36  1:04:28   8,621 
  740   1106  Annemieke van den Belt     Kampen                1968    203e Vrouw   1:09:46  1:04:19   8,600 
  741   1146  Antoinet Barends           Colbond                       129e Buss    1:09:56  1:06:38   8,580 
  742   1047  Liz Niesten                Nijmegen              1959    204e Vrouw   1:10:04  1:06:35   8,563 
  743   1046  Driel Van                  Nijmegen              1962    205e Vrouw   1:10:04  1:06:36   8,563 
  744   1376  Emiel Mathijssen           Kekerdom              1965    410e Man     1:10:07  1:06:21   8,557 
  745   1633  Marian Wensink             Arnhem                1951    206e Vrouw   1:10:18  1:10:17   8,535 
  746   2826  Jan Bos                    Ede Gld               1960    411e Man     1:10:21  1:06:59   8,529 
  747   2825  Ingeborg Venendaal         Ede Gld               1971    207e Vrouw   1:10:21  1:06:59   8,529 
  748   1352  Joost Kappers              Arnhem                1964    412e Man     1:10:24  1:05:53   8,523 
  749   1796  Johan Krafft               Arnhem                1965    413e Man     1:10:26  1:05:15   8,519 
  750   1130  Eefje Biemans              Nijmegen Atletiek     1978    208e Vrouw   1:10:40  1:08:22   8,491 
  751   1129  Lykke Sickenga             Nijmegen Atletiek     1972    209e Vrouw   1:10:40  1:08:22   8,491 
  752   1632  Jessie Feiken              Arnhem                1994    414e Man     1:10:44  1:10:44   8,483 
  753   1408  Gerrie ter Braack          ASV                   1958    210e Vrouw   1:10:45  1:08:47   8,481 
  754   1107  Xandra Koster              Kampen                1971    211e Vrouw   1:10:57  1:05:42   8,457 
  755   2741  Marco Meijerink            Apeldoorn             1967    415e Man     1:10:58  1:05:51   8,455 
  756   1013  Hans van den Berg          Ciko '66              1967    416e Man     1:11:14  1:08:58   8,423 
  757   1443  Aaf Schut                  Driebergen-Rijsenbur  1965    212e Vrouw   1:11:17  1:07:51   8,417 
  758   1718  Herma Kielstra             Duiven                1958    213e Vrouw   1:11:19  1:09:29   8,413 
  759   1383  Antoinette Vogelzang       Argo                  1970    214e Vrouw   1:11:30  1:07:51   8,392 
  760   1018  Paul Meertens              Zevenaar              1968    417e Man     1:11:57  1:08:08   8,339 
  761   1357  Louisa de Vries            Argo                  1964    215e Vrouw   1:11:59  1:08:19   8,335 
  762   1564  Belinda Panka              Arnhem                1970    216e Vrouw   1:12:16  1:07:40   8,303 
  763   1563  Hans Tiekstra              Arnhem                1958    418e Man     1:12:16  1:07:41   8,303 
  764   1708  Jan Jansen                 Arnhem                1946    419e Man     1:12:39  1:10:57   8,259 
  765   1710  Jordan Jansen              Arnhem                1994    420e Man     1:12:39  1:10:57   8,259 
  766   1709  Mitchell Jansen            Arnhem                1994    421e Man     1:12:40  1:10:57   8,257 
  767   2879  Ingrid Vonk-Roelofsen      Dieren                1966    217e Vrouw   1:13:02  1:08:14   8,215 
  768   1976  Jeggen Gomes               Arnhem                1967    422e Man     1:13:25  1:08:56   8,173 
  769   1480  John Janssen               Arnhem                1964    423e Man     1:13:26  1:08:57   8,171 
  770   2862  Richard Dorland            Arnhem                1964    424e Man     1:13:26  1:08:56   8,171 
  771   1133  Judith Kiezebrink          Arnhem                1957    218e Vrouw   1:13:33  1:11:32   8,158 
  772   1221  Sharon Geschiere           Arnhem                1984    219e Vrouw   1:14:04  1:11:18   8,101 
  773   1506  Chris Piéta                Arnhem                1964    425e Man     1:14:12  1:09:38   8,086 
  774   1017  In t Veld                  Heino                 1953    220e Vrouw   1:14:26  1:10:56   8,061 
  775   2677  HMT Berends                Arnhem                1978    221e Vrouw   1:14:43  1:10:38   8,030 
  776   2678  Marco Borman               Utrecht               1971    426e Man     1:14:43  1:10:38   8,030 
  777   1123  Arjan Gerritsen            Arnhem                1970    427e Man     1:14:45  1:09:29   8,027 
  778   1404  Hetty Vos                  ASV                   1961    222e Vrouw   1:14:45  1:12:46   8,027 
  779   1150  Hannah Hübner              Colbond                       130e Buss    1:15:47  1:12:28   7,917 
  780   1390  Petra Visser               Zoetermeer            1983    223e Vrouw   1:16:15  1:14:56   7,869 
  781   1319  Gerda de Borst             Arnhem                1961    224e Vrouw   1:16:51  1:16:43   7,807 
  782   1368  Jelena Djordjevic          Helmond               1969    225e Vrouw   1:22:01  1:17:23   7,316 
  783   1022  Rufly Camonier             Arnhem                1967    428e Man     1:22:27  1:20:39   7,277 
  784   1262  J van Meegen               HAN Nijmegen                  131e Buss    1:22:39  1:17:38   7,260 
  785   1167  Margot Abelskamp           Ede Gld               1968    226e Vrouw   1:24:37  1:21:14   7,091 
  786   1110  Evi Kroneraff              Arnhem                1972    227e Vrouw   1:26:58  1:25:11   6,899 
10 kilometer Tempo Team Businessrun
Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         JOKAN                                                            3:45:58
        1717  Jeroen Lourens                                            36e      42:42   14,052     4:16 
        1716  Daniel Oostenbrink                                        40e      43:11   13,894     4:19 
        1713  Wim Weterings                                             57e      44:00   13,636     4:24 
        1714  Charles Ratelband                                        109e      48:06   12,474     4:48 
        1715  Gerard van Onna                                          117e      47:59   12,504     4:47 
        1712  Robert Rijpstra                                          353e     (56:03)  10,705     5:36 

    2         DE KEMPENAER ADVOCATEN 1   ARNHEM                                3:47:27
        1688  Jan Lenferink                                             52e      43:22   13,836     4:20 
        1690  Johan Dorst                                               73e      45:40   13,139     4:34 
        1691  Paul van Dijk                                             76e      45:49   13,096     4:34 
        1692  Hans Menting                                              86e      46:10   12,996     4:37 
        1693  Peter Waterkoort                                          91e      46:26   12,922     4:38 
        1694  Paul Wilmink                                             107e     (47:21)  12,672     4:44 
        1689  Noud de Groot                                            148e     (49:04)  12,228     4:54 

    3         SAB ADVIESGROEP            ARNHEM                                3:54:57
        1486  Marcel Elfrink                                             5e      37:13   16,122     3:43 
        1487  Johan van der Burg                                        98e      44:04   13,616     4:24 
        1488  Tim van Oosterbos                                        176e      47:17   12,689     4:43 
        1491  Peter Lindeman                                           289e      50:43   11,830     5:04 
        1489  Ingrid Scheepers                                         535e      55:40   10,778     5:34 

    4         PROVINCIE GELDERLAND 2     ARNHEM                                3:55:04
        1523  W Ribbink                  Dieren                1979     62e      44:48   13,393     4:28 
        1528  J Gudden                                                 102e      46:48   12,821     4:40 
        1531  E Heijblom                                               116e      47:13   12,707     4:43 
        1530  J Toepoel                  Arnhem                1945    142e      46:54   12,793     4:41 
        1524  A Buis                                                   187e      49:21   12,158     4:56 
        1527  R Nordbeck                                               230e     (51:38)  11,620     5:09 
        1529  G Pasman                   Arnhem                1951    271e     (51:25)  11,669     5:08 
        1526  W van Hoorn                                              272e     (51:27)  11,662     5:08 
        1522  P Loozen                                                 652e   (1:01:07)   9,817     6:06 
        1525  G Taat                                                   653e   (1:01:04)   9,825     6:06 

    5         AREVO 1                    ARNHEM                                4:04:03
        1497  Jan Konijnenburg                                          15e      39:05   15,352     3:54 
        1501  Thijs Boevink                                            194e      49:39   12,085     4:57 
        1498  Rien Bunk                                                213e      50:11   11,956     5:01 
        1494  Guus Madern                Arnhem                1959    216e      50:58   11,772     5:05 
        1499  Sander van Gogh                                          329e      54:10   11,077     5:25 
        1496  Simone Geurts                                            340e     (53:38)  11,187     5:21 
        1493  Sanne Elsman                                             587e     (58:48)  10,204     5:52 

    6         BARENBRUG HOLLAND B.V.     OOSTERHOUT (GLD)                      4:08:48
        1338  Jos Jager                  Herveld               1963    138e      45:36   13,158     4:33 
        1340  Joppe Moors                                              167e      50:01   11,996     5:00 
        1337  Leon Wielders                                            215e      51:59   11,542     5:11 
        1343  Rutger Tollenaar                                         233e      51:11   11,723     5:07 
        1342  Henk Tollenaar                                           259e      50:01   11,996     5:00 
        1339  Sem Jager                                                401e     (53:20)  11,250     5:20 
        1336  Theo Op den Kamp                                         443e     (53:41)  11,177     5:22 
        1341  Ap Schouten                                              520e     (54:51)  10,939     5:29 

    7         SIZA DORP GROEP 2          ARNHEM                                4:13:20
        1539  Henny Blanke                                             133e      48:11   12,452     4:49 
        1535  Clementine van de Par                                    143e      49:30   12,121     4:57 
        1537  Gertjan van Dam                                          238e      51:49   11,579     5:10 
        1534  Rob Hoogma                 Nijmegen              1954    303e      53:44   11,166     5:22 
        1538  Ruud van Megen                                           310e      50:06   11,976     5:00 
        1540  Nicole Snijders                                          356e     (54:49)  10,946     5:28 
        1533  Joris Sonneveldt           Arnhem                1975    433e     (53:53)  11,135     5:23 
        1536  Merlyn Knoop                                             435e     (56:44)  10,576     5:40 
        1532  Rieky Donkers                                            478e     (57:50)  10,375     5:47 

    8         THESEUS 10KM               BEST                                  4:13:50
        1321  Aalt                                                     155e      47:07   12,734     4:42 
        1323  Alwin                                                    189e      48:50   12,287     4:53 
        1326  Fred                                                     212e      49:29   12,125     4:56 
        1322  Reinhard                                                 336e      52:55   11,339     5:17 
        1325  Rick                                                     455e      55:29   10,814     5:32 
        1324  Hans                                                     628e     (59:44)  10,045     5:58 

    9         DE KEMPENAER ADVOCATEN 2   ARNHEM                                4:15:34
        1695  John Vos                                                 119e      47:49   12,548     4:46 
        1697  Martien van Zuijlen                                      121e      48:09   12,461     4:48 
        1699  Jan Heikens                                              234e      52:10   11,502     5:13 
        1700  Johan van der Mee                                        265e      53:20   11,250     5:20 
        1701  Diane Scheerder                                          294e      54:06   11,091     5:24 
        1696  Esther Davids                                            367e     (55:39)  10,782     5:33 
        1711  Gineke van Dijk                                          457e     (57:36)  10,417     5:45 
        1698  Anastasia van Kerkhof                                    647e   (1:01:37)   9,738     6:09 

   10         SCHREUDERLOOPTEAM 2007     ARNHEM                                4:16:24
        1139  Michiel Deegens                                          168e      48:10   12,457     4:49 
        1145  Marc Mulders                                             206e      49:50   12,040     4:59 
        1140  Ineke Vossers                                            231e      50:34   11,866     5:03 
        1143  Peter Jongebloed                                         300e      52:37   11,403     5:15 
        1137  Jeroen Trynes                                            418e      55:13   10,866     5:31 
        1142  Daphne van Lieshout                                      419e     (55:16)  10,856     5:31 

   11         GEMEENTERAAD ARNHEM        ARNHEM                                4:18:23
        1582  Jozef Kersten                                             28e      41:36   14,423     4:09 
        1579  Cris Lenting                                              55e      44:14   13,564     4:25 
        1581  Wieneke de Waard                                         385e      56:14   10,670     5:37 
        1577  Nico Wiggers                                             449e      58:18   10,292     5:49 
        1578  Dick Tiemens               Arnhem                1946    630e      58:01   10,342     5:48 

   12         2R                         MAARSSEN                              4:18:24
        1335  Jan Vinkenberg                                           195e      48:13   12,444     4:49 
        1331  Joris Heus                                               285e      50:54   11,788     5:05 
        1329  Arno Hoeve                                               286e      51:00   11,765     5:06 
        1330  Jeffrey Davidsz                                          424e      54:06   11,091     5:24 
        1332  Karin Swinkels                                           425e      54:11   11,074     5:25 
        1333  Mark Schipper                                            605e     (58:21)  10,283     5:50 
        1327  Mara Witteman                                            724e   (1:03:58)   9,380     6:23 
        1328  Daniël van Helden                                        725e   (1:03:58)   9,380     6:23 

   13         COLBOND                    ARNHEM                                4:21:40
        1425  Rob Noppen                 Duiven                1954     74e      45:55   13,067     4:35 
        1151  Harry Verbakel                                            89e      46:24   12,931     4:38 
        1154  Michael Wörz                                             496e      55:50   10,746     5:35 
        1148  Eddy Rosalina                                            508e      56:02   10,708     5:36 
        1155  Suze Siebes                                              567e      57:29   10,438     5:44 
        1147  Annemarieke Maltha                                       577e     (57:54)  10,363     5:47 
        1152  Manfred Voß                                              585e     (58:10)  10,315     5:49 
        1146  Antoinet Barends                                         740e   (1:06:38)   9,005     6:39 
        1150  Hannah Hübner                                            778e   (1:12:28)   8,280     7:14 

   14         MENZRUNNERS TEN            ENSCHEDE                              4:26:41
        1571  Peter Tetteroo                                            71e      45:51   13,086     4:35 
        1573  Hester Leendertz                                         115e      48:13   12,444     4:49 
        1574  Godelieve Bredenbeek                                     492e      55:52   10,740     5:35 
        1576  Karin van Dijk                                           526e      58:15   10,300     5:49 
        1575  Ronald Krumeich                                          538e      58:30   10,256     5:51 
        1572  Bert Portier                                             539e     (58:30)  10,256     5:51 
        1570  John Rijsdijk                                            540e     (58:31)  10,253     5:51 

   15         RPC TEDECO GIZEH           DEVENTER                              4:36:57
        1482  Maarten Wernsen                                          175e      48:17   12,427     4:49 
        1483  Frank Doorenbosch                                        315e      52:48   11,364     5:16 
        1481  Maarten van Polen                                        469e      56:04   10,702     5:36 
        1485  Aster Witteman                                           524e      57:03   10,517     5:42 
        1484  Tanja Bron                                               685e    1:02:45    9,562     6:16 

   16         SIZA DORP GROEP 3          ARNHEM                                4:49:35
        1546  Jopie Langewisch                                         241e      53:07   11,296     5:18 
        1547  Jorden Wessels                                           266e      52:46   11,371     5:16 
        1541  Raoul Tutuarima                                          477e      57:50   10,375     5:47 
        1542  Tjinta Jacobs                                            666e    1:02:39    9,577     6:15 
        1544  Hilly Heeroma                                            670e    1:03:13    9,491     6:19 

   17         VAN WIJNEN 2               ARNHEM                                4:58:42
        1502  Chiel van Heerwaarden                                    220e      51:10   11,726     5:07 
        1507  Annelies Kamers                                          530e      58:55   10,184     5:53 
        1505  Peter Heerwaarden                                        655e    1:02:25    9,613     6:14 
        1503  Marcel Valenbrink                                        662e    1:03:18    9,479     6:19 
        1504  Meinie Naus                                              667e    1:02:54    9,539     6:17 

              KINDEROPVANG SKAR 10 KM    ARNHEM                                    DNF
        1253  Ruud Anema                                               228e     (51:51)  11,572     5:11 
        1251  Anita Bouwmeister                                        347e     (55:06)  10,889     5:30 
        1252  Marco Roelofs                                            364e     (55:20)  10,843     5:32 
        1254  Peter van Vught                                          481e     (57:56)  10,357     5:47 

              TEMPOTEAM UITZENDBUREAU 2  ARNHEM                                    DNF
        1511  Alex van Tongeren                                         34e     (42:40)  14,063     4:16 
        1509  Vincent Straten                                          376e     (51:29)  11,654     5:08 
        1513  Thirza Snoek                                             603e     (59:05)  10,155     5:54 
        1514  Chantal Hafkamp                                          678e   (1:02:14)   9,641     6:13 

              EIFFEL BV 10 KM            ARNHEM                                    DNF
        1255  Hans Cloosterman                                         207e     (51:39)  11,617     5:09 
        1257  Erik van Buuren                                          456e     (57:08)  10,502     5:42 
        1258  Willemiek Pfaff                                          703e   (1:04:45)   9,266     6:28 
        1259  Elske Mouw                                               704e   (1:04:45)   9,266     6:28 

              HAN NIJMEGEN               NIJMEGEN                                  DNF
        1265  M Spee                                                   239e     (48:09)  12,461     4:48 
        1261  G Muijrers                 Nijmegen              1953    254e     (48:41)  12,325     4:52 
        1263  P Hoogeveen                                              281e     (49:26)  12,138     4:56 
        1262  J van Meegen                                             783e   (1:17:38)   7,729     7:45 
Van Wijnen 5 kilometer loop
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    638  Dennis Weijers             Run2Day 1                       1e Buss      15:49    15:49  18,967 
    2    784  Jeroen Brandts             Loopgroep PK          1981      1e Man       16:01    16:00  18,730 
    3    639  Patrick Weijers            Run2Day 1                       2e Buss      16:20    16:20  18,367 
    4    644  Marcel Kuijntjes           Run2Day 1                       3e Buss      16:36    16:36  18,072 
    5    637  Erwin Reijmer              Run2Day 1                       4e Buss      16:41    16:41  17,982 
    6    643  Chris Henet                Run2Day 1                       5e Buss      16:43    16:42  17,946 
    7    495  Koen Vossers               Argo                  1989      2e Man       17:01    17:00  17,630 
    8   2751  Brahim el Ouazzani         Veenendaal            1989      3e Man       17:02    17:02  17,613 
    9    595  Guido Engelen              De Liemers            1980      4e Man       17:03    17:02  17,595 
   10    751  Niels Weijers              Argo                  1988      5e Man       17:04    17:04  17,578 
   11    827  Rob van Kooten             Pallas '67            1959      6e Man       17:22    17:22  17,274 
   12   3160  Gerrit Dijkslag            Aalten                1968      7e Man       17:24    17:23  17,241 
   13    788  Jurgen Mesman              Ciko '66              1986      8e Man       17:35    17:35  17,062 
   14    312  Dick Leseman               Ciko '66              1961      9e Man       17:37    17:36  17,029 
   15    552  Erwin Wanders              Duiven                1967     10e Man       17:48    17:47  16,854 
   16    580  Coen de Wit                Doetinchem            1969     11e Man       18:01    17:54  16,651 
   17    830  Geert Wevers               AVA '70               1960     12e Man       18:06    18:04  16,575 
   18    415  Ton Berghout               Veluwe                1970     13e Man       18:07    18:05  16,559 
   19   3170  Jan Keemink                Westervoort           1976     14e Man       18:19    18:16  16,379 
   20    641  Manon Mensink              Run2Day 1                       6e Buss      18:36    18:36  16,129 
   21    575  Peter Wissing              Atletico '73          1963     15e Man       18:38    18:38  16,100 
   22    904  Simon Sanders              Arnhem                1960     16e Man       18:38    18:34  16,100 
   23    423  Edwin van Gastel           Sportbedrijf Arnhem             7e Buss      18:47    18:41  15,972 
   24    582  Roger Geurts               Arnhem                1983     17e Man       18:49    18:47  15,943 
   25   3152  Caspar Wanders             Velp Gld              1964     18e Man       18:50    18:49  15,929 
   26    667  Dries Pluimers             Siza Dorp Groep 4     1970      8e Buss      18:52    18:51  15,901 
   27    705  Jasper van Burken          VAV                   1989     19e Man       18:53    18:52  15,887 
   28    392  Anton ter Elst             Hengelo Ov            1967     20e Man       18:57    18:56  15,831 
   29    972  Juriaan Scholten           Duiven                1994     21e Man       19:00    18:59  15,789 
   30    583  Erik Fransen               Loopgroep PK          1968     22e Man       19:04    19:03  15,734 
   31    692  Jelle Busscher             Huissen               1988     23e Man       19:23    19:18  15,477 
   32    550  Jeroen Meijer              Westervoort           1980     24e Man       19:26    19:26  15,437 
   33    629  Geert Geurken              Sportbedrijf Arnhem             9e Buss      19:30    19:25  15,385 
   34   3148  Ruud Janssen               Arnhem                1962     25e Man       19:31    19:28  15,371 
   35    920  Remco Brouwer              Arnhem                1993     26e Man       19:33    19:27  15,345 
   36   3190  Evert Dorregeest           Arnhem                1962     27e Man       19:36    19:34  15,306 
   37   2806  Pim Bultman                Zevenaar              1988     28e Man       19:44    19:41  15,203 
   38    332  Kenny van Rekom            Arnhem                1991     29e Man       19:48    19:44  15,152 
   39    565  Rense Leseman              Ciko '66              1995      1e Vrouw     19:49    19:47  15,139 
   40    832  Giovanni Amato             Bewegen aan de Rijn   1965     10e Buss      19:58    19:54  15,025 
   41   3161  E Perrels                  Arnhem                1968     30e Man       20:01    19:54  14,988 
   42    593  Thijs van de Ven           Arnhem                1991     31e Man       20:09    19:01  14,888 
   43    618  Dirk-Jan Kortschot         Rabobank Arnhem&Omst           11e Buss      20:19    20:10  14,766 
   44    367  Willem Waalboer            Arnhem                1959     32e Man       20:21    20:17  14,742 
   45    444  Paul Buser                 Arnhem                1980     33e Man       20:23    20:18  14,718 
   46    606  Willie Jansen              Veteranen Nederland   1951     34e Man       20:23    20:22  14,718 
   47    835  Frank Druncks              Bewegen aan de Rijn            12e Buss      20:24    20:24  14,706 
   48    355  Paul van Driel             Bemmel                1963     35e Man       20:32    20:30  14,610 
   49    990  Edda Ellenbroek            Wolfheze              1985      2e Vrouw     20:37    20:35  14,551 
   50    816  Fried Tuinte               Winterswijk Meddo     1952     36e Man       20:37    20:21  14,551 
   51    935  Bart Maas                  Arnhem                1997     37e Man       20:47    20:43  14,435 
   52    899  Hans van den Brink         Arnhem                1972     38e Man       20:49    20:31  14,412 
   53    604  Robbert Jaspers            Hoogland              1969     39e Man       20:55    20:52  14,343 
   54    781  René Trieling              AV Wijchen            1968     40e Man       20:56    20:51  14,331 
   55    898  Gert Boer                  Arnhem                1958     41e Man       20:59    20:41  14,297 
   56    975  Casper van Eijck           Arnhem                1994     42e Man       21:06    20:41  14,218 
   57   3151  Anja Fransen van Eldik     Slijk Ewijk           1969      3e Vrouw     21:07    21:06  14,207 
   58    545  Saskia van Bergen          Argo                  1992      4e Vrouw     21:07    21:03  14,207 
   59    934  Bernhard Bade              Arnhem                1965     43e Man       21:08    21:01  14,196 
   60    437  Fransje Langers            Kesteren              1972      5e Vrouw     21:12    21:07  14,151 
   61    571  Jannie Frenken             Venray Regio          1982      6e Vrouw     21:12    20:46  14,151 
   62    762  Marina van Maanen          Loopgroep PK          1987      7e Vrouw     21:12    21:10  14,151 
   63    570  Marc Op den Kamp           Arnhem                1993     44e Man       21:15    20:07  14,118 
   64    359  Lucie Erinkveld            Loopservice.nl        1958      8e Vrouw     21:22    21:15  14,041 
   65   3165  Gilbert Juliaans           Arnhem                1977     45e Man       21:25    21:12  14,008 
   66    895  Joar Timisea               Arnhem                1991     46e Man       21:44    21:15  13,804 
   67    963  Wim Hulshof                Hengelo Gld           1954     47e Man       21:50    21:41  13,740 
   68    989  Tamara Ruben               Veenendaal            1982      9e Vrouw     21:53    21:52  13,709 
   69    619  Dennis Overbeek            Rabobank Arnhem&Omst           13e Buss      21:56    21:47  13,678 
   70    467  Suzanne van Staveren       Nijmegen Atletiek     1990     10e Vrouw     21:57    21:55  13,667 
   71    896  Tjeerd Verveda             Arnhem                1993     48e Man       22:00    21:32  13,636 
   72    576  Daniël Renjaan-Kerssies    Arnhem                1979     49e Man       22:06    21:43  13,575 
   73   3159  Theo Stronks               Aalten                1955     50e Man       22:08    22:03  13,554 
   74   3153  Sanne de Krijger           Velp Gld              1982     11e Vrouw     22:12    22:07  13,514 
   75   2846  Tris van der Veen          Veenendaal            1989     51e Man       22:14    22:02  13,493 
   76    411  Erik Schwartz              Nijmegen              1980     52e Man       22:18    19:05  13,453 
   77    894  Jan-Albert Verveda         Arnhem                1965     53e Man       22:22    21:49  13,413 
   78    938  Hasan Ozkan                Elst Gld              1968     54e Man       22:24    21:27  13,393 
   79    625  Ralph Stolk                Sportbedrijf Arnhem            14e Buss      22:33    21:56  13,304 
   80    780  Fred de Vries              Duiven                1961     55e Man       22:35    22:19  13,284 
   81    953  Kees Rensen                Echteld               1963     56e Man       22:37    22:05  13,265 
   82    313  Denis de Vries             Nijmegen Atletiek     1968     57e Man       22:38    22:31  13,255 
   83   2753  Jaques Lezex               Renkum                1955     58e Man       22:43    22:32  13,206 
   84    905  Antonio Manders            Veghel                1968     59e Man       22:53    22:20  13,110 
   85    327  Gijs Buddeke               Arnhem                1984     60e Man       23:02    22:52  13,025 
   86    807  Raphael Renjaan            Huissen               1981     61e Man       23:04    22:40  13,006 
   87    859  Jeroen Overschie                                          62e Man       23:05    23:01  12,996 
   88    560  Patrick Willemsen          Arnhem                1972     63e Man       23:07    23:03  12,978 
   89    424  Dick Hofman                Oosterbeek            1955     64e Man       23:11    22:50  12,940 
   90    998  Suzan van Amerongen        Arnhem                1993     12e Vrouw     23:15    22:47  12,903 
   91    589  Alex Sons                  Duiven                1964     65e Man       23:17    23:00  12,885 
   92    666  R Haverkamp                Provincie Gelderland           15e Buss      23:19    23:03  12,866 
   93    800  Sven Akkerman              Bergharen             1987     66e Man       23:23    23:20  12,830 
   94    999  Anouk van Amerongen        Arnhem                1995     13e Vrouw     23:26    22:58  12,802 
   95    893  Imme Verveda               Arnhem                1992     67e Man       23:29    22:58  12,775 
   96    715  Thijs Dubelaar             Loopservice.nl        1977     68e Man       23:30    23:10  12,766 
   97    528  Ellen Abbringh             Loopgroep Aart Stigt  1962     14e Vrouw     23:31    23:28  12,757 
   98    331  Matthijs Holtman           Arnhem                1984     69e Man       23:33    23:23  12,739 
   99   2847  Femke van Kessel           Veenendaal            1989     15e Vrouw     23:35    23:23  12,721 
  100    609  Pim Hofs                   Elst Gld              1946     70e Man       23:37    23:05  12,703 
  101    786  Remco van Rekum            Dodewaard             1984     71e Man       23:43    23:41  12,649 
  102    926  Wesley van IJzendoorn      elten brd (GER)       1993     72e Man       23:44    23:11  12,640 
  103    341  Dorothe Ducro              Dodewaard             1967     16e Vrouw     23:46    23:27  12,623 
  104   2722  Floor Bos                  Arnhem                1979     17e Vrouw     23:50    23:23  12,587 
  105    922  Dick Jansen                Woudenberg            1957     73e Man       23:51    22:53  12,579 
  106    971  Rob Hartemink              Westendorp            1968     74e Man       23:52    23:43  12,570 
  107    514  Robbert Janssen            Zetten                1992     75e Man       23:55    19:12  12,544 
  108    815  Wiljo van den Broek        Afferden Gld          1966     76e Man       23:59    21:06  12,509 
  109    373  Jan Kruitwagen             Velp Gld              1947     77e Man       24:00    21:49  12,500 
  110    828  Martijn Stappers           Arnhem                1975     78e Man       24:00    23:37  12,500 
  111    691  Koen van Ligten            Ciko '66              1997     79e Man       24:02    23:31  12,483 
  112    708  Wilbert Buijs              Corus Tubes 5km                16e Buss      24:08    22:51  12,431 
  113    967  Flora Kotenberg            Giesbeek              1983     18e Vrouw     24:19    23:49  12,337 
  114    690  Froukje van Ligten         Ciko '66              1994     19e Vrouw     24:20    23:50  12,329 
  115    633  Arne Snel                  Sportbedrijf Arnhem            17e Buss      24:25    22:00  12,287 
  116    687  Michel Hermsen             Huissen               1971     80e Man       24:27    24:03  12,270 
  117    791  Marion Doll                Zutphen               1972     20e Vrouw     24:32    24:13  12,228 
  118    980  Franziska Hammeran         Arnhem                1979     21e Vrouw     24:33    22:58  12,220 
  119   2829  Tim Cuppen                 Arnhem                1988     81e Man       24:33    23:44  12,220 
  120    459  Nanette Rijnders           Loopservice.nl        1968     22e Vrouw     24:34    24:24  12,212 
  121    544  Ilona Annema               Arnhem                1984     23e Vrouw     24:34    23:52  12,212 
  122    645  Nadiene Willems            Van Wijnen 1                   18e Buss      24:35    24:06  12,203 
  123    770  Joost Sperber              Pheidippides          1955     82e Man       24:36    21:47  12,195 
  124   2715  Albert Stoter              Arnhem                1959     83e Man       24:37    23:24  12,187 
  125    738  Ernest Middelbeek          Velp Gld              1965     84e Man       24:37    24:07  12,187 
  126    774  Lilia Fontijn              Nijmegen              1979     24e Vrouw     24:39    22:20  12,170 
  127    627  Ruud van Dijk              Sportbedrijf Arnhem            19e Buss      24:48    24:07  12,097 
  128    505  Michel Simons              Eiffel BV 5 km                 20e Buss      24:49    24:09  12,089 
  129    766  Marco van Onzen            Arnhem                1975     85e Man       24:54    23:04  12,048 
  130    623  Edwin Rabat                Sportbedrijf Arnhem            21e Buss      24:54    22:48  12,048 
  131    468  Vera van Staveren          Nijmegen Atletiek     1992     25e Vrouw     24:55    24:53  12,040 
  132    635  Wielly Rasing              Sportbedrijf Arnhem            22e Buss      24:55    22:49  12,040 
  133    988  Mias Veldhuis              Arnhem                1997     86e Man       24:56    24:49  12,032 
  134    808  Famke Mölenberg            Gelre                 1992     26e Vrouw     24:58    24:19  12,016 
  135   3007  Carolina Speyers           Arnhem                1972     27e Vrouw     25:00    24:07  12,000 
  136    736  Maicel Willemsen           Duiven                1971     87e Man       25:01    21:01  11,992 
  137    801  Marc Beekvelt              Wijchen               1986     88e Man       25:03    25:02  11,976 
  138    823  René Gijselhart            Eindhoven             1988     89e Man       25:03    22:45  11,976 
  139    923  Pieter van Rooij           Nijmegen              1983     90e Man       25:04    22:49  11,968 
  140    620  Hans Wahl                  Rabobank Arnhem&Omst           23e Buss      25:06    24:54  11,952 
  141    658  Herman Kleijn              Arnhem                1953     91e Man       25:07    24:16  11,944 
  142    714  Erik Oostrik               Corus Tubes 5km                24e Buss      25:09    23:28  11,928 
  143    368  John Huijzer               Loopservice.nl        1961     92e Man       25:12    24:50  11,905 
  144    866  Ruud Bot                   Rabobank Arnhem&Omst           25e Buss      25:13    24:56  11,897 
  145    628  Edwin van der Velde        Sportbedrijf Arnhem            26e Buss      25:14    23:10  11,889 
  146    927  John Palm                  Rheden                1969     93e Man       25:16    24:01  11,873 
  147    761  Edwin Andreas van Leeuwen  Wageningen            1984     94e Man       25:18    22:59  11,858 
  148    551  Christiaan Aagenborg       Arnhem                1974     95e Man       25:19    21:21  11,850 
  149    506  Falko Vieth                Eiffel BV 5 km                 27e Buss      25:20    25:13  11,842 
  150   1741  Yord Yedema                Arnhem                1994     96e Man       25:21    22:54  11,834 
  151   1742  Theo Yedema                Arnhem                1962     97e Man       25:22    22:58  11,827 
  152    665  R Hendriks                 Provincie Gelderland           28e Buss      25:22    23:10  11,827 
  153    937  Mesaf Turdcak              Arnhem                1971     98e Man       25:23    24:29  11,819 
  154    530  Ron Camps                  Wageningen            1971     99e Man       25:25    24:21  11,803 
  155    881  Ronald Willemsen           Totaalnet 2                    29e Buss      25:30    24:16  11,765 
  156    548  Iris Hornes                Huissen               1977     28e Vrouw     25:31    23:18  11,757 
  157    888  Coen Esmeijer              Arnhem                1964    100e Man       25:32    21:23  11,749 
  158    675  Arno van Geel              Siza Dorp Groep 4              30e Buss      25:33    24:12  11,742 
  159    679  Marcel Mooij               Siza Dorp Groep 5              31e Buss      25:34    24:09  11,734 
  160    613  Constant Volmeijer         De Steeg              1979    101e Man       25:37    25:31  11,711 
  161    594  Jeroen van de Ven          Arnhem                1993    102e Man       25:38    24:30  11,704 
  162    559  Bert Schaart               Arnhem                1953    103e Man       25:46    24:21  11,643 
  163    869  Eugène Bongers             Totaalnet 1                    32e Buss      25:49    23:29  11,620 
  164    563  Hans Garretsen             Winterswijk           1949    104e Man       25:49    24:51  11,620 
  165    421  Riny Jansen                Oosterbeek            1963    105e Man       25:49    23:11  11,620 
  166    310  Bart Achterhof             Vitalis               1985    106e Man       25:52    23:11  11,598 
  167    794  Frederieke Verbruggen      Nijmegen              1977     29e Vrouw     25:55    25:14  11,576 
  168   2745  Gokhon Gucbuz              Arnhem                1985    107e Man       25:55    25:00  11,576 
  169    668  Pia Bremer                 Siza Dorp Groep 4              33e Buss      25:56    24:35  11,568 
  170    810  Rembrand Rietveld          Zetten                1942    108e Man       25:59    24:47  11,546 
  171    481  Kristel van den Berg       Olympus Land van Cui  1982     30e Vrouw     26:02    25:28  11,524 
  172    726  Gerrit Massen              Westervoort           1962    109e Man       26:05    23:37  11,502 
  173    977  Dick Mantel                Arnhem                1976    110e Man       26:06    22:23  11,494 
  174    712  Joost Klappe               Corus Tubes 5km                34e Buss      26:07    24:49  11,487 
  175   2841  Rick                       Arnhem                1987    111e Man       26:09    25:23  11,472 
  176   2712  Eduardo Roesink            Ubbena                1980    112e Man       26:10    25:07  11,465 
  177    534  Jord                       Theseus 5km                    35e Buss      26:11    23:22  11,458 
  178   3111  Emiel Keultjes             Zevenaar              1981    113e Man       26:11    25:45  11,458 
  179    522  Milan Ratelband            De Liemers            1996    114e Man       26:14    25:41  11,436 
  180    610  Elly Neijland              Loopservice.nl        1954     31e Vrouw     26:25    25:12  11,356 
  181    509  Gerrit van Ginkel          Eiffel BV 5 km                 36e Buss      26:29    25:47  11,328 
  182   2711  Alet Ludwig                Arnhem                1973     32e Vrouw     26:31    26:24  11,314 
  183   2839  Willem Hermsen             Arnhem                1952    115e Man       26:32    25:47  11,307 
  184    964  Gawan Fontijn              Winterswijk           1991    116e Man       26:33    24:03  11,299 
  185    814  Hennie van Diest           Bemmel                1951    117e Man       26:34    26:30  11,292 
  186    969  Tim Bussink                Arnhem                1993    118e Man       26:36    24:58  11,278 
  187    480  Bart Kroon                 Gennep                1974    119e Man       26:36    25:25  11,278 
  188    725  Jochem van Rossum          Beneden Leeuwen       1973    120e Man       26:37    21:55  11,271 
  189   2755  Peter Zwager               Gaanderen             1961    121e Man       26:38    23:31  11,264 
  190    877  Pascal Heijnsdijk          Totaalnet 1                    37e Buss      26:43    25:28  11,229 
  191    717  Floor Schonk               Huissen               1993     33e Vrouw     26:43    23:43  11,229 
  192    987  Mirna Veldhuis             Arnhem                1969     34e Vrouw     26:45    26:38  11,215 
  193    880  Falco van Soest            Totaalnet 2                    38e Buss      26:45    24:25  11,215 
  194    743  Robbert van Tongeren       's-Gravenhage         1985    122e Man       26:50    26:48  11,180 
  195    630  Katinka Vons-de Boer       Sportbedrijf Arnhem            39e Buss      26:51    26:14  11,173 
  196    735  Delano Verwey              Arnhem                1968    123e Man       26:56    26:52  11,139 
  197    767  Esther van Loon            Arnhem                1976     35e Vrouw     26:58    25:07  11,125 
  198    707  Arnold Janssen             Corus Tubes 5km                40e Buss      27:00    25:37  11,111 
  199    306  Gini Manting               Arnhem                1969     36e Vrouw     27:00    23:27  11,111 
  200    307  Ruud Tuithof               Arnhem                1966    124e Man       27:01    23:27  11,104 
  201   1745  Mannes Dreef               Arnhem                1957    125e Man       27:03    24:16  11,091 
  202    854  Niels van der Aa                                         126e Man       27:04    24:08  11,084 
  203    965  Jeroen Janssen             Leuth                 1968    127e Man       27:05    25:03  11,077 
  204    820  Anke van Schaik            Rheden                1981     37e Vrouw     27:07    26:05  11,063 
  205    490  Desiree Derriks            Ede Gld               1964     38e Vrouw     27:09    26:05  11,050 
  206    523  Martine Glerum             De Liemers            1969     39e Vrouw     27:12    26:39  11,029 
  207    391  Tonny Knaape               Ede Gld               1961     40e Vrouw     27:17    26:12  10,996 
  208    932  Cor van Rekom              Arnhem                1954    128e Man       27:18    27:14  10,989 
  209   1743  Jan Hubbers                Duiven                1958    129e Man       27:23    27:18  10,956 
  210    992  Veze Konig                 Velp Gld              1994     41e Vrouw     27:24    26:53  10,949 
  211    349  Marco Fainelli             Arnhem                1975    130e Man       27:27    25:04  10,929 
  212    991  Ron Konig                  Velp Gld              1964    131e Man       27:28    26:13  10,922 
  213    993  Claartje Konig             Velp Gld              1996     42e Vrouw     27:28    26:57  10,922 
  214    632  Tom Geurken                Sportbedrijf Arnhem            41e Buss      27:30    23:36  10,909 
  215    841  Edo Classen                                              132e Man       27:30    26:22  10,909 
  216    601  Michael Ruseler            Arnhem                1963    133e Man       27:31    25:45  10,902 
  217    740  Bert van der Weg           Arnhem                1951    134e Man       27:31    25:52  10,902 
  218    647  Marc van den Boom          Van Wijnen 1                   42e Buss      27:33    25:45  10,889 
  219    709  Fred Vis                   Corus Tubes 5km                43e Buss      27:35    27:30  10,876 
  220    968  Mark Bussink               Arnhem                1990    135e Man       27:35    25:55  10,876 
  221    612  Frank Berkelder            Arnhem                1962    136e Man       27:36    25:20  10,870 
  222   3150  Frank van Strien           Bemmel                1968    137e Man       27:37    26:15  10,863 
  223    674  Hanneke de Peuter          Siza Dorp Groep 4              44e Buss      27:38    24:06  10,856 
  224    622  Carlo van der Kraan        Sportbedrijf Arnhem            45e Buss      27:39    25:06  10,850 
  225   1704  Reinier Blumenstein                                      138e Man       27:40    27:36  10,843 
  226    473  Isabel Janssen             Arnhem                1975     43e Vrouw     27:41    26:53  10,837 
  227    797  Boelie van Groningen       Arnhem                1975    139e Man       27:41    26:53  10,837 
  228    838  Michael Hodges             Bewegen aan de Rijn            46e Buss      27:42    27:31  10,830 
  229    584  Berry van Velzen           Arnhem                1965    140e Man       27:43    25:57  10,824 
  230    542  Lysanne Turk               Ciko '66              1994     44e Vrouw     27:43    27:12  10,824 
  231    985  Henk Breel                 Arnhem                1965    141e Man       27:44    24:18  10,817 
  232   3178  Jan Kerssen                Arnhem                1964    142e Man       27:51    26:51  10,772 
  233    862  Matthijs Ulijn                                           143e Man       27:51    24:54  10,772 
  234    892  Anjetka Komarek            Arnhem                1962     45e Vrouw     27:58    26:05  10,727 
  235    915  Marcel Spykerman           Utrecht               1966    144e Man       28:02    26:04  10,702 
  236    730  Els Smeets                 Nijmegen              1983     46e Vrouw     28:03    26:27  10,695 
  237    939  Deimis Bohmer              Heteren               1974    145e Man       28:04    26:54  10,689 
  238    617  Hans Keyzer                Rabobank Arnhem&Omst           47e Buss      28:12    27:58  10,638 
  239    837  Camillo Ponziani           Bewegen aan de Rijn            48e Buss      28:16    28:02  10,613 
  240    385  Willeke Tjassens           Duiven                1972     47e Vrouw     28:16    26:45  10,613 
  241    973  Dolf Peijnenburg           Arnhem                1982    146e Man       28:18    24:34  10,601 
  242    819  Carlijn Thuss              Beek gem Montferland  1991     48e Vrouw     28:20    24:39  10,588 
  243    482  Yvonne Goselink            Utrecht               1985     49e Vrouw     28:22    27:29  10,576 
  244    704  Gerhard Slik               Heteren               1966    147e Man       28:25    27:15  10,557 
  245    498  Jonathan Simonis           Kinderopvang Skar 5            49e Buss      28:26    27:20  10,551 
  246    930  Ellen IJspeert             Arnhem                1971     50e Vrouw     28:28    25:12  10,539 
  247   2723  Carla Horstink             Hengelo Gld           1964     51e Vrouw     28:29    25:37  10,532 
  248   2754  Fatih Okvmvs               Arnhem                1970    148e Man       28:31    27:35  10,520 
  249    818  Maria Thuss                Beek gem Montferland  1956     52e Vrouw     28:31    24:51  10,520 
  250    737  Henk Jeuriens              Millingen aan de Rij  1952    149e Man       28:33    26:30  10,508 
  251    834  Hanneke van der Oest       Bewegen aan de Rijn            50e Buss      28:34    28:20  10,502 
  252    578  Ronald Taling              Oosterbeek            1968    150e Man       28:36    27:13  10,490 
  253    624  Frank Myszka               Sportbedrijf Arnhem            51e Buss      28:38    26:14  10,477 
  254    678  Zita van Noordenburg       Siza Dorp Groep 5              52e Buss      28:38    27:12  10,477 
  255    733  Bert-jan van der Eem       Huissen               1969    151e Man       28:38    23:51  10,477 
  256    597  Rob IJdo                   Heteren               1965    152e Man       28:45    25:19  10,435 
  257    499  Iris Stern                 Kinderopvang Skar 5            53e Buss      28:46    27:50  10,429 
  258    771  Rene Lucassen              Arnhem                1971    153e Man       28:49    24:01  10,411 
  259    590  Marc Loeven                Arnhem                1958    154e Man       28:54    27:33  10,381 
  260    409  Piet van der Veer          Zeist                 1948    155e Man       28:55    27:47  10,375 
  261    500  Joke Elfrink               Kinderopvang Skar 5            54e Buss      28:55    28:01  10,375 
  262    435  Olaf van Ralen             Arnhem                1973    156e Man       28:56    24:00  10,369 
  263    746  Barbara Beijen             Arnhem                1981     53e Vrouw     28:56    26:01  10,369 
  264    492  Johan Spies                Apeldoorn             1956    157e Man       28:57    27:46  10,363 
  265    547  Hans Smits                 Afferden Gld          1957    158e Man       28:57    25:59  10,363 
  266    813  Ivo Koehorst               Arnhem                1976    159e Man       28:58    25:17  10,357 
  267    390  Andrea Toonen              's-Heerenberg         1970     54e Vrouw     28:59    26:43  10,351 
  268    501  Kalinka Verbaan            Kinderopvang Skar 5            55e Buss      29:02    28:07  10,333 
  269   3182  Ineke Brugman              Nijmegen              1955     55e Vrouw     29:03    28:50  10,327 
  270    536  Frank                      Theseus 5km                    56e Buss      29:03    26:12  10,327 
  271    466  Wim den Breejen            Varik                 1958    160e Man       29:05    23:39  10,315 
  272    919  Ellen Brouwer              Arnhem                1964     56e Vrouw     29:09    29:00  10,292 
  273   2827  Annelies Veurman           Arnhem                1961     57e Vrouw     29:10    28:18  10,286 
  274   3198  Erwin Ykema                Oosterbeek            1967    161e Man       29:11    24:07  10,280 
  275    978  Egon Baams                 Arnhem                1978    162e Man       29:12    25:28  10,274 
  276    718  Marinus Schonk             Huissen               1954    163e Man       29:13    26:11  10,268 
  277    906  Wim Heerbaart              Enschede              1968    164e Man       29:13    27:40  10,268 
  278    706  Jill Schonk                Ciko '66              1994     58e Vrouw     29:13    26:12  10,268 
  279    554  Nico van Zand              Huissen               1973    165e Man       29:14    24:50  10,262 
  280    716  Theo Thijssen              Zevenaar              1959    166e Man       29:15    25:53  10,256 
  281   2832  Tom Derksen                Duiven                1995    167e Man       29:16    25:56  10,251 
  282    699  Juril Bergonje             Wijchen               1982    168e Man       29:17    26:35  10,245 
  283    943  Jaap Davelaar              Arnhem                1950    169e Man       29:19    28:48  10,233 
  284    981  Jessica Pel                Arnhem                1990     59e Vrouw     29:21    27:41  10,221 
  285   3158  G Pel                      Arnhem                1958    170e Man       29:21    27:40  10,221 
  286    479  Emery Prenen               Amsterdam             1967    171e Man       29:24    27:07  10,204 
  287    478  Carel Prenen               Wolfheze              1938    172e Man       29:24    27:18  10,204 
  288    960  Luc Verhees                Arnhem                1974    173e Man       29:25    24:48  10,198 
  289    631  Bern Lauriks               Sportbedrijf Arnhem            57e Buss      29:27    27:11  10,187 
  290   2747  Rick Pahn                  Rheden                1966    174e Man       29:32    26:59  10,158 
  291    682  Joris van der Meer         Siza Dorp Groep 5              58e Buss      29:33    28:09  10,152 
  292    663  P Kuijper                  Provincie Gelderland  1953     59e Buss      29:34    24:10  10,147 
  293    748  Marijke Weijers            Argo                  1955     60e Vrouw     29:38    28:28  10,124 
  294    497  Camil Sinc                 Arnhem                1996    175e Man       29:38    24:17  10,124 
  295    340  Thea Maturbongs            De Liemers            1953     61e Vrouw     29:39    29:06  10,118 
  296   1744  Herman Dreef               Arnhem                1994    176e Man       29:39    26:52  10,118 
  297   2838  Roos Verheugt              Arnhem                1994     62e Vrouw     29:40    25:26  10,112 
  298    936  Terry Hendriks             Duiven                1963    177e Man       29:43    24:55  10,095 
  299    946  Jolanda Luimes             Arnhem                1969     63e Vrouw     29:44    26:45  10,090 
  300   3156  J Abma                     Ede Gld               1964    178e Man       29:45    28:39  10,084 
  301    531  Petra Abma                 Ede Gld               1960     64e Vrouw     29:45    28:44  10,084 
  302    724  Marco Visser               Nijmegen Atletiek     1964    179e Man       29:46    24:47  10,078 
  303    574  Erik van den IJssel        Duiven                1964    180e Man       29:47    27:10  10,073 
  304   3173  Marieke Peppelman          Doetinchem            1980     65e Vrouw     29:47    25:48  10,073 
  305    526  Jeroen Schwartz            Nijmegen              1978    181e Man       29:47    24:34  10,073 
  306    950  Chris van Horssen          Arnhem                1954    182e Man       29:47    25:42  10,073 
  307    350  Heleen Mandemaker          Wenum Wiesel          1966     66e Vrouw     29:47    28:24  10,073 
  308    703  Wout Visser                Arnhem                1996    183e Man       29:48    24:50  10,067 
  309   2716  Nienke Tenniglo            Arnhem                1994     67e Vrouw     29:48    25:34  10,067 
  310   2807  Simone Klijntjes           Arnhem                1994     68e Vrouw     29:48    25:34  10,067 
  311    587  Yvonne Vallen              Arnhem                1958     69e Vrouw     29:50    27:48  10,056 
  312    700  Jerel Lucas                Nijmegen              1971    184e Man       29:50    27:08  10,056 
  313    588  Ester Evers                Duiven                1967     70e Vrouw     29:51    29:34  10,050 
  314    996  Frank Beijen               Utrecht               1985    185e Man       29:52    26:56  10,045 
  315    669  Marjo Derksen              Siza Dorp Groep 4              60e Buss      29:53    28:23  10,039 
  316    657  Mohamed Bogiz              TempoTeam Uitzendbur           61e Buss      29:53    27:14  10,039 
  317    829  André Kooij                Arnhem                1968    186e Man       29:56    25:36  10,022 
  318    851  Juliette Geijselaers                                      71e Vrouw     29:57    28:57  10,017 
  319    976  Jos Gitsels                Arnhem                1978    187e Man       29:58    26:08  10,011 
  320    842  Noor van Clingel                                          72e Vrouw     29:58    28:57  10,011 
  321    843  Rob van Cingel                                           188e Man       29:59    28:57  10,006 
  322    436  Sui Chung Willem Sham      Arnhem                1978    189e Man       29:59    25:45  10,006 
  323   2843  Piet Hermsen               Arnhem                1954    190e Man       30:01    29:14   9,994 
  324    502  Tessa Murre                Kinderopvang Skar 5            62e Buss      30:01    29:03   9,994 
  325    742  Jeroen Tolmeijer           Arnhem                1958    191e Man       30:05    25:41   9,972 
  326    607  Annelies Boonman           Nijmegen              1978     73e Vrouw     30:09    25:13   9,950 
  327    441  Ineke Beks                 Ciko '66              1971     74e Vrouw     30:09    25:46   9,950 
  328    796  Eduard Coblijn             Arnhem                1955    192e Man       30:10    25:26   9,945 
  329   2700  Joris Derksen              Arnhem                1981    193e Man       30:11    24:43   9,939 
  330    371  Astrid van de Laar         Arnhem                1968     75e Vrouw     30:16    29:57   9,912 
  331   2713  Roy Milder                 Heteren               1984    194e Man       30:17    26:42   9,906 
  332    541  Sabine Premer-Brinxma      Nijmegen              1950     76e Vrouw     30:19    29:15   9,896 
  333    940  Mathias Scheffer           Arnhem                1956    195e Man       30:21    26:49   9,885 
  334    348  Anneke Navis               Nijmegen              1984     77e Vrouw     30:22    26:14   9,879 
  335    540  Ina Heijnen                Utrecht               1983     78e Vrouw     30:23    26:10   9,874 
  336   3197  Marit van Buijsen          Nijmegen              1983     79e Vrouw     30:23    27:06   9,874 
  337    323  Hellen Dieleman            Arnhem                1960     80e Vrouw     30:25    27:28   9,863 
  338   2699  Jered Heesters             Renkum                1971    196e Man       30:27    25:47   9,852 
  339    734  Monique Klein Kranenbarg   Elst Gld              1963     81e Vrouw     30:27    27:36   9,852 
  340    305  Annet Steenbruggen         Groningen             1970     82e Vrouw     30:28    26:55   9,847 
  341   2622  Marcel Koghee              Arnhem                1961    197e Man       30:30    25:28   9,836 
  342    744  Marga Visje-Canters        Elst Gld              1964     83e Vrouw     30:33    27:43   9,820 
  343    320  Chantal Bolleman           Arnhem                1992     84e Vrouw     30:33    28:24   9,820 
  344    741  Onno Vos                   Zevenaar              1953    198e Man       30:34    28:56   9,815 
  345    513  Bert Janssen               Zetten                1961    199e Man       30:36    25:40   9,804 
  346    805  Diederik van Baal          Huissen               1994    200e Man       30:37    27:07   9,799 
  347    731  Hedwig Fossen              Arnhem                1995     85e Vrouw     30:38    28:38   9,793 
  348    732  Eimert Fossen              Arnhem                1997    201e Man       30:38    28:38   9,793 
  349    428  SHC vd Sluis               Arnhem                1949    202e Man       30:41    28:07   9,777 
  350    426  Marike Verhage             Arnhem                1958     86e Vrouw     30:42    28:08   9,772 
  351    787  Margo Wienk                Wageningen            1968     87e Vrouw     30:42    29:11   9,772 
  352    662  M Besteman                 Provincie Gelderland           63e Buss      30:43    27:18   9,767 
  353    652  Diana van Oijen            Van Wijnen 1                   64e Buss      30:44    28:56   9,761 
  354    664  J Koster                   Provincie Gelderland           65e Buss      30:44    28:36   9,761 
  355    539  Marianne van Braak-Obbes   De Liemers            1970     88e Vrouw     30:45    28:44   9,756 
  356    546  Eline van Manen            De Liemers            1968     89e Vrouw     30:45    28:39   9,756 
  357    763  Johan Teunissen            Arnhem                1967    203e Man       30:45    28:35   9,756 
  358    974  Daphne Huisman             Arnhem                1981     90e Vrouw     30:46    26:55   9,751 
  359    793  Ciska Boshart              Bemmel                1968     91e Vrouw     30:46    27:10   9,751 
  360    831  Iris Hakbijl               Arnhem                1981     92e Vrouw     30:46    27:52   9,751 
  361    648  Marieke Legtenberg         Van Wijnen 1                   66e Buss      30:46    28:50   9,751 
  362   3157  Floor Taaijke              Nijmegen              1970     93e Vrouw     30:47    26:30   9,746 
  363    727  Max de Mey                 Zevenaar              1952    204e Man       30:50    26:31   9,730 
  364    395  Lissy Hurkmans             Wageningen            1964     94e Vrouw     30:52    29:19   9,719 
  365    994  Brecht van der Meer        Arnhem                1978     95e Vrouw     30:52    27:58   9,719 
  366    399  Stephany Faber van Huet    Duiven                1965     96e Vrouw     30:52    27:11   9,719 
  367   3162  Joop Scholten              Arnhem                1955    205e Man       30:53    29:44   9,714 
  368    430  Ilonka de Gruijl           Veenendaal            1978     97e Vrouw     30:53    29:33   9,714 
  369    611  Marieke Derks              Arnhem                1977     98e Vrouw     30:53    26:00   9,714 
  370   2750  Mariska Vlielanden         Ede Gld               1972     99e Vrouw     30:55    28:59   9,704 
  371    496  Martine Bleijenberg        Kinderopvang Skar 5            67e Buss      30:57    29:54   9,693 
  372   1735  Timo van de Spreng         Eerbeek               1998    206e Man       30:58    30:09   9,688 
  373    775  Julia Wenno                Arnhem                1997    100e Vrouw     30:58    26:22   9,688 
  374    464  Ina van Breeschoten        Veenendaal            1982    101e Vrouw     30:59    28:50   9,683 
  375    602  Petra van den Brink        Arnhem                1969    102e Vrouw     31:00    30:17   9,677 
  376   3003  Yvonne L'Amie              Arnhem                1956    103e Vrouw     31:00    26:22   9,677 
  377    986  Jelle Luijkx               Arnhem                1995    207e Man       31:02    26:15   9,667 
  378    503  Ilse Houwink               Kinderopvang Skar 5            68e Buss      31:05    30:02   9,651 
  379   2856  Marloes Otten              Amsterdam             1979    104e Vrouw     31:05    28:21   9,651 
  380    304  Ria Martens                Groningen             1970    105e Vrouw     31:06    27:32   9,646 
  381    646  Hanneke Peelen             Van Wijnen 1                   69e Buss      31:08    29:11   9,636 
  382    532  Jolanda Golembiewski       De Liemers            1965    106e Vrouw     31:08    29:08   9,636 
  383    510  Quirijn van der Mark       Arnhem                1997    208e Man       31:09    27:57   9,631 
  384    677  Christa Oude Vriekink      Siza Dorp Groep 5              70e Buss      31:11    29:41   9,621 
  385    914  Monique Schiebergen        Westervoort           1961    107e Vrouw     31:14    26:15   9,605 
  386    660  R Frederiks                Provincie Gelderland           71e Buss      31:14    29:40   9,605 
  387    792  Hugo Van den Berg          Arnhem                1965    209e Man       31:14    28:05   9,605 
  388   1243  Anja Schot                 Arnhem                1964    108e Vrouw     31:15    30:18   9,600 
  389    302  Klaas Martens              Groningen             1961    210e Man       31:16    27:42   9,595 
  390    653  Paul Slotboom              TempoTeam Uitzendbur           72e Buss      31:16    28:36   9,595 
  391   2743  Marc Passet                Arnhem                1967    211e Man       31:16    28:01   9,595 
  392   2744  Marjon van Klaveren        Elst Gld              1970    109e Vrouw     31:17    28:01   9,590 
  393    728  Chris de Mey               Doetinchem            1961    212e Man       31:17    26:59   9,590 
  394    779  Marga van der Voort        Westervoort           1961    110e Vrouw     31:17    28:58   9,590 
  395   2701  Milou Aarts                Arnhem                1994    111e Vrouw     31:18    30:25   9,585 
  396   2698  Rachel Risthaus            Arnhem                1994    112e Vrouw     31:19    30:25   9,580 
  397    474  Dolinda Burgers            Nijmegen              1964    113e Vrouw     31:20    30:13   9,574 
  398    308  Katrien Rutgers            Arnhem                1980    114e Vrouw     31:20    29:00   9,574 
  399    928  Gerry vreman-Prinsen       Heelweg               1963    115e Vrouw     31:22    27:36   9,564 
  400    947  Michel Cotte               's-Gravenhage         1961    213e Man       31:22    26:38   9,564 
  401    948  Julien Cotte               's-Gravenhage         1994    214e Man       31:23    26:39   9,559 
  402    614  Joke Derks                 Sporting Boxmeer      1952    116e Vrouw     31:25    26:32   9,549 
  403    398  Andre van de Spreng        Eerbeek               1962    215e Man       31:26    30:36   9,544 
  404    337  Marscha van Hoek           Huissen               1975    117e Vrouw     31:29    26:40   9,529 
  405    689  Willy Burgerss             Heteren               1943    216e Man       31:31    31:11   9,519 
  406    319  Elsbeth Verdonk            Arnhem                1981    118e Vrouw     31:31    27:58   9,519 
  407    454  Leah van Geerestein        Arnhem                1986    119e Vrouw     31:32    29:32   9,514 
  408    585  Angela Nab-Megens          Huissen               1969    120e Vrouw     31:32    29:39   9,514 
  409    686  Anja Oosterink             Zelhem                1968    121e Vrouw     31:33    30:23   9,509 
  410    753  Sanne Seubers              Ede Gld               1986    122e Vrouw     31:33    29:37   9,509 
  411    605  Petra jansen van Dis       Doorwerth             1961    123e Vrouw     31:33    30:03   9,509 
  412    336  Koen Stokkel               Huissen               1991    217e Man       31:34    26:43   9,504 
  413    586  Rianne Koskamp             Doetinchem            1963    124e Vrouw     31:35    30:20   9,499 
  414   2801  Miko Cornelissen           Arnhem                1968    218e Man       31:36    29:00   9,494 
  415    328  Daphne Lemmens             Elst Gld              1991    125e Vrouw     31:37    28:36   9,489 
  416    769  Heidi Vrieze-Klop          De Liemers            1969    126e Vrouw     31:37    29:31   9,489 
  417    318  Hanneke Simmelink          Groningen             1980    127e Vrouw     31:38    28:03   9,484 
  418    324  Mirjam Hinrichs            Arnhem                1970    128e Vrouw     31:38    29:07   9,484 
  419    902  Fabien Waterman            arnhem                1964    129e Vrouw     31:39    29:23   9,479 
  420    962  Thomas Jansen              Arnhem                        219e Man       31:40    30:49   9,474 
  421    995  Herman de Lange            Velp Gld              1931    220e Man       31:41    29:17   9,469 
  422    949  Jolanda Wijnenmuller       Arnhem                1969    130e Vrouw     31:44    27:01   9,454 
  423    451  Chiel Lukassen             Ulft                  1994    221e Man       31:44    29:06   9,454 
  424    427  Niek van der Sluis         Arnhem                1995    222e Man       31:46    29:18   9,444 
  425    591  Suzan Eickhoff             Arnhem                1988    131e Vrouw     31:46    28:39   9,444 
  426    472  Janet Granneman            Harderwijk            1974    132e Vrouw     31:47    26:31   9,439 
  427   3196  Anja IJzendoorn-Been       Arnhem                1955    133e Vrouw     31:48    30:56   9,434 
  428    599  André Kuiper               Arnhem                1973    223e Man       31:49    26:59   9,429 
  429   3187  Mirjam Kerk                Arnhem                1975    134e Vrouw     31:50    30:06   9,424 
  430    448  Juul Wolff                 Arnhem                1964    224e Man       31:51    29:13   9,419 
  431    555  Johan van Zand             Arnhem                1944    225e Man       31:51    27:27   9,419 
  432    450  Frank Lukassen             Ulft                  1967    226e Man       31:51    29:13   9,419 
  433    789  Marijke Zonneveld          Wijchen               1957    135e Vrouw     31:55    28:07   9,399 
  434    626  Linda Jansen               Sportbedrijf Arnhem            73e Buss      31:55    29:23   9,399 
  435    394  Eilien Waegemaekers        Arnhem                1988    136e Vrouw     31:56    27:14   9,395 
  436   2710  George Brinkhoff           Arnhem                1978    227e Man       31:57    26:28   9,390 
  437    983  Gert-jan van de Broek      Uden                  1969    228e Man       31:57    29:29   9,390 
  438    982  Raymen Gorter              Uden                  1990    229e Man       31:57    29:29   9,390 
  439    339  Tim ter Beek               Ulft                  1982    230e Man       31:58    27:25   9,385 
  440    484  Mayke Klaassen             Arnhem                1976    137e Vrouw     31:58    29:44   9,385 
  441    483  Evelien de Kinder          Arnhem                1980    138e Vrouw     31:58    29:44   9,385 
  442    867  Frans Hofman               Bewegen aan de Rijn            74e Buss      31:59    31:44   9,380 
  443    387  Ans de Kleijn              Nijmegen              1956    139e Vrouw     32:00    29:49   9,375 
  444    826  Kitty Wissink              Lengel                1971    140e Vrouw     32:00    29:44   9,375 
  445    329  Rita Lemmens               Loopgroep Papendal    1959    141e Vrouw     32:00    28:59   9,375 
  446    569  Monique Hommersom          Arnhem                1964    142e Vrouw     32:00    30:25   9,375 
  447    651  Ronnie Bomers              Van Wijnen 1                   75e Buss      32:01    28:43   9,370 
  448    865  Hans Dirksen                                             231e Man       32:02    27:21   9,365 
  449    945  Olaf Heller                Arnhem                1979    232e Man       32:03    28:11   9,360 
  450    958  Sandra Jansen              Herwen                1963    143e Vrouw     32:04    30:02   9,356 
  451    393  Van den Dries              Arnhem                1953    144e Vrouw     32:06    27:24   9,346 
  452   3008  Gairo Timmer               Andelst               1967    233e Man       32:09    31:17   9,331 
  453    330  Marit van Weering          Almelo                1980    145e Vrouw     32:12    28:39   9,317 
  454    918  Robin Bos                  Dedemsvaart           1978    234e Man       32:13    26:49   9,312 
  455    362  Mariële van Bruggen        Nijmegen              1987    146e Vrouw     32:13    28:42   9,312 
  456   3169  Lambert-Jan Koops          Bemmel                1975    235e Man       32:13    26:50   9,312 
  457    809  Judith Körmeling           Arnhem                1980    147e Vrouw     32:13    29:30   9,312 
  458   3186  Matilde van der Zel        Nijmegen              1972    148e Vrouw     32:14    30:41   9,307 
  459    511  Anouk Huijzer              Elst Gld              1990    149e Vrouw     32:14    29:01   9,307 
  460    673  Henk-Jan Liet              Siza Dorp Groep 4              76e Buss      32:14    27:47   9,307 
  461    713  Albert Demont              Corus Tubes 5km                77e Buss      32:14    28:50   9,307 
  462    434  Astrid van Eechoud         Bemmel                1970    150e Vrouw     32:15    27:16   9,302 
  463   2694  Nick Bugter                Arnhem                1957    236e Man       32:15    28:41   9,302 
  464    517  Cora van Delden            Ciko '66              1962    151e Vrouw     32:15    29:11   9,302 
  465    408  Helma Willemsen            Duiven                1967    152e Vrouw     32:15    28:31   9,302 
  466    921  Mark van den Dolder        Arnhem                1997    237e Man       32:16    27:41   9,298 
  467    422  Frank Pouels               Bennekom              1967    238e Man       32:18    26:58   9,288 
  468    861  Sandra van de Kemp                                       153e Vrouw     32:18    29:13   9,288 
  469    438  Hans Jansen                Herveld               1968    239e Man       32:19    28:20   9,283 
  470    872  Mirjam Fokkens             Totaalnet 1                    78e Buss      32:19    29:16   9,283 
  471    783  Henck Kalter               De Liemers            1954    240e Man       32:22    27:28   9,269 
  472    929  Anja Statleu               Arnhem                1959    154e Vrouw     32:23    29:19   9,264 
  473    325  Anna van Laake             Arnhem                1986    155e Vrouw     32:26    27:54   9,250 
  474    765  Rita Brugman               Westervoort           1961    156e Vrouw     32:27    28:15   9,245 
  475    577  Patty Heijnen              Arnhem                1993    157e Vrouw     32:28    30:19   9,240 
  476    321  Richella Bolleman          Arnhem                1993    158e Vrouw     32:28    30:19   9,240 
  477    758  Arno van Asselen           Wolfheze              1971    241e Man       32:28    30:47   9,240 
  478    757  Hans Smeele                Wolfheze              1966    242e Man       32:28    30:45   9,240 
  479    755  Jauko Bomer                Wolfheze              1969    243e Man       32:29    30:47   9,236 
  480    795  Luka Stojkov               Arnhem                1997    244e Man       32:29    27:55   9,236 
  481    649  Peter Aarnink              Van Wijnen 1                   79e Buss      32:30    29:12   9,231 
  482    857  Walter Tweehuijzen                                       245e Man       32:30    28:36   9,231 
  483    754  Hendrik Huibers            Arnhem                1964    246e Man       32:31    30:50   9,226 
  484    342  Sander Dahlberg            Lent                  1976    247e Man       32:31    28:33   9,226 
  485    759  Mark Lieskamp              Wolfheze              1980    248e Man       32:31    30:49   9,226 
  486   3175  Arie Cornelis Huysman      Arnhem                1962    249e Man       32:32    29:42   9,221 
  487    855  Corné Jansen                                             250e Man       32:33    28:39   9,217 
  488    603  Monique Derksen            Oosterhout gem Nijme  1970    159e Vrouw     32:35    29:01   9,207 
  489    334  Hilda van der Weg          Arnhem                1958    160e Vrouw     32:35    29:38   9,207 
  490    654  Peter de Groot             TempoTeam Uitzendbur           80e Buss      32:35    29:55   9,207 
  491    745  Inge Jaflaun               Arnhem                1964    161e Vrouw     32:36    27:15   9,202 
  492    326  Marina van Laake           Terschelling Hoorn    1957    162e Vrouw     32:37    28:05   9,198 
  493    954  Jaap Stramrood             Velp Gld              1962    251e Man       32:38    28:18   9,193 
  494    314  Joost van der Werff        Arnhem                1978    252e Man       32:39    27:30   9,188 
  495    804  Merel van Baal             Huissen               1996    163e Vrouw     32:40    29:10   9,184 
  496   3172  Kathy Becker-Goss          Westervoort           1963    164e Vrouw     32:40    29:28   9,184 
  497    957  Laura de Winter            Arnhem                1985    165e Vrouw     32:40    28:42   9,184 
  498    369  Jolanda Huijzer            Loopservice.nl        1962    166e Vrouw     32:40    29:28   9,184 
  499    984  Margot Buijsse             Tiel                  1980    167e Vrouw     32:41    28:21   9,179 
  500    803  John van Baal              Loopservice.nl        1964    253e Man       32:41    29:11   9,179 
  501    756  Anton Rooszandt            Wolfheze              1968    254e Man       32:42    30:59   9,174 
  502    470  Dion Vreman                Arnhem                1982    168e Vrouw     32:44    28:06   9,165 
  503    890  Startnummer 890                                          255e Man       32:44    28:42   9,165 
  504   2844  Mirjam van der Toorn       Nijmegen              1982    169e Vrouw     32:44    29:39   9,165 
  505    659  B Neerincx                 Provincie Gelderland           81e Buss      32:44    30:31   9,165 
  506    848  Gerdie Kalter                                            170e Vrouw     32:45    27:50   9,160 
  507    889  Ildri van Regteren         Arnhem                1972    171e Vrouw     32:47    32:13   9,151 
  508    672  Annemarie Remmelink        Siza Dorp Groep 4              82e Buss      32:47    31:16   9,151 
  509   3195  Suzan van Lieshout         Nijmegen              1972    172e Vrouw     32:51    30:43   9,132 
  510    358  Petra van Heeringen        Apeldoorn             1967    173e Vrouw     32:52    31:27   9,128 
  511    443  Wim van den Dries          Loopservice.nl        1954    256e Man       32:53    28:13   9,123 
  512    458  Jan-Willem Huijssoon       Wageningen            1966    257e Man       32:54    27:33   9,119 
  513    822  Ronald Tolboom             Barneveld             1966    258e Man       32:55    30:03   9,114 
  514    309  Heleen Lameijer            Groningen             1987    174e Vrouw     32:56    30:18   9,109 
  515    711  Roland Evers               Corus Tubes 5km                83e Buss      32:57    29:30   9,105 
  516    951  Aschwin van Osch           TempoTeam Uitzendbur           84e Buss      32:59    30:18   9,096 
  517    656  Gaya Strik                 TempoTeam Uitzendbur           85e Buss      32:59    30:18   9,096 
  518    562  Chris Kerbusch             Arnhem                1969    175e Vrouw     33:01    28:59   9,086 
  519    429  Elze Derksen               Arnhem                1983    176e Vrouw     33:02    30:12   9,082 
  520    856  Tomas Jansen                                             259e Man       33:02    29:09   9,082 
  521    871  Leon de Wildt              Totaalnet 1                    86e Buss      33:02    29:58   9,082 
  522    698  Elly van Dijk              Huissen               1947    177e Vrouw     33:02    32:29   9,082 
  523    942  Mijke Verkamman            Zwolle                1984    178e Vrouw     33:02    30:13   9,082 
  524    333  Margot van 't Riet         Arnhem                1952    179e Vrouw     33:04    29:03   9,073 
  525    417  Judith Hofman              Oosterbeek            1986    180e Vrouw     33:04    30:02   9,073 
  526    907  Jaap Wildeman              Arnhem                1997    260e Man       33:04    29:04   9,073 
  527    397  Erica Schipperen           Alphen Gld            1975    181e Vrouw     33:05    27:44   9,068 
  528    521  Claudia Oerlemans          Nijmegen              1977    182e Vrouw     33:05    32:00   9,068 
  529    911  Tim Donders                Arnhem                1998    261e Man       33:05    28:32   9,068 
  530    864  Milan van Eijs                                           262e Man       33:06    32:16   9,063 
  531    863  Dagmar van Eijs                                          183e Vrouw     33:07    30:04   9,059 
  532    884  Mieke Hendrikse            Totaalnet 2                    87e Buss      33:08    28:45   9,054 
  533   3177  Bart Donders               Arnhem                1965    263e Man       33:09    28:34   9,050 
  534    681  Carla Harmelink            Siza Dorp Groep 5              88e Buss      33:09    31:41   9,050 
  535    858  Paul Tweehuijzen                                         264e Man       33:10    29:16   9,045 
  536    961  Martien van Hoof           Helmond               1974    265e Man       33:12    28:12   9,036 
  537    504  Marloes Groeneveld         Eiffel BV 5 km                 89e Buss      33:13    31:57   9,032 
  538    719  Nicole Osentoski           Arnhem                1978    184e Vrouw     33:14    28:51   9,027 
  539    777  Kevin van der Meer         Arnhem                1994    266e Man       33:16    28:41   9,018 
  540    752  Mona Hiddink               Doetinchem            1971    185e Vrouw     33:17    29:31   9,014 
  541    543  Jessica Derksen            Arnhem                1973    186e Vrouw     33:20    32:21   9,000 
  542    908  Jaap Wildeman              Arnhem                1963    267e Man       33:23    29:22   8,987 
  543    897  Renkske ten Bosch          Arnhem                1971    187e Vrouw     33:23    28:38   8,987 
  544    389  Renate Wolterinck          Elst Gld              1971    188e Vrouw     33:24    27:58   8,982 
  545   3171  Hans Klaassen              Arnhem                1961    268e Man       33:31    31:24   8,951 
  546    650  Rolendis Stemerdink        Van Wijnen 1                   90e Buss      33:32    30:14   8,946 
  547    469  Wieke ter Haar             Utrecht               1983    189e Vrouw     33:32    28:56   8,946 
  548    874  Marthe van Goor            Totaalnet 1                    91e Buss      33:33    30:36   8,942 
  549    695  Miranda Logtenberg         Arnhem                1973    190e Vrouw     33:34    31:07   8,937 
  550   2836  Aniek Roodzant             Arnhem                1994    191e Vrouw     33:35    29:20   8,933 
  551   2835  Nina Roodzant              Arnhem                1995    192e Vrouw     33:35    29:21   8,933 
  552    696  Inge Kuiper                Arnhem                1974    193e Vrouw     33:35    31:08   8,933 
  553    768  Ruth Fleuren               Arnhem                1975    194e Vrouw     33:36    31:09   8,929 
  554    883  Marjolein Molemaker        Totaalnet 2                    92e Buss      33:38    29:13   8,920 
  555    518  Roel Gerressen             Duiven                1953    269e Man       33:38    29:35   8,920 
  556    425  Dirkje Hofman              Oosterbeek            1955    195e Vrouw     33:38    30:36   8,920 
  557    710  Jurien Wichart             Corus Tubes 5km                93e Buss      33:39    33:20   8,915 
  558    931  Henk Willemsen             Arnhem                1962    270e Man       33:44    29:37   8,893 
  559    561  Edith Willemsen            Arnhem                1963    196e Vrouw     33:44    29:37   8,893 
  560   2746  Ihars Alberts ten Have     Renkum                1966    197e Vrouw     33:46    29:34   8,885 
  561    873  Christian van Ekeris       Totaalnet 1                    94e Buss      33:47    30:50   8,880 
  562    621  Lian van der Veen          Sportbedrijf Arnhem            95e Buss      33:48    31:43   8,876 
  563    346  Teresia Elsinga            Deventer              1967    198e Vrouw     33:49    29:45   8,871 
  564    516  Gertie van Santen          Velp Gld              1951    199e Vrouw     33:51    31:44   8,863 
  565    343  Marion Kemeling            Deventer              1967    200e Vrouw     33:53    29:50   8,854 
  566    811  Rik te Winkel              Westervoort           1993    271e Man       33:53    31:22   8,854 
  567    782  Eline Bouwmeister          Bemmel                1965    201e Vrouw     33:56    30:20   8,841 
  568   1320  Toon vd Wijst              Theseus 5km                    96e Buss      33:57    31:15   8,837 
  569    515  Hanneke Albers             Arnhem                1983    202e Vrouw     34:00    29:59   8,824 
  570    870  Anouschka Vriesman         Totaalnet 1                    97e Buss      34:01    31:00   8,819 
  571    475  Marlies Wilbers            Lent                  1979    203e Vrouw     34:02    30:55   8,815 
  572    529  Marja Keuben               Doetinchem            1963    204e Vrouw     34:03    31:12   8,811 
  573    785  Ans de Mulder              Venray Regio          1955    205e Vrouw     34:08    30:13   8,789 
  574    790  Yvonne Arts                Venray Regio          1973    206e Vrouw     34:08    30:13   8,789 
  575    747  Anneloes Odijk             Arnhem                1979    207e Vrouw     34:09    30:01   8,785 
  576    941  Sarah Marx                 Amsterdam             1981    208e Vrouw     34:18    32:10   8,746 
  577    400  Isabel Jansen              Lent                  1975    209e Vrouw     34:21    31:14   8,734 
  578    553  Anita Elsjan               Elst Gld              1966    210e Vrouw     34:22    29:10   8,729 
  579    956  Ko Hermans                 Arnhem                1934    272e Man       34:25    30:53   8,717 
  580    564  Judith Marsman             Wapenveld             1977    211e Vrouw     34:26    30:14   8,712 
  581    661  A Smith                    Provincie Gelderland           98e Buss      34:29    29:03   8,700 
  582    476  Els Water                  Voorthuizen           1965    212e Vrouw     34:30    31:09   8,696 
  583    566  Marjo danen Huijbers       Arnhem                1958    213e Vrouw     34:41    32:37   8,650 
  584    374  Bob Weeting                Arnhem                1967    273e Man       34:41    31:32   8,650 
  585    772  Dincer Dilaver             Zelhem                1972    274e Man       34:41    29:51   8,650 
  586    558  Silvia Barendse            Herveld               1973    214e Vrouw     34:41    29:49   8,650 
  587    903  Dennis Schirick            Arnhem                1973    275e Man       34:41    29:49   8,650 
  588    404  Sanne Zewald               Nijmegen              1980    215e Vrouw     34:42    30:23   8,646 
  589    364  Malou Zewald               Arnhem                1983    216e Vrouw     34:44    30:25   8,637 
  590    581  Denia Pricken              Wijchen               1973    217e Vrouw     34:44    31:29   8,637 
  591    721  Eric Driessen              Arnhem                1960    276e Man       34:47    31:34   8,625 
  592    347  Els Burgmeijer             Arnhem                1979    218e Vrouw     34:47    30:36   8,625 
  593    720  Teun Driessen              Arnhem                1996    277e Man       34:47    31:34   8,625 
  594    338  Hellen Basari              Utrecht               1979    219e Vrouw     34:47    30:34   8,625 
  595    384  Marloes Kos                Arnhem                1980    220e Vrouw     34:49    30:39   8,617 
  596    372  Martine Gerritsen          Bemmel                1973    221e Vrouw     34:49    32:22   8,617 
  597    616  Marjolein Hoefsloot        Rabobank Arnhem&Omst           99e Buss      34:49    30:39   8,617 
  598    401  Joop Raaphorst             Velp Gld              1951    278e Man       34:50    32:42   8,612 
  599    416  Janneke Vermeent           Tonden                1955    222e Vrouw     34:52    30:30   8,604 
  600    997  Femke Poort                Nijmegen              1976    223e Vrouw     34:54    31:27   8,596 
  601    361  Sofieke de Wit             Arnhem                1974    224e Vrouw     35:00    32:25   8,571 
  602    916  Petra van Beek             Veenendaal            1983    225e Vrouw     35:02    33:11   8,563 
  603    959  Esther van Manen           Veenendaal            1972    226e Vrouw     35:02    33:12   8,563 
  604    910  Niene Nijland              Arnhem                1992    227e Vrouw     35:02    33:25   8,563 
  605    354  Saskia Kops                Bathmen               1969    228e Vrouw     35:08    32:42   8,539 
  606    452  Sabine Heesters            Renkum                1973    229e Vrouw     35:09    30:29   8,535 
  607    702  Gea Horlings               Arnhem                1966    230e Vrouw     35:09    30:56   8,535 
  608    357  Sari Koppens               Nijmegen Atletiek     1960    231e Vrouw     35:11    32:51   8,527 
  609    465  Lianne den Breejen         Loopservice.nl        1960    232e Vrouw     35:13    30:27   8,519 
  610    876  Sander Vinkenborg          Totaalnet 1                   100e Buss      35:14    32:09   8,515 
  611    847  Bas Dabrowski                                            279e Man       35:15    30:20   8,511 
  612    764  Tessa Hazelaar             Arnhem                1977    233e Vrouw     35:19    31:11   8,495 
  613    683  Marieke Raats-Gerritschen  Siza Dorp Groep 5             101e Buss      35:19    33:58   8,495 
  614   2732  Rudy Pfaff                 Arnhem                1969    280e Man       35:24    32:06   8,475 
  615    697  Anneke van Ling            Zoetermeer            1950    234e Vrouw     35:27    34:53   8,463 
  616    420  Ingrid Westerbroek         Apeldoorn             1965    235e Vrouw     35:31    34:07   8,447 
  617    875  Jeroen Rouwenhorst         Totaalnet 1                   281e Man       35:31    32:29   8,447 
  618    477  Nicolette Hoefsloot        Arnhem                1982    236e Vrouw     35:35    31:24   8,431 
  619    722  Rachelle Theunissen        Cuijk                 1986    237e Vrouw     35:37    31:52   8,423 
  620    533  Linda                      Theseus 5km                   102e Buss      35:38    32:51   8,419 
  621    952  Couive Boskamp             Beuningen Gld         1964    238e Vrouw     35:39    33:12   8,415 
  622    439  TCM van Bon                Huissen               1977    239e Vrouw     35:40    33:14   8,411 
  623    723  Saskia Steenweg            Ede Gld               1963    240e Vrouw     35:41    31:57   8,407 
  624   2623  Wilma Koghee-van Ommen     Arnhem                1957    241e Vrouw     35:47    30:46   8,384 
  625    824  Pascal Gödden              Arnhem                1971    282e Man       35:52    30:44   8,364 
  626    825  Petra Herrel               Arnhem                1966    242e Vrouw     35:52    30:45   8,364 
  627   3185  Rosa Spinola               Arnhem                1976    243e Vrouw     35:52    32:31   8,364 
  628    844  Erik Maier                                               283e Man       35:56    30:55   8,349 
  629    414  Theresia Abdoel            Amsterdam             1976    244e Vrouw     36:00    33:12   8,333 
  630    655  Sylvia Vrijhoef            TempoTeam Uitzendbur          103e Buss      36:04    33:25   8,318 
  631    750  Joke Gijsbers              Arnhem                1950    245e Vrouw     36:08    31:10   8,303 
  632    955  Jacquelien Kreule          Arnhem                1975    246e Vrouw     36:09    31:52   8,299 
  633    535  Patricia                   Theseus 5km                   104e Buss      36:09    33:21   8,299 
  634    519  Inge Kamerling             Arnhem                1980    247e Vrouw     36:10    32:01   8,295 
  635    852  Stefan Geijselaers                                       284e Man       36:18    33:21   8,264 
  636    817  Lydia Alferink             Argo                  1967    248e Vrouw     36:19    32:17   8,261 
  637    853  Marjon Veenendaal                                        249e Vrouw     36:21    33:21   8,253 
  638    557  Corine Uittenbogerd        Nijmegen              1988    250e Vrouw     36:33    32:29   8,208 
  639    556  Brenda Uittenbogerd        Nijmegen              1985    251e Vrouw     36:33    32:29   8,208 
  640    912  Epco Frentz                Arnhem                1971    285e Man       36:34    32:17   8,204 
  641   2864  Johan Wouda                Arnhem                1955    286e Man       36:43    31:56   8,171 
  642    833  Ricard Roraag              Bewegen aan de Rijn           105e Buss      36:44    36:27   8,167 
  643    462  Hilde Stringa              Waardenburg           1970    252e Vrouw     36:47    34:54   8,156 
  644   2696  Jeannette Jansen           Huissen               1981    253e Vrouw     36:48    33:37   8,152 
  645   1000  Gerrit-jan Souverijn       Netterden             1960    287e Man       36:49    32:48   8,148 
  646    456  Evelien Palm               Arnhem                1987    254e Vrouw     36:50    34:50   8,145 
  647    979  Annemiek van der Leer      Arnhem                1981    255e Vrouw     36:51    32:59   8,141 
  648    634  Caroline Selman            Elst Gld              1970    256e Vrouw     36:54    31:42   8,130 
  649    885  Gertrude Verhagen          Totaalnet 2                   106e Buss      37:10    32:42   8,072 
  650    886  Manon Guldie               Totaalnet 2                   107e Buss      37:10    32:43   8,072 
  651    579  Niklas van Cassel          Loopgroep Goirle      1980    288e Man       37:12    19:32   8,065 
  652    494  Mart van der Burgh         Arnhem                1942    289e Man       37:14    31:59   8,057 
  653    538  Margo                      Theseus 5km                   108e Buss      37:18    34:25   8,043 
  654    944  Dominque Goderis           Arnhem                1978    257e Vrouw     37:19    33:28   8,039 
  655    798  Ingrid van Vlerken         Wageningen            1963    258e Vrouw     37:20    32:21   8,036 
  656    316  Marcelia Noort             Gelre                 1968    259e Vrouw     37:24    32:37   8,021 
  657    924  Marion van Grootel         Arnhem                1967    260e Vrouw     37:31    33:44   7,996 
  658    925  Anita Adema                Arnhem                1971    261e Vrouw     37:32    33:44   7,993 
  659    382  Hester van der Wal         Utrecht               1982    262e Vrouw     37:40    33:31   7,965 
  660    485  Nanda Lenior               Arnhem                1976    263e Vrouw     37:42    32:29   7,958 
  661    493  Tineke Wagenaar            Arnhem                1973    264e Vrouw     37:42    32:29   7,958 
  662    433  Inge Tinnemans             Arnhem                1968    265e Vrouw     37:54    32:56   7,916 
  663    432  Brigitte Rikken            Arnhem                1976    266e Vrouw     37:54    32:55   7,916 
  664    966  Esther Albers              Arnhem                1970    267e Vrouw     37:55    36:14   7,912 
  665    457  Emilie Hendriks            Zetten                1977    268e Vrouw     38:10    33:13   7,860 
  666    383  Esther Dauphin             Wijchen               1971    269e Vrouw     38:11    34:56   7,857 
  667    353  Mirjam Heezen              Bathmen               1964    270e Vrouw     38:17    35:51   7,836 
  668   3176  Danielle van Reen          Nijmegen              1977    271e Vrouw     38:34    34:16   7,779 
  669    913  Ivonne Kreule              Arnhem                1978    272e Vrouw     38:35    34:17   7,775 
  670    442  Manuela Schuurman-Godec    Westervoort           1969    273e Vrouw     38:40    35:14   7,759 
  671    406  Lisette Weustenenk         Nijmegen              1987    274e Vrouw     38:41    33:38   7,755 
  672    405  Iris Swinkels              Nijmegen              1987    275e Vrouw     38:41    33:38   7,755 
  673    418  Amarins Tasseron           Arnhem                1971    276e Vrouw     39:13    34:25   7,650 
  674    486  Jos Berndsen               Arnhem                1963    290e Man       39:13    34:29   7,650 
  675    488  Ida Blik                   Arnhem                1968    277e Vrouw     39:13    34:25   7,650 
  676    489  Carla Lehmann              Arnhem                1970    278e Vrouw     39:13    34:30   7,650 
  677    900  Edwin van de Zanden        Arnhem                1967    291e Man       39:13    34:28   7,650 
  678    487  Rene Gerritsen             Arnhem                1967    292e Man       39:14    34:29   7,647 
  679   2714  Cindy Berends              Huissen               1980    279e Vrouw     39:23    36:12   7,617 
  680    363  Wies Duits                 Nijmegen              1984    280e Vrouw     39:25    35:53   7,611 
  681    598  Ellen Krake                Arnhem                1976    281e Vrouw     39:54    35:03   7,519 
  682    891  Leendert van 't Riet       Arnhem                1948    293e Man       40:00    36:20   7,500 
  683    821  Maud Tolboom               Barneveld             1967    282e Vrouw     40:23    37:31   7,429 
  684    507  Anouk Ooms                 Eiffel BV 5 km                109e Buss      40:32    37:33   7,401 
  685    508  Raffaela Di Giacomo        Eiffel BV 5 km                110e Buss      40:32    37:34   7,401 
  686    301  Talitha Radema-Wiersema    Assen                 1972    283e Vrouw     41:11    41:06   7,285 
  687    568  Marga Groot Zwaaftink      's-Hertogenbosch      1968    284e Vrouw     41:53    36:47   7,163 
  688    567  Berthe van Galen           's-Hertogenbosch      1960    285e Vrouw     41:53    36:47   7,163 
  689    917  Helma van Amstel           Utrecht               1960    286e Vrouw     42:06    41:27   7,126 
  690   3184  Charley Smith              Arnhem                1972    287e Vrouw     42:11    38:50   7,112 
  691    676  Marian Snip                Siza Dorp Groep 5             111e Buss      42:25    40:59   7,073 
  692    600  Manja van der Kreeft       Amersfoort            1975    288e Vrouw     42:32    37:41   7,053 
  693   2734  Ricks Huis in 't Veld      Arnhem                1957    294e Man     1:01:27  1:00:12   4,882 
  694    311  Linda Janse                Netterden             1968    289e Vrouw   1:01:50    57:52   4,852 
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl