BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
                     UITSLAGENLIJST - 10 ENGELSE MIJL

Overige uitslagen: zie hieronder

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   2413  Jeroen van Erp             Groesbeek             1970      1e Man       53:42    53:41  17,981 
    2   2777  Jay Sauer                  Cifla                 1972      2e Man       54:27    54:26  17,733 
    3   2099  Arthur Schramade           Cifla                 1976      3e Man       54:27    54:26  17,733 
    4   1983  Melchior van de Pol        AV '34                1967      4e Man       55:32    55:30  17,387 
    5   2180  Erik van den Elsen         AV Wijchen            1962      5e Man       56:52    56:51  16,980 
    6    228  Paul van Rooijen           zestienners           1960      1e Buss      57:40    57:40  16,744 
    7   2051  Martijn Vergeer            AV Wijchen            1978      6e Man       58:15    58:13  16,576 
    8   2369  Startnummer 2369                                           7e Man       58:30    58:29  16,506 
    9   2356  Patric Molemans            Akzo nobel            1962      8e Man       59:07    59:06  16,333 
   10    999  Pieter Feenstra            Arnhem                1971      9e Man       59:49    59:48  16,142 
   11    274  Gijs van den Hurk          Veteranen Nederland   1955     10e Man       59:58    59:58  16,102 
   12    968  Cees Weeda                 Apeldoorn             1951     11e Man     1:00:27  1:00:25  15,973 
   13   2018  Christian Teunissen        Arnhem                1975     12e Man     1:00:37  1:00:35  15,929 
   14   2393  Hans van de Pol            Beneden Leeuwen       1970     13e Man     1:01:15  1:01:13  15,765 
   15    290  Lex Frentz                 AV '34                1961     14e Man     1:01:18  1:01:17  15,752 
   16    987  N Gielink                  Doesburg              1970     15e Man     1:01:30  1:01:25  15,700 
   17   2047  Tom Egging                 Ciko '66              1977     16e Man     1:01:30  1:01:29  15,700 
   18   2066  Roy Hennekes               Arnhem                1952     17e Man     1:01:40  1:01:38  15,658 
   19   2337  V Horstink                 Gemeente Arnhem team            2e Buss    1:01:57  1:01:48  15,586 
   20   1920  Vincent Horstink           Nijmegen              1954     18e Man     1:01:57  1:01:48  15,586 
   21   2467  Edwin van Arten            Arnhem                1967     19e Man     1:02:05  1:02:01  15,553 
   22   2211  Ton Melssen                Nijmegen              1964     20e Man     1:02:16  1:01:47  15,507 
   23    998  Klaas Jan van Calker       Wageningen            1976     21e Man     1:02:22  1:02:13  15,482 
   24    982  R Groen                    Apeldoorn             1956     22e Man     1:02:24  1:02:22  15,474 
   25   1993  Stefan Nijenhuis           Daventria             1978     23e Man     1:02:26  1:02:20  15,466 
   26   2246  Manfred Kooy               Ciko '66              1970     24e Man     1:02:33  1:02:32  15,437 
   27    957  Kanst Altena               Apeldoorn                      25e Man     1:02:59  1:02:29  15,331 
   28    978  Martin van Alst            Huissen               1962     26e Man     1:03:01  1:02:57  15,323 
   29   1945  Martin Brink               Loopgroep Aart Stigt  1962     27e Man     1:03:08  1:03:06  15,294 
   30   2135  Ali onder Samdereli        Arnhem                1969     28e Man     1:03:11  1:03:09  15,282 
   31    921  Jan Provoost               Arnhem                1967     29e Man     1:03:21  1:03:20  15,242 
   32   2440  Jan Keemink                Westervoort           1976     30e Man     1:03:26  1:03:22  15,222 
   33    294  Isabelle Heusinkveld       DEM                   1967      1e Vrouw   1:03:31  1:03:30  15,202 
   34   2415  Harry van Ginkel           Huissen               1960     31e Man     1:03:32  1:03:29  15,198 
   35    351  Dick Leseman               Ciko '66              1961     32e Man     1:03:43  1:03:41  15,154 
   36   2245  Joep Jillings              Ciko '66              1958     33e Man     1:04:11  1:04:08  15,044 
   37   2129  Gert Zwilling              Westervoort           1954     34e Man     1:04:13  1:04:12  15,036 
   38   2028  Werner Weustenenk          Hengelo Gld           1967     35e Man     1:04:29  1:03:31  14,974 
   39    924  Peter Kemperman            Arnhem                1961     36e Man     1:04:41  1:04:38  14,928 
   40   2410  Jan Smeenk                 Wehl                  1956     37e Man     1:04:51  1:04:47  14,889 
   41   2230  Henk Bijsterbosch          Loopservice.nl        1966     38e Man     1:04:54  1:04:52  14,878 
   42   2521  Remko Striekwald           Groessen              1978     39e Man     1:04:57  1:04:35  14,867 
   43   1995  Gino Giugie                Deventer              1981     40e Man     1:04:57  1:04:52  14,867 
   44   2302  Stephan Hoegen             Elst Gld              1973     41e Man     1:05:01  1:04:55  14,851 
   45   1941  Arjen Bax                  Wijchen               1978     42e Man     1:05:15  1:05:06  14,798 
   46   2273  Ad Som                     Atletico '73          1950     43e Man     1:05:22  1:05:19  14,772 
   47   2297  Rob Paijmans               Veluwe                1969     44e Man     1:05:36  1:05:27  14,719 
   48   2418  Henny Roodhorst            Puiflijk              1947     45e Man     1:05:36  1:05:34  14,719 
   49   1951  Riny Crul                  Bemmel                1960     46e Man     1:05:37  1:05:33  14,715 
   50   2054  Paul van Os                Climax                1960     47e Man     1:05:40  1:05:28  14,704 
   51   2277  Andre Kooij                Didam                 1957     48e Man     1:06:15  1:05:31  14,575 
   52    226  Ronald van Aalten          zestienners                     3e Buss    1:06:15  1:06:12  14,575 
   53   2359  Jan-Jaap Scherpbier        Akzo nobel                     49e Man     1:06:30  1:06:25  14,520 
   54    918  Peter Essers               Tiel                  1961     50e Man     1:06:32  1:06:23  14,513 
   55    250  Ben Langelaan              Akzo nobel            1964     51e Man     1:06:34  1:06:29  14,505 
   56   1991  Hans Houben                Argo                  1977     52e Man     1:06:46  1:06:41  14,462 
   57   2293  Marc Leeflang              Loopservice.nl        1965     53e Man     1:06:50  1:06:46  14,448 
   58   2402  Michel Manintveld          Apeldoorn             1980     54e Man     1:06:55  1:06:50  14,430 
   59    267  Rene Thus                  De Liemers            1955     55e Man     1:07:16  1:07:05  14,355 
   60   2052  Theo van Bergen            Argo                  1961     56e Man     1:07:17  1:07:10  14,351 
   61   1861  Mariëtte ten Bokkel        Argo                  1961      2e Vrouw   1:07:17  1:07:10  14,351 
   62   2074  Hans de Bruin              Milsbeek              1970     57e Man     1:07:18  1:07:02  14,347 
   63   2117  Gert-Willem Vissers        Dieren                1968     58e Man     1:07:26  1:07:22  14,319 
   64    996  Jos Bergervoet             Eindhoven             1958     59e Man     1:07:27  1:07:22  14,315 
   65    271  Bas Koenders               Ede Gld               1968     60e Man     1:07:29  1:07:23  14,308 
   66   2376  Robin Hoogveldt            Westervoort           1969     61e Man     1:07:35  1:07:23  14,287 
   67   2465  Nico Sticker               Didam                 1955     62e Man     1:07:39  1:07:35  14,273 
   68   2185  Pieter Bloemberg           Groessen              1976     63e Man     1:07:53  1:07:44  14,224 
   69   2253  Chiel Ellenbroek           Pallas '67            1953     64e Man     1:08:07  1:08:02  14,175 
   70   2173  Chris Hofs                 Bemmel                1958     65e Man     1:08:09  1:08:05  14,168 
   71   2073  Mark Hoogink               Dieren                1968     66e Man     1:08:09  1:08:04  14,168 
   72    983  Maikel Mardjan             Apeldoorn             1971     67e Man     1:08:16  1:08:15  14,144 
   73    297  Addy de Wilt               DAK                   1971     68e Man     1:08:23  1:08:22  14,120 
   74   2336  J Kersten                  Gemeente Arnhem team            4e Buss    1:08:24  1:08:12  14,117 
   75    925  John Arends                Huissen               1968     69e Man     1:08:26  1:08:22  14,110 
   76   2143  Armand Goossens            Arnhem                1967     70e Man     1:08:30  1:08:19  14,096 
   77   2786  Erwin Kroeze               Arnhem                1974     71e Man     1:08:31  1:08:13  14,093 
   78    234  Jan Amato                  Bewegen aan de Rijn             5e Buss    1:08:34  1:08:32  14,082 
   79    293  Philip Roebroeck           Cifla                 1963     72e Man     1:08:43  1:08:35  14,052 
   80   1916  Marcel Verhoeven           Hera                  1959     73e Man     1:08:43  1:08:38  14,052 
   81   2057  Bertus van Elburg          Atletics Nijverdal    1952     74e Man     1:08:47  1:08:40  14,038 
   82   2222  Bas Smit                   Arnhem                1973     75e Man     1:08:54  1:08:39  14,014 
   83   2425  Monique Seffinga           Arnhem                1964      3e Vrouw   1:08:55  1:08:49  14,011 
   84   2342  G van Stuyvenberg          Gemeente Arnhem team            6e Buss    1:09:02  1:08:41  13,987 
   85   2263  Gerrie Heijneman           Zevenaar              1963     76e Man     1:09:07  1:09:03  13,970 
   86   2021  Fons Nieuwenhuis           Wehl                  1960     77e Man     1:09:12  1:09:07  13,953 
   87    919  Dirk-Jan Boonstra          Veenendaal            1970     78e Man     1:09:14  1:09:06  13,947 
   88   2406  René Hillebrink            Elst Gld              1967     79e Man     1:09:14  1:08:59  13,947 
   89   2352  Dennis Geubels             Akzo nobel                     80e Man     1:09:17  1:09:10  13,937 
   90   2398  Wim Brinkman               Aalten                1959     81e Man     1:09:19  1:08:47  13,930 
   91   2308  Marcel Berkhout            Menz runners sixteen            7e Buss    1:09:20  1:09:12  13,927 
   92   2150  Jannemien Bosman           Ciko '66              1970      4e Vrouw   1:09:20  1:09:17  13,927 
   93   2412  Peter van de Pol           Arnhem                1966     82e Man     1:09:20  1:09:18  13,927 
   94   2300  Herm Wijers                Groesbeek             1962     83e Man     1:09:24  1:08:15  13,913 
   95   1833  Toon van den Brink         Arnhem                1952     84e Man     1:09:28  1:09:25  13,900 
   96   2794  Hans Heuvels               Atletico '73          1959     85e Man     1:09:38  1:09:34  13,867 
   97   2791  René Westland              Didam                 1956     86e Man     1:09:40  1:09:14  13,860 
   98    237  Frans van Huizen           Bewegen aan de Rijn             8e Buss    1:09:49  1:09:44  13,830 
   99   2009  Rian Schalkwijk            Loopgroep PK          1967      5e Vrouw   1:09:52  1:09:50  13,820 
  100   2000  Erwin Wanders              Duiven                1967     87e Man     1:10:01  1:09:59  13,791 
  101   2061  Ad van Oirschot            Arnhem                1954     88e Man     1:10:03  1:09:23  13,784 
  102   2380  Lody Smeets                Elst Gld              1958     89e Man     1:10:05  1:09:55  13,778 
  103   1907  Mark de Kort               Nederasselt           1964     90e Man     1:10:07  1:09:59  13,771 
  104   2332  R de Hondt                 Bewegen aan de Rijn             9e Buss    1:10:14  1:10:11  13,748 
  105   2001  Floor Perquin              Ciko '66              1975      6e Vrouw   1:10:28  1:10:25  13,703 
  106    952  Stefan Beljon              Arnhem                1962     91e Man     1:10:32  1:10:22  13,690 
  107    287  Marc van Gelder            Arena                 1961     92e Man     1:10:34  1:10:13  13,683 
  108    986  Henk Smits                 Wijchen               1960     93e Man     1:10:34  1:10:27  13,683 
  109   2193  Bas van der Linden         Nijmegen              1977     94e Man     1:10:35  1:09:15  13,680 
  110   2311  Rob Brugman                Menz runners sixteen           10e Buss    1:10:36  1:10:28  13,677 
  111   2068  Wout Mensink               Loopgroep Aart Stigt  1961     95e Man     1:10:38  1:10:36  13,670 
  112   1994  Marc van Uden              Deventer              1976     96e Man     1:10:38  1:10:33  13,670 
  113   2333  L Smeets                   Bewegen aan de Rijn            11e Buss    1:10:40  1:10:37  13,664 
  114    264  Ans van Veenendaal         Hellas                1953      7e Vrouw   1:10:40  1:10:36  13,664 
  115   1878  Cas van Gompel             De Liemers            1954     97e Man     1:10:51  1:10:40  13,629 
  116    969  Emil Bode                  Doetinchem            1986     98e Man     1:10:55  1:09:38  13,616 
  117   2157  Geert Willems              Millingen aan de Rij  1963     99e Man     1:11:11  1:11:07  13,565 
  118   2182  Niels Kooy                 Doorwerth             1982    100e Man     1:11:12  1:10:50  13,562 
  119    248  Jan-Peter Ploemen          Akzo nobel            1963    101e Man     1:11:16  1:11:09  13,549 
  120   2307  Kees Peerdeman             Drempt                1966    102e Man     1:11:26  1:11:22  13,517 
  121    240  Kees Brusse                Bewegen aan de Rijn            12e Buss    1:11:30  1:11:25  13,505 
  122   2197  Wim van der Linden         Ciko '66              1962    103e Man     1:11:37  1:11:28  13,483 
  123    270  Frans Ewes                 De Liemers            1953    104e Man     1:11:43  1:11:19  13,464 
  124    239  Edwin Castelein            Bewegen aan de Rijn            13e Buss    1:11:44  1:11:41  13,461 
  125   2019  Rutger Thung               Vlaardingen           1973    105e Man     1:11:48  1:11:46  13,448 
  126   1970  Willie van Haren           Forum GGZ             1961     14e Buss    1:11:50  1:11:27  13,442 
  127   2255  Piet Gerrits               Veteranen Nederland   1943    106e Man     1:11:52  1:11:37  13,436 
  128   2365  Miriam van Reijen          Wageningen            1983      8e Vrouw   1:11:53  1:11:45  13,433 
  129    295  Henk Lammers               Nijmegen              1963    107e Man     1:11:54  1:11:19  13,429 
  130    236  Berry Turk                 Bewegen aan de Rijn            15e Buss    1:11:57  1:11:54  13,420 
  131   1923  Robert Naasz               Arnhem                1973    108e Man     1:11:59  1:11:43  13,414 
  132    235  Bart Lelie                 Bewegen aan de Rijn            16e Buss    1:12:00  1:11:56  13,411 
  133   2007  Taco Hanou                 Zevenaar              1969    109e Man     1:12:00  1:11:37  13,411 
  134   2518  Gerard Oosterhuis          Vorden                1958    110e Man     1:12:16  1:11:24  13,361 
  135    289  Theo Lam                   Vorden                1960    111e Man     1:12:16  1:11:23  13,361 
  136   1834  Etienne Journee            Ciko '66              1970    112e Man     1:12:22  1:12:13  13,343 
  137   2048  Leendert Vogel             Arnhem                1952    113e Man     1:12:25  1:11:27  13,334 
  138   2274  Guus Bremer                Bemmel                1963    114e Man     1:12:25  1:11:46  13,334 
  139   2195  Patrick Hödl               Nijmegen              1970    115e Man     1:12:31  1:12:18  13,315 
  140    227  Rick Penninx               zestienners                    17e Buss    1:12:37  1:12:09  13,297 
  141   1806  Jos Sanders                Eindhoven             1951    116e Man     1:12:44  1:12:06  13,276 
  142   2331  Frank Drucks               Bewegen aan de Rijn            18e Buss    1:12:55  1:12:50  13,242 
  143   2303  Paul Bus                   Didam                 1962    117e Man     1:12:55  1:12:46  13,242 
  144   2183  Albert Jaap van Eerden     Arnhem                1964    118e Man     1:12:56  1:12:41  13,239 
  145   2015  Toon Verkerk               Veteranen Nederland   1954    119e Man     1:13:04  1:12:27  13,215 
  146   2088  Jose van Vliet-Lok         Elst Gld              1967      9e Vrouw   1:13:05  1:12:55  13,212 
  147   2422  Hielke Kersten             Huissen               1986    120e Man     1:13:14  1:13:08  13,185 
  148   2031  Henk Lammers               AVA '70               1958    121e Man     1:13:23  1:13:21  13,158 
  149   2469  Peter van Dalen            Huissen               1967    122e Man     1:13:30  1:13:11  13,137 
  150   1880  Mira van Vroonhoven        Loopservice.nl        1984     10e Vrouw   1:13:30  1:12:23  13,137 
  151    967  Piet de Wildt              Vaassen               1946    123e Man     1:13:30  1:13:23  13,137 
  152   2166  Frank van Gaal             Wijchen               1972    124e Man     1:13:32  1:13:20  13,131 
  153   2171  Marcel Janssen             Gendt                 1952    125e Man     1:13:33  1:13:28  13,128 
  154   2217  Albert Branderhorst        Diepenveen            1967    126e Man     1:13:36  1:13:09  13,119 
  155   2472  Henk Berg                  Arnhem                1959    127e Man     1:13:37  1:13:30  13,116 
  156   1869  Felix Helmink              's-Heerenberg         1963    128e Man     1:13:43  1:13:15  13,099 
  157   2312  Peter Tetteroo             Menz runners sixteen           19e Buss    1:13:44  1:13:36  13,096 
  158   2379  Kees Krechting             Westervoort           1958    129e Man     1:13:46  1:12:51  13,090 
  159   2396  Jeroen Verheul             Apeldoorn             1970    130e Man     1:13:47  1:13:10  13,087 
  160   2305  Eddy Meijs                 Barendrecht           1964    131e Man     1:13:47  1:12:34  13,087 
  161   2416  Sjef Welling               Arnhem                1958    132e Man     1:13:48  1:13:39  13,084 
  162    977  Coos Diepenbroek           Lent                  1956    133e Man     1:13:52  1:12:38  13,072 
  163    296  Driss Abbassi              Arnhem                1971    134e Man     1:13:54  1:12:44  13,066 
  164    928  Theo Fledderus             Beilen                1956    135e Man     1:14:00  1:13:31  13,048 
  165   2394  Richard Hendriks           Elst Gld              1971    136e Man     1:14:03  1:12:59  13,040 
  166    965  Robert Gerritsen           Huissen               1957    137e Man     1:14:04  1:13:28  13,037 
  167   2109  Ruud Frieling              Apeldoorn             1983    138e Man     1:14:10  1:13:23  13,019 
  168   2449  Arnoudt Heesink            Westervoort           1969    139e Man     1:14:13  1:13:48  13,010 
  169   2203  Ronald van Amersfoort      Duiven                1969    140e Man     1:14:16  1:13:12  13,002 
  170    985  Rob Gijsberts              Duiven                1961    141e Man     1:14:16  1:13:19  13,002 
  171   2198  Bernard Smith              Duiven                1955    142e Man     1:14:19  1:13:15  12,993 
  172   2254  Gerard Begieneman          De Liemers            1953    143e Man     1:14:19  1:13:54  12,993 
  173    954  Leo Emerenciana            Arnhem                1968    144e Man     1:14:30  1:13:36  12,961 
  174   2202  Hendrie van'THul           Oldebroek             1966    145e Man     1:14:32  1:13:47  12,955 
  175    971  Maria Peters               Arnhem                1950     11e Vrouw   1:14:32  1:14:22  12,955 
  176    242  Joke Toepoel               Provincie Gelderland           20e Buss    1:14:33  1:14:26  12,952 
  177    249  Wim Oostra                 Akzo nobel            1967    146e Man     1:14:36  1:14:31  12,943 
  178   2034  Gerrit Mulderij            Elst Gld              1950    147e Man     1:14:37  1:14:33  12,941 
  179   2205  Matthee Moons              Malden                1954    148e Man     1:14:38  1:13:47  12,938 
  180   2395  Peter van Eijk             Arnhem                1950    149e Man     1:14:40  1:13:49  12,932 
  181    238  Ronald Moska               Bewegen aan de Rijn            21e Buss    1:14:41  1:14:38  12,929 
  182    950  Jan Pel                    Arnhem                1960    150e Man     1:14:47  1:14:46  12,912 
  183   1857  Theo Janssen               Ciko '66              1952    151e Man     1:14:48  1:14:30  12,909 
  184    284  Rob Hageman                Huissen               1953    152e Man     1:14:54  1:14:38  12,892 
  185   2778  Theo Staring               Didam                 1956    153e Man     1:14:56  1:14:42  12,886 
  186   2069  Jan Krul                   Ciko '66              1968    154e Man     1:14:58  1:14:43  12,880 
  187   2236  Frans Pere                 Pheidippides          1961    155e Man     1:15:01  1:14:16  12,872 
  188   2427  Rob Rabelink               Doetinchem            1967    156e Man     1:15:01  1:14:42  12,872 
  189   1813  Piet Buitendijk            Nijmegen Atletiek     1957    157e Man     1:15:09  1:14:57  12,849 
  190  X2316  Noudin Toonen              Siebengewald          1950    158e Man     1:15:10  1:14:37  12,846 
  191   1877  Frans Clignet              Apeldoorn             1964    159e Man     1:15:16  1:14:28  12,829 
  192   2473  Theo Gijsberts             Doetinchem            1967    160e Man     1:15:21  1:14:24  12,815 
  193   2101  Gerda Damen Janssen        Veteranen Nederland   1953     12e Vrouw   1:15:21  1:14:46  12,815 
  194   2261  Wim Jansen                 Atletico '73          1953    161e Man     1:15:23  1:15:17  12,809 
  195   2349  Joppe Tigges               Provincie Gelderland           22e Buss    1:15:25  1:14:58  12,803 
  196   2428  Henri van Tongeren         Rhenen                1965    162e Man     1:15:26  1:14:51  12,800 
  197   2011  Luc Kamperman              Nijmegen              1977    163e Man     1:15:26  1:15:12  12,800 
  198   1904  Rob Franken                Climax                1975    164e Man     1:15:28  1:15:15  12,795 
  199   2042  Hans Jelierse              NSL                   1965    165e Man     1:15:29  1:15:27  12,792 
  200   2466  Bert vd Werken             Rhenen                1957    166e Man     1:15:41  1:15:12  12,758 
  201    995  Wim van Breukelen          De Meern              1959    167e Man     1:15:42  1:15:28  12,755 
  202   2250  Robert de Graaff           Duiven                1961    168e Man     1:15:43  1:15:24  12,753 
  203   1850  Jan Broeks                 Bennekom              1959    169e Man     1:15:45  1:15:29  12,747 
  204   1801  Jorre Vink                 De Liemers            1978    170e Man     1:15:45  1:15:19  12,747 
  205   2243  Willem Korver              Voorne Atletiek       1956    171e Man     1:15:46  1:15:06  12,744 
  206   2218  Jeroen Hooijer             BAV                   1965    172e Man     1:15:47  1:14:45  12,741 
  207    246  Francis Goes               Akzo nobel            1955    173e Man     1:15:48  1:15:40  12,739 
  208   2301  Henk Veeneman              Loopservice.nl        1962    174e Man     1:15:51  1:15:24  12,730 
  209   1976  Bert Verdam                Forum GGZ                      23e Buss    1:15:52  1:15:42  12,727 
  210   2334  H Willemsen                Gemeente Arnhem team           24e Buss    1:15:58  1:15:22  12,711 
  211   2207  Ben van der Heide          Argo                  1948    175e Man     1:16:00  1:15:20  12,705 
  212   2267  Jasper Koedam              Loopservice.nl        1962    176e Man     1:16:03  1:15:49  12,697 
  213   2441  Marco Lusing               Arnhem                1959    177e Man     1:16:06  1:15:54  12,688 
  214   2439  Tobi Lusing                Arnhem                1989    178e Man     1:16:06  1:15:54  12,688 
  215   2251  Hiltjo Carp                Arnhem                1977    179e Man     1:16:08  1:16:03  12,683 
  216   2399  Klaas Venema               Arnhem                1963    180e Man     1:16:09  1:15:56  12,680 
  217   2475  Hans Krijl                 Ede Gld               1944    181e Man     1:16:13  1:15:58  12,669 
  218   2096  Eric Kempeners             Ede Gld               1959    182e Man     1:16:13  1:15:55  12,669 
  219    230  Gerard Pasman                                            183e Man     1:16:14  1:15:53  12,666 
  220   2146  Ron Blom                   Huissen               1960    184e Man     1:16:23  1:15:49  12,641 
  221   2067  Marco Halman               Arnhem                1970    185e Man     1:16:24  1:16:15  12,638 
  222   1817  Gerard Pijnenburg          Duiven                1952    186e Man     1:16:25  1:15:27  12,636 
  223   2520  Willem Naujoks             Apeldoorn             1944    187e Man     1:16:25  1:15:58  12,636 
  224   2030  Laurens Bouw               Rheden                1964    188e Man     1:16:27  1:15:19  12,630 
  225   2360  Halil Bulut                Nijmegen              1957    189e Man     1:16:29  1:16:09  12,625 
  226   1979  André Kloosterman          ILS-runners 2                  25e Buss    1:16:29  1:15:13  12,625 
  227    923  Evert van Amerongen        Arnhem                1959    190e Man     1:16:33  1:16:19  12,614 
  228    966  Charles Warnier            Arnhem                1948    191e Man     1:16:36  1:16:17  12,605 
  229   2775  Erwin Pieplenbosch         Arnhem                1963    192e Man     1:16:38  1:16:10  12,600 
  230   1940  Wouter K Vos               Oosterbeek            1969    193e Man     1:16:38  1:16:15  12,600 
  231   2335  A van Oirschot             Gemeente Arnhem team           26e Buss    1:16:39  1:16:13  12,597 
  232   2189  Monique Vernooij           Montfoort             1968     13e Vrouw   1:16:43  1:16:35  12,586 
  233   1914  Wilco Vrijenhoeff          Harderwijk            1959    194e Man     1:16:44  1:16:26  12,584 
  234    266  Nico Geels                 Westendorp            1974    195e Man     1:16:47  1:16:20  12,575 
  235   2781  Jeroen Meijer              Westervoort           1980    196e Man     1:16:54  1:16:09  12,556 
  236   2315  Marc Mulders               Menz runners sixteen           27e Buss    1:16:54  1:16:09  12,556 
  237   2060  René Derksen               Elst Gld              1957    197e Man     1:16:54  1:16:44  12,556 
  238   2281  Jan Eskes                  Argo                  1961    198e Man     1:16:56  1:16:46  12,551 
  239   2120  Michiel de Boer            Arnhem                1978    199e Man     1:17:01  1:15:50  12,537 
  240   1928  Albert Peters              Heteren               1964    200e Man     1:17:06  1:16:32  12,524 
  241   2124  Edwin van den Oudenaller   Athlos                1963    201e Man     1:17:09  1:16:38  12,516 
  242   2358  Henk Bruggeman             Akzo nobel            1953    202e Man     1:17:10  1:16:44  12,513 
  243   1965  Hans Kuijken               Athlos                1948    203e Man     1:17:10  1:16:39  12,513 
  244    291  Marc Jeuken                Wijchen               1970    204e Man     1:17:12  1:16:52  12,508 
  245   2423  Wiliam Steenbakkers        Arnhem                1971    205e Man     1:17:12  1:16:36  12,508 
  246    255  Joyce Leidelmeijer         Akzo nobel            1954     14e Vrouw   1:17:20  1:17:14  12,486 
  247   1918  Hans Theunissen            Arnhem                1968    206e Man     1:17:22  1:16:58  12,481 
  248   2284  Brigit Overveld            Atletico '73          1965     15e Vrouw   1:17:26  1:16:36  12,470 
  249   2471  Henk Stoker                Hengelo Ov            1958    207e Man     1:17:34  1:17:11  12,448 
  250   1890  Errol Rijssen              Amsterdam             1983    208e Man     1:17:35  1:16:12  12,446 
  251   2116  Rob Saämena                Amsterdam             1977    209e Man     1:17:35  1:16:13  12,446 
  252   1820  Marco vd Kolk              Arnhem                1980    210e Man     1:17:36  1:16:13  12,443 
  253   2313  Cris Keen                  Menz runners sixteen           28e Buss    1:17:37  1:17:06  12,440 
  254    989  H Beeker                   Nijmegen-Oosterhout   1957    211e Man     1:17:41  1:17:22  12,430 
  255   1911  Herbert Jonkman            Doesburg              1966    212e Man     1:17:41  1:16:42  12,430 
  256   2035  Kea Hartemink              Didam                 1979     16e Vrouw   1:17:41  1:17:34  12,430 
  257   1855  Joost den Hertog           Angerlo               1965    213e Man     1:17:42  1:16:44  12,427 
  258   1830  Guido den Hertog           Doetinchem            1969    214e Man     1:17:44  1:16:45  12,422 
  259    231  Wouter Ribbink                                           215e Man     1:17:49  1:17:38  12,408 
  260   1980  Hans Scheltinga            ILS-runners 2                  29e Buss    1:17:50  1:16:36  12,406 
  261   2468  Raymond Pattinaja          Doetinchem            1957    216e Man     1:17:52  1:17:33  12,400 
  262   2462  Hans Wemmers               Tolkamer              1956    217e Man     1:17:53  1:17:35  12,398 
  263    981  Martin Ekhardt             Arnhem                1965    218e Man     1:17:53  1:17:29  12,398 
  264    283  Jos Austen                 Arnhem                1947    219e Man     1:17:54  1:17:38  12,395 
  265   2213  Bea van Daelen             Oosterhout Gld        1964     17e Vrouw   1:17:54  1:17:40  12,395 
  266   2788  Jacques van de Boel        Olympus Land van Cui  1951    220e Man     1:18:00  1:17:30  12,379 
  267    269  Cor Mom                    Elst Gld              1959    221e Man     1:18:00  1:17:43  12,379 
  268    955  Patrick Wagenaar           Velp Gld              1976    222e Man     1:18:02  1:17:07  12,374 
  269   1811  Henriette Klomp            Loopservice.nl        1965     18e Vrouw   1:18:03  1:17:12  12,371 
  270   1818  Wander Bod                 Loopservice.nl        1957    223e Man     1:18:03  1:17:11  12,371 
  271   2386  Bas Kaak                   Westervoort           1966    224e Man     1:18:04  1:17:46  12,369 
  272   2078  Erik Zondag                Zevenaar              1967    225e Man     1:18:11  1:17:39  12,350 
  273   2789  Erik Offereins             Climax                1969    226e Man     1:18:11  1:16:50  12,350 
  274   2170  Ruud Andree                Ede Gld               1952    227e Man     1:18:12  1:16:49  12,348 
  275   1835  Jeroen van Dijk            Arnhem                1980    228e Man     1:18:15  1:18:04  12,340 
  276   1937  Fehat Haliti               M.F.G.Bakkerij 't St           30e Buss    1:18:16  1:17:15  12,337 
  277   1936  Nehat Haliti               M.F.G.Bakkerij 't St           31e Buss    1:18:16  1:17:16  12,337 
  278   2256  Hans van der Horst         Valburg               1964    229e Man     1:18:16  1:18:04  12,337 
  279   2045  Adrie Wolzak               Delft                 1965    230e Man     1:18:18  1:18:05  12,332 
  280   2095  Charles Le Poole           Arnhem                1955    231e Man     1:18:20  1:17:02  12,327 
  281    244  Peter van Woensel          Akzo nobel            1959    232e Man     1:18:24  1:17:49  12,316 
  282   2524  Rene Goedhart              Zutphen               1968    233e Man     1:18:24  1:17:51  12,316 
  283   2136  Mieneke van Even           Oosterbeek            1962     19e Vrouw   1:18:27  1:18:10  12,308 
  284   1883  Mark Bies                  Huissen               1967    234e Man     1:18:28  1:16:31  12,306 
  285   2190  Nol Janssen                Gendt                 1952    235e Man     1:18:33  1:17:38  12,293 
  286   2474  Han Sloetjes               Arnhem                1960    236e Man     1:18:38  1:17:29  12,280 
  287    277  Jos Hobert                 Atletics Nijverdal    1952    237e Man     1:18:45  1:18:36  12,261 
  288   2426  Jody Kevenaar              Arnhem                1977    238e Man     1:18:47  1:17:37  12,256 
  289   1938  Sjacco Nel                 M.F.G.Bakkerij 't St           32e Buss    1:18:48  1:17:46  12,254 
  290    922  Johan Mathijssen           Elst Gld              1958    239e Man     1:18:49  1:18:27  12,251 
  291    276  Iny Hobert                 Atletics Nijverdal    1953     20e Vrouw   1:18:52  1:18:45  12,243 
  292   1810  Frans Assmann              Culemborg             1957    240e Man     1:18:53  1:17:44  12,241 
  293    979  Sjouke Venema              Harlingen                     241e Man     1:18:54  1:18:16  12,238 
  294   2155  Henk Rottschäfer           Doetinchem            1961    242e Man     1:18:57  1:18:17  12,230 
  295   2084  André van Zwam             De Liemers            1966    243e Man     1:18:59  1:18:33  12,225 
  296   2514  Richard Bohet              Arnhem                1960    244e Man     1:19:08  1:17:50  12,202 
  297   2516  Sjaak Leijser              Almere                1962    245e Man     1:19:08  1:18:52  12,202 
  298   1832  Bob Timmer                 Doetinchem            1963    246e Man     1:19:10  1:18:15  12,197 
  299   2403  Marcel Koeslag             Elst Gld              1967    247e Man     1:19:13  1:18:48  12,189 
  300   2351  Ruurd Lammers              Akzo nobel                    248e Man     1:19:15  1:18:46  12,184 
  301   2798  Herbert Voogsgeerd         Enschede              1963    249e Man     1:19:15  1:19:08  12,184 
  302   1847  Marc Kessen                Driebergen-Rijsenbur  1971    250e Man     1:19:17  1:19:02  12,179 
  303   1758  Arjen Post                 Arnhem                1963    251e Man     1:19:19  1:17:18  12,174 
  304   2110  Lenneke Theunissen         Loopservice.nl        1966     21e Vrouw   1:19:19  1:18:57  12,174 
  305   1897  Jeroen Knies               Doetinchem            1981    252e Man     1:19:22  1:18:44  12,166 
  306   2004  Raymond Hassink            Deventer              1969    253e Man     1:19:23  1:19:07  12,164 
  307   2355  Egbert Dirk Bredeke        Akzo nobel            1952    254e Man     1:19:23  1:18:47  12,164 
  308    286  Gerrit van Mourik          Statina               1963    255e Man     1:19:23  1:18:32  12,164 
  309   2003  Arnoud Hassink             AV '40                1972    256e Man     1:19:23  1:19:08  12,164 
  310   2357  Rob Boshove                Akzo nobel            1960    257e Man     1:19:26  1:18:44  12,156 
  311   2517  Kiem Gendt                 Driel                 1977     22e Vrouw   1:19:27  1:18:21  12,153 
  312   2192  Marc Spierenburg           Arnhem                1965    258e Man     1:19:27  1:18:32  12,153 
  313   2043  Patrick Braam              Arnhem                1977    259e Man     1:19:27  1:19:16  12,153 
  314   2002  Hans Koskamp               Doetinchem                    260e Man     1:19:29  1:19:17  12,148 
  315   2784  Jac van Santen             Velp Gld              1953    261e Man     1:19:32  1:18:38  12,141 
  316   2234  Gerhard Nijhof             Arnhem                1968    262e Man     1:19:43  1:19:34  12,113 
  317   2309  Hester Leedertz            Menz runners sixteen           33e Buss    1:19:44  1:19:35  12,110 
  318   2464  Joost de Vente             Ede Gld               1971    263e Man     1:19:47  1:18:56  12,103 
  319   1843  Todd de Munnik             Wijk bij Duurstede    1972    264e Man     1:19:48  1:19:22  12,100 
  320   1992  Rien Walk                  Grave                 1944    265e Man     1:19:56  1:19:21  12,080 
  321   2523  Louis Luzawim              Gouda                 1950    266e Man     1:19:57  1:19:33  12,077 
  322   1898  Agustin Garcia Rodriguez   Arnhem                1963    267e Man     1:19:58  1:18:34  12,075 
  323   1837  Karin Geurts               Atletico '73          1962     23e Vrouw   1:19:59  1:19:09  12,072 
  324   2364  Kenny van Rekom            Arnhem                1991    268e Man     1:20:00  1:19:35  12,070 
  325   2783  Paul Stortelder            AVA '70               1956    269e Man     1:20:01  1:19:48  12,067 
  326   2400  Erwin van den Boogert      Lunteren              1971    270e Man     1:20:01  1:18:54  12,067 
  327   2404  Guno Burgzorg              Driel                 1969    271e Man     1:20:02  1:18:46  12,065 
  328   2014  Henk Heinen                Ede Gld               1954    272e Man     1:20:06  1:19:42  12,055 
  329   1881  Maikel Sluiter             Duiven                1974    273e Man     1:20:08  1:19:28  12,050 
  330   2292  Sjors Berns                Arnhem                1983    274e Man     1:20:21  1:19:12  12,017 
  331   2158  Barend Borgstijn           Ter Aar               1960    275e Man     1:20:24  1:19:56  12,010 
  332   2795  Carina Slingerland         AV Haaksbergen        1971     24e Vrouw   1:20:24  1:20:21  12,010 
  333   2165  Pascal Dauphin             Wijchen               1973    276e Man     1:20:24  1:19:47  12,010 
  334   2454  Erik Stolwerk              Driebergen-Rijsenbur  1960    277e Man     1:20:25  1:20:06  12,007 
  335   2127  Jeroen van Mierlo          Elst Gld              1964    278e Man     1:20:27  1:19:58  12,002 
  336    927  Jos Muyres                 Driel                 1953    279e Man     1:20:34  1:20:22  11,985 
  337   2347  P van Zoeren               DTS-Zwolle BV                  34e Buss    1:20:36  1:19:36  11,980 
  338   2339  L Schipper                 Gemeente Arnhem team           35e Buss    1:20:36  1:20:15  11,980 
  339   2107  Michel Batenburg           Elst Gld              1972    280e Man     1:20:39  1:20:17  11,972 
  340   2036  Ben Heijenk                Ciko '66              1963    281e Man     1:20:42  1:19:50  11,965 
  341    298  Benno Roelofsen            Heteren               1970    282e Man     1:20:43  1:20:02  11,963 
  342   2080  Kees van Gastel            Veteranen Nederland   1932    283e Man     1:20:43  1:20:13  11,963 
  343   1986  Ilko Bosman                Arnhem                1978    284e Man     1:20:43  1:20:29  11,963 
  344   1829  Raymond Nas                Doetinchem            1961    285e Man     1:20:46  1:20:09  11,955 
  345   2266  René van Ham               Arnhem                1965    286e Man     1:20:47  1:20:04  11,953 
  346   2201  Henk van der Donk          Venray Regio          1954    287e Man     1:20:47  1:20:11  11,953 
  347    243  Peter Keeble               Akzo nobel            1960    288e Man     1:20:48  1:20:17  11,950 
  348    994  Hans van Santen            Velp Gld              1958    289e Man     1:20:48  1:19:52  11,950 
  349   2519  Bart Joziasse              Westervoort           1959    290e Man     1:20:50  1:20:03  11,945 
  350   1846  Fons Egging                Groesbeek             1945    291e Man     1:20:51  1:20:23  11,943 
  351   2200  Tonnie van der Donk        Venray Regio          1956     25e Vrouw   1:20:52  1:20:15  11,940 
  352   2139  Gerda Peeters              Venray Regio          1952     26e Vrouw   1:20:54  1:20:16  11,935 
  353   1948  Jan van Lieshout           Loopservice.nl        1958    292e Man     1:20:55  1:20:39  11,933 
  354   2022  Ietie Bijl                 Loopservice.nl        1950     27e Vrouw   1:20:58  1:20:27  11,926 
  355   1973  Bob Berends                Forum GGZ                      36e Buss    1:21:02  1:20:38  11,916 
  356   1996  Wim Derksen                Arnhem                1968    293e Man     1:21:02  1:19:48  11,916 
  357   2010  Hans van der Ende          Loopservice.nl        1954    294e Man     1:21:03  1:20:40  11,913 
  358   2231  Frans Heering              AV Rijssen            1962    295e Man     1:21:03  1:20:06  11,913 
  359   1809  Erik Sanders               De Liemers            1977    296e Man     1:21:07  1:20:37  11,904 
  360   2382  Paul van Wijk              Velp Gld              1969    297e Man     1:21:11  1:20:30  11,894 
  361   2220  Dick van den Berg          Doorwerth             1962    298e Man     1:21:14  1:20:34  11,886 
  362    958  Conny Lankwaarden          Apeldoorn             1969     28e Vrouw   1:21:15  1:20:27  11,884 
  363    956  Kees Bosselaar             Apeldoorn             1948    299e Man     1:21:15  1:20:27  11,884 
  364   2381  Marcel Hendriks            Apeldoorn             1967    300e Man     1:21:17  1:20:27  11,879 
  365    961  Peter te Koppele           Deventer              1970    301e Man     1:21:17  1:20:27  11,879 
  366   2264  Henk Kanters               Handel                1961    302e Man     1:21:22  1:20:40  11,867 
  367    993  Gerard Beltman             Velp Gld              1944    303e Man     1:21:25  1:21:02  11,860 
  368   2208  Will Elsman                Hengelo Gld           1959     29e Vrouw   1:21:29  1:15:46  11,850 
  369   1921  Dirk Speelman              Vaassen               1958    304e Man     1:21:31  1:21:22  11,845 
  370   2027  Jacqueline Zegers          Arnhem                1972     30e Vrouw   1:21:32  1:21:14  11,843 
  371   2237  Martin van der Mije        Duiven                1960    305e Man     1:21:33  1:21:15  11,840 
  372   2065  Jurjen Verbeek             Arnhem                1982    306e Man     1:21:33  1:21:04  11,840 
  373   2153  Andre Voskuilen            Waalre                1946    307e Man     1:21:36  1:21:09  11,833 
  374   1836  Ted Zwetsloot              's-Heerenberg         1963    308e Man     1:21:37  1:21:16  11,831 
  375   2038  Martin Sterk               Westervoort           1958    309e Man     1:21:37  1:20:30  11,831 
  376   2790  Fred van de Gronde         Utrecht               1954    310e Man     1:21:44  1:20:56  11,814 
  377   2131  Gert van Beek              Heerenveen            1961    311e Man     1:21:45  1:21:21  11,811 
  378   2187  Janneke van Beijnum        Hellas                1979     31e Vrouw   1:21:50  1:21:38  11,799 
  379   2387  Akiet van den Wijch        Arnhem                1954    312e Man     1:21:51  1:20:45  11,797 
  380   2070  Remko Hunnekink            Ooij                  1965    313e Man     1:21:59  1:20:45  11,778 
  381   2079  Pim Hofs                   Elst Gld              1946    314e Man     1:22:02  1:21:47  11,771 
  382   2366  Marcel Godee               Beneden Leeuwen       1969    315e Man     1:22:07  1:21:55  11,759 
  383   2470  Frans Arends               Huissen               1961    316e Man     1:22:09  1:21:36  11,754 
  384   2172  Ben Vink                   De Steeg              1952    317e Man     1:22:11  1:21:37  11,749 
  385   2344  A Kuiper                   DTS-Zwolle BV                  37e Buss    1:22:13  1:21:13  11,744 
  386   2409  Jan van Vessem             Arnhem                1955    318e Man     1:22:15  1:21:10  11,740 
  387   2016  Huub Bouwmeester           Apeldoorn             1979    319e Man     1:22:16  1:20:56  11,737 
  388   2388  Han Gommers                Malden                1975    320e Man     1:22:16  1:21:17  11,737 
  389   2796  René Bolscher              Bemmel                1950    321e Man     1:22:17  1:21:41  11,735 
  390   2225  Frans van Iersel           Wijchen               1951    322e Man     1:22:19  1:21:35  11,730 
  391   2383  Joost Litjens              Nijmegen              1972    323e Man     1:22:21  1:21:40  11,725 
  392    254  Ruud Verbeek               Akzo nobel            1957    324e Man     1:22:22  1:21:54  11,723 
  393   2083  Arjan de Roon              Loopservice.nl        1960    325e Man     1:22:23  1:22:07  11,721 
  394    960  Eddy Wulfsen               Apeldoorn                     326e Man     1:22:31  1:21:41  11,702 
  395   1981  Piet Hoogeveen             ILS-runners 2                  38e Buss    1:22:32  1:21:16  11,699 
  396    975  Ruud Burgers               Westervoort           1963    327e Man     1:22:36  1:21:43  11,690 
  397   2252  Ger Eikmans                Nijmegen              1952    328e Man     1:22:37  1:22:13  11,687 
  398   2295  Pieter Hoekema             Oosterbeek            1968    329e Man     1:22:39  1:22:05  11,683 
  399   2792  Henk Verhoef               Loopservice.nl        1955    330e Man     1:22:40  1:22:03  11,680 
  400   1807  Jan Vullings               Arnhem                1960    331e Man     1:22:41  1:22:15  11,678 
  401   2138  Peter Wessel               Doorwerth             1966    332e Man     1:22:44  1:22:23  11,671 
  402   1999  Ger van Herten             Schinnen              1956    333e Man     1:22:47  1:22:04  11,664 
  403   1984  Evert Dorregeest           Arnhem                1962    334e Man     1:22:51  1:21:57  11,655 
  404   2233  Gonny Verschoor            Ciko '66              1974     32e Vrouw   1:22:53  1:22:51  11,650 
  405    251  Harry van den Hoogen       Akzo nobel            1955    335e Man     1:22:53  1:22:36  11,650 
  406   1982  Fred Muijrers              ILS-runners 2         1953     39e Buss    1:22:56  1:21:41  11,643 
  407   1842  Gabi Natrop                Atletico '73          1956     33e Vrouw   1:22:58  1:22:08  11,638 
  408   2391  Robert Portengen           Heteren               1948    336e Man     1:22:59  1:22:09  11,636 
  409   1942  Kees van Hoeven            Beuningen Gld         1956    337e Man     1:23:01  1:22:52  11,631 
  410    963  Freek Riegman              Apeldoorn             1958    338e Man     1:23:04  1:22:15  11,624 
  411    980  Nelleke Evers              Apeldoorn             1951     34e Vrouw   1:23:04  1:22:39  11,624 
  412    959  Bert Rugenbrink            Apeldoorn             1957    339e Man     1:23:04  1:22:15  11,624 
  413   1870  Evert Snetselaar           Ciko '66              1954    340e Man     1:23:04  1:21:58  11,624 
  414   2144  Jos Nabuurs                Arnhem                1954    341e Man     1:23:07  1:22:41  11,617 
  415   2296  Peter Dousma               Ede Gld               1961    342e Man     1:23:08  1:22:16  11,615 
  416   1868  Wim Melchers               Angeren               1958    343e Man     1:23:10  1:22:09  11,610 
  417   2215  Rui Paulo Cunha            Amersfoort            1973    344e Man     1:23:10  1:22:31  11,610 
  418   2092  Wilke Schut                Velp Gld              1967     35e Vrouw   1:23:11  1:22:03  11,608 
  419   2348  K Mussche                  DTS-Zwolle BV                  40e Buss    1:23:20  1:22:18  11,587 
  420    997  Ben van den Hoogen         Ede Gld               1959    345e Man     1:23:22  1:23:00  11,582 
  421   2239  Geert Pel                  Loopservice.nl        1958    346e Man     1:23:29  1:22:53  11,566 
  422   2226  Thijs Lavrijsen            Nijmegen              1950    347e Man     1:23:30  1:22:33  11,564 
  423    288  Gerda Huisman              Nijmegen              1958     36e Vrouw   1:23:35  1:22:41  11,552 
  424   2461  Ben Hielkjes               Arnhem                1951    348e Man     1:23:36  1:23:05  11,550 
  425   2058  Jeroen van der Weegen      Arnhem                1974    349e Man     1:23:39  1:22:33  11,543 
  426   2456  Cor van Bavel              Westervoort           1952    350e Man     1:23:48  1:22:36  11,522 
  427   1913  Rob Poels                  Arnhem                1963    351e Man     1:23:48  1:22:45  11,522 
  428   2159  Rene Smeenk                Elst Gld              1959    352e Man     1:23:56  1:23:09  11,504 
  429   2121  Paul Sanders               Oosterbeek            1961    353e Man     1:23:58  1:22:56  11,500 
  430   2417  Hans Huistra               Oosterbeek            1968    354e Man     1:23:58  1:22:59  11,500 
  431   2424  René van Tilburg           Arnhem                1958    355e Man     1:24:03  1:23:27  11,488 
  432   2248  Anne-Marie Derksen         Loopservice.nl        1959     37e Vrouw   1:24:05  1:23:31  11,484 
  433   2012  Wilfred Bussink            Doetinchem            1967    356e Man     1:24:06  1:22:49  11,481 
  434   2285  Wim Groot Kormelink        Rekken                1950    357e Man     1:24:07  1:23:20  11,479 
  435   2102  Jos Dimmers                Arnhem                1965    358e Man     1:24:30  1:23:43  11,427 
  436   1912  Huub Steinmann             AV Wijchen            1960    359e Man     1:24:31  1:23:45  11,425 
  437   1953  Piet van Riel              AV Holten             1959    360e Man     1:24:31  1:23:57  11,425 
  438   2168  Albert Brouwer             Zwolle                1951    361e Man     1:24:35  1:23:52  11,416 
  439   1906  Leon Stoffelen             Wijchen               1963    362e Man     1:24:36  1:23:57  11,413 
  440   1852  Arjan van Arkel            Aalten                1975    363e Man     1:24:47  1:24:25  11,389 
  441   2181  Ben Schuurmans             Arnhem                1956    364e Man     1:24:55  1:24:08  11,371 
  442   2105  Willy Kloosterman          Groesbeek             1951    365e Man     1:24:56  1:24:45  11,369 
  443   1933  Jeroen Mulder              M.F.G.Bakkerij 't St           41e Buss    1:24:57  1:23:52  11,366 
  444   2270  Wim Sleurink               Duiven                1967    366e Man     1:25:01  1:23:42  11,358 
  445   2156  Eric Brouwer               Arnhem                1970    367e Man     1:25:07  1:24:44  11,344 
  446   2319  Wieko van der Wal          zestienners                    42e Buss    1:25:07  1:24:55  11,344 
  447    280  Emanuel Brokke             AV '34                1973    368e Man     1:25:10  1:23:58  11,338 
  448    964  Leo Hol                    Ede Gld               1955    369e Man     1:25:13  1:23:59  11,331 
  449   2378  Jac Janssen                Bemmel                1946    370e Man     1:25:14  1:24:59  11,329 
  450   2167  Steven Oehlers             Loopgroep PK          1963    371e Man     1:25:15  1:24:26  11,326 
  451   1867  Pieter van Alphen          Veteranen Nederland   1942    372e Man     1:25:20  1:24:53  11,315 
  452   1893  Benji Kooiman              Hagestein             1972    373e Man     1:25:22  1:24:52  11,311 
  453   2522  Matthijs Naujdes           Arnhem                1978    374e Man     1:25:23  1:24:53  11,309 
  454   2271  Sander Oosterink           Zelhem                1978    375e Man     1:25:23  1:24:31  11,309 
  455   2353  Cees Lambregts             Akzo nobel            1966    376e Man     1:25:27  1:24:54  11,300 
  456   2214  Jorg van Daelen            Oosterhout Gld        1962    377e Man     1:25:30  1:25:15  11,293 
  457   2232  Ipe Van der Deen           Arnhem                1951    378e Man     1:25:31  1:24:16  11,291 
  458   2397  René Beemer                Arnhem                1965    379e Man     1:25:33  1:24:23  11,287 
  459   2446  Herman Bolwiender          Drempt                1960    380e Man     1:25:33  1:24:47  11,287 
  460   2343  H Blom                     DTS-Zwolle BV                  43e Buss    1:25:34  1:24:34  11,285 
  461   1934  Stephan Vlaanderen         M.F.G.Bakkerij 't St           44e Buss    1:25:35  1:24:32  11,282 
  462   2179  Antoine Nikkessen          Arnhem                1963    381e Man     1:25:37  1:24:38  11,278 
  463   2100  Hans Inkenhaag             Triathlon             1956    382e Man     1:25:38  1:24:37  11,276 
  464    257  Rene van der Zande         Akzo nobel            1971    383e Man     1:25:41  1:25:10  11,269 
  465   2390  Evert Wagensveld           Arnhem                1953    384e Man     1:25:42  1:25:34  11,267 
  466   2033  Sanne Berkhout             Atletico '73          1973     38e Vrouw   1:25:43  1:25:22  11,265 
  467    278  Carina Juch                Arena                 1967     39e Vrouw   1:25:47  1:25:26  11,256 
  468   2289  Eloy de Koning             Arnhem                1967    385e Man     1:25:51  1:25:14  11,247 
  469   2176  Rob Simons                 Loopservice.nl        1956    386e Man     1:25:53  1:25:16  11,243 
  470   1967  Maaike Teering             Ciko '66              1976     40e Vrouw   1:25:53  1:24:45  11,243 
  471    259  Ignace Rood                Akzo nobel            1953    387e Man     1:25:55  1:24:36  11,239 
  472   2122  Guus Bertholdt             Arnhem                1949    388e Man     1:25:56  1:24:19  11,236 
  473   1899  Fred Lourens               Loopservice.nl        1951    389e Man     1:25:57  1:25:19  11,234 
  474   2262  Iwan de Leeuw              Arnhem                1977    390e Man     1:25:58  1:25:19  11,232 
  475   2115  Marieke van Meeuwen        Eindhoven             1980     41e Vrouw   1:25:58  1:25:45  11,232 
  476   1968  Hans Hulsbos               Forum GGZ                      45e Buss    1:26:01  1:25:02  11,225 
  477   2204  Patrick van den Bragt      Loopgroep PK          1973    391e Man     1:26:09  1:26:06  11,208 
  478   2112  Frits van Dam              Pheidippides          1936    392e Man     1:26:10  1:25:52  11,206 
  479    279  Wim Geurts                 Zevenaar              1961    393e Man     1:26:13  1:25:48  11,199 
  480   1910  Danny Beogheim             Arnhem                1973    394e Man     1:26:16  1:25:35  11,193 
  481    992  Peter Jesse                Arnhem                1969    395e Man     1:26:17  1:24:53  11,191 
  482   1958  Herman Fabriek             Duiven                1970    396e Man     1:26:17  1:25:24  11,191 
  483   2247  Marije Eleveld             Ede Gld               1977     42e Vrouw   1:26:19  1:25:31  11,186 
  484   1939  Hans Gerrits               M.F.G.Bakkerij 't St           46e Buss    1:26:20  1:25:17  11,184 
  485   1858  Joop Coolen                Wijchen               1949    397e Man     1:26:22  1:25:11  11,180 
  486   2241  Frank Simon                Arnhem                1965    398e Man     1:26:24  1:25:49  11,176 
  487    970  Arie Ducaat                Utrecht               1958    399e Man     1:26:25  1:25:19  11,174 
  488   2282  Adri van der Linden        Breda                 1969    400e Man     1:26:31  1:26:20  11,161 
  489   2436  Jan Hofman                 Arnhem                1964    401e Man     1:26:36  1:25:32  11,150 
  490   1863  Wilco Wortelboer           Arnhem                1965    402e Man     1:26:37  1:25:55  11,148 
  491   2087  Vincent Blom               Oosterbeek            1964    403e Man     1:26:38  1:25:37  11,146 
  492   2128  Arjen Ploeg                Doorwerth             1961    404e Man     1:26:38  1:25:38  11,146 
  493   2350  Rob van Hattem             Akzo nobel                    405e Man     1:26:40  1:26:07  11,141 
  494   2420  Luuk Rijtma                Velp Gld              1952    406e Man     1:26:41  1:25:19  11,139 
  495   1853  Jellie van der Meer        Arnhem                1966     43e Vrouw   1:26:45  1:26:19  11,131 
  496   2437  Paul Patist                Goem                  1951    407e Man     1:26:46  1:26:16  11,128 
  497   2272  Thea Verstegen             Olympus Land van Cui  1963     44e Vrouw   1:26:50  1:26:28  11,120 
  498   2265  Lucas Centen               Dalen                 1954    408e Man     1:26:58  1:26:41  11,103 
  499   1985  René Pillen                Hengelo Ov            1960    409e Man     1:27:02  1:26:41  11,094 
  500   2191  Welmer Jagerman            Amsterdam             1966    410e Man     1:27:03  1:25:58  11,092 
  501   1955  Gerard Bergevoet           Veteranen Nederland   1944    411e Man     1:27:07  1:25:50  11,084 
  502   2443  Ruud Somers                Oosterbeek            1968    412e Man     1:27:15  1:26:55  11,067 
  503   1862  Maaike Ruiter              Lelystad              1980     45e Vrouw   1:27:15  1:26:09  11,067 
  504   2782  Dick Capelle               Loopgroep PK          1953    413e Man     1:27:19  1:27:00  11,058 
  505   1966  Rob Jansen                 Duiven                1951    414e Man     1:27:24  1:26:39  11,048 
  506   2442  Piet Panis                 Heteren               1948    415e Man     1:27:25  1:26:08  11,046 
  507   2372  Nando van Rijnberk         Arnhem                1966    416e Man     1:27:26  1:27:14  11,044 
  508   2219  Evert van Beek             Zwolle                1957    417e Man     1:27:26  1:27:10  11,044 
  509   2287  Maartje Harbers            Pallas '67            1978     46e Vrouw   1:27:39  1:26:30  11,016 
  510   2375  Ward Smolders              Ede Gld               1975    418e Man     1:27:44  1:27:15  11,006 
  511   2368  Jack van den Bragt         Arnhem                1944    419e Man     1:27:47  1:27:13  11,000 
  512    949  Mike van den Bragt         Arnhem                1969    420e Man     1:27:47  1:27:13  11,000 
  513   1297  Bart van Aalten            Huissen               1999    421e Man     1:27:54  1:27:26  10,985 
  514   2453  Hans Foutgens              Apeldoorn             1967    422e Man     1:27:55  1:26:37  10,983 
  515   2097  Bert Duursma               Apeldoorn             1964    423e Man     1:27:55  1:26:37  10,983 
  516   2075  Ton Pauw                   Wijchen               1957    424e Man     1:27:58  1:27:22  10,977 
  517   2377  Klaske Botterweg           Apeldoorn                      47e Vrouw   1:27:58  1:27:09  10,977 
  518    962  Ingrid Roodink             Apeldoorn                      48e Vrouw   1:27:58  1:27:09  10,977 
  519   1932  Henri Karman               M.F.G.Bakkerij 't St           47e Buss    1:28:00  1:26:57  10,972 
  520   1873  Marjon Stellingwerf        Arnhem                1967     49e Vrouw   1:28:03  1:26:47  10,966 
  521   2401  Bernard de Graaf           Arnhem                1965    425e Man     1:28:10  1:27:52  10,952 
  522   2411  Henk Brouwer               Arnhem                1963    426e Man     1:28:12  1:27:07  10,948 
  523   1943  Rob Janssen                Deest                 1969    427e Man     1:28:17  1:28:08  10,937 
  524   1949  Michel Palar               Loopservice.nl        1969    428e Man     1:28:17  1:26:51  10,937 
  525   2299  Ton van der Zanden         Cuijk                 1946    429e Man     1:28:17  1:27:46  10,937 
  526   2164  Herman vd Pluym            Arnhem                1974    430e Man     1:28:19  1:28:02  10,933 
  527   2408  Wim Janssen                Heelsum               1952    431e Man     1:28:19  1:27:13  10,933 
  528   2346  S van Krevel               DTS-Zwolle BV                  48e Buss    1:28:25  1:27:25  10,921 
  529   2373  Sjouke Hendrik             Ede Gld               1972    432e Man     1:28:32  1:28:03  10,906 
  530   1959  Boudewijn Dijkstra         AV Gouda              1959    433e Man     1:28:32  1:28:19  10,906 
  531   2298  Marco Schellings           Arnhem                1972    434e Man     1:28:34  1:27:23  10,902 
  532   2444  Gerrit Scheerder           Arnhem                1947    435e Man     1:28:40  1:27:49  10,890 
  533   2304  Hennie Janse               Heinkenszand          1962     50e Vrouw   1:28:47  1:27:59  10,876 
  534   1824  Thea Kokkeler              Groesbeek             1971     51e Vrouw   1:28:54  1:27:40  10,861 
  535    974  Freddy Pelders             Arnhem                1967    436e Man     1:28:56  1:28:36  10,857 
  536   2291  André Jansen               Venray Regio          1952    437e Man     1:28:56  1:28:36  10,857 
  537   1872  Dick van Kleef             Ede Gld               1962    438e Man     1:28:57  1:27:43  10,855 
  538     X1  Tjeerd van der Kooi        Oss                   1958    439e Man     1:28:59  1:27:58  10,851 
  539   2118  Joris Sonneveldt           Arnhem                1975    440e Man     1:28:59  1:27:50  10,851 
  540   2341  P de Roos                  Gemeente Arnhem team           49e Buss    1:29:01  1:28:16  10,847 
  541   1887  Annery Lucassen            Arnhem                1972     52e Vrouw   1:29:01  1:27:46  10,847 
  542   2056  Peter Lindeman             Nijmegen Atletiek     1953    441e Man     1:29:03  1:28:08  10,843 
  543   2278  Paul Berendsen             's-Heerenberg         1956    442e Man     1:29:10  1:28:34  10,829 
  544   2338  H Mouws                    Gemeente Arnhem team           50e Buss    1:29:11  1:28:58  10,827 
  545    976  Johan Buil                 Huissen               1955    443e Man     1:29:14  1:28:12  10,821 
  546   2320  Roland Norbeck             Provincie Gelderland           51e Buss    1:29:15  1:28:18  10,819 
  547   2463  Edwin de Baay              Doetinchem            1966    444e Man     1:29:17  1:28:50  10,815 
  548   2126  Alien van Wilgenburg       Athlos                1959     53e Vrouw   1:29:20  1:28:48  10,809 
  549   2147  Joseph Brey                Loopservice.nl        1957    445e Man     1:29:24  1:28:21  10,801 
  550   1954  Tessa Hofman               Oosterbeek            1984     54e Vrouw   1:29:24  1:29:00  10,801 
  551   1909  Frank Pouels               Bennekom              1967    446e Man     1:29:27  1:28:14  10,795 
  552   2152  Michel Hondong             Ciko '66              1956    447e Man     1:29:27  1:28:08  10,795 
  553   1825  Wendy Ensink               Utrecht               1971     55e Vrouw   1:29:28  1:28:15  10,793 
  554    247  Hendrik Jan Zonneveld      Akzo nobel            1964    448e Man     1:29:30  1:28:42  10,789 
  555   1860  Bertus Otten               Kampen                1952    449e Man     1:29:31  1:29:12  10,787 
  556   2104  Ans Hemmink                Beek gem Montferland  1956     56e Vrouw   1:29:31  1:28:48  10,787 
  557   2020  Fanny Cuijten-Meijer       Grave                 1962     57e Vrouw   1:29:41  1:28:57  10,767 
  558   2361  Heidi Derks                Akzo nobel                     58e Vrouw   1:29:45  1:29:23  10,759 
  559   2188  Frank van Dulkenraad       Arnhem                1961    450e Man     1:29:46  1:29:20  10,757 
  560   2249  Leo Derksen                Bemmel                1958    451e Man     1:29:50  1:29:15  10,749 
  561   2421  Bert Aalbers               Renkum                1964    452e Man     1:29:53  1:28:46  10,743 
  562   2269  Robert Jan Kwaak           Arnhem                1970    453e Man     1:30:05  1:29:01  10,719 
  563   2407  Cees Vonk                  Meteren               1974    454e Man     1:30:07  1:29:15  10,715 
  564   2450  Marcel Camminga            Arnhem                1963    455e Man     1:30:23  1:29:50  10,683 
  565   2445  Ivanna Westerhoek          Arnhem                1990     59e Vrouw   1:30:26  1:30:02  10,677 
  566   2148  Frans van Megen            Doesburg              1955    456e Man     1:30:27  1:29:37  10,675 
  567   2085  Franka Teunissen           Langeweg              1979     60e Vrouw   1:30:36  1:29:31  10,658 
  568   2125  Hugo van de Kamp           Nijmegen              1981    457e Man     1:30:36  1:29:30  10,658 
  569    920  Frans Intven               Nijmegen              1951    458e Man     1:30:38  1:30:26  10,654 
  570    232  Theo de Wit                                              459e Man     1:30:41  1:30:21  10,648 
  571   1950  Piet Post                  Arnhem                1958    460e Man     1:30:48  1:29:33  10,634 
  572   2090  Rene Hazeleger             Oosterbeek            1961    461e Man     1:30:54  1:29:53  10,622 
  573   1821  Lou de Jong                Nijmegen              1976     61e Vrouw   1:30:55  1:30:15  10,620 
  574   1848  Nicole van Oers            Beek gem Montferland  1971     62e Vrouw   1:30:56  1:30:06  10,619 
  575   1900  Peter Wentink              Hengelo Gld           1971    462e Man     1:30:56  1:29:57  10,619 
  576   2006  Jan Hiddink                Hengelo Gld           1961    463e Man     1:30:57  1:29:57  10,617 
  577   2430  Addo Kranendonk            Nijmegen              1959    464e Man     1:30:59  1:29:55  10,613 
  578   2371  Isabelle van Riet          Arnhem                1968     63e Vrouw   1:31:06  1:30:04  10,599 
  579   2132  Henk de Raadt              Bussum                1954    465e Man     1:31:37  1:30:55  10,539 
  580   2385  Theo van Amerongen         Arnhem                1942    466e Man     1:31:44  1:31:33  10,526 
  581   2133  Lidwien van de Ven         Bussum                1962     64e Vrouw   1:31:51  1:31:08  10,513 
  582   2389  Eef de Wilde               Arnhem                1965    467e Man     1:31:53  1:31:47  10,509 
  583   2797  Andrrea Roosken            Athlos                1963     65e Vrouw   1:31:56  1:31:23  10,503 
  584   2458  John ter Haar              Bemmel                1952    468e Man     1:31:59  1:31:38  10,497 
  585   2098  Jan de Graaf               Apeldoorn             1964    469e Man     1:31:59  1:30:42  10,497 
  586   2026  Bert te Slaa               Hengelo Gld           1969    470e Man     1:32:04  1:31:19  10,488 
  587   1963  Saskia Albers              Arnhem                1979     66e Vrouw   1:32:11  1:31:01  10,475 
  588   2452  Iet van der Sluijs         Heelsum               1954     67e Vrouw   1:32:12  1:31:03  10,473 
  589   2082  Reinou Thijssen-Dijkstra   De Liemers            1959     68e Vrouw   1:32:16  1:31:33  10,465 
  590   1946  Frans Lomans               Arnhem                1955    471e Man     1:32:16  1:31:13  10,465 
  591   2055  Leonie Lindeman            Nijmegen Atletiek     1983     69e Vrouw   1:32:21  1:31:34  10,456 
  592   2283  William van Beurden        Deil                  1962    472e Man     1:32:22  1:31:31  10,454 
  593   1892  Bob Blijboom               Loopservice.nl        1963    473e Man     1:32:24  1:31:38  10,450 
  594   2433  Luuk Schenk                Velp Gld              1962    474e Man     1:32:25  1:31:17  10,448 
  595   2039  Jan van Rossum             Winssen               1942    475e Man     1:32:28  1:32:20  10,442 
  596   2077  Walter de Bie              Arnhem                1960    476e Man     1:32:29  1:31:43  10,441 
  597   2162  Mark Bassie                Doetinchem            1960    477e Man     1:32:34  1:31:47  10,431 
  598   1952  Eduard Coblijn             Arnhem                1955    478e Man     1:32:35  1:31:33  10,429 
  599   2306  Henk Nies                  Elst Gld              1955    479e Man     1:32:39  1:31:52  10,422 
  600   2123  Theo Koster                Loopservice.nl        1964    480e Man     1:32:40  1:31:18  10,420 
  601   2354  Hans Zwerus                Akzo nobel            1966    481e Man     1:32:41  1:31:48  10,418 
  602   2459  Evert Klomp                Apeldoorn             1946    482e Man     1:32:44  1:31:27  10,412 
  603    292  Jasper Moll                Mook                  1972    483e Man     1:32:46  1:32:33  10,409 
  604   2216  Ilse de Vries              Arnhem                1978     70e Vrouw   1:32:49  1:31:58  10,403 
  605   2184  Ben Wiskerke               Arnhem                1957    484e Man     1:32:49  1:32:08  10,403 
  606   2178  Gerard Derksen             Heteren               1964    485e Man     1:32:51  1:32:07  10,399 
  607   2432  Christa Schenk             Velp Gld              1960     71e Vrouw   1:33:05  1:31:57  10,373 
  608   2063  Jan Hendriks               Duiven                1962    486e Man     1:33:09  1:32:18  10,366 
  609   1814  Jeroen Hoogstad            Velp Gld              1972    487e Man     1:33:19  1:32:07  10,347 
  610   1812  Ben Nieuwhof               Arnhem                1960    488e Man     1:33:26  1:33:10  10,334 
  611   2785  Annetta Leenders           Arnhem                1961     72e Vrouw   1:33:27  1:32:50  10,333 
  612   1925  Karina van Drempt          Zetten                1970     73e Vrouw   1:33:29  1:32:18  10,329 
  613    972  Rob Harmsen                Steenderen            1943    489e Man     1:33:30  1:32:33  10,327 
  614   2374  Rodney van t Oost          Arnhem                1965    490e Man     1:33:31  1:32:18  10,325 
  615   2414  Peter Mathijssen           Arnhem                1956    491e Man     1:33:31  1:32:21  10,325 
  616    951  Tineke van Boxmer          Sint Oedenrode        1952     74e Vrouw   1:33:41  1:32:57  10,307 
  617   2405  Frank Naberman             Rijssen               1957    492e Man     1:33:48  1:32:56  10,294 
  618   2228  Piet Wanrooy               Arnhem                1957    493e Man     1:34:05  1:33:52  10,263 
  619   2317  Henk Steenbruggen          zestienners                    52e Buss    1:34:06  1:33:22  10,261 
  620   1800  Leen de Waal               Nijmegen              1952    494e Man     1:34:07  1:33:00  10,259 
  621   1826  Monique van der Donk       Cifla                 1978     75e Vrouw   1:34:07  1:33:23  10,259 
  622   1919  Ton van Werven             Arnhem                1943    495e Man     1:34:09  1:32:52  10,256 
  623   2064  Bastiaan Mijnheer          Apeldoorn             1970    496e Man     1:34:19  1:33:03  10,238 
  624   2279  Rene Artz                  Arnhem                1991    497e Man     1:34:28  1:34:22  10,221 
  625   2321  Ben Donninger              Provincie Gelderland           53e Buss    1:34:28  1:33:37  10,221 
  626   1889  Leo van Eeuwijk            Boven Leeuwen         1958    498e Man     1:34:30  1:33:59  10,218 
  627   1885  Martien Huigen             Druten                1973    499e Man     1:34:30  1:33:59  10,218 
  628   1815  Judit van Dael             Herveld               1966     76e Vrouw   1:34:31  1:34:15  10,216 
  629   1816  Titia Dorgeat              Southport (GBR)       1969     77e Vrouw   1:34:31  1:34:15  10,216 
  630   2447  Tom Kampschreur            Arnhem                1956    500e Man     1:34:34  1:33:19  10,211 
  631   2177  Hennie Derksen             Heteren               1966     78e Vrouw   1:34:45  1:34:02  10,191 
  632   1051  Van Mourik Henny           Apeldoorn             1971     79e Vrouw   1:34:45  1:33:30  10,191 
  633   2242  Henny Leenders             Beuningen Gld         1953    501e Man     1:34:47  1:34:22  10,187 
  634   2169  Albert Veurman             Arnhem                1961    502e Man     1:34:58  1:34:15  10,168 
  635   1964  Dirk van der Steenhoven    Arnhem                1962    503e Man     1:35:05  1:34:35  10,155 
  636   1905  Liesbeth Bosman            Nijmegen              1957     80e Vrouw   1:35:07  1:34:01  10,152 
  637   1882  Jeffrey Brangert           Loopservice.nl        1956    504e Man     1:35:13  1:34:48  10,141 
  638   1894  Hedy Schaperkotter         Nijmegen              1959     81e Vrouw   1:35:14  1:34:08  10,139 
  639   2145  Nellie Kock                Arnhem                1961     82e Vrouw   1:35:19  1:34:38  10,130 
  640    973  Harold Faber               Oosterbeek            1959    505e Man     1:35:22  1:33:47  10,125 
  641   2174  Wieger Westerhof           Westervoort           1947    506e Man     1:35:23  1:34:10  10,123 
  642   2384  Paulien van den Ven        Westervoort           1965     83e Vrouw   1:35:23  1:34:12  10,123 
  643   1935  Dirk Schipper              M.F.G.Bakkerij 't St           54e Buss    1:35:25  1:34:20  10,120 
  644   2037  Wilko Melenhorst           Ciko '66              1962    507e Man     1:35:28  1:34:56  10,114 
  645   2114  Annelies Kuypers           Eindhoven             1950     84e Vrouw   1:35:30  1:35:18  10,111 
  646   2288  Jan Janssen                Arnhem                1949    508e Man     1:35:34  1:34:38  10,104 
  647   2257  Arjan de Koning            Enschede              1968    509e Man     1:35:39  1:35:18  10,095 
  648   2040  Gerard van den Berg        Oudeschoot            1960    510e Man     1:35:56  1:35:19  10,065 
  649   1975  Els van Mullekom           Forum GGZ                      55e Buss    1:35:58  1:34:45  10,062 
  650   2431  Peter van Bekkum           Utrecht               1968    511e Man     1:35:58  1:35:02  10,062 
  651   2017  Chris Teunissen            Spankeren             1944    512e Man     1:36:03  1:35:23  10,053 
  652   1930  Arno de Bont               Zutphen               1964    513e Man     1:36:04  1:35:31  10,051 
  653   2244  Jan de Jong                Arnhem                1955    514e Man     1:36:06  1:35:46  10,048 
  654   1871  Saskia Smits               Arnhem                1976     85e Vrouw   1:36:19  1:35:03  10,025 
  655   1972  Ans Klaver                 Forum GGZ                      56e Buss    1:36:24  1:35:11  10,016 
  656   2310  Toon Welbergen             Menz runners sixteen           57e Buss    1:36:24  1:35:56  10,016 
  657   2072  Julia Vet                  Amsterdam             1975     86e Vrouw   1:36:27  1:35:39  10,011 
  658   1924  Gerard van Drempt          Zetten                1970    515e Man     1:36:42  1:35:31   9,985 
  659   2345  S Ruiter                   DTS-Zwolle BV                  58e Buss    1:36:55  1:35:55   9,963 
  660   2163  Ruud Engelaar              Doetinchem            1954    516e Man     1:37:10  1:36:23   9,937 
  661   2457  Conny Ariaans              Oosterhout gem Nijme  1960     87e Vrouw   1:37:11  1:36:58   9,936 
  662   2429  Sonja Blom                 Arnhem                1948     88e Vrouw   1:37:17  1:36:30   9,925 
  663   1902  Gert van Kooten            Arnhem                1955    517e Man     1:37:18  1:36:38   9,924 
  664   2370  Jantine de Lange           Arnhem                1959     89e Vrouw   1:37:22  1:37:12   9,917 
  665   1827  Paul Erinkveld             Ooij                  1951    518e Man     1:37:41  1:36:28   9,885 
  666   1989  Rik Sanders                Loopservice.nl        1966    519e Man     1:37:45  1:37:21   9,878 
  667    991  Jacques Scholten           Ede Gld               1947    520e Man     1:37:52  1:37:30   9,866 
  668   2460  Bea Gerritsen              Ede Gld               1958     90e Vrouw   1:37:52  1:37:30   9,866 
  669   2209  Gerrit Roessink            Doetinchem            1959    521e Man     1:37:54  1:37:08   9,863 
  670   2154  Liesbeth Lak               Maarssen              1976     91e Vrouw   1:38:02  1:36:42   9,850 
  671   1903  Maarten Pronk              Apeldoorn             1965    522e Man     1:38:07  1:37:24   9,841 
  672   2149  Willem van der Wal         Nijmegen              1957    523e Man     1:38:09  1:36:58   9,838 
  673   1922  Gerard Vuuregge            Rheden                1963    524e Man     1:38:14  1:37:06   9,829 
  674   2435  Karin Leidelmeijer         Nijmegen              1965     92e Vrouw   1:38:15  1:37:26   9,828 
  675   2434  Mirjam Dikken-Lensink      Nijmegen              1967     93e Vrouw   1:38:15  1:37:26   9,828 
  676    273  Ben Bos                    Bemmel                1952    525e Man     1:38:22  1:37:46   9,816 
  677   2438  Yvonne Berben-Muylkens     Arnhem                1956     94e Vrouw   1:38:23  1:37:38   9,814 
  678    252  Selma van den Brink        Akzo nobel            1961     95e Vrouw   1:38:36  1:38:19   9,793 
  679    260  Ronald Reitsma             Apeldoorn             1955    526e Man     1:38:38  1:37:43   9,790 
  680   1808  Ed Laar                    Doetinchem            1958    527e Man     1:38:42  1:37:56   9,783 
  681   2451  Eric Hassink               Renkum                1970    528e Man     1:38:49  1:37:42   9,771 
  682    988  Raimund Hiller             Arnhem                1974    529e Man     1:38:52  1:37:44   9,766 
  683   2448  Yvette Gremmen             Arnhem                1972     96e Vrouw   1:38:53  1:38:19   9,765 
  684   2276  Wil Kling                  Duiven                1950    530e Man     1:38:59  1:38:39   9,755 
  685   2515  Mario Croes                Arnhem                1960    531e Man     1:39:20  1:38:00   9,721 
  686   2223  Ruud Steen                 Arnhem                1952    532e Man     1:39:28  1:38:13   9,708 
  687   2240  Mary Pel                   Arnhem                1962     97e Vrouw   1:39:36  1:38:20   9,695 
  688    282  Willem van het Hekke       Nijmegen              1952    533e Man     1:39:55  1:38:59   9,664 
  689   1988  Alex Wijsman               De Lat                1948    534e Man     1:39:55  1:39:28   9,664 
  690   2776  Judith Bos                 VAV                   1962     98e Vrouw   1:40:03  1:39:00   9,651 
  691   2186  Roel Haverland             Arnhem                1965    535e Man     1:40:09  1:39:37   9,641 
  692   2008  Mia Duijf                  Schinnen              1953     99e Vrouw   1:40:34  1:39:52   9,601 
  693   1998  Marjon van Herten-Meyboom  Schinnen              1957    100e Vrouw   1:40:35  1:39:53   9,600 
  694    253  Hanny Lok                  Akzo nobel            1956    101e Vrouw   1:40:41  1:40:34   9,590 
  695   2046  Bert Kalf                  Ciko '66              1946    536e Man     1:40:49  1:39:29   9,578 
  696    984  Sjaak van der Dijk         Velp Gld              1955    537e Man     1:41:28  1:40:32   9,516 
  697   2799  Karin Doolaard             Huissen               1966    102e Vrouw   1:41:28  1:40:48   9,516 
  698   2113  Bert Roeling               ROVS                  1960    538e Man     1:41:41  1:40:37   9,496 
  699   2142  Antoon vd Dobbelsteen      Arnhem                1959    539e Man     1:42:15  1:40:53   9,443 
  700   1475  Robert Manning             Akzo nobel            1961    540e Man     1:42:47  1:42:40   9,394 
  701   2071  Margjen Dekker             Amsterdam             1975    103e Vrouw   1:42:49  1:42:01   9,391 
  702   2793  Charlotte Willemsen        Arnhem                1971    104e Vrouw   1:42:50  1:42:40   9,390 
  703   1819  Ellen Claassen             Bemmel                1977    105e Vrouw   1:43:31  1:42:37   9,328 
  704    281  Henk Vos                   AV '34                1963    541e Man     1:43:39  1:42:26   9,316 
  705   2199  Martine van Loghem         VAV                   1968    106e Vrouw   1:43:43  1:42:40   9,310 
  706   1908  Jan-Willem Huijssoon       Wageningen            1966    542e Man     1:44:06  1:42:52   9,276 
  707   2206  Helga Uijterwaal           VAV                   1970    107e Vrouw   1:44:49  1:43:46   9,212 
  708    265  Clemens Boon               Apeldoorn             1940    543e Man     1:45:29  1:44:40   9,154 
  709   2419  Bea Diepeveen              Veenendaal            1965    108e Vrouw   1:45:31  1:44:29   9,151 
  710   2130  Ton Zwartjes               Escharen              1959    544e Man     1:45:33  1:44:47   9,148 
  711   2141  Brun Pool                  Renkum                1964    109e Vrouw   1:45:36  1:44:43   9,144 
  712   2140  Jan Pool                   Renkum                1964    545e Man     1:45:36  1:44:43   9,144 
  713   1927  Joop de Gijsel             Westervoort           1943    546e Man     1:45:44  1:44:51   9,132 
  714   2280  Henk Hofman                Holten                1949    547e Man     1:47:11  1:45:53   9,009 
  715   2367  David Nuissenburg          Arnhem                1974    548e Man     1:47:38  1:47:09   8,971 
  716   2314  Marcel Mouton              Menz runners sixteen           59e Buss    1:47:39  1:47:10   8,970 
  717   1849  Hans Nijenmanting          Zaandam               1949    549e Man     1:47:46  1:46:30   8,960 
  718   1271  Willem Hooftman            Braamt                1945    550e Man     1:48:19  1:47:20   8,914 
  719   2235  Raymond Smit               Arnhem                1966    551e Man     1:48:36  1:48:22   8,891 
  720    990  Wim van St Annaland        Arnhem                1955    552e Man     1:49:11  1:48:33   8,844 
  721   1831  Elisabeth Roelvink         Nijmegen              1957    110e Vrouw   1:49:44  1:48:30   8,799 
  722   1854  Riet Kuiperij              GAC Hilversum         1957    111e Vrouw   1:50:09  1:49:45   8,766 
  723   2175  Tanja van Veenendaal       Elst Gld              1962    112e Vrouw   1:50:24  1:49:08   8,746 
  724   2111  Irene Kalse                Loopgroep PK          1955    113e Vrouw   1:51:48  1:51:02   8,637 
  725   1805  Irene Kohlen               De Liemers            1969    114e Vrouw   1:52:18  1:51:52   8,598 
  726   2023  Corine van Barneveld       VAV                   1969    115e Vrouw   1:52:59  1:51:56   8,546 
  727   2032  Marcel Boekholt            Velp Gld              1958    553e Man     1:54:03  1:52:55   8,466 
  728   2455  Evert Gieltjes             Renkum                1943    554e Man     1:56:00  1:54:52   8,324 
  729    953  Jan Thijssen               Cuijk                 1941    555e Man     1:56:20  1:55:35   8,300 
  730   2049  Jack Pompe                 Soest                 1948    556e Man     1:56:21  1:55:02   8,299 
  731   2050  Astrid Bosker              Schiedam              1963    116e Vrouw   1:56:21  1:55:02   8,299 

           BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  5 km     Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- --------  ------
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  5 km     Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- --------  ------
    1   1482  Vladimir Escajadillo       Peru                            1e Man       15:32    32:16    32:15  18,595 
    2   1371  Dick van den Broek         Loopgroep PK          1971      2e Man       16:27    34:02    34:00  17,630 
    3   1769  P Weijers                  Rheden                1970      3e Man       17:05    34:16    34:14  17,510 
    4   1532  Arjan Kaashoek             Breukelen Ut          1983      4e Man       17:26    35:46    35:44  16,775 
    5   1160  Jelmer van Leeningen       Beekbergen            1988      5e Man       17:28    35:54    35:52  16,713 
    6   1733  Niklas van Cassel          VOAB                  1980      6e Man       17:50    36:00    35:59  16,667 
    7   1605  Tim van Os                 Nijmegen              1979      7e Man       17:55    36:34    36:32  16,408 
    8   1558  Dik van de Weerdhof        Veenendaal            1967      8e Man       18:05    36:44    36:42  16,334 
    9   1379  Ruth van der Meijden       VAV                   1984      1e Vrouw     18:41    37:38    37:36  15,943 
   10   1779  Hans Nibbelink             Nijmegen              1982      9e Man       17:48    37:44    37:41  15,901 
   11   1036  Arjen ter Heide            Doetinchem            1972     10e Man       18:35    37:55    37:49  15,824 
   12   1119  Arne Hekhuis               Arnhem                1980     11e Man       17:58    38:43    38:36  15,497 
   13   1355  Peter Wissing              Megchelen             1963     12e Man       19:02    38:46    38:44  15,477 
   14   1539  Robert Willemsen           Gendt                 1968     13e Man       19:02    38:55    38:51  15,418 
   15   1348  Arthur Kratz               VAV                   1973     14e Man       18:58    39:04    38:58  15,358 
   16   1173  Koen Willems               Nijmegen              1977     15e Man       19:39    39:27    39:18  15,209 
   17   1287  Rob de Bree                Arnhem                1959     16e Man       19:28    39:36    39:30  15,152 
   18   1302  Mark Claassen              Arnhem                1962     17e Man       19:18    39:38    39:35  15,139 
   19   1022  Rogier Berghauser Pont     Nijmegen Atletiek     1973     18e Man       19:43    39:40    39:37  15,126 
   20   1335  Jakob Hartman              VAV                   1961     19e Man       19:29    39:42    39:36  15,113 
   21   1248  Niels Roseboom             De Liemers            1976     20e Man       19:26    40:05    39:28  14,969 
   22   1195  Bob Takken                 Bemmel                1973     21e Man       19:30    40:12    40:05  14,925 
   23   1435  Joost den Otter            De Kempenaer Advocat            1e Buss      19:32    40:26    40:11  14,839 
   24   1726  Rene Rewinkel              Atletico '73          1963     22e Man       20:11    40:28    40:23  14,827 
   25   1786  Leendert-Jan van der Ent   Malden                1965     23e Man       19:42    40:30    40:26  14,815 
   26   1776  Marcel Rensen              Bemmel                1966     24e Man       19:28    40:31    40:23  14,809 
   27   1549  Arno Elbrecht              Arnhem                1955     25e Man       19:46    40:33    40:26  14,797 
   28   1729  Willie Jansen              Doorwerth             1951     26e Man       19:28    40:34    40:32  14,790 
   29   1483  Jerome Carlier             België                         27e Man       19:53    40:36    40:35  14,778 
   30   1570  Archie Staal               Burgh Haamstede       1964     28e Man       19:48    40:41    40:38  14,748 
   31   1450  Rens Scheijven             Stachanov B.V.                  2e Buss      19:28    40:44    40:25  14,730 
   32   1761  Vincent Schol              Arnhem                1968     29e Man       19:16    40:56    40:52  14,658 
   33   1113  Toine Konings              ILS-runners 1         1956      3e Buss      19:49    41:12    41:04  14,563 
   34   1234  Guido Cox                  Beek Ubbergen         1974     30e Man       19:51    41:18    41:14  14,528 
   35   1751  Driel Pluimers             2e tieners            1970      4e Buss      19:57    41:29    41:25  14,464 
   36   1049  Peter van Steen            Bennekom              1963     31e Man       20:19    41:36    41:24  14,423 
   37   1362  Maurice Bosscher           Arnhem                1971     32e Man       20:12    41:39    41:10  14,406 
   38   1360  Edwin Vandernat            Duiven                1972     33e Man       20:04    41:49    41:21  14,348 
   39   1263  Dirk Wolbers               Ede Gld               1985     34e Man       20:05    41:52    40:52  14,331 
   40   1030  Lambert Zaad               Nijmegen              1975     35e Man       20:13    41:56    40:04  14,308 
   41   1550  Vincent Brom               Elst Gld              1977     36e Man       20:05    42:34    42:27  14,096 
   42   1089  Jan de Jonge               Ciko '66              1964     37e Man       20:26    42:45    42:38  14,035 
   43   1772  Bert Wilk                  Arnhem                1961     38e Man       20:30    42:58    42:49  13,964 
   44   1230  Stefan Janssen             Malden                1966     39e Man       19:54    43:01    41:42  13,948 
   45   1358  Enes-Hayri Yucesan         Arnhem                1990     40e Man       20:22    43:11    42:28  13,894 
   46   1783  Sjon van Kooten            Wageningen            1955     41e Man       20:18    43:17    42:52  13,862 
   47   1221  Johan Plamont              Nijmegen Atletiek     1959     42e Man       20:58    43:29    43:27  13,798 
   48   1491  Andras Schoorl             Zutphen               1989     43e Man       20:27    43:37    43:31  13,756 
   49   1009  William de Kaste           Arnhem                1971     44e Man       21:06    43:41    43:10  13,735 
   50   1189  Alex de Wit                Arnhem                1982     45e Man       21:23    43:44    43:38  13,720 
   51   1597  Mark van der Drift         Arnhem                1971     46e Man       20:58    43:45    42:48  13,714 
   52   1600  Ronald van den Hoogen      Arnhem                1968     47e Man       21:18    43:56    43:32  13,657 
   53   1187  Maurits Wools              Arnhem                1989     48e Man       21:03    44:05    43:27  13,611 
   54   1194  Wilfried Gebbinck          Zeddam                1964     49e Man       21:24    44:06    43:57  13,605 
   55   1059  Dave Schiricke             Arnhem                1972     50e Man       21:00    44:10    44:07  13,585 
   56   1455  P Verhaere                 Gemeente Arnhem team            5e Buss      21:30    44:13    44:13  13,570 
   57   1766  Herman Veldkamp            Arnhem                1977     51e Man       21:38    44:20    43:38  13,534 
   58   1277  Erik van Hemert            NSAV 't Haasje        1979     52e Man       21:09    44:20    43:38  13,534 
   59   1294  Marina van Maanen          Arena                 1987      2e Vrouw     21:45    44:22    44:18  13,524 
   60   1432  Paul van Dijk              De Kempenaer Advocat            6e Buss      21:59    44:33    44:22  13,468 
   61   1743  Bert Nijhoff               't Harde              1956     53e Man       21:46    44:36    44:28  13,453 
   62   1727  Sylvia van Mullem          Bemmel                1971      3e Vrouw     22:04    44:38    44:31  13,443 
   63   1315  Gijs de Graaf              Arnhem                1977     54e Man       21:37    44:38    44:28  13,443 
   64   1542  Johan Scholte in t Hoff    Markelo               1965     55e Man       21:59    44:40    43:40  13,433 
   65   1079  Ursula Sikkens             Stedelijk Gymnasium   1971      7e Buss      22:08    44:50    44:41  13,383 
   66   1517  Robert Drzajic             Osijek (CRO)          1974     56e Man       21:59    44:54    44:18  13,363 
   67   1082  Jan-Erik Nijenhuis         Stedelijk Gymnasium             8e Buss      21:56    44:55    44:02  13,358 
   68   1453  C Lenting                  Gemeente Arnhem team            9e Buss      21:19    44:56    44:51  13,353 
   69   1330  Ruben Bolwerk              Breedenbroek          1985     57e Man       21:41    45:04    44:26  13,314 
   70   1427  Erik Steenbergen           Provincie Gelderland           10e Buss      22:00    45:08    44:55  13,294 
   71   1734  Marco Davelaar             VAV                   1976     58e Man       19:28    45:12    45:07  13,274 
   72   1037  Marcel Willemsen           Westervoort           1958     59e Man       22:27    45:16    44:56  13,255 
   73   1741  Martijn Mussche            Arnhem                1971     60e Man       21:39    45:19    44:01  13,240 
   74   1145  Rob Blesgraaf              Ciko '66              1955     61e Man       20:50    45:24    45:20  13,216 
   75   1003  Bert Heikamp               Arena                 1966     62e Man       22:10    45:29    45:06  13,192 
   76   1429  Paul Wilink                De Kempenaer Advocat           11e Buss      22:00    45:32    45:21  13,177 
   77   1251  Jeanette Langeberg         Ciko '66              1964      4e Vrouw     22:38    45:39    45:31  13,143 
   78   1541  Joop Kleijn                Arnhem                1961     63e Man       21:55    45:48    45:33  13,100 
   79   1032  Läslo Brouwer              Arnhem                1969     64e Man       21:37    46:09    45:22  13,001 
   80   1319  Fred de Vries              Duiven                1961     65e Man       22:01    46:09    45:56  13,001 
   81   1378  Pepijn van der Aa          Arnhem                1994     66e Man       22:30    46:14    45:59  12,978 
   82   1476  Simen-Jan Slagman          Akzo nobel            1974     67e Man       23:00    46:15    45:39  12,973 
   83   1361  Sebastiaan van Sandijk     Arnhem                1969     68e Man       22:14    46:26    45:53  12,922 
   84   1257  Toon Balendong             HAFTAH                         12e Buss      21:36    46:27    45:34  12,917 
   85   1434  Hans Mentin                De Kempenaer Advocat           13e Buss      22:17    46:28    46:18  12,912 
   86   1747  Peter van der Aa           Arnhem                1961     69e Man       22:30    46:30    46:16  12,903 
   87   1244  Bas Groot Hulze            Delta Lloyd Running   1976     70e Man       23:27    46:34    46:11  12,885 
   88   1518  Frans Glerum               Arnhem                1959     71e Man       22:41    46:35    46:19  12,880 
   89   1745  Patrick Nagtegaal          Beuningen Gld         1972     72e Man       21:57    46:36    44:35  12,876 
   90   1347  Cathelijne van Bladeren    Heumen                1980      5e Vrouw     22:29    46:38    46:35  12,866 
   91    593  Startnummer 593                                           73e Man       22:01    46:40    45:52  12,857 
   92   1158  Peter Blom                 Hulshorst             1969     74e Man       22:13    46:43    46:17  12,843 
   93   1759  Maria Oppel-Verkade        Arnhem                1964      6e Vrouw     22:38    46:45    46:39  12,834 
   94   1188  Herman Wools               Arnhem                1955     75e Man       22:36    47:02    46:03  12,757 
   95   1531  Henk Jansen                Elst Gld              1957     76e Man       21:52    47:03    46:51  12,752 
   96   1226  Jan van der Veen           Nijmegen              1954     77e Man       23:00    47:12    46:46  12,712 
   97   1352  Anneke Rietveld            PSV                   1965      7e Vrouw     23:02    47:20    47:00  12,676 
   98   1438  Jos Jansen                 Human Inference                14e Buss      22:32    47:20    46:48  12,676 
   99   1535  Jack Stax                  Vianen Nb             1955     78e Man       22:52    47:28    45:28  12,640 
  100   1112  Michiel Spee               ILS-runners 1                  15e Buss      23:57    47:30    45:56  12,632 
  101   1576  Jan Fossen                 Arnhem                1963     79e Man       23:49    47:45    47:28  12,565 
  102   1598  Ivan Bartholomeus          Nijmegen              1968     80e Man       23:43    47:47    46:25  12,557 
  103   1387  John Rijsdijk              Menz runners ten               16e Buss      23:10    47:49    46:59  12,548 
  104   1433  Noud de Groot              De Kempenaer Advocat           17e Buss      23:04    47:52    47:40  12,535 
  105   1738  Hennie van Diest           Bemmel                1951     81e Man       23:56    47:54    47:49  12,526 
  106   1459  M van den Wielen           3M Nederland B.v 10k           18e Buss      22:46    47:54    47:43  12,526 
  107   1213  Huib Evers                 Duiven                1973     82e Man       22:14    48:00    47:53  12,500 
  108   1752  Hoppenbrouwer              Akzo nobel            1965     83e Man       24:35    48:05    47:23  12,478 
  109   1370  Wouter Theloosen           Valburg               1987     84e Man       23:11    48:06    47:55  12,474 
  110   1369  Paul van Driel             Bemmel                1963     85e Man       22:51    48:09    48:06  12,461 
  111   1506  Gerben Eskes               Zelhem                1990     86e Man       23:33    48:11    48:06  12,452 
  112   1238  Rob Groen                  Wolfheze              1969     87e Man       22:48    48:14    46:34  12,440 
  113   1467  Rob Sanders                Akzo nobel            1960     88e Man       23:29    48:18    48:10  12,422 
  114   1477  Bert-Jan van der Eem       Akzo nobel            1969     89e Man       23:26    48:18    47:14  12,422 
  115   1520  Michel Degens              Arnhem                1966     90e Man       22:58    48:21    47:57  12,410 
  116   1730  Joop Bakker                VAV                   1956     91e Man       23:37    48:22    47:07  12,405 
  117   1303  Paul Wenink                Argo                  1962     92e Man       22:28    48:23    47:45  12,401 
  118   1610  Ruud ter Huurne            AAC                   1980     93e Man       23:00    48:26    46:57  12,388 
  119   1565  Jesse Taat                 Arnhem                1988     94e Man       23:53    48:27    47:51  12,384 
  120   1534  Hans ten Have              Huissen               1958     95e Man       23:34    48:28    48:06  12,380 
  121   1536  Jens Dekker                Rheden                1979     96e Man       25:40    48:28    47:41  12,380 
  122   1292  Marc Verhaegh              Huissen               1964     97e Man       22:34    48:30    48:14  12,371 
  123   2258  Farid Rasi                 IJsselstein Ut        1960     98e Man       23:41    48:32    47:40  12,363 
  124   1739  Onno Beets                 Arnhem                1949     99e Man       24:01    48:40    48:19  12,329 
  125   1190  Noelia Barrancos           Arnhem                1981      8e Vrouw     23:36    48:40    48:35  12,329 
  126   1487  Jaap Kuijters              Eiffel 2                       19e Buss      23:41    48:44    48:28  12,312 
  127   1239  Cor Kamphuis               Oldenzaal             1975    100e Man       23:39    48:46    47:16  12,303 
  128   1404  Ruud van Megen             2e tieners                     20e Buss      23:30    48:47    48:04  12,299 
  129   1212  Berna Brandts              Ciko '66              1965      9e Vrouw     23:30    48:47    48:34  12,299 
  130   1513  Ronald Kersten             Doesburg              1979    101e Man       23:35    48:50    47:57  12,287 
  131   1406  Gerrit van Dam             2e tieners                     21e Buss      24:17    48:56    48:14  12,262 
  132   1231  Hans Arentsen              Arnhem                1960    102e Man       23:35    48:56    47:31  12,262 
  133   1265  Raymond Koopman            Arnhem                1966    103e Man       23:09    48:56    47:31  12,262 
  134   1774  Claudia van Keeff          Bemmel                1975     10e Vrouw     23:02    49:00    48:32  12,245 
  135   1242  Joost van der Meer         Ede Gld               1971    104e Man       23:32    49:01    48:13  12,241 
  136   1452  Erik Hoppenbrouwers        Gemeente Arnhem team           22e Buss      23:35    49:06    48:29  12,220 
  137   1133  Dick van Hilten            Harskamp              1950    105e Man       24:20    49:09    47:51  12,208 
  138   1146  Luc van Es                 Nijmegen              1963    106e Man       22:46    49:10    48:44  12,203 
  139   1346  Rembert Groenman           Dieren                1961    107e Man       24:16    49:16    48:59  12,179 
  140   1345  Mahmoud Zahrai             Capelle aan den IJss  1955    108e Man       23:39    49:20    48:29  12,162 
  141   1465  R Hoogmoed                 3M Nederland B.v 10k           23e Buss      23:46    49:22    47:46  12,154 
  142   1742  Hans Theloosen             Valburg               1958    109e Man       23:11    49:24    49:13  12,146 
  143   1114  Ruud Klanus                ILS-runners 1                  24e Buss      24:11    49:30    48:59  12,121 
  144   1199  Anja Verweij               Ciko '66              1960     11e Vrouw     23:56    49:31    49:23  12,117 
  145   1164  Ferrie Isselmann           Ede Gld               1983    110e Man       23:11    49:35    48:28  12,101 
  146   1085  Roel Scheepens             Stedelijk Gymnasium            25e Buss      24:56    49:35    48:42  12,101 
  147   1473  Monique Jansen-Grefen      Akzo nobel            1980     12e Vrouw     24:15    49:37    48:17  12,093 
  148   1390  Marcel Vreriks                                            26e Buss      23:52    49:44    49:12  12,064 
  149   1567  Marco Cattel               Lunteren              1971    111e Man       23:36    49:48    49:25  12,048 
  150   1414  Harry de Vries             CDA Statenfractie Gl           27e Buss      24:49    49:48    48:38  12,048 
  151   1444  Frano Bebseler             Human Inference                28e Buss      23:15    49:50    49:14  12,040 
  152   1563  Albert Jansen              Arnhem                1966    112e Man       24:08    49:52    48:45  12,032 
  153   1336  Manna Stegeman             Velp Gld              1979     13e Vrouw     24:57    49:53    48:31  12,028 
  154   1577  Pieter Naaijen             Giessen                       113e Man       24:20    49:54    49:16  12,024 
  155   1337  Nathan Stegeman            Velp Gld              1984    114e Man       24:57    49:55    48:33  12,020 
  156   1316  Niek Verheijen             Arnhem                1990    115e Man       25:25    50:04    49:24  11,984 
  157   1503  R Tollenaar                Barenburg Holland B.           29e Buss      26:02    50:05    48:24  11,980 
  158   1203  Gérard van Onna            Bemmel                1971    116e Man       23:46    50:05    49:01  11,980 
  159   1399  Harrie Haverkamp           2e tieners                     30e Buss      24:42    50:07    49:02  11,972 
  160   1757  H Buitelaar                Arnhem                1950    117e Man       24:08    50:14    50:05  11,944 
  161   1594  Jakobs Constantijn         Westervoort           1969    118e Man       23:57    50:16    49:08  11,936 
  162   1167  Ineke Brugman              Nijmegen              1955     14e Vrouw     31:04    50:17    49:16  11,932 
  163   1054  Marjolijn Wannet           Eiffel 2                       31e Buss      23:39    50:20    48:47  11,921 
  164   1185  Arno Mul                   Heerhugowaard         1977    119e Man       23:13    50:20    49:30  11,921 
  165   1778  Jurgen Harbers             Arnhem                1973    120e Man       24:16    50:23    48:27  11,909 
  166   1261  Helma Nijenhuis            HAFTAH                         32e Buss      23:26    50:23    50:14  11,909 
  167   1357  Eric Groot                 Sporting Boxmeer      1958    121e Man       23:38    50:25    49:00  11,901 
  168   1232  Mark Boggess               Bennekom              1967    122e Man       23:41    50:27    49:52  11,893 
  169   1312  Annette Straver            Arnhem                1975     15e Vrouw     24:48    50:28    50:01  11,889 
  170   1115  Louis Nolet                ILS-runners 1                  33e Buss      24:05    50:28    48:58  11,889 
  171   1771  Frank Houben               Arnhem                1966    123e Man       23:06    50:31    50:15  11,877 
  172   1767  F Hofmans                  Zutphen               1948    124e Man       24:14    50:32    48:43  11,873 
  173   1735  Falco Dam                  Arnhem                1974    125e Man       25:06    50:33    49:11  11,869 
  174   1209  Theo Ebbers                Groesbeek             1968    126e Man       24:21    50:33    49:13  11,869 
  175   1489  Jeroen Jansen              Eiffel 2                       34e Buss      22:37    50:41    49:56  11,838 
  176   1206  Hank Waardenburg           Grave                 1964    127e Man       24:23    50:42    49:25  11,834 
  177   1068  Gilles Geschiere           St. Maartenschool              35e Buss      25:33    50:42    49:47  11,834 
  178   1062  Han Polman                 St. Maartenschool              36e Buss      25:33    50:43    49:47  11,830 
  179   1166  Alinda Laar-Keen           Winterswijk           1967     16e Vrouw     24:49    50:43    50:19  11,830 
  180   1141  Johan Derriks              Ede Gld               1963    128e Man       24:20    50:44    49:26  11,827 
  181   1073  Joris Ketelaar             Utrecht               1979    129e Man       25:16    50:44    48:52  11,827 
  182   1609  Vincent Jansen             Utrecht               1979    130e Man       24:44    50:46    49:33  11,819 
  183   1071  Leo Missler                Climax                1955    131e Man       24:09    50:49    49:32  11,807 
  184   1219  Hans van der Meer          PEC 1910              1973    132e Man       24:16    50:50    49:47  11,803 
  185   1564  Patrick Stoteler           Nijmegen              1970    133e Man       23:49    50:53    50:15  11,792 
  186   1744  Marco Twisker              GAC Hilversum         1970    134e Man       24:50    50:53    49:50  11,792 
  187   1401  Clemantine vd Par          2e tieners                     37e Buss      25:14    50:54    49:49  11,788 
  188   1137  Ger Oosterbaan             Ciko '66              1959    135e Man       24:36    50:54    49:49  11,788 
  189   1249  Susanne Roseboom           Duiven                1976     17e Vrouw     24:38    50:54    50:17  11,788 
  190   1588  Johan Sloesen              Arnhem                1974    136e Man       23:55    50:55    50:01  11,784 
  191   1075  Sanne de Krijger           Ciko '66              1982     18e Vrouw     23:34    50:56    50:49  11,780 
  192   1521  Gerard Fleuren             Heumen                1955    137e Man       24:55    50:59    50:43  11,769 
  193   1281  Bernd Hoymann-Joosten      Millingen aan de Rij  1954    138e Man       25:51    51:00    49:35  11,765 
  194   1781  V Til                      Arnhem                1949    139e Man                51:06           11,742 
  195   1392  Frank Stol                 Menz runners ten               38e Buss      24:22    51:07    50:22  11,738 
  196   1755  Jos Jager                  Barenburg Holland B.           39e Buss      23:25    51:07    49:27  11,738 
  197   1262  Herm Vlake                 HAFTAH                         40e Buss      24:26    51:10    50:12  11,726 
  198   1516  Zlatko Blazeski            Kicevo (MKD)          1976    140e Man       24:13    51:14    50:38  11,711 
  199   1223  Marc Stappers              Baarn                 1976    141e Man       25:35    51:14    49:16  11,711 
  200   1500  H Tollenaar                Barenburg Holland B.           41e Buss      25:23    51:26    49:45  11,666 
  201   1123  Thijs Patist               De Meern              1961    142e Man       24:39    51:27    51:07  11,662 
  202   1264  Arno van Kraay             Elst Gld              1967    143e Man       24:34    51:27    50:53  11,662 
  203   1603  Henk van den Berg          Otterlo               1951    144e Man       24:11    51:30    49:37  11,650 
  204   1580  Robert-Jan Askamp          Arnhem                1981    145e Man       27:46    51:37    50:11  11,624 
  205   1176  Dorothe Ducro              Dodewaard             1967     19e Vrouw     24:36    51:37    51:28  11,624 
  206   1310  Erik Renshof               Barneveld             1966    146e Man       24:26    51:43    49:52  11,602 
  207   1329  Bas IJzendoorn             Arnhem                1975    147e Man       24:39    51:47    50:14  11,587 
  208   1606  Richard Groenendijk        Arnhem                1977    148e Man       25:00    51:48    51:01  11,583 
  209   1139  Ad Reichard                Arnhem                1952    149e Man       24:14    51:51    51:08  11,572 
  210   1525  Bjorn Jansen               Arnhem                1975    150e Man       26:42    51:51    51:30  11,572 
  211   1591  Jeroen Broerse             Arnhem                1978    151e Man       26:42    51:52    51:31  11,568 
  212   1454  W d Waard                  Gemeente Arnhem team           42e Buss      24:27    51:55    51:44  11,557 
  213   1134  Imke Nabben                Nijmegen              1975     20e Vrouw     24:58    51:56    50:15  11,553 
  214   1007  Christel Vierdag           Arnhem                1965     21e Vrouw     25:33    51:58    51:29  11,546 
  215   1764  Cornelis Eikelboom         Zutphen               1951    152e Man       24:21    52:02    50:12  11,531 
  216   1255  Mieke Akkermans            Nijmegen              1965     22e Vrouw     24:58    52:04    51:35  11,524 
  217   1136  Bart Kroon                 Gennep                1974    153e Man       24:52    52:07    51:04  11,513 
  218   1063  Roos Verkaart              St. Maartenschool              43e Buss      25:52    52:08    51:12  11,509 
  219   1350  Marieke de Hoog            Loopservice.nl        1980     23e Vrouw     25:52    52:10    51:16  11,502 
  220   1754  Hetty Kronemeijer          Human Inference       1963     44e Buss      24:58    52:11    51:38  11,498 
  221   1437  Irma Jansen                Human Inference                45e Buss      25:19    52:11    51:36  11,498 
  222   1178  Theo Smits                 Zevenaar              1959    154e Man       24:43    52:12    51:27  11,494 
  223   1486  Sebastiaan Knibbeler       Eiffel 2                       46e Buss      23:44    52:22    50:35  11,458 
  224   1197  Jelte Hoekstra             Rheden                1957    155e Man       26:10    52:23    50:54  11,454 
  225   1488  Wilma van Velden           Eiffel 2                       47e Buss      25:22    52:25    51:44  11,447 
  226   1791  Rene Exel                  Utrecht               1971    156e Man       25:24    52:28    51:00  11,436 
  227   1548  Roelie Schuring            Arnhem                1975     24e Vrouw     25:23    52:28    51:00  11,436 
  228   1260  Anita van Lierop           HAFTAH                         48e Buss      25:36    52:32    52:07  11,421 
  229   1258  Frans Jaspers              HAFTAH                         49e Buss      25:36    52:32    52:08  11,421 
  230   1498  L Wielders                 Barenburg Holland B.          157e Man       25:47    52:33    52:24  11,418 
  231   1527  Gerard Willemsen           Huissen               1960    158e Man       25:14    52:34    51:55  11,414 
  232   1093  Rob den Ouden              Arnhem                1968    159e Man       26:14    52:38    51:57  11,400 
  233   1604  Foeke Galema               Arnhem                1970    160e Man       24:19    52:41    51:40  11,389 
  234   1424  Tinco Lycklama             Provincie Gelderland           50e Buss      24:58    52:42    52:31  11,385 
  235   1537  Remon Oude Wolbers         Doesburg                      161e Man       25:57    52:42    51:24  11,385 
  236   1522  Eddie Drent                Duiven                1950    162e Man       23:56    52:46    52:37  11,371 
  237   1344  John van Essen             Deventer              1967    163e Man       25:45    52:48    51:23  11,364 
  238   1737  Michel van Essen           Deventer              1971    164e Man       25:43    52:48    51:23  11,364 
  239   1023  Kristel van den Berg       Huissen               1982     25e Vrouw     24:45    52:48    51:57  11,364 
  240   1179  Frank Abbenhuis            Arnhem                1961    165e Man       24:44    52:48    51:17  11,364 
  241   1298  Remon te Boome             Arnhem                1975    166e Man       24:41    52:49    50:53  11,360 
  242   1039  Ina Tollenaar              Veenendaal            1964     26e Vrouw     25:50    52:51    51:55  11,353 
  243   1512  Ronald Nolten              Arnhem                1951    167e Man       26:24    52:53    52:24  11,346 
  244   1245  Iain Campbell              Arnhem                1956    168e Man       25:25    52:54    52:04  11,342 
  245   1000  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957    169e Man       26:12    52:55    52:15  11,339 
  246   1247  Ron Camps                  Wageningen            1971    170e Man       26:13    52:56    52:10  11,335 
  247   1416  Marcella de Jong           Hotel&Congrescem Pap           51e Buss      25:43    53:02    52:08  11,314 
  248   1033  Martin Perquin             Arnhem                1967    171e Man       25:06    53:03    52:54  11,310 
  249   1405  Henny Blanke               2e tieners                     52e Buss      26:32    53:08    51:31  11,292 
  250   1746  Cathelijne van der Zon     Loopservice.nl        1981     27e Vrouw     25:46    53:14    51:26  11,271 
  251   1177  Henk Kummeling             Pannerden             1961    172e Man       25:58    53:17    52:05  11,261 
  252   1151  Alida Leeuw                Passaat               1955     28e Vrouw     25:39    53:19    52:25  11,254 
  253   1749  Rob Hoogma                 1e tieners                     53e Buss      25:28    53:20    52:03  11,250 
  254   1725  Anna Edelaar               AV Wijchen            1964     29e Vrouw     26:04    53:26    52:35  11,229 
  255   1174  Frank van de Ven           Arnhem                1959    173e Man       25:17    53:33    52:34  11,204 
  256   1193  Celeste Boekhorst          Arnhem                1977     30e Vrouw     25:25    53:35    53:09  11,198 
  257   1770  José Jagerman              Arnhem                1960     31e Vrouw     27:18    53:35    53:07  11,198 
  258   1308  Theo Thijssen              Zevenaar              1959    174e Man       26:10    53:38    53:11  11,187 
  259   1501  J Moors                    Barenburg Holland B.           54e Buss      25:39    53:39    52:05  11,184 
  260   1155  Erwin Ykema                Arnhem                1967    175e Man       25:27    53:41    53:11  11,177 
  261   1001  Johan Splint               Arnhem                1970    176e Man       25:34    53:41    53:13  11,177 
  262   1440  Willem Kok                 Human Inference       1970     55e Buss      25:02    53:42    53:11  11,173 
  263   1553  Martijn Kiezenburg         Velp Gld              1987    177e Man       25:55    53:42    51:56  11,173 
  264   1349  Jolanda van de Haar        VAV                   1975     32e Vrouw     25:46    53:44    52:40  11,166 
  265   1256  Jeroen van der Laan        Arnhem                1975    178e Man       26:20    53:45    53:08  11,163 
  266   1529  Marino Gielen              Helmond               1960    179e Man       25:38    53:47    52:29  11,156 
  267   1430  Berry Jansen               De Kempenaer Advocat           56e Buss      25:17    53:51    53:38  11,142 
  268   1557  Marc Swolfs                Arnhem                1965    180e Man       29:07    53:52    53:05  11,139 
  269   1280  Sofia Joosten              Millingen aan de Rij  1959     33e Vrouw     26:04    54:00    52:35  11,111 
  270   1156  Bert Schaart               Arnhem                1953    181e Man       26:20    54:01    53:08  11,108 
  271   1366  Hans Evers                 Huissen               1960    182e Man       26:02    54:04    53:39  11,097 
  272   1785  Wouter Verweij             Wadenoijen            1958    183e Man       27:01    54:05    53:08  11,094 
  273   1211  Frank Engelbart            Beuningen Gld         1966    184e Man       24:53    54:09    53:36  11,080 
  274   1402  Jopie Hangewish            2e tieners                     57e Buss      26:24    54:13    53:31  11,067 
  275   1736  Arno van Westerhuis        Doesburg              1962    185e Man       25:59    54:16    53:41  11,057 
  276   1342  Miranda Veenbergen         Doesburg              1967     34e Vrouw     26:00    54:16    53:42  11,057 
  277   1191  Peter Schrauwen            Braamt                1960    186e Man       26:21    54:18    52:55  11,050 
  278   1608  Ronald Cheung              Arnhem                1971    187e Man       27:01    54:20    52:43  11,043 
  279   1140  Desiree Derriks            Ede Gld               1964     35e Vrouw     26:34    54:22    53:37  11,036 
  280   1237  Nannike Obdeijn            Daventria             1970     36e Vrouw     25:39    54:23    52:42  11,033 
  281   1601  Hans van Voorst            Elst Gld              1963    188e Man       26:32    54:27    53:38  11,019 
  282   1428  Jan Heikens                De Kempenaer Advocat           58e Buss      25:51    54:29    54:15  11,013 
  283   1087  Maurits de Boer            Stedelijk Gymnasium            59e Buss      26:13    54:30    54:18  11,009 
  284   1002  Hamid Mozaffarian          KAV Holland           1954    189e Man       23:39    54:31    53:40  11,006 
  285   1289  Bjorn Angenent             Didam                 1987    190e Man       25:24    54:31    54:16  11,006 
  286   1332  Lisisette Overgoor         Duiven                1990     37e Vrouw     25:46    54:31    52:47  11,006 
  287   1331  Theo Overgoor              Duiven                1961    191e Man       25:46    54:31    52:48  11,006 
  288   1171  Frans Weijde               Bemmel                1966    192e Man       26:06    54:34    53:54  10,996 
  289   1274  Suzan Husken               Arnhem                1977     38e Vrouw     26:08    54:37    53:47  10,986 
  290   1426  Joke Pingen                Provincie Gelderland           60e Buss      26:24    54:38    54:11  10,982 
  291   1514  Niels Prommer              Arnhem                1968    193e Man       25:57    54:44    53:57  10,962 
  292   1324  Henk van der Meer          Arnhem                1948    194e Man       26:36    54:45    54:03  10,959 
  293   1463  C Gersen                   3M Nederland B.v 10k           61e Buss      24:25    54:48    53:11  10,949 
  294   1607  Mark van Haaren            Doorwerth             1958    195e Man       25:48    54:49    54:01  10,946 
  295   1560  Hans Verwilligen           Arnhem                1964    196e Man       26:11    54:51    54:10  10,939 
  296   1417  Monique                    Hotel&Congrescem Pap           62e Buss      25:52    54:56    54:01  10,922 
  297   1602  Connie Renshof             Arnhem                1974     39e Vrouw     27:25    54:56    54:43  10,922 
  298   1445  Xander Coolen              Human Inference                63e Buss      25:24    54:57    54:22  10,919 
  299   1295  Gert van Bokhorst          Climax                1950    197e Man       26:24    54:58    53:59  10,916 
  300   1291  Pauline van Bokhorst       NSAV 't Haasje        1986     40e Vrouw     26:25    54:58    54:00  10,916 
  301   1284  Herman Winnemuller         Arnhem                1970    198e Man       26:08    55:04    54:18  10,896 
  302   1326  Bas van den Berg           Arnhem                1995    199e Man       26:28    55:04    54:49  10,896 
  303   1593  Christ van den Berg        Arnhem                1957    200e Man       26:29    55:05    54:49  10,893 
  304   1356  Paul Snijder               Arnhem                1959    201e Man       30:37    55:05    54:18  10,893 
  305   1031  Hans Garretsen             Winterswijk           1949    202e Man       25:43    55:06    54:08  10,889 
  306   1456  N Wiggers                  Gemeente Arnhem team           64e Buss      25:35    55:07    54:51  10,886 
  307   1235  Georgie Surilatu           Barneveld             1952    203e Man       25:51    55:08    54:43  10,883 
  308   1540  Muammer Akdag              Arnhem                1965    204e Man       26:12    55:09    54:45  10,879 
  309   1495  Lonneke Grotenhuis         Amsterdam             1982     41e Vrouw     25:58    55:09    53:56  10,879 
  310   1227  Pia Bremer                 Bemmel                1968     42e Vrouw     26:33    55:12    54:14  10,870 
  311   1236  Jan Retel                  Doesburg              1959    205e Man       26:39    55:16    53:58  10,856 
  312   1055  Kees Jansen                Arnhem                1963    206e Man       26:37    55:16    53:53  10,856 
  313   1070  Ad den Dekker              Nijmegen              1955    207e Man       27:13    55:16    54:25  10,856 
  314   1143  De Vos                     Arnhem                1957    208e Man       24:53    55:23    53:20  10,834 
  315   1528  Jan Wagenmakers            Arnhem                1945    209e Man       26:54    55:26    54:14  10,824 
  316   1327  Erik Janssen               Oosterhout gem Nijme  1971    210e Man       27:05    55:27    53:57  10,821 
  317   1072  Nicky Nillesen             Arnhem                1975     43e Vrouw     27:54    55:30    54:10  10,811 
  318   1780  Kees van Roozendaal        Oosterbeek            1965    211e Man       27:03    55:31    54:06  10,808 
  319   1306  Rolf Frankvoort            Arnhem                1966    212e Man       26:08    55:31    53:59  10,808 
  320   1290  Elly Neijland              Loopservice.nl        1954     44e Vrouw     26:56    55:32    54:20  10,804 
  321   1116  Margo van Stratum          ILS-runners 1                  65e Buss      25:52    55:33    54:41  10,801 
  322   1559  Frank Vanstrien            Bemmel                1968    213e Man       26:15    55:36    53:52  10,791 
  323   1328  Frèd Romalen               Oosterhout gem Nijme  1970    214e Man       27:05    55:39    54:09  10,782 
  324   1353  Rudy Poetsma               Deventer              1978    215e Man       27:31    55:40    53:43  10,778 
  325   1210  Jasper de Klerk            Arnhem                1978    216e Man       27:31    55:40    53:44  10,778 
  326   1533  Willemien Cobussen         Hernen                1963     45e Vrouw     27:18    55:45    55:26  10,762 
  327   1763  Henk Cobussen              Hernen                1959    217e Man       27:18    55:45    55:26  10,762 
  328   1216  Marco Bergervoet           Doetinchem            1969    218e Man       26:26    55:46    55:01  10,759 
  329   1343  Jos Bosman                 Doesburg              1959    219e Man       26:57    55:47    54:28  10,756 
  330   1446  Andre Koch                 Stachanov B.V.                 66e Buss      27:56    55:49    55:29  10,749 
  331   1551  Chris van Horssen          Arnhem                1954    220e Man       26:22    55:53    54:37  10,737 
  332   1511  Agnetha Nolten             Arnhem                1983     46e Vrouw     26:43    55:55    55:26  10,730 
  333   1389  Godlieve Bredenboek        Menz runners ten               67e Buss      27:45    55:57    55:06  10,724 
  334   1496  Dick Kwint                 Elst Gld              1958    221e Man       25:52    56:00    54:27  10,714 
  335   1215  Theo Sieberichs            Kampen                1953    222e Man       26:22    56:00    55:17  10,714 
  336   1270  Eric Poll                  Elst Gld              1955    223e Man       26:35    56:00    54:27  10,714 
  337   1589  Anthoinette Achterberg     Arnhem                1977     47e Vrouw     27:16    56:01    55:07  10,711 
  338   1225  Alberto Palsgraaf          Zeddam                1964    224e Man       24:34    56:02    55:25  10,708 
  339   1147  Johan Kerseboom            Renkum                1970    225e Man       27:22    56:05    54:51  10,698 
  340   1492  Marijn Scheerder           Arnhem                        226e Man       26:59    56:06    54:41  10,695 
  341   1462  P Finke                    3M Nederland B.v 10k           68e Buss      25:22    56:06    54:30  10,695 
  342   1214  Hilda Knol                 Zwolle                1964     48e Vrouw     25:58    56:06    54:13  10,695 
  343   1130  Marlies van de Ven         Amsterdam             1961     49e Vrouw     27:21    56:08    54:44  10,689 
  344   1732  Karin Dehl                 De Liemers            1963     50e Vrouw     26:51    56:12    55:00  10,676 
  345   1217  Sandy Janssen              Nijmegen              1971     51e Vrouw     27:56    56:13    55:40  10,673 
  346   1208  Petra Roelofs              Ciko '66              1969     52e Vrouw     27:55    56:15    55:42  10,667 
  347   1034  Susanne Willemsen          Heteren               1972     53e Vrouw     27:30    56:17    55:52  10,660 
  348   1599  Henk Breel                 Arnhem                1965    227e Man       26:39    56:17    54:43  10,660 
  349   1413  Daan Versteeg              AVERO Vooruit 2                69e Buss      27:24    56:19    55:05  10,654 
  350   1403  Merlijn Knoop              2e tieners                     70e Buss      26:33    56:23    55:41  10,641 
  351   1377  Vivian Brevet              Ciko '66              1965     54e Vrouw     26:12    56:24    55:56  10,638 
  352   1184  Henrieke Altena            Arnhem                1978     55e Vrouw     27:52    56:25    55:03  10,635 
  353   1253  Pim Schouten               Huissen               1955    228e Man       27:24    56:29    54:51  10,623 
  354   1250  Ben Schipper               Dieren                1955    229e Man       26:58    56:32    55:46  10,613 
  355   1101  Linde Maas                 Hoogland              1985     56e Vrouw     27:02    56:34    56:03  10,607 
  356   1756  Jolanda Donders-Liebrand   Arnhem                1964     57e Vrouw     27:28    56:38    55:44  10,594 
  357   1354  Jelle Zijlstra             Arnhem                1957    230e Man       26:58    56:39    55:10  10,591 
  358   1425  Startnummer 1425                                         231e Man       27:14    56:41    56:26  10,585 
  359   1064  Eline Arnoldi              St. Maartenschool              71e Buss      27:49    56:42    55:46  10,582 
  360   1333  Chantal Janssen            Arnhem                1975     58e Vrouw     27:18    56:46    55:34  10,570 
  361   1391  Ronald Krumeich            Menz runners ten               72e Buss      28:16    56:49    55:28  10,560 
  362   1351  Lea de Vries               Loopservice.nl        1978     59e Vrouw     26:47    56:59    56:03  10,529 
  363   1322  Marco Bakker               Arnhem                1971    232e Man       27:40    56:59    55:43  10,529 
  364   1321  Marike van Mourik          Apeldoorn             1971     60e Vrouw     27:50    56:59    55:43  10,529 
  365   1325  Ronald Leissner            Arnhem                1969    233e Man       26:09    57:01    55:27  10,523 
  366   1252  Tonny Knaape               Ede Gld               1961     61e Vrouw     26:34    57:01    56:16  10,523 
  367   1132  Marian Koers               Amsterdam             1965     62e Vrouw     27:16    57:03    55:39  10,517 
  368   1584  Bijan Lotti                Rotterdam             1987    234e Man       25:21    57:06    56:16  10,508 
  369   1047  Liesel Feldkamp            Apeldoorn             1960     63e Vrouw     27:59    57:14    56:14  10,483 
  370   1048  Sonja Kerkdijk             Apeldoorn             1963     64e Vrouw     27:59    57:14    56:15  10,483 
  371   1275  Saskia Husken              Zevenaar              1972     65e Vrouw     26:55    57:16    56:26  10,477 
  372   1494  Archi Nolten               Arnhem                1957    235e Man       27:07    57:16    56:46  10,477 
  373   1057  Auke Nutma                 Ede Gld               1967    236e Man       27:16    57:17    56:02  10,474 
  374   1431  Anastasia Mulder           De Kempenaer Advocat           73e Buss      27:01    57:23    57:08  10,456 
  375   1240  Theo Corbeek               Rheden                1959    237e Man       26:43    57:23    57:01  10,456 
  376   1509  Frans Lorianse             Arnhem                1948    238e Man       25:59    57:25    57:11  10,450 
  377   1334  Frank Beunder              Arnhem                1975    239e Man       27:18    57:31    56:20  10,432 
  378   1135  Johan van Heel             Nijmegen              1984    240e Man       28:04    57:33    56:10  10,426 
  379   1309  Eli te Winkel              Westervoort           1971    241e Man       27:30    57:35    55:44  10,420 
  380   1096  Kores Worst                Arnhem                1975    242e Man       27:56    57:44    56:24  10,393 
  381   1058  Saskia van den Heuvel      's-Heerenberg         1970     66e Vrouw     27:55    57:45    57:30  10,390 
  382   1578  Elly Wildekamp             Elst Gld              1954     67e Vrouw     27:36    57:49    56:54  10,378 
  383   1493  Yvonne Gerlach             Arnhem                1975     68e Vrouw     27:51    57:53    56:29  10,366 
  384   1150  Natascha Biervliet         Arnhem                1980     69e Vrouw     27:55    57:53    57:24  10,366 
  385   1442  Reinier de Jong            Human Inference                74e Buss      26:38    57:55    57:24  10,360 
  386   1228  Cliff Vaasen               Groesbeek             1961    243e Man       27:59    57:58    55:58  10,351 
  387   1460  G de Brijn                 3M Nederland B.v 10k           75e Buss      27:59    57:58    55:58  10,351 
  388   1505  A Schouten                 Barenburg Holland B.           76e Buss      27:40    58:05    56:31  10,330 
  389   1266  José van der Zon-Hooymans  AV Wijchen            1951     70e Vrouw     27:33    58:06    56:40  10,327 
  390   1768  Maria van Gils             Westervoort           1951     71e Vrouw     27:49    58:09    57:39  10,318 
  391   1148  Jered Heesters             Renkum                1971    244e Man       27:45    58:15    57:01  10,300 
  392   1573  Clemens Bekkenutte         Arnhem                1963    245e Man       26:23    58:19    57:31  10,289 
  393   1126  Hans Smits                 Afferden Gld          1957    246e Man       27:06    58:24    57:54  10,274 
  394   1499  W Bouter                   Barenburg Holland B.           77e Buss      26:58    58:25    56:52  10,271 
  395   1162  Tak John                   Arnhem                1959    247e Man       26:40    58:28    58:08  10,262 
  396   1422  Eva Caron                  Provincie Gelderland           78e Buss      28:53    58:30    57:42  10,256 
  397   1581  Paul Theijn                Arnhem                1964    248e Man       28:25    58:32    57:06  10,251 
  398   1545  Peter van der Steege       Gorssel               1954    249e Man       27:56    58:33    57:55  10,248 
  399   1472  Marinka Don                Akzo nobel            1980     72e Vrouw     28:05    58:38    57:35  10,233 
  400   1120  Anne-Marie Witteveen       Arnhem                1971     73e Vrouw     27:13    58:39    57:47  10,230 
  401   1596  Kees aan het Rot           Westervoort           1955    250e Man       26:29    58:40    57:33  10,227 
  402   1728  Lucie Jansen               Argo                  1965     74e Vrouw     27:49    58:40    57:47  10,227 
  403   1157  Petra Groenhof             Arnhem                1965     75e Vrouw     27:57    58:41    57:02  10,224 
  404   1076  Mia Willemsen              Elst Gld              1964     76e Vrouw     27:30    58:42    58:17  10,221 
  405   1411  Jan Hutten                 CDA Statenfractie Gl           79e Buss      27:33    58:44    57:34  10,216 
  406   1592  Wim Vlijm                  Westervoort           1944    251e Man       30:56    58:47    58:19  10,207 
  407   1547  Jan Vernooij               Gendt                 1963    252e Man       26:41    58:50    58:34  10,198 
  408   1519  Gerhardus Oosterhuis       Arnhem                1975    253e Man       27:38    58:52    58:09  10,193 
  409   1142  Monique Eijgenberger       Druten                1968     77e Vrouw     28:03    58:52    58:03  10,193 
  410   1301  Erwin van Koppenhagen      Arnhem                1960    254e Man       28:03    58:52    58:03  10,193 
  411   1750  Ria Nijenhuis              Velp                           78e Vrouw     27:47    58:55    58:04  10,184 
  412   1507  Warner ten Kate            Arnhem                1950    255e Man       27:12    58:55    57:53  10,184 
  413   1340  Saskia Valen               Velp Gld              1982     79e Vrouw     28:00    58:57    58:36  10,178 
  414   1555  Hans Klijntjes             Arnhem                1962    256e Man       28:03    59:00    57:15  10,169 
  415   1775  Wijnand Askamp             Arnhem                1960    257e Man       28:21    59:03    57:36  10,161 
  416   1585  Narges Lotti               Amersfoort            1982     80e Vrouw     30:11    59:07    58:19  10,149 
  417   1241  Marlo Sinay                Arnhem                1973    258e Man       26:04    59:08    57:05  10,147 
  418   1515  André Leander              Nijmegen              1940    259e Man       28:06    59:13    58:58  10,132 
  419   1793  Pim Jansen                 Arnhem                1980    260e Man       28:43    59:13    57:39  10,132 
  420   1544  Jos Schrauwen              Doetinchem            1962    261e Man       26:22    59:15    57:52  10,127 
  421   1582  Riny Jansen                Oosterbeek            1963    262e Man       26:09    59:15    57:51  10,127 
  422   1443  Jolanda Jonker             Human Inference                80e Buss      26:36    59:16    58:42  10,124 
  423   1782  Frouke de Wijk             's-Hertogenbosch      1979     81e Vrouw     28:44    59:21    57:46  10,110 
  424   1218  Dafne Barten               PEC 1910              1978     82e Vrouw     28:39    59:24    58:21  10,101 
  425   1296  Gé Velders                 Deventer              1940    263e Man       27:31    59:26    58:14  10,095 
  426   1300  Flore Santema              Deventer              1976     83e Vrouw     30:24    59:26    57:36  10,095 
  427   1056  Ali Sharify                Hoofddorp             1962    264e Man       25:28    59:28    58:36  10,090 
  428   1077  Marc van der Veen          Climax                1963    265e Man       28:18    59:33    58:18  10,076 
  429   1078  Hennie van der Veen        Climax                1963     84e Vrouw     28:19    59:33    58:19  10,076 
  430   1169  Paul Brouwer               Apeldoorn             1957    266e Man       28:00    59:50    57:51  10,028 
  431   1091  Alie Lanooy                Nijmegen              1957     85e Vrouw     28:34    59:53    58:11  10,019 
  432   1165  Sander Smit                De Liemers            1966    267e Man       27:33    59:55    59:11  10,014 
  433   1285  Bert Odendaal              Arnhem                1953    268e Man       29:20    59:57    58:14  10,008 
  434   1124  Lia Patist                 De Meern              1969     86e Vrouw     28:31    59:58    59:37  10,006 
  435   1272  Meriam Lowik               Arnhem                1964     87e Vrouw     29:25  1:00:02    58:48   9,994 
  436   1372  Harrie van de Sande        Rosmalen              1966    269e Man       26:15  1:00:07    58:52   9,981 
  437   1398  Reina Swart                1e tieners                     81e Buss      29:37  1:00:08    58:53   9,978 
  438   1451  D Tiemens                  Gemeente Arnhem team           82e Buss      28:30  1:00:18    59:12   9,950 
  439   1182  Annieke Schaap             Nijmegen              1978     88e Vrouw     28:55  1:00:28    59:10   9,923 
  440   1314  Toos de Groot              Arnhem                1960     89e Vrouw     28:23  1:00:28    59:43   9,923 
  441   1318  Marleen Kok                Amsterdam             1977     90e Vrouw     28:04  1:00:33    59:36   9,909 
  442   1586  Jepthe R de Miranda        Nijmegen              1963    270e Man       28:36  1:00:34    58:55   9,906 
  443   1229  Marco Steffen              Arnhem                1971    271e Man       29:20  1:00:46    59:58   9,874 
  444   1095  Marion Tromp               Nijmegen              1980     91e Vrouw     28:13  1:00:48    59:35   9,868 
  445   1311  Annelies Stokkel           Huissen               1959     92e Vrouw     29:11  1:00:49    59:34   9,866 
  446   1094  Iris van den Berg          Nijmegen              1979     93e Vrouw     28:13  1:00:52    59:40   9,858 
  447   1367  Renate de Ridder           Arnhem                1963     94e Vrouw     28:54  1:00:53    59:03   9,855 
  448   1097  Francien Westendorp        Boxmeer               1972     95e Vrouw     30:07  1:00:53    59:04   9,855 
  449   1186  Jose vant Klooster         Zeewolde              1981     96e Vrouw     29:11  1:00:59  1:00:03   9,839 
  450   1447  Alvin Lau                  Stachanov B.V.                 83e Buss      27:56  1:01:02  1:00:42   9,831 
  451   1153  Kees Kalkman               Cuijk                 1968    272e Man       26:51  1:01:05    59:44   9,823 
  452   1183  Mayke Klaassen             Arnhem                1976     97e Vrouw     30:21  1:01:05    59:16   9,823 
  453   1170  Evelien Vogelaar           Arnhem                1980     98e Vrouw     30:22  1:01:06    59:18   9,820 
  454   1106  Bep van Esveld             Nijkerk Gld           1970     99e Vrouw     29:11  1:01:06  1:00:10   9,820 
  455   1127  Ingrid Hanou               Zevenaar              1970    100e Vrouw     29:36  1:01:06  1:00:42   9,820 
  456   1204  Claudia Savelkoul-Wegh     Beuningen Gld         1970    101e Vrouw     29:16  1:01:12  1:00:22   9,804 
  457   1207  Anne-Marie Wingels-Heijmi  Millingen aan de Rij  1965    102e Vrouw     29:06  1:01:13    59:31   9,801 
  458   1396  Jorden Wessels             1e tieners                     84e Buss      30:13  1:01:16    59:59   9,793 
  459   1474  Spies                      Akzo nobel            1964    103e Vrouw     28:57  1:01:17  1:01:09   9,791 
  460   1011  Eef van Druyten            Arnhem                1967    104e Vrouw     28:43  1:01:21  1:00:55   9,780 
  461   1042  Richard Houben             Nijmegen              1964    273e Man       28:26  1:01:23  1:00:39   9,775 
  462   1792  Roos Jansen                Arnhem                1982    105e Vrouw     28:43  1:01:24    59:49   9,772 
  463   1299  Fritz van de Pol           Elst Gld              1961    274e Man       29:19  1:01:31    59:47   9,753 
  464   1278  Jolanda Plinsinga          Arnhem                1967    106e Vrouw     29:27  1:01:32    59:48   9,751 
  465   1050  Marleen van Veenendaal     Arnhem                1979    107e Vrouw     30:31  1:01:34    59:43   9,746 
  466   1421  Gerard Taat                Provincie Gelderland           85e Buss      29:45  1:01:38  1:00:58   9,735 
  467   1566  Onno Fokker                Zutphen               1967    275e Man       29:06  1:01:57  1:01:35   9,685 
  468   1383  Miriam Janssen             GAC Hilversum         1977    108e Vrouw     30:18  1:02:00  1:00:18   9,677 
  469   1363  Paul Beekman               Doorwerth             1952    276e Man       29:37  1:02:01  1:00:09   9,675 
  470   1005  Tom Ruijfrok               Arnhem                1961    277e Man       28:33  1:02:05  1:00:03   9,664 
  471   1269  Miriam van den den Broek   De Bilt               1979    109e Vrouw     30:17  1:02:09  1:00:21   9,654 
  472   1523  Henk Ansink                Ede Gld               1961    278e Man       29:14  1:02:09  1:01:42   9,654 
  473   1471  Hans de Smit               Akzo nobel            1965    279e Man       28:01  1:02:13  1:01:10   9,644 
  474   1587  Anneloes Wiggers           Arnhem                1987    110e Vrouw     29:29  1:02:21  1:02:05   9,623 
  475   1415  Eva Luttikhold             CDA Statenfractie Gl           86e Buss      30:33  1:02:23  1:01:13   9,618 
  476   1375  Bas van de Sande           Rosmalen              1968    280e Man       29:31  1:02:24  1:01:08   9,615 
  477   1554  Tinka van de Kraats        Oosterbeek            1967    111e Vrouw     29:08  1:02:31  1:01:44   9,597 
  478   1394  Antionette van Eijden      1e tieners                     87e Buss      28:40  1:02:32  1:01:30   9,595 
  479   1395  Marga Bovendorp            1e tieners                     88e Buss      29:20  1:02:34  1:01:32   9,590 
  480   1408  John van Meeteren          CDA Statenfractie Gl           89e Buss      30:31  1:02:36  1:01:25   9,585 
  481   1497  T op den Kamp              Barenburg Holland B.           90e Buss      26:13  1:02:41  1:02:01   9,572 
  482   1109  Carla van der Veen         Zwolle                1971    112e Vrouw     29:16  1:02:46  1:00:52   9,559 
  483   1283  Peter van Gijzen           Argo                  1955    281e Man       29:42  1:02:47  1:01:56   9,557 
  484   1574  Eelco Huisman              Arnhem                1949    282e Man       29:25  1:02:59  1:01:14   9,526 
  485   1338  Leida van Egteren          Zelhem                1963    113e Vrouw     29:36  1:02:59  1:01:45   9,526 
  486   1090  Johanne Bloemen            Maastricht            1981    114e Vrouw     29:40  1:03:01  1:02:22   9,521 
  487   1510  Marian Wensink             Arnhem                1951    115e Vrouw     29:37  1:03:05  1:02:20   9,511 
  488   1561  Karin Aalbers              Renkum                1966    116e Vrouw     29:08  1:03:07  1:02:09   9,506 
  489   1323  Daphne Gijsbers van Wijk   Westervoort           1978    117e Vrouw     29:45  1:03:15  1:02:32   9,486 
  490   1546  Max Liptiay                Doesburg              1964    283e Man       29:03  1:03:20  1:02:53   9,474 
  491   1530  Ingeborg van Dijk          Ede Gld               1971    118e Vrouw     30:49  1:03:23  1:01:37   9,466 
  492   1760  A vd Donk                  Wageningen            1943    284e Man       29:30  1:03:25  1:03:10   9,461 
  493   1490  Jeroen Tolmeijer           Arnhem                1958    285e Man       28:45  1:03:31  1:01:47   9,446 
  494   1556  Marielle Brok              Arnhem                1969    119e Vrouw     29:36  1:03:37  1:02:23   9,431 
  495   1313  Lobke Mentrop              Utrecht               1978    120e Vrouw     31:46  1:03:38  1:02:08   9,429 
  496   1293  Mirna Verhaegh             Huissen               1960    121e Vrouw     28:00  1:03:38  1:03:22   9,429 
  497   1273  Flip van Meeteren          Arnhem                1950    286e Man       30:14  1:03:41  1:03:32   9,422 
  498   1386  Henk van Engeland          Menz runners ten               91e Buss      29:49  1:03:52  1:02:43   9,395 
  499   1384  Marianne Berkhof           Menz runners ten               92e Buss      29:56  1:03:53  1:02:44   9,392 
  500   1765  A Westen                   Arnhem                1950    287e Man       28:53  1:03:53  1:03:40   9,392 
  501   1138  Mark Topper                Arnhem                1977    288e Man       30:01  1:03:55  1:02:20   9,387 
  502   1092  Hilde van den Muijsenberg  Nijmegen              1988    122e Vrouw     31:55  1:03:58  1:02:15   9,380 
  503   1543  Katrijn Graat              Nijmegen              1963    123e Vrouw     28:44  1:04:10  1:02:57   9,351 
  504   1220  Judith Bimmel              Ede Gld               1982    124e Vrouw     31:16  1:04:10  1:03:04   9,351 
  505   1376  Freddy Driesse             Arnhem                1952    289e Man       29:17  1:04:16  1:02:19   9,336 
  506   1129  Laura de Winter            Arnhem                1985    125e Vrouw     31:09  1:04:45  1:03:33   9,266 
  507   1790  Amir Saadolahkani          Nijmegen              1962    290e Man       28:01  1:05:00  1:03:29   9,231 
  508   1175  Dorrie Tromp               Rheden                1958    126e Vrouw     31:02  1:05:33  1:04:05   9,153 
  509   1099  Marieke Wisznievski        Nijmegen              1974    127e Vrouw     30:08  1:05:40  1:03:50   9,137 
  510   1029  Wilma Jansen               Loopservice.nl        1957    128e Vrouw     31:14  1:05:43  1:04:17   9,130 
  511   1789  Mart Gerrits               Nijmegen              1953    291e Man       30:31  1:05:57  1:04:27   9,098 
  512   1466  Natasja Siemes             Hotel&Congrescem Pap           93e Buss      31:47  1:06:07  1:04:51   9,075 
  513   1409  Jan Haijtink               CDA Statenfractie Gl           94e Buss      33:03  1:06:41  1:05:28   8,998 
  514   1773  Karin den Haan             Arnhem                1961    129e Vrouw     30:08  1:06:43  1:04:44   8,993 
  515   1484  Rianne Koskamp             Doetinchem            1963    130e Vrouw     31:23  1:07:01  1:05:49   8,953 
  516   1222  Renate van Leijen          Loopservice.nl        1973    131e Vrouw     32:16  1:07:02  1:05:04   8,951 
  517   1180  Astrid Abbenhuis           Arnhem                1967    132e Vrouw     30:53  1:07:07  1:05:36   8,940 
  518   1276  Coen Homs                  Arnhem                1957    292e Man       32:47  1:07:28  1:06:56   8,893 
  519   1583  Nasrin Vaziry              Amersfoort            1958    133e Vrouw     32:12  1:07:47  1:06:56   8,852 
  520   1020  Renate Wolterinck          Elst Gld              1971    134e Vrouw     30:40  1:08:16  1:06:15   8,789 
  521   1579  Paul Orie                  Arnhem                1979    293e Man       32:54  1:08:36  1:06:36   8,746 
  522   1562  Trisha Bolt                Arnhem                1962    135e Vrouw     33:08  1:09:28  1:07:45   8,637 
  523   1268  Ian Pelgrim                Arnhem                1981    294e Man       33:03  1:09:47  1:08:01   8,598 
  524   1267  Diana Fluit                Loopservice.nl        1983    136e Vrouw     33:03  1:09:48  1:08:01   8,596 
  525   1045  Kelly Struik               Arnhem                1979    137e Vrouw     32:13  1:10:08  1:09:50   8,555 
  526   1172  Renee Gerlich              Wassenaar             1984    138e Vrouw     33:21  1:10:37  1:09:29   8,497 
  527   1575  Hellen Vermeulen           Nijmegen              1969    139e Vrouw     33:06  1:11:01  1:09:18   8,449 
  528   1201  Patricia Akkermans         Roosendaal            1971    140e Vrouw     35:24  1:12:17  1:11:16   8,301 
  529   1200  Yvette Bruijns             Roosendaal            1972    141e Vrouw     35:24  1:12:58  1:11:57   8,223 
  530   1571  Daniëlle Noach             Arnhem                1976    142e Vrouw     34:33  1:15:10  1:13:25   7,982 
  531   1569  Gerald Juliaans            Arnhem                1969    295e Man       34:33  1:15:10  1:13:25   7,982 
  532   1572  Sandra Parauti             Arnhem                1967    143e Vrouw     34:32  1:15:10  1:13:25   7,982 

           BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
                       UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    637  Dennis Weijers             run2day-arnhem 2 5km            1e Buss      14:57    14:57  20,067 
    2    633  Orphan van Faasen          run2day-arnhem 2 5km            2e Buss      15:03    15:02  19,934 
    3    831  Jeroen Brandts             Arnhem                1981      1e Man       15:23    15:23  19,502 
    4    635  W Gijsberts                run2day-arnhem 2 5km            3e Buss      15:48    15:48  18,987 
    5    816  Joost Hummelink            Elst Gld              1989      2e Man       16:08    16:07  18,595 
    6    636  Jay Sauer                  run2day-arnhem 2 5km            4e Buss      16:11    16:10  18,538 
    7    631  W Traanman                 run2day-arnhem 1 5km            5e Buss      16:12    16:12  18,519 
    8    509  Jeroen Reintjes            Atletico '73          1990      3e Man       16:15    16:14  18,462 
    9    630  Chris Henet                run2day-arnhem 1 5km            6e Buss      16:20    16:19  18,367 
   10    768  Simon Forde                's-Hertogenbosch      1960      4e Man       16:34    16:32  18,109 
   11    629  Ronald de Jonge            run2day-arnhem 1 5km            7e Buss      16:36    16:36  18,072 
   12    550  Frank Futselaar            Westervoort           1991      5e Man       16:45    16:42  17,910 
   13    808  Niels Weijers              Doetinchem            1988      6e Man       16:50    16:49  17,822 
   14    770  Sander Hilferink           Arnhem                1979      7e Man       17:08    17:06  17,510 
   15    809  Jannik Klumpenaar          Veenendaal            1987      8e Man       17:21    17:19  17,291 
   16    632  P van Rooijen              run2day-arnhem 1 5km            8e Buss      17:23    17:23  17,258 
   17   1508  Paul Korver                Leiden                1987      9e Man       17:24    17:24  17,241 
   18    866  Simon Sanders              Arnhem                1960     10e Man       17:27    17:26  17,192 
   19    823  Ingrid Lemke               Vaassen               1969      1e Vrouw     17:42    17:40  16,949 
   20    357  Albert de Bakker           Wageningen            1980     11e Man       17:42    17:38  16,949 
   21    774  Jorian Damen               Arnhem                1992     12e Man       17:48    17:47  16,854 
   22    634  W Mullink                  run2day-arnhem 2 5km            9e Buss      17:49    17:48  16,838 
   23    628  Sandra de Jonge            run2day-arnhem 1 5km           10e Buss      17:54    17:53  16,760 
   24    478  Jasper van Burken          VAV                   1989     13e Man       17:56    17:52  16,729 
   25    790  Koen van Kooten            Veenendaal            1990     14e Man       18:19    18:17  16,379 
   26    586  Pieter Moedt               AVERO vooruit 1                11e Buss      18:42    18:38  16,043 
   27    607  Bram Boeckhout             Provincie Gelderland           12e Buss      18:43    18:40  16,028 
   28    812  Koen Vossers               Hengelo Gld           1989     15e Man       18:51    18:50  15,915 
   29    498  Christiaan Weurding        Arnhem                1985     16e Man       18:55    18:54  15,859 
   30    557  Edwin van Gastel           Sportbedrijf Arnhem            13e Buss      18:57    18:50  15,831 
   31    824  Christine Venhuizen        Nijmegen              1981      2e Vrouw     18:58    18:56  15,817 
   32    857  Adei Henter                Velp Gld              1982     17e Man       19:02    19:00  15,762 
   33    907  Philip Kremers             Velp Gld              1974     18e Man       19:14    19:08  15,598 
   34    554  Geert Geurken              Sportbedrijf Arnhem            14e Buss      19:23    19:15  15,477 
   35    931  Ruud Janssen               Arnhem                1962     19e Man       19:32    19:29  15,358 
   36    352  Paul Buser                 Arnhem                1980     20e Man       19:39    19:33  15,267 
   37    349  Michiel Tros               Arnhem                1980     21e Man       19:39    19:33  15,267 
   38    941  Anja Fransen van Eldik     Slijk Ewijk           1969      3e Vrouw     19:51    19:49  15,113 
   39    828  Martijn Brandts            Arnhem                1991     22e Man       19:52    19:49  15,101 
   40    465  Karin Gorter               Kronos                1983      4e Vrouw     19:56    19:54  15,050 
   41    399  Eric van Bochove           Arnhem                1985     23e Man       20:07    20:04  14,913 
   42    594  Pierre vd Berg             AVERO Vooruit 2                15e Buss      20:18    19:30  14,778 
   43    942  Frank Bialys               Elst Gld              1968     24e Man       20:28    20:23  14,658 
   44    844  Wilbert Grooters           Wageningen            1990     25e Man       20:46    20:45  14,446 
   45    363  Dianne van Druten          Loopgroep PK          1962      5e Vrouw     20:48    20:45  14,423 
   46    601  Jeroen Stegeman            SAB Adviesgroep                16e Buss      20:49    20:10  14,412 
   47    902  Marloes Koedam             VAV                   1986      6e Vrouw     20:51    20:49  14,388 
   48    912  Marianne Versloot          De Liemers            1964      7e Vrouw     21:06    21:01  14,218 
   49    379  Af Mol                     Ede Gld               1963     26e Man       21:16    21:14  14,107 
   50   1777  Frank Loef                 Zutphen               1956     27e Man       21:17    21:14  14,096 
   51    889  Marijn Vonk                Arnhem                1991     28e Man       21:18    20:45  14,085 
   52    390  Tihijs van de Ven          Arnhem                1991     29e Man       21:25    20:23  14,008 
   53    603  Johan van der Burg         SAB Adviesgroep                17e Buss      21:27    20:00  13,986 
   54    469  Bennie Boveree             Laren Gld             1957     30e Man       21:30    21:23  13,953 
   55    851  Réne Hillegers             Malden                1946     31e Man       21:33    21:22  13,921 
   56    750  Nick van Bemmel            Arnhem                1962     32e Man       21:34    21:21  13,910 
   57    481  Marc Bos                   Arnhem                1979     33e Man       21:38    21:25  13,867 
   58    356  Martijn Bakker             Ede Gld               1989     34e Man       21:41    21:21  13,836 
   59    408  Jan Hulsbeek               Ede Gld               1965     35e Man       21:43    21:39  13,814 
   60    512  Edda Ellenbroek            Wolfheze              1985      8e Vrouw     21:46    21:42  13,783 
   61    813  Krista Fleming             Arnhem                          9e Vrouw     21:47    21:33  13,772 
   62    762  Dorwin Mus                 Arnhem                1994     36e Man       21:49    21:47  13,751 
   63    843  Wim Grooters               Wageningen            1959     37e Man       21:55    21:43  13,688 
   64    755  Hasan Özkan                Elst Gld              1968     38e Man       21:57    21:53  13,667 
   65    822  Martijn Lambooy            Veenendaal            1970     39e Man       21:58    21:55  13,657 
   66   1131  Paul van de Langerijt      Nijmegen              1964     40e Man       22:04    21:47  13,595 
   67    513  Lisette Jacobs             Velp Gld              1975     10e Vrouw     22:05    21:52  13,585 
   68    668  Casper van Eyck            Arnhem                1994     41e Man       22:06    21:52  13,575 
   69    892  Albert Stoter              Arnhem                1959     42e Man       22:10    21:48  13,534 
   70    560  Arne Snel                  Sportbedrijf Arnhem            18e Buss      22:11    20:52  13,524 
   71    342  Anita Mostert              Arnhem                1969     11e Vrouw     22:18    22:13  13,453 
   72    834  Henri van Aalst            Silvolde              1960     43e Man       22:21    21:27  13,423 
   73    394  Marc Op den Kamp           Arnhem                1993     44e Man       22:22    21:20  13,413 
   74    825  Gijs Jansen                Bemmel                1968     45e Man       22:26    22:21  13,373 
   75    847  Marco Onnink               Barendrecht           1963     46e Man       22:27    20:35  13,363 
   76    532  Gert-Jan Braun             Zevenaar              1993     47e Man       22:32    21:48  13,314 
   77    548  Niels van der Aa           Arnhem                1997     48e Man       22:37    22:24  13,265 
   78    938  Astrid Oude Lashof         Nijmegen              1972     12e Vrouw     22:38    21:51  13,255 
   79    395  Stef Op den Kamp           Arnhem                1991     49e Man       22:41    21:40  13,226 
   80    827  Remco Brouwer              Arnhem                1993     50e Man       22:44    21:13  13,196 
   81    489  Tom Ruiter                 Arnhem                1991     51e Man       22:45    22:21  13,187 
   82    606  Roy Hendriks               Provincie Gelderland           19e Buss      22:46    22:36  13,177 
   83    888  Rob Vonk                   Arnhem                1957     52e Man       22:51    22:18  13,129 
   84    848  Niels Westerhof            Arnhem                1990     53e Man       22:53    22:10  13,110 
   85    861  Sandra Gerlach             Nijmegen              1977     13e Vrouw     22:54    22:48  13,100 
   86    796  Bram Ruissen               Velp Gld              1990     54e Man       22:55    22:09  13,091 
   87    530  Bart Pols                  Terborg               1992     55e Man       22:56    22:12  13,081 
   88   1436  John Vos                   De Kempenaer Advocat           20e Buss      23:05    22:54  12,996 
   89    559  Patrick Klappe             Sportbedrijf Arnhem            21e Buss      23:10    22:52  12,950 
   90    743  Jos van Dijk               Arnhem                1980     56e Man       23:13    23:07  12,922 
   91    780  Suzan van Amerongen        Arnhem                1993     14e Vrouw     23:14    23:02  12,912 
   92    627  J Kersten                  Gemeente Arnhem team           22e Buss      23:17    22:33  12,885 
   93    862  Jilles Droog               Arnhem                1994     57e Man       23:17    23:00  12,885 
   94    640  E Bongers                  Totaalnet Team                 23e Buss      23:18    22:25  12,876 
   95    641  P Heijnsdijk               Totaalnet Team                 24e Buss      23:18    23:13  12,876 
   96    850  Michael Wormgoor           Arnhem                1990     58e Man       23:21    22:38  12,848 
   97    759  Dario Polman               Arnhem                1992     59e Man       23:25    23:24  12,811 
   98    771  Ronald van Zonten          Arnhem                1977     60e Man       23:28    23:00  12,784 
   99    883  Marcus ten Zijthoff        's-Gravenhage         1982     61e Man       23:29    22:30  12,775 
  100    665  Julian Droog               Arnhem                1993     62e Man       23:30    23:12  12,766 
  101    877  Ruben van Cooten           Arnhem                1992     63e Man       23:30    23:10  12,766 
  102    744  Niels van Dijk             Arnhem                1983     64e Man       23:36    23:30  12,712 
  103    544  Constant Volmeijer         De Steeg              1979     65e Man       23:38    23:27  12,694 
  104    602  Tim van Oosterbos          SAB Adviesgroep                25e Buss      23:38    22:11  12,694 
  105    541  Muriel Klappe              Wijchen               1971     15e Vrouw     23:46    23:28  12,623 
  106    319  Bart Achterhof             Delfzijl              1985     66e Man       23:47    22:12  12,614 
  107    485  Gert van Harskamp          De Liemers            1964     67e Man       23:54    22:35  12,552 
  108    860  Martijn Stappers           Arnhem                1975     68e Man       23:54    23:28  12,552 
  109    587  Ronald Eijlander           AVERO vooruit 1                26e Buss      23:56    22:43  12,535 
  110    943  René Gros                  Ede Gld               1964     69e Man       23:58    23:19  12,517 
  111   1385  Bert Portier               Menz runners ten               27e Buss      24:00    23:19  12,500 
  112    402  Michiel Groothuis          Deventer              1995     70e Man       24:00    23:10  12,500 
  113    767  Nelly Galama               Arnhem                1960     16e Vrouw     24:02    23:43  12,483 
  114    906  Guusje Oost                Loopservice.nl        1969     17e Vrouw     24:05    23:01  12,457 
  115    595  Regilio Kasimberg          AVERO Vooruit 2                28e Buss      24:08    23:00  12,431 
  116    878  Patrick Vledder            Arnhem                1972     71e Man       24:09    23:27  12,422 
  117    362  Eric Terpstra              Wageningen            1966     72e Man       24:10    22:48  12,414 
  118    400  Han van Eerten             Arnhem                1961     73e Man       24:12    23:59  12,397 
  119    452  Bart Maas                  Arnhem                1997     74e Man       24:13    23:42  12,388 
  120    453  Jeroen Jansen              Arnhem                1963     75e Man       24:13    23:42  12,388 
  121    467  Jos Ruiter                 Arnhem                1950     76e Man       24:17    23:54  12,354 
  122    754  Mesut Turacak              Arnhem                1971     77e Man       24:19    24:16  12,337 
  123    409  Linda Hulsbeek             Ede Gld               1989     18e Vrouw     24:25    24:21  12,287 
  124    592  Rien Bunk                  AVERO Vooruit 2                29e Buss      24:28    23:20  12,262 
  125    457  Abdelhalim Yaaqobi         Arnhem                1962     78e Man       24:28    24:23  12,262 
  126    741  Mannes Dreef               Arnhem                1994     79e Man       24:30    24:18  12,245 
  127    417  Startnummer 417                                           80e Man       24:35    24:08  12,203 
  128    556  Carlo van der Kraan        Sportbedrijf Arnhem            30e Buss      24:52    24:15  12,064 
  129    814  Nicole Hogevorst           Arnhem                         19e Vrouw     25:03    24:50  11,976 
  130    916  Paul Kuijper               Provincie Gelderland  1953     31e Buss      25:03    23:46  11,976 
  131   1254  Bas van Zomeren            Arnhem                1987     81e Man       25:05    24:41  11,960 
  132    616  Anita Bouwmeister          Kinderopvang  SKAR             32e Buss      25:07    24:50  11,944 
  133   1008  Nora Haarweg               Arnhem                1981     20e Vrouw     25:12    24:42  11,905 
  134    820  Paul Hoeboer               Nieuwegein            1968     82e Man       25:13    25:05  11,897 
  135    800  Tonnie Teunissen           Westervoort           1968     21e Vrouw     25:13    23:43  11,897 
  136    405  Janneke Alberts            Loopservice.nl        1986     22e Vrouw     25:14    24:39  11,889 
  137   1538  Henk Ruissen               Velp Gld              1957     83e Man       25:15    24:40  11,881 
  138    492  Harry Smits                Westervoort           1955     84e Man       25:16    24:39  11,873 
  139    775  Carolijn Damen             Arnhem                1990     23e Vrouw     25:16    25:05  11,873 
  140    314  Rik Radema                 Assen                 1966     85e Man       25:20    25:09  11,842 
  141    421  Margriet Gilsing           Arnhem                1970     24e Vrouw     25:21    24:54  11,834 
  142    853  Peter Pronk                Oosterbeek            1965     86e Man       25:21    25:03  11,834 
  143    507  Floor de Vries             Oosterbeek            1978     25e Vrouw     25:27    25:06  11,788 
  144    794  Mathijs van Loon           Breda                 1984     87e Man       25:30    23:46  11,765 
  145    484  Jeroen Kastein             Arnhem                1969     88e Man       25:31    25:06  11,757 
  146    468  Jacqueline Pascalle Nobel  Laren Gld             1986     26e Vrouw     25:33    25:26  11,742 
  147    625  G Elferink                 Gemeente Arnhem team           33e Buss      25:34    25:17  11,734 
  148    404  Marieke Alberts            Loopservice.nl        1984     27e Vrouw     25:36    25:01  11,719 
  149    829  Alexander Wilk             Arnhem                1990     89e Man       25:37    25:02  11,711 
  150    742  Herman Dreef               Arnhem                1957     90e Man       25:38    25:26  11,704 
  151    406  John Huijzer               Elst Gld              1961     91e Man       25:39    25:11  11,696 
  152    782  Jan Albert Verveda         Arnhem                1965     92e Man       25:39    24:04  11,696 
  153    578  Johan Reitsma              2e vijfers                     34e Buss      25:40    24:18  11,688 
  154    577  Mike van Leeuwen           2e vijfers                     35e Buss      25:40    24:18  11,688 
  155    381  Marten-Jan Verbeek         Arnhem                1986     93e Man       25:40    24:42  11,688 
  156    753  Alet Ludwig                Westervoort           1973     28e Vrouw     25:44    25:37  11,658 
  157    584  Jules Jansen               AVERO vooruit 1                36e Buss      25:44    24:36  11,658 
  158    426  Niels Veurman              Arnhem                1994     94e Man       25:49    25:12  11,620 
  159    871  Marek Schellingerhout      Arnhem                1988     95e Man       25:59    25:47  11,546 
  160    764  Friedo van Gelder          Opijnen               1973     96e Man       26:00    24:51  11,538 
  161   1393  Fred Smaling               1e tieners                     37e Buss      26:01    24:56  11,531 
  162    393  Maja Peters                Arnhem                1984     29e Vrouw     26:03    25:54  11,516 
  163    388  Nick Bugter                Arnhem                1957     97e Man       26:03    25:02  11,516 
  164    354  Yvonne Moore               Loopservice.nl        1968     30e Vrouw     26:03    25:08  11,516 
  165    450  Paul Oostveen              's-Hertogenbosch      1954     98e Man       26:04    25:48  11,509 
  166   1107  Natasja Maandag            Nijmegen              1976     31e Vrouw     26:05    24:42  11,502 
  167    649  Willem Sloot               Akzo nobel                     99e Man       26:07    24:52  11,487 
  168    490  Rick Ruiter                Arnhem                1994    100e Man       26:08    25:44  11,480 
  169    779  Jan                        Arnhem                1993    101e Man       26:08    26:04  11,480 
  170   1468  Erny Baars                 Akzo nobel            1960     32e Vrouw     26:09    26:02  11,472 
  171    555  Tom Geurken                Sportbedrijf Arnhem            38e Buss      26:14    24:55  11,436 
  172    360  Maranka Verkerk            Nijmegen              1962     33e Vrouw     26:16    25:59  11,421 
  173    505  Margit Brussé              Ciko '66              1969     34e Vrouw     26:17    26:04  11,414 
  174    326  Jeroen Janssen             Leuth                 1968    102e Man       26:17    25:37  11,414 
  175    795  Loes Ruissen               Velp Gld              1994     35e Vrouw     26:17    26:03  11,414 
  176    589  Simone Geurts              AVERO Vooruit 2                39e Buss      26:18    25:10  11,407 
  177    389  Jeroen van de Ven          Arnhem                1993    103e Man       26:18    25:16  11,407 
  178    475  Howard Pasman              Arnhem                1971    104e Man       26:20    25:48  11,392 
  179    365  Drost Debby                Nijmegen              1973     36e Vrouw     26:21    24:35  11,385 
  180    865  Peter van Duiven           Amersfoort            1975    105e Man       26:22    24:36  11,378 
  181    944  Christian Lorist           Arnhem                1980    106e Man       26:25    26:07  11,356 
  182    830  John Palm                  Rheden                1969    107e Man       26:26    24:49  11,349 
  183    672  Aranka Junke               1e vijfers                     37e Vrouw     26:27    25:45  11,342 
  184    781  Tjeerd Verveda             Arnhem                1993    108e Man       26:28    24:53  11,335 
  185    626  M Brugman                  Gemeente Arnhem team           40e Buss      26:31    25:46  11,314 
  186    480  Ruud Tuithof               Arnhem                1966    109e Man       26:31    24:58  11,314 
  187    845  Corrie Steenbergen         Arnhem                1960     38e Vrouw     26:35    26:12  11,285 
  188    546  Niels Heijenk              Arnhem                1994    110e Man       26:35    25:38  11,285 
  189    864  Dennis Lems                Arnhem                1976    111e Man       26:36    24:50  11,278 
  190    799  Pieter Bult                Arnhem                1994    112e Man       26:38    25:40  11,264 
  191   1457  J d Wit                    Gemeente Arnhem team           41e Buss      26:39    26:28  11,257 
  192    353  Niels Leenders             Nijmegen              1978    113e Man       26:39    24:59  11,257 
  193    904  André Kooij                Arnhem                1968    114e Man       26:41    25:42  11,243 
  194    748  Claudia van Nistelrooij    Arnhem                1976     39e Vrouw     26:42    26:04  11,236 
  195    432  Herman Weerman             Arnhem                1961    115e Man       26:43    25:15  11,229 
  196    776  Angela Cornelissen         Arnhem                1961     40e Vrouw     26:44    26:07  11,222 
  197    791  Sjoerd van Loon            Nijmegen              1981    116e Man       26:46    24:59  11,208 
  198    806  Martijn Derksen            Huissen               1990    117e Man       26:48    25:41  11,194 
  199    424  Pieter van Laatum          Westervoort           1993    118e Man       26:50    26:08  11,180 
  200    387  Anke Veeman                AAA                   1969     41e Vrouw     26:50    26:09  11,180 
  201    644  S Kiefte                   New Balance 5 km               42e Buss      26:52    26:11  11,166 
  202    836  J Joosten                  Millingen aan de Rij  1989    119e Man       26:52    25:27  11,166 
  203    914  Marcel Wieggers            Zevenaar              1964    120e Man       26:53    26:07  11,159 
  204    664  Rick Cobussen              Doorwerth             1991    121e Man       26:54    26:50  11,152 
  205    364  Carla Muytjens             Nijmegen              1984     42e Vrouw     26:54    26:21  11,152 
  206    576  Jan Badhuis                2e vijfers                     43e Buss      26:57    25:35  11,132 
  207    596  Stephanie Kamerichs        AVERO Vooruit 2                44e Buss      26:57    25:50  11,132 
  208   1590  Helma van Doorn            Veenendaal            1968     43e Vrouw     26:59    25:55  11,118 
  209    371  Rosa Ellenbroek            Arnhem                1980     44e Vrouw     27:01    26:56  11,104 
  210    337  Sanne Plooster             Heelsum               1982     45e Vrouw     27:01    26:56  11,104 
  211    609  Maarten Pietersma          Provincie Gelderland           45e Buss      27:04    26:52  11,084 
  212    558  Katinka Vons               Sportbedrijf Arnhem            46e Buss      27:04    26:51  11,084 
  213    863  Joris Droog                Arnhem                1994    122e Man       27:07    26:50  11,063 
  214    430  Chris de Mey               Doetinchem            1961    123e Man       27:08    25:53  11,057 
  215    429  Max de Mey                 Zevenaar              1952    124e Man       27:09    25:53  11,050 
  216    425  Roxanne Veurman            Arnhem                1990     46e Vrouw     27:09    26:24  11,050 
  217    518  Boelie van Groningen       Arnhem                1975    125e Man       27:10    25:59  11,043 
  218    447  Han van Zand               Arnhem                1944    126e Man       27:11    26:20  11,036 
  219    798  Vere König                 Velp Gld              1994     47e Vrouw     27:12    26:57  11,029 
  220    797  Lysanne Turk               Velp Gld              1994     48e Vrouw     27:12    26:57  11,029 
  221    491  Karin in't Hout            Duiven                1970     49e Vrouw     27:12    26:08  11,029 
  222    817  Jurgen Immink              Arnhem                1973    127e Man       27:12    25:27  11,029 
  223    401  Silvia Tijssen             Amsterdam             1973     50e Vrouw     27:13    26:42  11,023 
  224    766  Joop van de Brink          Arnhem                1944    128e Man       27:15    26:42  11,009 
  225    330  Anna Schneider             Loopservice.nl        1983     51e Vrouw     27:20    26:31  10,976 
  226    542  Fred Zeelen                Arnhem                1968    129e Man       27:21    25:38  10,969 
  227    760  Anja Stafleu               Arnhem                1959     52e Vrouw     27:22    26:59  10,962 
  228    802  Hans Gerrist               Renkum                1959    130e Man       27:24    26:19  10,949 
  229    870  Sander Peters              Velp Gld              1960    131e Man       27:24    27:01  10,949 
  230    747  Michel Shuqair             Arnhem                1973    132e Man       27:25    26:29  10,942 
  231    598  Lieke van Rooijen          SAB Adviesgroep                47e Buss      27:25    25:58  10,942 
  232    377  Marleen Raats              Nijmegen              1971     53e Vrouw     27:26    26:48  10,936 
  233    849  Christine Naaijen          Arnhem                1973     54e Vrouw     27:26    26:48  10,936 
  234    882  Dorine van Hooydonk        Arnhem                1959     55e Vrouw     27:28    27:00  10,922 
  235    499  Erik Noordermeer           Rotterdam             1969    133e Man       27:29    26:21  10,916 
  236    456  Herman Kleijn              Arnhem                1953    134e Man       27:30    26:27  10,909 
  237    407  Jolanda Huijzer            Elst Gld              1962     56e Vrouw     27:31    27:03  10,902 
  238    418  Caspar Schoevaars          Breukelen Ut          1994    135e Man       27:32    26:01  10,896 
  239    645  B Visser                   New Balance 5 km               48e Buss      27:33    26:53  10,889 
  240    622  Rinske Franchimon          Kinderopvang  SKAR             49e Buss      27:35    27:17  10,876 
  241    937  Gert Emmens                Arnhem                1957    136e Man       27:35    25:44  10,876 
  242    448  Nico Pieter van Zand       Huissen               1972    137e Man       27:37    26:46  10,863 
  243    815  Claudia Matser             Arnhem                1978     57e Vrouw     27:37    27:22  10,863 
  244    792  Ricks Huis in 't Veld      Arnhem                1957    138e Man       27:43    26:53  10,824 
  245    511  Annelies Boonman           Nijmegen              1978     58e Vrouw     27:43    25:50  10,824 
  246    463  Neeltje Bontrup            Arnhem                1974     59e Vrouw     27:45    25:53  10,811 
  247    348  Katrien Rutgers            Voorst gem Gendringe  1980     60e Vrouw     27:46    27:08  10,804 
  248    933  Dorien van Leeuwen         Arnhem                1978     61e Vrouw     27:48    26:42  10,791 
  249    459  Froukje van Veggel         Nijmegen              1971     62e Vrouw     27:49    27:00  10,785 
  250    466  Rudie Gorter               Arnhem                1951    139e Man       27:50    26:17  10,778 
  251    841  Yvette Oudkerk             Arnhem                1988     63e Vrouw     27:51    26:16  10,772 
  252    842  Fons van den Dries         's-Hertogenbosch      1967    140e Man       27:56    26:24  10,740 
  253    752  Jasper Knoef               Arnhem                1971    141e Man       27:57    26:18  10,733 
  254    367  Jeanette Derksen           Oosterbeek            1968     64e Vrouw     27:58    27:18  10,727 
  255    787  Bela Jankovich             Arnhem                1967    142e Man       27:58    26:54  10,727 
  256    872  Tamsin Aufderheyde         Arnhem                1989     65e Vrouw     27:59    27:47  10,721 
  257    359  Marion Pronk               Oosterbeek            1967     66e Vrouw     27:59    27:18  10,721 
  258    591  Sjef Nilwik                AVERO vooruit 1                50e Buss      27:59    26:50  10,721 
  259    304  Hans Traa                  Venlo                 1950    143e Man       28:01    26:11  10,708 
  260    443  Jacqueline Kleijn          Amsterdam             1976     67e Vrouw     28:02    27:31  10,702 
  261    536  Karen Hackshaw             Arnhem                1964     68e Vrouw     28:03    27:30  10,695 
  262    476  Sandra Hellwig             Utrecht               1973     69e Vrouw     28:05    26:42  10,682 
  263    660  Kim Witteveen              Deventer              1990     70e Vrouw     28:05    27:55  10,682 
  264    894  Mike Cornelissen           Arnhem                1968    144e Man       28:07    26:31  10,670 
  265    666  Jos Cobussen               Doorwerth                     145e Man       28:07    28:03  10,670 
  266    852  Danny Evers                Arnhem                1991    146e Man       28:08    28:06  10,664 
  267    331  Louis van Disseldorp       Atverni               1957    147e Man       28:11    27:33  10,645 
  268   1080  Han de Paepe               Stedelijk Gymnasium            51e Buss      28:12    27:20  10,638 
  269   1081  Inge Rosendaal             Stedelijk Gymnasium            52e Buss      28:13    28:02  10,632 
  270    441  Ilona Krijgsheld           Westervoort           1984     71e Vrouw     28:15    27:28  10,619 
  271    506  Niki van Dreumel           Arnhem                1973     72e Vrouw     28:16    27:55  10,613 
  272    599  Tanja Hoek                 SAB Adviesgroep                53e Buss      28:19    26:55  10,594 
  273    323  Stella Ruiter              Loopservice.nl        1973     73e Vrouw     28:24    27:44  10,563 
  274    479  Eddy Rosalina              Arnhem                1955    148e Man       28:25    26:27  10,557 
  275    361  Liede Maas                 Amsterdam             1963     74e Vrouw     28:25    26:47  10,557 
  276    579  Marjo Derksen              2e vijfers                     54e Buss      28:26    26:57  10,551 
  277   1359  Rudi Hemmen                Arnhem                1956    149e Man       28:27    26:58  10,545 
  278   1105  Raymond Bacas              Amstelveen            1969    150e Man       28:27    26:35  10,545 
  279    413  Mick Visser                Arnhem                1991    151e Man       28:30    28:26  10,526 
  280    403  Sascha Groothuis           Deventer              1991     75e Vrouw     28:31    27:41  10,520 
  281    856  Ineke Beks                 Arnhem                1971     76e Vrouw     28:32    26:34  10,514 
  282    670  Danny Salakory             Elst Gld              1971    152e Man       28:32    27:17  10,514 
  283    392  Laura Wools                Arnhem                1990     77e Vrouw     28:34    27:34  10,502 
  284    473  Koen Stokkel               Huissen               1991    153e Man       28:37    27:24  10,483 
  285    788  John Oudkerk               Arnhem                1957    154e Man       28:39    27:04  10,471 
  286    531  Kevin Teunissen            Zevenaar              1993    155e Man       28:40    27:38  10,465 
  287    887  Jelle Wolbrink             Zevenaar              1993    156e Man       28:42    27:11  10,453 
  288    526  Rosalie de Groot           Arnhem                1991     78e Vrouw     28:42    27:41  10,453 
  289    313  Guido Backer               Arnhem                1977    157e Man       28:43    27:40  10,447 
  290    545  Geert-jan Mathijssen       Arnhem                1961    158e Man       28:46    27:03  10,429 
  291    317  Loes Broods                Loopservice.nl        1981     79e Vrouw     28:47    27:42  10,423 
  292    564  Marianne Tales             1e vijfers                     55e Buss      28:47    27:16  10,423 
  293    663  Gerjanne ter Beest         Arnhem                1969     80e Vrouw     28:47    27:08  10,423 
  294    772  Sina Emami                 Amersfoort            1993    159e Man       28:48    27:55  10,417 
  295    773  Nader Emami                Amersfoort            1955    160e Man       28:49    27:56  10,411 
  296    419  Arno Schoevaars            Breukelen Ut          1964    161e Man       28:49    27:18  10,411 
  297   1163  Trijnie Eising             Arnhem                1960     81e Vrouw     28:51    28:22  10,399 
  298    647  Sabrine Jolie              Akzo nobel            1975     82e Vrouw     28:52    27:51  10,393 
  299    939  Yvonne Vallen              Arnhem                1958     83e Vrouw     28:52    28:10  10,393 
  300    821  Martin Pietserse           Arnhem                1954    162e Man       28:53    28:33  10,387 
  301    522  Cor Janssen                Renkum                1945    163e Man       28:54    27:44  10,381 
  302    517  Isabel Janssen             Arnhem                1975     84e Vrouw     28:55    27:44  10,375 
  303    529  Jessie Feiken              Arnhem                1994    164e Man       28:55    28:53  10,375 
  304    553  Mariska Verheggen          Nijmegen              1979     85e Vrouw     28:56    28:37  10,369 
  305    486  Bernadette Dissel          Ciko '66              1962     86e Vrouw     28:57    28:30  10,363 
  306    662  Hanneke ter Beest          Arnhem                1966     87e Vrouw     28:58    27:20  10,357 
  307    535  Mathijs Huls               Arnhem                1995    165e Man       29:00    27:42  10,345 
  308    427  Annelies Veurman           Arnhem                1961     88e Vrouw     29:00    28:14  10,345 
  309    534  René Huls                  Arnhem                1960    166e Man       29:01    27:43  10,339 
  310    615  Iris Stern                 Kinderopvang  SKAR             56e Buss      29:02    28:44  10,333 
  311    885  William Schuurman          Huissen               1967    167e Man       29:04    27:07  10,321 
  312    886  Katy Schuurman             Huissen               1969     89e Vrouw     29:05    27:08  10,315 
  313   1464  B Snapper                  3M Nederland B.v 10k           57e Buss      29:05    27:27  10,315 
  314    451  Chris Oldekalter           Ede Gld               1955    168e Man       29:05    28:43  10,315 
  315    435  J Berkhout                 New Balance 5 km               58e Buss      29:05    27:27  10,315 
  316    946  Jan Schellingerhout        Arnhem                1957    169e Man       29:07    28:54  10,303 
  317    846  Marjan Sybrandy            Arnhem                1964     90e Vrouw     29:07    28:45  10,303 
  318   1259  Annemarie Kuipers          HAFTAH                         59e Buss      29:08    28:59  10,297 
  319    807  Siska van der Steege       Nijmegen              1983     91e Vrouw     29:09    28:14  10,292 
  320    514  Jule Bossers               Nijmegen Atletiek     1958     92e Vrouw     29:09    27:51  10,292 
  321   1397  Arno van Geel              1e tieners                     60e Buss      29:13    27:38  10,268 
  322    908  Anna Zwart                 Westendorp            1982     93e Vrouw     29:16    28:54  10,251 
  323    749  Beitske Schoof             Arnhem                1973     94e Vrouw     29:17    27:42  10,245 
  324    837  Nikkie Taat                Arnhem                1993     95e Vrouw     29:18    28:39  10,239 
  325    483  Paulien Duinkerken         AAA                   1980     96e Vrouw     29:18    27:25  10,239 
  326    488  Anja Kanters               Handel                1963     97e Vrouw     29:19    28:42  10,233 
  327    789  Marc Loeven                Arnhem                1958    170e Man       29:19    29:00  10,233 
  328    619  Wies Nieuwenhuis-de Kroon  Kinderopvang  SKAR             61e Buss      29:20    29:02  10,227 
  329    740  Gineke van Dijk            Arnhem                1974     98e Vrouw     29:21    27:34  10,221 
  330    890  Els Harmelink              Arnhem                1959     99e Vrouw     29:21    27:34  10,221 
  331    909  Ronald de Vries            Doetinchem            1967    171e Man       29:23    27:53  10,210 
  332    580  Nienke Frederiks           2e vijfers                     62e Buss      29:24    27:56  10,204 
  333    867  Johanna Young              Huizen                1991    100e Vrouw     29:25    28:25  10,198 
  334    444  Emmy Struik                Arnhem                1962    101e Vrouw     29:26    28:33  10,193 
  335    624  E Kappert-Bos              Gemeente Arnhem team           63e Buss      29:27    29:09  10,187 
  336    786  Frank Emmers               Arnhem                1994    172e Man       29:29    27:38  10,175 
  337    412  Annie Kampschreur          Nijmegen              1950    102e Vrouw     29:30    28:11  10,169 
  338    761  Yvon Derksen               Arnhem                1965    103e Vrouw     29:30    28:58  10,169 
  339    346  Robert de Bree             Veteranen Nederland   1963    173e Man       29:33    27:31  10,152 
  340    913  Amber Walraven             Arnhem                1980    104e Vrouw     29:33    29:14  10,152 
  341    382  Anneke Verbeek             Arnhem                1983    105e Vrouw     29:35    28:37  10,141 
  342    614  Marian Besteman            Provincie Gelderland           64e Buss      29:36    29:23  10,135 
  343    739  Angelique Burgzorg         Driel                 1970    106e Vrouw     29:37    29:05  10,129 
  344    414  Dieleman-van Hooijdonk     Arnhem                1960    107e Vrouw     29:38    28:17  10,124 
  345    832  Aniek Roodzant             Arnhem                1994    108e Vrouw     29:39    29:05  10,118 
  346    442  Marijte Gloerich           Deventer              1970    109e Vrouw     29:41    28:36  10,107 
  347    818  Simone Klijntjes           Arnhem                1994    110e Vrouw     29:47    28:01  10,073 
  348    884  Henk ten Zijthoff          Hummelo               1950    174e Man       29:47    28:47  10,073 
  349    936  Bethy Ligtenberg           Arnhem                1958    111e Vrouw     29:47    27:56  10,073 
  350    583  Evert van Eb               AVERO vooruit 1                65e Buss      29:48    29:13  10,067 
  351    302  Mirna Clerx                Oosterbeek            1972    112e Vrouw     29:52    28:39  10,045 
  352    617  Jonathan Simonis           Kinderopvang  SKAR             66e Buss      29:55    29:37  10,028 
  353    873  Richard van den Dolder     Arnhem                1964    175e Man       29:56    29:33  10,022 
  354   1388  Heleen Poortman                                           67e Buss      29:57    29:06  10,017 
  355   1731  Olaf Rosendaal             Arnhem                1972    176e Man       29:58    28:29  10,011 
  356    646  Weston Browne              Akzo nobel            1957    177e Man       29:58    28:43  10,011 
  357    332  Chantal Traa               Loopservice.nl        1976    113e Vrouw     29:59    28:12  10,006 
  358    801  Edwin Kaak                 's-Heerenberg         1966    178e Man       29:59    28:27  10,006 
  359    765  Hedwig Fossen              Arnhem                1995    114e Vrouw     30:00    29:42  10,000 
  360   1066  Wilma van de Broek         St. Maartenschool              68e Buss      30:01    29:07   9,994 
  361   1788  Machiel de Winkel          Arnhem                1969    179e Man       30:05    28:44   9,972 
  362    597  Ilse Houwink               Kinderopvang  SKAR             69e Buss      30:05    29:48   9,972 
  363    891  Menko Ubbens               Arnhem                1969    180e Man       30:05    28:45   9,972 
  364    618  Wendy van Baal             Kinderopvang  SKAR             70e Buss      30:06    29:49   9,967 
  365    648  Theo Vroom                 Akzo nobel                    181e Man       30:06    28:51   9,967 
  366    940  Wilma Kok-Vos              Velp Gld              1955    115e Vrouw     30:07    28:22   9,961 
  367    528  Michael van der Heide      Velp Gld              1994    182e Man       30:07    29:21   9,961 
  368    420  Mariella van de Ven        Arnhem                1959    116e Vrouw     30:07    28:46   9,961 
  369    654  Willemiek Pfaff            Eiffel 1                       71e Buss      30:08    29:11   9,956 
  370    934  Peter Herbrink             Arnhem                1961    183e Man       30:09    30:00   9,950 
  371    551  Judith Körmeling           Arnhem                1980    117e Vrouw     30:10    29:31   9,945 
  372    613  Irma Kruitbosch            Provincie Gelderland           72e Buss      30:11    29:57   9,939 
  373    575  L Schoenmaker              2e vijfers                     73e Buss      30:11    28:51   9,939 
  374    758  Iris Possen                Arnhem                1977    118e Vrouw     30:14    28:44   9,923 
  375    945  Rob Lubbers                Balgoij               1951    184e Man       30:15    28:19   9,917 
  376    327  Miranda Hetterscheid       Doesburg              1966    119e Vrouw     30:15    29:12   9,917 
  377    309  Simone Ebben               Arnhem                1986    120e Vrouw     30:16    30:03   9,912 
  378    508  Lianne den Breejen         Loopservice.nl        1960    121e Vrouw     30:17    29:55   9,906 
  379    903  Claudia Speck - Eekelaar   Loopservice.nl        1969    122e Vrouw     30:18    29:56   9,901 
  380    881  Marianne van Sommeren      Arnhem                1971    123e Vrouw     30:21    29:18   9,885 
  381   1423  Marijke Wiegers            Provincie Gelderland           74e Buss      30:22    29:33   9,879 
  382    566  Alda Versteeg              1e vijfers                     75e Buss      30:24    28:55   9,868 
  383    343  Dominique van de Kamp      Wageningen            1969    124e Vrouw     30:28    29:05   9,847 
  384    810  Richard Willemsen          Arnhem                1982    185e Man       30:28    30:12   9,847 
  385   1787  Frederique van Gulik       Hilversum             1972    125e Vrouw     30:29    29:08   9,841 
  386    600  Ingrid Scheepers           SAB Adviesgroep                76e Buss      30:31    29:04   9,831 
  387    811  Petra Jansen-van Dis       Doorwerth             1961    126e Vrouw     30:32    29:10   9,825 
  388    757  Judith van der Span        Tiel                  1967    127e Vrouw     30:34    29:53   9,815 
  389    474  Monique Paes               Elst Gld              1974    128e Vrouw     30:35    29:51   9,809 
  390    562  Linda Gotink               1e vijfers                     77e Buss      30:36    29:05   9,804 
  391    875  Hans Bodd                  Arnhem                1962    186e Man       30:38    29:03   9,793 
  392    537  Gert de Ridder             Arnhem                1960    187e Man       30:39    28:48   9,788 
  393    745  Jurian van Hierden         Apeldoorn             1995    188e Man       30:39    28:59   9,788 
  394    653  Marjo Finke                Arnhem                1962    129e Vrouw     30:40    30:07   9,783 
  395   1526  Jacintha Bekker            Huissen               1963    130e Vrouw     30:41    30:00   9,777 
  396   1100  Marga Kleiman              Ede Gld               1960    131e Vrouw     30:41    29:36   9,777 
  397    482  Karin Lavrijsen            Nijmegen              1980    132e Vrouw     30:41    28:49   9,777 
  398    396  Cora van Delden            Ciko '66              1962    133e Vrouw     30:42    29:16   9,772 
  399    756  Wiebe Uithof               Arnhem                1951    189e Man       30:42    28:52   9,772 
  400    384  Hanneke Langezaal          Ciko '66              1962    134e Vrouw     30:43    29:16   9,767 
  401    804  Leslie Berendse            Bemmel                1989    135e Vrouw     30:43    29:37   9,767 
  402   1470  Dominque Clercx            Akzo nobel                    136e Vrouw     30:45    29:43   9,756 
  403    449  Bob Weeting                Arnhem                1967    190e Man       30:46    29:11   9,751 
  404    874  Jan Hermsen                Arnhem                1953    191e Man       30:49    29:04   9,735 
  405    504  Niels Hupje                Arnhem                1993    192e Man       30:56    30:05   9,698 
  406    386  Astrid Hartogsveld         Arnhem                1963    137e Vrouw     31:06    30:35   9,646 
  407    431  Corry Wijers               Mook                  1964    138e Vrouw     31:07    29:48   9,641 
  408    338  Ellen Boschker             Nijmegen              1985    139e Vrouw     31:07    29:18   9,641 
  409    805  Loet Berendse              Bemmel                1960    193e Man       31:08    30:03   9,636 
  410    661  Sanne Stuurman             Deventer              1990    140e Vrouw     31:08    30:58   9,636 
  411    471  San Borkus                 Arnhem                1968    141e Vrouw     31:09    30:02   9,631 
  412    433  Hilda van der Weg          Arnhem                1958    142e Vrouw     31:09    29:49   9,631 
  413    398  Hanneke Albers             Arnhem                1983    143e Vrouw     31:11    30:22   9,621 
  414    549  Gera Veldhuis              Arnhem                1961    144e Vrouw     31:13    30:17   9,610 
  415    572  Nicole Bonthuis            2e vijfers                     78e Buss      31:14    29:51   9,605 
  416    751  Marco Visser               Huissen               1964    194e Man       31:15    29:14   9,600 
  417    893  Wout Visser                Arnhem                1996    195e Man       31:16    29:15   9,595 
  418    340  Carolien Gulpen            Nijmegen              1984    145e Vrouw     31:16    30:06   9,595 
  419    366  Charite Roger              Nijmegen              1962    196e Man       31:16    29:26   9,595 
  420    464  Thomas Eussen              Tilburg               1982    197e Man       31:17    30:07   9,590 
  421    385  Annemarie Lagerweij        Doesburg              1969    146e Vrouw     31:18    30:51   9,585 
  422    375  Hanneke Spang              Arnhem                1969    147e Vrouw     31:20    30:12   9,574 
  423    373  Julie Schrijen             Nijmegen              1991    148e Vrouw     31:22    30:21   9,564 
  424   1013  Chantal Vlijm              Nijmegen              1976    149e Vrouw     31:23    30:56   9,559 
  425    308  Emmy Stamsnieder           Geesteren Ov          1984    150e Vrouw     31:24    30:32   9,554 
  426    590  Eline van Ek               AVERO Vooruit 2                79e Buss      31:25    30:51   9,549 
  427    778  Arjan Konings              Arnhem                1967    198e Man       31:27    29:55   9,539 
  428   1552  Edwin Vink                 Westervoort           1959    199e Man       31:28    29:37   9,534 
  429    547  Willy Burgers              Heteren               1943    200e Man       31:30    31:20   9,524 
  430    777  Simone Raben               Arnhem                1978    151e Vrouw     31:30    29:59   9,524 
  431    303  Piet van der Veer          Utrecht               1948    201e Man       31:31    30:28   9,519 
  432   1502  Hannie de Boer             Barenburg Holland B.           80e Buss      31:32    30:01   9,514 
  433    803  Heleen Laneijer            Delfzijl                      152e Vrouw     31:32    29:57   9,514 
  434    523  Janny Geitz                Arnhem                1962    153e Vrouw     31:33    31:08   9,509 
  435    524  Wouter Nieuwhof            Arnhem                1998    202e Man       31:33    31:06   9,509 
  436    819  Jantien Elbrecht           Arnhem                1985    154e Vrouw     31:44    31:08   9,454 
  437    462  Neeltje Langenhoff         Velp Gld              1976    155e Vrouw     31:47    31:01   9,439 
  438    316  Annemieke Rijkers          Bemmel                1959    156e Vrouw     31:48    31:42   9,434 
  439    347  Titia van Gemert           Arnhem                1961    157e Vrouw     31:49    31:34   9,429 
  440    376  Ilja de Wit                Elst Gld              1978    158e Vrouw     31:49    30:26   9,429 
  441    301  Miranda Bouwmeester        Apeldoorn             1977    159e Vrouw     31:53    30:24   9,409 
  442    380  Martine Gerritsen          Bemmel                1973    160e Vrouw     31:53    30:48   9,409 
  443    383  Elvira Oldemaat            Nijmegen Atletiek     1984    161e Vrouw     31:54    30:06   9,404 
  444    880  Roas Spinola               Arnhem                1976    162e Vrouw     31:55    31:33   9,399 
  445    378  Carola Oldemaat            Arnhem                1985    163e Vrouw     31:56    30:07   9,395 
  446    339  Mariosé Booijink           Arnhem                1983    164e Vrouw     31:57    30:08   9,390 
  447    567  Marcel de Haas             1e vijfers                     81e Buss      31:57    30:21   9,390 
  448    658  Elske Mouw                 Eiffel 1                       82e Buss      31:58    31:01   9,385 
  449    783  Jacobus Hermans            Arnhem                1934    203e Man       32:02    30:10   9,365 
  450    438  J Holties                  New Balance 5 km               83e Buss      32:03    30:25   9,360 
  451    439  M Derks                    New Balance 5 km               84e Buss      32:03    30:26   9,360 
  452    868  Andrew Young               Huizen                1955    204e Man       32:04    31:03   9,356 
  453    455  Dirk van de Peppel         Zeist                 1975    205e Man       32:08    31:17   9,336 
  454    310  Ruth Droppers              Bemmel                1974    165e Vrouw     32:15    32:09   9,302 
  455    525  Hans Klaassen              Arnhem                1961    206e Man       32:20    31:28   9,278 
  456    935  Arie Cornelis Huysman      arnhem                1962    207e Man       32:20    30:26   9,278 
  457    915  Annemiek Hartjesveld       Velp Gld              1965    166e Vrouw     32:24    30:33   9,259 
  458    397  Dian Oostijen              Druten                1983    167e Vrouw     32:25    31:44   9,254 
  459    639  C van Ekeris               Totaalnet Team                 85e Buss      32:31    32:11   9,226 
  460    769  Jaqueline Bos              Ede Gld               1965    168e Vrouw     32:36    30:50   9,202 
  461    840  Carolina Speijers          Arnhem                1972    169e Vrouw     32:39    30:44   9,188 
  462    571  Ellen Smulders             2e vijfers                     86e Buss      32:41    31:09   9,179 
  463    655  Jeanette Pfaff             Eiffel 1                       87e Buss      32:42    31:46   9,174 
  464    638  Leon de Wildt              Totaalnet Team                 88e Buss      32:43    32:22   9,170 
  465    300  Linda Janse                Netterden             1968    170e Vrouw     32:45    32:28   9,160 
  466    869  Karin Hartman              Veenendaal            1965    171e Vrouw     32:47    31:47   9,151 
  467    329  Petra van Dongen           AV Wijchen            1966    172e Vrouw     32:49    32:05   9,142 
  468    793  Lisa Janssen               Arnhem                1993    173e Vrouw     32:54    32:09   9,119 
  469    521  Julia Snijder              Arnhem                1992    174e Vrouw     32:54    32:10   9,119 
  470    932  Petra de Smit              Arnhem                1958    175e Vrouw     32:59    31:48   9,096 
  471    669  Anke Noordhoek             Arnhem                1970    176e Vrouw     33:02    31:37   9,082 
  472    454  Sandrine Danz              Utrecht               1976    177e Vrouw     33:04    32:07   9,073 
  473    563  Bianca van Zadelhoff       1e vijfers                     89e Buss      33:04    31:37   9,073 
  474    879  Charlton Smith             Arnhem                1972    208e Man       33:05    32:45   9,068 
  475    569  Annemarie Remmelink        1e vijfers                     90e Buss      33:05    31:36   9,068 
  476    854  Puck van den Hoek          Arnhem                1993    178e Vrouw     33:10    32:42   9,045 
  477    496  Ria Heutinck               Arnhem                1966    179e Vrouw     33:11    32:17   9,041 
  478    336  Guy den Dekker             Nijmegen              1994    209e Man       33:12    32:38   9,036 
  479    784  Rob de Jong                Arnhem                1956    210e Man       33:16    32:42   9,018 
  480    785  Mary de Jong               Arnhem                1959    180e Vrouw     33:16    32:44   9,018 
  481    859  Daniëlle Lako              Utrecht               1986    181e Vrouw     33:19    32:14   9,005 
  482    312  Maartje Martens            Arnhem                1976    182e Vrouw     33:23    32:25   8,987 
  483    561  Carla Harmelink            1e vijfers                     91e Buss      33:35    32:02   8,933 
  484    604  Peter Lindeman             SAB Adviesgroep                92e Buss      33:37    32:12   8,924 
  485    307  Jeannette Jansen           Pheidippides          1981    183e Vrouw     33:40    32:54   8,911 
  486    519  Petra Koolhaas-Nieboer     Arnhem                1967    184e Vrouw     33:44    33:05   8,893 
  487    434  Hugo van den Berg          Arnhem                1965    211e Man       33:48    33:09   8,876 
  488    493  Marijn van Ingen           Arnhem                1983    185e Vrouw     33:54    32:56   8,850 
  489    826  E Brouwer                  Arnhem                1964    186e Vrouw     34:01    32:18   8,819 
  490    838  Gaico Timmen               Andelst               1967    212e Man       34:11    32:15   8,776 
  491    876  Marielle Bodd              Arnhem                1965    187e Vrouw     34:12    32:36   8,772 
  492    520  Sophie Snijder             Arnhem                1991    188e Vrouw     34:20    33:35   8,738 
  493    835  Paulien van Aalst          Silvolde              1959    189e Vrouw     34:21    33:27   8,734 
  494    305  Margo de Groot             's-Gravenhage         1973    190e Vrouw     34:21    33:45   8,734 
  495    858  Felicia Vizi               Abcoude               1951    191e Vrouw     34:48    33:43   8,621 
  496    477  Myrthe Bruning             Wijchen               1993    192e Vrouw     34:49    33:59   8,617 
  497    472  Aster Bruning              Wijchen               1995    193e Vrouw     34:50    33:59   8,612 
  498    461  Marieke Ekkel              Vriezenveen           1977    194e Vrouw     34:55    34:07   8,592 
  499    527  Kevin van der Meer         Arnhem                1994    213e Man       34:57    34:53   8,584 
  500    445  Mart van der Burgh         Arnhem                1942    214e Man       34:57    33:02   8,584 
  501    341  Ellen Aman                 Arnhem                1976    195e Vrouw     34:58    34:10   8,580 
  502    855  Loekie Suijkerbuijk        Arnhem                1993    196e Vrouw     35:10    34:41   8,531 
  503    543  Margo Lennaerts            Arnhem                1961    197e Vrouw     35:11    33:28   8,527 
  504    322  Bianca van de Sluis        Rheden                1973    198e Vrouw     35:14    34:53   8,515 
  505    335  Emilie Hendriks            Opheusden             1977    199e Vrouw     35:20    33:27   8,491 
  506    839  Monique Nagelkerke         Helmond               1966    200e Vrouw     35:28    33:40   8,459 
  507    540  José Faber                 Veenendaal            1954    201e Vrouw     35:28    33:59   8,459 
  508    667  Marloes Boer               Huissen               1982    202e Vrouw     35:28    33:59   8,459 
  509    911  Henk Leerkes               Helmond               1967    215e Man       35:30    33:42   8,451 
  510    585  Femke Heydeman             AVERO vooruit 1                93e Buss      35:31    34:21   8,447 
  511    565  Joris vd Meer              1e vijfers                     94e Buss      35:44    34:12   8,396 
  512    446  Nancy van Duffelen         Tiel                  1973    203e Vrouw     36:01    35:10   8,329 
  513    582  Janneke Martens            AVERO vooruit 1                95e Buss      36:02    34:53   8,326 
  514    581  Fred Brouner               AVERO vooruit 1                96e Buss      36:02    34:52   8,326 
  515    416  Alja ter Burg              Amsterdam             1973    204e Vrouw     36:05    34:23   8,314 
  516    334  Jip Weijers                Arnhem                1997    216e Man       36:18    34:23   8,264 
  517    333  Jeroen Dijkman             Arnhem                1973    217e Man       36:18    34:23   8,264 
  518   1041  Danielle Natrop            Doetinchem            1980    205e Vrouw     36:25    34:25   8,238 
  519   1246  Monique Ascherman          Doetinchem            1966    206e Vrouw     36:25    34:25   8,238 
  520    391  Lorraine Riva              Huissen               1972    207e Vrouw     36:27    36:17   8,230 
  521   1449  Saad Ibrahim               Stachanov B.V.                 97e Buss      36:29    35:47   8,223 
  522    833  Nina Roodzant              Arnhem                1995    208e Vrouw     36:30    35:56   8,219 
  523    422  Denia Pricken              Wijchen               1973    209e Vrouw     36:50    35:57   8,145 
  524    423  Esther Dauphin             Wijchen               1971    210e Vrouw     36:50    35:57   8,145 
  525   1412  Herman Koster              CDA Statenfractie Gl           98e Buss      36:51    35:40   8,141 
  526    460  Nicole Vink                Arnhem                1978    211e Vrouw     36:56    36:09   8,123 
  527    652  Gilbert Sneep              Arnhem                1960    218e Man       37:06    35:28   8,086 
  528    657  Anouk Ooms                 Eiffel 1                       99e Buss      37:50    36:53   7,930 
  529    656  Raffaela Di Giacomo        Eiffel 1                      100e Buss      37:52    36:55   7,923 
  530    497  Yvonne Klompenhouwer       Arnhem                1970    212e Vrouw     38:57    37:48   7,702 
  531    642  B van Gendt                Totaalnet Team                101e Buss      38:57    37:49   7,702 
  532    763  Nikki Weggemans            Arnhem                1994    213e Vrouw     39:30    39:28   7,595 
  533    315  Talitha Radema-Wiersema    Assen                 1972    214e Vrouw     40:57    40:46   7,326 
  534    671  Startnummer 671                                          219e Man       41:16    40:33   7,270 
  535    623  M Achekar                  Gemeente Arnhem team          102e Buss      41:17    40:33   7,267 
  536    344  Ine Spuls                  Lochem                1950    215e Vrouw     41:51    40:38   7,168 
  537    746  Jan van Hierden            Apeldoorn             1958    220e Man       42:43    41:02   7,023 
  538   1439  Holger Wandt               Human Inference               103e Buss      44:48    44:19   6,696 

           BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
        UITSLAGENLIJST - 10 ENGELSE MIJL - TEMPO-TEAM BUSINESS RUN

Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         GEMEENTE ARNHEM TEAM 1     ARNHEM                                5:50:16
        2337  V Horstink                                                19e    1:01:48   15,624     3:50 
        2336  J Kersten                                                 74e    1:08:12   14,158     4:14 
        2342  G van Stuyvenberg                                         84e    1:08:41   14,058     4:16 
        2334  H Willemsen                                              210e    1:15:22   12,812     4:40 
        2335  A van Oirschot                                           231e    1:16:13   12,669     4:44 
        2339  L Schipper                                               337e   (1:20:15)  12,032     4:59 
        2341  P de Roos                                                539e   (1:28:16)  10,939     5:29 
        2338  H Mouws                                                  543e   (1:28:58)  10,853     5:31 

    2         BEWEGEN AAN DE RIJN        ARNHEM                                5:50:29
         234  Jan Amato                                                 78e    1:08:32   14,089     4:15 
         237  Frans van Huizen                                          98e    1:09:44   13,847     4:19 
        2332  R de Hondt                                               104e    1:10:11   13,758     4:21 
        2333  L Smeets                                                 113e    1:10:37   13,674     4:23 
         240  Kees Brusse                                              121e    1:11:25   13,520     4:26 
         239  Edwin Castelein                                          124e   (1:11:41)  13,470     4:27 
         236  Berry Turk                                               130e   (1:11:54)  13,429     4:28 
         235  Bart Lelie                                               132e   (1:11:56)  13,423     4:28 
        2331  Frank Drucks                                             142e   (1:12:50)  13,257     4:31 
         238  Ronald Moska                                             181e   (1:14:38)  12,938     4:38 

    3         MENZ RUNNERS SIXTEEN       ENSCHEDE                              6:06:31
        2308  Marcel Berkhout                                           91e    1:09:12   13,953     4:18 
        2311  Rob Brugman                                              110e    1:10:28   13,703     4:22 
        2312  Peter Tetteroo                                           157e    1:13:36   13,119     4:34 
        2315  Marc Mulders                                             236e    1:16:09   12,680     4:43 
        2313  Cris Keen                                                253e    1:17:06   12,524     4:47 
        2309  Hester Leedertz                                          316e   (1:19:35)  12,133     4:56 
        2310  Toon Welbergen                                           655e   (1:35:56)  10,065     5:57 
        2314  Marcel Mouton                                            715e   (1:47:10)   9,010     6:39 

    4         ZESTIENNERS                ARNHEM                                6:14:18
         228  Paul van Rooijen                                 1960      6e      57:40   16,744     3:35 
         226  Ronald van Aalten                                         52e    1:06:12   14,586     4:06 
         227  Rick Penninx                                             140e    1:12:09   13,383     4:28 
        2319  Wieko van der Wal                                        445e    1:24:55   11,371     5:16 
        2317  Henk Steenbruggen                                        618e    1:33:22   10,342     5:48 

    5         M.F.G.BAKKERIJ 'T STOEPJE  SPAKENBURG                            6:40:41
        1937  Fehat Haliti                                             276e    1:17:15   12,499     4:48 
        1936  Nehat Haliti                                             277e    1:17:16   12,497     4:48 
        1938  Sjacco Nel                                               289e    1:17:46   12,416     4:49 
        1933  Jeroen Mulder                                            442e    1:23:52   11,513     5:12 
        1934  Stephan Vlaanderen                                       460e    1:24:32   11,422     5:15 
        1939  Hans Gerrits                                             483e   (1:25:17)  11,322     5:17 
        1932  Henri Karman                                             518e   (1:26:57)  11,105     5:24 
        1935  Dirk Schipper                                            642e   (1:34:20)  10,236     5:51 

    6         FORUM GGZ                  NIJMEGEN                              6:47:34
        1970  Willie van Haren                                 1961    126e    1:11:27   13,514     4:26 
        1976  Bert Verdam                                              209e    1:15:42   12,755     4:42 
        1973  Bob Berends                                              354e    1:20:38   11,975     5:00 
        1968  Hans Hulsbos                                             475e    1:25:02   11,355     5:17 
        1975  Els van Mullekom                                         648e    1:34:45   10,191     5:53 
        1972  Ans Klaver                                               654e   (1:35:11)  10,144     5:54 

    7         DTS-ZWOLLE BV              ZWOLLE                                6:55:06
        2347  P van Zoeren                                             336e    1:19:36   12,130     4:56 
        2344  A Kuiper                                                 384e    1:21:13   11,889     5:02 
        2348  K Mussche                                                418e    1:22:18   11,732     5:06 
        2343  H Blom                                                   459e    1:24:34   11,418     5:15 
        2346  S van Krevel                                             527e    1:27:25   11,046     5:25 
        2345  S Ruiter                                                 658e   (1:35:55)  10,067     5:57 

              ILS-RUNNERS 2              NIJMEGEN                                  DNF
        1979  André Kloosterman                                        226e   (1:15:13)  12,837     4:40 
        1980  Hans Scheltinga                                          260e   (1:16:36)  12,605     4:45 
        1981  Piet Hoogeveen                                           394e   (1:21:16)  11,882     5:02 
        1982  Fred Muijrers                                    1953    405e   (1:21:41)  11,821     5:04 

              PROVINCIE GELDERLAND 1     ARNHEM                                    DNF
         242  Joke Toepoel                                             176e   (1:14:26)  12,972     4:37 
        2349  Joppe Tigges                                             195e   (1:14:58)  12,880     4:39 
        2320  Roland Norbeck                                           545e   (1:28:18)  10,935     5:29 
        2321  Ben Donninger                                            624e   (1:33:37)  10,314     5:49 

           BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
          UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - TEMPO-TEAM BUSINESS RUN

Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         DE KEMPENAER ADVOCATEN     ARNHEM                                3:43:52
        1435  Joost den Otter                                           23e      40:11   14,932     4:01 
        1432  Paul van Dijk                                             60e      44:22   13,524     4:26 
        1429  Paul Wilink                                               76e      45:21   13,230     4:32 
        1434  Hans Mentin                                               85e      46:18   12,959     4:37 
        1433  Noud de Groot                                            104e      47:40   12,587     4:46 
        1430  Berry Jansen                                             267e     (53:38)  11,187     5:21 
        1428  Jan Heikens                                              282e     (54:15)  11,060     5:25 
        1431  Anastasia Mulder                                         374e     (57:08)  10,502     5:42 

    2         2E TIENERS                 ARNHEM                                3:56:34
        1751  Driel Pluimers             Oosterbeek            1970     35e      41:25   14,487     4:08 
        1404  Ruud van Megen                                           128e      48:04   12,483     4:48 
        1406  Gerrit van Dam                                           131e      48:14   12,440     4:49 
        1399  Harrie Haverkamp                                         159e      49:02   12,237     4:54 
        1401  Clemantine vd Par                                        187e      49:49   12,044     4:58 
        1405  Henny Blanke                                             249e     (51:31)  11,647     5:09 
        1402  Jopie Hangewish                                          274e     (53:31)  11,211     5:21 
        1403  Merlijn Knoop                                            350e     (55:41)  10,775     5:34 

    3         ILS-RUNNERS 1              NIJMEGEN                              3:59:38
        1113  Toine Konings                                    1956     33e      41:04   14,610     4:06 
        1112  Michiel Spee                                             100e      45:56   13,062     4:35 
        1114  Ruud Klanus                                              143e      48:59   12,249     4:53 
        1115  Louis Nolet                                              170e      48:58   12,253     4:53 
        1116  Margo van Stratum                                        321e      54:41   10,972     5:28 

    4         GEMEENTE ARNHEM TEAM 2                                           4:04:08
        1455  P Verhaere                                                56e      44:13   13,570     4:25 
        1453  C Lenting                                                 68e      44:51   13,378     4:29 
        1452  Erik Hoppenbrouwers                                      136e      48:29   12,375     4:50 
        1454  W d Waard                                                212e      51:44   11,598     5:10 
        1456  N Wiggers                                                306e      54:51   10,939     5:29 
        1451  D Tiemens                                                437e     (59:12)  10,135     5:55 

    5         EIFFEL 2                                                         4:09:30
        1487  Jaap Kuijters                                            126e      48:28   12,380     4:50 
        1054  Marjolijn Wannet                                         163e      48:47   12,299     4:52 
        1489  Jeroen Jansen                                            175e      49:56   12,016     4:59 
        1486  Sebastiaan Knibbeler                                     223e      50:35   11,862     5:03 
        1488  Wilma van Velden                                         225e      51:44   11,598     5:10 

    6         HAFTAH                     ARNHEM                                4:10:15
        1257  Toon Balendong                                            84e      45:34   13,168     4:33 
        1261  Helma Nijenhuis                                          166e      50:14   11,944     5:01 
        1262  Herm Vlake                                               197e      50:12   11,952     5:01 
        1260  Anita van Lierop                                         228e      52:07   11,513     5:12 
        1258  Frans Jaspers                                            229e      52:08   11,509     5:12 

    7         BARENBURG HOLLAND B.V.     NIJMEGEN                              4:12:05
        1503  R Tollenaar                                              157e      48:24   12,397     4:50 
        1755  Jos Jager                                                196e      49:27   12,133     4:56 
        1500  H Tollenaar                                              200e      49:45   12,060     4:58 
        1498  L Wielders                                               230e      52:24   11,450     5:14 
        1501  J Moors                                                  259e      52:05   11,520     5:12 
        1505  A Schouten                                               388e     (56:31)  10,616     5:39 
        1499  W Bouter                                                 394e     (56:52)  10,551     5:41 
        1497  T op den Kamp                                            480e   (1:02:01)   9,675     6:12 

    8         HUMAN INFERENCE            ARNHEM                                4:12:27
        1438  Jos Jansen                                                98e      46:48   12,821     4:40 
        1444  Frano Bebseler                                           151e      49:14   12,187     4:55 
        1754  Hetty Kronemeijer          Arnhem                1963    220e      51:38   11,620     5:09 
        1437  Irma Jansen                                              221e      51:36   11,628     5:09 
        1440  Willem Kok                 Culemborg             1970    262e      53:11   11,282     5:19 
        1445  Xander Coolen                                            298e     (54:22)  11,036     5:26 
        1442  Reinier de Jong                                          385e     (57:24)  10,453     5:44 
        1443  Jolanda Jonker                                           421e     (58:42)  10,221     5:52 

    9         3M NEDERLAND B.V 10KM      LEIDEN                                4:19:08
        1459  M van den Wielen                                         106e      47:43   12,574     4:46 
        1465  R Hoogmoed                                               141e      47:46   12,561     4:46 
        1463  C Gersen                                                 293e      53:11   11,282     5:19 
        1462  P Finke                                                  341e      54:30   11,009     5:27 
        1460  G de Brijn                                               387e      55:58   10,721     5:35 

   10         PROVINCIE GELDERLAND 2     ARNHEM                                4:30:17
        1427  Erik Steenbergen                                          70e      44:55   13,358     4:29 
        1424  Tinco Lycklama                                           234e      52:31   11,425     5:15 
        1426  Joke Pingen                                              290e      54:11   11,074     5:25 
        1422  Eva Caron                                                396e      57:42   10,399     5:46 
        1421  Gerard Taat                                              465e    1:00:58    9,841     6:05 

   11         MENZ RUNNERS TEN           ENSCHEDE                              4:30:38
        1387  John Rijsdijk                                            103e      46:59   12,770     4:41 
        1392  Frank Stol                                               195e      50:22   11,913     5:02 
        1389  Godlieve Bredenboek                                      333e      55:06   10,889     5:30 
        1391  Ronald Krumeich                                          361e      55:28   10,817     5:32 
        1386  Henk van Engeland                                        497e    1:02:43    9,567     6:16 
        1384  Marianne Berkhof                                         498e   (1:02:44)   9,564     6:16 

   12         1E TIENERS                 ARNHEM                                4:53:57
        1749  Rob Hoogma                                               253e      52:03   11,527     5:12 
        1398  Reina Swart                                              436e      58:53   10,190     5:53 
        1396  Jorden Wessels                                           457e      59:59   10,003     5:59 
        1394  Antionette van Eijden                                    477e    1:01:30    9,756     6:09 
        1395  Marga Bovendorp                                          478e    1:01:32    9,751     6:09 

   13         CDA STATENFRACTIE GLD      ARNHEM                                4:54:18
        1414  Harry de Vries                                           150e      48:38   12,337     4:51 
        1411  Jan Hutten                                               405e      57:34   10,423     5:45 
        1415  Eva Luttikhold                                           474e    1:01:13    9,801     6:07 
        1408  John van Meeteren                                        479e    1:01:25    9,769     6:08 
        1409  Jan Haijtink                                             512e    1:05:28    9,165     6:32 

              STEDELIJK GYMNASIUM        NIJMEGEN                                  DNF
        1079  Ursula Sikkens             Nijmegen              1971     65e     (44:41)  13,428     4:28 
        1082  Jan-Erik Nijenhuis                                        67e     (44:02)  13,626     4:24 
        1085  Roel Scheepens                                           146e     (48:42)  12,320     4:52 
        1087  Maurits de Boer                                          283e     (54:18)  11,050     5:25 

              ST. MAARTENSCHOOL          NIJMEGEN                                  DNF
        1068  Gilles Geschiere                                         177e     (49:47)  12,052     4:58 
        1062  Han Polman                                               178e     (49:47)  12,052     4:58 
        1063  Roos Verkaart                                            218e     (51:12)  11,719     5:07 
        1064  Eline Arnoldi                                            359e     (55:46)  10,759     5:34 

              STACHANOV B.V.             AMSTERDAM                                 DNF
        1450  Rens Scheijven                                            31e     (40:25)  14,845     4:02 
        1446  Andre Koch                                               330e     (55:29)  10,814     5:32 
        1447  Alvin Lau                                                449e   (1:00:42)   9,885     6:04 

              HOTEL&CONGRESCEM PAPENDAL  ARNHEM                                    DNF
        1416  Marcella de Jong                                         247e     (52:08)  11,509     5:12 
        1417  Monique                                                  296e     (54:01)  11,108     5:24 
        1466  Natasja Siemes             Arnhem                        511e   (1:04:51)   9,252     6:29 

              AVERO VOORUIT 2            ARNHEM                                    DNF
        1413  Daan Versteeg                                            349e     (55:05)  10,893     5:30 

           BRIDGE TO BRIDGE - ARNHEM - ZONDAG 10 SEPTEMBER 2006
          UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - TEMPO-TEAM BUSINESS RUN

Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY-ARNHEM 2 5KM       ARNHEM                                1:19:45
         637  Dennis Weijers                                             1e      14:57   20,067     2:59 
         633  Orphan van Faasen                                          2e      15:02   19,956     3:00 
         635  W Gijsberts                                                4e      15:48   18,987     3:09 
         636  Jay Sauer                                                  6e      16:10   18,557     3:14 
         634  W Mullink                                                 22e      17:48   16,854     3:33 

    2         RUN2DAY-ARNHEM 1 5KM       ARNHEM                                1:24:23
         631  W Traanman                                                 7e      16:12   18,519     3:14 
         630  Chris Henet                                                9e      16:19   18,386     3:15 
         629  Ronald de Jonge                                           11e      16:36   18,072     3:19 
         632  P van Rooijen                                             16e      17:23   17,258     3:28 
         628  Sandra de Jonge                                           23e      17:53   16,775     3:34 

    3         SPORTBEDRIJF ARNHEM        ARNHEM                                1:46:04
         557  Edwin van Gastel                                          30e      18:50   15,929     3:46 
         554  Geert Geurken                                             34e      19:15   15,584     3:51 
         560  Arne Snel                                                 70e      20:52   14,377     4:10 
         559  Patrick Klappe                                            89e      22:52   13,120     4:34 
         556  Carlo van der Kraan                                      128e      24:15   12,371     4:51 
         555  Tom Geurken                                              171e     (24:55)  12,040     4:59 
         558  Katinka Vons                                             212e     (26:51)  11,173     5:22 

    4         SAB ADVIESGROEP            ARNHEM                                1:55:14
         601  Jeroen Stegeman                                           46e      20:10   14,876     4:02 
         603  Johan van Oosterbos                                       53e      20:00   15,000     4:00 
         602  Tim van Oosterman                                        104e      22:11   13,524     4:26 
         598  Lieke van Rooijen                                        231e      25:58   11,553     5:11 
         599  Tanja Hoek                                               272e      26:55   11,146     5:23 
         604  Peter Lindeman                                           484e     (32:12)   9,317     6:26 

    5         AVERO VOORUIT 2            ARNHEM                                1:56:50
         594  Pierre vd Berg                                            42e      19:30   15,385     3:54 
         595  Regilio Kasimberg                                        115e      23:00   13,043     4:36 
         592  Rien Bunk                                                124e      23:20   12,857     4:40 
         589  Simone Geurts                                            176e      25:10   11,921     5:02 
         596  Stephanie Kamerichs                                      207e      25:50   11,613     5:10 
         590  Eline van Ek                                             426e     (30:51)   9,724     6:10 

    6         PROVINCIE GELDERLAND 3     ARNHEM                                2:01:17
         607  Bram Boeckhout                                            27e      18:40   16,071     3:44 
         606  Roy Hendriks                                              82e      22:36   13,274     4:31 
         916  Paul Kuijper               Arnhem                1953    130e      23:46   12,623     4:45 
         609  Maarten Pietersma                                        211e      26:52   11,166     5:22 
         614  Marian Besteman                                          342e      29:23   10,210     5:52 
         613  Irma Kruitbosch                                          372e     (29:57)  10,017     5:59 

    7         AVERO VOORUIT 1            ARNHEM                                2:02:00
         586  Pieter Moedt                                              26e      18:38   16,100     3:43 
         587  Ronald Eijlander                                         109e      22:43   13,206     4:32 
         584  Jules Jansen                                             157e      24:36   12,195     4:55 
         591  Sjef Nilwik                                              258e      26:50   11,180     5:22 
         583  Evert van Eb                                             350e      29:13   10,268     5:50 
         585  Femke Heydeman                                           510e     (34:21)   8,734     6:52 
         582  Janneke Martens                                          513e     (34:53)   8,600     6:58 
         581  Fred Brouner                                             514e     (34:52)   8,604     6:58 

    8         2E VIJFERS                 ARNHEM                                2:09:04
         578  Johan Reitsma                                            153e      24:18   12,346     4:51 
         577  Mike van Leeuwen                                         154e      24:18   12,346     4:51 
         576  Jan Badhuis                                              206e      25:35   11,726     5:07 
         579  Marjo Derksen                                            276e      26:57   11,132     5:23 
         580  Nienke Frederiks                                         332e      27:56   10,740     5:35 
         575  L Schoenmaker                                            373e     (28:51)  10,399     5:46 
         572  Nicole Bonthuis                                          415e     (29:51)  10,050     5:58 
         571  Ellen Smulders                                           462e     (31:09)   9,631     6:13 

    9         KINDEROPVANG  SKAR         ARNHEM                                2:19:30
         616  Anita Bouwmeister                                        132e      24:50   12,081     4:58 
         622  Rinske Franchimon                                        240e      27:17   10,996     5:27 
         615  Iris Stern                                               310e      28:44   10,441     5:44 
         619  Wies Nieuwenhuis-de Kroon                                328e      29:02   10,333     5:48 
         617  Jonathan Simonis                                         352e      29:37   10,129     5:55 
         597  Ilse Houwink                                             362e     (29:48)  10,067     5:57 
         618  Wendy van Baal                                           364e     (29:49)  10,061     5:57 

   10         1E VIJFERS                 ARNHEM                                2:21:22
         672  Aranka Junke                                             183e      25:45   11,650     5:09 
         564  Marianne Tales                                           292e      27:16   11,002     5:27 
         566  Alda Versteeg                                            382e      28:55   10,375     5:47 
         562  Linda Gotink                                             390e      29:05   10,315     5:49 
         567  Marcel de Haas                                           447e      30:21    9,885     6:04 
         563  Bianca van Zadelhoff                                     473e     (31:37)   9,489     6:19 
         569  Annemarie Remmelink                                      475e     (31:36)   9,494     6:19 
         561  Carla Harmelink                                          483e     (32:02)   9,365     6:24 
         565  Joris vd Meer                                            511e     (34:12)   8,772     6:50 

   11         NEW BALANCE 5 KM           LEIDEN                                2:21:22
         644  S Kiefte                                                 201e      26:11   11,458     5:14 
         645  B Visser                                                 239e      26:53   11,159     5:22 
         435  J Berkhout                                               315e      27:27   10,929     5:29 
         438  J Holties                                                450e      30:25    9,863     6:05 
         439  M Derks                                                  451e      30:26    9,858     6:05 

   12         GEMEENTE ARNHEM TEAM 3                                           2:23:18
         627  J Kersten                                                 92e      22:33   13,304     4:30 
         625  G Elferink                                               147e      25:17   11,866     5:03 
         626  M Brugman                                                185e      25:46   11,643     5:09 
         624  E Kappert-Bos                                            335e      29:09   10,292     5:49 
         623  M Achekar                                                535e      40:33    7,398     8:06 

   13         TOTAALNET TEAM             DUIVEN                                2:28:00
         640  E Bongers                                                 94e      22:25   13,383     4:29 
         641  P Heijnsdijk                                              95e      23:13   12,922     4:38 
         639  C van Ekeris                                             459e      32:11    9,322     6:26 
         638  Leon de Wildt                                            464e      32:22    9,269     6:28 
         642  B van Gendt                                              531e      37:49    7,933     7:33 

   14         EIFFEL 1                                                         2:45:46
         654  Willemiek Pfaff                                          369e      29:11   10,280     5:50 
         658  Elske Mouw                                               448e      31:01    9,672     6:12 
         655  Jeanette Pfaff                                           463e      31:46    9,444     6:21 
         657  Anouk Ooms                                               528e      36:53    8,134     7:22 
         656  Raffaela Di Giacomo                                      529e      36:55    8,126     7:23 

              STEDELIJK GYMNASIUM        NIJMEGEN                                  DNF
        1080  Han de Paepe                                             268e     (27:20)  10,976     5:28 
        1081  Inge Rosendaal                                           269e     (28:02)  10,702     5:36 

              1E TIENERS                 ARNHEM                                    DNF
        1393  Fred Smaling                                             161e     (24:56)  12,032     4:59 
        1397  Arno van Geel                                            321e     (27:38)  10,856     5:31 

              DE KEMPENAER ADVOCATEN     ARNHEM                                    DNF
        1436  John Vos                                                  88e     (22:54)  13,100     4:34 

              MENZ RUNNERS TEN           ENSCHEDE                                  DNF
        1385  Bert Portier                                             111e     (23:19)  12,866     4:39 

              GEMEENTE ARNHEM TEAM 2                                               DNF
        1457  J d Wit                                                  191e     (26:28)  11,335     5:17 

              3M NEDERLAND B.V 10KM      LEIDEN                                    DNF
        1464  B Snapper                                                313e     (27:27)  10,929     5:29 

              HAFTAH                     ARNHEM                                    DNF
        1259  Annemarie Kuipers                                        318e     (28:59)  10,351     5:47 

              ST. MAARTENSCHOOL          NIJMEGEN                                  DNF
        1066  Wilma van de Broek                                       360e     (29:07)  10,303     5:49 

              PROVINCIE GELDERLAND 2     ARNHEM                                    DNF
        1423  Marijke Wiegers                                          381e     (29:33)  10,152     5:54 

              HOTEL&CONGRESCEM PAPENDAL  ARNHEM                                    DNF
         600  Ingrid Scheepers                                         386e     (29:04)  10,321     5:48 

              BARENBURG HOLLAND B.V.     NIJMEGEN                                  DNF
        1502  Hannie de Boer                                           432e     (30:01)   9,994     6:00 

              STACHANOV B.V.             AMSTERDAM                                 DNF
        1449  Saad Ibrahim                                             521e     (35:47)   8,384     7:09 

              CDA STATENFRACTIE GLD      ARNHEM                                    DNF
        1412  Herman Koster                                            525e     (35:40)   8,411     7:08 

              HUMAN INFERENCE            ARNHEM                                    DNF
        1439  Holger Wandt                                             538e     (44:19)   6,769     8:51 


                           www.bridgetobridge.nl